Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Fanni: nem abban egyeztünk meg, hogy a hisztit meghagyod nekem?????????????????????? :shock: :evil:

Angel: remélem és nagyon bízom Mágusban, ha azt mondta megoldjuk akkor biztosan tudja a megoldást. Mikor kell menned hozzá?

Bella:+++++++++++

Bubi: drukk ezerrel.

Coca: én is küldök neked pirikét.

Mindenkinek mennek a drukkok!!!!!

Esik a hóóóóóóóóóóóóóóóóóó!!!!!
Vendég
 


Sannah,
szia :) , még épp itt csíptél!

Tudja hát, tuti kis fagyibabás meneted lesz a következő! :wink:

Dec. 3-án megyek, épp 3 hét múlva!
angel37
 
 


Sannah :P
De :oops: azért muszáj kicsit hisztizzek, különben nem is én lennék :wink:

Angel :P
Hogy-hogy decemberben? Nem márciusban jön a folytatás? Vagy már megint maratoni fogigátló szedés következik? :shock:

Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 

 
 

Coca!

2 napja olvastam rólatok,de én is padlót fogtam. :shock:
Nagyon sajnálom,viszont ahogy viszonyulsz a helyzethez azt csodálom!!!!!!!!!!!

Raniko!
Nagyon örülök az egyre jobb híreknek! :wink:

A tüszőnövesztőket és a babaragacsokat küldöm.

Kép
Kép
mereszt
 
 


Fanni! Ne legyél negatív! Megegyeztünk, hogy most te jössz, aztán én! Tessék betartani és hinni a babákban6babában. Különben is, emlékezz rá, hogy megsimizted Pandus hasát. AKkor megegyeztünk, hogy ha bejön, én is meg fogom tenni. ++++++++alig várom, mikor bejelented, hogy Harcika közöltre veled, hogy jön Kisfanni vagy kis...(fiúcska), vagy mindegyik:-) :lol:

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


sziasztok!

kemence: drukk holnapra++++

coca: hajrá piri!

véda: pihizz sokat! a meló megvár :wink:

rani: halk gratula :wink:

sannah: örülök, hogy kiderült, hogy mi a baj. hipp-hopp kikezelik, és jöhet a baba.

lafi: drukk+++++

petra: gratulálok :lol:

snufi: drukk holnapra++++

mindenkinek mennek a drukkok++++

rólam:
ma voltam uhn és vérvételen is. nőnek a tüszők. holnap újabb uh, a doki szerint valószínűleg csütörtökön lesz a punkció. de a holnapi uh függvényében megbeszéljük.


katica
katica30
 
 


Kati: Kép

"Reményből él a vágy s meghal, ha nincs remény.”
snufi
 
 


Sziasztok,

mostanra értem ide :oops:

Ranikó,
egész nap drukkoltam. Reméljük, tényleg minden jól alakul a továbbiakban is. Most nagyon úgy néz ki, kismama vagy :D Halkan,de gratulálok.

Katica, neked is megy a drukk, hogy legyen csütörtökön punkció

Jó éjt mindenkinek!

Egy kedves szó olyan, akár a tavaszi napsütés.
allegrobarbaro
 
 


Jó éjt: Kép

"Reményből él a vágy s meghal, ha nincs remény.”
snufi
 
 


sziasztok Csajok-Kismamik( jelöltek) !
Mindíg olvaslak titeket, örülök nagyon és szomorkodom is az itt olvasottakon.
Nagyon nincs mit írnom, mióta tudok az oltári magas inzulinomról, parkolópályán vagyok. Ma megbeszéltem Sz. dokimmal, hogy az inszemet is elhalasztjuk januárra. Addig talán hat az adimet. Januárban megyek az endokrin rendelésre is kontrollra, remélem a leletek kedvezni fognak az inszemhez. Olyan nagyon szeretném!
üdvözlöm mindőtöket!
nani72
 
 


Hűha, Katica! Nagyon drukkolok!+++++++++++++

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Sziasztok! Bocsika de olyan gépem volt amin nem tudtam jelentkezni,csak olvasni :cry:

Fannikám ! érted nagyon nagy szurkolás magy ,remélem sikerül :lol: Sok pusza :wink:

Rani! Ez nagyon szép teljesítmény :D Ügyi vagy :wink:

drága Cocának pirit küldök ,mondjuk a sajátomat is ha kell :wink:
Tudod neked bármit bármikor :D :D

Lois !Kedves merre csavarogsz?Nem ér linkeskedni :wink: :wink:

Mindenkinek sok puszika :lol: Vigyázzatok magatokra

HArcika!Minden megoldódott amiről beszéltünk :lol: Tudom már nincs esélyem a decemberre ,azt nagyon sajnálom :cry: Biztos így kellett lennie valamiért :wink: Puszika Dalmi
dalmácia
 
 


Katica ! Csak ügyesen :D [/img]
dalmácia
 
 


Sziasztok Lányok!!!

Szia Nani!!!

Remélem a január a te hónapod lesz!! :wink:

Fanni mennek a drukkok!
raniko
 
 


Jó regeglt!

Mindenkinek mennek a drukkok amihez kellenek! :lol:
Vendég
 


Buborék
Ha győribe jársz, kihez jársz? Boga dokihoz?

Mindenkinek drukk ezerrel!!!!
petra76
 
 


Fanniiiiuiii, Bella, Petra, Pkata, Snufi, Raniko
babaragacs+babanövesztő +++++++++++++++++++

Katica, Buborék, Viktu, Búboskemence
tüszőnövesztő +++++++++++++++++

Lafi&Hunor baba,
+++++++++++++++

Coca
miki terén mizujs?

Angel,
hali, azért lassan mi is kezdhetünk :wink:

KépKép
tobi
 
 


Dalmi!
nem megmondtam! mindig így van......
Azért én felhívnám a Krizsát szerintem nem húzott ki!!! /mert ő is tudja, hogy szokott ez lenni :D /
harcimokus
 
 


Sziasztok,

Én már nagyon régen jártam erre, de a hétvégén gondoltam rátok, ezért írok most. Régibb emberek talán emlékeznek rám, és is túl vagyok már 3 sikertelen lombikon.
Most csak azért írok, mert a hétvégén családállításon voltam megint. Nem tudom mennyien ismeritek ezt a módszert, én magam nem csak megtaláltam vele a sikertelenségek okát, de megoldani is sikerült.
Sok szeretettel ajánlom mindenkinek a http://angstermaria.extra.hu/ oldalt. Kérlek-kérlek olvassátok el és ha egy kicsit is megérint, ne habozzatok elmenni egy ilyenre, adjatok magatoknak egy esélyt.
Nagyon szívesen megosztom saját tapasztalataimat, ha érdekel bárkit.

Mka
Vendég
 


Mka :P
Szia! Ez azt jelenti, hogy babát vársz?
Én egyébként voltam ilyen családállításon :roll:
Puszi!
Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Fanni,
Nem, ott még nem tartok, hogy babát várnék, mert nekünk csak lombikkal lehet gyerekünk a párom veleszületett rendellenessége maitt.
A lelkemben legbelül sikerül feloldani a gátakat végre.
Neked nem tetszett dolog?

Mka
Vendég
 


sziasztok!

mindenkinek mennek a drukkok+++

kemence: te hogy állsz?

rólam: ma is voltam uh-n. ma este megkapom a repiszurit, és csütörtökön punkció!

katica
katica30
 
 


Mka :P
Az az igazság, hogy nálam is "találtak valamit" a családállításon. Meg is oldottuk, de nem hozott sikert, azóta ez a 3. lombikom... (amúgy pedig a 6.)
Drukkolok Neked!
Puszi!
Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Fanni!
Hogy vagy?? Semmi piri, ugye???????? :x

Kép
fendike
 
 


Fanni,
Sajnálom. Nekem nem elsőre hozott sikert a dolog. Rengeteg munkám van benne. Én kb. úgy jártam, hogy odamentem a gyerekproblémával és valami teljesen másra kaptam választ azonnal. Majd elmentem még párszor, mert nagyon meg akartam oldani a dolgot és megoldásokat találtam az életem más területére. Majd egy jó fél év múlva jöttem rá, hogy ott volt mégis csak a megoldás az orrom előtt a legelején a gyerekproblémára, de csak nemrég esett le a tantusz és óriásit szólt :).
Persze itt sem tudnak mindenkin és mindenen segíteni.

