Új privát üzeneted érkezett!

Fanni!+++++++++++++++alig várom a híreket!

Raniko! Nyugi!Ott az a baba!
Drukk, drukk, drukk

Pandus!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Jó reggelt!

Pandus Üzenete:
Sikerült 3 órát aludni, fáj a vénája kegyetlenül, Dorka baba jól van. Millió pusz!

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Hanna köszik e az infót! nagyon sokan drukkolunk értük! :lol:
Vendég
 

 
 

Sziasztok!

Angel,
Te tényleg egy angel vagy, köszi az infókat! Bár hazudnék, ha azt mondanám, hogy nem vagyok már kissé ideges.

Fanni,
Várjuk az infókat! Hajrá!

Coca,
Sajnos van olyan, ugyanis aznap audit lesz a cégnél és mivel én csinálom, hát muszáj! De addig már csak túl leszek a beültin!:)

Raniko,
Hajrá!

Alle,
Örülök, hogy nektek is már van egy időpontotok a kezdésre!

Hanna,
Köszi az infót Pandusról, nagyon sokat gondolok rájuk!
Vendég
 


Pandus, hál' isten!


Bella! Addigra tényleg miniBellák lesznek a hasadban, de nekem ha pont akkorra jönne ki pl. a punkció, 100%, hogy nem mennék dolgozni. Audit ide vagy oda.

Kép
zölddisznó
 
 


Sziasztok!

Hanna,
köszi az infót :) Örülök, hogy Pandácska - a vénát leszámítva - és Dorka baba jól van! :D

Ranikó,
ez azért nem olyan rossz hír sztem... ld. Véda! :wink: A csík még erősebb lett...

Sannah,
már hiányoltalak! :wink:
Vizsgálatokkal van vmi előrelépés?

Ööö igen, igen, csak fanta helyett inkább bor! :mrgreen:

Kata,
lesz még több is, csak szurizz ügyesen tovább! :)
Annyira nem rossz az! :wink:

Bella,
teljesen normális, hogy izgulsz, az lenne fura, ha nem! :wink:
Na gyere majd, hogy hányan vannak! :)

Fanniiiii :P
Kb két óra múlva csöröghetsz! :wink: :wink:
angel37
 
 


Coca,
Tudom igazad van, de direkt azért toltam el addigra, hogy bizti beleférjen a beülti, még akkor is, ha pár szurival többet kell beadnom.:)

Angel,
16.30-ra megyek a Mágushoz, úgyhogy majd este tudom megmondani mi a helyzet.
Várjuk Fanniról az infót.

Lányok kicsit offolok:
Nincs valami jót ötletetek, hogy anyósnak, apósnak mit lehetne karácsonyi ajándék gyanánt venni? :roll:
Vendég
 


Sziasztok,

Fanniiuiiiii,
tök izgi, hajrá randi zóna :lol:

Hírhozó Angel,
borocskázol? :wink:

Bella,
nyuginyuginyugi :lol: , mi cégünknél is akkor fognak auditálni 8)
drukk az UH-hoz ++++

Bella, Viktu
mennek a tüszőnövesztők ++++++++++++++ :)

Ranikó, Véda
babaragacs ++++++++++++++ :)

Raniko,
Készítsd azt a szép konyharuhát :P

Pandus és Dóri baba ++++++++++++++++

Hanna,
hogy érzed magad? :D

Petit,
lesz ott még tüszőcske :D drukk ++++++++++

Cocamama és Röfike
Jól vagytok?

Lois,
Jobban vagy? :)

Dalma,
Te már dolgozol is, jól bírod a kiképzést :P

Búboskemence,
Drukk előre is a szurihoz :D

Allegro,
Visszaszámlálás indul :lol:

bocsi, amennyiben kihagytam vkit és ez tuti
Szép napot! :P

KépKép
tobi
 
 


Bella,
á, akkor most délutános?
Mire jössz a hírekkel én már nem leszek a neten, de majd holnap! :wink:

Az off kérdésed jó, de már nov. elején? :lol:
Szerencsére párom mindig előáll vmi jó ötlettel, és együtt szoktuk venni! :) Az idén még nem beszéltünk róla...
angel37
 
 


Ja, bocs, még okt. vége van... :wink:

Tobi,
előfordul! 8)

Nálad csak a munka? :roll:
angel37
 
 


Angel,
Igen, október vége az tuti :) , de az is, hogy mindjárt itt karácsony és ötlet nélkül eléggé nehézkesen szokott menni a dolog! :D

Tobi,
Köszi a drukkot!
Vendég
 


Angel,
azért van bekukk, amikor idő van (olvasó üzemmódban) :wink:
húú, ha megnéznék pl. tegnapra vonatkozva, hogy mikor használom az internetet kb. 5 percenként megnyitottam, mint az őrült be- majd kiléptem 8)
Mikor is kezded a fogit?

