Új privát üzeneted érkezett!

Tudom, hogy torz :oops: de felteszem, mert azért szerintem látszik...
Még nem merek boldog lenni, csak nagyon örülni :roll:
Fanni

Kép

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Fanni,
Ez azért még jár neked :wink:
Kép Kép Kép
Vendég
 


Fanni! :P
Én látom!!!!!! Ha úgy döntesz, hogy holnap vérvétel, akkor nagyon fogok drukkolni! :P

Kép

Kép
donika
 
 

 
 

Fanni: én is látom!!! :D Kép

"Reményből él a vágy s meghal, ha nincs remény.”
snufi
 
 


Fanni!
Én látom!! :D :D :D :D :D

Kép
Kép
kisfóka
 
 


Sannah!
nem kaptam semmit!! :cry:

Fanni!
emlékeztetlek a Pandától kapott "babafertőzésre" :D mindig működik, nem hittétek el nekem... :oops: :D
harcimokus
 
 


Fanni!

Jó kis izmos csíkok ezek, juhééééééééééééé!

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Hogy működik ez a fertőzés? Mingyá' átugrok Pandushoz fertőződni :twisted:

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Mindenkinek mennek a babaragacsok, tüszőnövesztők!!!!!

Zöldi! Nagyon sajnálom, ami történt, de tudod...Nagyszakállú!!!

Kép
Kép
kisfóka
 
 


Fóka! Rátapintottáűl a lényegre!

Fanni! Ezek nagyon jó fotók Rólatok! :wink:

Kép
zölddisznó
 
 


Fanni,
Ez két csík, akárhogyan is nézem! :D
Vendég
 


Csajok :P
Olyan édesek vagytok. De azért még tényleg várjunk 2 napot, jó? Addig még megköszönni is csak alig merem :oops:
Tényleg szép csíkok, bevallom, még sosem teszteltem ilyen korán... igaz, még blaszoim sem voltak soha :roll:

Ha 2 nap múlva is ilyen boldog leszek, akkor szívesen adom tovább a "fertőzést", de ha csak egyvalakinek lehet, akkor már Babának ígértem... Ő viszont hamarosan továbbadhatja :wink:

Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Fanni! Láccccccik az a 2 csík!!!!!!!!!!!! Hogy én mennyit izgulok miattad!!!!!!!!!! Tessék menni vérvételre mielőbb, mert egekben a vérnyomásom, úgy szorítottam/szorítok NEKTEK!!! :lol:

dkata
 
 


Szia Fanni ha torz ha nem akkor is ott a 2 csík!!! :wink:
Halk gratula!!!
És megy még a drukk!!!+++
raniko
 
 


Kata!
Nagyon édes vagy!

Neeee szekáljatok lécci-lécci. Muszáj még 2 napig kibírjam! A 11. napi vérvétellel az a baj, hogy ha "kétesélyes" és szerdán mentem, azt mondanák, menjek hétfőn. S addig becsavarodnék... Szóval várjunk még 2 napot... vagyis már csak alig több, mint másfelet :lol:

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Én is mutizom valamit! :D Kép Üstökös
raniko
 
 


[quote="fanni73"]K írta:fanni73ata!
Nagyon édes vagy!

Neeee szekáljatok lécci-lécci. Muszáj még 2 napig kibírjam! A 11. napi vérvétellel az a baj, hogy ha "kétesélyes" és szerdán mentem, azt mondanák, menjek hétfőn. S addig becsavarodnék... Szóval várjunk még 2 napot... vagyis már csak alig több, mint másfelet :lol:


Fanni én támogatom hgy ne menny 11 nap én vayok az élő példa hogy nem jó döntés!!!
Ha vársz 2 napot is tuti ott lesz a csik hisz a kontrolcsikod szinte szégyeli magát a másik mellet!! :lol:
raniko
 
 


Fanni :D :D :D :D :D :D :D :D :D Másfél nap múlva vérvétel :)

Bella, mámamán én sem fájdogálok olyan nagyon, csak ha a szokásos tempómban közlekedem (ész nélküli rohanás).
Tobi, köszi a +++++-t, tessék csak gyorsan felzárkózni :)
Katica30 növögessetek szépen!
Cocának piriszállítmány röppályára állítva. Tudod, forró víz, pálinka, meg valaki, aki a végén kihúz a kádból :) Bibivel (bár nem tudom, itt mi volt a nickje, a kolléganőm) szorítunk neked.
Búboskemence, ugye hogy jól megy már a szuri? :) :) :) Katicával pont úgy vagy váltásban mint mi Bellával :). Nekem nagyon jó volt, hogy volt egy ismerős – mosolygós – arc.
Ranikó: hát ez naon meseszép :)

Kép
petitkata
 
 


