Új privát üzeneted érkezett!

Allegro, tüszőnövesztő drukkjaim szállník feléd!

Tobi, nálad mi a helyzet!

Angel, köszi. Gondoltam, lecserélem az avatarom, mert a másik nagyon nem hozott szerencsét!

Viktu, jobban vagy?

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Szia Baba!

Tényleg édes az új kép :)

Köszönöm, aranyos vagy :) -jól-jobban..Sikerült összeszednem magam minden téren...Hm...

:)

Lilypie Third Birthday tickers
Lilypie Pregnancy tickers
"Aki azt szeretné, hogy minden úgy történjen, mint a mesékben, az a meséknek csak a végére emlékszik."
viktu
 
 


Sziasztok,

Baba, édes az avatarod :D Remélem, minden téren szerencsét hoz nektek.

Viktu, örülök, hogy összeszedted magad, ahogyan te fogalmazol. Holnap vagy hétfőn mész UH-ra?

Egy kedves szó olyan, akár a tavaszi napsütés.
allegrobarbaro
 
 

 
 

Angel,
pontosan a maival 4 szurival előrébb :wink:
pusszancs

Baba,
tényleg cuki az avatarod :lol: kívánom, hogy szerencsét hozzon!
köszi jól vagyok, 9kor jön a szokásos hasbaszúrás :)
örülök, hogy alakulsz :wink:

ez Neked és Mindenkinek, akinek szüksége van rá:
"Legnagyobb érdemünk nem az, hogy nem bukunk el, hanem az, hogy minden bukás után felállunk."
"Amit elképzelünk, arról soha nem szabad lemondanunk!"
"A mosoly egy görbe vonal, amely egyenesbe hozhat mindent."
tudom, hogy hamarosan összeszeded Magad :) puszi

Viktu,
+++++++++++++++++++++++++

KépKép
tobi
 
 


Sziasztok,

Allegro, én is küldöm a tüszőnövesztőket!!!!!+++++++++++++++

Tobi hajrá neked is!!!+++++++++++++

Én jövő pénteken megyek UH-ra.

Ölelés mindenkinek!
leo50
 
 


Sziasztok,

két kérdésem lenne, biztosan tudtok segíteni.
A punkció előtt kell-e szexmentes időszak, és ha igen, mennyi? Ugye nálunk kiskatona gondok vannak...

Mit kell vigyek magammal a punkcióra?

Köszi előre is

Egy kedves szó olyan, akár a tavaszi napsütés.
allegrobarbaro
 
 


Alle,
Punkcióra semmit, annyit, hogy előző nap éjjeltől ne egyél, és nekem azt mondták, hogy ne is nagyon igyak, ugyebár az altatás miatt. Kapni fogsz hálóinget, sapit, és lábadra valót!

Hajrá!


Tobi,
Neked is hajrá!
Vendég
 


Allegro :P
Ha a kiskatonákkal van a gond, akkor a 4 nap "szünet" az ideális. 3 is elég, de nálunk a 4 napos volt mindig a legjobb.
Én mindig vittem egy zoknit. Fel lehet venni és hasznos, mert fázni fog a lábad.
Drukk ezerrel!

Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Bella, köszi :)

Egy kedves szó olyan, akár a tavaszi napsütés.
allegrobarbaro
 
 


Fanni, neked is köszi :D

Szerdával számolva mi is mától gondoltuk az "éteri" szerelmet :D Akkor így meglesz a 3 nap biztosan...

Egy kedves szó olyan, akár a tavaszi napsütés.
allegrobarbaro
 
 


Halihó!

Alle, igen zoknit mindenképpen vigyél-nekem is mindig fázott a lábam-

Megjöttünk az UH-ról, kedden kell újra menni, stimu alatt nem volt ennyi uh :shock: -és megismerem lassan az összes orvost :)

Szép vasárnapot!

Lilypie Third Birthday tickers
Lilypie Pregnancy tickers
"Aki azt szeretné, hogy minden úgy történjen, mint a mesékben, az a meséknek csak a végére emlékszik."
viktu
 
 


Sziasztok!

Akciózóknak hiper drukk! :)

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


SZiasztok!

