Új privát üzeneted érkezett!

Rani,
nagy drukk csütörtökre +++++++++

KépKép
tobi
 
 


Bella,
a basset is nagyon édi! :D
angel37
 
 


Bella
Még reménykedek, hátha úgy jársz, mit a barátnőd +++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Raniko
Drukk neked is csütörtökre, remélem csak kicsit lemaradt a picur ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Mereszt
Döbbentes az anyósod, szerintem is beszéld ezt át a férjeddel, neki kellene helyre raknia ezt az ügyet, meg kell titeket védenie.

Lafead :(
Érthetetlen a nagymamád és a báttyád is, de a lényeg, hogy hamarosan megszületik Hunor baba és akkor majd bánhatják hogy ilyesmit mondtak, mert egy kis tündérke lesz :) :D

Tobi :)
Biztosan szerencsét hoz a kisnyuszi :wink:

Angel :)
Nagyon jó érzés, hogy a pocakomban vannak a babamagocskák :) :) :)

Fanni :)
Ma már alig-alig érzem a hasam alját, bármi is volt ez, kezd múlni. Lehet hogy csak azért fájt, mert a leszívás után is fájt, s nem volt igazán ideje lecsillapodni beültetés előtt.

Köszönöm mindenkinek a sok drukkot és babaragacsot, kérem szépen még továbbra is :D :) :D :)

Pusz
Buboskemence
buboskemence
 
 

 
 

Raniko,
Remélem minden rendben lesz csütörtökön!

Bubos,
nagyon szorítok, valakinek muszáj most zebrát kapnia!
Vendég
 


Sziasztok!

Bella! Még én sem írok semmit... ++++++++++++++++++++++++

Rani! Csütörtökre+++++++++++++++++++++++++++++++++++

Lilypie Third Birthday tickers
Lilypie Pregnancy tickers
"Aki azt szeretné, hogy minden úgy történjen, mint a mesékben, az a meséknek csak a végére emlékszik."
viktu
 
 


Angel :P
Az naaaagyon édi!!!!

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Most beszéltem a dokival.
A HCG-m az már 10.000 felett van de a progim még mindig csak 182 mondta a doki hogy már el kellet volna érni a 190-et.
Én má nem bizom benne lányok és még jön a legroszabb!! :cry:
Valaki megadná Harcika számát mindig elfelejtem felirni és megkérdezni.
raniko
 
 


Anikó :D
és az, hogy 182 v. 190 ennyit számít???
drukkolok nagyon Neked, már 1szer képesek voltatok a csodára, drukkolok, hogy még1szer sikerüljön!

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Sziasztok!
Bella, vv eredmény? Én nem mentem, hajnal kettőig szültünk, ötig tanultunk szopizni, elég hülye helyzet, hogy a kutyák miatt inkább a holnapi tesztet választottam, de most így alakult az életünk, ahogy a kisherceg, én is felelős vagyok azért, akit "megszelídítettem", mindig és minden körülmények között.
Ma már teszteltem persze - nem bírtam ki - , totálisan negatív lett, pár óráig kiborultam, aztán valahogy minden átfordult bennem egy pillanat alatt, és már a következő lombikot tervezgettem. Szóval holnap is tesztelek, de már nem fűzök hozzá nagy reményeket. (azt igazán nem nagyon bánom, hogy két nap múlva vége az utrónak, leszakad miatta az összes mellem).

Kép
petitkata
 
 


Ranikó, a doki dolga, hogy a legapróbb dolog miatt is aggódjon, nem a tiéd! Nyugi, minden rendben lesz! ++++++++++++++++++

Kép
petitkata
 
 


Bocsi, hogy még egyszer belekezdek a mondandómba, csak közben eszembe jutott:
Mereszt, ha legközelebb anyósod közelébe tévednél (bár inkább ne) közöld vele, hogy a helyzet azért csodálatos, mert így van egy fantasztikus lányod, aki biztosan nem örökölte az apai nagyanyja gusztustalan természetét és végtelen ostobaságát.

Kép
petitkata
 
 


Petitkata: holnap együtt tesztelünk!

Raniko: ne add fel kérlek!

"Reményből él a vágy s meghal, ha nincs remény.”
snufi
 
 


Ranikó, én azért még drukkolok, nekem 182 az majdnem 190-nak tűnik...++++++++++++++++++
Vendég
 


Petitkata,
sajnálom a nega tesztet :( , a vérvételt továbbra is javaslom!

A kis szuszogó drágaságokhoz gratulálok! :D
angel37
 
 


Beszéltem Mágussal, szóval a vérvétel eredménye is negatív.

Kata,
Sajnálom. :(
Ezek szerint a következőnek is lehet, hogy együtt vágunk neki?!
Vendég
 


Kata,
ha lesz időd csinálj fényképeket a kiskutyukról!
Vendég
 


Sziasztok!

