Új privát üzeneted érkezett!

Bella: milyen új készítmény?


Lányok: reményt sosem adjuk fel, mindannyiunknak lesz babája!!!!!!!!

"Reményből él a vágy s meghal, ha nincs remény.”
snufi
 
 


Fanni,
:P GRATULA
hátfájásnak :twisted: hátha megijed

Allegro,
drukk a szúrkához meg mindenhez +++++ :lol:

Angel,
bizám, ma váltjuk ki a receptet aztán szerdától hajrá :wink:

csatlakozom az előttem szólókhoz, SIKERÜLNIE KELL ÉS MINDENKINEK JÖN A VÁRVA VÁRT BABA :!:

KépKép
tobi
 
 


Snufi,

itt tudsz róla olvasni
http://www.energy.sk/hu/vyrobky/GYNEX.asp
Vendég
 

 
 

Bella,
tudom, még az is kicsit odébb, de a konzi majd feldob, aztán már a gyógyszerszedéssel is kicsit olyan, mintha történne valami! :wink:
A Gynexről hallottam már! Mindketten szeditek? Remélem beválik!

Hanna,
a 3. legyen sikeres! :)

Főnököm szerencsére engem is támogat, tavaly született Kaális kisfia! Mikor belekezdtünk még nem is tudtam, hogy ők is oda járnak! :)

Snufi,
neked sikerüljön az emelt adagos inszem! :)

Tobi,
az már holnapután van! :D
angel37
 
 


Angel,
Köszi a biztatást.
Igen mind a ketten szedjük! :wink:
Vendég
 


Ez az lányok nagyon harcosak vagytok ma....!!!! :twisted:

Persze, mindannyiunk esete más és más, de részemről annál több motiváció nem kell, mint amiket itt olvasok. Nem is kell sokat visszanézni, Zsebi, Bzsuska és most Fanni.... :roll: Ha nem olvastam volna az elmúlt években ezt a fórumot, már tuti feladtam volna. Mert hiába szeretem a férjem, és bíztatjuk egymást, hiába támogat a család a barátok, ők azért érdemben rajtam nem tudnak segíteni, az eszköztáruk kimerül az együttérzésben, meg a közhelyek ismételgetésében. De azt hogy látom itt, hogy milyen fasza (bocsi :oops: ) csajok vannak, hogy nekifutnak akár ötödször is, na az tényleg erőt ad.
Na eldugulok :oops:

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Sziasztok Lányok!

...most olvastam csak, amit hétvégén írtatok, és egy kicsit elszontyolodtam, amúgy is olyan fura hangulatban vagyok :roll:

Naaaagy ölelés Mindenkinek!
Sikerülnie kell mindannyióknak!!!

Lilypie Third Birthday tickers
Lilypie Pregnancy tickers
"Aki azt szeretné, hogy minden úgy történjen, mint a mesékben, az a meséknek csak a végére emlékszik."
viktu
 
 


Ajaj, látom eluralkodott a depi. Lányok, tudom, hogy nehéz, mi is rengeteget veszekedtünk, vitakoztunk, ez természetes. Ingerlékenyebb az ember és a "majd sikerül" meg a "ne add fel"-lel tele van a padlás. Nekem az első foglalkozáson azt mondta a pszichológus, hogy mindenkinek lesz gyereke, aki szeretne, kivétel nélkül. Akkortájt -ennek már 1,5 éve!- ez volt a legbíztatóbb, amire gondolhattam.
Sok-sok erőt, kitartást kívánok, talán kell a sok zsepi, de az út végén mindenkit baba vár... akár több is :wink:

Ölelés nektek és köszönöm a gratukat!

Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Jajj Lányok.....

Bella: megnéztem köszi. Drága?

Angel: köszönöm. :oops:

"Reményből él a vágy s meghal, ha nincs remény.”
snufi
 
 


Mindenkinek kitartást és drukkokat küldök

Kép
Vendég
 


Bella, a soraid közt a saját soraim olvastam. Már azt hitte, hogy az én idegrendszeremmel van komoly baj, hogy én nem vagyok normális, de már látom, hogyy itt nagyon sokan ugyanazokat a dolgokat tapasztaltátok hasonló helyzetben és hasolóan is reagáltatok, mint én. Sajnos mi is türelmetlenek vagyunk, veszekszünk,én sokat sírok. Kifelé próbálom mutani, hogy minden oké, erős vagyok, mosolygok is akár, de belül kiégett vagyok.Köszönöm azoknak az mbereknek,akik akár itt, akár priviben bíztatnak, elmesélik a saját titkaikat és erőt adnak nekem! Ha nem lennétek, nem is tudom, mi lenne velem.

