Új privát üzeneted érkezett!

Raniko, maradj tp-en!!!Feltétlenül,mert ha felmondanak nem találsz új munkát terhesen, kissé nehéz úgy, viszont passzív tp-re sem tudsz elmenni hosszú ideig, de a normál tp-re jogosult vagy tekintettel arra, hogy nem tudnak felmondani+terhesség esetén felmondási tilalom van!!!!
+
ha tp-n vagy, akkor is jó gyást, gyedet fogsz kapni, mivel a nettó összeg számít és a tp összege nem!!!!!!!!!!!

Maradj ott és ne is menj vissza tp-ről!
Vendég
 


[quote="lafead"]R írta:lafeadaniko, maradj tp-en!!!Feltétlenül,mert ha felmondanak nem találsz új munkát terhesen, kissé nehéz úgy, viszont passzív tp-re sem tudsz elmenni hosszú ideig, de a normál tp-re jogosult vagy tekintettel arra, hogy nem tudnak felmondani+terhesség esetén felmondási tilalom van!!!!
+
ha tp-n vagy, akkor is jó gyást, gyedet fogsz kapni, mivel a nettó összeg számít és a tp összege nem!!!!!!!!!!!

Maradj ott és ne is menj vissza tp-ről!



Jó azén maradok ha tényleg baba van!! :wink:
Az utcsó mondatot viszont nem értem! :roll:

Kép

Kép
raniko
 
 


Ha jól értem akkor a 9 hónap utánn a munkabéremet veszik átlagban és abbol számolják ki a gyást és a gyedet!
Jól értettem? :roll: :oops:

Kép

Kép
raniko
 
 

 
 

Szóval maradj azon a melóhelyen és sohase menj vissza tp-ről, vagyis maradj tp-en, bár megjegyzem ,az sem baj, ha visszamész dolgozni, tekintettel arra, hogy a terhesek védve vannak!!!Felmondási tilalom!

De gyakorlati tapasztalat: nehezebb lesz elviselni a munkát, ha felmondtak és mégsem mondhatnak fel, basztatni fognak.

Summa summarum:
maradj tp-en!
Vendég
 


A gyás, és gyed (vigyázz gyes állandó, és nagyon alacsony, az más!) szóval a gyás és gyed a nettő bér alapján jár, annak a 70%-a, ami gyás esetén nincs maximalizálva 6 hónapra, gyed esetén maximalizálva van, de a lényeg, nem a tp összege számít, hanem a szülés előtti évben megkeresett összeg nettó értékének 70%-a!
Vendég
 


Köszi az infót!
Tehát ha most baba van és minden ok lesz akkor 2008 ba fogok szülni és akkor a 2007 évet veszik alapul ami nem rossz! :wink:

Kép

Kép
raniko
 
 


Ez így van!CSak lényeg maradj tp-en, mert ha elveszted a munkád nem leszel jogosult, mert 180 nap biztosított jogviszonyt kell leigazolni!
Vendég
 


[quote="lafead"]E írta:lafeadz így van!CSak lényeg maradj tp-en, mert ha elveszted a munkád nem leszel jogosult, mert 180 nap biztosított jogviszonyt kell leigazolni!


Ok igy maradok remélem!! :lol:

Kép

Kép
raniko
 
 


Fanni! :P
Nagyon örülök, hogy ilyen szépen alakulnak a dolgok!!! Drukk mind a 8 emrikének, és tali csakis szombaton lehet velük!!!!! :wink:

Kép

Kép
donika
 
 


Happy Halloween!

Kép

"Reményből él a vágy s meghal, ha nincs remény.”
snufi
 
 


Fanni :D
Gratulálok a kis összetartó testvércsapatnak!!! Holnapra is maradjanak nyolcan! Hú, szombat, mindjárt itt van!!! Nagyon-nagyon szorítok!!!

Rani :D
Én nyugodt vagyok felőled, meg a csíkjaid felől :wink: A munkahelyi probléma nem hiányzott pont most, de teljesen egyet értek Lafival! Okosan tetted, hogy egyből táppénzre mentél. Én még agyalok, mi és hogy is lesz, ha a jövő heti UH-on minden rendben. (Sok minden variáció felmerült már bennem, de egyelőre túl akarok lenni a 12-i vizsgálaton, és csak utána szeretnék aktívan foglalkozni a táppénzre menésen - nem menésen.)

