Új privát üzeneted érkezett!

(((((((((((((((Hanna)))))))))))))))), drukkolok neked, hogy rendeződjön a dolog!+++++++++++++++++++++++++

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Drága Katica!
Kimondhatatlanul sajnálom. De majd ha lesz erőd, gyere vissza hozzánk, mert mi itt vagyunk neked!Most veled sírunk, de majd eljön az idő, amikor veled nevetünk, mert tudod, hosszú és rögös az út, de mi megyünk tovább, mert az út végén mindannyiunkra egy kisbaba vár!

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Sziasztok!

Hanna

+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Katica

sajnálom


Valaki szed rutascorbint , ha igen akkor mennnyit egy nap? Nekem ezt kell mától szednem a vérezgetésre.
buborék5
 
 

 
 

Bubi, de azért ugye minden rendben van?

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Babaimádó

Nem igazán. Fekszem egész nap. Fáj a derekam, a hasam is szurkál néha és vérezgetek kicsit. Van félelmem azzal kapcsolatban, hogy ez nem normális terhesség. Köszi a kérdést!
buborék5
 
 


((((((((((((((((((((((bubi))))))))))))))))))))))))
Vendég
 


Sziasztok!

Lafiiiiiiiiiiiiiiiii!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Órisái nagy gratula Hunor babádhoz! Nagyon -nagyon sok boldogságot kívánok NEKTEK! Jó egészséget és minden szépet és jót!!!!!

Fannniii! Hogy vagytok???

Katica: nagyon sajnálom, átérzem most milyen nehéz lehet, de nekem pont Lafi és a többiek segítettek a legtöbbet, így ne menj el, maradjál, hidd el jobb lesz!!!!! 3 hónap hamar eltelik!!!

Angel: mizuka, mikor kell menned?
Vendég
 


SZiasztok!

Buborék olvastam, hogy Rutascorbint kell szedned. Én is jó sokat szedtem. Napi 3x2 db- ot. És még egy tipp. Én mikor véreztem, vettem C1000 1000 mg-os C-vitamint, és minden nap egy fél tabival megittam. A c-vitamin is cökkenti a vérzést. Nekem bevállt.
De feküdj szorgalmasan, és csak pisilni menj ki. Meglásd nem lesz gond.

Lilypie Kids Birthday tickers
Ági28
 
 


Ági

Köszi szépen! Három babó? Ez nem semmi! :D
buborék5
 
 


Vendég
 


Lois!Ugy a legjobb ,Én is ugy szeretem mikor pasikat kopasztok egy ilyen játékban ,mert valjuk be ebbe is jobbak vagyunk mi NŐK :D
(((((((((((((Katica))))))))))))))sajnálom de maradj köztünk itt mindenki kisírhatja magát ,ne menj el
:cry:

Bella!egyszer már megírtam de ,elszállt az egész most ujra írom.bocsi ha megvárattalak :wink:

((((((((((Hanna)))))))))))
dalmácia
 
 


Sziasztok!!!!

Katica!!!!!
:cry: :cry: :cry: :cry:
Nagyon sajnálom!!!!


Hanna!!!
Nagyon drukkulok, hogy rendbe legyen minden!!!

Buborék!!!
Pihenj sokat!!!Biztos rendben lesz minden!!!

Évi!!
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Fanni!!
Birod még a tanulást?

Beszéltem Kovács dokival és megemelte a utrot 4X2-re!!!De sajnos egyre jobban vérezgetek és görcsöl a pocim!!!


Jó éjt!!!
beu9
 
 


beu :cry: (((((((((((((((((()))))))))))))))))))))
Vendég
 


Hanna: naggggyon drukkolok Neked!!!!

(((((((((((((((Kati)))))))))))))))))

(((((((((((((((Beu)))))))))))))))))

Bubi: pihenj sokat!!!!!

Jó éjt! ******
***********
***********

"Reményből él a vágy s meghal, ha nincs remény.”
snufi
 
 


Mindenkinek köszi a bíztatást, feküdtem egész nap!

