Új privát üzeneted érkezett!

Alle, szívből gratulálok!!!!!!!!!!!!+++++++++++++
Vendég
 


Alle:Nagyon ügyes voltál 11az nem semmi.Szoritok h mind megtermékenyüljön. :lol: Nekem sose volt ennyi.A vitamin nekem is székrekedést okozott. :o
tücsök26
 
 


Alle!
Nagyon nagy gratula!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :lol: Szép eredmény!!!!!!

Lois!
Köszike!

Angel!
Én is az előző lombik előtt azért fogytam annyit, hogy fel tudjam szedni a vitaminoktól..... :lol: :lol: Sajnos eléggé hízékony vagyok, így elég ha ránézek a kajára...Persze ha kihagyom a vacsit, nincs bajom.Nem vagyok egy krónikus csokievő(nem is szeretem), szóval ezt meg bírom állni.... Bár amilyen kajákat én főzők....Nem csoda ha hízunk! :lol:

morzsa
morzsa25
 
 

 
 

Sziasztok!

Nagyon szépen köszönöm a drukkokat, ragacsokat:)

Alle!Gratu!Drukk a randihoz!
Évi!-akkor, jó, ha minden rendben-kicsit aggódtam :) ++++++++++
Morzsa! Ott ültünk, ahol Ti várakoztatok , csak a labornál -és onnan tudtam, h. Harcika megsúgta:)

Lilypie Third Birthday tickers
Lilypie Pregnancy tickers
"Aki azt szeretné, hogy minden úgy történjen, mint a mesékben, az a meséknek csak a végére emlékszik."
viktu
 
 


Köszi a drukkokat!

Lois: én is kérném.

Allegro: :lol: és +++++++++++++++++

"Reményből él a vágy s meghal, ha nincs remény.”
snufi
 
 


Alle!

Gratulálok! Nagyon szép teljesítmény!

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Snufi! :)
Írtam privit!

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Sziasztok kicsit vissza néztem Alle én is gratulálok neked és ehez a szép eredménhez is :roll: :wink: :D :lol:
Csak igy tovább++++++++++++++++++++++++Alle +++++++++++++++++++++olé :D

Kép
csinicsilla
 
 


Allegro, gratulálok a 11 petécskéhez és nagyon drukkolok a randihoz.

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Alle,
hatalmas gratula :lol:
Kép randizóknak! :wink:

KépKép
tobi
 
 


Allegro :P
Gratulálok!
Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Alle!
Most irigykedem, de jó értelemben:)

Tobi!
Jó az ábrácska:)

A kaáli előtt van parkolási lehetőség? megnéztem a google earthon, gondolhattam volna, hogy budán van:( míg átvergődünk a városon...
ebba
 
 


Kép Jó éjt!

"Reményből él a vágy s meghal, ha nincs remény.”
snufi
 
 


Még csak most értem géphez, eddig mentünk:( Sajna úgy kezdtem a műszakot, hogy hányinger, erős fejfájás...Már napok óta kerülget, de ma biztos a mensivel még jobban kijött.Gyorsan kaptam itt egy gyógykoktélt, é smár jobban is vagyok!:)

Viktu!
Azt sem tudom, hol van a labor..... :oops: :oops: Na, majd legközelebb megkeressük egymást...:)ha minden jól megy, 31-én megyek UH-ra....(Az lesz a 8. napom, és csak akkor vagyok szabad)vagy 4.-én, de az már lehet késő....


Jó éjt mindenkinek, aki még nem alszik! :wink:

morzsa
morzsa25
 
 


Alle,
beszámolót kérünk a randizókról :wink:

Viktu,
babaragi +++++++++++++++++++++

Ebba,
köszi :)

KépKép
tobi
 
 


Alle++++++++++++++++++++++++++

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Sziasztok!

Mindenkinek mennek a drukkok és babaragacsok!
Vendég
 


Sziasztok,

köszönöm a gratut mindenkinek! 1 óra körül fogok telefonálni, hogyan alakult a nagy találkozás párom katonái és a petécskék között. :) És érdekes, de csak egy enyhe feszültség van bennem....azt hittem, jobban fogok izgulni.
Dokim azt mondta, ha szépen fejlődnek, lehet, elviszik őket hétfőig.

Egy kedves szó olyan, akár a tavaszi napsütés.
allegrobarbaro
 
 


Alle - Óriási gratula és drukk a randikhoz!!!!!!!!!!!!!

Mindekinek+++++++++++++++ drukkok!
leo50
 
 


Éden!
Írtam privit!! :)

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Allegro :?:

Én is akarok tudni Édenről!!!!!!!! Tessék jelentkezni!

Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Telefonáltam. Reggel nézték őket, akkor 2 volt, aki megindult :oops: Remélem, holnapra többen összekapják magukat. Mégiscsak javítaná az esélyeinket...Drukkoljatok, lécci, nagyon ránk fér.
allegrobarbaro
 
 


Allegro,
épp most akartam írni, hogy megvolt-e a telefon!

Gratu a 2 picidnek, további szabályos fejlődést kívánunk nekik, és drukk a többi lustának!!!
angel37
 
 


Alle, lesz ott még több is!!!Tutti,azok akarnak fiúk lenni, a csajok már készenlétben várják anyuci pociját!
Vendég
 


Allegro :P
Biztosan lesz több is, de az a 2 lesz a befutó :wink:
Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Allegro, az a kettő bizti a legügyesebb, ők lesznek az ikrek, a kistesók meg még várnak, de holnap beindulnak, mert várja őket a fagyi.Drukkolok!