Új vagyok,ezért pár mondatot magamról: több éves próbálkozás után Krizsa doktor úrnál sikerrel jártunk 1 re (több inszem, lombik után)Nagyon meg vagyok elégedve az intézettel. Most a 9 hétben járok, de mindig azon izgulok, hogy meg van e, rendben van e.

Sokszor olvasom a fórumot, és nagyon szurkolok mindenkinek!

Egy kérdésem is lenne, remélem tudtok segíteni: szeretném a dr urnak a köszönetemet kifejezni, de nem tudom milyen formában szokás itt!? Pénzt fogadnak el?


Mindenkinek nagyon sok szerencsét kívánok.

üdv
barbi30
 
 


Bella! Nagyon sajnálom. :cry:

Lilypie Third Birthday tickers
Lilypie Pregnancy tickers
"Aki azt szeretné, hogy minden úgy történjen, mint a mesékben, az a meséknek csak a végére emlékszik."
viktu
 
 


Bella,
:(
Akkor várjuk együtt a jövő évet! :wink:
Beszéltél vele arról is, hogy hogyan, mikor tovább? Ha nem, akkor sztem minél hamarabb konzultáljatok róla és vegyen fel előjegyzésbe!

Barbi,
gratu!
Én sajna itt még nem tartok, de hálapénzt nem fogadnak el, ezt elvileg alá is íratták veletek! :wink: Úgyhogy vmi "tárgyi" ajándékban gondolkodjatok, ha vmit akartok adni, és természetesen fénykép a kisbabáról! :)
angel37
 
 


Angel,
pillants rá a vonalzómra :D

Viktu,
szorítok neked
Vendég
 


Bella,
ááá, bocsi, azt nem néztem, de most már látom :wink:
angel37
 
 


Bella, sajnálom :cry:

Pénzt nem fogadnak el, amennyire tudom, még ha jól rémlik erről papírt is alá kellett írni. Sztem Barbi, csak simán hívd fel és mondd meg neki, hogy köszönöd stb
Vendég
 


Lafi,
én is, de ezt kell elfogani

Olvastam a kórház kálváriádat, nem semmi! Minden elismerésem a tied!
Vendég
 


Bella,
hajrá 2008 :wink:

KépKép
tobi
 
 


[quote="petitkata"]B írta:petitkataocsi, hogy még egyszer belekezdek a mondandómba, csak közben eszembe jutott:
Mereszt, ha legközelebb anyósod közelébe tévednél (bár inkább ne) közöld vele, hogy a helyzet azért csodálatos, mert így van egy fantasztikus lányod, aki biztosan nem örökölte az apai nagyanyja gusztustalan természetét és végtelen ostobaságát.


Kata, ez nagyon ütős és jogos mondat! Akartam is írni Mereszt, hogy hihetetlen, milyen emberek vannak. Ezt már a tali után is mondtam, hogy ti egy család vagytok,. Dórika a ti kislányotok, És pont. Tényleg megdöbbentő, hogy ennyi szűklátókörű ember él körülöttünk, ráadásul pont a családban???? Ahonnan inkább a támogatást kellene kapni?
Lafi, neked is együttérzésem, nem lehet könnyű nektek sem.

Egy kedves szó olyan, akár a tavaszi napsütés.
allegrobarbaro
 
 


Sziasztok!!!


Fanni!!!
Köszi az érdeklődést!!És persze a többieknek is!!!
De sajnos most költözünk :roll: :? így még annyit sem tudok otthon netezni mint előtte!Vissza olvasni se tudtam még teljesen!!
A lényeg, hogy még mindig szuri ,sok sok kicsi tüsző amik lassan növöketnek!!!Remélem azért péntek felé már meglesz a punkció!!

Puszi mindenkinek!!
beu9
 
 


sziasztok!
itthon vagyok. két szép embrikét kaptam vissza.

most fekszem. laptop van előttem.

katica
katica30
 
 


Szia Katica!

Megy a ragacs+++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Lilypie Third Birthday tickers
Lilypie Pregnancy tickers
"Aki azt szeretné, hogy minden úgy történjen, mint a mesékben, az a meséknek csak a végére emlékszik."
viktu
 
 


Katica,
akkor neked is indulnak a tapasztódrukkok! :)

Beu,
drukkolok!
Ha jól emlékszem, múltkor gyorsan sok tüsződ lett! :) Ez most másféle stimu?
angel37
 
 


Alle, Bella, aranyosak vagytok, túl vagyok rajta, most fekszem, fel sem kelhetek kivéve amikor néha netezek, meg fürdés, kaja, wc esetén és ennyi. Majd csak eltelik....
Vendég
 


Rani ((((((((((())))))))))
KAta ++++++++++++++

Tesó+++++++++++++
KAtica+++++++++++++

És most jön az Én hírem!

