Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Mindenkinek békés, boldog karácsonyt kívánok!
Remélem, hogy valamilyen formában mindenkinek ez az utolsó ilyen karácsonya, aki babát vár annak azért, mert jövőre már a manócskával együtt ünnepelnek, aki még csak vár, annak meg azért, mert a következő karácsonyra talán már mi leszünk azok, akik pocaklakója van. Így hát a lehetőségekhez képest mindenki használja ki és próbáljon a párjának és a családjának annyi szeretet adni, amennyit csak lehetséges.

Egyúttal boldog új évet is kívánok mindenkinek!
Mi január első hetében sielni megyünk, így majd csak jan 11. után jövök dolgozni. Addig is mindenkinek minden jót kívánok!

Utóirat azoknak, akik el vannak keseredve:
Ha kell, hát sírjunk egy jót a szeretet ünnepén, aztán készüljünk a szebb jövőre!
tücsökbogár
 
 


katata, a psik bezárkóznak, tudom milyen.Mindig utólag derül ki amikor hallom hogy másnak meséli milyen nehezen viselte ezt meg azt. Biztosan nagyon várja már, és em érti miért nem sikerül. Mint ahogyan egyikünk sem.

Kívánok mindannyiótoknak, békés, áldott karácsont és olyan új évet amiból nemhiányzik a hányinger, a nagy pocak, és a kakis pelenka!

zel,azért még néha bekukkantok, hátha előkerül egy kétcsíkos teszt :wink:
bbilona
 
 


MINDENKINEK KELLEMES KARÁCSONYI ÜNNEPKET!!!!kARÁCSONY UTÁNRA MINDEN ÁLMOTOK VÁLJON VALÓRA!!!



:lol: :wink: Kép
m. reni
 
 

 
 


ZEL???????????????????????
m. reni
 
 


Csajok, az uh-n minden okés volt az áramlás is:o)))

én is most elköszönök, 25.-én jövök:o))

Kép

Kép
kicsiboris
 
 


Sziasztok!

NAGYON BOLDOG ÉS BÉKÉS KARÁCSONYI ÜNNEPEKET KÍVÁNOK MINDENKINEK ÉS BABÓKBAN GAZDAG ÚJ ÉVET!

Kép
dóri797
 
 


Ezüst esőbe száll le a karácsony,
a kályha zúg, a hóesés sűrű;
a lámpafény aranylik a kalácson,
a kocka pörg, gőzöl a tejsűrű.

Kik messze voltak, most mind összejönnek
a percet édes szóval ütni el,
amíg a tél a megfagyott mezőket
karcolja éles, kék jégkörmivel.

Fenyőszagú a lég és a sarokba
ezüst tükörből bókol a rakott fa,
a jóbarát boros korsóihoz von.

És zsong az ének áhitatba zöngve...
Csak a havas pusztán, a néma csöndbe
sír föl az égbe egy-egy kósza mozdony.


(Kosztolányi: Karácsony)



Boldog Karácsonyt!

Szeretlek Titeket!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
zel
 
 


Karácsonykor a jó angyalok az égből a földre szállnak,
térjenek be hajlékodba, s maradjanak nálad!

Kívánok mindenkienk Békés, Boldog Karácsonyi Ünnepeket!

ui.: Remélem jövőre már mindenki a kicsi babájával ünnepel!

Kép
macuska
 
 


Kedves Lanyok!

Mindanyiotoknak Nagyon Boldog Bekes Karacsonyt Kivanunk!

Puszi,


Kép

Kép
Kép
jucmuc
 
 


zel, az új kép a neved alatt, azt jelenti hogy.........????? :shock: :D
bbilona
 
 


Engem is nagyon érdekel Ilona kérdésére a válasz :lol: :lol:
Vendég
 


Sziasztok!

Sajnos rossz hírem van.
Tegnap megjött.
Egy héttel ezelőttre "vártam". Vagyis általában addigra mindig megjött. És most nem, és annyira örültem, elhittem, hogy sikerülhetett. Nem mertem tesztet csinálni. Holnapra terveztem. Aztán tegnap délután jött a derült égből. Már könnyem sincs....

