Új privát üzeneted érkezett!

tücsök!
megy a +++ gondolat :)

Harcika!
Írtam privit.
ebba
 
 


Vizsga valószínű sikerült, tudtam puskázni. :oops:

Allegro: hajrá-hajrá! +++++++++++++++++++++++++++++


Jó éjt: Snufi

"Reményből él a vágy s meghal, ha nincs remény.”
snufi
 
 


Allegro,
drukkolok, hogy 9-kor jó hírt kapjál :wink: ++++++++++++

Viktu, Tücsök
+++++++++++++++++++++++++++

KépKép
tobi
 
 

 
 

Sziasztok!

Snufi,
Ügyes vagy, egy puska mindig jól jön!:)

Tücsök,
++++++

Ebba,
Sajnos karácsony óta én is rákaptam a csokira, sokszor mást nem is eszem vacsorára, hát így nehéz tartani a leadott kilókat. Kedvencem a karamellás milka és egy újabb fajta, ami valami csokis valamivel van töltve!:)

Alle,
Remélem, hogy már már megnőtt a randizók száma és fagyiba való is. De az majd meglátod csak pár év múlva kell hiszen, most biztosan ikrek lesznek!:)

Tobi,
jó növesztgetést! Holnap várjuk a beszámolót.
Vendég
 


Alle írt sms-t:
"3 szép embriónk van, 1/2 12-re kell menni beültetésre!"
Vendég
 


Alle!!!!! ez jó, azért maradj az ikernél, három ne legyen:)
ebba
 
 


Bella,
jövök a hírekkel

KépKép
tobi
 
 


Sziasztok!

Allegro,
Gratuláció a +1 párosnak! :)
Már ma be is ültetik őket? Drukk!

Tobi,
holnap randi a dokival meg az UH-val! :wink:

Tücsök,
++++++++

Snufi,
gratu, egye fene, még ha puskával is! :)

Viktu,
fagyiragacsok!
angel37
 
 


Allegro,
hamarosan beköltöznek a pocaklakóid :wink:
előre indítva a babaragi+++++++++++++++++++++++++

Angel,
már alig várom :wink:
amit érzek, estére feszít egy kicsit a pocim meg mensigörcs szerű érzésem van :?

KépKép
tobi
 
 


Sziasztok!

Alle nagyon szorítok!+++++++++++++++++++++++++++++
Tücsök! :?: ++++++++++++++++++++++++++++++++++

Lilypie Third Birthday tickers
Lilypie Pregnancy tickers
"Aki azt szeretné, hogy minden úgy történjen, mint a mesékben, az a meséknek csak a végére emlékszik."
viktu
 
 


Sziasztok, szép napot Mindenkinek!

Alle!
Megy a drukk!!!!!!+++++++++++++++++Pár perc,é snálad lesznek a babók!!!Jó pár hónapíg! :wink:

Bella!
MIcsoda finomságokról írsz...MIlka csoki, mindenféle töltelékkel...nyami nyami, bár én nem szeretem annyira...
És mivel nekem most fogynom kell, így nem is megyek az édességoldalunk felé. :roll: :lol: :lol: Eddig kibírtam, remélem tudom folytatni is....

Snufi!
Gratula, még ha puskáztál is...Ahhoz is kell egyfajta tudás, engem, mindig elkaptak :lol: :lol: :lol:

Csilla!
Merre vagy? MIzujs?

morzsa
morzsa25
 
 


Tücsök!
MOst olvastam az arcpakolást...Az én pároma megőrülne ha a fini kis csokiját az arcomra kenném.... :lol: :lol:
Drukkolok Neked is++++++++++++++++++++++++++++

morzsa
morzsa25
 
 


Allegro: ++++++++++++++++++++


Tegnap voltam kozmetikusnál, és csokis masszázs+ pakolás volt. Isteni volt!

"Reményből él a vágy s meghal, ha nincs remény.”
snufi
 
 


Sziasztok, bemutatok nektek egy tapolcai lombikbabát!
2007 májusában született, 2. beültetés sikerült, egyszerűen gyönyörű Vele az élet!!!

