Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok lányok :D

Egy kis segítség kellene...Keddtől kell adnim magamnak a Gonal F toll szurit, de egy picit bonyolultnak tűnik. Bár gondolom itt már sokan átestek ezen a kezdeti nehézségen.
A 400-as adagot kaptam és 75 egységeket kell adni belőle, de valahogy nekem az első használat annyira nem világos :?

Ha tudnátok segíteni nagyon hálás lennék...

Előre is köszönöm
Pat
pat74
 
 


Pat :)
első használatnál le kell tekerni a minimumig (asszem 35) és ott egyszer felhúzni, majd kinyomni. Ezzel éred el azt, hogy a köv. adagban már tuti nem lesz levegő, és mint a 70 NE bemegy.
Ezután tekered a 70re, felhúzod, belövöd és kész is.

70 NE-nél nem fogsz látni jelentős változást a pumpánál, mert az nem sok, de hidd el, attól még az az anyag bement.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


angel37
 
 

 
 

Angel, Icsilya
Nagyon köszönöm a gyors válaszokat, remélem menni fog :lol:

És ha mindig ugyanazt az adagot kell beadni, akkor a 70-es adagoláson ne is változtassak? Mindig csak belövöm, másnap új tú, újra kihúzom és kész?

Raniko
Engem is elkezdtem piszkálni a melóhelyen, most, hogy célegyenesben vagyunk. Jó fejként kb 1 éve megmondtam, hogy mire készülünk, erre most kilépett a kolleganőm és nekem bent kellene lennem állandóan, szombaton is szabadnap nélkül. Gondolhatod mennyire hiányzik...
Bár velem van a tudat, hogy lombikprogram alatt nem rughatnak ki... :wink:

Csak éppen megnehezíthetik a várakozás idejét.

Lányok ti elmentetek betegállományba beültetés után? Nekem elég stresszes a munkahely, sok telefon, idegeskedés+hülye főnökök...

Pat
pat74
 
 


Pat,
igen, hagyd úgy beállítva, és a köv. napkon már csak új tű fel, kihúzod a toll végét, és nyomod befelé! :)

Pár napot kivettem mindig beülti után.
angel37
 
 


Véda!
"Azért valamit én sem értek. Raniko írta, hogy biztos nem méhen kívüli - ha jól értem - az 5 napos HCG miatt. Én azt hittem, hogy a HCG emelkedése-csökkenése-stagnálása nem függ össze azzal, hogy méhen belül vagy kívül van a baba. Akkor most, hogy van ez? "

Azért kicsit mégis..
T.i. a méhenkívülinél kevesebb hcg termelődik, lassabban, és sokkal szerényebb ütemben, mint pl. most Ranikónak. De azért gondoltam, hogy talán mégsem lesz az, mert mivel a transzfertől 6 napra csinált egy halovány tesztet /láttam is/ a méhenkívüli nemigen termelt volna még láthatót a pisiből.
De ez csak még remény , hogy nem az lesz.... egyik doktorunk kedvenc mondása, hogy " A nők mindenre képesek" :D
Produkálni pl. hihetetlen értékeket és mégis bármi lehet a végén. :oops: /akár baba??/
harcimokus
 
 


Angel 37

Köszönöm, nagy segítség! A párommal csak néztük néztük, a videót is kb 5*, de nem jutottunk semmire. Pedig ő nagyon bátor, megigérte, hogy beszúrja, ha én esetleg nem bírnám :lol:

Akkor a két hét szabi lehet, hogy túlzás lenne? Na majd meglátom, hogyan leszek

Pat
pat74
 
 


Fanni! :P
Holnapra megy a drukk ezerrrrrrrrrrrrrrrel!!!! Hányat kérsz vissza, ha nem titok?

Kép

Kép
donika
 
 


Harcika :D
Köszönöm!!! Mindig tanulok Tőled valami újat!

Fanni :D
Juj, de beindultak!!! Hú, nagyon izgalomban vagyok én is miattatok!!! Viszont a nov. 25.-i vérvétel időpontját nagyon távolinak tartom az ET-től. Ilyen türelmes leszel?(az 22 nap!!!)

