Új privát üzeneted érkezett!

kicsiboris, a csaj tényleg szenzációs. Egy aranymaszat. Gratula! És köszi a vígyasztaló, bátorító szavakat.

katata, hogy vagy? Tartotok egy kis pihit, vagy...?
bbilona
 
 


Boris,
Nagyon édes Borka baba :D
Vendég
 


Boris!
Tündéri a leányzó!
tücsökbogár
 
 

 
 

Sziasztok!
Boris:
Naggyon édes a legkicsibb :) ha tudsz még, tehetnél fel pár képet!

Pandus:
Hát te már örökre így maradsz? :)

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


Mágnes,
:lol: :oops: :? :roll: hát most úgy érzem, de a héten szülök és kész, ez tuti, nem hagyom magam :lol:

Utolsó kép a bálna pocimról:
Kép

Legközelebb már Dorkáról hozok(remélem!!)
Vendég
 


Azta Pandus!
Nagyon szép pocakod van!!! Nem csoda, hogy Dirka nem óhajt kibújni :) Irígykedem kicsit, én is szeretnék megint...

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


Ja és egyébként tisztára fiús poci! Nem lepődnek meg, hogy kislányt vársz? Rám mindig furán néztek még a kórházban is, hogy ez tuti fiú, mert nem lányos a pocakom :)

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


kicsiboris!

Csak ismételni tudom a lányokat!!! :lol: :lol:
Nagyon szép a kislányod egyszerűen gyönyörű!!!!!!!!!! :lol: :lol:
Biztosan jó anyuka vagy!!!! :lol:
Reméllem jó szülésem lessz ,mint neked!!


Pandácska!

Csini kismami vagy!!!!
m. reni
 
 


Ilonka,
kimaradt már egy hónap, így most folytatjuk. Szerdán megyek vérvételre és a hónap végefelé kapok 2 kis blasztót, ha minden igaz.
Közben ezerrel hazaköltözés projekt fut. Tervezünk aházunkat, a telket megvettük, közben van egy ház is. Szóval megy a huza-vona, hogy építkezzünk,vagy vegyük meg azt a házat. Elterel most...

Pandus,
nagyon szép pocid van. Nővéremnek is ilyen fiúspocakja volt és ő tényleg kisfiút is szült.
katata
 
 


Mágnes,
Valaki meglepődik :wink: Nővéremnek volt extra hegyes fiús pocakja Rékával, lehet mi ilyen fajták vagyunk.

Reni, Kata
Köszönöm!
Vendég
 


hát csajszik nagyon jól estek és be is gyűjtöttem a borkának szánt gratukat :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: és köszi és köszi és köszi...

pandi, eeeeeeez neem seeeemmi :!: :!: :!: :!: mekkora pocak!
döbbenten nézem, nagyon édike :wink: hát igen, dorka még vígan el van odabennt, de hamarosan kis ficánka lesz és elindul meghódítani a nagyvlágot... :lol: :lol: :lol:

mágnes köszi!!!
most nekem is éppen az jutott az eszembe, hogy vajon ha szeretnénk tesót majd borkának sikerülhet-e spontán...mert szó ami szó nem sok kedvem van megint inszmekre járni...

kata, húú mire sikerült egy mosolyt így álmában elkapnom....kb. 50 képet csináltam amiből egy ilyen lett :wink:
nagyon örülök, hogy a hónap végén új esélyeid lesznek a babóra :P szuper!!!! sokat gondolok majd rád!

zelem ilona, nektek is kitartást továbbra is!!!!!
kicsiboris
 
 


Sziasztok!


Kicsibé! A legkicsibb Borka gyönyörű! Imádom!
Kitartunk!

Kata! Na látod! Mindjárt ott lesznek a babák!!!!!!
És február is itt van nekem hamarosan. Bár kevésbé örömtelin kezdődik, mert első napján megint egy évvel öregebb leszek.... Bakkkker.

