Új privát üzeneted érkezett!

Dalmi,
++++++++++++++++++++

KépKép
tobi
 
 


Szép napot mindenkinek!

Dalmi, várunk a vérvétel eredményével!!!!

Eljött a mi napunk is...alkohol beszerezve a fertőtlenítéshez, tűk bekészítve...én meg kicsit izgulok. Este 9 órát jelöltem ki a beadáshoz, addigra mindig hazaérünk, ha extra program van is, így kb azonos időben tudom beadni majd a szurikat. :) És hab a tortán, hogy ma reggelre jött meg a fogigátló után :wink: Dupla élvezet.
De sebaj, előre a babá(k)ért :D

Baba, nem is tudom, mit mondjak neked. Nagyon nehéz kifelé jó képet vágni, amikor a lelkünk teli van fájdalommal valamilyen ok miatt. Kívánom neked, hogy találd, találjátok meg erre a megoldást, és mire eljön a következő próbálkozás, lélelkben is megerősösve vágjatok bele.

Egy kedves szó olyan, akár a tavaszi napsütés.
allegrobarbaro
 
 


Tobi, már neked is erősen megy a visszaszámlálás :wink:

Egy kedves szó olyan, akár a tavaszi napsütés.
allegrobarbaro
 
 

 
 

Allegro és Tobi, hajrá előre!!+++++++++++++


Dalmi???Várlak a hírekkel és nagyon drukkolok!!

Leo:minden ok?

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Sziasztok!

Dalma,
++++++++++++++++++++ gyere majd!!!

Allegro,
eljött a nagy nap! Izgi! :)
Miklósbácsit pedig szépen búcsúztasd el jó hosszú időre! :wink:

Tobi,
te is mindjárt kezded a maratoni szúrkálást! :)

Lois,
ja, hogy ez ennyire kötött... Így tényleg nem nagyon lehet vele sakkozni, úgyhogy hajrá pótdokik! :wink: És Harcika is ott lesz! :)
angel37
 
 


Angel szia :D

Hogy vagy???
Hétfőn már én is dolgozom :)
Szerintem pont akkor jön menzike is :roll:

Kép
csinicsilla
 
 


Alllegro és Tobi: hajrá!!!!!

Tesó: jó munkát!

Dalmi: várunk a hírekkel!

((((((((((Babim))))))))))))

Cocánk megint eltünt,.... :(

"Reményből él a vágy s meghal, ha nincs remény.”
snufi
 
 


Sziasztok! Sajnos ez sem sikerült :cry: :cry: :cry:

Harcika telefonált ,mert elég későn értem a Kaáliba így hazajöttünk ,és vártuk a telefont :cry: Valami elindult de már ebből tuti nem lesz BABA(ezt Harcika mondta)6.8 lett a hormon abba kell hagynom az utrot ,várok a mensit :cry: nincs most jó kedvem mert Én feladtam csajok :cry: Már a kapcsolatom múlik az egészen nagyon rosszul reagálom le ezeket a stimukat ,iszonyatosan ingerült vagyok(bolond)is már :evil: Beszélek a mágussal jövőhéten ,adok lehetőséget másoknak :cry: :( :(

Allegro!Csak ügyesen azokkal a szurikkal :wink:
Leo!+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Mindenkinek üdv Dalmi :(
dalmácia
 
 


Dalma,
nagyon sajnálom :( :(
Szeretnék biztatót mondani, de legutóbb 8 lett a hcg-m, és simán mondta a doki, hogy ebből nem lesz semmi.
A kapcsolatod pedig nem mehet rá erre! Vigyázzatok egymásra!
És fel ne add!!! Ezt most valószínűleg csak az épp most kapott rossz hír miatt érzed így! Ha beszélsz a dokival, ő is biztos biztatni fog a folytatásra! :)
angel37
 
 


Csinicsilla,
vagyok, köszi!

Na akkor jó napod lesz hétfőn! :?
Mikor jelentkezel be a Kaáliba? Vagy lemaradtam? :oops:
angel37
 
 


Dalmikám!!
Úgy sajnálom... :cry: :cry: :cry:
Próbáljatok meg most csak egymásra koncentrálni, visszatérni az idilli kezdetekhez, amikor még nem minden a babagyártásról szólt :) Nem tudtok elutazni valahova búfelejtőnek?? Mi azt szoktuk csinálni, és be szokott válni...
Nagy ölelést küldök!

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Dalmi: nagyon elszomorodtam, miután elolvastam soraidat. Kérlek ne add fel!!!!! Csatlakozom az elöttem szólókhoz! Erőt, kitartást, hitet és egy óriási ölelést küldök Neked!

