Új privát üzeneted érkezett!

Katica :P
Drukk holnapra!!!

Hanna :P
Várlak a hírekkel :wink:

Jó éjt, Lányok!

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Na de Fanni kedves!!!!
Kicsi vagyok, keveset írok, de én kérem szépen endós vagyok..... :oops: :oops: :roll: :roll: :roll:

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Én is elhúztam aludni. Holnap is okosodok.

Jó éjt Lányok!

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 

 
 

Kép

"Reményből él a vágy s meghal, ha nincs remény.”
snufi
 
 


Szép jó reggelt!

Mindenkinek megy a babaragi, drukk, meg az ölelések!

Én ma is nyomattam egy tesztete, hogy ellensúlyozzam a barnázgatást :oops: (bár csökkent) és mert olyan mssze avn még 19.-e :lol:

Kép
Vendég
 


Sziasztok!

Boni,
Ez két csík bizony! :D :D

Hanna,
Nagyon szorítok!

Buborék,
Halkan még de gratulálok! :wink:

Jelentem jön a hidegfront, mert éjszaka óta migrénes fejfájásom van, úgyhogy készüljetek!
Vendég
 


Beu köszi, akkor előveszem az össszes paplant :lol:
Vendég
 


Jó reggelt!

Azt hiszem igen korán örültünk. Ma reggel 5-kor csináltam egy tesztet, ami halál negatív lett :( Most felkeltem és ott a csík, viszont a papírjára rá van írva: 5 perc után kikell dobni, mert elszineződhet. Én ezt nem értem a tegnapi az benne vot az 5 percben. A HCG szintemnek meg emelkednie kellene. Azt hiszen nem vagyok terhes :(


Szép napot mindenkinek!
buborék5
 
 


bubi :cry:
Vendég
 


Bubi,
Még bármi lehet, most ne add fel!
Vendég
 


Jó reggelt Lányok!

Tegnap bolondok háza volt a munkahelyemen, nem volt időm írni. viszont mára meglátogatott a miki!!!! Úgyhogy hívom a kaálit, gondolom holnap mennem kell

Snufi, lehet, h reggel megyek én is, majd hívlak

Leo
leo50
 
 


Sziasztok!
Bubi, nincs a közeletekben egy magán labor ahol csináltathatnál vérvételt, vagy esetleg egy kórház laborjába??

Hanna, nekem ilyen haloványkám sem volt az elmúlt 11 évben, szóval azért ez biztató! Nagyon drukkolok!!

Szép napot mindenkinek!
Vendég
 


jó reggelt!

ma ismét negát teszteltem. beszéltem a dokival. szerinte még mindig van remény. nem is értem. gyógyszert tovább kell szednem, és pénteken be kell mennem vérvételre és uhra.

katica
katica30
 
 


Sziasztok!

Csak bekukkantok. Meló van, meg fejtágítás. :?

Boni! Ez nagyon szép!!! :lol: :lol: :lol:

Bubi! Én nem hagynám magam! Irány a vérvétel. Valahol könyörögd ki!

Katica! ++++++++

Beu, Évi! Nagy drukk Nektek!

Pénteken megyek Harcikához. :lol: Megnyugtatott.

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Katica jó sokáig váratnak! de remélem megéri :wink:
Vendég
 


Hanna +++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
Vendég
 


Boni! :D Pénteken kiderül.

Na, mentem tovább.

Cuppantok mindenkit!
Este jövök!

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Hanna cupp+++++++++++++++++

jaés karira fincsi recept! off

Narancsos almalekvár
Megpucolunk nagyjából két és fél kiló almát, folyamatosan locsolgatjuk közben néhány citrom kinyomkodott levével, hogy ne barnuljon. Folyamatosan, pucolás közben akár három egész citromot használhatunk fel erre. Ezután lereszeljük a meghámozott almát, és még egy citrom levével összekeverjük. Belereszeljük négy nagy narancs héját és belenyomkodjuk a narancsok levét is. Megszórjuk egy púpozott kávéskanálnyi fahéjjal, egy fél kanálnyi őrölt gyömbérrel és ugyanennyi szerecsendióval. Három kanál mézet csorgatunk rá, és egyelőre úgy harmincdekányi kristálycukrot. Feltesszük a tűzre, és lassú tűzön főzögetjük. Amikor már elég forró, hogy összeérjenek az ízek, megkóstoljuk, és kiegészítjük annyi cukorral, amennyit ízlésünknek megfelelően felvesz - attól függ, mennyire volt édes az alma és a méz.
Van, aki pürésíti ezt a masszát, miután jó alaposan átforralta - én szeretem benne hagyni az almareszeléket, mert gyönyörűen úszkálnak a fehér almaszeletkék a narancshéjtól megfestett aranyszínű lében. Nagyon szép lekvár egyébként.
Amikor jó alaposan átforrt, négy zacskó zseléfixet keverünk hozzá, üvegekbe töltjük (öt-hat üveget szokott megtölteni), és nem dunsztoljuk, csak még forrón megfordítjuk az üvegeket, "rácuppantjuk" a lekvárt a fedőre, és mehetnek is a kamrába. Karácsonyi süteményekhez isteni!