Véda
5+2
10 nappal az UH előtt
Vendég
 


Sziaszto!

(((((((((RAniko)))))))))))))))) Szorítok értetek :wink:

Fanni! Nagyon szép eredményeket produkáltatok :D csak így tovább ,szorítok neked :D Sok sok puszikát küldök ,no meg egy baráti ölelést :wink:


Lois !hajrá ,mindent bele :wink:


Kép
dalmácia
 
 


Sziasztok!

Fanni!! :D :D :D
Ez nagyon szuper!!!
Nagyon ügyik vagytok!!!Nagyon drukkolok nektek!!!!

Raniko!! :cry: :cry: :cry: :cry:
Nagyon sajnálom!!
beu9
 
 


Sziasztok!


Ma voltam 10. napi uh-on, megnézték, mit produkált a Closty. 3 szép tüszőm van (meg egy picike) (egyik oldalon 2, másikon 1), hétfőn újra nézik, mert még növésben vannak (LH is - volt még), és kedd-szerdán repesztjük (szurival). (Átlagban mennyi számít jónak? Úgy értem hány darab?)
Méhnyálkahártyám is jó, azt mondta doktor. Köszönöm a drukkokat!

Coca: továbbra is drukkolok!

Harcimókus: azt hiszem, Veled beszéltem a recepción, de mivel nem voltam biztos benne, ezért nem mertem bemutatkozni, hogy én vok a Snufi. :oops: :D

Fanni: drukk!!!

"Reményből él a vágy s meghal, ha nincs remény.”
snufi
 
 


Sziasztok,
ideértem én is. Anyósék voltak ma látogatóba, pörögtem, mint a ringlispil..utána meg aludtam egy jót :D

Fanni ++++++++++++++++++, nagyon jól alakulnak a dolgok :D

Bella, neked is mennek ám a drukkok ezerrel :wink:

Snufi, egy babához egy petesejt és egy kiskatona is elég :wink: Úgyhogy szerintem jól álltok, hajrá nektek is.

Egy kedves szó olyan, akár a tavaszi napsütés.
allegrobarbaro
 
 


Sziasztok!
Repesztőszurin tegnap este sikeresen túlestem.

Mindenkinek köszi a drukkot!

Petitkata,
Akkor tényleg találkozunk holnap!:)

Fanni,
Nagyon örülök, hogy ilyen szépen fejlődtök, viszont akkor holnap lehet, hogy nem talizunk, mert Krizsa doki 1/411 fele már ki akar "dobni".:)

Ranikó,
Sajnálom!

Coca,
Vigyázz magatokra nagyon.

Alle,
Holnap majd jelentkezem!
Vendég
 


sziasztok!

fanni: drukk+++++

pandus: nagyon szorítok nektek!

dalmi: küldd át a filet, aztán felrakom. :wink:

kemence: hajrá szurik!

bella: drukk a punkcióhoz+++++

rani: nagyon sajnálom :cry:

lois: gyógyulást tovább! pihizz sokat!

évi: hajrá inszem!

petit: drukk holnapra+++++

coca: pihizz! vigyázz röfikére!

fóka: jó növekedést tovább! :wink:

harcika: köszi a mai gyors választ.

snufi, boni: drukk+++

rólam: holnap megyek 3. napi hormonvizsgálatra és uh-ra.

katica
katica30
 
 


Köszönöm, Lányok :P

Donika :P
2-t akartam, de így, hogy ilyen sok lett... nem is tudom. Holnap eldöntjük :lol:

Véda :P
Bizti már az UH időpontján járt az eszem :lol: 15-én megyek vérvételre :wink:

Igen, Bella :P , valószínűleg így nem talizunk.

Előre is elnézést mindenkitől, főleg Bellától :P , mert az ET-je infoját nem fogom "időben" beírni a táblába, de néhány napra bizti eltűnök. 3 napos fekvésre kényszerítem magam... aztán majd bekukkantok! Angel :P megírja nektek holnap, hány embrikét kértem vissza és a drukkjaitokra nagyon számítok! :roll:

Szép napokat addig is!

Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Szép Estét lányok!

Ranikó!Sajnálom :(
Coca!Pihenj sokat!-Vigyázz magatokra!
Bella!Csak ügyesen, jelentkezz majd! :D -gondolok Rátok nagyon!!!
Fanni!Nagyon szupin alakul minden :lol: Ügyesek a kis magoncok. :) Háát K.P. -t ismerve lehet, hogy Ő 2 babót mond, bár biztosan meggyőzhető... Nagyon drukkolok Nektek!!! ++++++++

Jó éjt Mindenkinek!

Lilypie Third Birthday tickers
Lilypie Pregnancy tickers
"Aki azt szeretné, hogy minden úgy történjen, mint a mesékben, az a meséknek csak a végére emlékszik."
viktu
 
 


Sziasztok lányok!

Köszönöm mindenkinek a támogatást és biztatást nagyon jól esik!!
Nem azt modom hogy jól vagyok reggel is mikor kinyitottam a szemem rögtön belém hasitott a tudat hogy már szinte nincs remény mig 24 órával ezelött repültem a boldogságtól! :(
A cicim nem fáj már de be van durranva és a hasam is felpuffad még na meg némi émelygés még kisér este.

Harcika köszönöm hogy leirtad az infót hogy talán miért nem vagyok méhen kivüli.

Láyok midenkinek drukkolok hogy bebabásodjon!!! :wink:

Remélem én is minnél hamarabb ujra irhatom hogy mikor milyen szurikat kapok!
raniko
 
 


Raniko,
kitartás, kemény csaj vagy! Meglesz az a baba. Az újabb várakozási időben meg póbáljatok egymásra koncentrálni a férjeddel, neki is nehéz ez az időszak. Menjetek kirándulni, legyetek együtt, igyatok este egy kis bort, beszélgessetek. Hidd el, rá is sok új teher zúdult...
Munkahely fronton tudok esetleg segíteni? Milyen jellegű munkát szeretnél találni? Ha gondolod, írj pü-t, és megnézem, mit tudok az ismerősök körében kezdeni.

Bella,
örülök, hogy jelentkeztél. Várom az sms-t :) Már lehet, túl is vagytok mindenen :)

Egy kedves szó olyan, akár a tavaszi napsütés.
allegrobarbaro
 
 


Elszállt az eddig írogatott hozzászólásom :( Megpróbálom újra összerakni :)

Fanni :)
Nagyon ügyesek a kicsikéitek, mennek a drukkok, hogy szépen kapaszkodjanak. Lassan visszakapod őket! :) ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Bella :)
Téged mostanában bocsátanak el, gyere gyorsan a jó hírekkel, hogy hányan vannak! +++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Raniko :)
Nagyon sajnálom :( :( :( Ne keseredj el nagyon, a következő sikerülni fog! ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Kisfóka :)
Örülök, hogy minden rendben van nálatok! Növögessetek szépen továbbra is :) +++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Cocamami! :)
Pihenj sokat! Küldöm a pecsételés űzőt ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
Nem mostanában jönne meg, ha nem lenne Kisröfi a pociban? Remélem csak a szervezeted emlékszik még a megszokott ritmusra, de gyorsan leszokik erről.

Snufi :)
Hajrá tüszőcskék! Nőjjetek még! +++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Kata, Angel, Fanni, Kisfóka, Mereszt és a többiek is!
Köszönöm a hajrá drukkokat :)

Lányok, a suprefact injekciót ugye enyhén ferdén kell beszurni a felcsípett bőr alá? Nem kell benyomni a teljes tűt, elég csak kb. félig, háromnegyedig, ugye?

Puszi
Buboskemence
buboskemence
 
 


Allegrobarbaro köszönöm a segitséget irtam Pü-t!
raniko
 
 


Raniko: fel a fejjel!!!!! Nem ismétlem allegrobarbarot, teljesen egyetértek vele!

Búboskemence: köszönöm. :wink:

Coca: sokat gondolok Rátok!