"Reményből él a vágy s meghal, ha nincs remény.”
snufi
 
 


Dalmi, sajnálom :( :( :(
Csatlakozom az előttem szólokhoz, próbáljatok meg egymásra figyelni kicsit a pároddal, biztosan mindkettőtöknek jót tesz majd.

Egy kedves szó olyan, akár a tavaszi napsütés.
allegrobarbaro
 
 


Dalmi!Kimondhatalanul sajnálom..........SZeretnék valamit írni, ami felvidít, de tudom, hogy bármit is írnék, most nem segít. AZt írom, amit Te írtál nekem Szilveszterkor: sírd ki magad és csak előre nézz!!!!! Tudom, hogy benned van a feladás gondolata, hisz még én is ott tartok, hogy fel akarom adni, de az eszem nem hagyja! SOk erőt kívánok neked és millió puszit küldök! :cry:

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Sziasztok!

Tartozom egy vallomással... Addig nem akartam leleplezni magam, amíg nem biztos az eredmény, de mivel ma reggel megjött, szóval... Kipróbáltam a "lapítós" módszert. Senkinek nem szóltam, hogy nem hagyjuk ki a decemberi ciklust. Csak csendben ettem a Clostit meg kipróbáltam a méhpempős-ginzenges kapszulát. Lett is 10,5 milis nyálkahártyám a 10. napra, és két akkora tüszőm, hogy rögtön még aznap be kellett adni a repesztőt, és másnap s.o.s. inszem. Ez volt 21-én, pénteken. Utána elutaztunk a szüleinkhez karácsonyozni, semmi stressz, semmittevés, alig gondoltam a témára, de mégse sikerült :cry: :cry: :cry: Hát ez van :( Ezt most azért már jobban viseltem, mint az előzőt.

Harcika!

Az aranyköpéskhez írd fel, a "Fél kilencedikét" is :wink: :wink: :wink:

Allegro!

Jó szurizást, és klassz eredményeket kívánok!

Dalmi!

Nagyon-nagyon sajnálom :cry: :cry: :cry:

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Dalmi rettentően sajnálom!!!A kapcsolatotok meg nem mehet rá erre!azt hogy abbahagyod meg a bánatod mondatja, nem szabad feladni!

Évi, nagyon sajnálom, de örülök, hogy "jól" viseled.
Vendég
 


Drága Dalmi!

Nagyon nagyon sajnálom ami történt, remélem siekerül túljutnotok ezen és minden rendben lesz!

Szeressétek egymást hiszen ti is fontosak vagytok!

Ölellek!



Évi drága sajnálom de ne add fel! pussz
Vendég
 


(((((((((((((((((Évi)))))))))))))))))))


Hát csak nem akar elindulni a sikerszéria...:(

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Évi,
sajnálom, hogy nem jött be a lapítós inszem :(
A következőt inkább csináld velünk a topicon! Összedrukkoljuk!
angel37
 
 


(((((((((((((((Évi))))))))))))))))))))

"Reményből él a vágy s meghal, ha nincs remény.”
snufi
 
 


Évi! Sajnálom ,de viszont jó találmány Fannikától ez a ginzenges cucc,mindenkinek csak ajánlani tudom .Igazábol mi is előbb vagyunk most mint eddig hiszen valami elkezdődött ,csak hát a többit tudjátok :cry:
dalmácia
 
 


Dalmi,
mit is írhatnék? :cry:
vigyázz a kapcsolatotokra kérlek! nem szabad feladni sohasem! most baromira sz@ar tudom, de nem feladni, okés?

Évi,
:(

Allegro,
2 és fél óra éééééééééééééééééés szurizás :wink:

Bizám Lányok,
én is hamarosan kezdek :P babásodni fogok kész-passz :wink: persze előttem Allegró megkezdi a szériát :wink: és aztán továbbadjuk a stafétababát :wink:

KépKép
tobi
 
 


Évi!

:cry: :cry: :cry:


Dalmi!

Most biztosan el vagy keseredve,szerintem ez természetes,de azért ne add fel "ilyen könnyen".Bánkódj egy kicsit,de aztán már csak előre szabad nézni!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :P :P
Majd mi,topik lakók segítünk kimászni a gödörből.Oké?

Kép
Kép
mereszt
 
 


Sziasztok!