Pandácska! Olyan szépek vagytok! Párod is tutti imád, mert annyira jó képeket csinál rólad. Kár, hogy buksid nem teszed fel, de ezt megértem....

Reni! Egy finises pocakkép rólatok????

Bbilonkám? Te jól vagy???

Én nem.... Sokat ettem, fáj a pockom.... Ja, és híztam is kicsit, aminek örülök, csak épp a kosztümöm nem.....

Pusza lányok! Jók legyetek!
zel
 
 


látod zel, most lene jó a barna köpeny :wink: Nem muszáj kiskosztümben dolgozni :D Ti léptek tovább, vagy regenerálódtok még egy kicsit?
Köszike, jól vagyok, megyünk síelni.... bent van a zabszem jó mélyen, még sosem voltam.


katata, ez a ház dolog sok stresszel jár majd, de arra valóban jó lesz hogy alaposan lefoglal, az meg már alapban jó ha az ember nem agyal folyamatosan a gyerekkérdésen. Akkor hát szépen lassan el kezdünk szurkolni nektek! :wink:

pandácska, akkor a héten mindenképp megindítják?

mágnes, minden ok?
bbilona
 
 


Ilona!

A síelés az nagyon-nagyon jó dolog! Én két éve kezdtem el, a férjem pedig a múlt télen. Mindketten imádjuk! Gyönyörű táj, jó levegő, sok-sok móka. Szerintem a lehető legjobb kikapcsolódás. Mi is voltunk január első hetében és azóta is visszasírom.
tücsökbogár
 
 


Ilona,
Nem, indítani csak akkor szoktak, ha egy héttel túlhordod szóval az még két hét lenne :? de erről ne is beszéljünk!! Majd vigyi a kezedre, lábadra sielés közben :wink:

Zel,
Köszönöm :D igen ide pofisat nem teszek fel, arra ott van az iwiw.

Boris,
Tényleg végül sikerült a gátvédelem?

Kata,
Akkor holnap a szokásos vérvétel lesz? Hány babát fognak felolvasztani? Arról beszéltetek, hogy mi történik akkor ha ők nem jutnak el blasztoig? Nagyon drukkolok, most már igazán megérdemelnél egy pozitív tesztet.
Vendég
 


Sziasztok!

Kép

Panda!
Hát ti még egyben vagytok? :lol: :lol: Látod, a végén majd túlhordod a lánykát! Szép nagy már a pocid! Én onnan jöttem rá, hogy közeledik a szülés, hogy előtte való nap zábáltam, de szó szerint. Mintha a szervezetem tudta volna, hogy erőt kell gyűjteni!
Sokat mozog még?

Boris!
Gratulálok, gyönyörú szépek vagytok! Kicsit meghatódtam, és percekig csak nézegettem, olyan édes!Jól vagytok? Ügyesen szopik? Kép

Reni!
És te hogy érzed magad?

Zel!
De örülök, akkor hamarosan ti is folytathatjátok! De jó!

Kata!
Na holnap mehetsz vérvételre, és kezditek! HurrrrrrrrrrrrÁáááááá!

Én szombaton nem éreztem jól magam, nem tudom mi volt. Ágota oviba jár, tegnap is 10 gyerek nem ment, mert betegek lettek. Remélem megúszuk! Pénteken elvittem a drágámat fényképészhez, mert az oviba kellett egyet vinni. Az öltöző falára teszik ki a képeket, azokét a gyerekekét akik oda járnak.
Így mi is felkerültünk! :lol: :lol: Teszek fel nektek ide is róla, remélem sikerül!
Kép

Kép
sapé
 
 


Sapé!

Nagyon szép a kislányod!Nagyon hasonlít rád!!!! :lol:
Jól vagyok :lol: köszönöm a takarítás egyre nehezebben megy! :oops: Mi ujság állás ügyben??


