Új privát üzeneted érkezett!

ficánkol
katata
 
 


Zel,
hogy vagy??Merre vagy??? Mikor lesz vérvételed?
katata
 
 


Reni,
Szerintem a babának minden megvettél sőt kicsit sokat is :lol:

Kórház,
Hálóing, Papucs, Törülközők, Köntös, Víz Csoki Keksz a vajúdáshoz, Fogkrém, Zsepi, Fogkefe, Intimmosakodó, Fésű, Fényképező+elemek, szopis melltartó+betét, Tena betét a vérzéshez, Szalvéta, Házzasági papír, Tb kártya, kiskönyv, személyi, Zokni, Bugyik, wc papír, Tusfürdő, Sampon, Evőeszköz, telcsi+töltő, Pohár,és mellszívó és homeós bogyóim

Babának kórházba,
Body,Rugi ha sajátba lehet. Pelus mert mindig keveset adnak meg popsitörlő, popsikrém. Bundazsák sapi, pléd, textil pelenka a buksija alá mindig kell. Kesztyű ilyen vékony mert megkarmolják magukat. Hordozó.
tuti valamit kihagytam :roll:
Vendég
 

 
 

Pandácska!

Köszike!!Elmentettem amiket leírtál :lol:

Szerinted amúgy milyen felesleges dolgot vettem,?mert a férjem szerint is sok!És még mindig nincs vége!!


Figyu!
A patikai baba dolgokat majd a kórházba írják fel?
A gyerek orvos?
m. reni
 
 


Halihó!
Pandus:
Szólj már Dórának, hogy kicsit maradjon már odabent, sokkal melegebb, és nyugisabb ott, mint itt kint!!! :wink:

Ilonám:
tolódik a költözés, így nem karácsonyozunk az új lakásba, január első hetére tervezzük az átköltözést.

Reni:
A gyógyszertári babadolgokat nekem a védőnő írta fel, itt az szokta. Érdemes résen lenni, mert mivel Anna két ünnep között született, nem írta fel előre, és így vény nélkül kellett megvennünk a köldökápoláshoz szükséges dolgokat.

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


Apropó, mint látjátok, ebben a hónapban már nem jön össze a pocakosság, ma megjött...
Azért annak legalább örülök, hogy visszaállt a cilusom 28 naposra.
De mivel 36 napos ciklussal számoltunk dokibával, így nincs clostym, amit holnap kellen szednem, de a doki nem lesz holnap. Ezért ezt a hónapot ki kell hagyni, és spontán lesz.

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


Sziasztok!

A gyerek lassan javul, csak döl belőle a váladék, de legalább már tisztul. Mára én is taknyos lettem a torkom is fáj! Reggel sokkal rosszabbul voltam, most már kicsit jobb.

Kata!
Nagyon ari az elefánt! Tetszik!! :lol:

Panda!
Szerintem ez nem jósló fájás volt! Beszéltél a dokiddal ma? Nagyon aktív volt a baba? Vagy csak fájásokat görcsöket , keményedést éreztél? Ezt azért kérdezem, mert az sem jó ha a baba nagyon aktív, de az sem ha túl nyugodt.(köldökzsinór miatt). Milyen fekvésben van? Mert esetleg meg is fordulhatott!
Engem egy ultrahang biztosan megnyugtatna! Vigyázz magatokra, és tessék pihenni!

Reni!
Te aztán jó sok mindent vásároltál! A kilinkán fogsz szülni? Pamut sapit is vigyél a babának a kórházba. Igaz én nyáron szültem, de állandó reggeli szellőztetések kikészítettek. Bejött a takarítónő, jól kivágta az ajtót ablakot. Így jól jött a sapi a buksira.
Hogy szalad az idő, mindjárt te is a szülőszobán találod magad!
Nekünk a gyerekdoki írta fel a kezeléshez szükséges dolgokat. Egyébként szülés előtt érdemes elmenni, és beszélni a gyerekdokival, és ezeket felíratni szülés előtti hetekben.