Dalmi :lol: nagyon sajnálom, tudom mit érzel, én 5 éve voltam így amikor hiába adta Mágus a hihetetlen mennyiségű gonalt semmi sem lett a stimuból, akkor a padlóra kerültem és feladtam. Nagyon rosszul tettem, apára is haragudtam meg mindenkire a világon. Bevallom depressziós is lettem és csak doki rángatott ki a mélyből, akinek sokat köszönhetek, Babikám :D neked is ajánlom, hogy menj el szakdokihoz hidd el, hogy nagyon sokat segít. Nem betegnek tekintenek, hanem nőnek, segítenek és külön felhívták a figyelmet erre. Ha őszinte vagyok akkor észre sem vettem, hogy kilábaltam a mélypontról. Dalmi, :D hidd el egy kiadós beszélgetés sokat segít, Babika :D ha dokim idézem akkor a léleknek kell az idő.

Alle drága: ezerrel drukkolok!!! Most mutasd meg, Tobi: neked is mennek a drukkok.

Angel, :D nem sokára Te jössz! Nagyon drukkolok neked is, csodálom a benned lévő erőt. Fanniét nem különben.
Vendég
 


Coca üzeni: döglődik a gépe még mindig, ezért nem ír. Mindenkit üdvözöl. :D

"Reményből él a vágy s meghal, ha nincs remény.”
snufi
 
 


Dalmi!Sajnálom. :(

Lilypie Third Birthday tickers
Lilypie Pregnancy tickers
"Aki azt szeretné, hogy minden úgy történjen, mint a mesékben, az a meséknek csak a végére emlékszik."
viktu
 
 


Sannah, köszönöm.

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Sziasztok, lányok

Tegnap szerencsésen túlestem az első szúráson :D Megbeszéltem a petefészkeimmel is, hogy megfelelő mennyiségű és minőségű sejtecskét fognak érlelni, szóval hogy ügyesek leszünk. Remélem, bejön. :wink:
Nagyon szeretnék egy jó szériát nyitni a topikban 2008-ra, de azért tudatosítom magamban, hogy van esélye annak is, hogy nem sikerül.

Tobi, nemsokára te következel :D

Évi, épp tegnap jutottál eszembe, mi lehet veled. Sajnálom, hogy nem sikerült.

Egy kedves szó olyan, akár a tavaszi napsütés.
allegrobarbaro
 
 


Dalmi :? +Baba is!
Sajnos nagyon is ismerős, amit érzel, de tényleg csakis a saját példámon mondhatom, hogy egyrészt idő kell, másrészt A és B terv. Arra kell az idő, hogy ez a 2 terv megérjen. Részemről jártam pszichológushoz és az agykontrollt is elvégeztem. Mindkettő másképp volt segítség. Nekem pl. B terv a munkahely váltás volt, mert már nem szerettem a helyet, ahol dolgoztam. Fel is vettek volna, s a 10. napon azért csináltam a tesztet, mert aznap délután kellett volna menjek arra az interjúra, ahol már a részleteket akarták velem megbeszélni... Aztán a másik fele a B tervnek az örökbefogadás volt, ott már csak a tanfolyam hiányzott. Tudtam, hogy még min. 2 év, amíg babát kapok, s addig elrendezek a fejemben ezzel kapcsolatban mindent. A továbbiakat tudjátok :D
Szeretettel kívánom, hogy először a lelki békét, aztán pedig a babátokat, vagyis a babátok Benneteket minél hamarabb megtaláljon!

Évi :(

Ölelés Nektek!
Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Allegro, indítsd a sikerszériát! Tüszők,hallgassatok a gazdira és növekedjetek és erősödjetek, mert jönnie kell 1-2-3 kisallegronak!

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


sziasztok!

szilcsi: nagyon édes lali baba :wink:

zsú, ceni: nagyon cuki a picur.

robcsi: javítanád a táblában, ma 2.cn. köszi. boldog szülinapot rékának!

boni: gratulálok :lol: tetszik a gumimacid nagyon.

snufi: nagyon jók a képek. csinik vagytok.

kata, zsú: boldog szülinapot!

monyo: sajnálom :cry:

bettike: örülök, hogy haladnak a dolgok. hajrá inszem!

klarissza: köszönöm, én is ugyanezt kívánom neked.

andi: sajnálom :cry:

szezso: drukk az inszemhez.

rólam: tegnap megjött. egész nap nagyon görcsöltem. megint igaza lett a dokimnak.azt mondta, hogy a mostani mensi sok lesz, mivel a lombik után alig volt. most duplán pótolja az előzőt is.

kati
katica30
 
 


bocsi, bocsi. a másik topicba akartam írni. ne haragudjatok! mindjárt ide is írok. bocsi :oops: :oops: :oops:

katica
katica30
 
 


sziasztok!

boni: gratulálok a gumimacihoz!

leo: gratuálok :wink: mennek tovább a drukkok++++

viktu: hajrá fagyibabák! drukkolok+++++

dalmi: nagyon sajnálom :cry: kérlek, ne adjátok fel! pihenjetek egy picit, aztán újra tovább. sok erőt, kitartást kívánok nektek!

alle, tobi: hajrá szurik! drukk++++

baba: ölelések mennek ((((((((((baba)))))))))

évi: nagyon sajnálom :cry:

katica
katica30
 
 


Sziasztok!