Bella :D
Mindjárt szombat!!! Addig öntözd ügyesen a Gonal ivólével a kis tüszőcskéket! :lol:

Baba :D
Hogy állsz mensi-ügyileg? Kezdés mikorra várható?

Pandácska :D :D :D
Végtelenül örülök a jó híreknek!!! És, ha jól számolom, ez már a betöltött 27. hét!!!

Coca :D
Jól vagytok a kis Röfivel? Hányinger, egyebek elkerülnek?

Kisfióka :D
Régen nem hallottunk felőled! Remélem, jól vagy!!!

Én továbbra is jól vagyok. Pocifeszülés, cici durranás, és időnként rám törő émelygés szépíti napjaimat :lol: És nagyon várom a 12.-ét!!!

Véda
Vendég
 


Sziasztok!

Raniko: bocsi, csak most jutottam gép elé, megcsináltam a konyharuci portrék átméteretezését, kukk rá légyszi, hogy elég kicsi-e?

Bella06: nekem csak 2 nagyobb és 2 kicsi tüszőcske, ma még kaptam egy 300-as gonalt, repesztő csüt 22,30, leszívás szombaton 9, 15 :) téged kitolnak, engem be :). Majd integetek :) Ha nem alszunk..... :)
petitkata
 
 


Snufi Neked is!Kép
Vendég
 


Sziasztok!
Egy gyors bekukk.
Látom, minden rendben :P
Pandus lassan "gyógyultnak" tekinthető :P , Bella tüszőt növeszt :P Raniko meg holnap megkaphatja a hivatalos zebráját, ha bejelentkezik a táblába :lol:
Köszönöm a gratukat és drukkokat, továbbra is számítok rájuk :wink:
Angel :P
Köszönöm a közvetítést! S Harcika :P köszönöm a segítséget!

Lecsúsztam House-ról, de jót dumcsiztunk végre a férjecskémmel, s már elkezdtem a kötelező vörösborozást 8)
Jó éjt, Lányok!

Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Jó reggelt!

BAbim mit mondott a doki?

FAnni egészségedre! :lol:

Mi ma is dolgozunk Aaával, paplant töltünk, hogy az emberek ne fázzanak.. :lol:
Vendég
 


Fanni :D
Nagyon ügyes embrikéitek vannak! :) Drukkolok tovább ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ :D

Raniko :)
Nagyon várjuk a mai vérvétel eredményét :D +++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
A munkahellyel kapcsolatban szerintem is maradj táppénzen, és ne is törődj velük.

Kisfóka :)
Mi újság Veletek? Tényleg nagyon régen jelentkeztél kismami :D

Véda és Cocamami :D
Növesztgessétek szépen a kismanókat.

Voltunk tegnap Krizsa dokinál, mindent rendben talált az UH-n, így felírta a szurikat. Vasárnap kezdem :D UH-ra jövő vasárnap (11-én) kell majd mennem. Indul a mandula! :D

Puszi
Buboskemence
buboskemence
 
 


Raniko :P
Nagyon várunk a hírekkel!!!
Te már biztos tudod :wink:

Buboskemence :P
Hajrá első, és reméméljük egyetlen lombik!

Véda :P
Jó, hogy ilyen szuper tüneteid vannak! Nem csinálsz tickert, hogy mikor mész UH-ra? Komolyan mondom, hogy így gyorsabban telik az idő :shock: 8)

Rólam:
Úgy tűnik, tényleg szombati beültim lesz! Nagyon izgatott vagyok, még holnap kell telcsiznem azért...

Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Látom, ma csak én nyüzsgök, de azért is megírom, hogy az egyik picúrkánk mára már -3. nap- morula lett :shock:
S megvannak még mindig mind a 8-an! :shock:
Muszáj volt leírjam! Köszönöm az infokat, Harcika :D
Szép napokat! :P
Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Sziasztok!

Fanni :P
ez szuper! :D Nagyon ügyesek az embrikéitek! :wink:
Nemcsak te nyüzsögsz, hanem a pici, aki már 3. napra ekkorát nőtt! :lol: Külön gratu!

Millió drukk a holnaphoz, szombathoz, és az azutániakhoz!

Buboskemence,
Indul bizony! :D

Bella, Petitkata,
hajrá! :)
angel37
 
 


Sziasztok! Most hívott Zöldi, és az alábbiakat üzeni:

"Nem tudok gépközelben lenni, mert szigorú fekvésre lettem ítélve, mert tegnap volt egy kis pecsételő vérzés. Ma már jobban vagyok, de pihennem kell. Holnap megyek dokihoz, utána jelentkezem Boninál!mindenkit puszilok!"

