Új privát üzeneted érkezett!

Snufi,
Igen én az előtt is fertőtlenítettem, hiszen úgyanolyan szuri, én azt hiszem valami Egises fertőtlenítőt használok.

Fanni,
Viszgára értettem igen! Hát egyedül vizsgázni nem túl kellemes, de ez most már igazán nem jelenthet nehézséget neked! :wink:

Baba,
:wink:
Vendég
 


Tesó kell a fertőtlenítés
Vendég
 


Sziasztok!

Ezt most teszteltem. Szerintetek? ET+11.nap


Kép
buborék5
 
 

 
 

Bubi! :lol:
Vendég
 


többiek mintha azt mondták volna, hogy 8 nap mire kiürül a hcg injekció...nálad volt ilyen?
Vendég
 


Boni

A tüszőrepesztő, amit november 18-án kaptam.
buborék5
 
 


Buborék, szerintem: a szám a fülemig ér!;-) Drukkolik, hogy a későbbiekben erősödjön a T csík!!!
Vendég
 


Akkor ez már tuti nem a tüszőrepitől van, juhhéj!! Persze csak halkan!;-)
Vendég
 


Bubikám! juhéjjj! akkor attól nem lehet ám! :wink:
Vendég
 


Kukucs!

Bubi!A tüszirepi 10 nap, -nekem pontosan annyi volt, végig teszteltem-
Tehát ez már nem az!!! :D -szerintem-

Lilypie Third Birthday tickers
Lilypie Pregnancy tickers
"Aki azt szeretné, hogy minden úgy történjen, mint a mesékben, az a meséknek csak a végére emlékszik."
viktu
 
 


Sziasztok! BELLA! Igen nagyon PFÚJJJJJJJJJJ,de mindent a cél érdekében ha nekünk is 3an lennének de király lenne :D


Buboskemence! A katona problémára ,(természetgyógyász javaslatára)PAPI tökmagot -garnélarákot-édes szezámmagos lapot-paradicsomot evett :wink: Nagyon szépet emelt a mennyiségen :D Előtte andrológushoz jártunk fél évig 11millió volt -majd gyógyszerrel 28millió MAjd a KAáliba mérték és 40milla lett :D Így ÉN már nagyon a gyógyszerekbe nem bízok ,inkább a természetes alapanyagok :lol:

(((((((((((((((((((KATICA)))))))))))))))))))) REménykedjünk még egy kicsit :wink:

BONI! Éljen éljen éljen :D Hipp -HIPP-HURRÁ :D


LEÓ-Tücsök :D Üdv közöttünk :wink:

Snufi! Alkohol nélkül NEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE :wink:

FANNI! NAGYON NAGY GRATULA ?VIGYÁZZ A MANÓKRA :wink:
PUSZi

Sziasztok DAlmi
dalmácia
 
 


Bubi és délutáni pisiből? :shock:
Vendég
 


Boni

Volt egy tesztem, amit reggel megcsináltam. Nagyon halványan láttuk a csíkot. A párom vett másmilyen tesztet és nem bírtam ki, kipróbáltam most délután. Ennek az eredményét tettem fel.
buborék5
 
 


Buborék :P
Gratulálok! Már adnám is a zebrát... de azért várjuk a vérvételt!
Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Fanni

Vérvétel nem lesz, mert Győrben nem csinálnak. :(

Köszi a gratulációt, de még nem nagyon hiszem el. Barnázás és görcsölgetés van. Szerintem ez nem nagyon jó.
buborék5
 
 


Bubi szedjél MAgne b6ot, és pihizz!

SZTKBAN is kérhetsz vérvételt!

mi az hogy a KAáliban nem csinálnak? ez nem egységes?
Vendég
 


Snufi! :D
Nekem egy nővérke barátnőm egyszer vodkával fertőtlenítette a hasamat mikor kifogytam a az előre dobotolt fertőtlenítős kendőkből :oops: :oops: :oops: Azt mondta az is tökéletesen megteszi. Mostanság octanisept-tet használok, az ilyen pumpás fertőtlenítő folyadék.

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Boni

Neked is köszi a gratulációt. Sajna ez nem egységes, Győrben csak UH- ra adnak időpontot.

Vitku

Köszi a gratulációt!

Házitücsök

Üdv Köztünk! :D Neked is köszi!
buborék5
 
 


Buborék,
Gratulálok :lol: nekem is ilyesmi volt a tesztem a 11. napon :wink: vigyi magatokra!!
Vendég
 


Bubi! Halk grt. és drukkdrukkdrukk.

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Buborék!

Szerintem ez délutáni pisiből egyenesen gyönyörű! Kiegyeznék egy ilyennel én is jövő kedden :wink: Továbbra is drukkolok! :)

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Hello Csajok!
Bocsi, hogy így ismeretlenül, de segítségre van szükségem és benneteket olvaslak már egy ideje...

Első inszemünk lesz holnap, endo miatt nehézkesebb a babagyártás nálunk. A Kaáliba járunk mi is, Kovács dokihoz. Mi is Clostyt kaptunk, tegnap pedig szurtam egy Ovitrellet este 8-kor. Most az lenne a kérdésem, hogy stimutól és/vagy repesztő szuritól fájt-e valakinek a dereka és normális-e ha fel vagyok fújódva, mint egy léggömb? Nem a petefészkemnél fáj, hanem az egész alhasam. :roll: Csak azért izgulok, hogy ugye nem ez a hülye endom jött vissza, "csak" a petém műveli ezt velem???!!! :oops:

Előre is köszönöm a segítséget!
Üdv:
Barti

KépKép KépKép
Kép
bartika31
 
 


Buborek!!!!!!
:D :D :D :D :D :D

Nagyon drukkolok!!!


