Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Mai babaragacs szállítmány indul ezerrel!!!!!!!! :wink:

Petra Gratula! :lol:

Raniko??? Siess a jó hírrel!!!! :wink:

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Köszönöm Lányok!
Így fogok cselekedni. De úgy is el kell mennem a nőgyógyászomhoz Utrogestant felíratnom, mert nincs a Kaális dokim. Lehet, hogy majd rajta keresztül megoldom.

Coca, nem inkább valami féle keményebb edzés kellene, ami meghozza azt, aminek meg kellene jönnie. De csak egy tipp :oops:

Nem nagyon szokott nekem fájdogálni, görcsölni, de ha mégis akkor ezt alkalmazom, utána rendesen meg szokott indulni.
petra76
 
 


Mindenkinek köszönöm a gratulát, nagyon aranyosak vagytok!
petra76
 
 

 
 

Coca,
nagyon köszönöm a biztatást akkor ezek szerint még nincs semmi veszve :oops:
Vendég
 


Helló!

Rani: :?:

Fanni: drukk!!!

Petra: gratu!

Kati: mizu?

Coca: remélem mihamarabb megjön, és nem kell orvos hozzá!



Én holnap megyek vérvételre és uh-ra. ( azt nem tudom mit néznek, gondolom hormonokat, meg hogy megrepedt-e,.... )

"Reményből él a vágy s meghal, ha nincs remény.”
snufi
 
 


Petra! Nem kell azt siettetni, addig legalább henyélek. De viccen kívül, foró fürdőzök, (((pálinkát is ittam, pszt!))), és hasizmozom, meg sexxelek. Ennél többet nem tehetek! :lol:

Kép
zölddisznó
 
 


Zöldi!
Küldök az enyémből egy kicsit. Jó?

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Hanna! A pálinkádból? Jóóóóó :lol:

Kép
zölddisznó
 
 


Coci,
ennél többet valóban nem tehetsz! :wink:

Snufi,
++++++++++++++
angel37
 
 


Zöldikém!

A pirimből. :lol:

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Petra!

De jó, nagyon örülök a csíkjaidnak! Gratulálok! :)

Bella!

Ne add fel, drukkolok!

Bocs, most csak ennyire futja :(

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Zöldi, pirit én is szívesen adok, pont a napokban lenne esedékes :) Viheted :)

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Sziasztok!

Petra :D gratulálok a 2 csíkhoz.

Bella, Fanni, nem feladni!!! Nagyon kell hinni benne, hogy megkapaszkodnak azok a cseppecskék, és helyes kis emberek lesznek belőlük. Bánkódni ráérünk akkor, ha már egyértelműen nem sikerült. Nagyon drukkolok nektek ++++++++++

Coca, ha rá akarsz még dolgozni, www.intimtorna.hu Nekem 1 hét alatt segített :wink:

Egy kedves szó olyan, akár a tavaszi napsütés.
allegrobarbaro
 
 


Coca meggyőztél, és már 1 kiló le is ment, csodákra képes ez a pálinka :lol:

Köszönöm szépen a Gratulákat!
petra76
 
 


Alle! Intim tornázni szoktam amúgy is. Még egy avivás mensimeghozót bevetek, oszt jóvan!

Kép
zölddisznó
 
 


Petra! De ez titok! Norbi meg ne tugja!

Kép
zölddisznó
 
 


Ez Norbi titok, hanem Coca titok :lol:
petra76
 
 


Szóval: ez nem
petra76
 
 


Pedig én most nem ittam pálinkát :lol:

Szóval ez NEM Norbi titok, hanem Coca titok.

Hurrrá asssszem sikerült!
petra76
 
 


Petra!
te nem a budapesti kaáliba teliztél ma!? ....merthogy itt nem győzünk meg senkit arról, hogy ne vegyünk vért, sőt mindenkit inkább rábeszélünk. /és ma minden telit én vettem fel majdnem/
vidékiek nem tudom, hogy szokták.
harcimokus
 
 


Sziasztok Lányok megjöttem!!!