Kicsi röfi kapaszkodj nagyon, óriási ölelést küldök Nektek, minden rendben lesz! ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
Vendég
 


Sziasztok!

Csak azért jöttem fel hogy elköszönnyek tőlletek! :cry:
A msi vérvétel eredménye nem lett jó igaz emelkedett de 70-ről csak 90 re a HCG a progim meg szinte meg se mozdult!!! :cry: :cry:
Ebböl baba már nem lesz! :cry: :cry: :cry:
Szörnyen el vagyok keseredve!!

Köszönök nektek mindent!!

Kép

Kép
raniko
 
 


Raniko :cry:
S most mi lesz? Ne köszönj el... maradj velünk!

Boni :?
Cocának rengeteg drukk! Sokaknál volt ám ilyen... valahogy mindenki pecsétel kicsit az elején, de Coca "előéletét" ismerve megértem, hogy aggódik. Puszi nekik és minden rendben lesz, nyugi!!!

Angel :P
Köszönjük :) Apában már felmerült, hogy nem is a mi embrikéink :lol: Olyan sokan és olyan jól vannak :shock:
Harcika! Ez csak vicc volt ám!!!

Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Fanni! :P
Nagyon jó hírek, szombaton nagyon nagyon fogok drukkolni!!!!!!!!!!!! :P

Coca mama!
Rendben lesz minden, nyugi, pihi! :wink:

Ranikó!
:( :( :(

Kép

Kép
donika
 
 


Raniko!

Most ledöbbentem,mert én biztos voltam abban,hogy ma egy szép konyharuhát kapunk tőled.
Ma még engedélyezett,hogy szomorkodj,de holnap már csak előre szabad nézned. :wink:

Coca!
A kis Röfikét még nem fenyegetted meg,hogy Coca bíróság elé kell állnia ha nem fogad szót?
Kapaszkodjon erősen és ne ijesztgesse a mamit.

Fanni!
Csak így tovább!

Buboskemence!
Mindjárt kezded a szurikat!Ez izgi!

Kép
Kép
mereszt
 
 


Sziasztok,

Coca, feküdj, és beszéld meg Röfikével, kapaszkodjon nagyon, mert ugye neki most dolga van, NŐNIE KELL :wink: Drukkolok, hogy minden rendben legyen!

Ranikó, sajnálom. És tudom, hogy nem vigasztal, de azért az első lombik általában nem sikerül. Bár ettől a kudarcot nem könnyebb elviselni...gyászolj egy kicsit, aztán hajrá újra előre. És nézd azt, hogy elindult valami, tehát képes vagy teherbe esni.

Pandácskáról nincs újabb hír? Remélem, jól vannak még mindig vagy már sokkal jobban, mint tegnap este :)

Fanni, ezek jó hírek :D Bár fogalmam sincs, melyik állapot a morula :?

Egy kedves szó olyan, akár a tavaszi napsütés.
allegrobarbaro
 
 


Sziasztok!

Köszönöm a vigasztaló szavakat!!!
Az a legrosszabb hogy nincs vége még meg vannak a tüneteim és ugye még nem jött meg!
Hétfön is kell mennyek vérvételre!
Harcika azt mondta hogy elképzelhtő hogy nem méhen kivüli mert 5 nap már termelt látható HCG-t tehát nagy valoszinüséggel marad a biokém.
:cry: :cry:

Lehet hogy érthetetlen vagyok de nem értem miért ilyen erös a csik a tesztemen és igy hogy lehet ilyen alacsony a HCGm.
A mai veri mindeggyiket és már szinte olyan mint az ellenörző csik.
Egy barátnőm már 2 és fél hónapos terhes volt és alig látszott valami a teszten most meg van egy gyönyörű 2 éves kisfia.
A teszt az nem a HCG-telzi ki és a csik erössége a HCG mennyiséget a testben??? :roll: :(
raniko
 
 


9. nap min. 17- max.119
10.nap min. 17- max. 147
11.nap min. 33- max. 220
12.nap min. 33- max. 429
13.nap min. 70- max. 750
14.nap min. 111- max. 1690


Ezt találtam!
Most néztem elirtam a HCG szintem mert 99 volt.
Csak 12 vel vagyok lemeradva!