Allegro,
többiek elmondták a dolgokat! A zokni jó, én nagyon utálom közvetlenül a lábamon a lábzsákot!
Drukk! :)

Tobi,
akkor ma este már 5 szuirval leszel előrébb! :)

Viktu,
lassan de biztosan nő az a tüsző! :wink: Keddre +++++++

Baba,
hozza meg a kölök a macival a szerencsédet! :wink:
angel37
 
 


Beköszönök, kellemes délutáni sziesztát!
zölddisznó
 
 


Mindenki pihen?

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


...miután ilyen ügyesen kipihentétek magatokat :wink: ... szép jó reggelt! Induljon a hét!
zölddisznó
 
 


Angel,
:D

Allegro,
tüszőnövesztéshez +++++++++++++++++++++++++
és
kiváncsi vagyok az UH eredményére

Viktu,
neked a honapi UH-hoz +++++++++++

KépKép
tobi
 
 


Fanni,
UH-os beszámolót kérünk a csöppségekről :P

KépKép
tobi
 
 


Sziasztok!

Fanni,
ügyesek legyetek, várunk! :P :P

Tobi,
jól van, nem fogom ám minden nap leírni, ott a vonalzód! :) :wink:
angel37
 
 


Sziasztok!

remélelm mindenki jól van, illetve jobban van! :lol:

azéfrt mert ritkán jövök még szurkolok ám mindenkinek!

Zöldi

Kép
Vendég
 


Jó reggelt! Kép

Lilypie Third Birthday tickers
Lilypie Pregnancy tickers
"Aki azt szeretné, hogy minden úgy történjen, mint a mesékben, az a meséknek csak a végére emlékszik."
viktu
 
 


Sziasztok,

megvolt a mai kontroll is. Nőttek a tüszőim, de még mindig nem elég nagyok :oops: Ez kicsit elszomorít. Most kaptam még a Gonal mellé Merionalt is, szerdán újabb ellenőrzés.

Egy kedves szó olyan, akár a tavaszi napsütés.
allegrobarbaro
 
 


Sziasztok!

Ezer meg egy éve nem írtam, ne haragudjatok :oops:

Allegro!

Örülök, hogy megint összefutottunk :wink: Szerdán én is jövök megint! Drukk a tüszőidnek, biztos meglódulnak most már a növésben!

Tobi!

Nektek is nagyon drukkolok!

Viktu!

Kigyógyultál már az influenzából?

Én is voltam ma uh-n, Szmatona doki csinálta, meg az inszemet is ő fogja, mert az én dokim nincs a héten. Jobboldalon egy 24, bal oldalon pedig egy 13milis tüszőm van. Ma repi, szerdán inszem. És újdonságként ezúttal kapok Utrót. Még sose használtam eddig, hátha szerencsét hoz!

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Allegro,
ne szomorkodj, jó lesz ez! Lassan, de biztosan nőnek! Tényleg nem gyorsulási verseny :wink:
Szerdára ++++++++

Évi,
gratu a tüszőhöz! Drukk az inszemhez!
Sok szerencsét a trutyikúphoz! :D
angel37
 
 


Évi!Pont most akartam írni Neked, hogy hogyan álltok, mikor lesz az inszem :) Nagyon szorítok szerdán!!! Jah, meggyógyultam, még sose voltam influenzás :D -kiélveztem minden percét-

Alle!Tüsznövesztő!!!+++++++++++++++++++++++++++++++

Fanni! :) Ugye majd ide is megírod, mi volt ma?


Ui:Kapok az orromon is levegőt, ma olyan szép a világ! :D

Lilypie Third Birthday tickers
Lilypie Pregnancy tickers
"Aki azt szeretné, hogy minden úgy történjen, mint a mesékben, az a meséknek csak a végére emlékszik."
viktu
 
 


Angel!

Nekem azt mondta a doki, hogy szájon át szedjem. :roll: Azért úgy is jó, nem? Vagy dugdossam?

Viktu!

Apró örömök az életben :lol: :lol: :lol:
Drukkot köszi!

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Évi!
Én szájot át szedőset (Oral) szoktam használni, az is ugyanolyan jó az én dokim szerint... :)

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Lois!

