Új privát üzeneted érkezett!

Jaaaj, lányok, annyira rázom a nevetéssel a tűpárnámat. 250 km a másik irányba, az durván Bukarest felé mutat :) :) :) :) . Na jó, igaza van Tobinak, a fia egy csoda, a többit meg kemény munkával elnézem.
Ilyenkor szabad egyébként még rázogatni magam? Holnap hozzák el tárolásra a quad-okat, még mennék egy jó kört utoljára, de csak ha nem okoz galibát.
petitkata
 
 


Harcika! Köszi az infót Pandáékról!
Pandus!Hajráááá+++++++++++++++++

Fanni!Látod, minden jól alakul!Nagyon drukkolok!!++++++++++++

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Tobi,
Ok rendben! :D

Petitkata,
Nem tudom, majd jönnek a tapasztaltabbak fórumozó tagok és megmondják. :D
Vendég
 

 
 

Petikata :)
Köszönöm :D Nagyon bízok Mágus dokiban, hogy minden a tervek szerint fog haladni (hogy nem ítél még egy adagnyi fogigátlóra).

Bella :)
Pillanatnyilag nagggggyyyon várom, hogy tűpárna lehessek, gondolom a lelkesedésem aznap egy kicsit átcsap majd parába, de majd szépen belejövök. :D
buboskemence
 
 


Fanni: gratu!!!! :D

Pandusnak továbbra is drukkolok!

"Reményből él a vágy s meghal, ha nincs remény.”
snufi
 
 


Sms-eztünk Panussal, megosztom veletek:
"Lekerültem a szülőszobáról, 1 kórterembe nem infúziót kapok most hanem 6,5 szurit megfigyelnek. CTG jó méhszáj zárt most nézték."

HURRÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ :D :D

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Pandus :D
Nagyon jó hír! :) Ügyes lányok vagyok, csak így tovább! Drukkolok++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
buboskemence
 
 


Pandus ez nagyon jó, csak így tovább!
Vendég
 


Sziasztok!

Pandácska ! Vigyázz nagyon magatokra :wink: :D

FANNI! Ez igen 8 ,nagyszerű hír gratulálok :D
dalmácia
 
 


Sziasztok!

Fanni! Gratula! :lol:

Raniko! Drukk, hogy erősebb legyen a csík. :lol:

Pandus mindenkit puszil! Felolvastam részben, amit írtatok neki, nagyon örült.

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Sziasztok!

Fanni! Gratula! :lol:

Raniko! Drukk, hogy erősebb legyen a csík. :lol:

Pandus mindenkit puszil! Felolvastam részben, amit írtatok neki, nagyon örült.

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Pandi! Éljen, éljen!

Kép
zölddisznó
 
 


Jaj de jó! PAndus és Dórika ügyesek vagytok! :lol:
Vendég
 


Sziasztok!!

Petikata át küldtem a konyharuhát nagyon köszi a kicsinyitést!!!

Buboskemence igen tudom a doktornö is azt mondta hogy jó meg kéne nyugodnom már!

Bevallom nagyon rosszat álmodtam azt hogy a doki azt mondja hogy soha nem lehet babám a rossz hormonok miatt! :(
Jó volt felébredni!!! :roll:

Kép

Kép
raniko
 
 


Fanni!

Gratulálok! :)

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Pandácska!!
Remek hírek, csak így tovább!! :)

Fannika!!
Ügyik vagytok nagyon!! :wink:

Tobi!
Köszönöm az érdeklődést Neked, meg persze a bíztatást a többieknek is. Sokkal jobban vagyok, csak kicsit elszontyolodott a hiú-szöszi énem, mikor leszedtem a kötést magamról, elég csúnya-nagy-undi-ferde :shock: vágás éktelenkedik rajtam..... :(
Most már csak a klimaxos hőhullámokkal kell megküzdenem, beszéltem egy sorstárssal, hát nem nagyon fényezte az előttem álló hónapokat... :(

Na a'szem mára már kisiránkoztam magam :?

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Lois! A vágásoddal ne törődj! Fő, hogy jól gyógyulsz.
Anyu azt mondta, hogy a klimax kibírható :wink: Na jó, bocsi, gonoszosodom én is :lol:

Kép
zölddisznó
 
 


Lányok :P
Hogy mennyit írtatok ma :shock:
Köszönöm szépen a gratulációkat. Még szükségem van rá továbbra is, mert 5. napi transzfer a cél. Holnap újra telefonálok, hogy állnak a drágaságaink. S még mindig tanfolyamozom, így Angel ír, de most csak később, 12 felé kell telcsizek.

Pandusnak :P nagyon örülök! Azért nyugodtabb lennék, ha már szülésig nem menne haza... de tudom, hogy sok az a 13 hét egy kórházban. Lényeg, hogy jobb a helyzet, jelentősen!

