Új privát üzeneted érkezett!

[quote="bella06"]R írta:bella06aniko,
Nem lenne közelebb az Istenhegyi úton, az közel van a Kaálihoz.


De közelebb lenne és ezért a Kaáliba is levetettük a vért!
Azt ha jól tudom oda viszik!

Ezt egy ismerősőm intézte és ragaszkodik hozzá!
Bajunk meg nem lesz belőlle!
raniko
 
 


Sziasztok!

Zöldi hívott, a körülményekhez képest jól van! Mindenkit puszil


Magamról

Már reggel barnázgattam, világosbarna, sötétbarna... és szétrobban a fejem! carul avgyok de nagyon! :cry:
Vendég
 


Buborék :D
Gratulálok a 13 petikéhez, mennek a drukkok a randihoz +++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Boni
A barnázgatás lehet, hogy csak a megbolygatás miatt van, nyugi, lazíts. Egy kis fejfájás űző ++++++++++++++++++++++++++++++++ és persze babaragacs ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Coca
Örülök, hogy a körülményekhez képest jól vagy, gyere ha már tudsz

Katica :)
A beültetés utáni 2 napban nekem is elég intenzíven fájt a hasamalja, de már nem fáj. Bár a nevetés még mindig rosszul esik (rászkódik a hasam) :) Még nem érzek semmit, de szerintem még korai is lenne bármit is éreznem. Úgy gondolom, hogy kb. szerda csütörtök felé kezdik a megtapadást, nagyon bíztatom őket. Folyamatosan vetítek nekik diafilmet a fejemben, amiben szépen végigmegyünk a fejlődésük fontosabb állomásain egészen a születésükig.

Mennek a drukkok mindenkinek

Pusz
Buboskemence
buboskemence
 
 

 
 

Bubi Neked is nagy drukk
Vendég
 


Boni :P
A barna csak a katéter miatt van, amiben felvezették a kiskatonákat!
Cocának puszi!

Petitkata :?:

Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Köszike! lenyugodok, lepihenek, oszt majd jobb lesz! :lol:
Vendég
 


Boni, nagyon drukkolok!

Fannikám, hogy vagy?

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Boni,
drukk+babaragi++++++ :D
pihizzél

Coca,
jobbulást, puszi

KépKép
tobi
 
 


Szép estét!

Coca

jobbulást!

Petitkata

Mi az eredmény?

Boniko

szerintem is a katéter miatt barnázol.

Köszönöm mindenkinek a drukkokat!
buborék5
 
 


Sziasztok! Jó reggelt!

Ma megint treningen leszek 17 ig

:twisted: (lehet attól fájt a fejem? :lol: )

Mindenkinek ölelést küldök...

+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

akinek csak kell

puszi
Vendég
 


Sziasztok!

Búboskemence, Katica,
+++++++++++++++++++ :)

Boni,
ne aggódj a pecsételés miatt, jobbulást a fejfájásból, kitartás a fejtágításhoz! :wink: ++++++

Buborék,
drukk a randikhoz!

Coci,
testi-lelki jobbulást!

Fanni :P
még 6 nap! :wink:
Majd 3-tól merem írni, hogy "már csak"! :)
angel37
 
 


Sziasztok!

Mennek a mai napi babaragacsok és drukkok!
++++++++++++++++++++++++++++++++

Petitkata??????????????????????
Vendég
 


Petitkata :?:

Buborék :P
Hányan termékenyültek?

Évi :P
Mikor lesz az inszem?

Baba :P
Jól vagyok, köszi. Sok a 12 nap várakozás, de a felén már túl vagyok :roll:

Angel :P
Jól mondod :lol:

Babaragikat küldök mindenkinek, akinek kell!

Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Sziasztok!

Hárman vannak és még hármat megszúrtak. Holnap már többet tudunk.

Bubi,Katica
++++++++++++++++++++++++

Petitkata

Mi a helyzet?
buborék5
 
 


Buborék :P
Úgy érted, "rendes" IVF-fel próbálkoztak és most akiknél nem jártak sikerrel, ott ICSI-zenk? Vagy hogy-hogy még 3-at megszúrtak? :shock:

Angel :P
Azt hiszem, mégis ez a nehezebb időszak. De csak mert már ott az előző 12 nap izgalma és valahogy mintha már a tét is súlyosabb lenne...


Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Fanni

Ezt én sem értem. A párom telefonált nekik és azt monda a biológus, hogy a 13-ból 7 volt érett és három szépen megtermékenyült és a maradékból még hármat megszúrtak hátha azokból is lesz valami. Te ezt hogyan értelmezed?
buborék5
 
 


Buborék :P
Én csak úgy tudom értelmezni, ahogy írtam. De kíváncsi vagyok nagyon, írd majd meg, jó?

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


szerintem megszúrják őket, icsi lesz azokból.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Orsi :P
Nekem ez azért furi, mert az 1. lombikomnál 7-ből 3-at sima IVF-eztek, 2 el sem indult, de ez fel sem merült, tudtommal. Lehet, hogy azért, mert amúgy is kissé fejletlenek voltak? Vagy lehet, hogy 2 év alatt ennyit fejlődött a lombiktechnika?
Mindegy, drukkolok Buborék :P , hogy ezekből a petesejtekből is legyen embrike :D
Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


én azon gondolkoztam, hogy mivel szúrják meg 1 nappal később, bár lehet, hogy tesznek el kisfickókat?
én se tudom, de ezt így értelmezném, viszont hátteret nem tudok hozzá...

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Igen, talán tesznek el... fejlődhetett a technika... de majd kiderül :wink:

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Buborék,
gratu a 3-hoz és drukk a másik 3-nak! :wink:


Az nem lehet, hogy kihalásznak 3 kisfickót a még életben maradtak közül és őket szúrják be?
angel37
 
 


(én azon gondolkoztam, hogy mivel szúrják meg 1 nappal később, bár lehet, hogy tesznek el kisfickókat?)

Erre reagálva, a páromnak fagyasztva vannak a kisfickók. A hereszövetben találtak csak nála életképes katonákat. Viszont ebből kiindulva szerintem mind ICSI kell hogy legyen. Elég tudatlan vagyok ezen a területen.
buborék5
 
 


hereszövetnél tuti icsi mind... no, én sem tudom akkor, hogy mit szúrnak

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Hát ja, így sztem is ICSI volt már alapból... akkor én se nagyon értem, hogy másodszorra mit szúrnak...

Na hátha egyszer fény derül! :wink:
angel37
 
 


Majd jön Harcika és felvilágosít minket! :wink: :D
Vendég
 


Lányok tudja valaki hogy most mennyi a konzultáció ára? Valaki azt írta 20 ezer de én ezt nem akarom elhinni az óriási emelés lenne :roll: Köszi!
Vendég
 


Nekünk júniusban 12 volt, ha jól emlékszem.
Vendég
 


Sziasztok,

Pandácska, mi is 12 000 Ft-ot fizettünk áprilisban, szerintem nem emeltek azóta. A 20 ezer nagy ugrás lenne...
Neked gratulálok a 30.héthez!

Egy kedves szó olyan, akár a tavaszi napsütés.
allegrobarbaro
 
 


Sziasztok!

Véda!

Gratula a szép nagy babához! További gondtalan babavárást!

Raniko!

Nagyon sajnálom :( Nem erre a hírre számítottam :( Nagy drukk a további vizsgálatokhoz !

Bella!

Sajnálom, hogy nem sikerült :( :cry:

Zöldi!

:cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Snufi :(

Pedig olyan biztató volt minden :(

Fanni!

Postázok egy kis álomport :) Még nem tudom mikor lesz az inszem, remélem pénteken kiderül. Akkor megyek uh-ra. Izgulok rendesen, remélem semmi nem jön közbe :)

Drukkok, babaragacsok, tüszőnövelők, türelem-kapszulák mennek, mindenki vegyen belőle, amire szüksége van :)

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Sziasztok!

