Új privát üzeneted érkezett!

sziasztok!

rövid leszek.

mindenkinek mennek a drukkok+++++

tegnap éjszaka megkaptam a repiszurit, eléggé megszédültem tőle.
holnap lesz a punkció. várom, de ugyanakkor félek is tőle.

katica
katica30
 
 


Sziasztok Lányok!

Kissé eltűntem, de érdemes volt jönnöm!!!

Fanni :D
Semmit nem mondok, írok, de tudd, örömömben könnybe lábadt a szemem a 2 teszt láttán :cry: :D Nem tudom feltenni az enyémet most, de ha látnád :wink: Holnap a gép előtt ülök majd reggeltől, amíg nem jössz!!! Nagyon bítom Bennetek, tudod :wink:

Rani :D
Aranyos vagy, hogy hiányoltál! Láttam az gyönyörű UH-os képed!!! Nagyon örülök Neketek! Egyszerre fogunk pocit növeszteni :lol: Én most már nem bírom tovább, átmegyek a Babavárósba - is :D

Mindenkire sokat gondolok, és kívánom azt a boldogságot, ami most a miénk - még így émelyegve, szédülve is :roll: :D

És SIKERÜLT a várandós vonalzóm!!!
Mindenkit ölelek!

Véda
Vendég
 


Legközelebb péntek este leszek net közelben addig is Mindenkinek mennek a babatapik meg a tüszőérlelők és minden ami kell ++++++++++++++++

Holnap azért a beépített emberemtől :wink: érdeklődöm, hogy mizujs :lol:

Fanni,
nagyon-nagyon drukkolok Neked :P mindjárt holnap :lol:

Bella,
neked is drukk ezerrel, és ha lehet ne izgulj, jó? (bagoly mondja...) :D

Coca,
nagyszakállú remélem úgy dönt, hogy megjöjjön a mensi 8)

Snufi,
gratula :)

Véda,
jó a vonalzód :lol:

Katica,
nyugi, pikk-pakk túl leszel rajta :wink:

puszi Mindenkinek

KépKép
tobi
 
 

 
 

Sziasztok!!

Snufi tényleg gyönyörű ez az eredmény! :wink:

Véda igen mi kb együtt haladunk!

Bevallom én még nem mertem a várandós topiba irni! :roll: :oops:

Véda mikor mész dokihoz nekem hétfőn kell menni!!
raniko
 
 


Rani :lol:
Nekem is!!!
Én 15-re megyek! Te?

Véda
Vendég
 


[quote="véda d."]R írta:véda d.ani :lol:
Nekem is!!!
Én 15-re megyek! Te?

Véda


Én reggel 9 re!
Most én megyek korán vagy te későn? :roll:
raniko
 
 


Véda néha neked is van pici hasfájásod?

Szegény Harcikát is zaklattam már ezért!! :roll: :oops:
raniko
 
 


Kati: Kép

Köszi Lányok!

"Reményből él a vágy s meghal, ha nincs remény.”
snufi
 
 


Kata :P
Akkor gyere majd a hírekkel! Drukk!

Véda :P
Szuper a vonalzód! Én is én is. Huhh, de izgulok. Angel fog megírni, mert vv után gyógytornára megyek, de így legalább gyorsabban jön a hír :D
Tudom igen és köszönöm.

Tobi :P
Köszönöm.

Snufi :P
Ez csalás! Te már előbb értesülsz a részeredményekről, mint a lombikosok :lol: Szépen alakulsz :wink:

Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Kata! Drukkolok holnap! :) +++++++++++++++++++++++++

Lilypie Third Birthday tickers
Lilypie Pregnancy tickers
"Aki azt szeretné, hogy minden úgy történjen, mint a mesékben, az a meséknek csak a végére emlékszik."
viktu
 
 


Fanni,
akkor kb. 10 körül már megtudjuk az eredményt Angeltől, vagy mennyi idő az eredmény?
Vendég
 


Én is 10-f11 felé saccolom. Nem lesz Harcika :? , így előzetes -mielőtt a dokim behív- infom sem lesz... Ráadásul a férjem sem tud jönni velem...

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Sziasztok!
Fanni, hát, ilen csíkokról álmodom :)
Bella, csak semmi rossz gondolat! Tudnod kell, hogy hétvégén vagy hétfőn születik az új bulldog almom, amit egy Bella nevű csajszi mesterségesezett :wink: . Nincsenek véletlenek :), a név kötelez :)
Mindenkinek ++++++++++++++++++++++++++++

Kép
petitkata
 
 


Fanni! Nagyon várom az eredményt!++++++++

Katica! Nagyon drukkolok holnapra! Én is már előre félek ám a leszívástól, pedig én még messze vagyok tőle..és még bármi közbejöhet.. :cry: De neked nagyon drukkolok! Gondolatban veled vagyok!