Na szóval a mai hirem a következő:Látak egy szép petezsákot amibe talán már látható valami kis pulzálás!!!! :D
A HCG kb 8300 körül van a progim kb 110.
Kapom továbbra is a progiszurit és egy hét mulva kell mennyek!!

Harcika nagyon köszönök mindent!!!

Lányok Harcika megmérte kb mekkora lehet a baba 3,6mm-er!!! :D
raniko
 
 


Ja és Petra gratula a két csikhoz!!!! :wink:
raniko
 
 


Sziasztok!!!
Pár napra eltűntem, mert a Cocával történteket én sokkal rosszabbul viseltem, mint ő. Épp akkor másztam végre fel a netre, amikor kiderült, és nem nagyon tudtam átrágni magam rajta, hogy ilyen történhet. Nagyon sajnálom és Coca, nagyon-nagyon csodállak!
Mindenkinek nagyon köszönöm, aki gondolt rám :)!
Búbos, húúú, de belehúztál :)!
Bella, ne keseregj, nekem is fáj a hasam, és nekem nem így szokott megjönni, az tuti. A bajon meg elég akkor szomorkodni, ha már tényleg megvan.
Elmondom az elméletemet, aztán Harcika majd elmondja, hogy tök hüyleséget beszélek :) Szóval nekem is jobban fáj bal oldalon. Az UH képen látszik, hogy az egyik babócát a nyálkahártyába tették, a másikat meg mélyebben. Valszeg a mélyebb fáj. Legalábbis én nagyon remélem :) :) Mindenesetre nem bánnám, ha már nem fájnék kicsit, már már második hete csak a nyavalygásból áll az életem.
petitkata
 
 


Ranikó! :lol: :lol: :lol:

Lilypie Third Birthday tickers
Lilypie Pregnancy tickers
"Aki azt szeretné, hogy minden úgy történjen, mint a mesékben, az a meséknek csak a végére emlékszik."
viktu
 
 


Rani! Jeeeeeeeee!

Petitke! Imádom, ha csodálnak! :lol:
Az embriókat nem teszik sem a nyálkahártyába, sem beljebb, az az ő dolguk, hogy beágyazódjanak. Beágyazni a dokik is csak a hálószobában tudnak :wink: Őket csak a méhüregbe helyezik, a többi rajtuk, és a Nagyszakállún múlik.

Harcika! Sok a telefon, vagy zaklathatlak kicsit! Nem fontos, nem sürgős.

Kép
zölddisznó
 
 


Petikata!
szégyellem, de nem, vagyok képben , hol tartasz... Ha jól veszem ki, talán transzfer után, teszt előtt/?/
Az embriókat a méhnyálkahártyába teszik. Mindet !
A fotón , ha a transzferkor készült fotóra gondolsz, az embriókat nem lehet látni, lévén mikroszkópikusak szemmel egyáltalán nem láthatóak, uh-n sem. Amit lehet látni az két db légbuborék, amik között voltak a babák a katéterben. Ha mindkét buborék megvan a képen ebből lehet tudni, hogy a babák benn vannak. Nem lehet egyiket se mélyebbre vagy nem mélyebbre rakni....
A bal oldal minden valószínűség szerint attól fáj, mert ott volt több leszívott tüsző, ezáltal ott van most sok sárgatest, és azok bizony feszítenek, görcsölgetnek. De az nagyon jó jel, mert van valami, amiért ennyire dolgoznak. :wink:
Az oldalak fájása teljesen független attól, hogy a méhben hol tapad megaz embrió.
harcimokus
 
 


Ranikó,
hurrrrrrráááááááá :lol: gratulálok :lol:

Petra,
gratula a teszthez, így tovább ++++++++++ :D

Bella,
nem elkeseredni, hajrá zebrák :wink:

Fanniiiiuiii,
küldöm ide is a zebrákat :wink:

Coca,
hozzád meg megy a miki :wink:

KépKép
tobi
 
 


Kata,
mi az, hogy beljebb teszik a mnyh-ba? :oops:
Én csak egy foltot szoktam látni az UH képen, egy kis buborékot, és abban vannak ez embrikék...