Coca! Remélem, jól vagy-most olvastam csak- :cry:
Snufi! :cry:
Bubikemece!Szombaton 9-re mentünk, de nem ültünk le, sz.tem, pont elkerültük egymást.( :D Az én férjem is magas, pontosan 2m :D ) Küldöm a ragacsokat Neked!++++++++++++++++++
Rani! Nagyon sajnálom, de örülök, hogy erős vagy, és előre tudsz nézni. :)
Fanni! Végül is K.P. így döntött.(-és mivel én feltétel nélkül megbízom benne.... :D ) Múltkor 18 sejtünk lett, 10 beindult, 2 eljutott b.-ig, a többi meg egyszerűen lemaradt, és nem is maradt velünk az a 2 sem.Hm..elég sok mindent kell mérlegelni-nálunk is-, Petnek a sugárkezelés előtt, csak pár szalmányi mintát tudtak lefagyasztani, annyi van és kész.Ezt is átbeszéltük anno. De most nagyon bizakodó vagyok, mert tényleg nagyon szépek lettek :D
Buborék! Drukkolok+++++++++++++++++++ (nagyon szép szám a 13!) :)
Ezt a + szúrást én sem értem.Nálunk is u.ez a helyzet és kapásból ICSI.Mindegyik. Hm. ?

Hupsz jó sokat írtam :)

Drukk, ragacs, Nagyölelés Mindenkinek!

Lilypie Third Birthday tickers
Lilypie Pregnancy tickers
"Aki azt szeretné, hogy minden úgy történjen, mint a mesékben, az a meséknek csak a végére emlékszik."
viktu
 
 


Panda!
konzultáió 2006 júl 1-től 12000 ft. Nem tudok róla hogy lenne a közeljövőben áremelés, évekig azonos árak szoktak maradni. Az infó teljesen fals.

Buboréknál: bár róla semmit nem tudok /szerintem nem is pesti kaális :oops:, ha igen, nem tudom , ki ő :oops: / de egyértelműen a következő van: hereszövetből ICSI-volt, csak az éretteket szúrták meg tegnap .azaz a 13- ból hetet. A maradék 6 éretlen petesejtből lett mára 3 érett és emiatt azokat csak ma szúrták meg. Ezekből várható holnapra még újabb megtermékenyülés a mai 3 megtermékenyült embrikék mellé.
Úgy néz ki, hogy még 3 van, akik mára sem értek meg, és megszúrni sem lehetett, ezekből valószínűleg már nem is lesz semmi. De holnap rákérdezhetsz.
Csak egyszerű matek az egész.... :wink:

Orsi!
minden alkalommal vannak elrakva maradék előkészített spermiumok másnapig, pont a szükséges rátermékenyítések miatt.
Nem használják fel az egészet,/ICSI-nél általában nem is kell/ És nem dobják ki addig míg egyértelműen nincs rájuk több szükség.
harcimokus
 
 


Köszi Harcika!


Úgy rémlik, Bubi Győrbe jár...

Lilypie Third Birthday tickers
Lilypie Pregnancy tickers
"Aki azt szeretné, hogy minden úgy történjen, mint a mesékben, az a meséknek csak a végére emlékszik."
viktu
 
 


Harci,
Köszönöm én is így gondoltam csak egy másik fórumon azt írták hogy rosszul tudom :roll:

Allegro, Bella nektek is köszi!
Vendég
 


hát ez érdekes...
20 ezer ft -os konzis számlát kaáliban nem állítottak ki, az biztos. !!! Akkor azon más is volt / bár pont 20 nemtom mi lehet, mert 8000 ezerért éppenséggel semmi nincs , talán 2x4 ezerért hiv, hepa, néha Szmatona csinált ilyet, hogy a konzin már azt is levetette. De az nem CSAK a konzi. / Kérd meg tegye fel scennelve ! kíváncsi vagyok mit ír rá? :shock: :shock:
harcimokus
 
 


Helló!

Bocs, hogy belekotyogok, de már én is írtam oda, hogy tuti nem annyi.A lányzónak az egyik ismerőse fizetett állítólag ennyit a konziért.

