Új privát üzeneted érkezett!

Ajaj tényleg hol van Tesó? Nálad? :wink:
Vendég
 


Éviiii, Snufi,
++++++++++++++++++++++++++++ :) :)
angel37
 
 


J ajut eszembe Évi neked is minek köll? a 3. gyerekhez? :wink:
Vendég
 

 
 

Évi :P
Csak mert nekem könnyű. Kinyitom a táblát és megnézem, ki hogy áll :wink:

Dalmi :P
Elméletileg nem gond, hogy tovább szedted a fogit. Baj nem lesz belőle, max. ennyivel csúszik a leszívás és a transzfer. De még akkor is idénre várható :wink: Mondjuk lehet, hogy a Kaáliban kezded a Szilvesztert :lol:

Angel :P
Még csak 2 fejezeten vagyok túl a 7-ből. Nagyon lassan megy és már szinte biztos, hogy 1-et ki kell hagyjak. Meglátjuk. Kezdek hisztis lenni :( Egyáltalán nem megy úgy az iram, mint a főiskolán vagy az egyetemen :? Jaaa, amúgy meg teljesen jól vagyok. Ha a telefonom nem figyelmeztetne az utro berakásokra, el is felejteném, hogy babákat várok :lol:

Baba :P
Én sosem görcsöltem a szuriktól, de próbálj magneB6-ot beszedni görcs ellen. Mikor van az 1. UH?

Hanna :P és Katica :P holnapi vérvételesek, naaaagy drukk!
Évi, Beu, Snufi babaragik és Bubinak is drukk!

Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Fanni: köszi. Ezek szerint nem te írtad a spermajavító élelmiszereket? :oops:

"Reményből él a vágy s meghal, ha nincs remény.”
snufi
 
 


Fanni!Holnap lesz. Sztem a Gravida mellé máe sok lenne a magne B6. Nem mindig, csak néha, olyan peteéréses-mensis-pufis..nem is tudom...

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Babim Én szedem mellé a MAgne b56ot, de csak ha fáj a poc
Vendég
 


szóval nem magne B56 hanem csak magne b6 :lol:
Vendég
 


Baba,
Nem sok mert a Gravidában csak 125 mg magnézium van magneB6(50 mg) kifejezetten görcsökre jó majd ha babás leszel pár nap múlva akkor is kell szedned a poci miatt késöbb meg a lábgörcsökre, keményedésre nekem is kell az első perctől napi 3*2 adagban. Ártani tutira nem árt csak használ.
Vendég
 


csajok a spermajavító cuccokat Én írtam Buboréknak ,ugy emlékszem :-)
dalmácia
 
 


Snufi :P
Nem én írtam, én csak azt írtam, hogy méhpempő+ginseng ampullát ittunk. De tényleg írt valaki részletes étrendet, de hogy ki? :oops:

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Sziasztok!!!!


Lafi!!!
:D :D :D :D

Buborék!!! :D
Nagyon, nagyon biztató ez a teszt!!!Drukkolok!!!

Hanna!!! :D
Holnapi vérvételhez nagyon szorítok!!!!

Katica!!! :D

Snufi!!Babatapik
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Évi!!! :D

Nagyon szorítok neked is!!!

Nagyon nehezen telik az idő!!!Nagyon elvagyok keseredve mert nagyon elkezdtem barnázni és most már vérezgetek is és persze mensis tünetek is megvannak!!!


Jó éjt!!!!
beu9
 
 


Snufi!írtam privit :D remélem ezt olvastad egy pár napja :wink:
dalmácia
 
 


Dalmi: köszi.

(((((((((((((((((((Beu)))))))))))))))))))))))

"Reményből él a vágy s meghal, ha nincs remény.”
snufi
 
 


Sziasztok!

Bella!

Kép

Bubi! Szép a teszted! :wink:

Lafi! Gratula Hunor babához! Jó egészséget Nektek!!!

Snufi! Jó randit. :wink:

Évi, Katica, Snuffi! Babaragacs ezerrel!!!

Köszi a drukkokat. Ja, a Kaáli teszt hányas? :roll:

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Beu!!!! Bocsi. :oops:
Drukkolok ezerrel!!!!

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Fanni!igen az nem baj de mégis :-)majd ha találkozunk személyesen elmondom :cry:

Harcika!Megjött amire vágytál TEXAS póker gépünk van ,szeretettel várunk .Majd belehet jelenkezni nálunk ,biztos klassz lesz :wink: Ha még érdekel természetesen ,magyarországon ez a második ilyen masina :D 6 -an játszhatnak rajta egyszerre VÁRLAK puszi Dalmi
Mágus nagyon morci volt?Nem hazudtoltam meg a hajszínem :D ez van ,de még szerencsém volt az álmommal mert ha ne álmodok erről kitudja meddig szedem ezt a fránya fogit :cry:
dalmácia
 
 


Beu :?
Ez nem jó hír. Be kellene telcsizz, lehet, hogy kevés a progi pótlás neked!!! Kellene nézetni egy progiszintet. Azért a 8. napon még semmiképp nem kellene megjönnie! Drukkolok tovább!!!

