Új privát üzeneted érkezett!

Tücsök :P
Azért ez a "MÁR" túlzás, 6. lombikra, 4,5 év után :roll:
De első (+ egyből második) baba, igen.
Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Szép estét mindenkinek!

Nálunk fúúúj a szél, nem szeretem az ilyen időt :oops:

Köszönöm mindenkinek a drukkokat, már kezdek izgulni :)

Egy kedves szó olyan, akár a tavaszi napsütés.
allegrobarbaro
 
 


Bella,

most néztem a vonalzódon, hogy közeleg a te konzultációd is :D

Tobi, hajrá UH. Mikor mész?

Egy kedves szó olyan, akár a tavaszi napsütés.
allegrobarbaro
 
 

 
 

sziasztok!

végre gép elé jutottam.

alle: drukk holnapra++++

csilla: jó türelmesek vagytok. olyan messzinek tűnik még a 2 hónap.

tücsök: én a doktornőhöz járok. márciusban lesz a 2.lombik.

viktu: mennek a drukkok++++

morzsa: egy hónap gyorsan eltelik és akkorra odabenn is minden oké lesz.

rólam: ma ráálltam a mérlegre bár ne tettem volna. márciusig fogyni kéne kicsit. tud vki egy jó kis fogyókúrát, aminél nem kell drasztikusan éhen halni? :lol:

jó éjt!

katica
katica30
 
 


Sziasztok!

Viktu,
Babaragacsok!

Évi,
mi a helyzet veled?

Tobi,
Jó szurizást!

Alle,
szorítunk!
Vendég
 


Sziasztok!

Fanni :P
az marad is, sőt, ha hiszed, ha nem, növekedni fog! :lol:

Engem is beijeszettek a viharral, de nem is volt :roll: , vagy nem vettem észre? :oops:

Katica,
épp valamelyik nap írtam: egyél naponta 5-6-szor keveset! :wink:

Allgro,
holnap :)

Viku,
+++++++++++++++++
angel37
 
 


Angel,
Allegro ma megy én úgy tudom!
Vendég
 


Allegro,
nagyon drukkolok érted +++++++++++++++++++++

Viktu,
++++++++++++++

Bella,
köszi, profi vagyok már :wink:

KépKép
tobi
 
 


Bella,
igaz, hülye vagyok! :? Most nézem, az előző hsz-emből is kimaradt egy-két betű... :roll:

Akkor várjuk a híreket! :)
angel37
 
 


Allegro, Viktu - mennek a drukkok!!!!
leo50
 
 


Sziasztok!Látom jó korán keltek.Fani:Bocsi nem tudtam,és jó egészséget,szép gyarapodást kivánok.Vigyáz magadra.Amugy mit szeretnél?Lányokat,fiukat vagy vegyesen? :P Katica:Gondolom várod már a kezdést :roll: Mennyi volt visszarakva?Mindenkinek szoritok akik a lombik kezdésre vár,h gyorsan elteljen az a fránya hónap(ok). :) Alle:szoritok, minden rendben lesz :D Viktu:Fekügy sokat h benn maradjanak a picurok. :lol: Szép napot mindenkinek! :lol:
tücsök26
 
 


Szép napot Mindnekinek!
Én is felébredtem..... :lol: :lol:
Ma nagylány lettem...(pedig még nem kellett volna) :? Nem baj, így közelebb kerülök a babáimhoz.... :lol: HOlnap vérvétel, remélem nem lesz egekbe szökő az eredmény.... :roll:

Katica!
Én is ebben a fogyókúra lázban égek...Doktorom megkérdezte mennyi is vagyok valójában, és pironkodva bevallottam, mire Ő.-Fogyni kellene kicsit!
Húúú, azt hittem elsüllyedek, mert ezt nem sűrűn kapom meg! :lol: :lol: Bár én már 5 napja elkezdtem ismét tornázni, és figyelek mit eszem(nem tömöm magam addig, amíg fér).
Tavaly csináltam a 90 naposat, minden nap edzeni voltam(kivétel ha nappalos voltam), és lement 8 kiló....Most nincs 3 hónapom, így kissé kevesebbet eszem.... :lol: :lol:

Alle!
Megy a drukk++++++++++++++++++++++++++++++++++

morzsa
morzsa25
 
 


Allegro: várunk!

Viktu: +++++++++++++++

Éviről tud vki vmit?