Kitartás!
Mka
Vendég
 


Sziasztok!

Katica, Buborék, Viktu, Bubikemence, Petra, Petitkata, Snufi, Raniko, Fanni,
hajrá +++++++++++++++++++++++++++++++ Mindenki raktározza el, amennyi szükséges belőle! :D

Nekem már nem fáj a hasam, illetve nem úgy, mint tegnap. Remélem ez jót jelent, majd kiderül, azért most már izgulok...

Coca,
Mikivel mi újság? Igyekszem neked küldeni, nekem most nem lenne rá szükségem.

Dalmi
Lehet, hogy akkor mégis csak december lesz? :D

Lafiról tudtok valamit?
Vendég
 


Sziasztok!

Petra

Igen, Boga doktorhoz járok. Mondjunk mióta a stimuláció megy, csak Kőrösi doktorral találkoztam, mert Boga doki valahol máshol volt. Azt mondták pénteken már lesz. Jó lenne, mert az előző lombikot is három orvos csinálta.

Fanni

Már nagyon megy a visszaszámlálás. Mindenki izgul érted!

Katica

Mennek a drukkok!
buborék5
 
 


Azért is érdeklődtem, mert én is régen láttam Boga dokit. Kőrösi doki csinálta a leszívást is, és a beülti is. Meglepődtem egy kicsit amikor közölték velem, hogy Ő fogja csinálni. :shock:
Korábban azt hallottam róla, hogy Nagyon profi, nem mintha a Boga dokival bármiféle gond lenne. :lol:

Fanni még nem teszteltél titokban? :oops:
Tudom, hogy nem szabad, hiszen én is hogy jártam, meg csütörtök is mindjárt itt van!!!
petra76
 
 


Lányok lenne egy kérdésem. Ennél a lombiknál mindig reggel kaptam a szurikat, mert a párom így tudta beadni. Az orvoshoz járás miatt mára ez már teljesen felborult, most kb délre esik. Szerintetek nagy probléma ez?
buborék5
 
 


Még egy gondom lenne. Megkaptam a mai szuri adagomat és a Gonal beadásakor kifolyt szerintem elég sok. Valakivel előfordult már hasonló eset? Mi a helyzet ilyenkor?
buborék5
 
 


Katica :D
Pont ugyanúgy állunk, nekem is este pontban 10-kor kell beadnom a repesztő szurit, s csütörtökön reggel leszívás. Drukkolok nektek nagyon +++++++++++++++++++++++++++++++++++++ :)

Szia Nani :)
Drukkolok nektek, hogy januában már zöld utat kapjatok :) ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Bella, Fanni, Snufi, Petikata :D
Mennek a babaragacsok, drukk :) +++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Viktu, Katica, Buborék, Pat :)
Tüszőnövesztők, érlelők postázva, légivel :) +++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Buborék :)
Nekem a dokim azt mondta, hogy napi 1-2 óra csúszás belefér, tehát szerintem ha több nap alatt mászott át reggeltől délig a szuri, akkor az nem probléma.

Lafi :)
Drukk +++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Zöldicoca :)
Nálad van már a télapó? Ha nem küldöm pirit, én látni sem akarom :)

Pusz
Buboskemence
buboskemence
 
 


kemence: én is nagyon drukkolok neked. hú, tényleg ugyanúgy állunk. nekem 21.30-kor kell repiszurit kapnom. de megkapom a kaáliban, egyik nővérke bejön szurit adni.

katica
katica30
 
 


Dalmi! Hú, de nagyon örülök jajjde jóóóóóóó!

Fanni!§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§
...ez egy újfajta ragacs. Nagyon ragadós!!! :lol:

Mindenkinek puszmusz, aki pirit küld, de elsőbbségivel, ha lehet. Még mindig semmi. :cry:

Kép
zölddisznó
 
 


Sziasztok!

Harcika! Írtam privit megkaptad?

Fanni, nem, nem adok belőle, azt hagyd meg nekem és kész. :lol: Babaragacsok elindultak.