Tücsökbogár!
De jó lehet sielni :lol: Én is én is! :lol:


Bbilona!
Mikor menetek sielni??? :lol:


Zel!
Irigylem ,hogy nem tudsz hízni,jó neked!!!! :lol:
Nem nagyon akarok feltenni fotót,bálnára senki sem kiváncsi csak a csínos kismamákra,ne szegjük meg ezt a szép hagyományt :shock:
m. reni
 
 


Reni!
Örülök, hogy jól vagy! És az a jó ha a takarítás is egyre nehezebben megy! Kép Kép
Köszönöm a dícséretet, majd átadom, ha délután megyek érte! Állás ügyben még semmi. Akikkel beszéltem azt javasolták, hogy februárnál hamarabb ne kezdjek keresgélni, mert 2-3 hónapra állást úgy sem tartanak meg, csak azért mert keresek. Kicsit tarok tőle, hogy nehéz lesz, de reménykedem. Ugyhogy február a keresgélés ideje lesz!
Kép

Kép
sapé
 
 


Ilona!
Síelni? De jó! És hová, és mikor? Tisztára úgy kérdezem tőled, mit ahogyan a gyerek szokott tőlem! Kép Kép

Kép
sapé
 
 


sapé, de szép ez a kis mosolygos arcocska :D Turrach Ausztriában.
Lehet korizni, sífutni, sétálni, szánkózni és még sok mást. Barátokkal megyünk, gondolom unatkozni nem fogunk.

tücsökbogár, na jó elhiszem, összement a zabszem egy picit. Majd meglátjuk.

pandácska, akkor csak simán megbeszélted a csajszival, hogy a héten megmutatod neki a világot? Így még jobb.
Köszi, vigyázok!

reni, szombaton indulunk, még tegnap vettem egy utolsó síleckét, majd mesélek. Ja és azt a bálnás butaságot meg se hallottuk önzés, hogy nem teszel fel képet, én személy szerint kíváncsi vagyok. Különben is nem mindegy ha te és a kisasszony jól érzitek magatokat, egészségesek vagytok :wink:
bbilona
 
 


Ilona,

Jo sielest biztos jol fogjatok erzni magatokat! :D

Sape,

Edes kislany Agota, nagyon jo a kep! :D

Boriska,

Kicsiboris egy kis tünemeny! :D De jo neked, hogy mar a karodban tarthatod! :D

Kép
Kép
jucmuc
 
 


Pandus,
igen, a szokásos vérvétel, hogy megállapítsák mikor van pém. 2 babát engednek majd fel, ha valamelyik nem indulna be, akkor egy nap késéssel még egyet felengednek. Azt nem tudom mi van, ha nem mennek el blasztóig, gondolom akkor megvan az esetleges ok, amiért eddig nem sikerült. De remélem ügyesek lesznek és szuper kis blasztókat kapok majd! :wink:
Ekkora pocival szerintem nem húzod már sokáig! 8)

Zel,
te februárban a fagyibabát kapod vissza? Ugye jól emlékszem van egy porontyotok lefagyasztva??

Sapé,
már várom, hogy beinduljanak a dolgok.Olyan lassan döcög ez a január.
Nagyon édes Ágota! Tiszta nagylány már!!! :D

Ilonka,
menni fog az a síelés! :wink: Annak idején, mikor én tanultam,2 nap alatt már ment is. Na jó,nem profi módon,de már nem estem egyfolytában hanem nagyon élveztem.

