Új privát üzeneted érkezett!

Dalmi!!
Mire hazaértem híred-hamvad sem volt már :( De azzzzuram mondta a jó hírt, meg most már itt is olvastam, jippijájjjéééé!!!! :lol: :lol:

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Jó reggelt!Sehol senki?

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Sziasztok!

Baba,
itt vagyok! :)
+++++++++++++++++
Hogy vagy?

Dalma,
további jó híreket mára is! :wink:

Leo,
++++++++++++++

Fanni :P
na milyen a Kosmodisk? Használ?
Jól vagytok, ugye? :)
angel37
 
 

 
 

Angel,köszi a kérdésed. Apa győzköd, hogy bízzak.

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Naná, hogy győzköd! Tessék bízni! :)
angel37
 
 


Lois! Mát nem bírtam tovább várni,nagyon elfáradtam tegnap :cry: :wink: ma viszont elcsíplek 5 -10 partira :D

Angel! Ma már nem tudok híreket hozni ,csak holnap mert nem kell telefonálnom csak vasárnap délelőtt megyek ,és ott derül ki a tovább eredmény ,igérem hazaérek azonnal írok :wink:

COCÁM!Merre vagy?
dalmácia
 
 


Angel :P
Ma reggel már csak a hátam egyik fele fájt. Ez eléggé meglepett, de így van. Remélem, holnapra a másik sem fog :D
Viszont a derekam kezd, de még csak nagyon enyhén, így bízom benne, hogy a torna hatni fog. Meg a Kozmodisc :roll:
Jól vagyunk, remekül. Tegnap csináltattam egy vérvételt, kíváncsi voltam, hogy vitamin nélkül is elég-e minden a szervezetemben. Még vashiányom sincs :lol:

Baba :?
Ki fogsz kapni tőlem!!!

Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


OK! :)

Nem kell csörögnöd? Nahát, nekem kellett ezen a napon is eddig mindig...

Ügyes légy, és ma este csak lájtosan! :lol:
angel37
 
 


Fanni :P
Egyik fele? Ilyet! De hát haladás, és így van, holnapra ne fájjon a másik fele sem! :) A torna és a Kosmo együtt reméljük sokra képes!

Gratu a vérvételhez! :)

Mennyire szita már a hasad? Még jó, hogy a progiszuri most nem volt... :roll: Csak meghozta a szerencsét! 8)
angel37
 
 


Baba!
van valami, ami miatt nem kéne bíznod??? :shock: :shock:
még a nátha is segít, látod, én tutira azt gondolom, hogy ez sikerül. :wink: Tessék egyszerűen tudni, hogy terhes vagy, nem aggódni....
Amit kértél megcsináltam! Nézz be wiwre :wink:
harcimokus
 
 


Szia Harcika! :)
Jól vagy? Dolgozol vagy otthonról?
angel37
 
 


Angel :P
A hasam nem vészes, mert ha Apa itthon van, akkor ő szúr a popsimba :lol: Nem fáj, mert csak bőr alá. Amiket én szúrok a hasamba, az katasztrófa. Becsomósodik és viszketni kezd. Ez csak a heparinnál van, másnál nem volt korábban. Most 2 napig nincs Apa :? , így csípős, viszketős pocim lesz, de aztán majd lesz megint, s akkor ő szúr :D

Naaa, Lányok :P Mindenki mindent megvett karácsonyra?
Én jelentem, már tegnap előtt! Aminek azért is nagyon örülök, mert katasztrófa volt tegnap a város -állítólag 8) - s én eljövök hazafelé a budaörsi Kika, Ikea, stb. előtt. Oda is olyan sor volt, hogy a többi sor is alig tudott mellette haladni, pedig emlékeim szerint ott 4 sáv is van. Jó ég, mi lehet ma? :shock:

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Baba, miért ne bíznál???Nem szabad így hozzáállni!!!!! :twisted: Verés a sejhajodra mingyá!!!! :twisted:
Vendég
 


Coca :!:
Ide is tessék írni :evil:
Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Sziasztok!

Nagyon Boldog Ünnepet kívánok mindenkinek! Kép [/img]

Egy kedves szó olyan, akár a tavaszi napsütés.
allegrobarbaro
 
 


Allegro, ezt a kis huncut babót elfogadnám :lol:

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Allegro! Én -Én is szívesen :wink:
dalmácia
 
 


Uff! Vagyok, vagyok, most olvastam vissza. Hol jó a netem, hol nem. Esemény most nincsen, nyomatjuk a vizsgálatokat és az örökbefogadási procedúrát.

Halihó! Helyzetjelentés a piacról:

Ha a halasnál és a savanyúkáposztásnál kígyózó sorok között át tudsz surranni, mielőtt összeérne a végük, és végérvényesen elzárnák a kedvenc sokszoknyás zöldségesnénid elől az utat, ahol hagymát veszel a halászléhez és birsalmát anyukád kedvencéhez, de nem marad már pénzed, akkor még mindig van esélyed, hogy meg tudod közelíteni a pénzautomatát, és visszaérsz a halashoz sorbanállított férjedhez, mielőtt sorrakerül, és megbékélve egy másik halasnál való újbóli sorbanállással beletörődve tapasztaljátok, hogy már elfogyott az alaplének való pontyfarok.
A nászutainkon nem beszéltünk ennyit a szexről...

