Új privát üzeneted érkezett!

Jó reggelt!

Mindenkinek indulnak a babaragacsok és drukkok!
+++++++++++++++++++++++++++++++++++

Baba,
Remélem azóta legalább alszol és azért nem írtál ismét a fórumra! :wink:

Coca,
Remélem a körülményekhez képest jól vagy!

PKata
merre vagy?????????????????????????

Angel,
Miután Te úgyis az angyalkákat képviseled, nem lehet, hogy közben járj az érdekünkben és fehér karácsonyt rendelj nekünk :wink: :D
Vendég
 


Sziasztok Lányok!!

Hát nálam nincs semmi jó! :(
Holnap műtenek végre!
Nagyon rosszul vagyok napok óta fizikailag.
Alig tudok felkelni reggeltől estig hányingerem van ha eszem vagy iszom hányok tőlle ha nem eszen és nem iszom akkor meg rosszul vagyok.
Remeg kezem lábam ne tudok felkelni annyi erőm sincs!
Szegény párom kisér még Wc re is.
Ezt most az ellenségemnek sem kivánom.
Bocs hogy nyafogok de tényleg még soha nem voltam ilyen rosszul.

Mindenkinek megy a drukk.!++++
raniko
 
 


Bella,
ilyet még nem próbáltam! :wink: De a kedvetekért...! :wink: Túlteszem magam azon is, hogy nem szeretem a havat.

Ranikó,
szegény, hogy ilyen rosszul vagy... mintha önmagában a műtét nem lenne épp elég :( :(
angel37
 
 

 
 

Rani :?
Ha már így kell lennie :( , reméljük, holnap megoldódik... és jobban leszel :cry:

Baba :P
Téged mi lelt? Mi a gond az alvással?

Bella :P Angel :P
Rendben, de csak aznap, jó, s másnapra más nyomát se lássuk... ha lehet. Csak mert vidékre fogunk utazni és nem szeretem a csúszós utakat :oops:

Angel :P
Igen, 5 nap. Ebből 2-n a férjecském nem lesz itthon :? de mostmár csak eltelik valahogy! :roll:

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


RAni ((((((((((((((())))))))))))))))
Vendég
 


Angel a műtétre most úgy gondolok mintha megváltás lenne!
Bár bevallom félek tőle és hogy utánna mit fogok érezni. :roll:

Lányok tudnátok nekem abba segiteni hogy elmondjátok mi az az összeférhetetlenség amit a vér okozhat?
Azt tudom hogy anyum annó kapott valami ellenanyagot vagy mit amikor engem várt.
Most úgy néz ki én B rh + vagyok és a párom is.Ez baj?
Ja és még egy szerintetek 0rh+ ból és Arh+ ból lehet valakinek Brh+ gyereke?
Bocsának a kérdésekért de hátha valaki képbe van! :roll:
raniko
 
 


Rani :P
Ti nem vagytok rh összeférhetetlenek.
0Rh+ és ARh+ ból nem lehet BRh+ gyerek, csak A vagy 0 Rh+.
Lelkileg fog megviselni, testileg az ember egész gyorsan túl van rajta :cry:

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


[quote="fanni73"]R írta:fanni73ani :P
Ti nem vagytok rh összeférhetetlenek.
0Rh+ és ARh+ ból nem lehet BRh+ gyerek, csak A vagy 0 Rh+.
Lelkileg fog megviselni, testileg az ember egész gyorsan túl van rajta :cry:



Fanni köszönöm az infót!
Lelkileg felkészitettem magam bá lehet hogy ezt csak most érzem igy!
Elörre nézek és várom a következő lehetőséget!!!

Ti jól vagytok???
Nagyon kiváncsi leszek a kukucskálás eredményére!! :wink:
raniko
 
 


Rani :P
Ez a hozzáállás biztosan segíteni is fog :wink:
Igen, jól vagyunk, köszi.