Kati: mi volt a Kaáliban?

"Reményből él a vágy s meghal, ha nincs remény.”
snufi
 
 


Sziasztok,
most kaptam Bellától sms-t. 7 petesejtjük lett, és a férje eredménye is jó lett. Holnap 11kor kell telefonálniuk, hány babájuk lett és mikor lesz a beültetés. Altatás után jól van :D

Raniko, nem kaptam meg :oops: Témát írtál?

Egy kedves szó olyan, akár a tavaszi napsütés.
allegrobarbaro
 
 


Bella: :D :D :D :D

"Reményből él a vágy s meghal, ha nincs remény.”
snufi
 
 


allegrobarbaro: írtam privit. (az utolsó mondat storno)

"Reményből él a vágy s meghal, ha nincs remény.”
snufi
 
 


Sziasztok!

Fanni hírek :P

3 szép kis blasztocitát kapott vissza! :D :D :D A többi embrike morulaállapotban van, ha holnapra blasztók lesznek, mehetnek fagyiba! :)

Indulnak a tapasztódrukkok! +++++++++++++++++++++

Bella,
gratu a 7 petécskéhez, és külön gratu apának! :)

Snufi
ez így teljesen jó! Hajrá! :wink:
angel37
 
 


Fanni, kismami vagy :D Maradjon is ez így még vagy 39 hétig :wink:

Egy kedves szó olyan, akár a tavaszi napsütés.
allegrobarbaro
 
 


Snufi,
válaszoltam

Egy kedves szó olyan, akár a tavaszi napsütés.
allegrobarbaro
 
 


Fanni :)
Gratulálok a három kis blasztóhoz! Mennek a tapasztó drukkok! +++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Bella :)
Gratulálok! Ügyesek lesznek a picikék! +++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Pusz
Buboskemence
buboskemence
 
 


sziasztok!

bella, fanni: örülök, mennek a drukkok++++

rólam: ma megvolt a ciklusindítás, így elkezdődőtt a lombik. az első szurit is megkaptam. kb. 10-12 napig fog tartani a stimu.
nagyon izgatott vagyok.

katica
katica30
 
 


Fanni :D
Én is így döntöttem volna. Aki mer, az nyer :D Babaragi-tap megy++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Bella :D
Nagyon szép szám a 7!!! Sikeres randit kívánok a fiúknak-lányoknak! Várjuk a friss híreket holnap!

Katica :D
Indul a mandula!!! Neked is megy a szorítás!!!

Coca :D
Ugye már nincs pecsétke??? Nagyon remélem, hogy elmúlt, és újra megnyugodott, boldog kismami lehetsz.

Én/mi viszonylag jól vagyunk, bár kislányomat megviseli kicsit a testvérke a dolog. Hol feldobott tőle, hol nem érti, mi vár rá, hol dühös, hol nem is akarja :? Tudom, hogy lélektanilag ez teljesen normális, és az is jó, hogy minden érzelmét így ki tudja mutatni - mert biztonságban érzi magát, mégis olykor nagyon fárasztó, és nehéz helytállni. Azért bírom a strapát, és esténként, ha jó éjt puszit adva átölel, és a hasamra is nyom egy puszit, mindent rózsaszínben látok :D

Bocs, hogy hosszú lettem, de jól esett leírni.

Véda
5+3
9 nappal az UH előtt
Vendég
 


Véda :)
Aranyos a kislányod :D Hány éves?

Katica :)
Húúú! Akkor kb. egyformán fogunk haladni. Drukkolok nagyon! ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Pusz
Buboskemence
buboskemence
 
 


véda: édesek lehettek együtt a kislányoddal :D

kemence: drukk a szurikhoz++++ milyen szurit fogsz kapni?

katica
katica30
 
 


lányok: ti jártok stimu alatt dolgozni? a munkahelyen szóltatok a lombikról? épp gondolkodom, hogy mi legyen.

katica
katica30
 
 


Fanni: gratu és drukk!!!!!

Kati: húúúúúúú de jóóóóóóóó!!!