(igaz nálam lehet tudni hogy 11 nap már 70 volt és sajna ahoz képest nem nőt megfelelően de még mindig nem tudom elhinni!) :roll:
raniko
 
 


Röfi azt üzeni, hogy ne aggódjatok, mert olyan bicepszei vannak, hoyg csak uiiii.És mindenki huzzon bele, mert szeretne majd hasonszőrüekkel együttdagonyázni, ha eljön az ideje! :lol:


Rani (((((((((((((((((((((()))))))))))))))))))))
Vendég
 


ja és FAnnui naggyon jó! :wink:
Vendég
 


Raniko!

Talán valaki aki tapasztaltabb tud majd választ adni a kérdéseidre.Azt viszont megértem,hogy az utolsó szalmaszálba is belekapaszkodsz ami reményt ad.
Kitartás!!!!!!!!!

Kép
Kép
mereszt
 
 


Mereszt igen de szerintem ezzel mindenki igy lenne.
Tényleg már igazábol arra gondolok hogy akkor a természet vessen véget ennek a rossz "tréfának" hogy tudjak a következő probálkozásra koncentrálni ha messze is van. :(
raniko
 
 


Sziasztok!

Köszönöm a hiányolást, tényleg régen voltam már! :oops: :oops: Szégyel, szégyel!

Raniko: Sajnálom nagyon, de én még azért drukkolok hétfőre, hátha..... :)

Véda.d: Hogy vagytok? 12.én mentek uh-ra?

Boniko: Mikor tesztelsz?

Fanni: Gratula a 8 embrikéhez, és nagyon drukkolok, hogy szombaton szép blasztokat kapj vissza!++++++++++ :D Tudod már, hogy max. mennyit fogsz viszakapni?

Buboskemence: Drukkolok a vasárnapi szurikhoz!++++++++++++

Petitkata: Ma lesz a repesztő szuri?

Zöldi: Minden rendben lesz, csak pihenjél sokat!+++++++++++++

Pandus: Örülök, hogy már jobban vagytok! Sokat gondolok rátok!

Mereszt: Hogy vagy? Mikor lesz a következő lombik?

Allegrobarbaro: Hogy vagy?

Bella06: Nagyon drukkolok szombatra, hogy sok szép petesejted legyen!

Snufi: Ti voltatok a Kaáliba? Inszem lesz nektek?

Babaimádo: Mikor lesz a következő inszem?

Loislane: A műtéti hegekre nagyon jó a bioptron lámpa! Elhalványodnak tőle a hegek!

Dalmácia: A műtét rendben volt? Mi a következő lépés?

Évi77: Nemsokára inszem lesz ugye?

Angel37: Hogy vagy?

Jó hosszú lettem, megpróbáltam mindenkinek írni! :D

Rólunk: Jól vagyunk, reggeli émelygés elég erős, van mikor kitart egész délelőtt! Rókakoma is megszokott látogatni, de én ennek is örülök, mert erre vágytunk, már régen! :D Egyszer meg majdcsak vége lesz! :D
A baba 12,2 mm-es már!! :D Hatalmas! De minden rendben van vele,szép erősen pulzál a szíve! :D

Kép
Kép
kisfóka
 
 


Kisfóka: nem lesz inszem, csak Closty.

(((((((((((((((Raniko)))))))))))))))))))))))))

Coca: drukk!!!!

"Reményből él a vágy s meghal, ha nincs remény.”
snufi
 
 


Ranikó,
sajnálom, engem is meglepett a mai vérvételed :(
Most pár nehezebb nap következik, azon vhogy túl kell evickélni, aztán előre! Ez még tényleg "csak" az első volt, a másodikkal majd sokkal szerencsésebb leszel!

Röffencs,
kapaszkodj, kapaszkodj! :wink: Mondd meg anyának, hogy ez is a növekedéseddel jár, ne aggódjon! :wink:
angel37
 
 


[quote="raniko"]E írta:ranikozt találtam!
Most néztem elirtam a HCG szintem mert 99 volt.
Csak 12 vel vagyok lemeradva!

(igaz nálam lehet tudni hogy 11 nap már 70 volt és sajna ahoz képest nem nőt megfelelően de még mindig nem tudom elhinni!) :roll:

nem önmagában a szám számít, hanem az, hogy 3 nap alatt szinte semmit nem nőtt. 3 nap alatt a HCGnek kb. 2szer kéne duplázódnia, tehát most ha 70 volt a 11. napon, akkor olyan 280-300 körül kéne lennie, akkor megfelelően nő.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Raniko :P
Ez valószínűleg egy érzékeny teszt. Sajnos az orvosok elég jól szokták látni a dolgokat... A következő biztosan sikerül!
Én mostmár tuti, hogy nem fogok tesztelni...