Ma délben megvolt az első és remélem egyben utolsó inszeminációm!

azért tartottam eddig titokban, mert Párom munkája miatt kérdéses volt, de szerencsére Minden összejött! Most már csak a pozitív hozzáálásom kell! :lol: ami furcsa hogy Én nem kaptam semmi progipótlást, mert K.P szerint nincs rá szükségem!
Vendég
 


Sziasztok! :lol:

Fannnniiiiiiiiiiiiiiiiiiii:+++++++++++++++++++++++++!!!!!!

Angel: remélem, ez az ok és holnapután kiderül, hogy hogyn tovább.

Lafi: nagyon köszi, nem semmi ez a kálvária, amilyen hisztis vagyok én ennyivel nem úsztam volna meg, engem tuti úgy ki utáltak volna, hogy még ma is csuklanék!!!!!! :wink:

Bella: sajnálom, de na csüggedj, márciusban velünk tartasz és tuti siker lesz, ugye Angel?????

Katica: drukk, drukk!!!!++++

Boniko: drukkolok, indul a babairagi!!!!!

Mereszt, nagyon sajnállak, nálunk az anyukám mondogatja, hogy felesleges pénz kidobás az egész és csak az egészségem megy erre a hülyeségre, ezek után csodálkozik, hogy alig beszélek vele.

Petitkata: ne add még fel!!!!!! :lol:
Vendég
 


Sannah,
és én még azt hittem, csak az én anyukám mond hasonlókat (ő az örökbefogadásra mondta, hogy áááááááá,az nem olyan...), mikor felmerült, mint lehetséges megoldás, ha....

Egy kedves szó olyan, akár a tavaszi napsütés.
allegrobarbaro
 
 


Bonikó,
+++++++++++++++++

Egy kedves szó olyan, akár a tavaszi napsütés.
allegrobarbaro
 
 


És kiváltottam ma a Marvelont :D

Egy kedves szó olyan, akár a tavaszi napsütés.
allegrobarbaro
 
 


Boni!!!! ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Ha nem kell, nem kell, K.P. tudja mit csinál :wink:
Drukkolok nagyon!!!

Lilypie Third Birthday tickers
Lilypie Pregnancy tickers
"Aki azt szeretné, hogy minden úgy történjen, mint a mesékben, az a meséknek csak a végére emlékszik."
viktu
 
 


Bella! Nagyon sajnálom….

Mereszt! Ez egész egyszerűen elképesztő. Egyszer már kifejtettem erről a véleményem, így most nem teszem, de sír a lelkem, annyira fáj, hogy ilyeneket kell hallania annak az édes pici lánynak.

Lafi! Hát, nem is tudok neked mit írni az elképedéstől. Miért mondják ezt? A tesód sem értem.. hogy jut embereknek ilyen eszükbe és hogy tudják kimondani ezeket a szavakat??


(((((((((((((((Raniko))))))))))))))ez nem lehet igaz!!Nagyon sajnálom. Nem lehet, hogy mégis lesz valami belőle? Vagy elnézték, vagy…vagy..vagy??


Katica!100000 millió kg ragacs megy neked!

Boni! Ezt jól eltitkoltad még előttem is.drukolok+++++++++++++++++++++++++++++

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Bonikám! :wink: +++++++++

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


CSajok köszi! :lol:

Babim bocsi :oops:
Vendég
 


Csajok, annyi mindenkinek kell szorítani, hogy már fel sem tudom sorolni. :lol:
Mindenkinek nagyon drukkolok!!!

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Boni++++++++++++++++++++
Vendég
 


Sannah, hogyan döntöttél IR.-ügyben????
Vendég
 


:) :) :) :) Nagyon beindult a babagyár, egészen biztos vagyok benne, hogy hamarosan zebrák potyognak az égből! Mindenkinek +++++++++++++++++++++++++++++++ ezerrel! Katica, maradj nyugton, legközelebb én a 10 napig fexem módszert fogom kipróbálni. Búbos neked is +++++++++++++++
Bella, inkább nem rakok fel képet, egynaposan csak a mamijuknak és nekem szépek, egyébként rózsaszín tapijú és pofijú kis vak hörcsögöknek néznek ki :)

Kép
petitkata
 
 


Kata!

Én priviben is szivesen várok képet a kiskutyusokról. :lol:

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Boni: :D :D :D Drukk!!!!!!

Kati: ragacs-ragacs-ragacs!!!!

"Reményből él a vágy s meghal, ha nincs remény.”
snufi
 
 


Tesó nagyon drukkolok a pozitív tesztedhez! Kép
Vendég
 


Snufi!
Mikor tesztelsz????

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Tesó: köszi! :oops:

"Reményből él a vágy s meghal, ha nincs remény.”
snufi
 
 


Hanna: holnap. :oops:

"Reményből él a vágy s meghal, ha nincs remény.”
snufi
 
 


Snufikám drága! Nagyon-nagyon drukkolok holnapra!+++++

babaimádó
Kép
babaimado
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?