Mágnes!
De jó neked, hogy visszaállt a ciklusod! Irigyellek érte! :lol: :lol:
Akkor hajrá spontán hónap!+++++++++++++++++++++
Én most kezdtem a Belarát szedni a dokim javaslatára, így nálunk pihi van!

Kép
sapé
 
 


Hát Mágnes,
mindenben van valami jó. De úgy tűnik akkor, hogy rendben a ciklusod, így nagy esély van a spontán babóra!! :wink:

Sapé,
na akkormár csak pár nap és túl lesztek rajta.
A Belarát mire szeded? Bocsi, de nem ismerem ezt a gyógyszert. :oops:

Reni,
te már nagyon készülődsz! Elhiszem, hogy nagy izgalommal tölt el,és ha több mindent is vettél, mint ami kellene,a több,mindig jobb,mint a kevesebb!! :wink:
katata
 
 


Sziasztok!

Pandácska! Húúúú. Nem semmi ez a kiscsaj. Viyázzatok magatokra! Aztán úgyis eldönti meddig akar pocaklakó lenni! Azért kívánm, hogy még pár hétig húzzátok 2 in 1.....

Kicsibé! Naoooooon szépek vagytok!

Reni! A Zoé, Laura nekem is jobban tetszett. Talán, mert ismerek Zoét és Laurát is. Ők mind gyönyörű, kedves csajok! De csak az számít, Ti mit szeretnétek!

Tök jó olvasni, hogy már minden vár a kis jövevényekre!

Katám! Nekem nem kell vérvételre menni. Dokim adott egy időpontot, mikor kell teszteljek. Aztán, ha valami történik, akkor rögtön hozzá kell menni. Ha meg nem, akkor majd csak januárban találkozunk. A nem történik semmi a pozitív tesztet jelenti. Remélem idén már nem kell Pestre mennem.
Hogy vagy? Pihengetsz azért ugye?????? Jók a kis állatok, aranyosak. Én most nekiálltam kötni. Vagyis elkunyeráltam anyukámtól egy elkezdett sálat, amit a hugimnak kötött. Két nap alatt kb 70 cm-s lett.

Reggel kb fél óra alatt lesett úgy 5-6 cm hó.

Na puszka!

Kép
Kép
Kép
zel
 
 


Csajok!

Ezek vannak a babakelegye listán megadva,és még ugye egy csomó hülyeséget nem vettem meg! :lol:
A ruhákkal egy kicsit elörébb gondolkoztam,de a férjem egyem meg nem egy vásárló bajnok !!!Ha fel is írom tuti más fajtát hoz. :roll: :lol: De én igy szeretem! még van mit venni,de szerintem januárba az összes apróságot beszerzem :lol:
Nem akarok az utolsó pillanatban szaladgálni.


Mágnes!
Köszi az infót!!!
Figyi egy újszülöttnek milyen típusú pelenkát,és positörlőt kell venni????
Nagyon szúrkolok a spontán hónaphoz!!!!!
Várjuk az új fotót a lakásról......


Sapé!
Jaj te szegény jobbullást neked!!!!!!!+ Ágotának is!!!!Gyógyúlj meg!!!
A klinikán fogok szülni.


Katata!
Te hogy érzed magad?Voltál síelni?Reméllem pihensz :lol:
Amúgy is szeretek vásárolni :lol:
m. reni
 
 


Jó reggelt!

Kata,
Nagyon aranyos vagy :D igen mocorog rendesen ahogy eddig. Dokival nem beszéltem nem tudna mit csinálni max annyit mondana ilyenkor hgy feküdjön szedje a gyogyit magnéziumot de így is ezt csinálom. Hogy vagytok?

Mágnes,
Igyekszem fegyelmezni ezt a kislányt csak nem olyan könnyű :D

Sapé,
Nem volt aktívabb mint máskor. Frontokra tippelek mert arra terhesség elött is érzékeny voltam amikor kórházba kerültem akkor is erős front volt :roll: Jobbulást a lányodnak.Most kezdte az ovit? Nővérem kislánya most kezdte és állandóan beteg szegény. Ő is 3 éves és 5 hónapos :D

Zel,
Mikor kell tesztelned?