Köszi!

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


sziasztok!

fanni: hogy vagy?

alle: hajrá tüszők! drukk+++++

tobi: köszi az idézeteket. nagyon szépek.

viktu: drukk++++

évi: drukk az inszemhez++++ én is a szájon át szedős utrot szedtem.



velem semmi érdekes.

katica
katica30
 
 


Évi,
úgy is jó! :) Én nagyon elkezdtem tőle viszketni, és akkor váltottam a szájon át szedésre, a doki mondta, hogy folytathatom úgy is u.azzal a bogyóval! Annyi, hogy asszem hüvelyen át nem terheli meg annyira a szervezetet. Orálisan szedve nem is trutyikúp! :D

Katica,
velem se semmi érdekes :)
angel37
 
 


Évi,
drukk a szerdai inszemhez ++++++++++++++++

Allegro,
nem elkeseredni! ahogy Angel írta nem lóverseny :wink:

KépKép
tobi
 
 


Évi :D és nem éreztél semmit sem :wink:

Igazából mondta a doki, hogy ha alapul vesszük az én maratoni ciklusaimat, átlagosan 35-40 nap, akkor nagyon jól állunk, szóval bíztatott. Csak ugye pénteken mondta a szerdát, én meg kis balga beleéltem magam...de mostantól vissza az eredeti tervemhez, minden úgy van jól, ahogyan alakul...lesz nekünk januárban lombikunk, csak még a napot nem tudjuk :lol:

Harcikával is beszéltem pár szót, tényleg olyan jó, hogy van egy ismerős a nagy kékségben :)

(Amúgy rengetegen voltak, meg is lepődtem, nem szokott reggel 8kor ennyire tömve lenni a váró).

Egy kedves szó olyan, akár a tavaszi napsütés.
allegrobarbaro
 
 


Sziasztok, rég jártam itt valószínüleg nem emlékeztek rám...
Voltam a Kaáliban a múlt héten első konzin, a Sajgó dokinál (nagyon örülök, hogy hozzá irányítottak, szimpatikus volt!) az lenne a kérdésem, hogy a doki beszélt valami sóoldatos méhfeltöltésről, de elfelejtettem rákérdezni, hogy azt ő ott megcsinálja a Kaáliban? Azért nem kérdeztem rá akkor mert, tanakodtunk és végül azt mondta, hogy ha találok új nőgyogyit (most nincs mert a régi annál az intézetnél dolgozik ahonnan eljöttem) akkor inkább egy laporoszkópiát kéne csinálni, abból több mindent meg lehet tudni... Most viszont túl zűrös az életem egy új dokit találni+ egyből egy laparral indítani nála, ezért gondoltam ha a Kaáliban elvégzik a méhfeltöltést akkor első körben megcsináltatnám azt!
Megköszönöm ha válaszoltok!
Pusz, Tücsi
Vendég
 


Sziasztok :P
Két kis 6,9 cm-s tündérke van a pocimban. Mindenük normális. Az egyikük szopizta az ujját!
A babavárósba képet is fogok felvarázsolni, akit érdekel :D
Köszönöm a drukkokat!!!
Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Fanni! :D

Lilypie Third Birthday tickers
Lilypie Pregnancy tickers
"Aki azt szeretné, hogy minden úgy történjen, mint a mesékben, az a meséknek csak a végére emlékszik."
viktu
 
 


Fanni, gratulálok!:-)
Vendég
 


Fannika ! Hatalmas gratula a két kis MANÓKÁHOZ :D Irány a babás topic :wink:

ÉVI!Drukk az inszemhez :D

Én szendvedek egy mega fejfájástól ,nem lenne gond ha csak ma ,sajnos egy hete leszakad a fejem :cry:

Mindenkinek ölelés:-)Dalmi
dalmácia
 
 


Fanni! Gyögyörűséges ez a A-B Baba :D :D
dalmácia
 
 


Házitücsök! Én emlékszem... :lol: Igen, a Kaáliban me tudják csinálni a méhfeltöltést, sőt kontrasztanyaggal azt is meg tudják nézni, átjárhatók-e a petevezetők. Nem tart sokáig, nem kellemes, de ki lehet bírni (nekem is volt, hogy megnézzék, van-e sövény v valamilyen deformitás a méhben). Sok sikert!