Totál magam alatt vagyok. Nem tudom, hogyan tovább. Van-e értelme folytatni, ha a blaszto-k sem maradtam velünk.

Bbilona, édeskedves! Ez a kép volt eddig is...

Ma egész nap velünk volt a család. Együtt főztünk, sokat játszottam a kis unkahugimmal. Sokszor el kellett bújnom, de tudták, hogy miért, csak férjem jött vígasztalni. Aztán délután a 14 hónapos keresztlányomék is megérkeztek. A kicsilányt bukfenciztem az ágyon, meg ugrált is, és nagyon élvezte. És egyszer csak anyuja kezét fogva "odafutott" hozzám, és megölelt. Ilyen még soha nem történt.... Megszakadt a szívem...

Kép
Kép
Kép
zel
 
 


ZEL!!!!!! :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
m. reni
 
 


Zel,
:cry: :cry: :cry: Van értelme folytatni, még akkor is ha most nem sikerült. Menned kell tovább picit pihenjél szomorkodjál ez jár neked. Tudod milyen ez, valaki mázlista és elsőre sikerül, valakinek tovább kell küzdenie, és késöbb sikerül. A Kaális topicban is egy lánynak a 6. lombik sikerült, most ikreket vár. Nem szabad feladnod ha egy kis erősítésre van szükséged mi itt vagyunk jó?

Boris,
Érted már lehet minden pillanatban izgulni :shock: ki fogja megírni nekünk a jó híreket?

Mágnes,
Tetszik Annának a kutyus?
Vendég
 


zel, erre nincsenek szavak. Sírok helyetted, itt még vannak el nem sírt könnyek. Nem lehetett könnyű a kisemberekkel neked! Borzasztóan sajnálom!
bbilona
 
 


Zel, muszáj kitartanod és folytatnod, mert olyan nincs, hogy egy ilyen kedves lánynak ne legyen babája!

Kép
domo
 
 


Zel, nagyon sajnálom! :cry:
Van értelme folytatni, annyi kis csoda történik nap mint nap! Ne add fel!
dóri797
 
 


Sziasztok!
Bocsi, hogy nagyon ritkán írok ide, de azért sokszor bekukkantok.

Zel :cry: :cry: :cry:
Annyira drukkoltam, hogy el sem hiszem. Folyton a hozzászólásaidat kerestem, mikor jössz a jó hírrel. De ne add fel ilyen könnyen! (Egyébként sem az a csajszi vagy.) Fogd fel úgy, hogy ez még csak a második volt. Nagyon sokaknak csak a harmadik v negyedik sikerül. Szerintem majd egyszer csak spontán jól bebabásodsz. Addig is ne keseredj el és ha Pécsett jársz meglátogathatsz minket (persze csak ha van kedved.)

Boriska :)
Már jól a finisben vagytok. Örülök, hogy minden rendben van és már várom a nagy hírt. Képzeld vettem egy Quinny Buzzt. Tudom, hogy Neked tetszett. Most a nagy hóban igazán hasznát veszem, mert a régi kocsim nem ment volna el. Tényleg végül milyet vettél?

Mindenkinek Boldog Új Évet kívánunk!
Iza és Marci

Nem tudok képet feltenni, mert lehalt a gépünk és eltűnt a fénykép szerkesztő progi.
Puszi Nektek!

Kép
Kép
tiza
 
 


Zel:
Nagyon sajnálom, annyira megérdemelnétek már azt a babát!!

majd jövök lányok, de ki vagyok dögölve.. :cry:

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


zel. semmiképp ne most add fel. a mostani kudarc nem azt jelenti, hogy nem fog soha így sikerülni!!! kérlek legyél erős, én tudom, hogy az vagy és leszel is! sok-sok puszit küldök neked.