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Fanni :P
ajjaj, azt a két napot lehet, hogy másfélnek fogod érezni... De már csak eltelik valahogy! :wink:

Ranikó,
nem vagytok összeférhetetlenek!
Akkor kell odafigyelni, ha az anya rh- a baba viszont rh+, mert ő az apa rh+ faktorát örökli.
Párom esetében pl. így volt, akkor ezért nem is javasolták, hogy legyen tesója..., de úgy tudom, ma már tudják ezt kezelni.
Na remélem nem írtam nagy hülyeséget... :oops: :roll:
angel37
 
 


Angel, majdnem jól tudod. Az eleje oké, de attól még lehetett volna tesója, mert nálunk is ez volt, már akkor is adtak anyunak ellenanyagot mindhármunknál....
Vendég
 


Aha, köszi a kiegészítést! :)

Teljesen én sem értettem, hogy miért mondták ezt az anyukájának annak idején, de ezt mondták... :? tudomásom szerint más ok pedig nem volt...
angel37
 
 


Angel :P
A 2 napot 1,5-nek fogom érezni? Szerintem inkább 3-nak :oops: ... tudod, hiányozni fog a drágám :roll:

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


18 óra alvás utáni jó reggelt!

Kép
zölddisznó
 
 


Szia Coca,
Már nagyon hiányoltunk ám! :wink:
Vendég
 


Szia Coca, hogy vagy???Akkor jól kialudtad magad!
Vendég
 


Fanni :P
ja, persze, egyenként értettem, csak hülén írtam :oops: szal igen, a 2-t 3-nak!
Naná, hogy hiányozni fog... :roll: Messzire megy?

Coca,
neked is!
Nekem sajna kb 4 volt az a 18 :?
Hogy vagy?
angel37
 
 


Coca

Azt hiszem kipihented magad! Remélem jól vagy!


Raniko

remélem holnapra elmúlik ez a rémálom!
:cry:


Fanni

Már csak 5 nap! :D :D :D

Magamról annyit, hogy mára megtermékenyült még 1 petesejt, a tegnapi három pedig szépen osztódik. Holnap 11:20-kor lesz a beültetés.
buborék5
 
 


Köszi lányok a puszikat, meg a hiányolást!

Remekül vagyok, már alig vérzek, nem fáj semmim - szuperdoki nagyon ügyes volt, jól választottunk.
A kórházban egy 5 ágyas szobában voltunk, iszonyatosan jót buliztunk. Kb mind korombéli+ egy-két év voltak a csajok (az egyik egy tanítványom szülője :lol: ) Szerencséjükre egyik sem abortuszos volt, mert az már nem élne szegény... :oops: :wink:

Jövő héten dolgozom! :cry:

Szurok Raninak, és puszik az ügyes peték+kispasiknak!

Kép
zölddisznó
 
 


Sziasztok!!

Coca de jó hogy ilyen jól vagy!!!
Én most keltem fel napont alszom kb +3-om órát akkor viszont legalább jól vagyok!
Coca nked mit mondtak ilyenkor mannyit kell várni pl egy kád vizzel vagy egy jó kis szerelmetes écakával?? :oops: :roll:
raniko
 
 


Rani! Egy hónapot.

Kép
zölddisznó
 
 


Sziasztok!
Azt szeretném megkérdezni tőletek, hogy van-e köztetek olyan, aki vérnyomás problémája van. Arra lennék kiváncsi, hogy ki mit szed, mert nekem a Dopegyn nem jött be, nem csinál semmit.

Szimó
szimó
 
 


Szimó! Olvastalak a dévaisban, hogy nemsokára kezdtek, Amíg a vérnyomid nincs beállítva, addig szerintem nem érdemes belevágni! Dokid mit mond erre? Amúgy magas, vagy alacsony?
Nálunk a családban vitaminokkal tettünk helyre vérnyomásokat.

Kép
zölddisznó
 
 


Coca :P
Szia! De jó, hogy megint itt!
Jövő héttől munka? :( "Gyógyulj meg" hamar!

Angel :P
Igen, tudom, hogy értetted :lol:
Nem megy messzire, csak ált. isis osztálytalija lesz pénteken, s inkább a kórházban alszik, mert úgyis ügyel másnap. Így én is nyugisabb vagyok, mintha eszem-iszom után éjjel hazavezet :?

Buborék :P
Igen!
Drukk holnapra!

Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


sziasztok!

boni: drukk++++

coca: puszik mennek neked.

kemence, viktu: nagyon drukkolok+++++

buborék: drukk a beültihez++++ hányat kapsz vissza?

baba: ügyes vagy a szurikkal!

rani: nagyon sajnálom. kitartást kívánok!

szimó: nekem van, bár nekem más problémám is van. nebiletet szedek, bár azt terhesen majd nem lehet enni.

lányok: köszi a sok drukkot, babaragacsot, drágák vagytok!

rólam: ágyban,laptop előtt vagyok. kicsit fájok, de vhogy másképp, mint az elején. holnap megyek a dokihoz, uh lesz.

katica
katica30
 
 


Szia Zölddisznó!
Egyáltalán nem biztos, hogy kezdünk, sőt az sem biztos, hogy maradunk a Dévai-ban. Vannak fenntartásaim.
A vérnyomásom magas, de nem olyan vészes még, inkább csak elővigyázatból kéne rendbe tenni.
A problémám az, hogy a Dopegyt nem használ (lehet azért, mert azt most így a forumon tudtam meg, hogy csak 6 órán át hat és ezt nekem senki nem mondta idáig)

Szimó
szimó
 
 


Ez a nap naggyon nem jó Nekem! :cry: csupa rossz dolog van. de reméelm ezután majd valami naggyon jó jön :lol: :oops: :wink:
Vendég
 


boni: kitartást mára!

katica
katica30
 
 


Boni! Jöjjek? Én nagyon jó vagyok! :lol:

Kép
zölddisznó
 
 


gyere :lol:
Vendég
 


szimó, mennyire magas???én dopegytet szedtem eddig, de nem vált be, aztán miután megtudtam, hogy kevés ideig hat, átvariáltam az adagot és mindjárt hatott is, aztán mondtam a dokinak, hoy amit mondott, nem vált be, azt mondta, mindenki maga látja mi válik be....
Vendég
 


Kedves Lafead!
Reggel 150-el kelek, napközbe ez 140-160 között inog, éjjel lemegy 110-re. Probáltam a Depegyt-et 3x1, majd 3x2 adagban, de nmintha C vitamint szedtem volna.
Te hogy szeded?

Szimó
szimó
 
 


szimó: szerintem keress fel egy jó kardiológus dokit, és ő ad gyógyszert! ki lett vizsgálva, hogy miért magas a vérnyomásod? a dopegytről az én dokim nem túl pozitívan nyilatkozik, nem hatásos gyógyszer, rengeteg mellékhatása van, egyetlen előnye, hogy terhesség alatt is szedhető, míg a többi fajta nem.

katica
katica30
 
 


Sziasztok!


Katica

Még nem tudjuk hányat kérünk vissza. Abban az esetben ha 4 lesz, akkor kettőt kérünk vissza és kettő megy a fagyiba, viszont ha a negyedik nem osztódik megfelelően, akkor hármat kérünk vissza.
Szerintetek normális, hogy jáj a hasam. Az előző lombiknál semmit sem éreztem, most a stimulálás óta folyamatosan fáj a hasam. Félek, valami nincs rendeben nálam.


Zöldi

Olyan jó, hogy jól vagy!
:D


Vitku, buboskemence
++++++++++++++++++++
buborék5
 
 


Szia Katica!
Jártam kardiológusnál is. Átmentem minden teszten, tök egészséges vagyok. Igaz van rajtam egy kis súlyfelesleg, de közel sem akkora, ami ilyen magas vérnyomást eredményezne. Tudom, hogy minden mindennel összefügg, de nem lehet mindent az időjárásra, a frontra és némi plusz kilóra fogni.

Szimó
szimó
 
 


kérdésetekre: komoly gondjaim vannak ezért nem tudok már aludni sem. Ide nem akarom megírni, ne haragudjatok.
Mindnekinek puszi, majd jelenkezem.

Harcika, küldtem privit.

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Szimó, ez sok, és ha már 3/2-nál tartasz, akkor nincs mese, kell más. Amióta a dopegítet abbahagytam, mert át kellett térni egy másikra, nekem a másik, cordaflex, bár nem szabadna terhesség alatt szedni, de nekem muszáj, szóval leviszi 90-110 közé!
Pulzusod is magas, jól sejtem???Mert nekem igen...120 is néha sőőőt 140 is....
Vendég
 


Coca :D
Örülök, hogy itt vagy újra, gyógyulgass.