Reni,
Hát ez nagyon változó. Nővéremnek a védőnője írja fel ezeket a dolgokat. Nálunk nem a védőnő hanem a gyerekorvos persze csak ha megszületett a baba. Most veszek egy adagot recept nélkül hogy legyen itthon utána majd receptre.
Vendég
 


Zel!

Drágaság egyszerre írtunk,Örülök,hogy elfoglalod magad :lol:
Én sokat vagyok egyedül!!!!
Mikor kell tesztelned,,,,?????
Már nagyon izgatott vagyok :lol:
Karácsonyi ajándékok?
A neveket illetően a férjemnek nem tetszett sose a ZOé név.
Neki a Laura a kedvence,de már kettő is van a családban akit így hívnak. :lol: Neki szerintem nem az Antóniával van baja hanem az ,hogy mindenki Tóncsikának fogja hívni.....
m. reni
 
 


Reni,
Újszülöttnek olyat kell venni amire az van írva Newborn. Én Liberot vettem ez 2-4 kilóig jó nem számítunk olyan nagy babára a méretei alapján. Mondjuk ha valakinek nagy babája lesz akkor érdemesebb azt venni ami 3-6-ig van.
Vendég
 


pandácska!

Köszi,majd beszélek a védönövel :wink: Positörlőből és pelenkából milyet vegyek??
m. reni
 
 


pandácska!
Köszi már meg is válaszoltad!!!
m. reni
 
 


Popsitörlőből szerintem mindegy amelyiknek tetszik az illata :D nekem most Pampers Sensitiv van, de majd próbálgatok több fajtát. Az a szerencsém, hogy van egy nővérem és így okosít, hogy miből mit kell venni mit érdemes, mit felesleges amúgy én is csak pislognék :lol: 1év múlva már mi is profin tudni fogjuk hogy melyik pelus a legjobb és hány body kell egy nap a gyereknek :lol:
Vendég
 


sziasztok, köszönöm a dícséreteket, dagad a májam :lol: na jó csak egy kicsit, hogy meg ne ártson borkámnak :wink:

zelem úgy izgulok....jajjjjjjj de várom a 'tesztnapokat :lol:

tücsi, köszi!!!sok szerencsét neked!

kata ez az eli nagyon édes, nem lehet egyet venni? borkának tuti bejönne :lol:

mágnes, sajnálom, hogy most nem sikerült...de ami késik nem múlik ám :!:

sapé, köszi és jobbulást ágotának :lol:

reni, szerintem jól összekészültél, amit én javasolnék még az a hősugárzó a fürdetésnél kb 24-26 fok kell a babának (védőnőm szerint), a popsitörlő+babahintőpor meg állítólag a tesco-s is nagyon jó és olcsóbb mint a többi. az ápolószereket tényleg nem írhatja fel a gyermekorvos, csak ha már megszületett a baba, akkor is az anyuka tajszámára, így érdemes a szülés másnapján apukát elküldeni egy listával :lol: addig azt ami vény nélkül is megvehető szerintem vegyétek meg.

én ezeket veszem gyógyszertárban:
steril vatta (100g)
fültisztító pálcika
steril gézlap (5x5 lap)
Sudocrem - popsikrém
Folyékony babahintőpor
Babasampon
Espumisan-Lcsepp (haspuffadásra)
Garmastan - mellápoló krém
RECEPTRE kapható:
szaliciles alkohol
hydropil - fürdetőkenőcs
K-vitamin - ampullás
Germicid lázkúp

talán segítettem :lol:


pandi, de jó, hogy írtad a házassági levelet, basszus majdnem elfelejtettem....most elő is keresem..kössz!!!
abszolúte jó ez szerintem is, hogy már előre megvesszük a dolgokat, szüleim teljesen kiakadtak, mondván a babona....ez tök hülyeség. majd az egy hetes aprócska borkával fogunk szaladgálni a cuccokért...na persze..
húúú de én nagyon megijedtem volna a fájásoknál, iszonyat mázli, hogy leállt a folyamat...beszéltél a dokiddal?

Kép
kicsiboris
 
 


Reni,
velem semmi különös, nem síeltem. :wink: Most engedem le a mélyhűtőt,mert már tiszta jég volt...