Sziasztok csajok, úgy hiányoztatok!!!! képzeljétek már meg is jöttünk tegnap du. a kórházból Borkánkkal :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: dec. 25-én fél négykor elkezdett folyni a magzatviz, 9 órakor felerősítették fájásokat, du. 2 óra 50 perckor megszületett 8 tolásra a pici-kicsiborka :lol: :lol: :lol:
itt van a jány: Kép mindenkinek kívánom ezt az élményt teljes szívemből és kívánok az új évre mindnyájatoknak egy gyönyörű babácskát!!!!!

Kép
kicsiboris
 
 


Boris,
TUDTAM :lol: :lol:

Kép

Olyan gyönyörű ez a lány örülök, hogy ilyen szép élmény lett a szülés!
Nem írtad hogy hány centi hány kg gyorsan pótoljad :wink: tejcsid van? Gátvédelem sikerült?
Vendég
 


Kicsiboris!

Gratulálok! Ügyes lányok vagytok!!!!! Borka gyönyörű!
zel
 
 


Kicsiboris! Hatalmas gratula :lol: :lol: :lol: Nagyon édes Borka :lol:
milyen gyorsan túl lettél rajta! azóta minden rendben? alszik és eszik? és még jöhetnek fotók...

húgom babája is megszületett, 21-én, de ő megkínlódott vele: a köldökzsinór a nyaka köré tekeredett. Mire megszületett teljesen lila volt, inkubátorba került, de már minden rendben, és 1 hét után haza is hozhatta :lol: holnap megyek látogatóba, eddig csak az inkubátorba láttam, de nagyon kis cuki :lol:

Panda, most te következel :lol:

Kép
domo
 
 


Boriska:
gratulálok nektek, gyönyörű ez a kicsi lány!! Majdnem egyszerre született Annával :)
Súly? Hossz?? Mesélj!!!

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


Domo,
Gratulálok a húgodnak jó egészséget nekik :D Szopizik a baba?hány cm, kg? Te is tehetnél fel róla képet :wink: Most tényleg én jövök de azért még egy picit várunk :wink: a családban már mindenki tippelt egy napra, kiváncsi vagyok ki fog nyerni :lol:
Vendég
 


Kicsiboris!
Gratulálok! Nagyon szép kicsilányotok született. És milyen szép karácsonyi ajándékot kaptatok!!
Anna is 25-én született és ő fél 4-kor.
Majd ha lesz időd mesélj!!
Puszi
bgyöngyi
 
 


Ági!
Te Anna babádnak utólag
NAGYON SOK BOLDOG 1. SZÜLETÉSNAPOT KIVÁNOK!!!!
bgyöngyi
 
 


Na néhány kép:
Pandus: Csak neked a tanulókutyussal :)


[img][img]https://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1199015040.3736.jpg[/img]

[/img] Kép Fa alatt

[img][img]https://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1199015088.2825.jpg[/img] tora 1

[/img] Kép Anya féle síratós torta :)

[img][img]https://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1199015122.7416.jpg[/img] [/img]

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


Mágnes,
Köszi :D nagyon tündéri Anna :D nyomkodja sokat a kutyust? Boldog szülinapot neki utólag!!
Vendég
 


Panda:
Hét az túlzás, hogy nyomkodja. Alapvetően imádja a plüssöket (Anyja lánya), és az első az nála, hogy lesmárolja őket. :) Így a kutyus mást dem mond, csak ,hogy : piros orr, orr, ez az orrom, mert folyton azt puszilgatja :)

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


Mágnes,
Ez nagyon jó :lol: :lol:

Dobok egy mai pocakot:
Kép
Vendég
 


Kicsiboris!


El se hiszem mire jövök ide!!!
Hát gyönyörű ez a lány !!!Gratulálok!!!!!
:lol: :lol: :lol: :lol: Teljes szívemből!!!!!


