Új privát üzeneted érkezett!

[quote="csinicsilla"]i írta:csinicsillacsilya szia!

Akkor kihez tudok menni, mert ezek szerint nem sok választási lehetőségem maradt??? :oops: :cry:

Azért van még 1-2 doki rajtuk kívül :wink:
nézz be a kaali.hu oldalra és ott fel vannak sorolva az orvosok.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


itt vannka a dokik:
http://www.kaali.hu/index.php?p=31#budapest
meg akkor még van az új doki, akinek nincs fenn a képe.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Sziasztok!

Beu?

Fanni?


Cuppantás mindenkinek!

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 

 
 

Baba! Péntekre extra drukk!!!!!!!!!!!!!

Csinicsilla! Csatlakozom a csajokhoz. A Kaáliban minden doki PROFI!

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Vendég
 


Alle!!
Na látszik mennyire szőke vagyok...csak az S betű meg kis túlzással a "j-ly" stimmelt :lol: :lol:
Csilla!!
Én is célirányosan mentem, tudatosan választottam a dokimat, de itt biztos sok szép dolgot olvashatsz a "kapható" dokikról, erről a Sajgó dokiról Harci nagyon jókat mondott, nála sincs senki rossz kezekben. Én konkrétan egy olyan valakiról tudok, aki dokit váltott az intézményen belül, mert nem volt megelégedve. Mindenki más elégededett bárkihez is jár (már amennyire én látom...) De itt az alkalom, szóljon aki nem ért egyet. :)

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Sziasztok!
Csak egy gyors bejelentkezés!
2 babát láttunk, a 3. is mintha ott lenne, de egyáltalán nem sikerült az UH-val behozni.
Csak 2 hét múlva megyek újra!
Köszi a drukkokat!
Megyek tanulni, holnap vizsga :?
Jó éjt!
Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


szerintem, ha valaki szereti, hogy mindent elmondjanak neki, hogy mi merre hány méter és mit miért mikor, akkor Kovács dokihoz menjen :)
ilyen beszélgetésben ő a legalaposabb az én tapasztalatom szerint.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Fanni!!
Ügyi legyél, egy kalappal a vizsgádhoz!! :D

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Köszönöm csajszik az infókat, hamrosan rá lelek a dokimra :lol: :lol:

Kép
csinicsilla
 
 


Icsilyának igaza van, Kovács P. az én orvosom is és mindig mindent elmagyaráz, mindenre türelmesen válaszol. Én csak ajánlani tudom őt, de mindenki mást is, aki ott dolgozik. Nem csak az orvosok profik, hanem az egész csapat!

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Baba szerintem akkor biztosan jó kezebe kerülők hamarosan :D

Kép
csinicsilla
 
 


Sziasztok!!!


Csak most jutottam géphez...

Évi!!! :cry: :cry: :cry:
Nagyon sajnálom!!!

Hanna!!!
:D :D Én még drukkolok!!!

Buborék!!!
Ne add fel!!!Szorítok!!!

Snufi!!!
Babatapik mennek!!!
+++++++++++++++++++++++++++
+++++++++++++++++++++++++++
+++++++++++++++++++++++++++

Fanni!!! :D :D :D
+ Vizsgához egy kalappal!!!

Baba!!! :D :D :D :D
Nagyon örülök, hogy megismerhettelek, jó volt veled beszélgetni!!!Nagyon drukkolok, hogy MINDEN rendbem menjen és pozitívan alakuljon!!!

Végül...
Nagyon köszönöm mindenkinek a drukkokat!!!Sajnos most nem sikerült!!!Nagyon elvagyok keseredve mert olyan szépen indult minden!! :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
beu9
 
 


Évi :(

Beu :cry: Annyira bíztam benned pedig :cry:
Lehetséges, hogy nem ők voltak az igaziak, hanem akik a sítáborban vannak! Ők is blasztok, kérd mind 3-at! De lehet, hogy előtte lesz kivizsgálásod! Neked volt már IR vizsgálat vagy trombophilia vizsgálat? Ha nem, akkor mindkettőre kérdezz rá, ha Kovács doki nem javasolja, jó?