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


(((((((((((((Babim)))))))))))))))))

"Reményből él a vágy s meghal, ha nincs remény.”
snufi
 
 


Tobi, Allegro++++++++++++++++++++++

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Baba,
ma kiváltottuk a szurikat, megrendeltük a progi szurit, szóval nagyon ügyik voltunk :)

KépKép
tobi
 
 


Sziasztok!

Lois! :wink: Igazad van!

Off leszek. Uuuuuuutálom ezt az időt. :cry:

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Hali!Bocs a belekottyért :oops:
én is használtam a gynexet beülti előtt elkezdtem 2hónappal.egy lépcsőfoknak szerintem nagyon jó,drukk mindenkinek! :wink:

lanyané
 
 


Sziasztok! Én azt hittem csak Én vagyok ilyen beteg ,már idegorvoshoz akartak vinni :cry: de akkor nem vagyok bolond ez már bizti :wink: Ma már meg is érkezett miki :cry: nem örülök neki ,de hála nektek minden visszakerült a fejembe ,és igenis Én is akarok ANYA lenni(még ha öreg is szegény gyerekemről azt fogják hinni NAGYI vagyok) :lol: :lol: :lol:szuper nagyi :roll:

LOIS! 15.én nem csak randizunk a Kaáliba hanem ,Én is bemegyek megbeszélni a legnagyobb Királlyal a következő lombikot ,természetesen utánad kaptam egy kis időt :wink: :wink: :wink: Alig várom a találkozást ,addig is sok puszi :wink:

Ha nem lennétek, soha nem mentem volna az első sikertelen lombik után ujra és ujra ,hiszen nálam még petesejt sem nagyon lett vagyis olyan amit szegény biológusok megtermékenyítettek volna ,na ez lehangoló nagyon ,borzalmasan érezetem magam :cry: Milyen Nő vagyok Én akinek még petesejtje sincs , a természetgyógyászom mindig azt mondja karmikusan hoztam ezt a feladatot amivel megkell bírkóznom :evil: Jó kis feladat :P

Mindenkinek ölelés DALMI
dalmácia
 
 


Hanna!-én is utálom-

Alle!Tüszinövelő++++++++++++++++++++++++++++++++

Fanni!Olvastam a másikon, :? hátsimi Neked!Gyógyulj meg!

Lilypie Third Birthday tickers
Lilypie Pregnancy tickers
"Aki azt szeretné, hogy minden úgy történjen, mint a mesékben, az a meséknek csak a végére emlékszik."
viktu
 
 


Sziasztok!

Snufi,
Nem tudom én a barátnőmtől kaptam. Tőle lehet esetleg vásárolni, ha akarsz. Ha jól látom 30 ml 5900,- Ft. Én most nagyon bízom ebben. És ami jó, hogy együtt szedjük a párommal, így ő is könnyebben beveszi ezeket a készítményeket.

Baba,
Igen én is gondolkodtam, hogy írok neked privit, de aztán úgy gondoltam, hogy ezeket a sorokat itt is leírhatom, kicsit rövidebben ugye, de leírtam. Egyébként én is megijedtem, hiszen előtte sohasem voltam depis, de aztán rájöttem, hogy ettől van, illetve beszélgettem valakivel, aki túl van X lombikon és ő is ugyanezt mondta.

Dalmi,
Örülök, hogy már kicsit más színben látod most a világot. Nem tudom miről beszélsz, hogy ki lesz öreg anyuka, max. 25 évesek leszünk csak akkor és akkor már túlzásokba is estem. :wink: Mindenki annyi éves ahánynak érzi magát belül. Úgyhogy légyszíves ne beszéljél már hülyeségeket. Tudod nemcsak a 20 éveseké a világ... :D Szerintem a legszebb korban vagyunk.
Sokat gondolkodtam, hogyha tudom, hogy ez elé állít a sors, akkor hamarabb családot alapítottam volna-e. Arra jutottam, hogy nem. Márcsak azért sem, mert nem akartam felelőltlen anyuka és jó apukát szerettem volna találni a gyerekemnek.