Lilypie Third Birthday tickers
Lilypie Pregnancy tickers
"Aki azt szeretné, hogy minden úgy történjen, mint a mesékben, az a meséknek csak a végére emlékszik."
viktu
 
 


Viktu :?
Lehet, hogy már írtad, nem tudtam, hogy ez a helyzet nálatok :oops:
Nagyon drukkolok!

Évi :P
Köszönöm. Bizti nem jön közbe semmi és nemsokára jön a kistesó :D

Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


sziasztok!

Viktu :)
Lehet, hogy találkoztunk akkor az őrző környékén. Mert én még ott feküldtem kb. 10 - 1/4 11-ig (pont fél 10-kor volt a beületés). Véletlenül nem vagy magas, barnahajú és copfos? Miután végeztünk és vártunk még Krizsa dokira láttam egy szép magas párt, a bejárattól jobbra ültek.

Buborék :)
Gratulálok a 3 kis ügyeshez, s drukkolok még a mai 3-nak is. +++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Fanni :)
Látom, egyre inkább szükséged van az időgyorsítóra. Küldöm :D @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@

Katica, Viktu, Boni :D
Mennek a babaragacsok ########################################

Babaimi :D
Drukk a szurikhoz, hogy megy? Ha a Suprefact-ot Gonal követi, akkor az már sokkal jobb lesz. :)

Pusz
Buboskemene
buboskemence
 
 


Buboskemence :P
Köszi!

Lányok! Egy friss tábla. Petitkatát kivettem, ha jelentkezik, beteszem oda, ahová kéri!

Kép Kép

Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Harcika

Köszönöm a választ. Közben már sikerült megértenem a dolgot és valóban úgy történt ahogy leírtad. Amúgy engen nem ismerhetsz, mert Győrbe járok, viszont én tudom, hogy te vagy az Őrangyal :D


Katica, Vitku, Buboskemence, Boni
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++


Babaimádó

Ügyeskedj a szurikkal! :wink:

Évi

Durkk az inszemhez.
buborék5
 
 


Buboskemi, már jobb. tegnap én szúrtam és jobb volt. Szegény Apa is iygekezett pedig...ma is megpróbálom én, hátha hozzászokom :oops: . Nem tudom, mi jön a Suprefact után, mert csak a következő dokilátogatáskor tudom meg, jövő szerdán.

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Baba :P
Az tuti, hogy Gonal lesz! S az tényleg sokkal jobb, de végig megy a Suprefact is mellé!
Egyre ügyesebb leszel a szurinál :wink:
Mondjuk én meg egyre bénább, mert a tegnap szúrt is kicsit bepirult, bekeményedett :?

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Fanni, akkor átadtad nekem az ügyességed?
Akkor napi 2 szuri lesz, meg leszívás előtt még repi is?

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Lehet :lol:
Igen és elképzelhető, hogy az első pár napban (4 napig) lesz egy 3. szuri is, de miután én azt csak az utolsónál kaptam, nem tudom, hogy ez már a protokoll része-e. Mindenesetre szerintem sanszos az is, mert neked is fordítva van az LH:FSH-d!
Készítsd a tűpárnát :) de megéri :wink:
Puszi!

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Sziasztok!

Barnázás mgszünt koppkopp, fejfájás megszünt koppkopp, csa

csak pozitív energiák vannak

:lol:
Vendég
 


hááát...csak sikerüljön!

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Helyes, Boni :P
Drukkolok szüntelenül!

Baba :P
Sikerülni fog!

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Jó reggelt!
Nem tudok aludni.

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Babim! szegénykém! azért reméelm sikerült visszafeküdnöd még kicsit!

Mindenkinek szépséges Napot!
Vendég
 


Sziasztok!

Búboskemence, Katica, Viktu
ragasztók: +++++++++++++++++++ ! :)

Boni,
csupa jó hír! :) +++++++

Baba,
szegényem, sikerült kicsit visszafeküdni?
A szurikkal meg tényleg egyre ügyesebb leszel! :)

Buborék,
drukk az embrikéknek és az újabb randikhoz!

Fanni :P
még 5 nap! :wink:
Ha esetleg elfelejtenéd egy pillanatra! :lol:

Petitkata,
veled mi van :?:
angel37
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?