Új privát üzeneted érkezett!

Lois! Angel! :)
Nem nagyon olvastam vissza, csak a nevem tűnt fel! :D
Szóval, ha progiszuriról van szó, akkor nálunk úgy működött, hogy "értékkel" elküldtem a Pharmafutárnak a receptet és 50 eurót (kb. 1 éve ennyi volt, nem tudom, most mennyi :oops: ), asszem 13000 Ft-ot írtam értéknek. Utána ők törékeny csomagként küldték el a címemre, 4000 Ft körül kellett fizetni érte.
Ha nem ez volt a kérdés, akkor bocsi! :oops:

Kép Kép
kismokus
 
 


Kismókus,
köszi, akkor tényleg te voltál! :D Erre gondoltam, amit írtál!
Puszi Klári babának! :)

Lois,
sztem Kismókus válasza neked használható! :)
Vagy sztem jössz még úgyis bp-re a Kaáliba addig, akkor is tudod intézni, ez a szuri úgyis csak beülti után kell! :wink:
angel37
 
 


Fannikának ! Boldog születésnapot kívánok :D
dalmácia
 
 

 
 

ez lemaradtKép :D
dalmácia
 
 


angel: csak a te kedvedért.

csilla: benne vagy te is a táblában :wink:

Kép
Kép

katica
katica30
 
 


Kicsit magamról!
Beszéltem a Mágussal ,kértem Őt egy kicsit pihenjek :cry: novemberi kezelést beszéltünk meg , de Ő annyira édes volt beírt szeptemberre ha netalán meggondolnám magam :D Imádom érte :lol: Addig viszont kért egy inzulinszint +kromoszómavizsgálatot Áprilisba randizunk :wink: Ja és a fejemet is szeretné rendbe tenni ,ne nem egy jó fodrásszal :lol: agyturkászhoz kellene mennem ,biztos látta nem vagyok a toppon :!: Pedig édesen bazsajogtam ,de a lelkembe látott ott viszont nagy zürök vannak :cry: :cry: Jó volt ujra látni Loist ,utána kávézgattunk .Isteni nap volt :D

Harcika ! Puszi Dalmi

Azért még maradok ,mert nem lehet már nélkületek létezni :D
dalmácia
 
 


Kismókus!
Köszi a reagálást, a honlapjukon is így értelmeztem :)
(hajasbaba kicsi lányod nagggyon édes, megcsodáltam a képeit...:lol: )

Angel!:)
Az a gond vele, hogy mikor legközelebb megyek Uh-ra, és akkor rendelem meg, akkor nem ér ide. Krizsa doki nekem 10 napot mondott az átfutásra. Vagy nejed ennél gyorsabban szokott megjönni??

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Katica ! de sokáig maradok utolsó :cry: :cry: :cry: örülök a tábla készítésednek ,tuti baba :D
dalmácia
 
 


dalmi: utolsókból lesznek az elsők. :wink:

katica
katica30
 
 


Lois,
Egyszer rendeltem eddig, és egy héten belül jött... ha jól emlékszem, attól is függ, épp hogy jön ki, melyik napon rendeled. Sztem egy telefonhívást megér!
De ha úgy alakul, tudok is adni pár ampullával! :wink: Bár szerencsét csak akkor hoz, ha nem szúrod be, igaz Fanni? :lol:

Dalma,
örülök, hogy jól sikerült Mágusnál tett látogatásod! :wink: És persze az egész napod! :)
Mindkét vizsgálat jó ötlet! Lehet, hogy a "nemfodrász" is...

Katica,
köszi! :wink:
angel37
 
 


Viktu :P Allegro :P Lois :P Dalmi :P Morzsa :P
Köszönöm szépen!

Katica :P :P :P
Profi vagy!

Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Katica nagyon csecse a tábla :lol:

Kép
csinicsilla
 
 


Angel!
Ok, ha ez a tuti recept a sikerre, kérek szépen kölcsön szurikat!!! :lol:

Az lesz szerintem, hogy a arra dolgozik a a sógorom, ő majd megrendeli nekem meg kifizeti, 5.-én megyek Uh-ra, addigra tuti megjön és akkor átveszem személyesen, közel van a Kaálihoz. De olyan butus vagyok, tegnap ott mentem el előtte, mert Solymárra mentem, és nem mentem be!!!!!! :evil: :evil: :evil:

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Angel :lol: :lol: :lol:

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Lányok én tegnap fazon igazításon voltam :D

Kép
csinicsilla
 
 


Sziasztok!
Ma vettem magamnak méhpempőt,kíváncsi leszek a hatására.A helyi méhésznél voltam és kérdezte,hogy milyen célból fogom enni és amikor elmondtam azt válaszolta,hogy egyre többen viszik a meddőségi problémákra és már sikerélménye is van,mert az egyik vásárló már teherbe is esett spontán,pedig 14 éve probálkoznak és már 2 lombikjuk is volt.Illetve azt is mondta,hogy a férfiaknak is jót tesz.2O grammot tett 1/2 kg mézbe.kíváncsian várom a hatását.....

Lányok!Olyan kevés zebra van a táblában. :cry: Remélem most már tényleg jön egy nagy felhószakadás,babaeső formájában! :wink:

Kép
Kép
mereszt
 
 


Merszt én is kíváncsi vagyok milyen hatással van rád a méhpempő??? :? :roll:

Kép
csinicsilla
 
 


Sziasztok!

Köszönöm szépen a szülinapi köszöntéseket!

Boni, Baba!

Köszi, akkor ma inszem után vettem be az első Utrót :) Nagy reményeket fűzök hozzá :) Egyébként a bevétele független az étkezéstől? Ezt elfelejtettem megkérdezni :oops: :oops: :oops:

Ebba!

Ha a doki nem is bízik benne, tőlem drukkokra számíthatsz! Majd aztán jól meglepődik, hogy milyen szép kis tüszőid lesznek :) Ez a sok szuri biztos használ majd!

Lois!

Nemsokára kezdesz, de jó! Drukk!

Katica!

Köszönöm a köszöntést is, a javítást is és a drukkot is :)

Fanni!

Neked is boldog szülinapot! És köszi a híreket Csiperkéről, átnézek majd a babavárósra!

Angel!

Gyorsan el fog röppenni ez a 35 nap, és kezdesz, éljen!!!

Allegro!

Ha a doki nem csügged, akkor te se tedd! Drukkolok nagyon! Kár, hogy elkerültük egymást, nálunk ez már hagyomány, hogy a Kaáliban találkozunk :)

Dalmi!

Pihenj csak, ha úgy érzed, hogy kell :( Legalább a vizsgálatokkal is telik az idő, és lesz újabb egy-két pipa a listádon, hogy "Na, ez is elintézve!"

Mereszt!

Én is nagyon sok jót hallottam a méhpempőről! Remélem neked is használ majd! Majd jól dicsekedhet veletek is a méhész bácsi :)

Rólunk: Megvolt az inszem, most jön a kutya hosszú két hét. Az eslő hét még hagyján, de a második... De hát tudjátok... Visznt hazafelé kéményseprőt láttam, ez ugye felétek is szerencsét jelent? Bárcsakbárcsakbárcsak...

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Szia Évi :wink:
Évi ma van a születésnapod???
Ha igen BOLDOG SZÜLETÉS NAPOT :D :lol:

Kép
csinicsilla
 
 


Csilla!

Köszönöm szépen :)

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Sziasztok!

Évi, Fanni! Boldog szülinapot!!!

Kép

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Éva!
Köszi :lol: És Boldog születésnapot!
Lányok!
Lenne egy SOS kérdésem.:
Délelőtt kicsi barnás folyás-szerűm volt. Ma vagyok a 8. stimus napon, tegnap Debiben T. doki kicsit meglódította az adagomat, mert nem nagyon nőttek a tüszők. Lehet, hogy valami baj van? Nem sok volt, de azért volt :cry:
Várom véleményeteket. Természetesen tanítottam, nem tudtam felhívni a dokit sem:(
ebba
 
 


Évi! Boldog születésnapot
A mostani inszem meghozza gyümölcsét ,Én már küldöm is .Remélem tetszik,mert nekem nagyon :-) pusssza Dalmi

Kép
dalmácia
 
 


Hanna szia hogy vagy? :D
Én jól vagyok, bejelentkezetem a kaáliba :wink:

Kép
csinicsilla
 
 


Csinicsilla!
Köszi, megvagyok. Most a fogdoki nálam a sláger. A legnagyobb düh az, hogy nem rossz fog miatt. :cry: :cry: :cry:
Ma 4 injekciót kaptam.