Lenne egy kérdésem. Szerintetek ha hétfőn elmegyek UH-ra látszódni fog már, hogy méhen kívüli vagy sem? November 23-án volt a beültetésem. Olyan mintha néha késsel döfködnének.
buborék5
 
 


Buborék,
Nem hiszem az még korai uh időpont.
Vendég
 


köszi Pandus!
buborék5
 
 


Boniko!
A 4 éves unokahugimmal egész délután a zeneovis karácsonyi dalokat énekeltük, kösz, kafa volt!!! :wink:

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Luis de jó! :lol: ugye milyen édesek?


Mindekinek Szép NApot!

én ma dolgozom, este 20 ig :cry:
Vendég
 


Panda!megnéztem Dórika fotóját :D nagyon édes :lol: gondolom már nagyon vágysz rá :D puszi
dalmácia
 
 


Dalmácia,
Köszi :D igen nagyon várom már hogy január legyen akkor jöhet bátran a pici pandácskám :D
Vendég
 


Pandus, méár nem kell sokat várni és kezedben tarthatod a Csodád! Én meg majd megyek dajkálni :D

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Beu :?
Pedig olyan nagyon szépen indultál és haladtál :(
Azért még reménykedjünk kicsit...s ha mégsem, akkor jönnek a fagyisok!

Buborék :)
Inkább a péntek a biztos, mert akkor leszel 5 hetes, de talán már szerdán is látszódik... Drukkolok!

Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Hunor baba tiszteletére a babás tábla:

Kép Kép Kép

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Sziasztok!

Beu,
hátha azok közé tartozol, akiknél ilyen jelekkel jár a beágyazódás, hisz olyan szépen alakult eddig minden! +++++++++

Hanna,
nem lehet, hogy még korán volt egy kicsit a vérvétel? Drukk, hogy hétfőre emelkedjen! +++++++

Buborék,
++++++++++, hogy jó helyen legyen az a pici!

Katica,
sajnálom! :(
Talán annyi, hogy legalább a várólistás pluszt nem kell majd kibekkelned...

Fanni :P
na igen, sajna eltelt némi idő az egyetemi évek óta, és néha kicsit lassabban kezdenek forogni a kerekek, főleg, ha semmi kedved az egészhez :roll: Gondolom olyan nincs, hogy nem teszed le... :?

Óra figyelmeztet, hogy Utro dugás van? :wink:

Sannah,
január végén-febr elején kell mennem legközelebb, mikor már szedem a második 35-öt! :) Ja, hacsak nincs gond az IR-val, mert akkor be kell mennem vmi bogyóért!
Nálad helyzet?
angel37
 
 


Üdv nagycsalád!

Besokallván a 220-tól, a legbonyolultabb technikai eszköz, amit az elmúlt 5 napban használtam a hajszárító és a kávéfőző volt, így elértem arra a pontra, amikor híréhségem legyőzte a számítógép-bekapcsolási undoromat.

...jövök, és tájékozódom, aztán szórabírom magamat is.

Kép
zölddisznó
 
 


Coca!
Hát ez kemény dilemma lehetett!!! :wink: :wink: :wink:

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Angel nem lesz semmi gond az IR rel remélem!

Zöldi szijjjjja!
Vendég
 


Bleeeeeee! Valami nagy esemény kedd óta?

Kép
zölddisznó
 
 


...olvasgatok, olvasgatok, de sok a rossz hír! :cry: :cry: :cry:

Hunor! Neked óriási gratula! Vigyázz anyára, apára, és szeresd őket nagyon!!! :lol:

Szasz Boni! Nem maradt teszted eleadó?

Kép
zölddisznó
 
 


Sziasztok,

Coca, jó látni téged is :)

Angel, kedd óta én is tudom, hogy IR-m van, ami persze összefügg(het) a pajzsmirigyemmel is...úgyhogy tök jó :cry: Tegnap óta szedem a Meforalt, egyelőre napi egyet.

Hanna, Beu, Bubi ++++++ kinek mihez kell.