Dalmi :P
Jó. Azért remélem, nincs nagy baj!

Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Sziasztok,

Ezer éve nem jártam itt, csak a babás pároknál, de nemrég voltunk a Kaáliban megint, mert kistesót szeretnénk Máténak.

Fannikám,
Már csak téged ismerlek itt, de nagyon örülök hogy te is számolod már a heteket !! Nagyon nagy gratula neked, és egy kis szorítás is a 12. hétig :):)

Mi nov 15-én voltunk Kováts doktornőnél, és kicsit elkeserített az hogy csak márciusra tudott minket beütemezni.....én reméltem hogy már januárban nekiugorhatunk...ez fránya egészségügyi reform!!!

Ma voltam 3. napi vérvételen, kíváncsi vagyok hogy állnak a hormonjaim hiszen még csak 7 hete hagytuk abba a szopit teljesen....

Januárban kell majd mennem egy UH-ra, de fogalmam sincs hogy hányadik napon ?? Van ötletetek ? Talán peteérés körül, vagy már a 10. napon ?? Annyira nem emlékszem hogy is volt ez két évvel ezelőtt... ciki, nem ?

Kriszta

Kép

KépKép
kriszta71
 
 


Szép jó reggelt!

Beu++++++++++++++++++++++++++++++

HAnna ++++++++++++++++++++a mai vérvételhez!

DAlmi pókergép :lol:

FAnni jó tanulást!

Kriszti Hajrá kistesó
Vendég
 


Sziasztok!

Hanna, Katica
Köszönöm!
Szorítok nektek a vérvételhez.

Mindenkinek indulnak a babaragacsok, tüszőérlelők és növelők!

Fanni,
minden elismerésem a tanuláshoz, én már mégegyszer nem tudnék nekiállni. Elég volt egyszer munka mellett.

Boni,
Te meg minden hajnalban már itt kukorékolsz? :D

Dalmi,
Kérlek nekem is küldd el! Köszönöm!
Vendég
 


bella! :lol:
Vendég
 


Jó reggelt :)

Fanni!

Az az, engem a méhpempős ampulla érdekel :oops: Hol lehet kapni, hogy néz ki a doboza? (hogy megismerjem) :oops: Ugye azt írtad, hogy 3 hét alatt volt javulás?

Hanna, Katica!

Drukk a vérvételhez!

Beu!

Neked is drukk, ugye tudsz intézni vérvételt?

Kriszta!

Hajrá tesóbaba! :)

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Évi nagyon gyúrsz a 3. gyerekre! :wink:
Vendég
 


Boni!

Te már tudsz valamit, amit én nem? :wink: 8)

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


még 4 nap Évi drága! :lol:
Vendég
 


Boni!igen pókergép ha szeretnél Te is jöhetsz Harcikával mert Ő nagyon szeret Pókerezni :wink:Jó is az egy kis kikapcsolódás :DDe most kaptunk egy uj rulett gépet is ,nagyon komoly már csak nem etet meg :lol: :lol:
Bella!írtam privit :wink:
dalmácia
 
 


dejó! majd megemlítem uramnak! :lol:
Vendég
 


Beu

Nehogy feladd nekem!

ÉVI

Mennek a drukkok

Hanna, Katica
++++++++++++++++++++++

Snufi

Ügyik vagytok, mennek a drukkok!

Babának és persze mindenkinek mennek a drukkok!

Magamról: ma megint pozitívat teszteltem, a vonalzómon látjátok 11 nap mulva ultrahang. A dokim szabin lesz, de addigra már megtudják mondani, hogy méhenkívüli- e. Nagyon remélem, hogy nem, mer igen hasonló tüneteim vannak( időnként belenyilal alul a hasamba kétoldalt és fáj a derekam is)

Szép napot
buborék5
 
 


Évi,
A DM-ben lehet kapni, ampullás formában és ha jól emlékszem Fanni azt írta, hogy 800 Ft körül van.

Bubi,
Azért remélem jó helyen van! Nagyon szorítok!

Dalmi
Köszi! :wink:

Boni,
:wink:
Vendég
 


Sziasztok Csajok!

Önző leszek. Voltam vérvételen. HCG:50, Progi:62.
Délben hívom a dokimat.