Sziasztok,
itt a pici András. Képzeljétek indultam egy szépségversenyen, ahol persze nem a szépség, hanem az ismertség számít. Így tehát most természetes szépségemet és a te kedves ismerettségedet szertném felhasználni és szavazatokat gyűjteni.

http://www.egerszeginfo.hu/2/zegibaba_a ... 5&honnan=1

Próbáltam lenyűgöző lenni, remélem tetszenek a képek és talán rám szavazol.

Köszönöm szépen, puszika, puszika, puszika
bébibaba
 
 


Sziasztok csajok! :lol: Nagyon aranyosak vagytok h drukkoltatok,nagyon jól esett :D Reggel csináltam a tesztet és sajna -,olyan mind most én.Magam alatt vagyok nagyon.Dokimat hivtam és holnap még 1 tesztet kell csinálni,ha az is -,akkor 28-án a pirit kell várnom.Pedig ugy éresztem h most sikerul.De most már tudom h a 2 is kevés.Megszeretném kérdezni,h valaki használt e gyogynövényes italt,gyogyszert ,annak érdekébe h babája legyen.Ti hisztek benne?Snufi:Gratulálok a vizsgádhoz,ügyi vagy.Nem az számit h hogyan,hanem az h sikerült :P Alle:Mind a hármat megkaptad?Drukkolok h benn maradjanak+++++++++++++++++++ :D Morzsa:Mond a párodnak h ha felkened az arcodra onnan is megeheti. :P Szép napot mindenkinek!
tücsök26
 
 


Allegro, nagyon örülök és drukkolok neked, csak így tovább!!!!!!!!!!!

Snufi - gratu a vizsgához!!!!

Tücsök azért még drukkolok ++++++++++++++++!
leo50
 
 


Ebba!

Ez a Gynevac engem is érdekelne. Olvastam a honlapját és itt a babaneten is jókat írnak róla. Van vmi ami ellene szól? Neked ajánlották Debibe?
Vendég
 


Ott nem kérdeztem, de többeknek sikerült. Itt a megyében kezdték el beadogatni a nőknek, és sok esteről hallottam, ami pozitív.
Ellene? nem tudom...
De egy barátnőm most kb. 9hetes, mikorra az 5.-t beadta, már teehes lett. Nem tudták, miért nem lett babája, gyógyszeres hormonkezelést kapott mellete, az utolsó bejött :)
ebba
 
 


sziasztok!

tobi: drukk a holnapi uhra++++

snufi: ejnye puskázás! :shock:

alle: nagyon drukkolok+++++

tücsök: nagyon sajnálom :cry: én még drukkolok holnapra++++

katica
katica30
 
 


Allegro :P
Sok-sok babaragacsot küldök! Jó pihenést!

Gynevacról :P
Az én dokim szerint semmit sem ér, viszont nem is használ :wink: Aki hisz benne, adassa be bátran. Nem lesz baja 8)

Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Köszi! :lol:
Vendég
 


Eltűnt Coca beleszól:

A gynevac CSAK akkor használ babaügyben, ha valaki azért nem kerül áldott állapotba, mert valami rejtett gyulladás akadályozza azt.
Saját tapasztalat: előtte havonta volt valami kis gyulladásom, hogy gomba, hol baci... azóta 3* volt csupán. (másfél éve adattam be a szurikat)

Pusz, és mindenkinek szorítok!

Kép
zölddisznó
 
 


Sziasztok!
Lányok,egy kis segítséget szeretnék kérni.Használt valaki közületek ROMED nevű tesztet?Az érdekelne,hogy mennyire megbízható.Tegnap voltam et+11.nap,több féle tesztet próbáltam,de mindegyik negatív,kivéve ez.Ezen viszont rögtön előjött a csík.