Allegrobarbaro: köszi!

Angel: köszi.

"Reményből él a vágy s meghal, ha nincs remény.”
snufi
 
 


Búboskemence, Katica,
hajrá! Hátha szerencsét hoztok egymásnak! :wink:

Katica,
persze, jártam/járni fogok stimu alatt dolgozni, és nem szóltam, hogy lombik alatt állok.
angel37
 
 


Fanni! :D :D :D Hajrá babókák!Megy a ragacs!++++++++++++++++++++
Bella! Drukk a randihoz! :lol:

Jójéjt!-az utóbbi pár napban olyan vagyok, mint az őszi légy-és most is...Megyek aludni...

Lilypie Third Birthday tickers
Lilypie Pregnancy tickers
"Aki azt szeretné, hogy minden úgy történjen, mint a mesékben, az a meséknek csak a végére emlékszik."
viktu
 
 


[quote="allegrobarbaro"]S írta:allegrobarbaroziasztok,
most kaptam Bellától sms-t. 7 petesejtjük lett, és a férje eredménye is jó lett. Holnap 11kor kell telefonálniuk, hány babájuk lett és mikor lesz a beültetés. Altatás után jól van :D

Raniko, nem kaptam meg :oops: Témát írtál?


Szia!

Küldtem megint egy Pü-t és utánna miutánn elküldtem észrevettem hogy már irtál hogy megkaptad! :lol:
Elküldtem a mail cimre az önéletrajzom ezer köszi érte!!

Fannnnnnnni hajrá és a többiekért is nagyon szoritk.


Velem nincs semmi különös élem ugyan ugy a napjaim azzal a külömbséggel hogy már jó lene ha megjönne és most azért szoritok.
Cicidurranás még van émelygéssl köritve kiváncsi leszek mi lesz hétfön!
raniko
 
 


Szép estét mindenkinek!

Véda, a kislányodnak is meg kell barátkoznia az új helyzettel. Még akkor is, ha később jól kijönnek majd a tesóval. Eddig ő volt a figyelem középpontjában, és most osztoznia kell. De az tényleg jó, hogy így kimutatja az érzéseit. :)

Munkahely: én megmondtam, hogy erre számítsanak. Középvezető vagyok, sok minden az én dolgom, és jelen pillanatban nincs, aki teljeskörűen tudna helyettesíteni. Azt gondolom, hogy mivel korrekten állnak hozzá a helyzethez, mindig elengednek, ha menni kell megbeszélésre vagy bárhová, az a legkevesebb, hogy szólok, kezdjenek el keresni valakit mellém. Mert amikor januárban babásodom, onnantól lesz 9 hónapjuk rá, hogy megtalálják a megfelelő személyt és én betanítsam :wink:

Egy kedves szó olyan, akár a tavaszi napsütés.
allegrobarbaro
 
 


Katica :)
4 napon keresztül lesz suprefact vasárnaptól és hétfőtől 6 napon át szombatig gonal-f, vasárnap reggel uh, a folytatás gondolom az uh fügvényében további gonal-f lesz (uaz a protokoll lesz nálam is, mint Bellánál volt)
én dolgozom stimu alatt, majd utána szeretnék 4-5-6 napot pihenni

Pusz mindenkinek

Buboskemence
buboskemence
 
 


Katica :D Bubi :D Allegro :D
Köszönöm, aranyosak vagytok. Tegnap iszonyú fáradt voltam - leginkább lelkileg - és olyan jó volt ezt pár sorban leírni. A kislányom 6 éves, és lehet, hogy pont a 3 éves 5 lombikos küzdelmünk miatt, de tényleg a család szeme fénye, a kincsünk, a mindenünk. Igaz, hogy olykor megszidom, meg felemelem a hangom, de ez a maximális rossz, amit tőlem kap. Klasszikus bünti nálunk nincs. Ráadásul ő egy rettentő végletes személyiség (Skorpió Skorpió ascendenssel), így a feldobott örömködő gyermek pillanatok alatt változik örjöngő kis ördöggé :roll: Persze így imádjuk, amilyen, de tény, hogy meg kell bírkoznunk azzal, hogy ez most neki nehéz időszak lesz. Különösen ezekkel a személyiség jegyekkel :shock:

Munkahely: Allegrohoz nagyon hasonló a helyzetem. Még a beosztásom is :D A stimu alatt én az utolsó pillanatig dolgoztam, és csúsztatásokkal oldottam meg az időnkénti eljárogatást. A punkció napjától az ET után következő 1 hétig viszont itthon voltam. Persze nem felpolcolt lábakkal, de mégis stresszmentesen :wink:

Fanni :D
A 3 napos pihihez kötődő sikeres megtapadást kívánok, na és Apa kitüntető figyelmét. Ágyba reggeli, stb :D

Coca :roll:
Hol vagy/tok??? Nagyon aggódom értetek!!! Aki tud róla, írjon, légyszi!!!

Rani :D
Hétfő már csak 1 nap. A maximális bizonyosság végre kiderül. Nagyon szorítok, hogy jól alakuljon.

Bella :D
Várom a randi híreket!!!

Mindenkire sokat gondolok!

Véda
5+4
8 nappal az UH előtt
Vendég
 


Sziasztok!

Fanniról hírek! :P

Két sítáboros blasztója lett! :) :)

Búboskemence,
ma már szúrsz! :wink:

Bella :?:
angel37
 
 


Sziasztok,

Fanni megy a babaragi, sítáborosoknak gratulálok :)

Bellának 6 használható sejtje lett, ebből 5 szépen elindult, holnap újra kell telefonáljon. :)

Egy kedves szó olyan, akár a tavaszi napsütés.
allegrobarbaro
 
 


Sziasztok!!

Véda igen már csak egy nap szerencsére!!
Szerintem már leesett a HCG szintem és remélem ez be is igazolódik aztán hamar megjön!!


Fanni mennek a drukkok nagyon!

Coca én is nagyon aggodom értetek még msn-en sem látlak! :roll:
Remélem minden rendbe!!!!!!!!!!!! :roll:
raniko
 
 


Sziasztok! Zöldivel tegnap beszéltem, csak nem voltam netközelben.. Jól van, kicsi maszatolás van, de fexik, pihenget és puszil mindenkit!

FAnni gratula és millió drukk!

RAni kitartás!

Rólam. péntek óta barnázgatás van, egyre erőúsebb, így nem fűzök nagy reményeket ehhez a hónaphoz, bár a 9.dpo ...

kAti drukk, TEsó neked is!
Vendég
 


Sziasztok!
Köszi mindenkinek a drukkokat!

Fanni,
Hajrá, nagyon szorítok nektek!

Nekem holnap délben kell újból telefonálnom!

Szombaton reggel találkoztunk Petitkatával is. Ő egy órával később jött mint én, de az örzőben randiztunk és beszélgettünk egy keveset, nagyon aranyos csajszi. :D
Vendég
 


Sziasztok!
Nem voltam napokig netközelben, ezért nem jelentkeztem. Nem lesz inszem. Decemberben lombik. Nemsokára kezdek. Remélem, ez sikerül!

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


HAJRÁ BABIM!
Vendég
 


Nem bírok ennyit feküdni :oops: már reggel fájt a hátam :oops: Viszont vettem egy szuper IKEA fotelt, s abban töltöttem a mai nap nagyobb részét. Kényelmes nagyon :)

Angel :P
Köszönöm szépen -duplán is :wink: - a tudósítást!

Bella :P
Gratu a 7-hez, azt viszont nem írtad, mennyi termékenyült? Sebaj, drukk-drukk!

Allegro, Raniko, Boni, Bella
Köszi!

Baba :P
Hajrá lombik!

Boni :P
Cocának puszi. Meg neked is. Barnaűzőket és hőemelőket küldök!

Pandus már "meggyógyult"? Tud róla valaki?

Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Boni: nem feladni!!!! Drukkkkkk!!!!!

Babim: hajrá lombik!!!!!!

"Reményből él a vágy s meghal, ha nincs remény.”
snufi
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?