Dalmi! :cry: Fel a fejjel! Előre kell néznünk, a rögös út végén, ott vár a kisbabánk.

Évi! :(

Alle, Tobi! Hajrá szurik! Ügyik legyetek!

Pusszantás Mindenkinek!

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Sziasztok!

Allegro,
ügyes vagy! :wink: Január végén várjuk a csíkjaidat! :)

Tobikám,
mindjárt te is startolsz! :)

Sannah,
köszi, de máshogy tényleg nem megy! :wink:

Látod, a második stimud neked is már milyen jól sikerült, ott várnak a fagyibabák is, a gyogyi+diéta is eléri a célját, így a következő beültetés után nádszálkarcsú kismama leszel! :D

Fanni :P
Egyetértek, B-terv mindig kell! :)
Jól vagytok?
angel37
 
 


Lányok ! Mindenkinek csak ajánlani tudom Pandácska videóját nagyon szuper nézzétek meg :D

Panda !Ügyes vagy :wink: gyönyörű a kuckója a Dórikának :lol: puszi
dalmácia
 
 


Pusszancs mindenkinek! Most úgy néz ki, működik a gép, kopp-kopp!

Nem reagálnék mindenkinek, bocsi előre is.

:cry: Dalminak , Babusnak és Évinek.
Évi! Neked nagyon örülök, hogy jól viseled a kudarcot. Nem kisebbíti az érdemed, hogy ez még "csak" inszem, de azért nyilván más.
Baba és Dalmi! Nektek nincsbenn a pakliban B tervként az örökbefogadás? Iszonyatosan jó gyógyír! Fanni! Ti miért hagytátok abba?

Rólam: 5 cn. Király! Ahogy éreztem, ez már rendes mensi volt. "túl rendes" ...de szerencsére maradt whisky szilveszterről, és egy-két nospával, aogoval és panadollal kibírtam a fetrengést. :lol:
A napokban neonászéjszakánk lesz :oops: szeptember 5. óta apa alsógatyóját csak teregetés közben láttam :wink:
zölddisznó
 
 


Dalmácia,
Köszönöm :D remélem még idén csinálsz te is ilyen videót, tényleg ne add fel!!!

Mindig olvaslak titeket, csak azért nem írok, mert már rossz azt írni, hogy sajnálom meg ne add fel, kitartást stb. ezzel tele a padlás tudom. Nagyon drukkolok mindenkinek csendben, remélem hogy idén beindulnak a gólyák és sokszor lehet majd itt gratulálni nem csak szomorkodni!!
Vendég
 


Coca :P
Oh, hát biztos izgi lesz nagyon a neonászéjszaka! :wink:
Nade ott mit is csinálnak? :lol:

Igazából a férjemet nem tudom elcipelni a tanfolyamra, merthogy itt vannak ezek a babócák a pocimban. Én végig akartam csinálni, de ő ellenáll. Sok érvem nincs is, elég lesz ez a két baba a pocimban, ha megszületik. S csak bízom benne, hogy egészségesek lesznek és a hátralévő kb. 22-24 hetet valahogy átvészelem...
Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Fanni! Már nem nagyon vannak emlékeim, hogy mi is történik ott... :wink: Help!

De jó, holnap már elérik a fűcsomók egyharmadát a bébik! Húúúúúúú!

Tanfolyam...férj ellen nincs hatásos orvosság :lol:
zölddisznó
 
 


Coca
Nekem is csak októberi halovány emlékeim vannak 8) Jobb, ha nem is akarok emlékezni, mert még 2 harmad hátravan :lol:

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Coci, B terv nincs.
Sokszor úgy érzem, elfáradtam már. Most sokan azt mondhatjátok, hogy hisz "csak" az első lombik volt, de csak páran tudjátok, hogy ez nekem már egy 12 éve tartó hiábavaló küzdelem, tele kudarcokkal...De tudom, vannak nálam rosszabb helyzetben is...nem sajnáltatni akarom magam...csak...........

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Dalmi! Nagyon sajnálom!!!!!!!!! Nagyon drukkoltunk neked, ne add fel. Pihenjetek egy kicsit, kapcsolódjatok ki valahol és jönni fog a baba!!!!!!!!

