Új privát üzeneted érkezett!

Fannikám! Remélem, most, hogy ájuldozol már megnyugodtál! :lol: Hát kellett ez neked??? :lol: :lol: Kellett hát! :lol:
Nagyjából 1 hónap múlva lesz konzi, de csak kb. májusban lesz újabb próbálkozás. Majd konzin megbeszéljük, hogy addig milyen vizsgálatok lesznek, v. egyáltalán lesznek-e.

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Sziasztok Lányok!
Húzós napok vannak mögöttem, éjszakázás, majd nappalozás, és tegnap voltunk színházban.Az operaház fantomját néztem meg, hmmmm, még most is beleborzongok, annyira szép volt!!!

Holnap megyek konzira!!!Úgy izgulok, hasmenésem van! :oops: :oops: Attól, vajon beleférek e még ebbe a ciklusba!De előtte ma még dobok egy éjszakát! :lol:

A régi meddőségiből kikértem a papírokat, és ami a lényegv lett volna, azt nem adták(milyen szurikat, milyen adagban kaptam, és hoyg reagáltam rá....Pedig rá is kérdezett a nővérke, azt kérem e, megvan e.) Kaptam 3 spermavizsgálat eredményét, és 1 labort páromnak, valamint nekem 2 laborvizsgálatot.Ennyi! :evil: :evil: :evil:

Dalma!
Én is fogyózom...Borzasztóan sokat híztam(10 kiló).Amíg nem kezdődik a lombik, igyekszem leadni pár kilót.....

Fanni!
Akkor most jól érzed magad???? :roll: Én is szeretnék hányni, ugyanazon okból, amiért Te! :lol: :lol: :lol:

morzsa
morzsa25
 
 


Baba :P
Igen, határozottan jól vagyok a tudattól, hogy érzek valamit :lol: Még ha elég kellemetlen is a dolog :?
Na sebaj, akkor majd 1-2 hónapos terhes pici pocival jössz babalátogatóba :wink:
Puszi!

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 

 
 

Morzsa :P
Én nem hányok :wink:
Az elég fura, hogy a legfontosabb papírokat nem adták ki! Szerintem ez így nem fair! Elvileg Neked is volt kezelőlapod, az nincs meg? Az is segítene... mármint az adag becélzásánál, de persze az igazi az lenne, ha azt is látnák, hogy nőttek a tüszők, milyen ütemben :?

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Fanni!
Jajjj tényleg! :oops: :oops: :oops: Te ájuldozol! :wink: :wink:
Igen, ezért mérgeltem fel magam én is, mert pont a lényeg hiányzik...Nem véletlen, sztem.Barátnőm is azt mondta, azért nem adták ki, hoyg kezdjék előlről a "kisérletezést".2 napíg olyan fejfájásom volt, hányingerrel, a méregtől.Mára már lnyugodtam.Nem tudom, a 2 intézet egymás között nem kérheti ki????? :roll:

morzsa
morzsa25
 
 


Ja, de az én kezelőlapom megvan, és ugye minden záróból 1 példány...Valamint a laborokból, amiket itthon csináltattam....De pl. augusztusban túlstimuláltak, 4 napíg feküdtem bent a kórházban, de mivel "őrült messze lakom", a záróm még mindig nem érkezett meg..... :roll: :lol: :lol:

morzsa
morzsa25
 
 


Morzsa :P
Holnap mész úgyis, megmondják, mit tudnak tenni. Szerintem át fogják ők kérni! Emiatt ne idegeskedj! Csak ügyesen :wink:

Angel :!:
Te teljesen el vagy tűnve!