Pandus,
örülök,hogy rendben vagytok. Reméljük még kibírja a kis kópé a pocidban egy kicsit! :wink:
Nem érzek semmi különöset, minden olyan, mint máskor... :roll:

Zel,
te kis ravasz!! :wink: Azt azért nem írtad meg nekünk, hogy mikor is lesz a teszt!!!! 8) Hétfőn? Vagy kedden???
katata
 
 


Boris,
Mikor házassodtatok?
Vendég
 


pandi, 1998-ban volt a polgári esküvőnk, 2000-ben meg az egyházi. miért kérdezed? :wink: és nektek?
pandi, hol tudnék szerinted használtan philips vagy tefal bébiörzőket nézni? csak márkátlan vacakokat találok....

kata, azért csak vigyázz magadra :lol:

zelem, tényleg....mikor tesztelsz, én is csak írogatok itt aztán a lényeget elfelejtem megkérdezni..............................................................

Kép
kicsiboris
 
 


Boris,
Csak azért kérdezem mert a házassági papír nem lehet régebbi 300 napnál és akkor nektek az már nagyon lejárt :lol: de amúgy nekünk is. Kérni kell frisset azt hiszem ingyenes csak akkor kapja meg a párod nevét a baba. Védőnő nem mondta?
Vendég
 


Boris,
Vagy már kértetek frisset és azt keresed elő? :roll: akkor bocsi nem mondta semmit.
Ha beírod a google-ba hogy tefal bébiőrző használtan eladó jó pár hírdetést találsz majd. Amúgy még van a vatera talán ott :roll:
Vendég
 


Popsitörlő, pelus:
nekem nagyon bejött a DM-es márka, a babylove. Árban is szuper, és minőségben is. A Pampers nagy rakás kaki volt, de minden gyereknek más a testalkata, így van, akinek az jön be.

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


kicsiboris!

Köszönöm neked a részletes listát édi vagy!!!!
Nállunk 28fok van alapból annyira fűtenek!!! :roll:
Inkább párásítót kéne vennem annyira száraz a levegő!!!

Igen mi már kikértük a házassági anyakönyvi kivonat másolatát!!
Ingyenes!!!
m. reni
 
 


Mágnes!

köszike!!
Hogy van a csajszi??
És kutyusotok?még mindig nyaral? :lol:
m. reni
 
 


reni:
Hát ma betegesen, megfázott, úgyhogy brutál éjszakánk volt, ráadásul a 7. fogacska is éjjel bújt ki, és a pocak is fájt.
Kedden viszont hazajöttünk a gyógytornásztól,és felült egyedül!! :) Végre megnyugodtam, hogy jól döntöttem, hogy elvittem. :)

Kutytus sajnos marad is Anyuméknál. Morog Annára és féltékeny rá, így nem kockáztatok. Viszont annyira szeret Anyuméknál lenni az eb, hogy szerintem az lenne neki megrázkódtatás, ha el kéne jönnie onnan. :)

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


[img][img]https://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1197647029.6998.jpg[/img] Ülök!! :)

[/img] Kép

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


Na hát ez volt itten kérem szépen élete első önálló ülése. :) Sikerült elkapni..

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


Mágnes!

Jobbulást ennek a gyönyörűségnek,elég nehéz lehetett az éjszaka,szegényke!
Olyan édi ez a lány!!!!Napról napra szebb :lol:
Olyan jó,hogy már felül :lol: Segített a gyógytornász.

Igen akkor nem is szabad kockáztatni,ha a kutyus féltékeny!!!
Meg anyukádéknál is biztos nagyon szeret.



Pandus!