Reni,
én még nem láttam csúnya kismamát, úgyhogy tessék nem szégyelni a pocidat!!! Azt sem, hogy bálna vagy! Ez egy időszak,ami ilyen, és kész! Szóval én is szívesen megnézem!!! :wink:

Jucmuc,
ez a 3 nap már gyorsan eltelik. Nagyon a végén vagy, hamarosan a kezedben tarthatod a kis Davidét!!! :wink: Olyan jó neked!!!!
katata
 
 


Kata,

Köszönöm kedves vagy! :D Azt kivanom Te is minel elöbb itt tarts ahol most en! :D :D

Jol emlekszem, hogy csak par (2-3) sejtesen fagyasztottak le az embrikeket? Csak azert kerdem mert ahhoz, hogy blasztoig vigyek öket minimum 4-5 napra van szükseg.
Es ahhoz több embrike is kellene mint kettö mert sajnos nem mindegyik jut el blaszto allapotba. Legalabbis a Kaaliban csak akkor probaljak meg a blasztot ha legalabb 5-6 embrio rendelkezesre all.
Valamint ha nem megy el blasztoig kint az nem jelenti azt, hogy anya pocijaban sem fejlödne tovabb, ez miatt ne aggodj! :D

Kép
Kép
jucmuc
 
 


Jucmuc,
igen, nagyon az elején le lettek fagyasztva, így eddig is mindig több napot vártak a középidő után, mire megnőttek és visszakaptam őket.
van még 11 embrió. Úgy gondolod, hogy egyszerre többet engednek ki, mint 2 db? Mert ugye akkor már késő kiengedni,ha kiderül, hogy nem megy el valamelyik blasztóig. De mi van, ha több megy el, mint kettő??? (Persze ezeket nem magyarázta el a dokim, szokás szerint...)
DE,nem fogom feladni!! Ha augusztusban hazaköltözünk és addig nem sikerül itt, akkor otthon folytatás lesz, másik dokival.
katata
 
 


Kata,
Ezért kérdeztem én is, mert blasztonál nem kettővel indítanak legalábbis itt nem. Ha mondjuk leállnak valahol akkor emiatt gondolom elmarad a beültetés hiszen az idő szorít, ezért több babával szotak próbálkozni úgy nagyobb az esély.
Vendég
 


Sziasz!


Jaj, Pandácska, emlékszem, nem is olyan régen nagyon izgultunk, nehogy idő előtt megszülessen a babikád! Most meg már várjuk. De ez így jó. Nagyon ügyes kicsilány!

Renike! Hidd el, sokan szeretnénk bálna méretünk miatt tiltakozni a fényképek miatt. De abban meg totál biztos vagyok, hogy te is nagyon csini vagy, és egyáltalán nem vagy bálna!!!!

BBilona! Tényleg vigyázz magadra! Tök jó lehet síelni. Én is biztosan tudok, csak még nem próbáltam!!!! :lol: Ja, a kosztümkém nacija a barna köpeny alatt is szorítana.... Megfulladok benne. Kicsit sajnáltam, de inkább örültem annak a 2,5 kilónak. Csak maradjon is velem! Most mintha lenne cicim is! Hihi..

Sapé! Nagyon szép a csajszi! Folytatjuk februárban. Juhéjj! Csináltam szilveszterkor egy reset-et. Újraindultam.....

Katám! Nálunk egy babát nem fagyasztanak. Sajnos. Így az előről kell kezdenünk....

Jaj, menek, dolgozni.....
zel
 
 


Kata,

Sajnos ez a baj, hogy a doki NEM magyarazza el a dolgokat Nektek! Nagyon dühitö ez! :twisted:
Ha kettövel inditanak amik ra'adasul fagyasztottak szinte biztos, hogy nem lesz belölük blaszto. (a statisztika szerint) Jo esetben mind a kettö tuleli a felengedest es eljut többsejtes allapotba de 6-8 sejtes allapot utan mar rizikos tovabbvinni mert leallhat. Es akkor ugorhat a beülti is. En sajnos egy kicsit azt erzem, hogy rohadtul nem erdekli öket az egesz csak a penzt bekaszaljak...sajnos :roll:

Viszont nagyon jo olvasni, hogy pozitivan allsz hozza, ha nem is sikerül ott, majd otthon jo kezekbe kerülsz meglatod! :D

Kép
Kép
jucmuc
 
 


Zel,
ahh, nem tudtam, hogy 1 babát nem fagyasztanak le :(
Én is igyekeztem resetálni, hátha bejön. :wink:
Akkor februárban kezded a szurikat?