Coca :P
Ahogy írtam Beunak, leesett, hogy kérdezted hol vizsgálták nekem a Leident. Nekem a férjem kórházában... protekciósan, mert amúgy nem is ez a haematológus srác szakterülete... Ezért is mondhatta, hogy ennek semmi köze sem lesz a teherbeeséshez...

Én kitanultam magam. Bármi is lesz holnap, nem teszek magamnak szemrehányást :roll:

Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Fanni! Babókhoz gratu! Vizsgához nagy drukk!!!!

Beu! :(

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Köszi Orsi! :)

Beu :( Sajnálom. (De majd a sítáborosok!!!)


Jó éjt Lányok!

Fanni! Drukk holnapra a vizsgához! én is vizsgázom holnap-is- :shock:

Lilypie Third Birthday tickers
Lilypie Pregnancy tickers
"Aki azt szeretné, hogy minden úgy történjen, mint a mesékben, az a meséknek csak a végére emlékszik."
viktu
 
 


Beu, sajnálom :oops:

Fanni, babókhoz grat, a 3.lesz a leghuncutabb, már most bújócskázik az anyukája pocakjában :wink:

Csincsilla, aki nem profi a Kaáliban, az szerintem nem maradhat meg ott. Nagyon magas a szakmai követelmény, folyamatosan járnak továbbképzésre. Azt gondolom, hogy max. emberi dolgok, szimpátia, antipátia szólhat közbe,de azt addig nem tudod kideríteni, megvan-e, amíg nem mész el valakihez. Van lehetőség intézeten belül dokit váltani, ésszerű indokkal persze, úgyhogy ezen ne parázz. Vedd fel a telefont és kérj időpontot. Első lépésként ennyit kell tenned. Esetleg ha van fix nőgyógyászod, kérdezd meg, ő kit ajánl...Nekem a nőgyogyim dr.Bernárd Artúrt ajánlotta, más kérdés, hogy én nem hozzá mentem....

Egy kedves szó olyan, akár a tavaszi napsütés.
allegrobarbaro
 
 


Viktu! Holnapra neked is egy kalappal a vizsgához!!!!

Jó éjt csajok!

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Köszi Hanna! :)

Holnap mész megint, ugye? +++++++++++++++++++++++++++

Jó éjt!-most már tényleg- :D

Lilypie Third Birthday tickers
Lilypie Pregnancy tickers
"Aki azt szeretné, hogy minden úgy történjen, mint a mesékben, az a meséknek csak a végére emlékszik."
viktu
 
 


valahogy tévedés került a rendszerbe. Nem is igazán értem, hogyan...
Kovács Tímea fogad új betegeket !!! Kb. két hét átfutással, de ez változhat oda- vissza is kicsit.
Csak a Krizsa van lestoppolva az új betegekkel. Tímea nem is volt!

Sajgó dr. az új orvosunk. A miskolci képek közt található. Csak jót tudok mondani róla. Maximális alaposság, rendkívüli türelem és kedvesség. Már ő is eléggé telik, tehát nem egyrtelműen hozzá irányítunk már mindenkit. Egyébiránt az semmiképpen nem pech, ha valakit hozzá írunk be. :wink: :oops: :lol: jobban mondanám szerencsének. :)

Nem osztom azt a nézetet / tapasztalat/ , hogy fiatal orvos nem lehet jó. Majd a lányok elmondják a tapasztalataikat. Nálunk Kovács Péter a legfiatalabb..... :shock: meglehetősen sok szakmai tudással...
Csinicsilla! Nem szeretnék egy orvost sem kiemelni, mindegyikben megbízhatsz, minden esély megvan rá, hogy szeretni fogod ! :wink:
harcimokus
 
 


(((((((((((((((Beu))))))))))))))))))))))))

Fanni: gratu!

Allegro: miért nem a Bernárd dokihoz mentél?

Jó éjt!