Evi,Hanna!!!
##########################################
##########################################
##########################################
beu9
 
 


Mindenkinek köszi a drukkokat! :D


Bartika


Üdv köztünk és drukk!!


Mindenkinek mennek a drukkok éppen amihez kell.+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Beu

Kívánok neked is ilyen örömet jövő kedden :wink: :D
buborék5
 
 


Bartika :P
Üdv.
Nincs most endos épp ezen a fórumon, így nehéz lenne válaszolni. Hogy lehet-e derkékfájásod, az az egyszerűbb, mert csak meg kell nézni az a Closty és Ovitrelle mellékhatásait. (én megnéztem a dr infon és nincs ilyen mellékhatás feltüntetve egyikhez sem)
"Felfújódás" inkább kajától lehet, de az alhas szokott feszengeni a tüszőrepesztő hatására.
Ezek szerint holnap lesz az inszemed, drukk hozzá. Azért a feszengést kérdezd meg Csillagszeműtől.
Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Buborék :P
Ha nincs vérvétel... akkor nem is tudom. Szólj, ha már biztosnak érzed, s akkor átteszlek a sárgába :wink: De nem ám csak az UH-nál, legkésőbb a dec. 6-ai tesztelésed után, ha szép, erős. S persze hogy az lesz!
Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Bocsi, Beunak is kívánok ilyen tesztet, de ezt most Évinek szántam, mert Ő kérte
buborék5
 
 


Sziasztok!

Fanni! Nagy gratula a 3 babához!!!

Boni! Szép hcg szint! Drukk az uh-hoz!!!

Bubi! Halk hangos gratula a pozitív teszthez!!!

Mindenkinek nagyon drukkolok.

A héten keveset leszek. Fejtágítás......

Nekem nega, azaz halovány... Pénteken felmegyek Harcikához. Bár a derekam nagyon fáj, szóval nem lesz babó.

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


HAnna derekam nekem is fájogat néha ne add fel kérlek! Ölelelk!a halovány az nem nega+++++++++++++++++++++++++++++++
Vendég
 


Hanna

Ne add fel, még korai lenne! Mennek a drukkok++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
Boninak igaza van a halovány az nem negatív!
buborék5
 
 


Boni!

10-es teszten.

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Bubi!

Nagyon édi vagy. :wink:

Majd meglátjuk pénteken. :roll:

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


HAnna drága++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
Vendég
 


Bubi!

ET+8, de azóta nem változott. :?

Kép

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Hanna :P
10. napi halovány már nem lehet a tüszőrepitől. S 10. napon bizony még bőven belefér, hogy halovány, sőt, van, akinek 10. napon még egyáltalán nincs csík. Drukkolok!
Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Fanni! 8)

Remélem, pénteken dolgozik Harcika.

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Hanna!++++++++++++++++++++

Lilypie Third Birthday tickers
Lilypie Pregnancy tickers
"Aki azt szeretné, hogy minden úgy történjen, mint a mesékben, az a meséknek csak a végére emlékszik."
viktu
 
 


Miért vársz olyan sokáig? :shock:

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Katica :!:
Voltál vérvételen :?:

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Hanna

Én nagyon drukkolok, ez nem rossz és biztos nem a tüszőrepitől van.
Amúgy ez a fajta teszt nekem halványabban mutatta, a pipettásnál jobban látszott. Drukk++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
buborék5
 
 


Hanna: negatív gondolatok HESS!!!!!!! Drukk!!!!

Bubi: jajj de jó!!!!!! :D :D :D

Katival mi van?????????



Köszi az infókat Lányok!

Drága férjem irtó ügyes e téren is!!!!!!!! :wink: Dr. Snufiú profin beadta a szurit, alig éreztem egy kis csípést. :D Saját teljesítményét eképpen értékelte: "Szúrásból sokoldalú vagyok!" :lol: :lol: :lol: :lol:

"Reményből él a vágy s meghal, ha nincs remény.”
snufi
 
 


Fanni!

Mert nem tudok felmenni, csak akkor. Bár, lehet, hogy holnap felugrom, de az a ET+11. nap lesz.

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Snufi

Ügyes Dr. Snufiú! :D
Hajrá!+++++++++++

Köszi
buborék5
 
 


Snufiúúúúúúúúúúúúúú :oops: :lol:
Vendég
 


Snufi! Nagyon büszke lehetsz a férjecskédre. :wink:
Csütörtökre egy kalappal!

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


sziasztok!

csak egy gyors bekukk.

holnap kell újra tesztelnem, aztán hívni a dokit.

jó éjt!

katica
katica30
 
 


Hanna :P
Ha kibírod péntekig, akkor menj akkor. Hiszen ha babát vársz, még akkor is fogsz :wink: A 11. nap még kétesélyes, tudod... De mindenképp írd meg, hogy döntöttél!

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Szia Katica!

Drukk holnapra!!!!


Fanni! Megírom. :wink: Ha napközben nem is, este jövök.

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Snufi! Hi-Hi! Fertőtlenítettetek? :)

Lilypie Third Birthday tickers
Lilypie Pregnancy tickers
"Aki azt szeretné, hogy minden úgy történjen, mint a mesékben, az a meséknek csak a végére emlékszik."
viktu
 
 


Viktu: igen, drága Anyukám vett nekem a patikában! :D

"Reményből él a vágy s meghal, ha nincs remény.”
snufi
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?