Pandácska nagyon csini vagy!!!!! :lol:
m. reni
 
 


kicsiboris, elpityeredtem, olyan klassz hír. Ezer gratula, és puszi a kis fejére. Hogy te milyen ügyeske vagy, ilyen gyorsan, könnyen.
Az alternatív részre én is kíváncsi vagyok, lett belőle valami?

mágnes, hú de zsivány a csaj. Költözés, látszik már a dátum?

pandácska, szép, termetes pocak, lassan újabb újszülöttje lesz a topiknak. Hátha neked is ilyen könnyű szülésed lesz, mint kicsiborisnak!

domo, szegények akkkor mindketten megszenvedték a világra jövetelt. Mindenesetre szép karácsonyi ajándék, akárhogy is vesszük.

Csak ne kéne állandóan bőgni. :oops:
bbilona
 
 


Sziasztok!
Pandácska! Nagyon szép pocakod van és milyen hegyes!
Nemsokára te jössz!!
Domo! Gratula a húgodnak is!
Ági!
Jó ez a Tanuló kutyus. Nekünk is van, igaz most félre van téve, de ha be is kapcsoljuk nagyon tetszenek Annának a mondókák. Mindig mosolyog rajta. Ő folyton a járókájából kifele dobálta a kutyát.
Lenne egy kérdésem: irtad, hogy a picurnak ekcémája lett. Ezt bőrgyógyász állapitotta meg? És milyen krémet kaptatok?
Nekünk most a térdhajlatban előjött és elég csunya mert vakarja. Amit a házidoki felirt igazán ugy vettem észre hogy semmit nem használ. Ma bekentem azzal amit anno a Heim Pálban kaptunk (igaz már lejárt) eddig amikor azzal kentem neki jobb lett.
Lehet, hogy vissza kell mennünk majd a Heim Pálban, de olyan macerás.
bgyöngyi
 
 


Sziasztok Lányok!

Segítsetek nekem légyszi, mert fogalmam sincs mi van velem. Egy hete, hogy meg kellett volna jönni a mesimnek. Igazából van valami, de nem vérzek csak olyan 2 naponként kicsi halványbarna valami. Ma csináltam egy tesztet, de negatív.
Spontán hónapunk volt, nem szedtem semmi gyógyit, nem jártunk orvoshoz.
Arra gondoltam, hogy nem volt peteérésem és ezért nincs mesim. Bár a múltkor nem szabadult ki a petém és mégis volt mesim.
Most már semmit sem értek. Volt már ilyen hasonló dolgotok?
Köszi a válaszokat!

ui.: Boldog Új Évet Mindenkinek!

Kép
macuska
 
 


macuska, szerintem nincs összefüggés a peteérés és a mensi között. Nekem is előfordult már hasonló, én a hormonokra fogtam.
De figyu, simán lehet, hogy a teszt csak nem mutatja, és..., kellene egy vérvizsgálat, ha még egy darabig nem jön meg úgy igazán. ++
bbilona
 
 


macuska:
Amikor nekem késett a mensim, akkor nekem is beragadt a tüszőm, ezért nem volt vérzés. Kaptam gyógyszert, és attól megjött. Dokihoz nem mész?

gyöngyi:
Hát én is épen ilyen gondban vagyok! A gyógyszertári krém, amit a házidoki felírt, elmulasztotta az ekcémát, de csak addig, amíg kentem, ahogy abbahagytam, megint jön elő. Ez már lejárt krém, ráadásul nem kenhetem folyton, ha nincs mit kenni! Mi még nem voltunk a Heimben, nagyon attól tartok, hogy az lesz belőle... Jan 8-án megyünk státuszvizsgálatra, akkor mondani fogom a dokinőnek. Lehet, hogy jobb is, ha elmegyünk oda. Miért macerás a Heim? :shock:

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


Pandus:
Most jött be a kép!! Húú mekkkora pocak! És ahogy látmo, már eléggé lent van! Már nincs sok időtök! :)

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


Panda, 56 cm és 3700 grammal született. Nagyon édi baba, egyfolytában alszik, majd 5 perc alatt szopizik. Van bőven teje a húgomnak, még adna is, ha kell valakinek...
És te melyik napra tippeltél?
Még mindig csini vagy, de jó nagyot nőtt a pocid :lol:

Macuska, nekem két egymást követő hónapban alig volt mensim, csak egy kis barna. Aztán a 3. hónapban 21. napra megjött, és most már újra minden ok. Én is a hormonkra fogtam...