"Reményből él a vágy s meghal, ha nincs remény.”
snufi
 
 


allegrobarbaro igen felhívom a kaálit,és kérek mielöbb időpontott,és akkor majd kiderül melyik szimpi doktor bácsit választja nekem a sors :D :lol:

December 9-én jött meg nekem a menzikém, kicsit nehezen viselem, a menzi elötti 2-hetett az alhasam nagyon szokott reggelente görcsölgetni, és olyankor az izületeim is fájnak.
Amikor meg jön mintha elvágták volna a tüneteket. :roll: :o

Asszem lassan elteszem magamat holnapra. :wink:
Jó éjszakát kívánok mindenkinek! :D :o

Kép
csinicsilla
 
 


Harcimokus akkor bátran vágok bele , mert bárkihez is vezesen az útam jó kezekben leszek! :roll: :P :D :lol: 8)

Kép
csinicsilla
 
 


Harcika! :)
Hát bocs akkor tévedésért, nekem te mondtad, de biztos én értettem félre valamit.... de mindegy, az a lényeg, hogy a drnőt is lehet választani :oops:
Szerintem a korkérdés mellékes, én spec. szívesebben választanék fiatal(abb) orvost, de a fiatalság egy meglehetősen relatív fogalom, senki sem 20 évesen lesz jól képzett szakorvos.
Számos olyan orvosi terület van, ahol az orvosgárda tele van őskövületekkel, és nem is veszik ilyen komolyan a szakmai továbbképzéseket.

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Jó reggelt!

Kép

FAnni drága :lol:

egy kalappal a mai vizsgához!

Beu :cry:

Az én doktorbácsim a legfiatalabb :lol: de tehetséges, az tuti! :lol: :oops: :lol: :oops: :lol: :oops: és még aférjemnek is naggyon szimpi.

Tesó mennek a drukkjaim!

Mindenkinek hatalmas ölelés és drukk++++++++

BAbim Neked most extrahipermegát küldök!!!!
Vendég
 


Csatlakozom a jó reggelt kívánókhoz! Nagyon nehezen indul. Elmúlhatna már ez a nyomi idő! Hóembereket akarok!!!

Kép
zölddisznó
 
 


Jó reggelt!
Bár nekem inkább jó éjt, most megyek aludni, mert akkora hős-mazochista-mártír-(hülye?) vagyok, hogy egész éjjel tanultam!! :roll:
Fanni!
Csak ügyesen!!! :wink:

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


loislane Jó pihenést! :lol:
Vendég
 


Jó reggelt!
Boni, köszi.
Fanni, nagyon drukkolok a vizsgádhoz!

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Jó reggelt

Fanni drukkolok a vizsgához.

Coca,
Bocsi én anno ott voltam, persze az két éve volt. Gondolhattam volna, hogy azóta olyan változások mentek végbe, hogy lehet már nem is létezik ott ez a részleg.

Mindenkinek szép napot!
Vendég
 


Jó reggelt mindenkinek!

Lois, szép álmokat.

Snufi, egyrészt én előbbre jártam a doki bácsimnál, és én már tavasszal elkezdtem a Kaáliba járni. Dokibácsimat csak júniusban találtam meg, és ő akkor mondta, hogy kit ajánl. Én meg nem láttam indokot arra, hogy váltsak.
Másrészt, bár lehet, nincs igazam, de én a fiatalabb dokikat jobban szeretem. Valamiért az a tapasztalatom, hogy ők rugalmasabbak, talán kicsit jobban követik a változásokat. Mondom mindezt anélkül, hogy ismerném Bernárd doktort, aki biztos, hogy ugyanolyan jó szakember, mint mindenki a Kaáliban. Ha nem így gondolnám, nem mertem volna telefonálni és azt mondani anno, mindegy, kihez kerülök, csak induljunk el valakinél.
A női dokikkak kapcsolatban volt egy kellemetlen élményem, így azóta férfi nőgyógyászom van/volt/lesz.

Fanni, vizsgához drukk ++++

Coca,
a teszted biztos, hogy még Röfikétől halvány II? Nem lehet, hogy már itt is van, akit ő küld nektek?

Egy kedves szó olyan, akár a tavaszi napsütés.
allegrobarbaro
 
 


Sziasztok!

Beu,
:cry: :cry: nem is értem... tényleg olyan jól alakult minden... El sem indult? :oops:

Fanni,
:P :P
egy naaagy kalappal a vizsgákhoz!

Lois,
szép álmokat! :)

Coca,
nahát, hogy ilyen lassan ürül!

