Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok meg jöttem :D
Taliztam ma egyik ismerösömel ma :P
Jól sikerült találkozás volt, remélem hamarosan megint talizhatunk :roll: :wink:

Kép
csinicsilla
 
 


Morzsa,
üdv közöttünk :)

Én a BMC-ről hallottam, hogy Konc prof döntött úgy, hogy 35 éves kor alatt max.2 embriót ültet be. Jogszabályról szó sincsen.

Egy kedves szó olyan, akár a tavaszi napsütés.
allegrobarbaro
 
 


Sziasztok!

Morzsa!-Szia itt!-
Nekem is most lesz fagyis ET-m.Ha mindhárom felébred és szépek, akkor mindhármat visszakapod.Ez biztos.

Évi szorítok holnap!!!+++++++++++++++++++++++++++++++


Voltam ma, Harcika bejött velem,- köszönöm szépen! :) , és küldök Neked hátsimit!)

Lilypie Third Birthday tickers
Lilypie Pregnancy tickers
"Aki azt szeretné, hogy minden úgy történjen, mint a mesékben, az a meséknek csak a végére emlékszik."
viktu
 
 

 
 

ááá lemaradt a vége :oops:

nno, szóval, kedden végre visszakapom a babókat...

Pusz mindenkinek!

Lilypie Third Birthday tickers
Lilypie Pregnancy tickers
"Aki azt szeretné, hogy minden úgy történjen, mint a mesékben, az a meséknek csak a végére emlékszik."
viktu
 
 


Viktu akkor kedden ültetik vissza a babóidat?? :roll:
De jó izgulsz?? :D

Kép
csinicsilla
 
 


De jó ilyen jókat olvasni! :lol:

Én ma voltam Debrecenben, és megint nagyon alacsony, ill. szörnyen alacsony lett az E, de nem hagyjuk abba a stimut, és még a GonalF-n kívül kapok Divigelt, meg Menopurt, az kettes adagokban.
De azt mondta a doki, hogy nem igazán bízik benne, meg hümmögött :cry:
Eddig vagy nem volt semmi peteérésem, vagy cisztám volt. Csak ejutok már a leszívásig.
ebba
 
 


E2-t akartam írni, bocsesz
ebba
 
 


Csini!
Igen, -és igen. :)

Lilypie Third Birthday tickers
Lilypie Pregnancy tickers
"Aki azt szeretné, hogy minden úgy történjen, mint a mesékben, az a meséknek csak a végére emlékszik."
viktu
 
 


Vitku akkor +++++++++++++++++++ :D :lol:
Mennek a baba ragik :P :lol:

Kép
csinicsilla
 
 


Morzsa!:)
A fagyis beültetésre is el lehet lőni egy lombik-lehetőséget, de ált. az a gyakorlat, hogy az zsebből szokták fizetni, hisz az ára töredéke a lombik költségeinek (tán 50-60 e…?), és akkor megmarad az állami támogatású lombik a későbbiekre (az azért jól jöhet még....:oops: )Az Uh-kért a lombiknál nem kell fizetni, ha zsebből fizeted a fagyasztott ET-t, akkor passz, azt sajna nem tudom.
Rólam:
Ma voltam a Kaáliban, (Dalmival együtt :lol: )megkaptam a recepteket a stimuhoz, iszonyú sok Gonalt kapok, Suprefactot nem egyáltalán, és prugiszuri lesz, ami nagy változás :shock: Az Uh-kon, ha szerencsém lesz az összesen lesz még Krizsa dr., a punkciót meg a transzfert a drnő fogja csinálni, Harcika azt mondta megoldható, hogy őt válasszam. Ja megtudtam ma, hogy Krizsa dr. február 9-től 17-ig lesz szabin, tovább, mint azt korábban tudtuk, ha érint még valakit rajtam kívül.... :?
Ja, amit elfelejtettem a Kaáliban kideríteni: A Pharmafutár-nál mi a dolgok menete?

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


sziasztok!

lányok: köszönöm mindenkinek a kedves szavakat!

évi: javítottam. :wink: boldog szülinapot! drukk az inszemhez+++++

csilla, morzsa: táblába nem szeretnétek bekerülni? ha megírjátok az adataitokat, akkor azonnal szerepelhettek benne :wink:

viktu: drukk a fagyi babákhoz+++++

jó éjt!

katica
katica30
 
 


Katica de be írhatsz milyen adatokat kellene megadnom?? :roll:

Kép
csinicsilla
 
 


csilla: írtam privit.

katica
katica30
 
 


Katica én nem kaptam meg a privit?? :shock:

Kép
csinicsilla
 
 


csilla: bocsi, most küldtem el. :wink:


katica
katica30
 
 


Katica küldtem privit :D

Kép
csinicsilla
 
 


csilla: jól elbeszélgetünk :lol: :lol: :lol:

jó éjt!

katica
katica30
 
 


Katica ne hari , hogy eltüntem, csak nem volt netem az elöbb sorry :roll: :oops: :cry:
Ha már mentél csicsilózni akkor kívánok neked nyugodalmas jó éjszakát katicabogaram :wink: :D :lol:

Kép
csinicsilla
 
 


Sziasztok!