Hanna,
Én is utálom ezt az időt, viszont abból a szempontból örülök, hogy hideg van, mivel hétvégente lehet korizni az Omszki tón!:)

Tobi,
Tudod, most rajtad a világ szeme! :D
Vendég
 


Bella,
:wink:

Allegro,
szúrkálásban már mondhatni profi lettél :D hogy vagy? :)

KépKép
tobi
 
 


Viktu
Köszi :roll:

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


sziasztok!

tobi: hajrá szurik!

olvastam, amit írtatok. azt hittem, hogy csak én vagyok ilyen, hogy annyira megvisel egy sikertelen lombik. még mindig nem bírtam túl tenni magam rajta. olyan messzinek tűnik a következő lombik.
veletek könnyebb, hisz látom, hogy a sokadik lombik után is mentek előre. mindannyiunkra ott vár a baba.

mindenkinek mennek a drukkok!

katica
katica30
 
 


Fanni, olvastam :cry: remélem, hogy már jobban vagy!

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Jobb már, igen, Baba :P
Köszi!Puszi!

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


FAnni édes a 2. vonalzód! :wink:
Vendég
 


Sziasztok!

Látogassátok meg a köv. oldalt.
Mondókákat fogtok találni :-D

http://hoppa.ltime.hu/index_mond.html

Vagy

www.ltime.hu/hoppa/index_mond.html

Köszi

Sziasztok

Üdv.
maci1981
 
 


Sziasztok leányok! :)

Csak optimistán lehet lombikozni-inszemezni, örülök, hogy ez a hozzáállás diadalmaskodott a depi felett. :D Büszke vagyok rátok Lányok! :)

A sikertelen lombik után mi is elszaladtunk pihenni (Erdélyig meg sem álltunk :D :) ), jól kipihentük magunkat, szeretgettük egymást, együtt voltunk s ez a lényeg.
A sikertelenség biztosan a kispapa jelölteket is megviseli, s minket is elviselnek ha rosszabb a hangulatunk akkor is. Öleljétek meg mindennap sokat a párotokat, az olyan jóóóó. :)

Viktu :)
Ügyesen ágyazz meg a babácskáknak :) Mikor kapod vissza őket?

Allegro :)
Drukk a szurikhoz, ma már biztosan profi módon csinálod :D ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Tobi :)
Drukk a holnapi szurihoz! ++++++++++++++++++++++++++++

Bella :)

Dalmi :)
Örülök, hogy jobb a hangulatod, sajnálom, hogy nem sikerült. S igen, ez az, ANYÁK leszünk mindannyian :D. Pusz, simi

Évi :)
Sajnálom, hogy nem jött össze a titkos inszem, s örülök, hogy jobban viseled, mint az előzőt. Mikor jön a következő? Hajrá +++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Snufi :D
Hajrá inszem ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Fanni :)
Nagyon tetszett az A és B terves hozzászólásod, biztosan sokat számított a lelki hozzáállásod a sikerhez. Drukk továbbra is +++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Angel :) neked is pusz

Boni :)
Te is vigyázz magatokra +++++++++++++++++++++++++++++

Katica :)
Simi neked is

Hanna :)
A 3. lombik biztosan sikerülni fog! Drukk hegyek ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Pandus :D
A video nagyon aranyos és megható, tetszett, köszi. Dóra baba hamarosan megszületik :D Drukk a születéshez mindkettőtöknek +++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Coca :)
Hajrá neonászéjszaka! :D

Pusz mindenkinek
Buboskemence
buboskemence
 
 


Sziasztok Csajok!

Már rég jelentkeztem ,sajnos beköszöntöttek a munkás hétköznapok :-(

Mindenkinek óriási nagy ölelés és boldogás hormon csomag, aki bánkódik!!!! és mindenkinek drukkolok!

Fanni - örülök, h jobban vagy!
leo50
 
 


Leo :P
Hajrá neked is. Mikor lesz az UH? Gyere majd a babavárósba is :wink:

Buboskemence :P
Aranyos vagy. Mindent mindenkiről visszaolvastál, látom :wink:

Boni :P
A vonalzó lelőhelye tőled copy 8)

Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Leo, hogy vagy?

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Hanna!
:wink:

Dalmi!
Okés a randi, most már megnéztem én is, hogy mikor is kell mennem...De ha direkt "mögém" kéredzkedtél, akkor bizti rendben lesz....:lol: ...........na jó csak a gyengébbek kedvéért (aki én lennék :oops: ) :arrow: én 9.30-ra megyek, akkor te pont utánam? :roll:

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


LOIS ! Igen utánad kérettem magam a Mágushoz ,mondtam Mi ott randizunk így Én is szertnék bemenni ,bebocsátást kaptam :wink: :D
Így kellemest a hasznossal összekötöttem :wink:


Fannikám! Hatalmas ölelés ,simi a hátadnak ! Nem simultunk ez volt a baj :cry: de legközelebb már nagy pocakhoz simulok :D Hippijahóóóóóóóóóóó :) puszi

LEO! babaragi++++++++++++++++++++++++++++++++++++
++++++++++++++++++++++++++++++

Dalmi
dalmácia
 
 


LOISNAK! Kép
dalmácia
 
 


Igenis, most már felfogtam :oops: Tessék nekem elnézni az agylágyulást, ma vizsgázni voltam, és kissé leszívták az amúgy is kevéskét.... :roll:

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Sziasztok!