Angel! Veled mizu?

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Kata :P
Akkor ilyen csíkot kívánok Neked nemsokára :wink:

Baba :P
Köszi! Most épp nem izgulok, így van rá reményem, hogy az éjszakát alvással töltöm :lol: Azért reggel már nagyon fogok izgulni :roll:

Jó éjt, Lányok!
Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Sziasztok!

Fanni :lol: semmi aggódás!!!!!! Nagyon jó ez a teszt!!!!!! Drukkolok, holnap gondolok rád. A hisztit tessék nekem átadni!!!! Követelem!!!! :wink:

Katica szurkolok holnapra:+++++++++++++.

Petit :az én kicsikémnek még van két hete, olyan jó amikor picik születnek nem???? Imádom nézegetni őket és állni az alom felett és csak úgy bambulni őket, órákig bírom.

Coca: pirike???

Bella: drukk neked is.
Vendég
 


Fanni :D
Ha nincs ott Harcika, az rossz, ha nincs ott a férjed, az is rossz, így a Sors több rosszat nem akarhat Neked, ezért az eredmény már nem lesz rossz, hanem: GYÖNYÖRŰ MAGAS, STABIL HCG!!! (A próféta szóljon belőlem :lol: )

Rani :D
Ez nem ér!!!
A hasam néha görcsölget, de csak nagyon enyhén. A jellemzőbb az, hogy a bal oldali - a dolgosabb - petefészkem szurkál, feszül, mint tüszőrepi előtt. Ez a sárgatestektől van, így megnyugtató :D Ne izgulj a feszülés miatt, minden "alsó részed" készül fel a nagy feladatra!!!
És tessék megígérni, hogy hétfőn az UH után már átjössz a Babavárósba is!

Lányok :D
Nekem estére már jó kis pocim van. Pár hét és jöhettek dörgölőzni!!! Fanni, ez rád nem vonatkozik, neked már nem kell dörgölőznöd :D

Legközelebbi topiktali? :roll: Én nagyon-nagyon benne lennék még idén :oops:

Véda
Vendég
 


Én is én is tali!

Kép
zölddisznó
 
 


Snufi! Gratulálok :D :D :D

Fanni! Nem megyek holnap,Harcika hívott mert beszélt Mágussl aki azt mondta szedjem a fogigátlót,így csak 2 hét múlva megyek a Zsenihez :D :D Aki azt igérte karácsonyi ajándéknak csinál nekünk egy vagy két BABÓCÁT :D :D

Kébzeljétek ma milyen meglepcsim volt meglátogatott a LOIS ,aki nagyon édike volt :wink: Hozott sütikét is a bálna barátnőjének :D :wink: Köszönöm mégegyszer,a kolegám szerint is nagyon szép vagy :wink: :wink:

KAtica ! Csak így előre lépésről lépésre ,nyugodtan :wink:

Fanni! SAjnálom ,de nem megyek így nem láthatlak :wink: Én akartam az első lenni aki megtudja ,mennyi az eredmény :lol:

Pusza DAlmi
dalmácia
 
 


ÉN is tali legközelebb! jó sok pocakot akarok addig! legyen meg a rezgésszám! :lol: Kép
Vendég
 


Fanni!

Remélem a mai éjszaka nyugodt álmod van/lesz! Nagyon szorítok a magas HCG szinthez holnapra :D

Folyamatosan olvaslak Benneteket minden nap, mindenkinek megy a drukk amihez kell.

bols70

Péter 3050g 52cm

Kép
bols70
 
 


Fanni
Igazad van, én voltam bizonytalan! És így nem lehet nekivágni! Nagy tanulság volt!

Én nem emlékszem a HCg szintre Katánál,c sak a dokibá azt mondta: "Terhe,mint a pinty!"De már nem is fontos!
Drukkolok!!!!!!!!!Mindenkinek!!!!!!!!!!

Kép
anid
 
 


Sziasztok!!

Fanni! :D :D :D :D
Nem voltam net közelben!!!De ez nagyon, nagyon, nagyon fantasztikus hír!!!Nagyon szorítok holnapra sokat gondolok rád!!!Ha tehetném egész délelőtt a babanet lesném!!!!+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
Fanni kérdezted :D pénteken megyek UHra!!!
Snufi!!! :D :D :D :D :D :D :D

Bella!+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Buborék!
Pénteken mikor jössz a Kaáliba!!!!
beu9
 
 


sziasztok!

köszi a sok drukkot, ránk fog férni.

holnap fél nyolcra megyünk, a punkció fél kilenctől lesz.

jó éjt!

katica
katica30
 
 


Szép jó reggelt csajok!