Viktu,
végre, akkor hajrá kedd! :)

Allegro,
drukk az UH-hoz!

Lois,
recepttel elmész a Pharmafutárhoz megrendelni, kifizeted, és pár nap múlva meghozták a szurit, lehet értemenni! Akkor 50EUR volt, és a Budakeszi úton voltam. Úgy tudom azóta már van irodájuk a Keleti környékén (Fiumei út) és ott forintban is lehetett fizteni, egy ismerősöm ott intézte a progiszurit.
Lesz mit szúrnod! :wink: Ügyes légy!
angel37
 
 


Helló !
Divigelt, Menopurt ki kapott már? Ugye nem volt tőle ciszta? mert azt olvastam, hogy lehet tőle...de melyiktől nem?
Azt mondták, hogy a GonalF hiánycikk, de csak átmenetileg. Ezt Debrecenben mondták.
ebba
 
 


Sziasztok!

Viktu,
Hajrá!:)

Alle,
Gyere majd, hogy mi volt az UH-n.

Angel,
Te hogy állsz most, mármint mikor kezdesz?
Vendég
 


Sziasztok :D

Katica :P
Javítsd a korom lécci 35-re. Köszönöm szépen.

Lányok :P
Csiperke ma fog szülni, dél körül. Már kórházban van. Híreket a babavárós topikban lehet majd olvasni :wink:

Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Fanni,
Köszi az infót, már szemmel tartottam őt is és Pandust is.:)
Vendég
 


Fanni,
Boldog szülinapot!
Kép
Vendég
 


Sziasztok,

Érdeklődni szeretnék a Kaáliról. Intézetet szeretnénk váltani, és információkat gyüjtök. Topikba beleolvasva azt látom, hogy megvagytok elégedve a központtal, ez megnyugtató. Várakózási időre lennék kiváncsi pl. két lombik között mennyi idő telik el.
Mi már túl vagyunk 3 sikertelen lombikon. Meddőségi központukkal nincs semmi bajunk, azt leszámítva, hogy eddig nem sikerültek a lombikok, és felmerült bennünk, hogy esetleg megérné máshol folytatnunk. Kaálira gondoltunk.

Köszi a segítséget.
maci74
 
 


Maci,
Két lombik között 3 hónapnak el kell telnie, mert ez szabályozva van.
Vendég
 


Jó reggelt lányok :P

Kép
csinicsilla
 
 


Fanni :P
:P :P BOLDOG SZÜLINAPOT! :P :P

Bella,
holnaptól jön még 35 szem gyogyó, és utána stimu! :D

Maci,
üdv itt! :)
3 hónap szünetet ír elő a trv két lombik között, de a várólista miatt sajnos ez inkább 5-6 hónapra nyúlik.
angel37
 
 


Angel szia :D
Hogy vagy?? :D

Kép
csinicsilla
 
 


Angel :P Bella :P
Köszönöm szépen!

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Angel,
hurrrrrrrrrrrrrááááááááááá, ezt tök jó, pikk-pakk itt lesz :wink:

Fanni Drága,
Boldog Szülinapot! :lol: a már megérdemelt, gyönyörű ajándékot kaptál a pocidba, vigyázz Magatokra :P
Kép

Allegro,
UH-s beszámolót kérünk :wink:

Viktu,
neked is drukk++++++++++++++++++

KépKép
tobi
 
 


Csinicsilla,
köszi, vagyok! :) Semmi különös! :wink:
Remélem most éjjel nem volt zajongás! :)

Fanni :P
hátha a 35.-et már én is pocakosan töltöm! :wink:
angel37
 
 


sziasztok!

fanni: boldog szülinapot! :lol:

évi: drukk mára+++++

angel: gyorsan eltelik az a 35 nap :wink:

katica
katica30
 
 


Sziasztok, mar reg nem tudtam irni, de azert olvasgattam szorgosan es drukkolok mindenkinek!!!!
Csilla, Morzsa, Maci - udv itt!

Allegro - mi volt az UH-n? En penteken megyek!!!!!

Katica - gratula a tablakezeleshez, remelem nemsokara koveti a baba is :-)
leo50
 
 


Tobi :P Katica :P
Köszönöm!

Angel :P
Úgy legyen :wink:
Puszi!

Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Angel,
Hát ez az a 35.-et muszáj már pocakosan, vagy kismamaként töltenünk!:)
Vendég
 


Sziasztok,

megjöttem, alig nőttek valamit :oops: Komolyan kezdek elkeseredni, most nagyon rossz kedvem van... De persze ez estére el fog múlni, csak nem gondoltam, hogy ilyen sokáig fog tartani. A doki ennek ellenére sem emelte a gonalt, viszont most már 2 Merionalt kell este szúrni, pénteken újabb UH.

Egy kedves szó olyan, akár a tavaszi napsütés.
allegrobarbaro
 
 


Csiperkének drukkolok, mindjárt itt az idő :)

Egy kedves szó olyan, akár a tavaszi napsütés.
allegrobarbaro
 
 


Sziasztok!