Hát nekem nem sok segítségem van,és álok mint borjú az újkapuban. :lol:
A barátnőimnek nagyobb gyerekei vannak,és ők már nem emlékeznek :roll:
De jó hogy sok dolgot megtudunk itt beszélni!!
m. reni
 
 


Mágnes,
ez a csajszi gyönyörű!!! És nagyon ügyesen ücsörög. :D
katata
 
 


mágnes, hogy megnőtt a csajszi :D . Megint lemaradtam, miért kellett a gyógytornász? Ne haragudj, néha úgy tűnik kiesnek dolgok. Elmondod mégegyszer? :roll:
Pedig biztosan nagyon költöznétek már az új, önálló lakásba, de majd jövőre a kistesóval együtt meglesz az első közös karácsonyotok.
Hát az ember lánya már egy normális ciklusnak is örülhet.

zel, látni se akarlak erre felé, kivéve ha látogatóba jössz hozzánk! :wink: Ugye érted? Olyan jó lenne, úgy szurkolok érted :D ++
Itt is esett du egy kis hó, szép volt, igaz se volt.

pandácska, végig olyan jó kislánynak tűnt Dóra, reméljük még azt a pár napot kibírja odabent.

kicsiboris, reni, eszement mennyi új dolog kerül az ember lakásába egy gyermek érkezésekor, csak kapkodom a fejemet, kenőcs, kúp új házasságlevél atyaég!!!!

katata, nem kevésbé szurkolok értetek, kellene egy szebb karácsony már!
Postára tettem a szerződést, csekket, adatlapot. Képzeljétek meg kellett adni milyen nevet szeretnénk adni a gyermeknek. A nagy kapkodásban meg a fénykép kimaradt, de hétfőn megpróbálom pótolni.

Szép, havas bababentmaradós, pozitívtesztes hétvégét kívánok!
bbilona
 
 


Ilonka!
Nagyon örülök,hogy feladtad a dolgokat! :D Nagyon izgulok és szorítok Nektek!!!! Milyen neveket írtatok? És a vezetékneve a tiétek lesz? Tiszta izgi!!! 8)

Csajok!
Egy fura kérdés. :roll:
Ti kihordanátok más gyerekét helyette? Nyugodtan válaszolhattok nemlegesen is, hiszen azt hiszem én nem biztos, hogy képes lennék rá. :? Odaadni a szülés után... De hátha valaki másként érzi. Bocsi, tudom, hogy elég bizar a kérdésem... 8)
katata
 
 


Mágnes,
Nagyon szép a kislányod de ezt már sokszor írtam :D majd karácsonykor kérek képet róla ahogy játszik a beszélő kutyussal :wink: na meg beszámolót hogy mit szólt hozzá!

Kata,
Nem hordanám ki másnak a babáját főleg így hogy tudom milyen érzés amikor itt mocorog bennem. Egy kivétel van és ő a nővérem neki megtenném de ő szerencsére egészséges nincs ilyenre szüksége. Azért örülük hogy vannak nők akik nem így gondolják és segítenek olyanokon akik nem tudják kihordani. Anyum barátnője 4* volt terhes de nem tudta kihordani a babákat így baba nélkül maradtak :( Az se szeretném hogy az én babámat hordják ki. Ennek egyszerű oka van rettegnék, hogy nem úgy figyel rá, hogy nem úgy étkezik, nem vigyáz rá stb. hiszek benne, hogy már magzatkorból sok minden megmarad nem mindegy, hogy várnak egy babát. Nem bíznék senkibe :oops: itt is egy kivétel van az pedig a nővérem benne bíznék bár ebben az országban nincs is ilyenre lehetőség.
Vendég
 


Kata:
Szerintem ez azért nem is kérdés itt ezen a fórumon, mert mindannyian babára vágyunk, így én nem lennék képes odaadni egy gyereket, akit hónapokig hordok a pocakomban. Na meg el sem tudnám képzelni, hogy érzelemmentesen végigcsináljam a 10 hónapot. Márpedig ,ha látja az ember uh-n, meg érzi, hogymozog,akkor az valamilyen anyai érzéseket kell, hogy kiváltson..
Ha mással hordatnám ki a babánkat ,akkor attól tartanék, hogy az utolsó pillanatban meggondolná magát, amikor meglátja a babáját.

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


Ilonám:
Anna nem ült, és nem mászik, ezért elvittük Dévényes gyógytornászhoz, aki masszírozza, tornáztatja. Szegény nagyon sír ilyenkor, de meg lett az eredménye..
Le vannak kicsit tapadva az izamai, ezért nem ül, mászik. Valószínű a méhemben rosszul helyezkedett el.