Most elmegyünk bevásárolni, karácsony előtt többet hipermarketet nem akarok látni, csak madártávlatból :oops:

Egy kedves szó olyan, akár a tavaszi napsütés.
allegrobarbaro
 
 


Sziasztok! :lol:

Angel, minden rendben, szedem az adimetet, és már fogytam is, szerencsére semmi mellékhatása sincs. Nagyon jól bírom. Februárban kell mennem konzira és akkor megbeszéljük a májusi lombikot. Szigorúan diétázom kariig, mert akkor nem bírom úgysem. Apától diabetikus szaloncucut kaptam.

Csak nem Te is IR-es vagy???????????????????????? :shock:

Alle, ez jó hír, meg van a gond és már csak orvosolni kell. Hidd el minden rendben lesz. :lol:

Coca, de, hogy újra itt vagy!!!!! :lol:
Vendég
 


zöldi 3 db van még, de messze van még 19.e :oops:
Vendég
 


Coca :P
Na végre! Már hiányoztál!

Angel :P
A fogigátló nem zavar be az IR vizsgálatba? :shock:

Meg lehet bukni... de azzal csak halaszt az ember. Benne van a pakliban, mert éjszaka nem tudtam aludni. Ez már így van egy hónapja, de ez az éjszaka már teljesen kiütött. Sajnos a hátam rettentően fáj. Mindent tudok, csak feküdni nem. Aludni viszont csak úgy lehet, ugyebár... Így napközben teljes kóma voltam, semmit sem haladtam. Kiesett a könyv a kezemből, ülve aludtam kicsit. Éjszakára beveszek egy Cataflamot, de ettől csak ez az éjszaka, s ennek is csak kb. fele lesz megoldva, mert rendszeresen semmit sem lehet szedjek :? Eléggé kétségbe vagyok esve, mert sem a masszázs, sem a gyógytorna nem használ. Még akupunktúrára sem lehet az első harmadban menni. Így valójában a legkisebb bajom lesz, ha most megbukom :(

Igen, a 2 órás utro időpont magamtól sosem jut eszembe... :roll:

Allegro :P
Fő, hogy megvan a gond. Látod, Lafinál is bejött, hogy megtalálták ezt a problémát :wink:

Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Fanni hátsimi )))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
Vendég
 


Köszönöm, Boni :roll:

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Jajj de jó, hogy hiányoztam! :lol:

Fanni! És azt lehet tudni, hogy mitől fáj a hátad?

Mi jártunk özben Mágusnál. Megbeszéltünk egy csomó vizsgálatot: kórokozó panel (TORCS), kromoszóma vizsgálatok, IR, terheléses cukor és hematológia (Leiden mutáció...) El leszek egy darabig.

Saját dokim tegnap látott, méhszáj teljesen visszazárult, fürdési zárlat és szexmoratórium feloldva. Donorkám az utóbbinak jobban örül :lol: ...ti értitek, hogy miért? :wink:

Kép
zölddisznó
 
 


Zöldi Én abszolut nem! :wink:
Vendég
 


Coca :P
Ez mind nagyon hasznos vizsgálat! Remélem, találnak valami kezelhetőt!!! Apát teljesen megértem. Nálunk Apa nagyon kivan. Nem mondta ugyan a dokim, hogy el vagyunk tiltva egymástól, de én félek :oops:

Van egy ismert gerincbajom, de ez most nem azzal függ össze. Valójában 2,5 hónapja kezdődött, amikor Apukámhoz jártam minden nap a kórházba és napi 3-4 órát vezettem. Kényelmetlen eléggé a kocsiülésem. Aztán nem figyeltem rá és valahogy csak egyre rosszabb lett. Abban bíztam, hogy a punkció utáni szteroid elmulasztja, de nem. S azóta mégrosszabb. Nem tudom, mi lesz. Bele sem merek gondolni :?

Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Boni,
nem tragédia, ha gond van vele, akkor legalább van rá egy lehetséges magyarázat, hogy miért nem lett eddig 5 ET-ből sem megtapadás! Kapnék rá gyogyit, mint a többiek! :wink:

Allegro,
nálad is IR? :? Jobb, hogy kiderült, és remélem hatni fog a gyogyi!
Összefügghet a pajzsmiriggyel is? Elvileg az nálam okés...