Fanni!Boldog Szülinapot! Kép
Alle!Ahogy Angel is írta, lassan , de biztosan! :)
Évi! ++++++++++++++++++++++++++++++
Drukk Csiperkének és Orsi babának!++++++

Lilypie Third Birthday tickers
Lilypie Pregnancy tickers
"Aki azt szeretné, hogy minden úgy történjen, mint a mesékben, az a meséknek csak a végére emlékszik."
viktu
 
 


Alle,
kitartás!!!

Csiperkének és babájának,
drukkhegyek+++++++++

KépKép
tobi
 
 


leo: köszi :D

alle: drukk+++++ kitartást! szépen meg fognak nőni a tűszőid, csak most egy picit több idő kell nekik. ez nem versenyfutás! :wink:

csiperke: drukkolok++++++

katica
katica30
 
 


Allegro,
hát nem sietik el... :? Valamicskét azért nőttek, tovább is fognak! :wink: Drukkolok!
Valszeg azért nem emelt a doki, mert figyelni kell közben a hyper stimura is, nehogy átforduljon oda a dolog...

Bella,
ugyi? 8)
A dolog egyszerű: Fanni példáját kell csak követni! :lol:

Katica,
mikor látjuk az első tábládat? :)
angel37
 
 


Sziasztok!
Vagyok én is, csak dolgozom..... :wink: :wink:

Lois!
Nekem azt mondták a Kaáliban, a fagyisért mindenképpen kell fizetni, mert az oep nem támogatja.....

Katica!
Én is küldöm, csak szólj milyen adatok kellenek! :roll: :lol:

Ebba!
Én annó Merionalt kaptam, Azt hiszem, ugyanaz mint a Menopur, és nem lett tőle cisztám......Persze ez nem lehet egyforma.Én hajlamos vagyok cisztára!:8

Fanni!
Így ismeretlenül is Nagyon részemről isBoldog Születésnapot!!!!Sajnos nincs semmi kis figurám itt.... :?

Maci!
Szia! Én is most váltottam, vagyis elindítottam, a Kaáli felé az átkérést! Én úgy tudom, 2 stimu között kell 3 hónap mindenképp.Ha marad fagyid, akkor a következő ciklusban már mehetsz érte, persze csak ha kifizeted, mert az OEP 3 havonta támogatja....(1 intézményben biztos így volt....tapasztalat) :wink:

Leo!
Köszi az üdvözlést! Minden reményem szerint megtaláltam azt a helyet, amire vártam!

Allegro!
Ne izgulj, majd szépen megnőttök!!!!Türelem petikét terem! :wink: És tudod, jó munkához idő kell....

Csiperkének megy a drukk részemről is+++++++++++++++++++

További szép napot Mindenkinek!

morzsa
morzsa25
 
 


Köszi lányok :)
Mondta a doki is, hogy szerinte nem lesz gond...csak hát na....

Fanni, boldog szülinapot neked!

Egy kedves szó olyan, akár a tavaszi napsütés.
allegrobarbaro
 
 


morzsa: írtam privit.

angel: mikor szeretnéd? :wink:

katica
katica30
 
 


Morzsa!

Bocs, hogy belekotyogok, de nem kell mindenképpen fizetni a fagyisért.Csak bölcsebb.Mert ugyanúgy 1 nek számít, és ha esetleg szeretnétek majd tesót(-optimista változat), akkor azért nem mindegy.

Lilypie Third Birthday tickers
Lilypie Pregnancy tickers
"Aki azt szeretné, hogy minden úgy történjen, mint a mesékben, az a meséknek csak a végére emlékszik."
viktu
 
 


Morzsa!

Nem tudom ki mondta neked ezt a Kaáliban, hogy fizetni kell érte... :shock: Szerintem támogatja azt is az OEP, csak a gyakorlatot mondtam, hogy "bölcs előrelátás" címen nem szoktak a lányok erre elhasználni egy lehetőséget az 5-ből. De természetesen választhatod a támogatott fagyis transzfert is.

Angel! :lol:
Na akkor most jó szőke voltam, tegnap mindent elrendezhettem volna a Kaáli után, megrendelhettem volna, most meg vagy lesz még egy utam Bp-re, vagy ki kell találnom, valami okos megoldást, hogy hozzám jusson... Még egy kérdés... Ezt hűteni kell? Ezért nem hozza ki futár?

Fanni!
Sok hasonlóan szép szülinapot kívánok Neked!!

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Alle,
küldök neked tüszőnövesztőt!:)
+++++++++++++++++++++++++
Vendég
 


Lois,
úgy rémlik, hogy volt itt a topicon olyan (talán Kismókus?), aki nem bp-i, és elvittek odáig a szurit! Hívd fel őket, hátha mondanak vmi használhatót!
Nemhogy nem kell, tilos hűteni, mert olajos! :)

Katica,
nem sürgős ám, amikor akarod! :wink:
angel37
 
 


Angel!
:shock: :oops:
Lois megint butát gondolt.... :oops: De a honlapon azt írják, hogy ki is postázzák, ha nem kell hűteni...

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?