Bella,
mondjuk az én anyósomék nehéz esetek, nem könnyű örömet okozni nekik, ált. saját készítésű dolgokat ajándékozunk :twisted:

KépKép
tobi
 
 


Tobi,
na azt én is remélem, hogy senki nem nézi ezeket! :roll:

Decemberre van kizűzve a fogikezdés! :D Tudod, majd ahogy megjön!

Bella,
van igazad! :wink:

Hááát: háztartási kisgép, lábmasszírozó, táska, fürdőköpeny - most ezek jutottak eszembe az utóbbi évekből, amiket vettünk...
angel37
 
 


Fanni :?: :?: :?:

Pandus!
Sokat gondolok rád.A Dórikák jó fejek,úgyhogy biztosan marad még.Ennyire nem lehet kíváncsi a világra.?

Kép
Kép
mereszt
 
 


Bella!

Mi is ilyen hamar szoktuk elkezdeni megvenni az ajándékokat,uuuuuutálom a karácsonyi tömeget. :twisted: :twisted:
Tippeket inkább nem adok,mert én mindig olyat veszek az anyósomnak amiről tudom,hogy biztosan nem tetszik neki,így állok bosszút amiért nem szereti Dórikát. :oops:

Kép
Kép
mereszt
 
 


Sziasztok Lányok!!!


Pandus mennek a drukkok sokszor eszembe juttok!!!!

Csináltam ma is persze tesztet!
Elég erős lett a csik szerencsére igaz még mindig nagyon izgulok!!!!
Képet is csináltam rolla csak túl nagy igy itt nem tuom megmutizni! :roll:

Kép

Kép
raniko
 
 


[quote="mereszt"]B írta:meresztella!

Mi is ilyen hamar szoktuk elkezdeni megvenni az ajándékokat,uuuuuutálom a karácsonyi tömeget. :twisted: :twisted:
Tippeket inkább nem adok,mert én mindig olyat veszek az anyósomnak amiről tudom,hogy biztosan nem tetszik neki,így állok bosszút amiért nem szereti Dórikát. :oops:


Mereszt tetszik a hozzállásod!!!!! :lol: :lol: :lol:

Kép

Kép
raniko
 
 


Raniko!

Most már tényleg nyugodj meg!!!!!!!!!!!!!!!!!!Különben elküldelek a Coca bíroságra,aztán leshetsz... :wink:

Sajnos én nem szeretek veszekedni,de anyósom már nagyon megérett rá.Eddig 2x kiabáltam életemben(egyszer éppen Dórikát védtem meg),de a 3. tutti anyósom lesz.Addig meg marad a csöndes bosszú.... :P :P :P

Kép
Kép
mereszt
 
 


Sziasztok csajok! :wink:
beszéltem Panduskával
jelenleg minden rendben :lol: Kihúzták az éjszakai infit, most utána sem görcsöl, kapott szuriban u. azt. Kinn van osztályon. Méhszáj továbbra is változatlan ! 2000-es. Sokkal jobb a hangja már, most talán megnyugszik kicsit. Megbeszéltük, hogy nagyon vigyázni fog Dórikára, és semennyire sem siet haza /emlegeti a netet, hogy majd ír nektek :roll: / . Nagyon jól esik neki az aggódásotok, és mindenkit sokszor puszil !
délután is dob majd valakinek sms-t , hogy minden változatlan /remélhetőleg, legalábbis erre kapott engedélyt tőlem :D /

Orsi ! beszéltem vele arról, amit írtál, lezsíroztam, most nyugodt volt, és tudott a kérdéssel nem érzelmileg is foglalkozni. Mondani fogja, ha úgy alakulna és szükséges lenne ....
harcimokus
 
 


Mereszt,
nem írok inkább semmit anyósodra! Megértelek!
Aki Dórikát nem szereti az nem vehető emberszámba, hiszen egy kis tündéri babóca. Majd visszakapja ő még a sorstól! Mindezeket abszolút nem rosszindulatból írom! :D

Tobi,
az én anyósomék rendesek nagyon, úgyhogy ....

Angel,
lábmasszírozó nálunk is bejátszott már, de nem használják
háztartási kisgéppel teli van a lakásuk:) stb.
szóval érted a dilemmámat! :D

Raniko,
hajrá!+++++++++++++++++++

Egyre jobban érzem a petefészkeimet, nem egy kellemes érzés, olyan mintha meg akarna jönni, vagy nem is tudom.
Vendég
 


Szia Harcika,
Köszönjük, hogy tájékoztatsz minket!
Azért ezek már jobb hírek! Pandus és Dórika csak így tovább!
Vendég
 


[quote="mereszt"]R írta:meresztaniko!