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


pandi, .....basszus, én pécsi vagyok és pesten házasodtunk...levélben elküldik a házassági anyakönyvi kivonatot? a védőnő mondta, de ezt, hogy nem lehet régi, ezt nem,...baromi jó....
hogy vagy? jóslófájások? remélem fekszel, pihizel!

mágnes, annácska csúcsszuper ahogy ül, szép egyenes derékkal ahogy kell :D és olyan cuki ebben a body-ban!és gyógyuljon, meg legyen könnyű a fogzása ennek a cukifalatkának!!
mágnes segítenél kicsit? köszi! van ez a hydrophil fürdetőkrém, tényleg jó? és akkor más fürdető nem is kell?

kata, hát én azért nem szívesen hordanám ki más babáját, mert a jelenlegi terhességem sem volt sima..és ezért még aggódósabb lettem, a szülés után meg tutira nem tudnám odaadni...mással meg nem hordatnám ki mert nem tudom hogyan viselném, hogy más pocakjában nő az én babám, valszeg totál összezavarodnék...

ilonka, akkor most van egy kis új remény...milyen nevet írtatok?

reni nagyon szívesen, párásítót nekünk is kéne venni láttam is használtan a neten ultrahangos hidegpárásítót (állítólag az a tuttti). most vettem pár 'maszkot még a gyógyszertárban, ha kicsit lebetegedünk, ne fertőzzük meg Borkát :shock:

Kép
kicsiboris
 
 


Boris,
Ha vígasztal mi is így jártunk csak most Pesten élek és vidéken házasodtunk az ágyból nem mehetek sehova nem tudom mikor szerezzük be :roll: hétfőn felhívom őket hogy lehet-e postázni ha nekünk igen akkor biztos nektek is majd megírom. Most görcs nincs csak keményedés az nem zavar csak ne legyen rendszeres.
Vendég
 


pandi, köszi, szerintem nekem is meg kell kérdeznem a XII. kerületi önkormányzatot, mert lehet, hogy mindenhol más a szokás..
na örülök, hogy azért jól vagytok, nagyon szorítok, hogy minden ok legyen!!

Kép
kicsiboris
 
 


Csajok!

Mi is vidéken házasodtunk,de nagyvárosban élünk!!
A házassági anyakönyi kivonat másolatá kiadják levélben és elpostázzák.
Én személyesen kértem de a nő mondta,hogy elszokták postázni.


Boriska!
Nem szabad venni használtan párásítót csak ujonnan,ezt mondta mindenki :lol:
m. reni
 
 


Boriska!

Jobbulást!!!!! :lol: :lol:
m. reni
 
 


kicsiboris, katata, a mi vezetéknevünket fogja viselni, pontosabban a férjemét ha nyílt, azaz csecsemőt kapunk.
Persze a titkos örökbefogadásnál is van esély csecsemőre, de az csekély. Szóval utóbbi esetben már van neve az emberpalántának.
Ábel, András, Viola ezek vannak a tarsolyban, talán kicsit konzervatív nevek, de pillanatnyilag nálunk ezek a slágerek.

pandácska, sok kitartást kívánok a fekvéshez! Nem lehet könnyű.

mágnes, most már értem. Szegénykém kínozzák, sejtem milyen lehet, kicsibogárnak gondolom csak pár alkalom.

Képzeljétek barátnőnk egy boszorka.

Egyszercsak azt álmodta, hogy amikor a nővére megszüli második gyermekét, addigra ő maga áldott állapotban lesz. És mi történt?
Szerdán megszületett a 2 poronty, és a mi barátosnénk ugyan éppencsak, de terhes.
Folyt.köv.
Újabb álma volt.
Azt találta álmodni, hogy amikor ő 5 hónapos várandós lesz, én is megfoganok, így most megígérte duplán vigyáz magára.
Ha bejön neki, szerintem máglyára kerül :wink:
Érdekes nem?