Baba,
ma repi! :)


HELP, IR-osok, vagy akiknél már nézték :!:
Meglett az eredményem, hívtam Krizsa dokit, de nincs se ma, se holnap, pénteken lesz csak újra.

Éhgyomor vércukor 4,00 ; inzulin 2,00
60 perces: cukor 3,6 ; inzulin 15,10
120 perces: cukor 2,9 ; inzulin 10,70

Ahol van ref. érték, ott látom, hogy jó, de vhol nincs :?
angel37
 
 


Beu, Évi
:( hajrá következő

Fanni,
kína egész évi termése a vizsgához :lol: +++++

Angel,
nekem a 120 perces volt pont a felső határnál 29,5 aszem :roll: , szóval a Tiéd szupi, én, mint laikus mondom ezt :wink: de bizti jönnek a szakavatott csajok és megnyugtatnak, hogy nincs semmi gond :)

KépKép
tobi
 
 


Csajok! Az normális, hogy nekem fájnak a cickóim?Olyan, mint amikor mensi előtt napokig fáj.De most nem mensi jön, hanem punkció!

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Angel, Tobi
Ti hol csináltattátok ezt az IR vizsgálatot?
Vendég
 


Baba,
Nekem is szoktak fájni!
Vendég
 


Allegro,
köszi! :) Na a 120 perceseknél épp ki volt húzva a referencia érték! De akkor ezek szerint u.a., mint a 60 percesnél!

Baba,
normális! :wink: Nekem is ilyenkorra már betoncicijeim szoktak lenni! :D

Bella,
Istenhegyi Magánklinika! :)
Ott van egy kicsit lejjebb, mint a Kaáli!
angel37
 
 


Bella,
Bajcsy kórház :)

Angel,
genetikai is volt?
Páromnak biopsziája volt és a leletek között találtam molekuláris genetikára vonatkozó leleteket (Y-kromoszóma...). Szerinted így már csak nekem kellene megcsinálatani a vizsgálatot? :oops: :roll:

KépKép
tobi
 
 


Nem beton, de elég rendesen fáj :( , de ha ez normális, akkor nem aggódom. (én vagyok itt a főpara :lol: )

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Angel, Tobi köszi!

Úgyis akarunk menni genetikai vérvételre az Istenhegyibe, akkor ezt is megcsináltatom.

Baba,
Ne aggódj, adott időben mindenkiből előjön ez a parajelenség! :wink:
Vendég
 


Baba,
nem vagy egyedül parázást tekintve :wink: hormonok játéka 8)

KépKép
tobi
 
 


Tobi :)
nem, így most azt halasztottam!

Hú jaj, nem értek hozzá... :oops:
angel37
 
 


Sziasztok!

Fanni! Viktu! Vizsgához drukk!!!!!

Snufi! Babaragacs!++++++++++++++++ :wink:

Rólam: Hcg keveset csökkent, progi 3. Pénteken újra vérvétel, uh, ha nem csökken vonulok a kórházba.

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Baba! Lassan főparaKismami leszel. :lol:

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Bella,
arra figyelj, hogy Magánklinika és a Géndagnosztika nem u.a.!
Én is a Géndiagnosztikát hívtam az IR miatt, és kapásból mondták, hogy ilyet nem csinálnak ott! :shock: Aztán tisztáztuk, hogy a Magánklinika nem ők! :)
angel37
 
 


Hanna,
francba :twisted: de hátha .........

KépKép
tobi
 
 


Hanna,
:( remélem csökkenni fog!
angel37
 
 


sziasztok, nem nagyon volt időm az elmúlt egy pár napban írni - olvasni, mert sok volt a munkám:-(((

mindenkinek óriási drukkok mennek!!!!

csinicsilla - üdv itt

ma megyek uh-ra, a jövő hét elején valamikor punkció, jah és már kezdek átalakulni hörivé :-))))

snufi mikor tesztelsz?

Fanni, miből vizsgázol/tál? kéz és lábtörést!!!!
leo50
 
 


Leo, ez az 1. Uh? Kihez jársz?

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Hanna,
szorítok neked!

Angel,
köszi vigyázni fogok erre! :wink:
Vendég
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?