Új privát üzeneted érkezett!

Cocamami!

Köszi-köszi-köszi a rengeteg plusz tesztet! :D :D :D

Pusz
buboskemence
 
 


Cocamami :D
Köszi :wink:

Snufi :D
Very Happy, hogy minden all right :wink: Drukkolok, hogy már most babás legyél! ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
buboskemence
 
 


[quote="buboskemence"]S írta:buboskemenceziasztok!

Cocamami! :D
Gratula a kis szégyenlős babácskához!

Kisfóka! :D
Gratulálok a dobogó szivecskés babához!

Raniko :)
Mennek a babaragacsok és a maradék három palántának a növesztő drukk! ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Ebba :(
Sajnálom, hogy ilyen extrán nehezített pályát kell bejárnotok a babáért, de ne add fel! Biztosan lesz babátok. Mennek a pozitív energiák! +++++++++++++++++++++++++++++++++++++ :)

Allegro :)
Akkor éljen Mikibá! :D

Szép hétvégét mindenkinek! Mi elutazunk, egy kicsit kiáztatjuk magunkat :D

Pussz
Bubos



Köszönöm a ragacsokat!!
A másik 3-om sajna nem fejlődött odáig hogy fagyasztani lehet ma telefonáltam igy nincs fagyibabám! :cry:

Kép

Kép
raniko
 
 

 
 

Raniko :(
Sajnálom, hogy nem lettek fagyibabák, de a két legyügyesebb már bent ül a pocidban és biztosan nagyon-nagyon kapaszkodnak :)
Újabb adag babaragacsot küldök: +++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Pusz
Buboskemence
buboskemence
 
 


[quote="buboskemence"]R írta:buboskemenceaniko :(
Sajnálom, hogy nem lettek fagyibabák, de a két legyügyesebb már bent ül a pocidban és biztosan nagyon-nagyon kapaszkodnak :)
Újabb adag babaragacsot küldök: +++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Pusz
Buboskemence


Nagyon köszi a biztatást én is mondtam nekik hogy kapaszkodjanak ám erőssen!!! :wink:
A ragacsokból sosem elég köszi!! :lol:

Kép

Kép
raniko
 
 


Lányok szenzáció!!!!!!!!

Igaz nagyon házias a férjem de fözni még sosem fözött!
Most ott áll a serpenyő mellet és kevergeti a kaját hogy kiméljen!! :lol: :lol:
Igaz nincs nehéz dolgam mert csak mirelit de ki tudja mi lesz belőlle és mit eszünk!
Valaki tud egy jó pizzást???? :lol: :lol: :lol: :P

Kép

Kép
raniko
 
 


Cocamami,
köszi a kétcsíkos teszteket :lol: , holnap ellógok a mhről és utalom a pénzt :wink:
pusz

KépKép
tobi
 
 


Le a kalappal a "kispapa" előtt :)
buboskemence
 
 


Lányok! Ráér az utalás!

Kép
zölddisznó
 
 


Sziasztok!

FAnni! :wink:

Angel! Köszönöm szépen :D

Ranikó!BAbaragi+++++++++++++++++++++++++++
Nem szabad szomorkodnod,hiszen már nem lesz szükséged fagyibabára
:wink:
Apa nagyon klassz lehet ,bárcsak mindig kímélnének minket :lol: :wink:

Ebba ! Hess ciszta HESSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSs Ebbának nincs rád szüksége Ő BABÁT szeretne :wink: Biztos lesz csak még a (KArmád miatt ) NEkem mindig ezt mondják ,valamiért nem sikerül elsőre ,MI megszendvedünk értük De viszont nagyon jó babákat kapunk majd fentről :lol: NEm vagyok szentfazék ,de egy kicsi erőt azért kapok :wink:

Pusza Dalmi
dalmácia
 
 


