Új privát üzeneted érkezett!

Pandácska! :cry:
Nagyon szorítok Neked!!!

Lilypie Third Birthday tickers
Lilypie Pregnancy tickers
"Aki azt szeretné, hogy minden úgy történjen, mint a mesékben, az a meséknek csak a végére emlékszik."
viktu
 
 


Harcika! Köszi, jajj Istenem! De. még azt írta sms-ben, h. jobban van...jajjj, de sajnálom! Istenem, remélem , nem lesz semmi baj!!!!!Szorítsunk nekik!!!!!!!++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Pandának! Nagyon -nagyon szorítunk érted!Dórika maradj még kérlek :!: ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
KAtica ! Köszönöm jol vagyok a terminátor formámat hozom újra ,ma már kezdem is a rabságot :wink: HA nem megy segítenek ,de ki kell próbálnom magam mennyire bírom ,a többieket sem terhelhetem :wink: Köszönöm a linket ,kaptam Loistol egy nagyon édeset majd átküldöm jövőhéten :lol:


FAnni! NAgyon izgulok ez a 10petesejt nagyszerű teljesítmény :D ügyes vagy puszika

Dalmi[/b]
dalmácia
 
 

 
 

Pandus nagyon szorítok! :cry:
Vendég
 


Sziasztok,

először is
Pandácska, nagyon szorítok nektek!!!! ++++++

Fanni, amikor összefutottunk, nem tudtam még az eredményt, de gratulálok, az első akadályt sikerrel vettétek :D Hajrá sejtecske-randi

Én voltam a dokinál és a vérvétel eredményem TÖKÉLETES :lol: Ennek örülök nagyon, mert a múltkor nem volt az és megijesztett, hogy PCOS...de nem az. (ettől függetlenül a Mens-be elmegyek). Kaptam receptet fogigátlóra, a decemberi mensi után kell elkezdeni szedni, aztán UH aztán szurik...annyira jó, hogy elkezdődik végre valami.
Harcikával is beszéltem, ő pötyögött be a gépbe :) Olyan más így menni oda, hogy tudom, van egy ismerős arc...

Egy kedves szó olyan, akár a tavaszi napsütés.
allegrobarbaro
 
 


Szia Alle,
Örülök, hogy rendben volt a vérvételed! :D
Vendég
 


Pandácska, Dóra baba!
Nagyon sokat gondolok rátok, mennek a drukkok folyamatosan, maradjatok még 1-2 hónapig a legszorosabb közelségben! +++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Bella :)
Holnap uh :D Izgi nagyon! Hány napja szurizol?

Allegro :)
Örülök, hogy jók az eredményeid. Nagyszerű hogy kezdődnek nálatok is lassan az előkészületek. :D

Puszi
Buboskemence
buboskemence
 
 


Raniko :)
Remélem jó hírekkel jösz :wink:
buboskemence
 
 


Pandácska,
jaj nagyon szorítok nektek!!!

Allegro,
gratu a hormonjaidhoz! :)
Én is dec. kezdem a fogit! :wink:

Bella,
drukk holnapra! :wink:
angel37
 
 


Pandus,
jaaaaajjjjjjj, nagyon szorítok! Édes Istenem vigyázz rájuk!!!

Allegro,
gratula az eredményeidhez, hajrá dec fogigátló, beindult a gépezet :D

Készülődőknek,
Gyógyulgatóknak,
Fogigátló szedőknek,
Szúrkálóknak,
Tüsző növesztőknek,
Randizóknak,
Embrikéknek,
Tesztelőknek,
Babásoknak és Anyukájuknak
drukk ezerrel +++++++++++++++ :D
cupp

KépKép
tobi
 
 


Allegro :P
Bocs, mondhattam volna :oops: még kicsit kómás voltam. Most ébredtem 8) S minden kicsit olyan, mintha álmodtam volna onnantól, hogy felkeltem a Kaáliban az ágyból.

Pandus kicsi lány :(
Nekem azért jó előérzetem van ám. Lehet, hogy a kórházban kell már maradni szülésig, de érzem, hogy Dórika maradni akar még bent. Menjen az az infúzió és hajrá Pandus+Dórika! Sokat vagy eszemben.