Pandus, Jucmuc,
köszi az infókat. Egyébként azért áll le a fejlődésük, mert nem tökéletes a közeg nekik, mint a pociban?
Holnap reggel megyek vérvételre és rákérdezek erre, hogy hányat fognak felengedni.
katata
 
 


Kata,
Igen azért is leállhat, vagy mondjuk nem olyan életképes az a baba. De az tuti, hogy a legjobb hely nekik a pociban van ott a legtöbb esélyük, mégis jó a balszto, mert akkor már tényleg csak beágyazódniuk kell.
Vendég
 


Meg asszem most elbizonytalanodtam, hogy így is megéri-e....
Meg kell beszélnem a férjemmel is az új információk tudatában.
Szerintetek????
katata
 
 


Kata,
Ennyi sikertelen beülti után, én már csak blasztoval próbálkoznék, de persze ezt neked kell tudnod! Azért a fagyiknak kevesebb az esélyük, és valamivel nálad növelni kellene végre.
Vendég
 


Ja Pandácska, én is erre gondolok.
Úgy szeretném már, ha lenne a pocimban manócska, 9 hónapig!!!!!!!!
katata
 
 


katata, ++++++ gyere holnap, hogy mit mondtak. Az új lendülethez gratula, megy ez neked, haza már rókakomával együtt jössz remélem!

zel, pfhúu újra elkezdeni az elejéről. Csodállak benneteket.
Hol kell keresni azt a reset gombot :wink: Néha tényleg jó lenne.

Na reni, egy fotó?
bbilona
 
 


Kata!

Szerintem kerdezzetek ra MINDENRE holnap! Kötelessegük valszolni! Ha azt mondja kettöt olvaszt fel, hogy elvigye blasztoig mar eleve nem stimmel valami! :twisted:

Drukkolok holnapra! :D

Kép
Kép
jucmuc
 
 


BBilonkám!

Adok én neked reset-et! Csak gyere!
Ahhoz egy olyan társaság kell, ahol max hárman ismernek, és ők annyira jók, szeretnek, vagy tudják mi a dörgés, hogy nem kérdeznek, nem mondanak semmit, és még a "sajnállak ám ezerrel" pillantást is a fiókba rakták. Aztán kell mellé egy korty jéger, és pár pohár cserszegi fűszeres bor egy balatoni pincészettől. Csak balatoni! És indulhat egy buli....

Jucmuc, Pandácska! Fej, fej mellett! !!!!!!!


Puszika!

( zenét hallgatok épp, de a kutyám, Egér reklamál. és annak hangot ad! )
zel
 
 


Hát fel kellett tennem a fülest!
zel
 
 


zel, aha buli, na jó. Ilyen barátaim sajnos nincsenek, de azt hiszem akkor a jövő heti síeléstől várom majd a hatást. :wink: Viszünk finom borocskát is :wink:
bbilona
 
 


Zel!

Én is megyek abba a buliba,ha meghívsz!


Lányok!

Én nem a pocakomat szégyellem,hiszen nagyon szeretek kismami lenni, hanem nem vagyok az a Rubunt Réka kismami :lol:
A férjem szerint gyöynyörű vagyok :lol: /Ez minden boknál többet jelent!!
Ha lessz kép rakók fel!!