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Szia Fanni & morzsa :D
Mennek a drukokk morzsi++++++++++++++ :D :D :D

Kép
csinicsilla
 
 


Morzsa,
drukkolok, remélem beférsz a ciklusba! :)

Hogyhogy nem adtak ki minden papírt? Sztem ki kell adniuk mindent, hisz rólad szól! Vagy most akkor megvan? :oops:
Nem lehet, hogy nem is küldték a záródat, hanem várták, hogy menj érte... :?
angel37
 
 


Fanni :P
itt vagyok, a mai első hsz-emben gratuláltam is neked! :wink: :lol:
angel37
 
 


Angel!
Nem, nincs meg!:(Csak részletek....
Azóta voltam ugye kontrollon, és az eredményhírdetésen is, és volt hcg-m, csak kicsi, majd 2 nap múlva ismét mennem kellett, akkor emelkedett, rá 2 hétre ismét mentem....szóval ha akarták volna, lett volna több lehetőség ideadni....
Elvileg azt mondták, minden papír fénymásolatához jogunk van.Lehet nincs? Majd holnap kiderül, a Sajgó doktor biztos tud mindenre választ adni....

Csillu!
KÖszike, drága vagy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :wink: Alíg várom, hogy holnap dél legyen.
Képzeljétek, nekem teljesen furi, hogy itt ilyen kedvesek..Most is hívott az nővérke, hoyg akkor tudunk e menni holnap.Már azt hittem baj van,(nem jó az időpont nekik), de mondta, csak ez kötelező, hoyg előtte felhívják a pacienst, tud e menni.....Persze, repülünk holnap, ugyanis párom is el tudta cserélni a műszakját.... :lol: Igaz csak nagyjából vagyok képben, hova is kell menni, de a hölgy nagyon segítőkész volt, mondta segít.....Biztos megtaláljuk! :wink: :lol:

morzsa
morzsa25
 
 


Sajnos én is meg éltem olyan helyet ahol nem voltak éppen kedvesek velem, de ez itt nem a reklám helye :roll: :oops: :D :lol:

Kép
csinicsilla
 
 


Angel :P
Tényleg :oops:
Köszönöm :roll:
Van egy pociképem, mai, a babaváróson, nézd meg. Brutális méret :lol: Erre már nem fogod azt mondani, hogy a Tiéd nagyobb volt stimunál :wink:
Puszi!

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Csilla!
Írtam privit! :wink: MOst elmegyek vasalni, kell éjszakára ruci..... :lol: Később még leszek!

morzsa
morzsa25
 
 


Fanni,
Én már láttam és kétszer is megnéztem, hogy a tied-e, mert nem hittem a szememnek. Tényleg brutál nagy már most!:) De szerintem tök aranyos! :D
Vendég
 


Bella :lol:
Képzeld, én sem szoktam elhinni, mikor a tükörben megnézem. Direkt hátrébb megyek, hogy biztosan csal a közeli kép, de nem :oops:

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Fanni,
Mi lesz még kb. 2 hónap múlva, kell alá valami tolószerkezet, ami tartja és tudsz közlekedni!:)
Vendég
 


Az a jó, hogy van ilyen :wink: Hasfogónak hívják, alulról megtámaszt és kicsit elvesz a súlyból és tartja a derekat is. Pedig ha még más nem találja ki, szabadalmaztathattuk is volna :lol:
De tény, hogy egyre nehezebb lesz közlekedni...

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Sziasztok!

Fanni - aranyos a pocid, latom en is, hogy mire szamithatok :-) nemsokara csatlakozom a babavaros topic-ba.

Morzsa - szerintem is minden papirt ki kell, h adjanak!!!!!

Snufi - mennek a drukkok! Alle - neked is!!!!
leo50
 
 


Várunk, Leo!
Közben van még 1 ikres is ott :wink:
Azért ne aggódj, van, akinek még a 20. héten is kisebb a pocija az enyémnél, ikresen :roll:

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Fanni :P
talán ekkora nem volt, de tényleg majdnem :wink: Ahhoz képest, hogy senkise lakott benne :?
A következő képeden már egész biztosan jóval nagyobb lesz! :)
Tetszik ám! :P
Ja, először Pandácska pocakját láttam meg :shock: :lol: , azon kicsit meglepődtem, hogy már ekkora lennél, de azért helyretettem a dolgokat! :wink:

Morzsa,
sztem jogotok van minden anyag fénymásolatához, ha nem is az eredetihez, de mindenhez!
angel37
 
 


Sziasztok!

Fanni!