Most már tényleg nyugodj meg!!!!!!!!!!!!!!!!!!Különben elküldelek a Coca bíroságra,aztán leshetsz... :wink:

Sajnos én nem szeretek veszekedni,de anyósom már nagyon megérett rá.Eddig 2x kiabáltam életemben(egyszer éppen Dórikát védtem meg),de a 3. tutti anyósom lesz.Addig meg marad a csöndes bosszú.... :P :P :P


Megértem hogy nem szereretsz veszekedni de tök normális hogy a lányzót véded!!!

Még nem vagyok teljessen nyugott a képet sajn nem tudom ide feltenni mert itthon nem tdom lekicsinyiteni!

Kép

Kép
raniko
 
 


Szia Harcika!!
De jó nagyon jó hirekkel jöttél ám már szét izgultuk magunkat!!!! :D

Kép

Kép
raniko
 
 


Bella,
az tök jó, hogy rendesek :D engem nem nagyon akar az anyósom elfogadni, elvettem a fiát szindróma, hát ez van
Petefészkeid meg dolgoznak ezerrel, bizti jó sok tüszőcskéd van :P

Mereszt,
Boldog Szülinapot Dóri babának!
Kép puszi Nektek
nem lehet könnyű Neked sem Anyós ügyileg :x

KépKép
tobi
 
 


Harcika, köszönjük! :) Pandus, de jóóó! :lol:

Mereszt,
jó ez a csöndes bosszú! :wink: :wink:
Sőt, vegyél olyat, ami valójában neked tetszik, hátha vissza is adja! :D

Bella,
"anyósomék" sem :mrgreen: Legalábbis mostanában, az elején még menő volt :? Anyuéknak is vettem, ő szereti! :)

Vmilyen utalvány? :roll: Aztán abból azt vesznek, amit akarnak, bár tudom ez nem túl személyes, de aki nehez eset, így jár! :wink:

De sztem az aktuális UH fotó is megteszi majd! :wink: :D
angel37
 
 


De jó, hogy Pandusék jobban vannak :D Köszi Harcika :wink: :)

KépKép
tobi
 
 


Angel,
Próféta szóljon belőled!:)

Én is vettem anyuéknak is, de náluk is csak porosodik. A sóginak is mindig utalványt veszünk, mondjuk ez jó dolog, de vidéken nem annyira beváltható. Azért köszönöm az ötleteket.

Tobi,
Ismered a mondást:
- Anyád át tud jönni hozzánk papucsban?
- Igen.
- Igen! Akkor inkább hagyjuk a dolgot!

A jó anyós legalább 40-50 km odébb lakik!:)
Vendég
 


Fanninak 8 embrikéje van! :D
angel37
 
 


Hú az nagyon szép, akkor bőven jut még fagyiba is!
Fanni gratulálok! :D

Angel köszi ezt a jó hírt!
Vendég
 


HArci köszi az infót PAndáról és kitartás a csodaszép dolgozóban!


mereszt anyósod monnyon le! Párodnak ez biztos nagyon rossz lehet! :cry:
Vendég
 


Fanni gratulálok a 8 kis tojásodhoz!!!!! :wink: :D

Kép

Kép
raniko
 
 


FAnni jaj de jó! ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
Vendég
 


Fanni! Gratu a 8 embrikének!!! :D Most már csak osztódjanak ügyesen!+++++++++++++++++++++++++++++++++++
Mikor lesz ET?

Lilypie Third Birthday tickers
Lilypie Pregnancy tickers
"Aki azt szeretné, hogy minden úgy történjen, mint a mesékben, az a meséknek csak a végére emlékszik."
viktu
 
 


Angel,
köszi a szupi hírt :lol:

Fanniuiiii,
akkor mennek anya pocijába meg sítáborba is :wink: :P

Bella :P
200 km-re lakik de így is be tud kavirnyálni :twisted:

KépKép
tobi
 
 


Tobi,
Együttérzésem! Az enyém 220, de nem okoz problémát!
Vegyetek neki egy kiskutyát nevelgesse most már azt! :twisted:
Vendég
 


Pandus, Dóri baba! Mennek továbbra is a drukkok! ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ Jó hogy javul a helyzet. :)

Petikata :)
Nőnek és szaporodnak még azok a petécskék! ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Raniko :)
Ha a doktornő is azt mondta, hogy jó az eredmény, akkor nyugi, ott van az a baba. :D S a konyharuha is szépen alakul, nem? +++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Tobi :)
Köszi :wink:

Mereszt :D
Boldog születésnapot Dórikának! :D :D

Fanni :D
Gratulálok a 8 petécskének, drukkolok hogy szépen növekedjenek, osztódjanak továbbra is. +++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Véda :)
Jó lehet a nagy poci, megnyugtató :D Mikor lesz létszám ellenőrzés?