Alle! Nagyon szorítok a tüszőnövekedésért! :lol:

dkata
 
 


Kata, nagyon szépen köszönöm: a választ is és, hogy emlékszel!;-) (A fájdalomtól nem félek, 2001-ben volt röntgenes hsg-m!)
Vendég
 


Sziasztok lányok!

Nagy eltünésem oka a munkám miatt volt, meg egy kicsit le szerettem volna tisztázni magamban pár dologot. :o :?

Van egy megelepim is :D

Kép
csinicsilla
 
 


Köszönjük a gratukat :D

Házitücsök :P
Nekem is volt a Kaáliban fizsós feltöltésem! Nem fáj :D

Csinicsilla :P
Várjuk a meglepit!

Tábla friss:
Kép Kép

S a nagy kérdés, Lányok :P
1, Ki szeretne nagyon gyorsan teherbe esni? 8)
2, Ki az, aki áldozna is érte egy kis időt? 8)
3, Magyarul ki szeretné átvenni a tábla kezelését? :shock: :lol:

(A tábla excelben tartandó karban, feltenni jpeg formátumban lehet, ami úgy érhető el, hogy excelből át kell másolni vagy photoshop-ba, vagy sima paint-be. Átalgfelhasználó simán képes rá :wink: )
Várnám a jelentkezőket :)

Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Fanni, köszi neked is!:-)

Lányok, az előbb elfelejtettem rákérdezni: mindig ugyanaz a két hölgy van a laborban, vagy van váltás? Eléggé ledöbbentem amikor egy idős hölgy totál bátortalanul kérdezgette a másik hölgyet, hogy akkor hova is szúrjon, aztán meg szintén bátortalanul belém szúrta a tűt és nem jött semmi, ezután a másik hölgy beleszúrt a másik karomba ott sem jött semmi (pedig az eddig soha nem volt problémám bárhol voltam vérvételen) ezután jött a poén: a férjemtől sem tudtak venni vért annak ellenére, hogy ő rendszeres véradó! Szerencsére ott volt egy nagyon kedves barna hölgy (azt hiszem azt mondta ő a főnővér) és ő sity-suty levette mindkettőnktől a vért...nagyon nem szeretnék még egy ilyen vérvételt! :?
Vendég
 


fanni: gratulálok a babákhoz. megnéztem a másik topicban, nagyon szépek :lol: :lol: :lol:
írtam privit neked.

csilla: mi a meglepi?

katica
katica30
 
 


Lányok pillantsatok a vonikámra??? :D :wink:

Kép
csinicsilla
 
 


Csilla:-) Kihez fogsz járni? Nézegettem a táblát, úgy látom itt egyenlőre csak én járok Sajgó dokihoz...
Vendég
 


Házitücsök én Dr. Szmatona Gáborhoz fogok menni :wink:

Kép
csinicsilla
 
 


Fanni,
gratula a babákhoz, nagyon szépségesek :D

Csincsilla, ügyes vagy, mikorra kaptál időpontot?

Egy kedves szó olyan, akár a tavaszi napsütés.
allegrobarbaro
 
 


Sziasztok!

Fanni! Gratula a babákhoz! :wink:
(ha a táblára nem lesz jelentkező, átveszem :lol: )

Lassan beindul az akció csajok! ++++++++++++

Nekem is fel kellene hívnom a dokimat. :roll:

Off leszek, bocsánat,
Ne haragudjatok, hogy keveset vagyok mostanában, de már lassan csak fájdalomcsillapítókon élek és injekciókon. :cry:
A hétvégén kinőtt a bölcsességfogam, ezzel a gyönyörűen zárt fogacskáimat megtolta. Rettenetes fájdalmam van. Beszélni alig tudok. Szerdán gondoljatok rám.

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Fanni,
tündibündik a babócák, hatalmas gratula hozzájuk :P

Hanna,
jobbulást a fogadhoz és szárdára hatalmas kalappal

KépKép
tobi
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?