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Köszönöm, aranyosak vagytok Itt ülök a gép előtt, szuggerálom őket, hogy induljanak be, közben egyik percben bizakodom, a másikban meg pityergek...fene a hormonokba
allegrobarbaro
 
 


Allegro,
figyusz a kettőből lesznek az ikrek a többi lusti összekapja magát, szépen fejlődnek, mennek sítáborozni és majd a tesóprojektnél visszaköltöznek hozzád :wink:
drukk ezerrel!!!!

KépKép
tobi
 
 


:) Mondjuk én azt mondtam tegnap, hogy szerintem nem lesznek fagyibabáink, de mivel most sikerülni fog az iker-projekt, minek is? :wink:

De azért jó lenne, ha már holnap reggel 9 óra lenne
allegrobarbaro
 
 


Sziasztok!Alle:gratula 2höz,és szoritok h a többi is szépen fejlődjön :D Snufi:Vizsga sikerült? :lol:
tücsök26
 
 


Ale!
ikreket szeretnél?

Megint lehet kapni a gynevacot. Hallottatok róla? Én beadatom sztem. A párom ezt az egyet hajtja, pedig szedek mindent, aloet, abból is többet, meg eszem a túrót, de ő ebben bízik:)
ebba
 
 


Tücsök, köszi.

Ebba,
Igazából azért szeretnék ikreket, mert egyrészt én sem leszek fiatalabb, másrészt meg egy stimuval megoldanánk a gyerekvállalást, nem lenne jobban terhelve a szervezetem. De ez persze nem a mi elképzelésünkön múlik :wink:
allegrobarbaro
 
 


Sziasztok !

Allegro! Gratulálok :D Én is csatlakozom az előttem szólókhoz,lesz az még több is :wink: Nagyon drukkolok Érted :wink:

Ebba!Gynevakrol Harcika véleményét kérd ki :D ez csak egy jó tanács :wink: :roll:

pusssssssssz Dalmi
dalmácia
 
 


Ebba ! Most látom borsodi vagy :wink: Én is :D
dalmácia
 
 


sziasztok!

alle: nagyon drukkolok+++++

snufi: vizsga?

viktu: drukk++++

tücsök: holnap tesztelsz?

katica
katica30
 
 


Katica:Igen holnap a nagy nap,tiszta ideg vagyok félek h már megint nem sikerül.De akkor dunának megyek. :D Bocsi csajok,mi az a gynevac? :o
tücsök26
 
 


Sziasztok lányok!
Tücsök megy az eső tánc neked+++++++++++++ :D :lol:

Kép
csinicsilla
 
 


tücsök: drukk holnapra+++++

katica
katica30
 
 


Szia Katica mesélj hogy vagy? :roll:

Kép
csinicsilla
 
 


csilla: velem semmi érdekes. tegnap reggel óta nem ettem csokit. megy a fogyókúra :lol: :lol: :lol:


katica
katica30
 
 


Nagyon szépen köszönöm h drukkoltok nekem,arik vagytok. :lol:De jó lenne ha megmaradnának,doki szerint nagyobb az esélyem mint az elsö kettönél.Remélem igaza lesz. :) hogy vagytok Katica,Csilla?Remélem nem vagyok betegek,hisz tomból a virus oda kinn.Alle:Igaz ha ikreid lesznek legalább 1 szülés alatt megvan 2 baba,és levan tudva a babaprogram.Sztem nem olyan nehéz az ikrekkel,ezt tudom. :P
tücsök26
 
 


Tücsök nem vagyok inflúenzás még eddig , hála az égenek, inkább kicsir náthás :roll: :D

Kép
csinicsilla
 
 


Akkor jobbulást kivánok neked,és vigyáz magadra. :P Katica:Hajrá a fogyihoz sikerülni fog.Nem ettél csokit?Különben ha felolvasztod,és mikor már kihült annyira h nem égeti a böröd és még kenhető kendbe vele az arcod kicsit hagyd rajta,mosd le.Simábbá,üdévé teszi a bört.nekem bejött.Igy nem vész kárba az otthoni csokik :P
tücsök26
 
 


tücsök: nem fog kárba veszni, apa megeszi helyettem. tegnap is az orrom előtt ette :?

katica
katica30
 
 


Katica:És hogy birtad ki h a férjed melletted eszi a csokit?Ügyes vagy.Én tuti kértem volna egy kis kockát. :lol: :P
tücsök26
 
 


Katica:Neked is volt inszemed a lombik elött?Ki csinálta? :P
tücsök26
 
 


tücsök: nekem nem volt inszem, az nálunk teljesen esélytelen.

katica
katica30
 
 


Tücsök,
drukk+++++++++++++++++++++++

Dalmi,
én is Borsodi vagyok :wink:

KépKép
tobi
 
 


Tobi:Neked is köszönöm szépen h szoritasz.Remélem sikerül.Holnap irok h mi lett.Mindenki vigyázon magára+ a babákra.Jó éjt mindenkinek! :lol: :P
tücsök26
 
 


Merre van Harcika?
Csoki?
Hát, én nem voltam egy nagy csokis, de most még a vsat is megenném. Meg is van a látszatja, 5 kilót híztam szeptember óta. De van mire fogni, én mindig a szurikra fogom:)
ebba
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?