Raniko :P
Igen... miattad is félek a 11. napi vérvételtől... akarom mondani a Te példád miatt...
A petezsákod nagyon szép szabályos, ott az a picúr :wink:
Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


[quote="fanni73"]R írta:fanni73aniko :P
Igen... miattad is félek a 11. napi vérvételtől... akarom mondani a Te példád miatt...
A petezsákod nagyon szép szabályos, ott az a picúr :wink:
Fanni


Hát igen most lehet hogy hülyén veszi ki magát mert én nem birtam de tuti többet nem tenném.
Ugye a 14 nap a 11 hez képest nem volt túl jó.
Harcika is mnda ha nem mentem volna 11 nap akkor tök normálissan haladtam volna.
Igaz Kovács doktornő azt monda az első időbe nem mindig kétszereződik de nem adtam magamnak akkor sok eményt!!!
Erőt kivánok neked még 2 naphoz!!
raniko
 
 


Valaki látta Védát mostanság? :roll:
raniko
 
 


Sziasztok!

Raniko! Fanni! HURRRRRRRRRRÁÁÁÁÁÁÁÁÁ!!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép


Harcika! Édes vagy. Remélem, Pandus pocija jó jel, mert én is megsimiztem. :wink:

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Hanna :P
Én is remélem :oops:

Raniko :P
Kell is az erő :roll:
Véda volt pár napja... talán tegnap előtt?

Frankón mensis görcseim vannak... dehát ágyazódnak beljebb és beljebb ugyebár...

Nna megyek, kicsit csinálok mást is :lol:

Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Fanni :lol: :lol: :lol:
Nagyon drukkolok, bár az, hogy ilyen korán ilyen erős pozitív a teszted, nagyon bíztató !

(szerintem is ráérsz még a vérvétellel, progipótlást úgy is kapsz :wink:)
mniki
 
 


Raniko, gratulálok a szép petezsákhoz ! Izgultam érted és örülök, hogy kicsit megnyugodtál !
mniki
 
 


Fanni
Én úgy hallotta, hogy a teszt csak úgy csalhat, hogy valaki terhes, de nem mutatja ki!
Olyat még nem, hogy valakinek két csíkos és mégsem terhes, pláne kettő egymás után!
(Én is gratulálok)
Vérvételig jó ágyazódást kívánok!!
petra76
 
 


Raniko: Kép :D :D :D

"Reményből él a vágy s meghal, ha nincs remény.”
snufi
 
 


Mniki Köszönöm!!!! :D


Snufi nagyon édes ez az integető baba köszönöm!!!! :D
Harcika megmérte a pindurt ami 3,6mm-es.
Van arrol is UH képem csak homályosabb!

Fanni ha nem kapsz semmilyen HCG tartalmazó gyogyit akkor nem csalhat a teszt!!!
És jó erős a csikod nyugííííííííííííííííííííííííííííííííííííí!
raniko
 
 


Petra :P
Pedig olyan is van ám, de nem nekünk, rendben? :wink:

Mniki :P
Szia :D Köszi! Tényleg bíztató :oops:

Görcsölgetek. Kicsit hányingerem is van és elkezdtem szédülni. Ha ülök, akkor nem szakad le a hasam. De egyébként az 1. terhességemnél is ilyen tüneteim voltak és éppen így, a 10. napon :roll: Nagyon bizakodom 8)
Mit tesz egy teszt? Máris "tüneteim" vannak. :lol:

Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Rani :P
Nem kapok és nem is kaptam :D
Fanni
U.i.: Bocs csajok, hogy ennyit írok....
Asszem muszáj lesz egy kis bor, teljes görcsben vagyok...

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Fanni,
jaj de jó, halkan gratula és hangosan látom ám ott azt a két szép csíkocskát, hajrá zebrák :lol: nyugi :wink: simán kibírod az a két napot, max egy kicsit izgis lesz :wink: majd a pocidat megsimizhetem a babafertőzés miatt?
Rani,
cuki a pici :lol:

KépKép
tobi
 
 


Fanni!!!!!!
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Kezem lábam x-ben érted!!!!

Zsu&Borka
KépKép
bzsuska
 
 


Lányok kezd beindulni a babaeső!

Hajrá mindenki!!
buborék5
 
 


Fanni!!!

meleg szívvel gondolok rád ebben a két napban, jaj nagyon nagyon sok: ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Jó érzésem volt és van veled kapcsolatban! :wink:

Ranikó!

egyszerűen gyönyörű az Uh képed! Gratulálok hozzá sok szeretettel!!!