Angel, a fagyit nekem írtad? Azt gondolom Mágusnak nem tetszett, hogy mereven elzárkóztam tőle, de ő rá akar beszélni, szerinte azzal is van esély. Én még aggódom rajta egy kicsit. Nem igazán hiszek benne, jövő héten megyek hozzá és mindent megbeszélünk, utána írok.

Mindenkinek ezer drukk.

Lafi, nagyon szurkolok.
Vendég
 


Csajok :P
Továbbra sincs tünetem, pontosabban mára a cicim is lejjebb engedett, s ezen úgy felhúztam magam, hogy elmentem a patikába. Van 2 db 3 óráig visszatartott vizelet utáni POZITÍV tesztem. Nem tudom feltenni, mert nem bírtam úgy lefotózni, hogy kivehető legyen már maga a tesztkazetta sem.
Remeg kezem lábam és igyekszem elhinni. Lehet, hogy muszáj lesz felmennem holnap vérvételre :roll:
Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Ja és lécci még ne gratuláljatok...
Köszi :roll:

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Fanni,
Jó nem gratulálok! De én is akarnék ilyen tesztet! :D
Vendég
 


Bella :P
Neked is lesz! Pont úgy kezdtél mensis görcsölni, mint én :wink:
Egyelőre csak ülök és nézek magam elé és remegek. És elértem a férjemet, aki azt mondta "tudtam". De azért még óvatosan élem csak bele magam... vérvételig...
Puszi!

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Fanni! -nem gratulálok-
DE!-én tuti nem bírnám ki, és elmennék holnap vv.-re!
Nagyon drukkolok!!!!!!!+++++++++++++++++++++

Este jövök és visszaolvasok, -most csak gyors bekukk volt-

Ragacs, tüszinövelő, babanövesztő, időgyorsító-miegymás megy+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Cupp, Lányzók!


:)

Lilypie Third Birthday tickers
Lilypie Pregnancy tickers
"Aki azt szeretné, hogy minden úgy történjen, mint a mesékben, az a meséknek csak a végére emlékszik."
viktu
 
 


Fanni

jöttem gyorsan ide is
Tudtam :D :D :D
nagyon boldog vagyok :D
Zsuzsi

Kép
zsuzsi73
 
 


Fanni!

Hurráhurráhurrá!!! Nagyon örülök nektek! Holnap pedig irány vérvételre :)

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Fanni! :P
Jól van, csak így tovább, én csendben minden nap nagyon szurkolok Neked!!!!!!! egyébként egy ideje van egy megérzésem, remélem bejön....
A ciciddel egyáltalán ne foglalkozz, nekem is visszalapult! :wink:

Kép

Kép
donika
 
 


FAnni nagyon csuriban a kezem++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
Vendég
 


Fanni! Használt a §§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§!
Gyorsan levédetem! :wink:

Kép
zölddisznó
 
 


Fanni: :D :D :D :D :D Kép

"Reményből él a vágy s meghal, ha nincs remény.”
snufi
 
 


Zsuzsi :P
Köszönöm szépen a folyamatos támogatást! Nagyon sokat jelent/jelentett! De azért még lássuk azt a vérvételt...
Puszi!

Évi :P
Most beszéltem Harcikával. A 12. napi a biztos, úgyhogy kibírom addig. Majd reggel csinálok még1 tesztet, s akkor talán megnyugszom :oops: Mondjuk lehet, hogy most 2 napig nem fogok aludni :lol:

Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Fanni :P :P :P

Könnyes a szemem a meghatottságtól!
buborék5
 
 


Fanni,
Sikerült megfertőznöm téged :wink: :lol: hatásos volt a pocik összedörgölése :lol: :lol: Nagyon drukkolok!!!!!!!!!
Ez egy nagyon szép nap :lol: :lol:
Kép
Vendég
 


Jajjj, csajok, ez még titok :D
De nagyon köszönöm, Buborék :D
Azért, hogy ne legyek tünet nélkül, pszichésen máris csináltam magamnak egy kis hányingert :lol:

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Ezt jó tudni, hogy a 12. napi az már biztos!

Fanni azért nagyon örülök ám neked! :D
Vendég
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?