Sannah,
naaa, akkor szépen haladsz! :)
Hú, hát karácsonykor sokmindent lehet, de diétázni... :roll:
Nekem is ez az Adimet lett beígérve, ha van IR-em, úgyhogy örömmel hallom, hogy nincs mellékhatás! :wink: Máguska szerint nem az a kategória vagyok, aki IR-es szokott lenni, de mivel 100%-ig kizárva sincs, nézzük meg!

Fanni :P
ó, szegénykém :( ez a hátfájás igen rosszul hangzik... és még nincs is rajtad nagy súly :? És a Cataflam se épp gyenge szer...
Nagyon nem jókor van ez a hülye vizsga sem, de még tényleg ez legyen a legkisebb baj, ha nem sikerül! De azért ehhez is küldök egy kis drukkot, hogy szépen átcsússz! :)

A fogi még épp nem zavart be, mert stílusosan télapó bácsi hozta a vérzést éjszaka, másnap volt a vizsgálat, és este vettem be az első bogyót! :)
Egyébként nekem is eszembe jutott, hogy ha folyamatos szedésben lennék, nem zavarna-e be, de a dokibácsi csak szólt volna! :)

Coca,
Ezekkel valóban elleszel egy darabig! De az előzményeid ismeretédben tényleg hasznos megcsináltatni, mielőtt jönnek a fagyik!
Én nem értem Donorkádat! :lol:
angel37
 
 


Angel, akkor kívánom, hogy végre megoldódjon a probléma :wink:
Vendég
 


NApsütéses szép jó reggelt!

Kép

FAnni hátfájásmulasztót küldök++++++++++++

Mindenkinek ölelés!
Vendég
 


Sziasztok, jó reggelt!

Eddig a PCO-s topicba írogattam, de ebben a hónapban lesz? az első inszemem, úgyhogy szeretnék hozzátok csatlakozni, ha lehet.
A kérdőjel nem véletlen, ugyanis 12 napi uh-n mindkét petefészkemben 3-3 tüsző növöget, a nyálkahártyám nagyon vékony 4 mm, úgyhogy hétfőn kell újra uh-ra mennem. Csak Clostyt szedtem ebben a ciklusban, remélem,azért lesz ebből még inszem, egyébként 32 naposak a ciklusaim.
Rólam: PCO-s vagyok, IR-rel, több mint egy éve szedem a meforalt, ami a hormonjaimat nagyon szépen rendbe tette, az IR-emet már kevésbbé.

Ti hogyan látjátok, lehet ebben a hónapban még v.mi az inszemből? A dokibácsim Krizsa!

Üdv: Jutka
lyutka
 
 


Pálinkásos jó reggelt!

Lyutka! Alapból van peteérésed meg sok kis tüsződ, vagy csak a clostitól lett ennyi? A Mnyh-d mindig ilyen vékonyka? Vagy ez au első Uh-val követett ciklusod, és dunsztod nincs róla?

Boni! Mi a szőrös pö..nek keltél ilyen korán? A kismamáknak lustizniuk kell!

Kép
zölddisznó
 
 


mert a kispapa elment dolgozni, én mg nekiálltam mézeskalácsházikót sütni :lol:
Vendég
 


Zölddisznó!

Kb. 4 hónapja - van peteérésem. A petefészkeim policisztásak. Korábban is volt cikluskövetésem, de akkor még a peteérés nem volt megfelelő, akkor is ilyen vékonyka volt (a Kaáliban most nézték először).
lyutka
 
 


Aha. És mit mondott Krizsa a 4 mmre? Vastagodik még? Mi szurkolunk!

Boni! Értem szavad. Hát hajrá!

Kép
zölddisznó
 
 


Coca! De jó ujra itt vagy :D :D :D :D :D pusza
dalmácia
 
 


Holnap megyek újra, egyenlőre nem mondott semmit,majd meglátjuk. Bízom benne, hogy vastagodik, 17-18. nap körül "szokott" peteérésem lenni.
lyutka
 
 


Ó, akkor még tuti jó lesz az!

Szasz Dalmi! :lol:

Kép
zölddisznó
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?