Lányok :P
Köszi a randi drukkokat. A randijaink mindig is jól sikerültek Apával. Ha nekik is csak úgy he-he, akkor maradnak 10-en holnapra :wink:

Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Bubos,
Ma lesz a 6. napja és elvileg ez az utolsó, holnap délután pedig kiderül, hogy gyakorlatilag is ez volt-e az utolsó! :D

Angel,
Köszi! :D
Vendég
 


Bella :)
Akkor már nagyon a finish-ben vagy! Mennek a drukkok holnapra! +++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ :D
buboskemence
 
 


Bella :P
Drukk holnapra. A Gonal-t (is) szurizod 6 napja? Mert akkor szerintem még egy olyan 4 napig bizti szurizol ám!

Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Fanni,
Igen a gonalt szúrom 6 napja (suprefactot csak 4 napig kellett)! Hát ettől tartok én is, márhogy nem a szuritól, hanem hogy elcsúszik az egész. Nekem 14-e egy olyan nap, hogy nem hiányozhatok a munkahelyről, úgyhogy ezt még majd lekártyázom Krizsa dokival.

Bár őszintén szólva délután már eléggé éreztem a petefészkeimet.
Vendég
 


Sziasztok lányok!!!!

A "Ma megint megjött" topik egyemberként szurkol Pandácskának, (nálunk kezdett a kedves Pandus :wink: ) látom közületek van aki tartja vele a kapcsolatot, ha tudjátok mondjátok meg neki, hogy mi is küldjök a sok pozitiv energiát!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Egyébként én is Kaális "ügyfél" vagyok, 2. Inszememre várok Krizsa dokinál, néha benéznék hozzátok ha nem bánjátok, olvasni így is mindog szoktalak benneteket! :wink:

Fannika!!!

Gratulaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa, szép teljesítmény :wink: :lol:
Vendég
 


Sziasztok!

Hű, régen voltam. :oops:

Pandussal most beszéltem. Drukkoljatok nagyon csajok!!!!

(visszaolvasok)

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Zöldi! Gratula a kis Cocához. :lol:

Fanni! Gratula! Focicsapatra gyúrsz? :lol:

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Véda! Nagy gratula!

Raniko! Várjuk a jó híreket!

Orsinak megkésve, BOLDOG NÉVNAPOT KÍVÁNOK!!! Fiúknak meg BOLDOG SZÜLINAPOT!

Szurisoknak jó tüszőnövesztgetést!!!

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Bella,
14-re túlleszel bőven a beültin is! :)
Egyébként punkció, beülti időponttal így stimu alatt már nemigen tudsz kártyázni! :wink:

U.ezt szúrtam, mint te, és a 8. napi UH napján 150 gonalt kellett még szúrnom és másnap már repesztettünk!

Legyekmami :wink:
nézz be bármikor! :)
angel37
 
 


Angel,
Köszi az infót, én holnap a 7. napon leszek. Akkor az azt jelenti, hogy még lesz egy köröm a patikába is egy újabb adag gonalért.
Azért megnyugodtam kicsit, hogy addig nem húzódik el.
Vendég
 


Ja én a Suprefactot is beleszámoltam, ezt nem te is egy nappal hamarabb kezdted? :wink:
angel37
 
 


Bella :P
Ahogy Angel is írta, addigra már minimum 5 napja a pocidban lesznek a kicsik, s akkor már nyugodtam mehetsz dolgozni.

Legyekmami :P
Köszi! Már hiányoltalak a másik topikunkon :wink:
Gyere máskor is! (Meg oda is!)

Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Angel,
De igen valóban! Én meg a gonalhoz viszonyítottam!:)
Ezt a Klion hüvelykúpot meddig kell használni?

Fanni,
Köszi neked is a megnyugtatást, hirtelen kicsit megijedtem! :D
Vendég
 


Pandusnak: Kép

"Reményből él a vágy s meghal, ha nincs remény.”
snufi
 
 


Hanna :P
Ritkán jössz :(
Tényleg majdnem focicsapat. Remélem, ezúttal gól is lesz 8)
Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


PAndus +Dórika!