Fanni,
átnéztem én is másik topicba, szegény, borzasztó lehet ez a hátfájás :( Örülök, hogy jobb!
Két babához két vonalzó! :P :P

Allegro,
jó szúrkálást, már biztos belejöttél! :wink: Hajrá tüszők!

Tobi,
ez a nap is eljött! :) Mivel kezdesz, suprefact?

Búboskemence,
:) Apa dologban egyetértek! :D
Neked mikor lesz legközelebb történés a köv. lombikoddal?

Lois,
vizsgához gratulálhatok? :wink:
angel37
 
 


Szép napot! (habár ha kinézek az ablakon inkább otthon üldögélnék egy jó könyv társaságában)
Kép

Angel,
:P suprefact, aszem én is az este 9-et választom, mint Allegro :wink: jöhet a maratoni szúrkálás, hurrrrrrá :lol:

Fanni,
rohadt hátfájás, remélem, hogy most már jobb lesz :)

Allegro,
tüszőknek üzenem: sokasodjatok, gyarapodjatok :P

cuppantás

KépKép
tobi
 
 


Pandus,
hát aza kisfilm, csudajó :P Dorka baba jól érzi magát még odabenn, nem akar kijönni? :wink:

KépKép
tobi
 
 


Tobi,
Most látom, hogy mától Te is tűpárnát játszol!:)

Angel,
Kutyusok? Megvolt már a nagy találka náluk?
Vendég
 


Tobi,
az már fél nap se! :wink:
Eddig mindig a 7 órát tűztem ki magamnak, de lehet, hogy én is későbbre fogom tolni, néha elég necces volt hazaérni! Egyszer pl. a kozmetikusnál adtam be a wc-ben... egyszer meg tüszőrepesztőt a nődokim wc-jében! :roll:
Nem tudom, mit gondolhatott, aki utánam ment be, mert előtte fertőtlenítettem egy kis alkohollal, tuti maradt egy kis szaga!

Bella,
de aranyos vagy, hogy így megjegyezted a kutyus dolgot! :)
Várjuk azt a bizonyos telefont! :wink: Remélem mostanában tényleg tüzelni fog, meglesz az akció is, bár gondolom a tenyésztő is kivárja, míg jelentkeznek anyucin a biztos jelek! :)
angel37
 
 


Angel,
Naná kutyamániás vagyok! Egyébként is ha beagle-ről, basset-ról és boxerról van szó, akkor meg pláne.
Vendég
 


Én is imádom őket! Basset is tündéri, boxer is, főleg a pici! :)
Eddig spánielünk volt három (nem egyszerre), a spani mindig a szívem csücske marad! :D
angel37
 
 


Igen azok is tündériek!
Őszintén mindenevő vagyok kutyákban, csak kutya legyen! :wink:
Vendég
 


Angel!
Igen köszi a gratulát, elfogadom, ügyi voltam :roll:

Na akkor most már megfejtettelek, és tudom ki vagy az iwiw-en...

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Bella,
jaja, csak kutya legyen! :D Bár enni nem szoktam... :lol:

Lois,
:)
Nem vagyok az iwiw-en! :wink:
angel37
 
 


Angel :)
Jan. 30-án megyek konzultálni, s elvileg be vagyok írva árpilis végére - május elejére köv. lombikra. Pont előttem mész 1 nappal dokibácsinkhoz :)

Pusz mindenkinek!
Buboskemence
buboskemence
 
 


Búboskemence,
mekkora hülye vagyok :oops:
Tényleg! :) Nemrég beszéltük itt! :wink:
angel37
 
 


Ááááá dehogy! :)
buboskemence
 
 


Angel!
oooooo :oops: , pedig azt hittem, megfejtettem, a kutyusok segítségével..... :roll:

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Lois :)
sajna tuti nem én vagyok a kutyás lány az iwiwen!

Búbos,
:)
angel37
 
 


Lois,
Lehet, hogy az én vagyok, de lehet még Lafi is.
Nekem ugyanazon kutyik vannak, mint itt az avataromban.
Vendég
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?