Kép

De a gabriel,one step és a corx is negatív,a mai is.Ilyenem viszont nincs itthon.Szerintetek?
Vendég
 


Szép jó reggelt mindenkinek!
Morzsa nem tüntem ám el, csak tegnap óta melozom, ma is 10-20-ig, vasárnap is mennem kell :roll: :oops: :cry: :D
Mindenkire gondoltam a munkaidőm alatt, az én tücsimre is+++++++++++++ :roll: :lol: :lol:
Remélem mindenki jól van, és pihen igy hétvégén??? :roll: :wink:

Kép
csinicsilla
 
 


Nyulasz
Nem is hallottam még erről a tesztről, de ez tényleg pozitívnak tűnik. Próbáld újra holnap reggel, aztán hétfőn pedig feltétlen menj el vérvételre. Lehet, hogy ez a teszt érzékenyebb, mint a többi! Anno nekem negatív nem volt ugyan, de 2 teszt is másképp volt pozitív. Az egyik jóval halványabban! Nagy-nagy drukk!
Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Fanni!
25-ös az érzékenysége,de lehet,hogy tényleg érzékenyebb a többinél.Eddig én sem hallottam erről a tesztről,ezért is aggódom.
És köszi :D
Neked meg hátfájásmentes boldog pocakosodást az ikrekkel!!!
(mert azért mindig olvaslak ám titeket :wink: )
Vendég
 


Köszönöm! :P

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Nyulasz: ++++++++++++

"Reményből él a vágy s meghal, ha nincs remény.”
snufi
 
 


jó reggelt!

tücsök: mai teszt?

csilla: jó melózást!

nyuszi: drukkolok+++++


katica
katica30
 
 


Sziaztok! :P Mégegyszer köszönöm a drukkokat.Mai teszt is --lett.Hát ez van.Még ma is néha elsirom magam,de átmegy majd rajtam.De nem adom fel,hisz 3hónap mulva kezdem a 3.lombikot.Majd az hátha sikerül. :D Nyuszi:drukkolok++++++++ :P Csillukám:Ma is melozol?Szegényke.Jó munkát! :? Alle:Pihenj ám.Drukkolok++++++++ :P Szia Katica!Kellemes hétvégét mindenkinek,és szép napot! :D :P :lol:
tücsök26
 
 


Sziasztok!

Tücsök,
:( :(

Nyulasz,
nem ismerem a tesztet, de gondolom hasonló, mint a többi: a halvány csík is csík! Lehet, hogy ez érzékenyebb. Reméljük holnapra erősödik! Vérvételre nem tudsz menni?

Allegro,
babaragasztók! :)

Tobi,
mi volt UH-on? :wink:

Fanni,
Nahát, már "csak" 177 nap van hátra! :wink:
Jól vagytok, ugye? :P

Gynevac: nem adattam be, és nem is fogom!
Egyetértel Cocával, visszatérő gombás fertőzés, gyulladás megszüntetésére használhat. Azt meg sose értettem mi az a rejtett gyulladás...
angel37
 
 


Katica,Snufi köszi nektek is.

Tücsök!
Köszi a drukkokat,sajnálom,hogy nem sikerült,ismerem milyen érzés,nekem is ez már a 3.,de sírd ki magad az jót tesz,nem kell mindig erősnek lennünk.
Angel!
Közben vettem még ebből a tesztből,hát talán olyan mint tegnap,vagy picit halványabb.Ez nem túl jó.De megcsináltam nem reggeli pisiből is,és az totál nega,tehát legalább működik.
Asszem hétfőn megyek vérvételre.Az lesz az et+14ik nap,persze ha addig szépen erősödik.Elöbb nem akarok menni,ilyen tizen-huszon valahányas hcg,meg a talán terhes nem hiányzik.
Köszönöm a válaszokat. :wink:
Vendég
 


Üdv MIndenkinek!

A Krizsa dr. nekem konkrétan körberöhögte a fejemet, mikor rákérdeztem a gynevacra....:oops: (lehúzás, kuruzslás, jutalékot kap egy doki ha felírja)....elmondta, hogy ő is felírta 2-3 alkalommal, de csak azért, mert annyira erősködött a páciens :shock:, és teljesen ártalmatlan. Amióta én olvasom ezt a fórumot, mindig újra előjön ez a téma, sokan be is adatják.