Én is csináltam a 90 napos diétát, nekem is lement tőle pár kiló.



Holnap délután vizsgázom, szorítsatok majd! Köszi.

"Reményből él a vágy s meghal, ha nincs remény.”
snufi
 
 


Snufi!
Akkor mennek Neked is a drukkok!!!!!!!!!!!++++++++++++++++Bizti sikerülni fog!MIből vizsgázol, ha nem titok?Én imádtam tanulni, vizsgázni..... :oops: :oops: Rosszul vagyok összerakva :lol:

morzsa
morzsa25
 
 


Nekem a 90 napossal 9 kiló ment le!
Vendég
 


Mindenki fogyózik? :)

Morzsa,
meg szabad kérdezni, mennyi az a súly, amire ezt mondta dokibácsi? Mert ha nemigen hallasz ilyet, akkor olyan sok nem lehetsz... :oops:
Drukk a vérvételhez!

Bella,
emlékeim szerint nincs szükséged fogyókúrára! :) Vagy az már a -9 kiló eredménye?

Minden tisztelem azé, aki tud tisztesséesen fogyózni, én sztem nem tudnék :oops:
angel37
 
 


Sziasztok!

Itt vagyok ám, semmi baj nincs! Köszi a hiányolásokat!

Viktu!

Babócáknak üzenem, hogy fejenként 20-20 körömmel kapaszkodjanak! Biztos ügyesek lesznek :)

Allegro!

Nagyon sokszor eszembe jutottál ma, drukkolok nagyon!

Snufi!

Neked pedig drukk holnapra a vizsgához! Észben tartom :)

Délutánra ígérték, hogy felhív majd az orvosom, hogy mit kezdjek a viszkető nyüvemmel :) Rengeteg buta kérdésem is lesz, fel is írom őket, mert el fogom felejteni :) Csak győzzön válaszolni :)

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Angel,
Az már az eredmény volt!:)
Hát én is nehezen vettem rá magam, de már nagyon kellett!
Vendég
 


Angel :P
Igen, nagyon valószínű, hogy még nőni fog :lol:

Fogyókúra :idea:
Bella, 9 kiló? Te egy vékony csaj vagy!!!??? :shock:
Angyal, vicces is lenne, ha fogyózni kezdenél, Te alapból nagyon vékony vagy!
Katica :P Kérdés, mennyit akarsz fogyni. Nekem 1-2 kg úgy szokott lemenni, hogy este 6 óra után nem eszem. Előtte bármit! Ja és nincs cukros lé.
Egy jól sikerült karácsony után Atkins-eztem 1,5 hónapig, elég komolyan vettem. 4 kg ment le, s csak 1 jött vissza.
Amit Angel ír, hogy sokszor keveset, még sosem próbáltam. De az azért jó, mert elvileg terhesen is úgy kell enni, s Neked táblafelelősi státuszodból fakadóan már erre kell készülni 8)

Tücsök :P
Legyenek egészségesek. Standard szöveg, tudom, de tényleg ez a fő. Minden további már csak extra :wink:

Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Szép napot lányok!

Én éppen ebben a szent minutumban ébrettem fel, és még vissza kecmeregnék, de van még pár doolog amit el kell intéznem :roll: :D
Angel baby szia :)
Mizujs? :roll:
Morzsa olvastam pirikézel :roll: a vv-hez drukk :wink:

Kép
csinicsilla
 
 


Alle, drukk mára!

Fogyókúra:napi 5-6x evés kevés szénhidrát. Nekem így ment le 16 kg.(ebből 10 kg terhesen :lol: :shock: )

Sannah, örülök és gratulálok!Én pcos-ban eléggé otthonosan mozgok, sajnos.Ebben sok tanácsot tudok adni, sajnos.
Vendég
 


Angel!
Jelen állás szerint 68.... :oops: :oops: De sportos alkat vagyok, széles vállakkal, és minden mással.Nehezek acsontjaim, azt szoktam mondani.....(persze van jó nagy fenekem, és tegnap extra mértere dagadtam, hizs ma nagylány lettem, és előtte olyan vagyok, mint egy 4-5 hónapos kismami...
Iwiw-en fent vagy? Ott vannak képeim, vagy az nlc-n.....Küldök jelszót, és teszek pár új képet oda

morzsa
morzsa25
 
 