Coca :P
Teszt-terveim: hát... :roll: A tali elején meséltem Angelnek, hogy én akkor sem tudtam erős 2 csíkosat tesztelni, amikor már babás voltam :oops: Azon a hajnalon is (transzfer után 14 nappal) olyat sikerült csak, mint máskor. Na, jó, valami derengett ott, de ez nem nevezhető pozitív tesztnek. És aznap lett vérvételből megállapított 72-es béta HCG-m... :oops: Szóval, nem tudom, milyen pozitívat tesztelni, és utáni örülni, meg éljenezni. És bevallom, erősen rettegek a tesztektől. Ha kezembe fogok egyet, már remeg a kezem, lábam. Arra gondoltam, hogy a vérvétel reggelén, talán... Ahogy Angel mondaná "lógatok" egyet. Nem tudom. Tényleg szó szerint rettegek tőle... :(

Nekem nem lesz konyharuhám... :roll:

Hú, iszonyú fárasztó napom volt, megyek fürizni, Utrozni, és Apa erős karjaiba szundítani :wink:

Szép éjszakát: Véda
Vendég
 


Jó reggelt!
Kép :D

Véda, Rainko,
babaragacs +++++++++++++++++++++++++++++++

Dalmi, Lois
jövőhéten lesz a lapar, ugye? túllesztek rajta, ripsz-ropsz :wink:

Fanni,
mindjárt tüszőkukkantás :wink: :lol:

Pocaklakóknak :P
növekedjen szépen mamai pocijába :lol:

Mamiknak,
vigyázzanak Magukra és a Pocaklakókra :P

Allegro,
már csak néhány nap és mehetsz a dokihoz, indul a gépezet :wink: :D

Ebba,
fel a fejjel, kialakul majd hidd el és jön a várva várt babaó :wink:

Bella, Viktu
mindjárt indul a mandula :lol: no para a szurik miatt :wink:

Sannah,
biztos hülyén hangzik a kérdésem de mi az a mens? :oops:

Bubi,
jó pihizést és áztatást! :lol:

Hanna,
jól vagy? :D

Angel,
mizujs?

halihó,

KépKép
tobi
 
 


Kép ÉBRESZTŐŐŐŐŐŐŐ :lol: :lol: :lol:

KépKép
tobi
 
 


Sziasztok,
igen, már csak néhány nap. Olyan jó, hogy végre történik valami :lol:

Reggel voltam vérvételen is, gyorsan és ügyesen megcsapoltak. És nem is kellett fizetni, mivel egyszer már voltam...egészen meglepődtem :)

Egy kedves szó olyan, akár a tavaszi napsütés.
allegrobarbaro
 
 


Értem, Véda. Persze, ezt mindenki máshogy éli meg. Nagyon drukkolok! ...konyharuhát csinálhatsz utána is, miután már véredet vették, és kiderült, hogy jó az anyag! :wink:

Ranikó! Ne feledd a mai adag pillanatragasztót, amit küldtem. :lol:

Kérek szépen barnaűzőt! Tudom, hogy ez a hormonoktól, meg az utrótól van, de olyan randa! :wink:

Kép
zölddisznó
 
 


Coca,
barnaűző indítva +++++++++++++++++++++++

Kép remélem megijed

Orsi,
Boldog Szülinapot Levinek és Máténak! :P

Kép :)

KépKép
tobi
 
 


Sannah!
Küldd el majd légyszi priviben az e-mail címedet, mert hamarosan lesz meghívóm!

Köszi,
Nők :)
Vendég
 


Csajok!
Kérdezni szeretnék. :oops:
Tegnap voltunk a Kaáliban, és a doktornővel a következőben maradtunk. 1 spontán hónap következik, majd az azt követő mensi 3. napján elkezdem szedni a Clostybegitet, és 10. napon megyek UH-ra (ez kb. dec. eleje). Meg tudja nekem mondani valaki, hogy mennyibe kerül a Clostybegit? Ill. a tizedik napi Uh-on már mondanak valamit az inszemről, vagy mennem kell még további Uh-okra? :shock:

Annyira meglepődtem ezen az egészen, hogy kérdezni sem tudtam. Mára kezdek felocsúdni, és még biztosan lesz több kérdésem is. Addig is HELP!!! :oops: (és bocsi, ha hülyeségeket kérdezek).
Köszi,
Nők
Vendég
 


Tobi! Űzés beindítva. Stop.