Kép
zölddisznó
 
 


Helló Belló!

Hazaértünk mi is. MOST.Nem érzem a lábam...Kipurcantam.De! Minden küldetés teljesítve :)
Dalmi! Holnapra nagy nagy drukk!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Lányok!
Mindenkinek Nagy Ölelés!!!
Boldog Ünnepet, Szép Karácsonyt kívánok! :)

Lilypie Third Birthday tickers
Lilypie Pregnancy tickers
"Aki azt szeretné, hogy minden úgy történjen, mint a mesékben, az a meséknek csak a végére emlékszik."
viktu
 
 


Szia Angel!
én teljesen jól vagyok! :wink:
Itthon voltam / és leszek is / Készen vagyok az ajik csomagolásával. Holnaptól már teljes gőzzel csak sütök és főzök.



Szeretnék mindannyiótoknak ezúton nagyon szép ünnepet, gyönyörű Karácsonyt kívánni.


Az iwiw oldalunk bizonyítéka alapján látjátok milyen sokan vagyunk itt, de azokhoz is szólok, akik csak olvasgatnak és priviben sokszor megkerestek már .
Mindenkinek külön nem írok mélt / kb 130-an vagytok :oops: , egyszer megszámoltam/ , de nagyon nagy szeretettel gondolok mindenkire egyenként is, és kívánok mindent amit szeretnétek.
Azt ugye tudjuk is , hogy mi lehet ez... :D
harcimokus
 
 


Sziasztok! De jó elsőnek lenni :D

HARCIKA!Nagyon boldog NÉVNAPOT kívánok !
köszönöm azt a rengeteg segítséget amit kaptam :!:

BOniko! Köszönöm a receptet :D

Most megpróbálom a Párom ébresztgetni ,sajna nem sok sikerrel a tegnapi buli miatt picit fárika( nem is ivott ,és így sem bír ébredni)Én viszont lázba égek :wink:

Mindenkinek ölelés :D Dalmi
dalmácia
 
 


Kép

Kép
Kép
kisfóka
 
 


Dalmi :P
Sok-sok drukk mára. Gyere majd a hírekkel!

Kisfóka :P
Nocsak-nocsak :D
Neked is szép karácsonyt!

Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Jaaa és Harcika :P , Neked is szép karácsonyt!
Részemről köszönöm szépen a jókívánságokat és mindazt a nagyon sok segítséget, amit kaptam Tőled az elmúlt időszakban :D
Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Kép [/img]
beu9
 
 


Lányok :P
Én is boldog karácsonyt kívánok Nektek szeretettel!
Kép
Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Kép


"...ölelésből és mézből sosem elég - gondolkozott Micimackó.
Karácsonykor pedig mindkettőből duplán jár!"

Örömteli Ünnepet!

Kép
zölddisznó
 
 


Sziasztok!

Mindenkinek Nagyon Boldog Karácsonyt!

Köszönöm a drukkokat! Dalmi, gondolok rád ma!
leo50
 
 


Sziasztok!

Harcika :D
örülök, hogy jól vagy, és ügyes vagy! :wink: Köszönjük a jókívánságokat, nagyon boldog Karácsonyt nektek is, és nagyon köszi itt is az egész éves segítségedet! :)

Fanni :P
ó, ilyen csúnyát művel ez a heparin a hasiddal? :?
Apa ma már lesz, ugye?

Dalma,
++++++++++++++++++
Na hogy sikerült a céges buli? :wink:


LÁNYOK!!!
NAGYON BOLDOG KARÁCSONYT MINDENKINEK, ZEBRÁSOKNAK JÓ BABÁZÁST AZ ÚJ ÉVRE, A HOZZÁM HASONLÓAN VÁRAKOZÓKNAK PEDIG TERMÉKENY ÚJ ÉVET! :D :D
angel37
 
 


Baba, Leó,
++++++++++++++++
Reméljük vmi szép ajándék van számotokra készülőben! :wink:
angel37
 
 


Kép

"Reményből él a vágy s meghal, ha nincs remény.”
snufi
 
 


Harcika,
köszönjük, hogy vagy nekünk és nagyon boldog, békés ünnepet kívánok Neked is, és nem utolsó sorban

NAGYON BOLDOG NÉVNAPOT neked!

Kép

Egy kedves szó olyan, akár a tavaszi napsütés.
allegrobarbaro
 
 


Dalmi, neked ++++++++++ mára

Egy kedves szó olyan, akár a tavaszi napsütés.
allegrobarbaro
 
 


Lafead :D
Gratulálok Hunor babához, csodaszép kisfiú! :)

Boni :D
Gratulálok a picikétekhez! Drukk a továbbiakra is, örömökben teli pocakosodást kívánok!