Drukkolok! +++++++++++++++ :wink:

Anikó,
gratula! :) Ez így azért már egész jó, nem? :wink:

Harcika :)
akkor ma lehet, hogy mi is váltottunk pár szót! :wink:
angel37
 
 


Igen lányok köszönöm a gratulációt kicsit nyugottabb vagyok!! :D
raniko
 
 


Harcika, Coca, kösziii :). Pedig olyan jó kis eccerű elmélet volt ;).

Ott tartok, ahol a Bella, 8 nap van még a tesztig. Gyártom a tickeremet épp :)
petitkata
 
 


Raniko :D
Gratulálok, éljen! :)

Zöldi :)
Te tényleg mindent megteszel, hogy jöjjön piri :) Így is kell. :)

Petikata :)
Mennek a babaragacsok ++++++++++++++++++++++++++++++++
buboskemence
 
 


Harcika
Én a győri Kaáliba járok, de sok hassznos infot tudok itt felszedni, azért csatlakoztam ehhez a fórumhoz.

Raniko
Gratula, ahhoz képest, hogy milyen rázosan indult.....
petra76
 
 


Angel!
nem emlékszem.... :oops: Meg a hangomat is megismered, nem? :D reggel korán még nem és dél körül Rani uh ideje alatt sem én voltam a központban. ha akkor teliztél esetleg.

Coca! Hívj nyugodtan.
harcimokus
 
 


Harcika :)
telefonos felismerésben nagyon béna tudok lenni :oops:
Fél11-11 körül csörögtem, lehet, hogy te vetted föl, de át lettem kapcsolva kolléganőhöz, az időpontomat kérdeztem csak, hogy biztos-e, mert mikor legutóbb ott voltam, kicsit kérdőjellel írtak be ennyire előre, és mondták, hogy nov. közepén azért kérdezzek rá.
angel37
 
 


Ranikó :)
ezek szuper hírek! azért nem semmi, hogy mit produkáltatok ti eddig :)

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Sziasztok!!!

Raniko!!! :D :D :D :D
Nagyon szuper hírek!!!

Petra!! :D :D :D :D
Gratula!!!

Fanni, Bella!!!
Nagyon drukkolok nektek!
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
beu9
 
 


Petitkata,
na végre már hiányoltalak nagyon! Úgy eltűntetek ET után mikor mentetek el? Én még ott voltam jó darabig, de nem láttalak!
babaragacsot neked ++++++++++

Harcika
Imádlak visszaadtad a reményemet, mert bizony nekem is nagyon fáj a bal oldali petefészkem és onnan szedtek le több tüszőt! :D (ja és kétszer volt baloldali petefészekgyulladásom is, úgyhogy gondolom még ezért is érzékenyebb)

Raniko,
hajrá
Vendég
 


Bella, ha nem nevetsz ki elárulom, hogy ET után megkérdeztem a férjecskét, hogy emlékszik-e olyanra, hogy nekünk még maradni kell-e? Mondta, hogy ő nem... mondtam, én sem. Szegény Krizsamágus kétszer mondta el ET előtt közvetlenül, de hát mindenhol járt az agyam, csak ott nem. Szóval hazamentünk. Ercsi határában értek utól telefonon, hogy ugyan hol csámborgunk, hiszen várnak.... Ööööööööö izé :) :) :) Másfél óra az út haza, ugyanennyi vissza, szóval ha összejön a baba, az bizony autóversenyző lesz :lol:

Egyébiránt azóta is alulról súrolom egy 3 éves gyerek szellemi szintjét.

Kép
petitkata
 
 


De azt sem láttam, hogy kimentetek! Én még kb. 4 óra körülig ott voltam, mert vártam a fuvaromat és ugye akkor volt havaseső és beállt az egész város. Az egész váróban egyedül voltam és a lányok már megkérdezték tőlem, hogy melyik csatornát szeretném nézni stb.
Azt hallottam, hogy keres Krizsa doki, de azt hittem közbe bementetek és nem figyeltem és elosontatok!

Autóversenyző, na ezek után tuti! :D
Vendég
 


Sziasztok!

Raniko, Petra

Gratulálok nektek, vigyázzatok magatokra! Petra, amúgy én is Győrbe járok.