Tényleg jó nagyot nőtt a pocid! Nagyon csinos kismama vagy! :) Az ájulást sajnálom :(

Morzsa!

Hát, nem igazán voltak jó fejek a régi intézetedben :evil: Drukk holnapra!

Kicsit magam alá estem a hétvégén, elkezdtem viszketni. Szerintetek ettől még sikerülhetett? Ha sikerült, és ez a viszketés valami gomba dög, akkor lehet esélye a babának? Lehet erre használni valamit, vagy lásson orvos? Úgy elkeseredtem, miért kell mindig közbejönni valaminek??? Bocs a picsogásért... :oops:

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


sziasztok!

baba: köszi kérdésed, semmi érdekes nincs velem.

fanni: meglestem a másik topicban a pocid, szép :wink:

dalmi: jó fogyózást! nekem is kéne :?

morzsa: drukk holnapra+++++

mindjárt rakok táblát.

katica
katica30
 
 


Kép
Kép

katica
katica30
 
 


Évi,
Ha odalent viszketsz, akkor az az Utro lesz, én is így jártam vele! :? Szedd szájon át!

Naná, hogy sikerülhet! :wink:
angel37
 
 


Morzsa!
Ha neked nem is adták ki a papírjaidat, a Kaálinak ki fogják adni, muszáj lesz nekik. Az hogy neked nem adták ki, az valami egyszemélyes kis úrhatnám döntése, majd az új dokid odadörög nekik...el se hiszem, hogy ilyenek nehezitik meg ember lánya életét... :evil:
Angel!
Az én eddigi stimujaim...hát nem én vagyok " 20 petesejtem lett jippijájé" típus :roll: De azért nem volt gond, mind a kétszer lett 5 petesejt, meg is termékenyült 1X 4, másodszor meg mind az 5.
A stimulálhatóságomon nem múlt semmi a dokim szerint. Ettől a GNRH kezeléstől, vagyis a most jövő stimutól sokat várok, Kr. dr. meg az endós dokim szerint is ennél jobb esélyem sose lesz többet... :D

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Lois,
igen, ekörüli számokra emlékeztem! :wink: Abban biztos voltam, hogy nem volt olyan, hogy nem sikerült, mint szegény Ebbának.

Egyébként meg tényleg nem a minél több petesejt, hanem a minőség a fontos! :) Látod, mire mentem a 21-gyel! :(

Reméljük ez az újfajta kezelés meghozza neked a sikert! Most tuti nem "cserélünk" időpontot! :lol:
angel37
 
 


Angel!

Szájon át szedem az Utrót...

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Angel!
Most bizti nem :D
Ma megyek kiváltani a Gonalt, el is csodálkoztam, nincs már 900-as, meg 450-es, csak a 300-as maradt... Péntekre állítólag megjön a progiszurim is :)
Nekem is azt mondta Kr. hogy ő 3-8-ig szokott őrülni a petesejteknek, efelett a mennyiség a minőség rovására szokott menni.... :shock:
Te hol tartasz a fogigátlóban? Most is rigevidon?

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Fani, tényleg hatalmas a gyönyörű pocid, dehát ketten lakják!!

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Évi,
akkor passz :?

Lois,
nincs már 900-as Gonal? :shock: Egyáltalán sehol? Nahát! Ezek a kisebbek is tollba vannak töltve?
Hú, azt úgyis akartam kérdezni, hogy most mennyibe kerül, annyi-e még, mint tavaly nyáron... Nem tudod? Csajok, aki mostanában vett, mindenkinek szól!

Na látod, ha dokink is azt mondja! :) Valóban a második stimunál, mikor 8 petesejtem lett, azt mondta, hogy jobban örül, mint a múltkor a 13-nak. Most kevesebb Gonalt fogok kapni, mert a 21-re meg azt mondta, hogy nem akar még egyszer ennyit látni!

