Új privát üzeneted érkezett!

Köszönöm Angel :) Szívesen a nyomdokaidba lépnék :)
buboskemence
 
 


Fanni,
köszönöm, hogy megelőlegezed a zebrámat, remélem tényleg úgy is lesz és miattam is frissíteni kell a táblázatot:D
Vendég
 


Sziasztok!

Fanni! GRATULAAAAAA!!!!!!! :lol: :lol: :lol:

Mindenkinek megy a drukk Csajok!

Kép

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 

 
 

Bubi!

Ügyik voltatok, gratula :) Drukk a randihoz! :)

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Bubikemence,
gratulálok a 10 petikéhez és remélem minél többnek összejön a randi!
Vendég
 


Énisénis szeretnék táblázatsor lenni :D 31 éves vagyok, Krizsamágus a dokim, első lombik, kiskatonák miatt, és az ET időpontja 11.06.

Kép
petitkata
 
 


Búbos, ez nagyon szép teljesítmény! Nekem csak három petike lett, de mindegyik ügyesen randizott. Nem is mertem mindet visszakérni, mert mi van, ha továbbra is ilyen ügyesek maradnak? Tudom, jó nagy barom vagyok, de nagyon megijedtem, amikor mágusunk azt mondta, rakjuk be mind a hármat. Az én 154 cm-es korpuszom nincs ilyesmire hitelesítve. Aztán lehet, hogy jó buta voltam...

Kép
petitkata
 
 


Bubi! Nekem is 10 volt. Akkor most a pasijaitokon a világ (és a biológus :lol: ) szeme!

Kép
zölddisznó
 
 


Hanna :P
Köszönöm!

Búboskemence :P
Remélem Freud-i elszólás volt és Angel is hamarosan babát vár :wink:

Snufi :P
Azért nagyon sanszos, hogy Te egyből a sárga mezőbe ugrassz, így várjuk meg a vérvételed, jó?

Petitkata :P
11.19-re írom a vérvételed, jó?

Bella :P
Mindenesetre gyanús vagy nekem :wink:

Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Fanni

315. oldalon megtalálod Zsebi adatait, ezen a fórumon.

Kép
zsuzsi73
 
 


Édes vagy Zsuzsi, máris nézem! Köszi!!! :D
Puszi

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Kezdem tényleg azt hinni, hogy 4-en vannak a hasamban... a 3 embrióból :oops:

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


FANNI! Ezigen nagyon nagy GRATULa nektek persze azért a többeszám mert a DR urat is megdícsérjük ,ez így helyes !!!Ha nem lenne ,nincs ez az ÓRIÁSI örömhír :D :D :D :D :D :D :D :D :D
:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D Egyszerűen szuper vagy :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:

Lois! Centrumosok? Ők még léteznek???Hiszen eljárás folyik ellenük ,nagyon sajnálom a történéseket :cry: :cry: :cry:

COCA ! Mennyi ? Nekem megéri ,de most LOISNak is jönnie kell :D

Cuki nagyon :D :D :D :D MENSI ?

KATICA ????Merre vagy?

NAGYOn szép ez a nap :D :D :D :D :D ITT a föld alatt is :lol: 8) :roll:

SZiasztok ! DAlmi
dalmácia
 
 


Fanni,
Másik fórumon egy lánynak 12. napon 1400 körül volt a hcg-je és kettő babája lett. Kislányok :D
Vendég
 


[quote="fanni73"]K írta:fanni73ezdem tényleg azt hinni, hogy 4-en vannak a hasamban... a 3 embrióból :oops:

Fanni :D
a másik oldalon ott van Anikó (azt hiszem), neki 600 körüli volt a hcgje és 1 babája van.
Nagyon sok dolog lehet. Ha nagyon hamar beágyazódott/beágyazódtak (ez akár lehet 1-2 nap alatt is), akkor mivel a hcg ugye 1.5-2 naponta duplázódik, így elég magasra fel tudja tornászni magát.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Dalmi :P
Nagyon szépen köszönöm! Hamarosan Neked is hasonló örömöket kívánok!

Pandus :P
Köszi, ez jó hír :D De különben nem pánikolok, csak körültekintően szemlélődöm 8)

Orsi :P
Igazad van! Erre nem is gondoltam! Mondjuk az vicces, hogy Anyukámnak mondtam, hogy drukkoljon, hogy legyen legalább 200, mert akkor leszek nyugodt :lol:

Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Fanni,
így utólag nézve tényleg vicces a 200 az 1511-hez :D
de majd akkor én átveszem tőled a 200-at ha nekem adod :lol:
Vendég
 


Búboskemence,
gratu a 10-hez és drukk a fiúknak a holnapi randikhoz! :wink:
angel37
 
 


Bella :P

Inkább kívánok Neked másik 200-at :wink:
Mertcsúnyairigyvagyok :lol:
De különben az 1. terhességemnél azt írtam ezen a topikon az egyik lánynak, hogy szívesen átadnám az egyik babámat, ha lehetne. (Ikereknek tűntek) Aztán 1 sem lett... úgyhogy én már nem ajánlgatok fel senkinek semmit...

Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Szia Bubi!
Gratula a 10 petikéhez :D

Lilypie Third Birthday tickers
Lilypie Pregnancy tickers
"Aki azt szeretné, hogy minden úgy történjen, mint a mesékben, az a meséknek csak a végére emlékszik."
viktu
 
 


Dalmi! Mi mennyi?

Kép
zölddisznó
 
 


Fanni: oké. :wink:

"Reményből él a vágy s meghal, ha nincs remény.”
snufi
 
 


bubi

Szurkolok nagyon, amúgy nálunk is hasonló a helyzet.
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++
buborék5
 
 


Faniiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii vaóóóóóóóóóóóóóóóóóóó! Fantasztikus! nagyon-nagyon boldog vagyok, hogy sikerült!Jajjjj,úgy tudtam..éreztem, tényleg!!! K. P. mit mondott? Gondolom,örült, hogy az új kezelés ilyen jól sikerült. Tegnp, mikor ültem ott előte eszembe jutott, hogy jujj, ha tudná, hogy Fanninak sikerült! :oops: :D

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Fanni,
nekem 13. napon 700-as hcg-vel 2 baba lett...
egy barátnőmnek valami kétezer párszázassal volt két babája, ha jól emlékszem. Úgyhogy valszeg teljesen egyéni.

KépKép
lili73
 
 


Sziasztok!

csajok KAticával kapcsolatban a hőmérőzés topikban találtok hírt! :wink: ide majd ő beírja...
Vendég
 


Fanni,
visszakerestem, Szonyának volt 2088-as hcg-vel két babája.

KépKép
lili73
 
 


Fanni! :P :P :P :P
Itt is Gratulálok, ez a HCG érték nem semmi! Szurkolok, hogy minden rendben legyen továbbra is! Vigyázz nagyon magatokra. Lehet, hogy nagyon hamar beágyazódtak, és ez az érték olyan, mintha egy 3 napos menne mondjuk a 14 -15. napon! De azért az tuti fix, hogy többen vannak, de vajon hányan??????????????????? :lol: :lol:
Párod mit szólt, gondolom kiesett a kezéből a telefon? :lol: :P

Petitkata! :D
Nagyon édesek a kutyusok! Nekünk is angol bulldog volt, sajnos nyáron elpusztult, pont azon a napon, amikor megtudtuk, hogy terhes vagyok, egyébként nagyon szerettük, szinte ő volt a "gyerekünk"! :( :(

Kép

Kép
donika
 
 


Szóval Katica diktál az ágyból, és dirigál. De ma kitett magáért, szóval megérdemli.

Szóval az üzenet:

Petesejt 12, aminek én nagyon örülök. Uram is szépen produkált (Ez nézőpont kérdése. - a szerk.). Holnap délelőtt 9-kor érdeklődhetünk, hogy fiú és lány randizott a perticsészében. Ha minden jól megy, akkor valószínűleg hétfőn lesz a beültetés.
Köszönöm a sok drukkot. Eléggé fájok, így ágyban fekszek.


Sok puszi!
Kati
katica30
 
 


Katica!

Gratulálok a 12 petikéhez! :D
Drukk a randizóknak!+++++++++++++++++++++++++++++++

Lilypie Third Birthday tickers
Lilypie Pregnancy tickers
"Aki azt szeretné, hogy minden úgy történjen, mint a mesékben, az a meséknek csak a végére emlékszik."
viktu
 
 


Katica :D
a 12 nagyon szép szám :lol:

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Katica! Jobbulást, nagyon drukkolok! Várunk a hírekkel holnap! Pihenj+++++++++++

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Baba :P
Nagyon köszi :lol:

Lili :P
Milyen aranyos vagy! Köszönöm szépen!

Donika :P
Igen, biztosan már mire hazaértük a Kaáliból, beágyazódtak. Ugyanis ez volt mindössze az az időszak, amikor nem figyeltem nagyon befele, s nyilván ezért nem éreztem semmilyen tünetet :lol:
A férjem a teszteléskor volt viccesebb. Ugyanis felhívtam és csak annyit mondtam. Szia! Van két erős pozitív tesztem. Erre ő, hogy jól van. Letette. Majd 10 perc múlva visszahívott, hogy most fogta fel :lol:
Ma csak annyit mondott: "Én megmondtam". Hát ilyenek a pasik :twisted:

Katica :P
Gratulálok a 12 petesejthez!

Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Sziasztok.

Ha lehetne csatlakoznék hozzátok.Lehet???? Szegedi Kaális voltam.Még nem tudom,hogy legyek-e továbbra is.Zádorihoz jártam.3 sikertelen lombikom volt már.
Elsőre punkciókor nem lett sejtikém.Másodjára 3 lett abból csak egy babót kaptam vissza,nem sikerült az sem.Utolsónál 2 sejtikém lett és egy túlstimum.A 2 sejt nem osztodott ráadásul infúzioztak meg duplára dagadtak a petefészkeim.Most 1 éve pihenőn vagyok mert ráadásnak ki is rúgtak a melóhelyemről.Most találtam újat.
Jó lenne veletek beszélgetni és mondanátok valamit a doktornőről vagy a dokiról.Van itt valaki aki a dokihoz jár?????
melánia
 
 


Fanni!
A pasik már csak ilyenek! :mrgreen: :mrgreen:

Katica! :D
Gratula a 12 petesejthez, drukk a holnapi randihoz!

Kép

Kép
donika
 
 


Fanni!

Ez szuper! Nagyon nagy gratula! Vigyázz magatokra!

Bubi,Katica!

Ti is nagyon ügyesek vagytok! Megy továbbra is a drukk innen a háttérből.

bols70

Péter 3050g 52cm

Kép
bols70
 
 


Katica!
Gratu a 12 petesejthez, azzal én is kiegyeznék :wink: ! Ezek a pasik...az én férjem is mindig tudni akarja, hogy pontosan mennyire volt "termékeny-termelékeny" aznap, és örök elégedetlen.... :lol:
Kemence!
A kerek 10-es is nagyon szép szám!!!!! :)
Fanni!!
Eszedbe jutott már az anno sokat emlegetett
"tutihogyösszejönababahogyhahajlandóvagycsinálniatáblázatot"?? :D :lol: :lol: :lol: :roll:
Dalmi!
Én szívesen menneék talira, ha nem üti egymást valamelyik vizsgámmal, mert lassan kezdődik a vizsgaidőszakom :oops: :oops: Az előzőre is mentem volna, de Boban Markovics koncertre mehettem pont akkor, és nem vitt rá a lélek, hogy kihagyjam.... :cry: :cry:

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Sziasztok!!!

Fanni!! :D :D :D :D :D :D :D
Igen első tüszőnéző!!!!!!!!
Kezdek izgulni!!!



Katica, Bubi!!! :D :D :D :D
Nagyon szorítok a talikhoz!!!!
beu9
 
 


Kati: hurrá!!!! Drukkolok ezerrel!!!!!! :D

Melánia: üdv.! :wink:

"Reményből él a vágy s meghal, ha nincs remény.”
snufi
 
 


sziasztok :)

Fanni :)
:oops: Elszólás volt, rád gondoltam amikor írtam. De remélem Angellel együtt és még mindenki mással követjük a jó példádat.

Katica :D
Gratulálok a 12 petécskéhez, pihengess. :) Ma délután/este nagyjából én is vízszintesben vagyok.

Köszi lányok a drukkokat! :) :) :)

Pusz
Buboskemence
buboskemence
 
 


Fanni!
akkor itt is gratulálok. :wink: Én nem aggódtam egy pillanatig sem, hogy gond lenne a hcg-vel. :lol:
És abban is biztos voltam, hogy ez sikerül most. Hát igen, aki a táblázatot csinálja terhes lesz, figyeltétek? / Húúú, most majd mindenki táblázatozni fog, hihihihi/ Úgy sajnálom, hogy nem tudtam adni neked a szokásos smile-s, virágos leletet. :cry: No, de pótoljuk ultrahangnál!

látom , megy a találgatás.. nagyon sok biztos következtetést nem lehet levonni, talán csak valószínűsíteni. Két db szélsőséges eredményt mondok, amiből egy baba lett. Igaz mindkettő 14. napos volt. /régebben csak 14. naposakat csináltunk, mostanában "divat " csak a korábbi. A türelmetlen kismamák szoktak rá :wink: :oops: / Szóval: egyik 59, a másik 2100. Ezekből lett egy baba. Nagyon-nagyon egyéni, hogy ki mennyi hcg-t termel. Függ alkattól /testsúly, anyagcsere stb./ Az való igaz, hogy azért van esély, hogy nem egy baba lesz.

Melánia!
szívesen látunk Pesten. De lányok! Krizsát ne ajánljátok, tudjátok, nem lehet új pácienst írni neki!
harcimokus
 
 


:) harci!

nekem még meg van a virágos smile-s lelet :) 1949-es hcg-vel a 14.napon!, mindjárt elő is keresem :)
ja és tojást ne egyél uh előtt, ha emlékszel még miért :) puszi, majd írok mailt!