Katica ! reggelre nagyon drukkolok,majd jelenkezz mi a helyzet.Nagyon várom ,addig is vigyázz magadra :wink: Pusza

Fanni! Ma már sokkal okosabbak leszünk :D Nem izgulni ,azt a terhet mi cipeljük hiszen annyian szorítunk értetek :D Jó teher bárcsak mindenkinek ilyen lenne :D

Lois ! Remélem szerencsésen hazaértél :D Eredmény a tanárurtól??
Puszika

Tali ! NAgyon izgi volt,stipi stopi Coca mellett :wink:

Coca ! Mizu veled ? :wink:
Sziasztok! Mindenkinek nagyon szép napot kívánok!DAlmi
dalmácia
 
 


Jó reggelt!

Fannni drága nagyon nagyon drukkolok mára! remeélm jól aludtál!


Mindenkinek menenk a babaragacsok, drukkok++++++++++
Vendég
 


Sziasztok!

Fanni nagyon várjuk a híreket!

Katica,
mennek a drukkok

Dalmi,
milyen jó kis karácsonyi ajándék lenne, ugye... :D

Petitkata,
ez komoly? Na remélem, hogy akkor a nevemhez hű leszek és teljesítek egykétcsíkos tesztet, bár tegnap este azt hittem, hogy mindjárt megjön, úgy fájt a hasam. Küldjél majd képet a kis kutyagyerekekről!
Vendég
 


Jóreggelt!
Nem aludtam szinte semmit, lehet jön valami front. Viszont végre tudtam hason feküdni - változatossá tette a forgolódást :).

Sannah, minden születés egy csoda, minden alom maga az élet, ahogy vak-süket kis szuszóból kis gazemberekké cseperednek. Ha valamin bepöccenek csak beülök a kicsik közé. Ennél jobb csak a saját baba lehet :). És persze jól begyakoroltam már a virrasztást is, tavaly a mami első héten úgy gondolta, ha valami nyekereg, arra rá kell feküdni és abbahagyja.

Bella, nyugi, nyugi, el nem tudom képzelni, hogy ennyi utro mellett megjöjjön (mindenhol érzem a jellegzetes szagát, lehet én vagyok ilyen gyaggyant).

Itt lehet minket megnézni: www.madzagfalvi.hu . A tavalyi bulldogbabákat pedig itt: www.belepojegyek.hu/bulldog
Sajna még nem jöttem rá, hogy mekkora képet lehet betenni, így nem merem beszúrni direktbe.

Kép
petitkata
 
 


Petitkata,
megnéztem őket, tündériek. Hozzáteszem én is 100%-osan kutyabolond vagyok. A házban, ahol lakunk minden kutya be akar jönni hozzánk, mert tudják, hogy állandóan simizem őket. Nem hajlandóak beszállni a liftbe, hanem fülelnek, hogy nem jövök-e ki, mielőtt beszállnának! :D
Készülj egyszer megyek hozzád kutyasimogatási látogatásra! :D Már ha engedélyezed!

Én nem érzem az utro szagát, de bármi lehet! :D
Vendég
 


Petitkata! NAgyon édesek a kutyusok! és gyönyörűek!


Én is megyek Péneteken a KAáliba! :lol:
Vendég
 


Sziasztok!

Már tűkön ülök én is Fanni miatt! :roll: Nagyonszurk! :D

Hú, mikor tavaly januárban mentem hcg szintet nézetni, nem volt ott se a párom, se Harcika, se Mágusunk... :( és még az eső is zuhogni kezdett, mikor kijöttem, egy nagyon kedves lány szánt meg, akinek aznap jó kis hcg szintje lett, és odaadta nagy örömében az ernyőjét. Ha netán olvas minket, az ernyő még megvan! :wink:

Baba,
köszi, velem semmi! :?
Ne félj a punkciótól - főleg már most! Biztos rendben lesz, sok szép petével! :)

Petitkata,
nagyon tündérek a kiskutyik! :D Imádom őket! :D
Megvan honnan van az avatarod! :wink:

Utro mellett egyébként megjöhet, saját tapasztalat :roll: , de nálad ne így legyen! :) ++++++++++++

Sannah,
nálad milyen kutyuk? :D

Dalma,
hajrá karácsony! :)

Katica,
+++++++++ gyere majd és mondd a számot! :)

Bella,
+++++++++ a mindjártmegjön érzés jót is jelenthet! :wink:


Jaaa, tali? Véda, tetszik a felvetés! :lol: Benne vagyok én is!
angel37
 
 


Angel,
Remélem a következő alkalomnál Te adod valakinek oda azt az ernyőt!:) Szóval szerintem vidd magaddal végig kabalaernyőnek!