Jaja, Rigevidon a 2. 35.ből tartok 4 szemnél.
angel37
 
 


Angel!
Nekem Kr. mondta, hogy nincs 900-as, meg 450-es, ezért csak 300-asokat írt fel. Igen ez is tollban van, a receptemre is az van írva. Eddig mindig 900-ast kaptam először, most ráadásul mega-adagokat kapok majd, meg is lepődtem rendesen, hogy csak ez a kis töltésű van. 5-re tudni fogom az árát, most megyek el itthonról és beugrok a gyógyszertárba is. :wink:
Huhh, az megint maratoni adag fogigátló :shock: Mikor lesz kukucs? :shock:

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Baba! Májusi lombik ? Milyen messze van az még ,addig is nagyon vigyázz magadra :wink:

Morzsa! Nyugi biztos beleférsz :wink: Én is éjszakás vagyok egy hétig :roll:

Évi! Natur joghurt kíváló kezelés :roll:


Fannika! már robogok is a babavárósra,gyönyörű pocakot nézni ,tudod egy kicsit sajátnak érzem :wink: :D biztos nagyon szép :D

Lois ! mikor jössz Pestre?

Pusza Dalmi
dalmácia
 
 


Dalmi!
5.-én megyek Uh-ra, előreláthatólag addig nem....a vizsgaidőszakom mindig megfúrja, a januári megaleárazós "mostvásároljunkbedehirtelen" kedvemet... :lol: :oops: :roll:

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Lois,
ja, hogy csak 300-as van! De hogy miért? :?
Akkor lehet, hogy te egyszerre be is nyomsz egy tollat?

Annak mondjuk örülök, hogy toll, 2db nem tollas 75-ösből nagyon utálom összeügyetlenkedni a 150-et :oops:

Köszi, ha majd megírod az árát, mert egy másik fórumon olvastam olyat, még tavaly, hogy idénre drágulni fog, de nem tudom, mi igaz belőle. Remélem semmi!

Jövő kedden lesz UH! :)
angel37
 
 


Lois! Dolgozom ,pfujj :twisted: pedig annyira akartam menni ,tudod Papa helyett :D meg olyan jókat tudunk kávézni ,már nagyon hiányzik költözz vissza Pestre :wink: vicces vagyok mi?az agyamra ment a diéta,vagy már előtte DINGA voltam :!: nem tudni :roll: azért sok pusza

Nohát micsoda pocik vannak a babavárósba ! Fannika -Nyuszi-Pandácska elragadóan néztek ki csajok :D

Lois! Neked is ilyen lesz :D
sziasztok Dalmi
dalmácia
 
 


Angel!
Igen, 6 napra 6 toll :shock: :shock: :shock: Most ilyen durván fog menni :( Az én férjem már simán (profin) összehozza- felszívja- kinyomja meg minden....Begyakorolta már a Suprefactnál, meg a most ennél a GrRH-nál... :D
Az áráról még nem tudok semmit, nem is hallottam, hogy drágult, de ahogy a formámat is merem...tavaly is pont abba az időszakba estem bele pont, mikor megugrott az ára .... :evil: (900-as 75 ezerért)

Dalmi!
megmondom őszintén megpusztulnék, ha megint Bp-n kellene laknom, bennem a lelkem mélyén mindig egy ilyen vidéki lányka lakozott..... :roll: Pedig nem laktam ott se gázos helyen (budai kislány lévén :oops: ), de ez az OTTHONOM már régesrég :wink: !

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Lois,
ez tisztességes adag! :shock:
A Suprefacttal nincs gondom, de valahogy a 75-ös gonalokkal mindig megszenvedek, azt nálunk is párom csinálja :D , a múltkor már majdnem odavágtam, asszem az ampulla kupakját nem bírom leszedni sosem, nem tudom, miért! :roll:

Hú szegény, tavaly épp beleestél az emelésbe? Az akkor tényleg kifogtad, vagy egy hónapig volt ilyen sok, utána még olcsóbb lett, mint a 75ezer előtt volt! Most nem esel/ünk bele, reméljük!
angel37
 
 