Drukkoljatok, hogy csökkenjen, vagy nőjjön, de nem akarok mégegy műtétet. :cry:

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Hanna

Nagyon drukkolok+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
buborék5
 
 


Hanna,
Drukkolok, de ha lehet inkább azért, hogy növekedjenek az értékek! +++++++++++++++++++++++++++++++++++
Vendég
 


Köszi Csajok! Nagyon félek..... :(

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


HAnna drága nagyon nagyon drukkolok++++++++++++++++++
Vendég
 


Hanna!nagyon drukkolok Érted:-)mégegyszer nem teheti meg veled a sors ,ne félj Drága nem ilyen kegyetlen az sors :!: Mi mind veled vagyunk lélekben :!:
dalmácia
 
 


Évi! Én most vettem 650ft kb,van kapszulába is de Fannika ampullába itta ,és Én egy utánozós vagyok így azt vettem :-)meg szeretnék olyan urh-képet amilyet aFanninál láttam ,nagyon szép volt :D
dalmácia
 
 


Hanna!!! Nagyon nagyon drukkolok!+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Lilypie Third Birthday tickers
Lilypie Pregnancy tickers
"Aki azt szeretné, hogy minden úgy történjen, mint a mesékben, az a meséknek csak a végére emlékszik."
viktu
 
 


Jajjj, Hanna..nagyon-nagyon drukkolok neked. Vártam a hívást és éreztem, hogy vm gáz van, ha nem hívsz. Sajnálom.

Beu, neked is nagyon drukkolok!(meg persze mindnekinek)..


Katica? Mit mondott a doki?

Én is voltam dokinál nőnek a tüszőcskék!

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Hanna :?
Baba nincs, sajnos, de szerintem nem is méhen kívüli, hanem biokémiai. Drukkolok nagyon :(

Kriszta :P
Szia! Jön a kistesó Máténak! Úgyis picúrka is egyből sikerül, s ha március, még idei baba lehet, vagy januári, mint én is :D
Emlékeim szerint középidős UH-t szoktak csinálni. Bár lombiknál nem egészen értem, miért kell tudni, van-e spontán peteérés...
Azért esetleg kérdezd meg priviben Harcikát :P

Dalmi :lol: Évi :P
Lement az ára? Én 800 körül vettem. Mindegy, én DM-ben vettem és fekete-piros színű emlékeim szerint. Ginzeng+méhpempő és rémesen rossz az íze! Ráadásul ici-pici szívószállal kell kiszippantani. Mi 3 dobozt (10 db/doboz) használtunk, a férjem kb. 10-12 napig itta, én ittam a többit :lol:

Bella :P
Én is azon sápítozok, hogy ez egy olyan vizsga, amit én egyáltalán nem akartam, csak kötelező. Na ezért kedvem sincs hozzá. Nagyon ki tudok akadni... de azért próbálkozom. Van pótvizsga lehetőség, de azért jó lenne nem megbukni :oops: :roll:

Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Bella, Dalmi!

Köszi az infót! Ha most nem sikerült, akkor kipróbálom ezt a csodaszert:)

Buborék!

Akkor már "csak" 11 nap izgalom... Drukkolok nagyon!

Hanna!

Nagyon drukkolok, hogy szépen nőjenek az értékeid! Doki mit mondott?

Baba!

Csak növesztgesd a tüszőcskéket! :)

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Fanni!

Neked is köszi a segítséget :)

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Snufi!

Te meg jól itthagytál kétségek között: Hol van az a keresett dollár? Vagy csak én nem jöttem rá? :oops:

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Évi én is ezt kérdeztem! :lol:
Vendég
 


Sziasztok!

Beszéltem a dokimmal és Harcikával. Hétfő reggel újra megyek vérvételre.

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


sziasztok!

köszönöm a drukkokat. de sajnos nem sikerült :cry:
3 hónap múlva újra próbáljuk.
egy ideig nem jönnék írogatni, újra össze kell szednem magam.

minden jót! mindenkinek drukkolok++++++

katica
katica30
 
 


Katica! :cry:

Lilypie Third Birthday tickers
Lilypie Pregnancy tickers
"Aki azt szeretné, hogy minden úgy történjen, mint a mesékben, az a meséknek csak a végére emlékszik."
viktu
 
 


HAnna az jó +++++++++++++++

KAtica annyira sajnálom, el sem tudom mondani. MEgértelek, hogy elvonulsz, de nagyon várlak vissza!
Vendég
 


Katica!!
Ez egy szomorú nap.... :cry:
Hanna!
Drukkolok, hogy növekedjen!!! :roll:

Dalmi!!
Én nem egy géptől, hanem élőben szeretem elszedni az ellenfeleim pénzét!!! Pár hete három pasival pókereztem, szanaszét kopasztottam őket!! :twisted: :twisted: :twisted:

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Katica! :( Ne menj el! Itt megírhatod bánatod-örömöd!

Fanni! Legyen igazad!

Köszi Csajok!

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?