Nők!
A closti iszonyatosan drága, 865.- Ft egy dobozzal :wink:
Az első UHn megnézik, hogyan reagáltál rá, mekkorák a tüszők. Valószínűleg akkor már meg is tudják mondani, hogy mikor kell beadnod a repesztőt, és mehet a móka. (Ha ovitrelle-t kapsz repinek, az 6638.- pénz)

Kép
zölddisznó
 
 


Nők,
Nekem a 10. napon már megmondták hogy mikor lesz pontosan az inszem. A closty azt hiszem 1200 ft körül van :roll:
Vendég
 


RAniko:
Szivesen. Sajnálom hogy nem lettek fagyibabák de az a kettő babóca biztos ügyesen kapaszkodik a pocakodban. Vigyázz rájuk. Küldöm neked a mai babatragacsokat+++++++++++++++++++++++++++++++++++
Csak bíz a párodban biztos fini lesz.

Kép



Krisztián 8 hónapos
Nyuszipuncs
nyuszipuncs
 
 


Hú, de el vagyunk tűnve...

Raniko :P
Babaragacsot küldök a 2 szép kis hullócsillagodnak!!!+++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Cocamami :P
Barnaűzőt küldök :twisted:
És köszi, remélem, tényleg jó anyagot adok majd le... Bár, ma nagyon undok és hisztis vagyok :? Fáj a derekam, mensi jellegű görcsök kísértenek, és az eddig pattanásig feszülő cickóim khm... szóval leeresztettek :oops: A csütörtök még fényévnyinek tűnik :cry:

Véda
Vendég
 


Sziasztok Lányok!!!!

Coca nem felejtem a mai adag pillanatragasztót hidd el reggel az az első hogy használom!!! :lol:

Nyuszipuncs én is nagyon sajnálom hogy nem let fagyibaba de tudom nem lesz rá szügségem!!! :wink:

Véda nagyon köszi a ragacsokat nagyon jól jön!! :wink:

Kép

Kép
raniko
 
 


Raniko, tökéletes hozzáállás!!!!!!!!!!!!!!+++++++++++++++++++++++++++++++++
Vendég
 


Sziasztok :P
Megjöttem :P Azon kívül, hogy megfáztam valószínűleg - még csak kapar a torkom-, nem is volt rossz!

Cocának :P barnaűzőőőőőőő

Védának :P babatapi-ragi!

Ranikonak :P babaragi!

Szép estét!
Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


[quote="lafead"]R írta:lafeadaniko, tökéletes hozzáállás!!!!!!!!!!!!!!+++++++++++++++++++++++++++++++++


Igyekszem igyekszem!!! :D

Köszi a babaragikat!!!

Szépe estét mindenkinek megyek egy kicsit TV-ni!!
Puszi!

Kép

Kép
raniko
 
 


Köszönjük szépen a szülinapi köszöntést.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Coca!
Köszönöm a gyors, és kielégítő választ. Azért még lenne két kérdésem: 1.) A páromnak kell majd spermavizsgálat. Ezt ugye akkor is meg tudják nézni, ha én megyek a 10. napi UH-ra? Bár a dr. nő azt mondta, az inszemkor is lehet, hogy elég, ha megnézik.
2.) Miközben inszemezünk, azért lehet házas életet élni élesben, ugye?
Bocsi, a hülye kérdésekért, de még soha nem volt inszemem. :oops:
Egyébként a gyógyszer árát csak azért kérdeztem, mert itt mindig olyan sok gyógyszerről, meg injekcióról olvastam, hogy teljesen meglepődtem, amiért nekem csak ezt az egyet kell szednem. Azt gondoltam, még lesz több is. Ill., hogy drága gyógyszer lehet, mert csak ezt kell beszednem.
És eszembe jutott még egy kérdés, a tüszőrepesztő szurit mikor kell beadni? Erre is van pontos időpont (itt most a napszakra gondolok)? Vagy attól függ, mikor kell mennem az inszemre?
És persze küldöm a barnaűzőt. :wink:

Pandácska!
Köszönöm! És utána már csak egy szuri, és jön az inszem? De azért az inszemet is megelőzheti hosszabb kezelés, ugye? Vagy én most keverem a lombikkal? Hírtelen annyi kérdés foglalkoztat.