Morzsa nekem is igy szokott lenni , menzike elött 2-héttel már puffadok és görcsölgetek, megy a hasam, és a melleim is meg duzzadnak, egy szóval kész káósz vagyok ilyenkor :roll: :cry: :D :lol:

Kép
csinicsilla
 
 


Morzsa: makrotársadalmi kihívásokból. :twisted:

"Reményből él a vágy s meghal, ha nincs remény.”
snufi
 
 


Snufi!
Húúúúú, már a neve sem egy bizalomgerjesztő...... :lol: :lol: SOk sok sikert!!! :wink:

Csilla!
Mára teljesen eltünt a pocakom, bár tegnap már 500 felülést csináltam.....Egyébként nagyon formás lettem , amikor fogyiztam, csak aztán lombikozás, majd nem sikerült, depis lettem, és zabáltam...10 kiló vissza is ugrott...És be kell valljam, érzem is..... :oops: :oops: A gerincem nem bírja.

morzsa
morzsa25
 
 


Fanni :P
nem is tervezem! :wink: De Mágusbácsi azt mondta a cukrom miatt, hogy egyek így, és megyeget lefelé... lehet, hogy többet kéne ennem alkalmanként! :)
Régebben vékonyabb voltam, de már párszor megkaptam, hogy az túl vékony volt :shock: Sose gondoltam, mindigis ettem rendesen! :?
Végülis jó így, a tesstömegindexem 21,45. :D
Azt mondod terhesen is így kell enni? Szuper, akkor márcisuban nem kell átállnom! :lol:

Morzsa,
akkor sztem kicsit le is vonhatsz! Vérzés előtt tudnak ilyen művelni a hormonok! :wink: Nem hangzik durvának a 68, főleg ha még magasságod is van, és nem vagy madárcsontú!

Bella,
ügyes vagy! Ezt már csak tartani kell, az könnyebb! :)

Szia Csinicsilla! :)
angel37
 
 


Morzsa ennek örülök , hogy eltünt mostanra a pocakod :wink:
Nekem most vannak olyan ruciaim amiket szeretnék ujra felvenni , ha nem lenne szűk vagy túl nagy rám :D
Rám is rám férne fógyika, mert 170/75 vagyok, és általában változó :?
Angel pénteken mennem kell dolgzni, olyan jó most itthon, minek kell mindig menni :roll:

Kép
csinicsilla
 
 


Jaj lányok lenne egy kérdésem az baj ha nem birom beszedni a terheségi vitamint, mert sajnos megy tőle a hasikám :roll: :oops:

Kép
csinicsilla
 
 


Angel,
Nekem tartani nehezebb, karácsony után vissza is ugrott 1 kiló!
Vendég
 


Csilla!

Próbáld meg csak minden másnap bevenni a vitamint, nekem úgy jó volt, pedig egyébként nekem is hasmenésem volt tőle.

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Szia Évi kössz az infót :D

Kép
csinicsilla
 
 


Csinicsilla,
én pl. nem is szedek :wink:
Évi javaslata jó!

Jé, azt hittem csak székrekedést tud okozni... :roll:

Bella,
1, azaz egy kiló? Hűha! :lol: Azt ezért nem lehet gond letornászni! :wink:
angel37
 
 


Sziasztok!Látom nem csak én szoktam a sulyokkal küszködni.Nekem az vált be h reggeli,ebéd,és max 5után csak viz,napközben pedig hastánc(tanulom).igy pár kilo leis megy.aztán mikor kezdem a lombikot akkor már fogyni nem kéne,és hopp visszajön.Ez van. :D Morzs:Szoritok h jó legyen az eredményed. :D Snufi:Holnapi vizsgádhoz nagy kalappal. :lol:
tücsök26
 
 


Én most angel inkább multivitamint szedek amig nem kezdődnek el nálunk is a kivizsgálások :roll: :D

Kép
csinicsilla
 
 


Tücsök szia te hool is tartasz babaügyben? :roll:

Kép
csinicsilla
 
 


sziasztok!

köszi mindenkinek a sok tanácsot. :wink:

alle: gyere a hírekkel! drukk++++

viktu: drukk+++++

tücsök: várom nagyon. novemberben 2 volt visszarakva.

morzsa: drukk a holnapi vérvételhez++++

snufi: hajrá vizsga! drukk++++

fanni: egy 5 kilót szeretnék leadni legalább.