Fanni

Naponta olvaslak titeket, azt hiszem már jobban izgulok, mint Te. Nagyon szurkolok neked.

Mi ma voltunk ultrahangon és vérvételen. Az ötödik kezelési napon a jobb oldalon 4, a balon pedig azt hiszem kettő petike látszódott. Nem tűnt elégedetlennek a doktor bácsi.

Mindenkinek sok sikert és kitartást kívánok!!


Buborék
buborék5
 
 


Petitkata,
Hogy lehet, hogy neked 8 nap van a tesztig, nekem meg 7 a vérvételig, nem hétfőn (19-én) kellene neked is vérvételre jönni?
Vendég
 


Sziasztok!

Szóval én is úgy tudom, hogy a méhüregbe teszik a kicsiket, hiszen a méhnyálkahártyába nem is tudják, merthogy még pár napig bukfencezgetnek a méhüregben. S tudtommal 1 buborék van, a kicsik UTÁN van betéve. Így ha mind bent vannak, akkor a buborék is bent van, s arról készül az UH felvétel!

Köszönöm a drukkokat, remélem, meghálálhatom :oops:

Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Hátul mentünk ki :oops: . Nem dobtak ki a pihiidő lejárta után a pihenőből, én jelentkeztem, hogy mostmár 10 perce túlórában vagyok, erre mondta a nővér, aki ott volt, hogy akkor elenged. Ebből az én nem túl barázdált agyacskám leszűrte, hogy mehetünk haza, el vagyunk engedve :). Fél ötre értünk vissza.
Te is kaptál szurit?

Kép
petitkata
 
 


Nem én nem kaphattam! Engem letiltott róla Krizsa doki miközben rakta vissza a pöttömöket!

Ezek szerint Te igen! Mire jó az a szuri?
Vendég
 


[quote="bella06"]P írta:bella06etitkata,
Hogy lehet, hogy neked 8 nap van a tesztig, nekem meg 7 a vérvételig, nem hétfőn (19-én) kellene neked is vérvételre jönni?



Még nem tudom, hogy hétfőn lesznek-e ügyfeleim, + másik cégrészleghez kerülök, egyelőre még azt sem tudni, hogy asztalom, székem lesz-e. Eljövendő főnököm nem tud a lombikról - ez elég gáz, de nem tudtam hogy elővezetni, miután közölte, hogy az átalakuláskor szívesen átvenne a részlegére. Persze elenged bárhova, bármikor, nagyon jó fej, szóval még gondolkodom a hétfői vérvételen. Meg persze +1 nap várakozás +1 nap reményt is jelent. De ha gondolod, hétfőn randizhatunk megint :).

Kép
petitkata
 
 


Gondolom sárgatestes cucc, de mint ismeretes, nálam addig tart az info, amíg elolvasom, szóval nem tudom :oops: . Amúgy meg arra jó, hogy férjecske minden momentumát együtt élje velem a lombikozásnak :) :). Első alkalommal időbe telt, amíg a popómba merte szúrni a tűt :). Rögtön ET után kellett kapnom egy egész adagot, utána kétnaponként felet. Ma este kapom az utolsót.

Kép
petitkata
 
 


Ok, akkor még megbeszéljük, remélem kell menni vérvételre! :D
Vendég
 


Aham értem, én nem tudom miért nem kaphattam, valami olyasmit mondott Krizsa doki, hogy nem akarja terhelni a szervezetem, mert van egy kis folyadék a hasamban (ha jól emlékszem, mert mindezt akkor motyogta, amikor éppen ügyködött a "lábam között". :D Remélem enélkül az szuri nélkül is elegendő nekem az utro, ahhoz, hogy kétcsíkosat teszteljek, de majd megmondják a csajok, akiknek nagyobb tapasztalata van.
Vendég
 


Bella,
azért nem kaptál, mert hyperstimutól tartott! :wink: Olyankor általában nincs hcg szuri az ET után, legutóbb én se kaptam, pedig az ezelőttieknél volt.
angel37
 
 


Angel,
köszi
Vendég
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?