Bella :P
Kíváncsi vagyok az UH-s híreidre, még benézek!

Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Sziasztok!
Megjöttem Mágusunktól!

Na szóval: leszívás szombaton 8.15.
7 nagy tüszőt talált ezekből a legnagyobb 16x16 a legkisebb 12x11 és még van sok-sok kicsi (ha jól emlékszem,mert olyan gyorsan mondta). Ebből következően ma és holnap még 2x225 gonal, repesztő szuri pedig csütörtök este 21.30-kor.
Vendég
 


Bella :P
Gratulálok! Ha minden jól megy, akkor szombaton találkozunk 8)
Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Fanni :P
A 8 kis embrikének jó fejlődést!!! Sejtettem, hogy blasztora gyúrtok, és abszolút egyet értek!!! Az összes embrike jusson el addig, vagy legalább a moruláig!!! Szombat... Hú, de izgi :D Nagyon szorítok!!!

Bella :D
Szuper! Ebből lehet 10 petike is! Sőt! Szombatra neked is drukk!!!

Pandaáéknak nagyon örülök. Mázsás kő esett le a szívemről.

Raniko :D
Erősödött? Tessék szépen örülni neki, és csütörtök mindjárt itt van. már csak kettőt kell aludni :wink:

Szurisok, fogisok, gondolok rátok :D

Coca :D
Igen, ezek a hónapok valahogy nálam is így néznek ki. Annyit módosítanék, hogy reggel 3 hónapos, este 5 hónapos vagyok :roll: Na, jó, ma este nem olyan vészes. Viszont az összes melltartóm kinőttem :oops:

Bubi :D
Létszám ellenőrzésre nov. 12-én megyünk du. Remélem, hogy létszámmal, és a szobafoglalással is minden rendben lesz, hiszen én jó helyre ágyaztam nekik. Remélem oda is bújtak, ahova kell :D

Szép éjszakát!
Véda
Vendég
 


Na de Coca!!!! Ez fájt!!!!!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol:
Kis gonosz :twisted:

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Bella :D
Éljen, éljen :) Nagyon jól alakultok :) Drukkolok szombatra ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Fanni :)
Mennek a további drukkok a 8 ügyes embrikének +++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Véda :)
Biztosan jó helyre feküdtek a picikék :wink: Küldök még babaragacsot +++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Lois :)
A sebhely biztosan idővel szépen elhalványul, szinte nyoma sem marad :)

Raniko :)
Mai teszted? Várjuk a konyharuhás képet :)

Boniko :)
Küldök neked is babaragacsot, ugye most ez spontán hónap? +++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Pandus & Dórika :)
Drukk ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Pusz
Buboskemence
buboskemence
 
 


Szaisztok!

RAni illent álmodni ! szegényke

Bella drukkolok++++++++++++++

Buboskemence igen spontám hónapunk :lol:
Vendég
 


Sziasztok!

Köszönöm mindenkinek a drukkokat. Krizsa doki tegnap ugyan nagyon fáradt volt már, de elég jól elpoénkodott. Közölte, hogy altatás után két dolgot ne csináljak: ne vezessek autót és ne akarják fát vágni láncfűrésszel!:)

Igyekszem még a többi tüszőket is növesztgetni addig!

Fanni,
Remélem találkozunk szombaton! :D
Vendég
 


Jó reggelt!

Bella, ezek fantasztikus hírek :D Drukkolok nektek...de ez mindenképp nagyon ígéretes, jól reagálsz a szurikra.

Fanni, embrikéknek megy a drukk, növekedjenek csak :)

Coca tetszik nagyon a vonalzószöveged :lol:

Pandácska, nagyon örülök, hogy leálltak a fájások és zárt is vagy. Dórika meg maradjon még bent...jobb neki is ott bent. Drukkolok továbbra is. Szerintem ha van a dokidnak felelősségérzete, ezek után már nem fog hazaengedni baba nélkül

Egy kedves szó olyan, akár a tavaszi napsütés.
allegrobarbaro
 
 


Sziasztok!

Fanni :P
nagyon drukkolok az embrikéidnek!!!
Remélem sokan bírják az 5. napig! :)

Bella,
gratu a 7 tüszőhöz! :) Punkcióra simán lehet ez 10 fölött!