Imádkozom azért,, hogy Pandusnak elmúljanak a görcsei, sikerüljön megnyugodnia és hogy Dórika bennt maradjon még legalább addig, amig meg nem erösödik minden kicsi szerve....

:cry:
Vendég
 


Bella,
hú, a repesztő napján azt hiszem már nem dugtam, de holnap biztos elmondja a doki ezt is, ha nem kérdezz rá! :)

Szal nyugi, 14-re már nem leszel egyedül! :D

Fanni :P
randikhoz ++++++++++++++++++++++
angel37
 
 


Fanni!
Nagyon drukkolok nektek! Sikeres randit. :lol:

Olvaslak benneteket, ha van netem, mert mostanában sok a karbantartás. Állandóan reklamálok csak.

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Pandácska! Én is nagyon-nagyon!

Alle! Örülök, hogy örülsz! :lol:

Bella! Olyan NINCS, hogy nem hiányozhatsz a munkahelyedről! :twisted:

Szia Legyélmami!

Kép
zölddisznó
 
 


Köszi, lányok, tényleg nagyon örülök a mai napnak :)

Pandácskának nagyon drukkolok, sokat jár az eszemben.

Fanni, nem probléma, egyrészt nem is kérdeztem, másrészt meg gondoltam, hogy még kómás vagy :wink: Kíváncsi leszek, én mennyire leszek majd magamnál utána...neked mennek a drukkok a ++++ folytatáshoz :)

Bella, elhiszem, hogy sok a munka, meg kevesen vagytok, DE a baba az első. Meg a te egészséged. És ha úgy érzed, szerintem maradj otthon. Ne ezen múljon, sikerül-e vagy sem...

Raniko, eredmény??????

Egy kedves szó olyan, akár a tavaszi napsütés.
allegrobarbaro
 
 


Pandácska!
Nagyon szorítok nektek! Csak bízz Te is erősen abban, hogy az a pici lány még bent fog maradni egy darabig, és akkor úgy is lesz. :)

Fanni!
Gratulálok! Remélem a randi nagyon jól sikerül! Én minden esetre szorítok! :wink:
Vendég
 


Sziasztok!:D

Sajna fatornyos kisfalumban tönkre ment az ionternet valami szerver hiba vagy mi, először 10 percet kértek utána nov. 2-át mondtak az okosok, hogy készen lesz. nem tudtam jönni és most sajna időm sincs mindent visszaolvasni, de nagyjából megtettem...
Annyi munkám van, hogy csak későn érek haza, így nincs időm minden nap utazni a net kávézóba, de talán a héten...

Fanni, annyira drukkolok érted, nem múlik el nap, hogy ne gondolnék rád, nagyon-nagyon szorítok!!!! :lol:

Véda: gratula, ügyi vagy!!!! :lol:

Angel, mizu, buli, haverok, fanta??? :lol:

Coca! Megkaptad? Kiscocának nagy-nagy simike!!!!

Pandus drukk+++++++++++++++++++++++, nagyon szorítok!!!!!

Nők, köszi, igen, de majd ha otthon lesz net újra, akkor rendezem, nagyon köszi. :lol:

Lois, Dalmi, hősők vagytok!!! :lol:

Raniko: drukkolok!!!! :lol:

Mindenkinek drukkolok és szorítok!!!!!!
Vendég
 


Sannah! Igen, köszi! Nagyon jók! :lol:

Kép
zölddisznó
 
 


Raniko?
Vendég
 


Sziasztok lányok hazaértem!!

Hát sok jó hirrel nem tudok szolgáli! :(
Ugye ma avgyok a 11 napon és a HCG csak 70-en a Progi meg 45 körül.
Kovács doktornő azt monda szemrebbenés nélkül hogy a 11 naphoz képest jó de én kicsit el vagyok szontyolodva!!! :(

Kép

Kép
raniko
 
 


Panda én is nagyon szoritok értetek!!!!!
Remélem mindn rendbe lesz veletek!!!