Kisfóka :P
Persze hogy örülsz a tüneteknek. Így mindig jelez a pici. További növekedést neki!

Boni :P
Kisröfi ott marad és kész. Kétségem sincs felőle!
S köszi!

Allegro :P
A szedercsíra állapot, ebből lesz a blasztociszta, ami már megszámlálhatatlan sejtszámú!

Donika :P Mereszt :P
Köszönöm!

Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


" azért az első lombik általában nem sikerül"

Szeretném eloszlatni a tévedést ezzel kapcsolatban: az első is ugyanolyan százalékban sikerül, mint a többi /lsd. honlapunkon a pontos adatokat/

Egy csomó példa van rá innen a topikból is !
Ez csak optikai csalódás, olyan értelemben, hogy ahogy haladunk előre egyre inkább valószínű, hogy az egy individum is beleesik. De statisztikailag 100-ból 30-40 elsőre sikerül!!! Pontos adataink vannak róla!

az 5 tb-s lombikot végigvitteknél 100 asszonyból 90 terhes. "csak" 10 marad... a hatodik kísérletnek. Hogy az ötből melyiknél lesz terhes, csak szerencse kérdése. / nem méhnyálkahártya és embriók, mint leginkább gondolnánk, tapasztalatból mondom, higyjétek el / Emlékeztek még Bodzaszörpi egyszem "ronda " embrijére? Egy petéjű ikerbabákaat vár, nagypocakos. Azt hiszem , pont elsőre.

Az inszemeknél pedig kifejezetten az első és a második kísérlet sikere a legvalószínűbb.
harcimokus
 
 


Ranikó, nagyon sajnálom annyira bíztam benned... :cry:

Pandus jól van, szurizzák, de Dorka jól érzi magát bent!

Fanni hajrá!

Mariannok, boldog névnapot!
Vendég
 


Harcika,
köszi a helyreigazítást :D

Kisfóka,
köszönöm, jól vagyok. Decemberben kezdem a fogigátlót, addig még kell egy belgyógyászati kivizsgálás, EKG, meg megyek a MensMentisbe, megnézetem magam spéci rizikófaktorokra is, mint pl, az inzulinrezisztencia. Úgyhogy most jól vagyok és optimista vagyok. :D

Fanni, köszi :)

Egy kedves szó olyan, akár a tavaszi napsütés.
allegrobarbaro
 
 


Bella, hajrá repesztő :wink:

Egy kedves szó olyan, akár a tavaszi napsütés.
allegrobarbaro
 
 


Ranikó!
:cry: :cry: :cry:
Azért ne tűnj el, a topik jó ellenszer a a depi ellen... meg látni, hogy a kemény csajok :wink: , hogy futnak neki újra és újra.....sokat segít az újrapróbálkozásban (tapasztalat :? )
Fannika!
Teljesen meg vagytok táltosodva :lol: :lol:
Kisfóka!
Köszi a tippet a lámpára, tök jó ötlet :wink:

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Rani :cry:
Végtelenül sajnálom. Én teljes mértékben biztos voltam, annyira bíztatóak voltak a tünetek. Sajnos, én is biokémiaira tippelek, mert - ahogy Orsi is írta - a HCG-nek 1,5 naponta duplázódnia kell. Tehát 3 nap alatt 2X duplázódik. Azaz nálad az lenne az optimális, ha a 70-ből 140, majd csütörtökre 280 lenne. És ez sajnos, tényleg nincs meg :cry: De elkezdődött valami, ami jó!!! Harcika statisztikájára is érdemes koncentrálni, mert erőt adhat, hogy az 5 TB-sből 90%-nak sikerül - sőt van akinek többször is! Maradj velünk, és figyeld a többieket. Hidd el, segít!

Fanni :D
Morula??? Ilyen hamar? Hú, nagyon siet anyához ez a kis embrike! Lehet, hogy ő lesz a "befutó"? Juj, nagyon örülök nektek!!!