Lois,
hááát igen, nem túl vidám szembesülni a vágással, most biztos ijesztő, de szépülni fog! :wink: 2-3 év, és sokkal kevésbé fog látszani - csak hogy én is gonoszkodjak egy kicsit! :wink: :lol:
Ha nagyon zavar, kezdd el kenni vmi kencével, amint lehet, a doki biztos ajánl vmit rá! Én sajna annak idején nagyon későn kapcsoltam... :roll:

Jobbulást és kitartás a köv. időszakhoz!
angel37
 
 


[quote="angel37"] írta:angel37 Én sajna annak idején nagyon későn kapcsoltam... :roll:

Jobbulást és kitartás a köv. időszakhoz!

a hegrendező krémekhez sosincs késő.
a kenést csak 8-10 hetes hegen lehet elkezdeni, és 2 éves heget is gyönyörűen át tud még alakítani.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Sziasztok,
Mindenkinek előre küldöm a növesztő, tapasztó, babásodó drukkokat, mert ma délutántól nem leszek net közelben. Megyünk haza anyáékhoz :P

Alle,
ari a vonalzód :)

Bella,
drukk szombatra és a randihoz is addig is jó tüszőnövögetést apa ügyes lesz, ne aggódj :lol:

Fanniuiiii,
neked már most előre elküldöm a babaragit addig is az embrikék szépen növögessenek, hajrá 5. napi transzfer :P

Pandácska,
nagyon drukk, hogy minden rendben legyen Veletek+++++

Raniko,
konyharuhakészítés folyamatos, ugye? :D

Lois,
el fog halványodni csak idő kell hozzá, az a fő cél, hogy gyógyuljál meg minél hamarabb :lol:

Boni,
ügyeskedjetek :wink:

KépKép
tobi
 
 


Sziasztok!
ma reggeli helyzetjelentés Pandáról:
semmi gond , feszülésnek, fájásnak nyoma sincs tegnap reggel óta. Jó messzire elküldtük őket ! :wink: :lol:
Továbbra is karba kap szuriban Bricanylt. Majd holnaptól megpróbálják csökkenteni a mg-ot is.
Mindenkit puszil!!
harcimokus
 
 


Harcika,
Nagyon szép lett a vizsgáló. Én a zöldben voltam, ha lehet így mondani!
Vendég
 


Orsi,
fél év után kezdtem kenni Contratubexet és semmitse javított , pedig tényleg sokáig használtam... :? Ami szépülés volt, az csak ez eltelt időnek köszönhető!

Igen azt tudom, hogy nem lehet azonnal kezdeni, kell hozzá pár hét, azért írtam Loisnak is, hogy amint lehet! :)

Van vmi a javaslatod esetleg egy több, mint 3évesre? 8)

Pandácska, Dórika,
de jó! :) Köszi a tudósítást, Harcika!
angel37
 
 


Jó reggeltet! :lol:

Fanni! Nagyon szurkolok a babóknak! Hajrá-hajrá osztódni!!!
Bella! Hűű, már leszívás lesz szombaton :) Jó sok tüszid van :)
Ranikó! Nyugi!!! Elalvás előtt tessék ránézni a konyharuhára, és akkor biztosan nem fogsz ilyen rosszakat álmodni!
Boniko!Hajrá spontán babák!


Harcika! Köszi, hogy írtál Pandáról, úgy örülök, hogy rendeződik a helyzet és jól van!

Jó hétvégét, pihenést, -miegymást- mindenkinek!

Lilypie Third Birthday tickers
Lilypie Pregnancy tickers
"Aki azt szeretné, hogy minden úgy történjen, mint a mesékben, az a meséknek csak a végére emlékszik."
viktu
 
 


Pandus végre jaj de jó!

tobi most már csak várunk türelmesen! :wink: Jó hétvégét! :lol:

köszike a drukkokat
Vendég
 


Sziasztok lányok!

Nos meg jöttem a munkamegbeszélésről.
Szépen felmondtak mindenkinek kivéve nekem mert nem irtam alá a felmondásom ugyanis betegácsiba vagyok! :wink:
Persze még a szeptemberi fizummal lógnak a mostaniról nem ie beszélve de nem valoszinő hogy megkapom a végkielégitésről nem is beszélve!! :(

Na mindeggy!

Ma is csináltam tesztet és erős a vonal már nagyon várom a holnapi napot remélem ez az erős jel jó jel!! :wink:


Panduskának nagyo örülök remélem minden igy marad és minden ok lesz!

Most mennem kell megint sajna szép napot mindenkinek!!

Kép

Kép
raniko
 
 


Az előbb nem akart bejönni a babanet oldal... :?

Fanni üzente:
viszik tovább az embrikéket, holnap 9-kor kell telefonálnia, azt most nem mondták meg neki, hogy hányan vannak...

De ha viszik őket tovább, akkor biztos vannak sokan és szépek! :D

++++++++++++++++++++++++++++++++++
angel37
 
 


FAnni! hipp hipp hurrá!
Vendég
 


Fanni hajrá, gyerünk csak így tovább!

Angel köszi az infót! :D
Vendég
 


rani ez nagyon szomorú :cry:
Vendég
 


Egy kis plusz info Fanni-ról!