Fanni! gratulálok! :lol:

katyerina
 
 


Szia Katyerina!!!
de jó, de rég láttalak erre !!!!!

jaj, nem, nem emlékszem! :oops: :oops:
vagyis......lehet, te voltál, akinek uh, előtt ebédnél "látomásom "volt??? pont erre gondoltam az előbb! de nem emlékeztem, hogy tojást ettem :D És már az sem, kinél, de ezek szerint te voltál :wink:

egyébként pont eszembe jutott ez a jelenet, az imént, mikor Fanninak írtam. És neki is hasonlót érzek..... :roll:

Fanninak majd egy uh fotót dedikálok, a lelet helyett :wink: :D
harcimokus
 
 


[quote="harcimokus"]A írta:harcimokus türelmetlen kismamák szoktak rá :wink: :oops:

értem én a célzást :lol:
tudom, ezeket a lányokat én rontottam el... elismerem :) :)

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Icsilya!
dehogyis rád gondoltam! :D :D ez rágalom :D :D azért többeknél is volt itt korábbi vvt. / na jó eszembe jutottál te is :wink: :D /

különben meg senkinek semmi lelkifuri, mert Kovács dr. mindenkit a 12. napon hív be ! nem is ír fel annál több utrót. Amerikában így csinálták, ehhez szokott. Tulképp azóta csináljuk korábban, mióta ő is nálunk dolgozik. Már én magam is rég leszoktam róla, hogy mindenáron kivárassam. Csak néha nem sül jól el.....és ismételni kell. Az izgalom meg annál roszabb ilyenkor. De várni is nehéz, én tudom.....
harcimokus
 
 


Jó reggelt Mindenkinek!
Kép


Bubi gratulálok és további drukkok!

KAti itt is óriási gartula mindkettőtöknek!++++++++++++++

Tesó+++++++++++++++++++

FAnni használt a légzőgyakorlat :wink: :mrgreen:

Kívánom mindenkienk, hoyg HArcika megérezze!+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
Vendég
 


Coca! Mennyit kérsz ,hogy melléd ülhessek??? :D :D :D Nekem sokat ér :wink: :wink: :wink:


FAnni! Pusza :D :D :D

Katica! Szép eredmény nagyon ,gratulálok!!!!!Pihenj sokat :D

Lois! Nem jöhet közbe semmi :wink:

Pusza Dalmi :D
dalmácia
 
 


Jó reggelt! :P
Azért kelek ilyen korán, mert mostanában 8-kor elalszom :lol:
De látom, van aki nálam is korábban ébred!

Boni :P
Szoktam relaxálni, úgyhogy csak megerősíteni tudom a "nagy levegőt beszív, lassan kifúj" előnyeit :wink:

Harcika :P
Mi az a hasonló, amit érzel nálam, mint Katyerinánál? (az ikrek?)
Nagyon várom a smile-s UH-t, de őszintén megvallom, ezt a várakozást most sokkal jobban bírom, mint a zebráért valót 8) (Vagy csak még? :roll: )
Legutóbb senki sem jelentkezett táblafelelősnek, én viszont megígérem még anno Angelnek :P , hogy adok neki zebrát. Így ha nem baj, addig még mindenképp szeretnék táblafelelős lenni :oops: De ha valaki nagyon átvenné, persze nem állok az útjába :roll:

Katyerina :P
Köszönöm szépen. S tojást miért is ne?

Bols :P
Szia! Hogy vagy? Köszönöm a gratut!

Beu :P
Kaptál Luverist? Drukk mára! Gyere a hírekkel!

Búboskemence :P
Semmi gond. Sokszor összekevertek már minket Angellel, egyrészt a majdnem ugyanolyan szám miatt a nevünk után, másrészt mert mindketten régi motorosok vagyunk :D
Drukk a mai randi eredményhez!

Katica :P
Nálad is drukk!

Melánia :P
Szia! Persze hogy gyere és írj. Az én dokim dr. Kovács Péter és mind emberileg, mind szakmailag csak jót tudok mondani róla. Nézd meg a www.kaali.hu-n. Mellesleg nagyon szépséges ember is, bár ez utóbbi az eredményhez nem tesz hozzá :lol:

Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Fanni :lol:
Vendég
 


Sziasztok!

Katica,
Gratulálok ez nem semmi!

Fanni,
én nem az 1511-ből gondoltam a kétszázat, hanem külön kétszázat :D De megértelek ám és csak poénból írtam! :D :D

Kérdésem, az jelent valamit, hogy tegnap 37,5 volt a hőemelkedésem, ma reggel meg 37. Csak azért mértem meg, mert olyan vacakul éreztem magam este és még most sem vagyok toppon, bár lehet, hogy ettől az időjárástól.
Vendég
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?