Angel!
Hát az elején, az én drágám is volt, hogy kidobta a fecskendőt és mondta, hogy akkor kezdi elölről... (na jó ez a suprefact-nál volt :lol: )
75-össel egyszer volt dolgom, egy 3*75-ös utolsó dózis révén, ott ráadásul külön van a por meg a liquid nem?? Emlékszem rendesen kellett bűvészkedni vele... :D
Na indulok, és megfejtem az idei Gonal-árat, hogy aztán le tudjalak sokkolni vele... (nem ám... :roll: )

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Lois,
ez az!, a külön por+oldószer, ettől kaptam én is a gutát! :D

Várom a sokkoló híreket! :wink: Nyugi, bármennyi is lesz, úgyis meg fogom venni! :wink:
angel37
 
 


Angel :lol:

Évi :P Katica :P Baba :P
Köszönöm!

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Lois!
A Douglasban volt, meg a bal oldali ovariumban endo, amit eltávolítottak. Ez a második lapar ereménye, mi a 6szur után volt.
Hát, én az azt követő hónapokról lemaradtam, mert ugye nem volt tüszőm, és ez azóta tart:(

A gonal 10E körül volt a múlt héten. Ez a 300-as adag. Lemaradtam valamiről?

Katica!
Tábla? jó! :wink:
ebba
 
 


Ebba,
nem maradtál le semmiről! :)
Köszi az infót, ez a múltkori árnak tűnik!

Fanni
:wink: :P
angel37
 
 


évi: dokit nem kérdezed meg? :wink:

lois: mit jelent a GNRH kezelés? :oops:

ebba: adatokat elküldheted priviben! köszi.


katica
katica30
 
 


Angel!
10000/db.... :lol: :lol: :lol: Akkor talán most nem költök 200 ezret a stimura, mint a múltkor.... :?

Ebba!
khömmm :oops: :oops: .....akkor ezt most lebutítanád nekem loisosra???

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Lois,
Köszi, ez jó ár! :lol: :lol:
Már csak nem fog kelleni 200rugó, számold ki, mennyi gonal lenne! :shock: :wink:

Jövő héten én is bevásárolok! :)
angel37
 
 


Katica!
Az endometriozis gyógyszeres utókezelése. A kezelés lényege, hogy mesterséges klimaxt idéz elő., és ezzel jól kiegészíti a műtéti eljárást, hisz az nem tudja teljesen eltávolítani az endot, és amig kapjuk a kezelést, hormonok híján leáll a ciklus, és a meglévő endós szigetek elsorvadnak. (Az endó a ciklus eredménye, a megvastagodott méhnyálkahártya minden hónapban leválik (ld. menstruáció), és bennünk "elcseszettekben" ez nem tud teljesen kiürülni, hanem szépen elvándorol mindenfelé (hasüreg, petefészek.....sőt még olyat is olvastam, hogy inoperábilis végbél-endo!!!!:shock: , ahova nem kéne és ezzel mindenféle zűröket okoz, pl. összenövéseket.)
Dióhéjban ennyi!

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Angel!
Én el tudok szurkálni akármennyit, nem akadály.... utoljára 2100 egységet szúrtam be... :roll:

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Dalmi!
Akkor nem irigyellek...1 hétíg! Szerencsére én teljesen összevissza dolgozomN-NÉ--valahogy így, csak most a pesti utazgatások miatt állandóan éjszakázom, 2 naponta.Nem szeretem.....Nem tudok pihenni, aztán 2 napíg nem tudom kipihenni magam.
Köszi lányok a nyugtatást a papírok miatt, holnap majd a doki biztos tudni fogja, mi a teendő....

Megnéztem én is a pocifotókat! :oops: :oops: :shock: :shock: :shock: Én is akarom!!!!!!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol: Nagyon szépek vagytok!!!!

morzsa
morzsa25
 
 


Sziasztok! :lol:

Nagyon sokat dolgozom, így alig van időm, de februártól tudok megint rendszeresen jönni. :wink:

Fanni: :shock: :shock: Nagyon-nagyon édes!!!!!

Babikám, egyszerre megyünk lombikolni???????

Angel: mizu??? :lol: :lol:

Csipikepapa: óriási gratula gyönyörű a baba!!!!

Cocimami????
Vendég
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?