Aranyos vagy, hogy mindig próbálod tartani bennem a lelket (és persze másokban is)! :D

Baba,
Nem jöhet semmi közbe, ne aggódj, most Fanni folytatja Véda után sikerszériát.
Vendég
 


Fanni, drukk-drukk. Teljen már az idő!

Bella, Bonikó, Angel37, köszi, büszke is vagyok rájuk :lol:

Angel37, képzeld, megnéztem egy régi topikot (nem itt) és rájöttem, hogy te ajánlottad nekem a Kaálit és a Mágust februárban. Örök hála neked!

Bella, hát gyere, bármikor, engedély nálunk nem kell, cím a honlapon, csak telefonálj előtte fél órával, hogy gyorsan letakarjam valamivel a mosatlant :) :) :) Minden kutya megérzi a szeretetet, ami benned van. Az enyéim legalábbis a mogorva embereket egyből kiszúrják.

Baba, a punkció a legjobb az egészben, mivel úgyis alszol :). No para. Ha ébredés után mégis fájnál, kaphatsz fájdalomcsillapítót, és jókat lehet beszélgetni a többiekkel az őrzőben. Úgyis egyszerre mentek vissza ET-re és vérvételre is :).

Mindenkinek, akit illet, meg nekem is: ++++++++++++++++++++++++babaragacs, tüszőnövesztő és szurienyhítő

Talizni énisénis szeretnék!

Kép
petitkata
 
 


Fanni HCG szintje: 1511 - nem elírás!

:D :D :D
angel37
 
 


Azta, akkor itt akár 3 baba is lehet :D
Vendég
 


Fanni gratulálok! HUUUUUUUUUURRRRRRRRRRRRÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D :D :D
Vendég
 


Fanni! :)
Ez nem semmi! :shock: Gratulálok! :lol:

Kép Kép
kismokus
 
 


Bella,
OK, legközelebb viszem! :)

Hááát, próbálom magam hasznossá tenni két lombik között! :wink: A fórumtól szakadni nem tudok... :)

Kata,
tényleg? :lol: Hol?
Látom, nem csalódtál! :wink:
angel37
 
 


Angel,
De már az elejétől hord magaddal légyszíves! :D
Vendég
 


Fanni nagy gratula!
Egyből nagy családosok lesztek :lol: :lol: :lol:
petra76
 
 


FANNI
GRATULA!!!!!!!!!!!!!!


Akkor mennek a ragacsok ezerrel!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Szép napot mindenkinek!

Kép
anid
 
 


Sziasztok Lánaok!!!!!!

Fanni azta eza szám sznte hihetetlen!!!
Lehet hogy 4 az 1 ben vagy? :lol:
Hatalmas gratula!!!!!!!4 :mrgreen:
raniko
 
 


Szia Fanni!

Több, mint gyönyörű a HCG-d, GRATULÁLOK!!!!
Vigyázz magadra és a babáidra.

Éden
Éden
 
 


Fanni: gratulaaaaaaaaaa!

Angel37: NLC Lombikbébi-újra

Csajok, nekem a lagziból maradt egy esernyőm, esetleg akar valaki férjhez menni? :wink:

Egyre lassabban telnek a napok...

Kép
petitkata
 
 


Fanni :D !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!4
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Epedve várok :D

Véda
Vendég
 


Drága FAnni! annyira de annyira!++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Fanni!
Ezek után mit írjak!
Gratulálok!Apának is,aki ha ma éppem dolgozik,háááááááááááát....
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Ezek után előre is boldog mikulást,és karácsonyt.

Kép
csiperke
 
 


Fanni :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Mi csoda??? Mennyi??? Itt esek be az íróasztal alá, de menten!!!
Jujjjjj, de izgi!!!!!!!!!!!!!!!!! Ilyen magas számot, te szent ég? (Szerintem hamarabb lesz nagyobb a pocid, mint nekünk Ranival :lol: :lol: :lol: ) Úgyhogy dörgölőzni majd hozzd, ill. hozzátok kell. 3 in 1? 4in1?
Jujjjjjjjj, de boldog vagyok!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Most hívom a férjecském, mert ő is izgul ám értetek!!!

Véda
Vendég
 


Fanni,
Hát én mondtam hogy ikrek :wink: tudtam mivel én fertőztelek meg :lol: :lol: Lehet túl erősen dörgöltük össze a pocinkat :lol: Hurrá :lol: :lol: :lol:
Kép
Vendég
 


Sziasztok ismét!

Fanni!
Azt a mindenit!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :shock:
Kérek engedélyt gratulálni! :wink:

Puszi :)
Vendég
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?