Mágnes, nagyon-nagyon helyes lányod van :lol: és milyen szép haja van :lol: Boldog születésnapot Annának :lol:

És mindenkinek nagyon boldog új évet kívánok!

Kép
domo
 
 


Draga Boriska!

Gratulalok a pici lanyodhoz, nagyon szep! :D Jo egeszseget es böseges tejcsit kivanok! :D

Boldog Uj Evet Kivanok Mindenkinek!

Kép

Kép
Kép
jucmuc
 
 


Sziasztok!

Kívánunk:
[url][url=http://www.glitter-graphics.com]Kép[/url]

Anna és Ági[/url]

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


Köszönöm lányok :D

Domo,
Akkor szép nagy baba lett :D Én tippem a 8-a addig jó lenne egyben maradni utána jöhet ha akar.


Mindenkinek:

Kép
Vendég
 


BOLDOG ÚJ ÉVET!
zel
 
 


Sziasztok!
Ági úgy gondoltam, hogy nekünk macerás. Babakocsival nehéz egyedül elindulnom. A páromnak kéne szabira jönnie. Ráadásul elég sokan szoktak ott lenni és sokat kéne várni. Anno jó volt, mert 3 hónapos korig előre vették a babákat. De már ki kell várni a sort.

BOLDOG BABÁVAL ÉS EGÉSZSÉGGEL GAZDAG ÚJ ÉVET KIVÁNOK MINDENKINEK!!!

Gyöngyi és Anna
bgyöngyi
 
 


Valami jó hírrel, kellene jönni így elsőként 2008-ban...mit is, mit is lehetne... :roll:
Pandácska, reni, jucmuc várjuk a 2008-as babákat, az lesz a legjobb. Lehet majd pityeregni örülni nekik, rajtuk.
Békés, boldog jó párkapcsolatos, szeretetteljes, kívánságbeteljesülős évet kívánok mindannyiunknak! :wink:
bbilona
 
 


bbilona!

Ez nagyon szép köszöntő volt!!!!!! :lol: :lol:
Neked is hasonlóan szép 2008-as évet kívánok!!!!!!!



Lányok!
Utólag is mindenkinek BOLDOG ÚJ ÉVET!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol:
m. reni
 
 


LÁNYOK!

Becsíkozódtam,pedig elkentem magamra egy pár ezer forintott :oops: Úgy szégyellem,hogy le se merek vetkőzni :roll:


Kinek ,hogy telt a szilveszter??????
m. reni
 
 


Reni,
Sajnálom a csíkokat :( megértelek én is nagyon féltem tőlük. Sikerült szilveszterkor hányni 1et, pedig nem is alkoholizáltam :lol: :oops: csak sajna a kölyökpezsi olyan gyomorsavat csinált hogy hamar végem lett... tegnap óta nincs gyógyszer, se magnézium folyamatosan keményedik is a pocim nem sokat aludtam. Csütörtökön megyek uh-ra, péntelen szülésznőhöz ctgre, hétfőn vérvételre. Neked mikor hova kell menned?
Vendég
 


Pandácska!

Szegénykém akkor jó kis szilveszteri akció volt.! :shock:
Én is kölyök pezsgőztem,de én bírom a szénsavasat :lol:
Mostmár akkor bármelyik pillanatba jöhet Dórka!!Én sem alszom sokat a wc-ét járom,de ez ár így lessz.
:shock: Ma megyek tanácsadásra,jövöhéten Nst.meg uh.
A múltkor az átlagosnál kevesebb volt a magztavízem,és azt megint megnézik.Reméllem minden rendben lessz!!!
m. reni
 
 


Ilona!

Kedves vagy, köszönjük! :D Nagyon sok boldogsagot es föleg egy kis manocskat kivanok Neked erre az evre! :D

Kép
Kép
jucmuc
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?