További szép hétvégét!
bbilona
 
 


Ilona,
Nagyon remélem hogy ez az álma is megvalósul a barátnődnek :wink: velem is történt ilyen. 4éve a nővérem összeköltözött a férjével. Persze akkor még csak jártak. Náluk aludtam a nővéremmel egy ágyban. Azt álmodtam hogy terhes lett. Nem mondtam neki fogalmam sem volt róla hogy ők már próbálkoznak. 1 hét múlva bejelentették hogy kisbabájuk lesz :D
Vendég
 


Sziasztok!
Pandácska! Vigyázz magatokra! Pihenj minél többet.
Kicsiboris! Szerintem gyógyszertári készitményeket használj a picinek mindenképpen. Azok jók és nem irritálják a baba bőrét. Én mai napig azt használom, mert Annának ekcémás a bőre. Egyedül a testápoló más az ekcémára is való.
Ági! Nagyon szép a lánykád! Gratula az üléshez!
Mi ma voltunk fodrásznál Annával nagyon édi lett a haja.
Kicsiboris, Pandácska, Reni vigyázzatok magatokra már nem sok van hátra!
bgyöngyi
 
 


Boris:
Igen, az a fürdető nagyon jó. Nem kell másmilyen, ez a legjobb a bab bőrének. Mi egy idő után áttértünk a Johnsonsra, mert olyan jó illatú, és ekcémás lett Anna bőre, így megint csak ezt használjuk. Ráadásul olcsóbb is :) Apró krémdarabkák úsznak majd a vízben, de az nem gond, a haját is így mossuk.

Párásító:
Nagyon jó, ha van, mi Tefalt vettünk, ultrahangosat, de már elég zajos. Mondjuk Anna direkt szeret rá aludni :)

Ilona:
Még jan. 8-án megyünk tornára, aztán meglátjuk, hogy kell-e még...

Gyöngyi:
Új séróról kép? Hogytűrte a fodrászatot? Annának is kez a szemébe lógni, elől le is nyisszantom neki..

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


természetesen nem a babra kell kenni a fürdetőt, hanem a babára, úgy sokkal jobb... :lol:

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


Jó reggelt lányok!!!


Én már 6-órakkor palacsintát sütöttem az én drágámnak,mert szegénykém ma is leltározik, így hát ma is egyedül vagyok! :roll:


Bbilona!

OLyan jó,hogy már a neveken gondolkodtok :lol:
Reméllem beteljesül az álom,és minden valóra válik.
Én is boszi vagyok :lol: Sok mindent megérzek :lol:

Bgyönygyi!
Várjuk a fotót a babáról :lol:
vigyázzunk magunkra :lol:

Ultahangos párásító!

A tefál is nagyon jó!Én solacot szeretnék ilyen pingvin formájut,de nagyon drága.Hátha leütik az árát!!!!! Kép
m. reni
 
 


Mágnes,
nekünk is van ilyen ultahangos párásító, de szinte hallani sem lehet a hangját, azért is vettük meg. De ezeknek nincs is nagy hangjuk, fura, hogy a tiétek zajos. De egyébként, ha Annát megnyugtatja a monoton működése akkor direkt jó. :D

Ilonka,
remélem a boszidnak igaza lesz és bejön neki ez is! :wink:

Reni,
hajnal 6-kor palacsintát sütni! :shock: Nagyon klassz asszonyka vagy!!! :lol: Én most éledezem... 8) Igaz éjfélig tévét néztem. 8)
katata
 
 


Reni,
Mi is akarunk párásítót vagyis nem tudjuk hogy akarunk-e :lol: de nézegettem én is őket. A pingvines mennyibe kerül? Mintha már láttam volna a Saturnba... Az ultrahangos?
Vendég
 


Megint nem sikerült. :cry: :cry: :cry:
Ez volt a 4. beültetés.
ELEGEM VAN!!!
NEM BÍROM TOVÁBB!!! :cry: :cry: :cry:
:cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
katata
 
 


katata!

Ez biztos??? :shock:
Megszakad a szívem ne pityeregj :oops:
Mennyi idő telt el??

Pandácska!
11.000ft+postaköltség :lol:
Online áruházakba.Nekem ezt ajánlották,hogy nagyon jó!
Itt a médiába 14.000ft

De várok hátha lessz akciós :lol:
m. reni
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?