MIndenkinek drukkok++++++++++++++++++ Ale! Tobi!

Éi :-(
leo50
 
 


Eredményes nekifutást!
Anyáink ilyen útviszonyoknál zoknit húztak a csizmájukra...és lőn 21. század, patentos csúszásgátlót árul az egyik TV-s "veddmegazonnal" jópárezerért :lol:
zölddisznó
 
 


CSúszás és balesetmentes szép jó reggelt!
Vendég
 


Sziasztok!

Évi,
Örülök, hogy ilyen optimistán kezeled a dolgokat!

Baba,
Mit is mondhatnék én is hasonló cipőben járok. Először azt hittem milyen f@sza, stramm lány vagyok én, kibírom, nem visel ez engem meg. Hát igen a külvilág nem is látja rajtam, de rájöttem, hogy simán, észrevétlenül átcsúsztam depibe. A férjemmel nagyon sokat veszekedtünk, még most is néha és mindenen sírva fakadok. Nekem rengeteget segít ez a fórum és ha most személyeskedni akarok, akkor a múlt héten Tobi és Bubos voltak azok, akik kihúztak a mélységből és elindultam felfelé. Egyébként nekem is ajánlottak agyturkászt, ha gondolod meg tudom kérdezni a pontos elérhetőségét.
Hozzáteszem egyre jobban rettegeke a második lombiktól, ha ez az első így legyűrt, akkor mi lesz a következőnél.

Dalmi,
Kérlek ne add fel, persze mások mindig könnyen beszélnek, de már annyit küzdöttél.

Nekünk is van B tervünk, de egyelőre az A-ra koncentrálunk, hozzáteszem nálam is felmerült a munkahelyváltás.

Ma reggel én is a biztonságos tömegközlekedést választottam, nem mertem bevállalni az autókázást, egyrészt egy jégburok veszi körbe az autómat, másrészt a lakótelepen ki sem tudnék állni a parkolóból olyan jó kis jégpálya van, harmadrészt délutánra ismét jósoltak esőt.

Azért kívánok mindenkinek szép napot és vigyázzatok magatokra, kismamik, akinek nem szükséges ne induljon útnak!
Vendég
 


Sziasztok!

Bella,
Nem könnyű út jutott nekünk... Ráadásul hülye félreértés miatt sokat csúszott a következő lombikod is...
De arra gondolj, hogy legközelebb sikerülni fog! Ezt csak így lehet. A várakozó időt pedig lehető legtöbb programmal kitölteni. Meg lehet csináltatni vizsgálatot, amit eddig nem, vagy kipróbálni másféle segítséget, ha úgy érzed, szükséged van rá, és akkor még jobb esélyekkel indulsz a következőre!
Az első nemsikerült engem is nagyon megviselt, a második bizony még jobban, aznap este még hánynom is sikerült :roll: érdekes módon a harmadik kevésbé... (a fagyikat most nem számoltam)

Mikor kezdheted a fogit? Alig egy hónap és randid van a Mágussal! :) Mit fog nézni UH-n?

Coca,
volt nászéjszaka? :wink:

Fanni,
gratulálok a 12. betöltött hetedhez! :P :P
angel37
 
 


Jó reggelt!

Fanni! Gratula a 12. héthez! :lol:

Nálunk is van B terv. Sajna a veszekedés nálunk is megvolt. Én is képes vagyok bármin sírni, de nem adom fel. 2 lombik után, tudom, hogy a 3. sikeres lesz. Nekem talán az a szerencsém, hogy a család mellett a főnököm is támogat. Ez nagyon ritka a mai világban. Az új irodámban van hely babasaroknak. :lol:

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Angel,
Szerintem csak annyit, hogy rendben vagyok-e. 5-én fogjuk megbeszélni mikor indul a fogigátló. Addig azuram elmegy még orvoshoz, és még szedünk egy újabb készítményt is!
Szerencsére van olyan barátnőm, aki ki tud szedni a mélységből és átérzi a helyzetem is.

Igen, valamiért ez az út jutott nekünk, hogy miért nem tudhatjuk ...????

Úgy látom, hogy a veszekedés mindenkinél bejátszik, gondolom a hormonok is jó hatással vannak erre.

Alle, Tobi
hajár szurik!

Hanna,
Muszály sikerülnie a 3.-nak.

Fanni,
Gratula.
Vendég
 


Bella! Így ahogy mondod! Mindenkinek sikerül! Mi szuper csajok vagyunk, nem adjuk fel!!!!

Sokat gondolkodtam, miért velünk történik ez, de erre nincs magyarázat.

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?