Mindnekinek nagyon szorítok akinek aktuális!!!! :lol:

Nálam megvolt ma a 2. inszem, nagyon kellemesen telt, mint mindig, (én a laparnál, a kórházban is szerettem lenni :oops: ) reméljük sikeresen ezúttal :wink: :lol: Mellettem a pihenőben most beültis lányok pihentek annyira de annyira helyesek voltak, ahogy szorították az Uh képet a kis maszatkákról...pontosabban a buborékokról, de az most mindegy :wink: :lol:
Vendég
 


Tobi :P
Perszehogy! :wink:

Legyekmami :P
Köszönöm szépen! Hasonlóan szép tesztet kívánok Neked is :wink:

Zsu :P
Köszönöm szépen. Izgulok ám rendesen :oops:

Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Fanni!
Éreztem! :D (blaszto szerencse.. :D )
Igyál egy kis bort szerintem, vhogy csak eltelik az a másfél nap.
Mondjuk én 11.nap voltam, de azért mert a 12.vasárnapra esett...
És gondolokozz azon, hogy táppénzre mész, szerintem megérné otthon nyugiban és nem a kakahalmok alatt... :lol:
Továbbra is iszonyúan drukkolok!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :oops:

Kép
fendike
 
 


Fendike :D
Köszi! Jelenleg táppénzen vagyok... elvileg maradhatok, minden emellett szól...
Másfél nap múlva ilyenkor már valószínűleg ébren leszek és várom, hogy indulhassak a Kaáliba :lol:
Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Fanni!

Csak miattad neztem be hamar. Kezem-laban csuriban, nagyon sokat gondolok rad es nagyon örülök mar most! :P

Kép
Kép
jucmuc
 
 


Köszönöm, Judit :oops:
Minden rendben lesz, úgy kell lennie. Úgy lesz :roll:

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


babafertőzés: pocakok összeérintése, terhességi rezgésszám átvétele céljából. :D :lol: Nagy poci kell hozzá /lsd. Panda/. Jah, igen, a nagy poci alatt baba kell legyen nem csak hurcinca :oops: :oops: a "nekem már nagy a pocim" című hozzászólóknak :D :D :oops: Egy poci többszörhasználatos, úgyhogy nem csak Babának jut belőle. Nem kezecskével simizünk, mert pociba kell a rezgésszám...

Édes dolog és bizonyára butaság, de "működik". :D :D :D
pusszancs mindenkinek.
harcimokus
 
 


Hmmm, akkor gondolom még várnom kell kicsit, hogy továbbadhassam a babafertőzést, hiszen egyelőre még semmi pocakom sincs :lol: De amint fertőzhetek, azonnal osztom :lol: szívvel, lélekkel :P
Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Fanni!!
Én még nem gratulálok..... 2 nap múlva okés??? :wink: :wink:
Harcika!
Jó kis elmélet!!! :lol: :lol: :lol: Majd kipróbálom, bár a jelenleg terhes barátnőim ( létszámuk: 2 ) furán fognak rámnézni..... :shock: :shock: :shock:
Dalmi!
Én bújkálok???? Te hol vagy???? Hát már mindent innen kell megtudnom rólad???? :lol:

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Harcika!

nagyon tetszik az elmélet :lol:

Sanjnos a terhes barátnő már megszült, keresnem kell nekem is valakit aki összeérinti velem a pociját. Gondolom a kettes nőin idegenekhez dörgölözni nem ér? :wink: nem beszélve a rekaciójukról :lol: :wink:

Fanni, majd számítok a pocidra nemsoká! :lol:
Vendég
 


Harci,
:lol: :lol: ez nagyon jó volt :lol: :lol:
Vendég
 


Sziasztok!


Fanni! Jó borozgatást! Apának hogy mondtad el???

Raniko! Édes a babád! :lol: :lol: :lol:

Legyekmami! Jó randit neked is!!!

Mindenkinek megy a babaragacs! :lol: :lol: :lol:

Harcika! Na, akkor valami pocis ismerőssel koccintunk. :lol:
Bár az okos Uram szerint, neki is kismamis a pocija, csak kisbabája nincsen benne. :lol:

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Hanna :P
Csütörtökön leírom. Addig nem merek lelkendezni... bár óráról-órára egyre több a tünetem :oops:

Legyekmami :P
Ez csak természetes. De ne haragudj magadra, ha előbb leszel terhes, mint ahogy nekem megnőne "összedörgölhetősre" a pocim :wink:

Lois :P
Tökéletes!

Én úgy néztem volna a pókerarcot, de nincs adás a tv-ben. Javítják a kábelt egész Érden :? De tudjátok mit? Akkor is boldog vagyok :)

Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Fanni! :lol: :lol: :lol:

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Fannikám!

Uffff! :shock:
Majd két nap múlva szavakba öntöm. :wink:

Sziasztok lányok bocs a betörésért.
Vendég
 


FAnni Kép
Vendég
 


Uramatyám egy betörő :lol: Szia Junkó :wink:
Vendég
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?