Tücsök!
:cry: :cry: :cry:

Tobi!
:?: :?: :?:

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Angel :P
Sosem voltam ennyit beteg, mint mióta terhes vagyok :? Eddig pontosan 5 napom volt élvezni a terhességet, addig voltam relatíve jól... 37,7-em van. Reménykedem, hogy csak megfázás és nem influenza, ugyanis Apa az ágyat nyomja Anyujánál, 40 fokos lázzal :(
Tavaszt és meleget akarooooooook! Hja és egészséget :(
Puszi!

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Fanni: jobbulást! Kép

"Reményből él a vágy s meghal, ha nincs remény.”
snufi
 
 


Sziasztok!
Én is dolgozom ma is, így nem sok időm maradt fórumozni....
Megjött a laborom eredménye, sajnos a prolactinom 951 :cry: :cry:
Majd 30-án megyek uh-ra, de azt mondta a doki, ha magas, szednem kell gyogyit.... :cry:

Csilla!
Azért ne dolgozz sokat!Mondom én, aki szinte minden nap itt van a munkahelyén. :lol: :lol:

Fanni!
Jobbulást! És kívánom, hoyg élvezd még a terhessséget! :wink:

Gynevac:
MI is beadattuk ugyanis azt mondták, segít...Naívan , minden szalmaszálba kapaszkodva megcsináltunk 2 kúrát...Párom is.(Ez külön sztori lenne, nem untatlak benneteket vele) :lol:
Nem lett tőle babucink, annyit segített, hoyg a hüvelyi folyásom elmúlt...De csak fél évre.
Ugyanis fél évente kellene ismételni, emlékeztetőt adni, de párom nem hajlandó többet beadatni...
Sok kis mellékhatása volt(neki) :lol:
A dokik nem szeretik, én soha nem is mondtam, hoyg ezt a kis csodaszert használjuk. :?

További szép napot mindenkinek!

morzsa
morzsa25
 
 


Fanni :P
szegényem, nagyon meggyötör téged a "felhőtlen babavárás" :? Hátfájás, ájulós érzés, stb, most meg ez... Jobbulást neked/nektek/, reméljük nem kaptad el apától! Tea, citrom! Vigyázz magatokra, puszi!
Tavaszt én is akarok!!! :wink:

Nyulasz,
akkor drukk a hétfői vérvételhez!

Lois,
na igen, rémlett, hogy egyszer itt a topicon olvastam dokink véleményét, lehet, hogy akkoris te írtad! :wink:
angel37
 
 


Fanni, jobbulást nektek.

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Szép napot mindenkinek!

Köszönöm a drukkokat, babaragacsokat. Itt csücsül a 3 kis embrió a pocakomban, és remélem, jó gyerekek, szót fogadnak és megkapaszkodnak jó erősen.
Olyan hihetetlen érzés volt látni őket a mikroszkóp alatt!

Dokim szerint a s/mák miatt nem indult be több embrió, valószínűleg több van, amiben nem megfelelő az örökítőanyag vagy mi. A 11 petesejtből 8 tökéletes volt ugyanis. Ez persze nem jó hír, de az embriológus szerint ez a 3 szép erős és jól fejlődnek, úgyhogy bízom bennük :) mi mást is tudnék tenni?!

Ma is többnyire pihentem, férjem óv, mint a hímes tojást, főzött ma, most mosogat, mosott már :D Annyira aranyos :)

Fanni, jobbulást neked! Remélem, nem influenza. Ez most egy elég erős vírusnak tűnik én sem nagyon megyek emberek közé, nehogy összeszedjem, nem oltattam be magam

Nyulasz, szerintem a képen a teszt ++++. Remélem, erősödik a csíkod. Én egyszer használtam, 2006.december 24-én, akkor nekem halványan pozitív lett ,de baba mégsem lett belőle, sajnos. Remélem, nálad máshogyan lesz.