Ezek olyan félliteres-hét decis üvegek, szóval bébiételesnek legalább a duplája.
Vendég
 


Sziasztok!bocs a belepofiért ha valaki nagyon kiváncsi és nem bír várni a kaális vérvétel időpontjáig a Nyírő gyula kórházban a laborban 2000Ft.ért 3óra alatt elkészítik,én is elmentem már a 10.napon

lanyané
 
 


Lanyané

Köszi! Ez most nekem lenne aktuális, de én Győr mellett 25Km-re lakom egy pici faluban. Ez beutaló vagy vizsgálatkérő lap nélkül is lehetséges? Nagyon rendes vagy, hogy megírtad! Mégegyszer köszi, talán valaki másnak segítettél vele! :D
buborék5
 
 


Lányok

Az elöbb egy nő felvilágosított minket telefonon, hogy vizeletből és UH-al kilehet mutatni a terhességet, nem szoktak vérvételt csinálni. Nem akartam vele vitatkozni, de nagyon elkalibrálódott szegény.
buborék5
 
 


buborék milyen jó hoyg ezt te megtudtad! :evil:
Vendég
 


Akkor próbálj meg betelefonálni az ottani kórházakba és eggyből a labort kérd és ott kérdezz rá hogy Te hcg hormon mérést AKARSZ lehetséges e valamilyen úton,próbáld meg legyél erőszakos sajnos csak így megy én rám is mindenhol furán néznek pl most voltam bepofátlankodtam egy kórházba uh.ra mert már nagyon kiványcsi voltam hogy tényleg két babóm maradt meg(és igen)mert a kaáliba csak jövhéten kell mennem és már nem bírtam.sok sikert Neked nagyon drukkolok

lanyané
 
 


Lanyané! Gratulálok a 2 babóhoz!

Katica, még ne add fel!Halgass a dokira.

Snufi, Hanna++++++++++++++++

((((((((Bubi))))))))))a halv.poz.is pozitív!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Boni:szép!

Fanni! Jól vagy?

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Boni: gyönyörűűűűűű!!! :lol:

Kati: drukk!!!!

Bubi: ne add fel, drukk!!!!

Leo: este írok privit, a holnappal kapcs. (lehet, hogy én csak 11-re megyek, reggel csak férjem megy, ez este dől el)

Lanyainé: gratu!

Babim: köszi a segírséget! :)

"Reményből él a vágy s meghal, ha nincs remény.”
snufi
 
 


Snufi, nincs mit :D Sok sikert holnapra, nagyon drukkolok nektek!

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Kép
Vendég
 


NAjó szépen is láttam lopakodni... Kép
Vendég
 


Buborék:
Nem adjuk fel. Tényleg próbálj valami vérvételi lehetőséget, ha pedig nincs, akkor tesztek sorozata kell jöjjön... Drukkolok!

Lanyané :P
Gratulálok!

Baba :P
Jól vagyok, köszi, csak tanulok a vizsgára borzasztó erőkkel. Kicsit későn kezdtem...

Lois :P
Bocsi, csak tudod, most nem vagyok a tábliban és nem ugrott be, hogy endos vagy... Mondjuk szerintem ideje lenne visszakerülni, nem? :wink:

Katica :P
Drukk továbbra is!

Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Fanni

Még tuti fogok tesztelni. Rendeltem a neten más tesztet, holnap megjön(Medi-preg). Azokat még elhasználom, aztán meglátjuk!Köszi a
bíztatást! Remélem boldogan telnek a babavárásos napok!

Boni, Bella, Snufi, Babi, Házitücsi,Hanna

Nektek is nagyon köszi a bíztatást4

Snufi

nagy drukk holnapra! Várunk a hírekkel.

Boni

Szép a teszted!

Hanna

Remélem boldog lesz a pénteki napod! :wink:

Mindenkinek mennek a drukkok!

Buborék
buborék5
 
 


Fanni!
Hát nem is tudom, lehet hogy az nekem rossz karma vagy hasonló... :oops: Bár az is igaz, hogy számomra még táblázatostul is sokszor követhetetlen, hogy kivel mi is történeik épp... :oops:

Na jó átgondoltam, rakjál bele.....most úgysem fogom titokban csinálni barátok + család előtt :roll:

Majd visszanézem, mi is szokott benne lenni, és majd adatot szolgáltatok :)

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


FAnni azért ne tanuld túl magad/magatokat! :wink:

Buborék+++++++++++++

HAnna++++++++++++++

KAti++++++++++++++++

és mindenki :lol:
Vendég
 


SZÉP ÁLMOKAT! REGGELRE SOK SOK AJÁNDÉKOT MIKULÁS BÁCSITÓL!
Vendég
 


Bella :P
Boldog szülinapot!
(Holnap is valószínűleg csak este jövök, addig tanulok...ezért inkább ma írtam!)