Baba :)
Növesztgesd szépen a kis blasztóbabákat, ahogy írtad, ők nagyon szépek, erősek és okosak. Már biztosan kapaszkodnak is. :)

Bella
Sajnálom, hogy csak júniusra kaptál következő időpontot :(

Snufi
Jó pihenést Egerszalókon, utána pedig babára fel!

Dalmi :)
Kiváncsian várom a híreket, drukkolok és pihenj sokat a babákkal!

Nagyon Boldog Karácsonyt kívánok mindenkinek!

bocsi lányok a hosszú eltünésért, először elutaztunk Erdélybe egy kicsit feltöltődni, utána rám szakadt az év végi munka, majd ajándékvadászaton voltunk.

Minden kismaminak boldog pocakosodást, a baba-váróknak pedig kitartást, csak pozitívan lányok! Jut baba minannyiónknak!

Pusz
Buboskemence
buboskemence
 
 


Harcika, lassan 1 éve lesz, hogy segítesz nekem is, amiért nagyon-nagy hálával tartozom neked. Kívánom, hogy neked és egész családodnak szeretetteljes, nagyon boldog legyen nemcsak a Karácsony, de a mindennapok is. Én tudom, mennyire megérdemled!
Millió puszi!

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Karácsony közeledtével szívem szerint mindenkihez közületek írnék 1-1 sort, de akkor csak velem lenne tele az oldal, így fogadjátok tőlem e néhány sort olyan nagy szeretettel, amilyennel küldöm nektek:

"A szeretet akkor él, ha minden nap igaz,
néhány szép pillanat az évekre nem vigasz.
Akit sokszor megbántottál, talán ma megbocsát,
de ha elfújtad a gyertyát, őrizd meg a fényt tovább!"

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Minden Vikinek és külön Harcikának, boldog névnapot kívánunk!!!!
Vendég
 


Kedves Mindenki!! :-)

Beigli-hal-töltöttkáposzta-evős, fenyőfa-felgyújtós, elérzékenyülős, nagyitól kötött sapkának örülös, forralt borból sokat megivós (attól berugós:-)) Kellemes Karácsonyt kívánok Mindannyiótoknak!!!! :lol:

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


DRÁGA HARCIKA BOLDOG NÉVNAPOT KÍVÁNOK!

Kép
Vendég
 


Hahó! 4 embriót kaptam vissza ,sajna fagyiba nem jutott
de Én ezeknek is nagyon örülök:-)
Mágus a 4 embriót értékelte ,van egy csillagos ötös ,egy ötös ,és két 4-eske






Pusza Dalmi
dalmácia
 
 


Dalmi, drukkolok nagyon!

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Szép volt Dalmi :wink:

Babaragacsok: Baba, Dalmi

Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Dalmami! Örülörülörül! ++++++++++++++++++++++++

Babamama! Neked is további +++++++++++++++++++

Kép
zölddisznó
 
 


Dalmi-babák hajrá!!!!
Vendég
 



Kép
zölddisznó
 
 


Dalmi, Leo: drukk!

Harcika és Viktu: BOLDOG NÉVNAPOT!

"Reményből él a vágy s meghal, ha nincs remény.”
snufi
 
 


Sziasztok!

Bella!

Köszi, igen, várja már a kis pipikém a karácsonyt. Legjobban persze a szaloncukrot várja :) Imádja :)
Sajnálom, hogy ilyen sokat kell várnotok a következő lombikra :(

Dalmi!

Nagyon drukkolok a gyönyörű négyesfogatnak, tuti lesz közöttük befutó! Babaragacs+++++++++

Baba!

Ugye már nem sírdogálsz? Jól vagy? Neked is babatapi milliószám :)

Fanni!

Rossz lehet ez a hátfájás :( Remélem bejön neked ez a szerkentyű :)

Allegro!

Örülök a kezdésnek :)

Harcika!

Boldog névnapot :) És még mindenkinek, aki ma ünnepel :)

Az idén már nem leszek, így most kívánok mindenkinek békés, boldog karácsonyt, és sikeres új évet!





Kép

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Mindenkinek köszönöm a jókívánságokat és a , szép, hálás szavakat, is. / csak a munkámat végzem/ :) :oops:

Druszáimnak és Éviknek is boldog névnapot. Bár én tudom, hogy ez a Karácsony árnyékában letompul a családi környezetben.. :wink: Nálam legalábbis így van.

Dalmi! nagyon örülök,ügyes voltál, és az legyél most is a következő 5 napban. :wink:

Hát akkor jó éjszakát! holnapra fel! Hajrá Jézuska! :D
harcimokus
 
 


Sziasztok!


Mindenkinek szeretetben gazdag,békés,áldott ünnepeket kívánok!


Harcika!

Boldog névnapot!

Kép
Kép
mereszt
 
 


Mindenkinek Kellemes Karácsonyi ünnepeket kívánok sok szeretettel :D Dalmi
dalmácia
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?