Lányok!
Néztem a National Geographic-on egy műsort. Az iker terhességekről volt szó. Mit mondjak, a végén, amikor megszülettek a picik, elbőgtem magam.
Vendég
 


Nők :)
az inszem létrejöhető embriók szempontjából lényegesen kevésbé kontrollálható, mint a lombik.
Sokkal kisebb stimulációval cidsnálják, a cél 2-3 max. 4 tüsző érlelése, nehogy többes terhesség legyen, ha sikerül.
Van tüszőrepesztő, ezt az inszem időpontja -36 órával kell beadni.

a spermavizsgálatról az orvost kellene megkérdezni, hogy neki mikprra kell.

mind a lombiknál mind az inszemnél a gyógyszer ára függ attól, hogy ki mennyire stimulálható.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Nők,
Elvileg ha minden jól megy és van szép tüsződ vagy tüszők akkor már csak egy szuri és jöhet az inszem. Utána meg persze progit még kell szedned. A szurit majd pontosan megmondják nekem este 6 és 8 között kellett mindig ez attól függ mikor lesz inszem. Amúgy az inszem általában nem drága ha jól stimulálható vagy. Nekem ezzel soha nem volt szerencsém drágább volt mint a lombikom.
Vendég
 


Nők :)
még a másik kérdésre... persze, hogy otthon még rá lehet dolgozni :)

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Sziasztok :P

Megy a
babatapi +++++++++++
barnaűző ++++++++++
megfázás elriasztó ++++++++
és persze a
Szép Napot kívánás!

Coca,
írtam privit

pusz

KépKép
tobi
 
 


/a megfázásokat nem kell riasztani, az jól jöhet! erről írtam már. Csak a magas lázat kell gyógyszerrel.

A náthával, torokfájással semmi gond/
harcimokus
 
 


Szépséges vasárnapot!

Mókus és többik! Jelenleg nincs barna, és bízom benne, hogy nem is lesz :lol:

Kép
zölddisznó
 
 


Coca! Jól elűzték a csajok a BARNáT :D CSak így tovább :wink: Üdvözlet Dalmi :lol:
dalmácia
 
 


Halihó, szép vasárnapot!

Fanni! Gyógyulgass, bár, igen egy kis nátha sokszor hasznos is lehet... :wink:
Coca, szupi, hogy elmúlt a barna :)

Hazajöttünk Kőszegre, de nagyon vacak az idő, pöszörög az eső, fúj a szél :? .....pedig olyan jó lett volna kicsit sétálni-kirándulni...de így?! Hm... most kénytelen vagyok én is motorversenyt nézni.... :shock:

Nnna, Cupp, Mindenkinek!

Babaragacs, tüszinövelő-k mennek!

Lilypie Third Birthday tickers
Lilypie Pregnancy tickers
"Aki azt szeretné, hogy minden úgy történjen, mint a mesékben, az a meséknek csak a végére emlékszik."
viktu
 
 


Sziasztok Lányok :P

Viktu :P
Itt gyönyörű napos, száraz idő van. Majd ott is kitisztul. Küldök szép idő hozó energiát, hogy tudjatok andalogni a szabadban+++++++++++++++++++++++++++

Fanni :P
Holnapután tüszőkukkantás!!! Kíváncsi vagyok, milyenek. Kívánok sok szép hasonló méretű tüszőcskét!!!