Coca :?
Tudom, milyen. Hiába az elméleti tudás, akkor is az jár a fejünkben, hogy múljon már el. Küldök pecsételést elűzőt :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

Harcika :D
Azért valamit én sem értek. Raniko írta, hogy biztos nem méhen kívüli - ha jól értem - az 5 napos HCG miatt. Én azt hittem, hogy a HCG emelkedése-csökkenése-stagnálása nem függ össze azzal, hogy méhen belül vagy kívül van a baba. Akkor most, hogy van ez? :roll:

Tegnap azért nem írtam, mert nagyon rosszul voltam egész nap. Hol farkasétvággyal eszem, hol undorodom mindentől. Ennek persze örülök! Csak nehéz magamat elviselni :lol:

Véda
5+2
10 nappal azUH előtt
(Fanni, tickert itthon nem tudok csinálni. De addig is...)
Vendég
 


Jó reggelt!

Rani maradj velünk!

Kisfóka de jó hogy bejelenetkeztél!

FAnnui holnapra extrahipermegadrukkok!

Én ma vidékre utazom párommal szülőkhöz, csak Vasárnap leszek, addig is mindenkinek kitartás, drukk és babaragacs+++++++++

Ha Zöldi hív megüzenem mi van!

Puszi és ölelés mindenkienk!

Babim tűkön ülök, mit mondott a doki!
Vendég
 


Lányok, egy friss tábla:
Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép

Mind a 8 embiónk tovább fejlődött, transzfer holnap 12-kor :D Nagyon boldogak vagyunk tőle!!!

Szép hétvégét mindenkinek!
Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Fanni,
de jó!!!!!! :D
Én nagyon hiszek a blasztókban!!!!!
És iszonyatosan drukkolok Nektek!

Kép
fendike
 
 


Fannika!!!!!!!!!!!

nagyon nagyon gratulálok!!!! Éljen ez lesz az igazi érzem :lol:

Harcika

nagyon tetszett a lombikok valószínűségének leírása, kifejezetten az 5 lomiból 100 asszonyból 90 terhes marad. Ez hihetetlenül megnyugtatott :lol: :wink: Inszemre van valami hasonló bölcsességed/tapasztalatod?

Kedves Lányok!

Ahogy mondtam, még Pandácskával kapcsolatos bejelentkezésem kapcsán, néha írnék ide, akik nem ismernek azoknak mondanék néhány szót magamról, veletek már úgyis teljesen képben vagyok :lol:

35 éves leszek (tejóég leírva szörnyű :shock: :wink: ), párom 33 ( :lol: ), több mint két éve szeretnénk babát. Kezdeti sikertelen hónapok után hamar orvoshoz kerültem, mert egy ultrahangon gyanús akármit láttak a méhnyaknál,,, néhány gyors bevaatkozás után, méhnyaktágítás, HSg hamar kiderült átjárhatatlanok a petevezetők. Idén februárban laparoszkoópiával az egyik megnyílt ugyahogy....ugyhogy most ezzel az egy kis nyamvadttal inszemezük Krizsa dokinál, ez a második. Márciusra vagyok előjegyezve lombira. Párom és ahormonjaim tökéletesek szerencsére.

ma kezdtem a clostit.

na sorry a litániáért, mindnekinek nagyon szorítok!

Lmami
Vendég
 


Fendike :P
Köszönöm szépen. Én is hiszek a blasztokban, topik tapasztalat is, hogy nagyobb az esély!
Harcika most írta meg, hogy a 8-ból már 6 morula. Kezdek rendesen izgulni!

Legyekmami :P
Legyen igazad :wink:
Örülök Neked. Persze hogy csatlakozz!!! Ha jársz rendesen, szívesen beteszlek a táblába is, lásd kicsit feljebb.
Hajrá inszem! :wink:
Mikor leszel 35? De különben akkor még csak 34 vagy :wink:

Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Legyekmami!
Már azt is írtam.
a hsz-om legutolsó mondata az inszemekre vonatkozó tapasztalat...
harcimokus
 
 


Sziasztok!

Fanni :P
fantasztikusan haladtok! :D

Kisfóka,
köszi, vagyok, már ahogy két lombik között elvan ez ember lánya :wink:
Látom, veletek minden okés! :)

Legyekmami,
drukk a 2.-hoz! :)

Harcika,
tetszett a hsz-ed! :wink:
A következőbe v. az azutániba már csak beleesek én is! :lol:
angel37
 
 


Fanni!

Ez már fél siker,csak így tovább!!!

Kisfóka!
Még nem tudom,hogy mikor lesz a következő lombik.Még időpontunk sincs. :oops:

Legyekmami!
Remélem márciusban nem lesz lombik!Majd átadod valaki másnak az időpontod. :wink:

Kép
Kép
mereszt
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?