Boni :P
Nem tudom túltanulni magam, ahhoz későn kezdtem :oops:

Lois :P
Lényegében benne vagy még a tábliban, csak nem a látható részében. Esetleg lehet, hogy közben egy évvel idősebb lettél?
Mindegy, küldd az adatokat, mert ha nem teszlek be, hogy foglak áttenni a sárgába? :wink:

Jó éjt, kellemes mikulást mindenkinek!
Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Jó éjt csajok!

Snufi!Holnap++++++++++++++++++++++++++++++++
Hanna!Bubi! Katica!+++++++++++++++++++++++++++
Nyomás a sárgába! :)

Bella! -nem biztos, hogy holnap tudok jönni...úgyhogy most....
BOLDOG SZÜLINAPOT! Kép

Lilypie Third Birthday tickers
Lilypie Pregnancy tickers
"Aki azt szeretné, hogy minden úgy történjen, mint a mesékben, az a meséknek csak a végére emlékszik."
viktu
 
 


Lányok: köszi a drukkokat, mindet elraktároztam holnapra!!!!! :lol: Inszem után jelentkezem!!! :wink:

Csizmákat ne felejtsétek el kipucolni + ablakba kitenni: Kép

"Reményből él a vágy s meghal, ha nincs remény.”
snufi
 
 


Fanni!
Nem, nem és nem!!!!!! Én már nem gyűjtök éveket tovább, abbahagytam az utolsó megrázó szülinapomon :evil: :lol: :lol:

Na jó, szóval:
loislane-30-Krizsa dr.-endó-3.lombik-február.
A'szem ennyi.

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Lois :P
Jól esett visszatenni, s majd mégjobban esik a sárga táblába.
A következő frissítésben benne leszel :wink:

Hanna :P Évi :P Beu :P
Nektem ma még nem is írtam, hogy drukkkkkkkkkkkk!

Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Sziasztok!köszi Mindenkinek!Nagyon Boldog vagyok!kívánom Mindenkinek ezt az érzést!
Babaimádó!Nagyon szép az idézet4Én is így nézem a világot és így könnyebb :D
Bonikó jó kis vidám mikulások,jó hangulatú kismama vagy :wink:
Fanni!köszi :D Neked is gratulálo és szívből kívánok problémamentes 9hónapot :!:
Buborék!drukk az erős csíkokhoz!
Snufi!holnap a mikulás fehér ruhában lesz ne ilyedj meg :D beleköltözteti a pocidba az ajándékot :wink:

lanyané
 
 


Fanni!
Részemről az öröm :wink: :!:

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Fanni ha nem vagyok indiszkrét van már választott orvosod?ha tudsz esetleg jó dokit aki ért az ikres szüléshez megköszönném.

lanyané
 
 


Sziasztok!!!

Évi,Hanna!!!
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++


Buborék!!! :D :D :D
Nagyon szorítok!!!

Hannna!!
:D Pénteki vérvételre :D :D !!!Gondolok rád!!!

Fanni!!! :D :D
Kitartás a tanuláshoz!!! :wink: :!:
beu9
 
 


Helló-Belló!
OFF: :D Nem bírok aludni, megcsináltam Boni receptjét, és muszáj közölnöm Veletek, hogy NYAMI!!! Nagyon finom!

Lilypie Third Birthday tickers
Lilypie Pregnancy tickers
"Aki azt szeretné, hogy minden úgy történjen, mint a mesékben, az a meséknek csak a végére emlékszik."
viktu
 
 


Jó reggelt!

Bella Boldog Szülinapot!
:lol:

Tesó Mikulás fehérben hozza Neked ajándékot! :wink:

Viktu :lol:

Lanyané :oops:

HAnna+++++++++++

KAti+++++++++++++++

FAnni jó tanulást Nektek! :lol:
Vendég
 


Sziasztok!

Köszönöm szépen a szülinapi jókívánságokat! Mielőtt bárki megkérdezné még csak a 20. ünnepelem! :wink:

Snufi,
Hajrá mára!

Mindenkinek indulnak a babaragacsok és drukkok!
Vendég
 


Bella :wink:
Vendég
 


Kép


Kép


Sziasztok!

Mindenkinek nagy drukk! Robogok tovább. :wink:

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


sziasztok!

boni!ez gyönyörű teszt eredmény :D
bella!Boldog Szülinapot kívánok :wink: (irigykedem arra a 20ra :D )
Hanna-Bubi-Katica++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
Snufi!hajrá inszem :D

Drága Barátnőm!Annyira örülök,hogy engedted a táblába való bekerülésed :wink: jol itt maradtam éjszakára :oops: nem jelenkeztem ki :roll: hívlak ma :!:

Fanni!jol vagy?
Coca !merre csavarogsz? puszi Dalmi
dalmácia
 
 


Dalmi,
Köszi.
Mikor kezdtek, vagy már elkezdtétek, csak fáziskésésben vagyok? A decemberre emlékszem... Lehet, hogy mégis csak öregszem? :oops:
Vendég
 


Mindenkinek ilyen mikulást kívánok:
Kép
Vendég
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?