Egy kedves szó olyan, akár a tavaszi napsütés.
allegrobarbaro
 
 


Snufi,
puskázni is tudni kell :wink:

Egy kedves szó olyan, akár a tavaszi napsütés.
allegrobarbaro
 
 


Angel!!
Hát én csak mint egy papagáj :arrow: mindoig ugyanazt károgom el újra meg újra.... :oops:
Alle!
Csak a szőkék kedvéért (én lennék az :oops: ) Mi az a s/mák?? :shock:
Én is parázok az influenzától, nem akarnék pont most lebetegedni stimu előtt, bár én már vagy 100 éve nem voltam igazás beteg... :P (Influenzás talán soha....az létezik?? Nem emlékszem, hogy lettem volna...)
Fannika!
Együttérzésem, sz@r lehet, pláne a karantén a férjedtől... :? Vigyázz magadra, gyógyulgass. (Népi gyógymódra csak valami ütős pálinka-ötletem lenne....hjja, de kérem aki terhes..... :lol: :lol: :lol: )

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Lois,
sperma, csak a per helyett / :D

Egy kedves szó olyan, akár a tavaszi napsütés.
allegrobarbaro
 
 


Snufi :P Morzsa :P Angel :P Baba :P
Köszi!

Angel :P
Azért is írtam, hogy tavaszt akarok :wink: Szeretném már látni a babától növekvő pocidat :D

Allegro :P
Azt jól is teszed, de nem is én szedtem ám össze, hanem Apa hozta haza :? Szóval erre is vigyázzatok!
Az oltás sem használt volna, mert erre a francos új fajtára nem jó...
Babatapik!

Évi :P
Te hogy vagy?

Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Lois,
milyen papagáj? :roll: Dehogy! :D
Csak emlékeztem, hogy vki egyszer írta ezt a véleményt, de arra nem, hogy ki! :oops:

Én se értettem, mi ez a s/mák!
Alle, köszi, hogy feloldottad! :D És +++++++++++++++++++
angel37
 
 


Fanni :P
arany vagy! :D Azt már én is! :oops:

Nemsoká kérem is a virtuális dörzsiket! :wink:
angel37
 
 


Lois :P
Becherovkát már próbáltam, de nem esett jól :?

Angel :P
Igazit is szívesen, majd két betegségem között összehozzuk :twisted:

Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Fanni!!
Becherovka...az nem finom...az olyan mintha mézeskalácsot innál, szegfűszeg izű..brrrrrr :mrgreen:
Inkább valami jó kis mézespálinkát kéne.....már csak a torokfájás, meg a köhögés okán is :lol: :lol: :lol:

Alle!!
Köszi, már megint leszívta az agyamat a tanulás :? (vagy csak erre fogom, hogy nem esett le.... :oops: )

Miért nem lesz inkább topik-tali, hogy mindenki jól hozzádörgölőzhessen a Fanni-pocakhoz????? :roll:

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Allegro!

++++++++++++++++++++++++++++++++

Kép
Kép
mereszt
 
 


Sziasztok lányok nem régen értem haza a melóból, sajnos dolgozni is kell valakinek a családban??? :D :lol:

Kicsi ciripelő tücsköm, köszönöm az agodást igyekszem nem halára melózni magamat. :roll: :lol: :lol:

Kicsi morzsi hegyezd füled, kicsi csillád had súgjon most bele.
Elmondom mi a fáma, csilluka nem dolgoza magát halára.

Csilluka most búcsut vesz mert , holnap reggel megint munkában kezd.

Hétfőn ismét itthon leszek, hála akkor dolgoznom már nem kell.

Cupp-cupp mindenkinek, isten álgyon meg titeket. :lol: :lol: :lol:

Kép
csinicsilla
 
 


Allegro, nagyon drukkolok neked, hogy kapaszkodjanak!
Puszi mindenkinek.

babaimádó
Kép
babaimado
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?