Ebba! Nem tudok segíteni.

Évi! Ti mikor akcióztok?

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Dalmi! Nagyölelés Neked!

Évi!Kicsit megkésve-1 nappal- :oops: , Nagyon boldog szülinapot!
Kép
-És mennek a babatapik+++++++++++++++++++++++++++++

Hanna!Hogy vagy?Voltál fogorvosnál?

Lilypie Third Birthday tickers
Lilypie Pregnancy tickers
"Aki azt szeretné, hogy minden úgy történjen, mint a mesékben, az a meséknek csak a végére emlékszik."
viktu
 
 


Upsz, mér látom írtál, elbambultam.. :oops:

Lilypie Third Birthday tickers
Lilypie Pregnancy tickers
"Aki azt szeretné, hogy minden úgy történjen, mint a mesékben, az a meséknek csak a végére emlékszik."
viktu
 
 


Hanna sajnálom nem könnyű helyzett :oops: :cry:
Csak jobbúlást kívánhatok neked :roll: :wink:
4-inekció nem semmi :o :shock:

Mi meg kértünk március 26-ra időpontott a kaáliba 8)
Kicsit vegyesek az érzéseim, azért mert nem tudom mi be vágtam bele??? :roll: :lol:
Tudom jó kezekbe leszek. :wink:

Kép
csinicsilla
 
 


Viktu! Sajnálom a tegnapot :cry: jó lett volna találkozni :!:

Hanna ! Mit mondanak az okosok ?mikor lesz már vége ,ennek a fájdalomnak ,remélem minnél gyorsabban csinálnak a fogaddal valamit :oops: :roll: :twisted: nem jó ez így ,hess fogfájás :wink: pusza Dalmi
dalmácia
 
 


Viktu! :wink: Van már msn-ed? :lol:

Csinicsilla! Valószínüleg azért vágtatok bele, mert kisbabát szeretnétek. A Kaáliban a legjobb kezekben lesztek. Az érzéseidet le kell tisztázni.

Baba????

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Dalmi! Imádlak! :lol: Ez nagyon jól esett. A kékszemű dokibácsim megnyugtatott, nemsokára oké lesz. Ez annak az ára, hog bölcs lettem. :lol: Ja, a dilidoki téma nálam is megvolt, voltam is nála. Ha gondolod mesélek msn-en.

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Azt tudom Hanna világ életemben kisbabát szerettem volna, ez 100%-ék :D :lol:
Szerintem a többi majd hozza magával az élet és az idő :lol:

Kép
csinicsilla
 
 


Hanna! írtam privit :D
dalmácia
 
 


Köszönöm a válaszokat.

Fanni, Évi sok Boldog Szülinapot kívánok Nektek.

Bejelentkeztem a Kaáliba, feb.22-re kaptam időpontot. Nagyon kavarognak bennem az érzések. Bízom benne, hogy jó döntést hoztam, bár most egy kicsit lelkiismeretfurdalásom van a régi dokimmal szemben :oops: . Van köztetek olyan aki régi intézetéből magával hozta fagyis anyagát ( nekünk spermium van lefagyasztva)
maci74
 
 


Lenne egy SOS kérdésem.:
Délelőtt kicsi barnás folyás-szerűm volt. Ma vagyok a 8. stimus napon, tegnap Debiben T. doki kicsit meglódította az adagomat, mert nem nagyon nőttek a tüszők. Lehet, hogy valami baj van? Nem sok volt, de azért volt Crying or Very sad
Várom véleményeteket. Természetesen tanítottam, nem tudtam felhívni a dokit sem:(

Beadassam a párommal az esti szurikat? vagy ez rosszat jelent, és nincs értelme elpazarolni?
ebba
 
 


Dalmi! Jó lett volna találkozni..elkerültük egymást.
Pszichológus, csak akkor jó, ha Te is akarod, különben nincs sok értelme.De az biztos, hogy nagyon sokat segít.