Mind a 8 embrike szépen feljődik, bárkiből lehet blasztó! :D


Köszi, Harcika! :lol:
angel37
 
 


[quote="angel37"]O írta:angel37rsi,
fél év után kezdtem kenni Contratubexet és semmitse javított , pedig tényleg sokáig használtam... :? Ami szépülés volt, az csak ez eltelt időnek köszönhető!

a contractubex viszonylag régebbi szer, van annál modernebb.
A dermatix gél (bár lényegesen drágább 9e Ft) az anyu tapasztalata szerint nagyon jó. Én egy gimis lábsérülésem kentem vele, és nagyon sokat javult (pedig az a heg majdnem 10 éves).
Ha zavar és rá tudsz ennyit szánni, akkor egy próbát megér a dolog.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Angel, HArcika Köszike ! ez ám a jó hír! :lol:
Vendég
 


Orsi,
Köszi, aha, erről már hallottam! :wink:
No majd meggondolom, olyannyira végülis nem zavar, már megszoktam, most nyáron már bikiniben parádéztam! :mrgreen: Akinek nem tetszik, az nem nézi! :wink:
angel37
 
 


Sziasztok!

Pandácska!

Remek hírek, örülök nagyon!

Bella!

Drukk szombatra, és jó sok petikét kívánok :)

Ranikó!

Hát ezek nem túl jó hírek, mármint a munkahelyi helyzet :( Viszot az erősödő csíknak örülök nagyon! Drukk holnapra!

Fanni!

Továbbra is nagy drukkok az embrióknak! Neked is drukk szombatra!

Mi is voltunk a Kaáliban tegnap, dokibácsink mindent rendben talált, úgyhogy következő ciklustól kezdődik a stimu, és inszem :) Csak Clostit kapok majd, abból is csak napi egy szemet, remélem azért ennyi is elég lesz, és lesz egy-két szép tüszőm. Stimu nélkül is van peteérésem, akkor biztos elég ennyi bogyó, ugye?

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Búboska, Tobi, Icsilya, Angel! :)
Köszi az együttérzést, meg a tanácsokat, ajánlották mások is, hogy kenegessem, mert ráadásul eléggé keloidosan hegesedem, szóval elébe kéne menni az "elrondulásnak". Bár annyival azért túlnyavalygom a dolgot, h nekem ahogy nézegettem-próbálgattam a legkisebb fürdőbugyiból sem fog kilátszani :oops:
Szerintem nekem is a Dermatixot ajánlották, mert 8-9 e körüli árat mondtak, és azt mondták, hogy ez kifejezetten keloidos hegekre van, és akkár több éveseket is egészen "megszépít".
Fanni!
Hajráhajráhajrá!!!!!!!!!!!!

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Fanni +++++++++++++++ Eddig szuperül alakulnak a dolgok.

Lois, a heg halványodni fog...azt tartsd szem előtt, hogy szépen rendbe raktak téged belülről, felkészítettek a gyerkőc(ök) fogadására.

Évi, de jó, ti is kezditek :)

Ranikó, munkahelyet sajnálom. Most mik a lehetőségek? Maradsz táppénzen? Vagy keresel mást? Babásan merre tudsz elindulni?

Egy kedves szó olyan, akár a tavaszi napsütés.
allegrobarbaro
 
 


Igaz, nem is mondtam, hogy tényleg szépek lettek a Kaáliban...én a földszinten voltam UH-n a krémszínű szobában...kellemes, tényleg. Még azt a fránya UH-t is el tudja feledtetni :wink:

Egy kedves szó olyan, akár a tavaszi napsütés.
allegrobarbaro
 
 


[quote="allegrobarbaro"]F írta:allegrobarbaroanni +++++++++++++++ Eddig szuperül alakulnak a dolgok.

Lois, a heg halványodni fog...azt tartsd szem előtt, hogy szépen rendbe raktak téged belülről, felkészítettek a gyerkőc(ök) fogadására.

Évi, de jó, ti is kezditek :)

Ranikó, munkahelyet sajnálom. Most mik a lehetőségek? Maradsz táppénzen? Vagy keresel mást? Babásan merre tudsz elindulni?


Szia!!

Hát nem tudommik a ehetőségek még utánna kell nézzek hogy ha tényleg baba van akkor legalább 2 évig "jó" pénzt kapjak!!
Holnap valamivel okosabb leszek!

Kép

Kép
raniko
 
 


RAni drukkolok, hogy találj megfelelő megoldást!
Vendég
 


[quote="boniko"]R írta:bonikoAni drukkolok, hogy találj megfelelő megoldást!


Köszi igyekszem valami jót kitalálni!! :D

Lányok be vannak durranva a cicijeim de csak a jobb fáj de az veszettül!

Kép

Kép
raniko
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?