Bella :)
Drukk az UH-hoz! ++++++++++++++++++++++++++++++++++

Sziasztok
Buboskemence
buboskemence
 
 


Sziasztok!
Fanninak nagy-nagy gratula!

Bella06 szorítok neked, hgy ne az audit napjára essen! Nekem 11-ére csinált páromnak az édesanyja programot - kivételesen nem bánthatom, nem tud a lombikról semmit. Apósnak-anyósnak én képkeretet veszek csak, remélem rakhatok bele UH képet :) :)

Zölddisznó, köszi a biztató szavakat! Igyekszem fejben tartani őket :)

Angel, te vagy a hivatásos lelket-tartó? Megköszönöm :)

Ranikó, szerintem kár izgulnod, el van ott már rendezve minden :) Ha átküldöd a képed a petitkata@freemail.hu-ra, és megírod, mekkorára kell, lekicsinyítem és visszaküldöm szívesen.

Mereszt, egy anyós nem ér annyit, hogy bepöccenj. Vegyél neki könyvet a fenyegető öregkori elbutulás megelőzéséről :) Az energiáidnak úgyis van jobb helye a kiscsaládodnál.

Tobi, 250 km, mondanám, hogy én nyertem, de van, hogy hetente kétszer is simán felül a vonatra. És olyan csodás ötletei vannak, hogy én csak dolgozzak, majd ők apussal nevelik a gyerekeinket. Ő ilyen segítőkész :D
De sebaj, koncentrálok inkább az érlelésre :)
petitkata
 
 


Búbos, jól látom a vonalzódat? :wink:
petitkata
 
 


petitkata remeélm sikerül a képkeretes ajándék..... :lol:
Vendég
 


Sziasztok,

Harcika, de jó, hogy ilyen jó hírekkel jöttél :D Pandának és Dórikának továbbra is drukkolok.

Tobi, Mereszt, anyóst sajnálom. Nekem komoly bajom nincs vele, szerencsére, igaz, 285 km közöttünk a távolság :wink:

Fanni, gratulálok, ez majdnem 100 %-os siker!!!!!

Bella, egy hosszú hétvége anyóséknak karácsonyra? Nálunk anyunak tavaly szülinapjára bejött, nagyon élvezték. Igaz, ők maguktól nem annyira mozdulnak ki. Esetleg könyv/lexikon, magazin előfizetés?

Egy kedves szó olyan, akár a tavaszi napsütés.
allegrobarbaro
 
 


Petikata :)
A vonalzóm egyenlőre csak a ciklusomat mutatja, nem vagyok teszt közelben :) Ha minden rendben van, akkor talán vasárnap fogom elkezdeni a szurizást a lombikhoz (ezt holnap megmondja Krizsa doki). Ma veszem be az utolsó fogigátlót (remélem, hogy tényleg az utolsót), s holnap megyek UH-ra.
buboskemence
 
 


Alle,
Még az üdülési csekket sem akarják felhasználni, amit tőlünk kaptak. Sajna anyósomnak olyan a munkabeosztása.

Petitkata,
Köszi, viszont neked is! :D
Akkor a 11 és 14 kilőve. Koncentráljuk másik napra, vagy cseréljünk napokat inkább? :D

Bubos,
Köszi a drukkolást!
Vendég
 


Búboskemence, akkor vasárnap erősen gondolok rád! Szerintem az első a leghihetetlenebb és legfurcsább, hogy akkor most tényleg bökdössük a hasamat :? De egyben azt is éreztem hogy VÉÉÉÉÉÉÉÉGRE elkezdtük, tényleg "teszünk" valamit.
petitkata
 
 


Fanni gratulálok!!!!
Vendég
 


Fanni! :P
Gratulálok, ez nagyszerű hír!

Kép

Kép
donika
 
 


Cserében benne vagyok :lol: Nézne szegény Mágus....
petitkata
 
 


Pkata,
jajjjjjajjjj, eszébe ne jusson ilyet csinálni (felülni a vonatra) :oops: :shock: atyagatya de gonosz vagyok :roll:

KépKép
tobi
 
 


Petitkata,
... hogy ekkorát varázsolt! :D

Bubos,
Akkor most már Te is csatlakozol a tűpárnák közé! :D
He-he most már nagy a szám, de láttál volna a múlt héten kedden, meg előtte!
Vendég
 


Tobi,
Felülni felülhet, de csak az ellenkező irányba! :D :twisted:
Vendég
 


Bella
:P nincs több gonoszkodás, mert édes Fia van és ez a lényeg :lol:

KépKép
tobi
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?