Katica :)
Drukk az UH-hoz, majd gyere és mesélj, hogy mit látott a doki! ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Buborék :D
Drukk holnapra +++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Viktu, Katica, Boni :)
Babaragacsok mennek ##############################

Fanni :D
Már csak 5 ... :)

Raniko :(
Drukkolok holnapra, hogy minden rendben menjen ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Baba :(
Pont most jönnek a gondok? Szomorú, neked most másra kellene koncentrálnod. Kívánom, hogy gyorsan oldodjon meg, bármi is legyen az.

Pusz
Buboskemence
buboskemence
 
 


Szimó, cukrod?inzulinod?minden rendben van ezekkel?mnost akadt meg a szemem, hogy te is túlsúlyos vagy....nekem azokkal van baj és az emelte meg a nyomimat is!!!!Neked a Dévaiban mindent kivizsgáltak???pl. pcost is?
Vendég
 


Sziasztok!

Jó sokat írtatok.

Raniko! Jobbulást.

Coca! Jó, hogy újra itthon vagy.

Üdv az új érkezőknek.

Babaragacs ezerrel.

Ma én sem vagyok formában. :(
Olvasómód.

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Kedves Lafead!
Mindenem vizsgálati értékem jó, a vérnyomásomat kivéve. Annak idején mikor még mi is a Kaáliba jártunk akkor mindent megnézettünk. Akkor és most is mindent rendben találtak. Sőt!
A kezeléseket minden komplikáció mentesen csináltam végig, soha egyiknél sem kellett eltérni a "tankönyvi protokolltól".
De most így "kutakodva" arra jutottam, hogy mégis csak megpróbálom mégegyszer ezt a dopegyt-et 3x1 és 1x1/2 adagban, megbolondítva egy kis magneB-vel. Ki tudja talán ez lesz a nyerő.

Szimó
szimó
 
 


Sziasztok!!!

Raniko!!! :( :( :(


Coca!! :D :D :D


Buborek!! :D
De jo, hogy te mar a beültinél tartasz!!!


Fanni!!!

Két dolog a tábliba egyik szombaton punkció :D :lol: másik idősebb lettem!!!Köszi!!

Puszi Mindenkinek!!!
beu9
 
 


Beu9

Nem sokkal vagyok előrébb, majdnem együtt tesztelünk! Nagyon aggaszt, hogy fájdogál a hasam.


Fanni

Én is lassan idősebb leszek, nálam is javíthatnád. Köszönöm szépen!
buborék5
 
 


Beu! Buborék!

Kép

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Kép

Remélem a mai nap mindenkinek sokkal szebb lesz, mint a tegnapi! :lol:
Vendég
 


Én is jó reggelt!

Kép
zölddisznó
 
 


Jó reggelt!

Mennek a ragacsok és a drukkok!
+++++++++++++++++++++++

Coca,
Jó hogy aktív részese vagy megint a topiknak! :D

Baba,
Remélem minél hamarabb megoldódnak a problémáid!
Vendég
 


Szép jó reggelt mindenkinek!

Hanna

Köszi a szülinapi jókívánságot!

Lányok ma lesz a transzfer. Ti hogyan adnátok be az Utrot magatoknak?
buborék5
 
 


Bubi,
Ez nekem is gondot jelentett, de a lányok felvilágosítottak, hogy mindenki úgy megy oda, hogy beteszi az Utrot. Én azt csináltam, mivel 1-re kellett mennem, hogy reggel betettem és ET után mikor hazaértem akkor raktam be a következőt.
Vendég
 


Sziasztok!

Búboskemence, Katica, Viktu
babaragacsok!!! :) :)

Baba,
:( remélem rendeződik, bármi is van...
A szurikhoz szurok!

Ranikó,
++++++++++++++++ túlleszel rajta!

Buborék,
utálatos egy dolog az Utro, de tényleg mindenki úgy megy és a dokik is láttak már ilyet! :wink: Ha nagyon zavar, beveheted szájon át! Én is úgy szedtem, mikor nagyon viszkettem tőle!

Beu,
drukk a leszíppantáshoz és boldog szülinapot! :D

Fanni :P
még 4 nap! Mindjárt átlépünk a "már csak"-ba! :)

Bella, Fanni,
értettem, akkor hó rendel csúszós utak nélkül! :D
angel37
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?