Hanna!Csináltam mindjárt jelöllek, -vacsit főzök közben- elneteztem elméláztam az időt.Pironkodik-pironkodik :)

Maci!Jó döntést hoztál.
Nekünk a Szabolcs utcában voltak lefagyasztva a kiskatonák, miért kérdezed?-Futár vitte át a Kaáliba, a két intézmény elintézte egymás között, -ha erre voltál kíváncsi.

Ebba! Nem tudok segíteni, talán majd a többiek...de a szurit én beadnám-és holnap beszélnék a dokival.

Lilypie Third Birthday tickers
Lilypie Pregnancy tickers
"Aki azt szeretné, hogy minden úgy történjen, mint a mesékben, az a meséknek csak a végére emlékszik."
viktu
 
 


Vitku szia mi jót csináltál ma? :roll:

Kép
csinicsilla
 
 


Ebba
A barnás folyásod nem tudom, mitől lehetett. El kellene olvasni a szuri tájékoztatóját, talán az ad magyarázatot.
Szerintem ettől még szúrhattok!

Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Évi,
Boldog szülinapot!
Vendég
 


Jó éjt Lányok!

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Köszi, elolvastam, de össze-vissza írogatnak. Mármint azok, amiket most kaptam, a GonalF-t ismerem. Írja, hogy nem jó az endora, mégis a doki azt írta föl, és endos vagyok. Beszúratom akkor , reggel meg felhívom a dokit.
ebba
 
 


Lois, Viktu!
Én a recepción beszéltem egy nagyon kedves hölggyel, aki mondta, kell fizetni, mert az OEP nem támogatja........Lehet azért mert másik intéztetből viszem????Na, mindegy, nem agyalok, majd a doki megmondja....Lehet csak annyira ideges voltam, hoyg félrehallottam...:) :oops:

morzsa
morzsa25
 
 


Ebba :P
Így lesz jó. Holnap hívd a dokit!

Jó éjt, Lányok!
Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Morzsa!
Hát én ezek után passzolnék....nem tudom.....itt már csak Harcika segíthet... :roll:

Évi!!
Nagyon boldog szülinapot kívánok Neked így utolsóként :D !!

Ebba!
Én is endós vagyok, de ilyet még nem tapasztaltam...na a'szem ezzel nem sokat segítetttem... :oops:

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Lois!
Ki az a Harcika?Priviben megírod?
:oops:

morzsa
morzsa25
 
 


Morzsa!
Küldtem privit!! :lol:

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Jó reggelt Mindenkinek!

MAci74 szerintem normális,hogy így érzel, szerintem mindannyian átestünk ezen!

Morzsa remélem sikerülr beszélned HArcikával :lol:

HAnna ismerem az érzést, én is 4-5injekciót kaptam anno :roll:

BAbim drága adsz majd felém is életjelet egyszer magadról?

csinincsilla, legalább egyben 100%ig biztos vagy! :wink:

Évi nagyon drukkolok!

Viktu Neked is naggyon !

Mindenkinek mennek a drukkok, szurkok...

Angel minnyá kezdesz! :shock: :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Allegro,
küldöm tüszőnövesztőt+++++++++++++++++++

Évi,
utólag is Boldog Szülinapot!
babaragi repül feléd+++++++++++++++++++

Viktu,
drukk++++++++++++

KépKép
tobi
 
 


Jó reggelt! Kép

Lilypie Third Birthday tickers
Lilypie Pregnancy tickers
"Aki azt szeretné, hogy minden úgy történjen, mint a mesékben, az a meséknek csak a végére emlékszik."
viktu
 
 


Jó reggelt!

Viktu,
úgy látom nálatok is mindjárt véget ért a sítábor:)

Alle,
Tüszőnövelők elindítva!

Tobi,
Jó szurizást és sok-sok tüszőcskét.

Hanna,
Remélem most már nagyon bölcs leszel és elmúlnak a fájdalmak. Nekem is el kéne mennem fogdokihoz, de nagyon nehezen veszem rá magamat.

Coca,
Eltűntél! Remélem jól vagy!

Boni,
Hogy megy az idő, most látom a vonalzódat, csak úgy elsuhannak a hetek!:)
Vendég
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?