rólam: valószínűleg a többször keveset enni lesz a nyerő nekem. azt talán be tudom tartani. no meg a csokikáról kell lemondani. jól el is raktam tegnap este :lol: mellette vmi mozgást tervezek még.
aztán majd kiderül, hogy elég lesz-e ez.

katica
katica30
 
 


Hello, fogyózós lányok!
Én "űrhajós" diétát csinálok, amikor elkezdtem, nem tudtam, hogy valaki már nevet is adott neki... :oops: Szerintem hosszú távon lehet csinálni, nem leszel tőle depis, és szép fokozatos fogyást eredményez. Nálam 2 hónap alatt 7 kiló.
Magzatvédő vitamin... khöm, dicséretes a pozitív hozzáállás, bár én szedhetném már vagy 4-5 éve... Én csak mikor akció van, akkor orvosi javallatra magne-b, folsav, vagy ferrofolgamma...amúgy csak multivitamin és nagy dózisban C vitamin :oops:

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Angel!

Nálam már sok esetben bebizonyosodott, hogy fordítva vagyok bekötve. Csilla az első, akitől hallottam, hogy neki se székrekedést okoz az Elevit :)

Egyébként én is csak akkor eszem, ha akció van. Illetve inszem előtt a Béres Vas-Vitál kapszuláját tolom, (abban minden földi jó benne van, pl. a napi ajánlott bevitel teljes mennyisége vasból, C vitaminból, folsavból), inszem után minden másnap egy Elevit, és a köztes napokon sima Folsav tabletta.

Kovács doki visszahívott, felírt egy kúpot a nyavalyámra, munkából hazafelé a férjem be is megy a receptért. Ő is megnyugtatott, hogy ez semmiképp sem jelent rosszat, ettől még sikerülhetett a baba. Kicsit bizakodóbb lettem most :)

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


lois: ez milyen diéta? megírnád nekem priviben? köszi.

katica
katica30
 
 


Sziasztok!Csinicsilla:Ismét a 2.lombiknál tartok,és most pénteken tesztelek,és remélem 2 csikos lesz. :) Katica:A csokit ha eldugod ki birod h ne vedd elö és legalább 1 kockát se egyél.Én nem ,nekem olyan mint másnak a cigi.Muszály :lol: Akkor te már husvétra kismami leszel.De jó?Amugy a dokinö rendi? :P
tücsök26
 
 


Tényleg ha már a vitaminok kerültek szóba akkior mit szedjek ami számomra hasznos lehet? :roll:

Kép
csinicsilla
 
 


Tücsök akkor biztosan nagyon izgulhatsz most :roll: :D
Akkor mennek neked is a drukokk++++++++++++++ :wink: 8)

Kép
csinicsilla
 
 


Csilla:Megmondom összintén,nagyon izgulok h mi lesz. :D Köszönöm szépen. :lol: Gondolom már te is várod h kezd.Sztem a várakozás a lerosszabb,mikor már benne vagy kicsit gyorsabnak tünik az egész.Én igy gondolom. :P Elsőnél mennyit vett ki,és mennyi lett vissza rakva?Vagy van a hütőbe?
tücsök26
 
 


Tücsök én is izgatottan várom a márciust, de azért hagyom maguktól történjenek a dologok és események :D

Kép
csinicsilla
 
 


Katica írtam privit!! :)

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Éden!
Írtam privit!!! :)

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Lois!
Én is szeretném a diétát!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: köszi

Csilla!
Nekem is székrekedést okozott a terhességi vitamin...Valamint olyan étvágyam lett tőle :shock: :shock: :shock:
Abbahagytam, szedtem 8 hónapíg, mellé C és E vitamint...(Ebből adódik a súlyfelesleg.Legalábbis én erre fogom) :lol:

morzsa
morzsa25
 
 


Allenek 11 petesejtje lett! Holnap kell majd nekik telefonálni!
Vendég
 


Alle!!
Éljenéljen!!!!! :lol: :lol:

Morzsa!
Írtam privit!! :)

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Allegro,
gratulálunk, hajrá randik! :) Meglett a maratoni stimu eredménye!
Köszi a hírt, Bella!

Morzsa,
na én is így tudom a terhesvitamiról: székrekedés, étvágy, hízás! Szal sztem nemcsak ráfogás! :wink: Persze biztos egyéni is.
angel37
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?