Kép

Kép
raniko
 
 


Raniko :D
Tudom, hogy nem általános, de muszáj leírnom: nekem a 14. napon volt 72 a Hcg-m. Ez persze nem gyakori, de ettől függetlenül, hidd el, ezt a meccset még nem fújták le :wink: Mikor mész legközelebb vérvételre?

Panda és Dórika ++++++++++++++++++++++

Lányok, iszonyat nagy a hasam estére :oops: Nem okoz gondot, fájdalmat, nehézlégzést, csak irtó nagy. Alig találok normálisan begombolható nadrágot.
Cocamami, neked nem volt ilyen jellegű gondod?

Fanni :D
Randi drukk+++++++++++++++

Véda
Vendég
 


Sziasztok!!!!

Raniko!!! :) :?

Nagyon szorítok szerintem ebből még bármi lehet!!

Pandácska!!!
Nagyon izgulok értetek, hogy minden rendben legyen!!!!

Fanni! :D :D
Nagyon sokat gondoltam ma rád és szívből örölök , a 10 szép sejtecskének!!!Sok drukk a randihoz+++++++++++++++++
beu9
 
 


azért ez egyáltalán nem rossz Raniko!
Vendég
 


Köszi lányok a biztatást!!!!!
Csütörtökön megyek megint hát nagyon kiváncsi leszek!
Talán az biztat engem is hogy a cicim be van durranva és a mai csik is még erösebb lett!
Söt mivel mondta Harcika hogy hamar megtapadhatott az eső teszten látszi abba bizom hogy már jól kapaszkodik!!!

Kép

Kép
raniko
 
 


Fanni mikor odaértem a Kaáliba kérdeztem harcikát hogy hol vagy de mondta hogy már elmentél!!!
Gratulálok a 10 tüszöcskédhez ez nam semmi nekem csak 5 volt!

Kép

Kép
raniko
 
 


Váda! Én annyira lufi vagyok estére, hogy simán elmennék 6 hónaposnak. Ez komoly! ...na jó, ebből kb. 2 hónapnyi háj csupán. Szóval reggel 4 hónapos vagyok, este 6 :lol:

Kép
zölddisznó
 
 


Raniko :P
Ez 11. napon tényleg nem reménytelen. +Progipótlást nem kaptál?
Igen, gondoltam rá, hogy esetleg Harcika bemutat minket, de majd legközelebb :wink:

Sannah :P Beu :P
Köszönöm szépen. Nagyon édesek vagytok!

Allegro :P Nők :P Véda :P
Nektek is köszönöm.

Angel jön majd a randis híreimmel holnap!

Jó éjt! Pandusnak megnyugvást, jó híreket!

Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Raniko! Továbbiakban is nagyon drukkolok!!!! ++++

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Sziasztok, vagyis jó éjszakát! Bella, tegnap elnéztem, egy nappal később vagy, mint én. Ma voltam UH-n,sajna csak 3 iciripiciri tüszőcském van, meg a méhnyálkahártya is vékonyka, még szúrnom kellett ma gonalt 225-öt, meg holnap is kell. (nem oan naon jó érzés ennyi cuccot belőni bőr alá, lehet én vagyok hisztis - na jó, nem lehet hanem tuti - de visítottam, mint a kismalac). Szerdán vissza kell menni újabb UH-ra. A hüvelykúpra azt mondta Krizsa, hogy folytassam.
petitkata
 
 


Petit! Első kukkoláson nekem is 3 tüsző volt meg még egy picike.....punkciókor meg 10! Úgyhogy no para!

Kép
zölddisznó
 
 


Zölddisznó, olyan jóóó, hogy ezt megírtad, tegnap teljesen el voltam keseredve. Akkor most egy kicsit jobb kedvvel indulok dolgozni. Kösziiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii!
petitkata
 
 


PK! de jóóóóóóó!

Kép
zölddisznó
 
 


Jó reggelt!

FAnni nagyon szorítok!++++++++++++++++++++++
ANGEL VÁRJUK AZ ÜZENETED!

PANDUS ÉS DÓRIKA REMLEM MINDEN RENDEBN VELETEK!+++

RAniko+++++++++++++++++++++

Petitkata ha zöldi asszongya.................................++++++++++++++++++++++++++

Szép Napot!
Vendég
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?