Jucmuc!
FÚ 6 nap!!!De izgi!!!
m. reni
 
 


Reni,
Nem is kell Rubint Rékának lenni :wink: szerintem a kismamák többsége nem az, és attól még gyönyörűek mind :wink:
Vendég
 


zel én is megyeeeekkkk bulizniii, viszem borkát is :!: :!: és teljesen igazad van, amikor az ember lányát sajnálkozó tekintetek kísérik...hát az nem jó...

sapé, milyen helyes Ágota! nagyon kedves arca van!!!

mágnes, gyöngyike, andi kérdésem lenne: meddig tart a 3 órás etetéses időszak? kb 3-4 hónapos korig? kösssz

pandi, hát ez a dorkababa nagyon szépen kihúzza odabent :lol: :lol:
kicsiboris
 
 


Sziasztok!
Ilonám:
Köszi megvagyunk, kezd helyreállni az életünk. Van még dolgunk, de alakulunk, mint púpos gyerek a prés alatt..:)

Boriska:
Ez babafüggő, szerintem az éjjeli ébredéseknél tudod legjobban lemérni. Anna ilyenkor állította át magát, elkezdett ritkábban ébredni,először egyszer egy éjjel, aztán nappal is kevesebbszer kért. Ébreszted éjjel enni, vagy hagyod, hogy magától jelezzen?

Potom 15 napos késéssel megjött. na ki büszkélkedhet még 43 napos ciklussal?? :)

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


Ja és Boris:
Nálunk ez már 2 hónapos korban kezdődött. Most néztem vissza :)

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


Na megvolt a vérvétel, szombaton kell mennem legközelebb. Jó program szombat hajnalban...
Beszéltem a balsztókról, 3 embriót fognak felengedni és blasztóig elmenni. Hiába mondtam, hogy ez talán kevés, azt mondták,nem szoktak többet... Egyébként itt Svájcban ezt az eljárást csak páréve alkalmazzák, mert eddig nem volt engedélyezett ilyen stádiumig elmenni az embriókkal laboratóriumban.
Viszont azt megtudtam, hogy két blasztó beültetése esetén 52.6 % az esély a terhességre, egy blasztóval pedig 27,4 %. Egy sima lombiknál 15-20 %.
katata
 
 


no katám, akkor új lendülettel hajrá előre! Reméljük a ti embrióitok ügyesek lesznek és legalább 2 eljut a blasztócita állapotig, hogy aztán jól megtapadhassanak. Nagyon nagyon szorítok értetek :wink:
bbilona
 
 


Ilonka,
drága vagy, köszönöm. Én is reménykedem, bár mindenhol utána olvastam a neten, francia nyelvű anyagokat is és Franciaországban is 5 embriónál próbálják a balsztóig elvinni őket. :roll: Remélem az én 3 kis embrim ügyike lesz! 8)
katata
 
 


Kata,
Bizony a balsztoval tényleg jobb az esély, ezért is mondtam hogy próbáld meg. Remélem, hogy a három babából legalább egy eljut eddig!! Bár a legjobb lenne, ha kettő is! Nagyon drukkolok nektek!!

Mágnes,
Nekem most nincs ciklusom így nem büszkélkedhetek, de régen volt 100 naposom is :wink:
Vendég
 


Pandácska,
köszi a drukkot!

Nemsokára neked is lesz ciklusod, 3 óránként!!!! :wink: :lol:
katata
 
 


Kata,
:lol: :lol:
Vendég
 


Sziasztok!
Pandácska! Nagyon szép pocakod van!
Kata! Kitartás! Lesz neked is babóca a pocakodban!!
Kicsiboris! Nagyon szép Borka baba!
Mi 4 hónapos kórtól kezdtünk áttérni 4 óránkénti evésre. Ez tápszer és szopi volt. És igen ez babafüggő is. Én az esti tápszer evésnél (3 óránkénti evésnél) vettem észre hogy még nem volt igazán éhes Anna, ezért toltam.
4,5 hótól pedig elkezdtem neki gyümit és utána lassanként adagolni a krumplit, répát stb.
Az éjszakát mi 2 hónapos kórtól átaludtuk. Azóta is hálistennek!!
bgyöngyi
 
 


Kata,

Orülök, hogy vegül beszeltetek rola, azert a harom mar jobban hangzik mint a kettö...szoritok, hogy minden jol alakuljon! :D :D

Kép
Kép
jucmuc
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?