Raniko :P
Baragasztó energia elküldve++++++++++++++++++++++++++++++

Harcika :P
Már jobb a hangulatom. A tüneteket nem szabad figyelni, tudom. Kicsit megerősítettem magam, végülis, amíg nincs nulla HCG-s eredményem... Úgyhogy abban maradtam magammal, hogy ha szerdáig nincs mensi, akkor aznap reggel lógatok egy tesztet. Kérdésem: Kaális tesztem van, de nincs ráírva mennyi ideig kell lógatni. Te biztos tudod.

Lányok! Pihizzetek sokat a 3 nap alatt!!!

Véda
Vendég
 


amíg fel nem szívja a pisit az itatós végéig /látod, ahogy "megy" /
Kb. 20 -25 mp.
Csak 3 perc múlva értékeld. És ne pisilj legalább éjféltől, mert nem lesz benne elég hormon.
És jössz csütörtökön??
harcimokus
 
 


Mókuci! Azt a kék színű képet is az IKEÁban vetted?

Kép
zölddisznó
 
 


Icsilya!
Először is, nagyon boldog névnapot kívánok!!! :D
És köszönöm a választ. Apa esett kétségbe, mi van, ha nem lehet "rádolgozni". Hát igen, férfi. :roll:

Pandácska!
Köszi az infókat. Irígykedve nézem a vonalzódat, hogy Te már visszafelé vágod a centit. Nagyon elszaladt az idő. Mindjárt betöltöd a 26. hetet. Minden jót kívánok az elkövetkezendő hetekre is. :)

Harcika!
Küldtem privit.
Vendég
 


Harcika :P
Köszönöm! Rád mindig lehet számítani :P
Persze, megyek csütörtökön. Semmi pénzért nem hagynám ki :lol: A teszt csak előhangja lesz a vérvételnek. Bár, rettenetesen félek tőle :oops: Mindenesetre megyek, még mensi esetén is. Biztos, ami biztos... :roll:

Szép éjszakát: Véda
Vendég
 


Coca!

nem.
A kicsit láttad csak, /mert a nagy tegnap került fel/ A kicsit a Kikában. A nagyot Auchan Cserépváros, külső üzletsor. Ez lenvászon kézzel festett.

Minden fenn van már, a szélcsengők is a plafonon. Egy kép lesz még a sárgába, de az most keretezés alatt van, most kap narancssárga keretet. A vetkőzőkuckókba kislámpák is kerültek.
Örülök, hogy nincs már barnád. :lol:

Nők!
válaszoltam.
harcimokus
 
 


Mókus! Nagyon szuper lehet! Majd fényképezd leeee! Naaaaa lécccciléccccilécccciiiiiiiii

Ugye te meg én megmondtuk barnának, hogy húzzon el jó messzire! Oszt nem szótfogadott? :lol:

Jó éjt mindenkinek!

Kép
zölddisznó
 
 


Jóreggelt!

REmélem mindenkivel minden rendben. én nem mértem mér jó a megfázás :oops:

Anyakoca jó hogy elmúlt a barnázás!

drukkolok mindenkinek amihez kell!és jó pihengetést!

Nekem tegnap reggel nagyon begörcsölt a hasam, be kellet vennem egy Meristint, utána egész nap fájt, mintha megakarnajönni. még az is lehet hogy ilyen hamar megrepedtek a tüszőim?nem tudom.

MA megyek 9.30 ra Uhra..

Szép napot!
Vendég
 


Boniko :)
Szorítok fél 10-kor!!! A görcs nem feltétlenül jelenti azt, hogy megrepedtek. Nekem legutóbb a műtét előtti 12 óra már folyamatos görcsölésről szólt. (Előtte meg azért ijedtem meg, mert egy időszakra teljesen felhagyott...) Szóval nem egyszerű a női szervezet, de azért csodálatos :wink:

Véda
Vendég
 


Jó reggelt mindenkinek!

Raniko , Véda:
Mai babaragacsok elinditva!!!+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Fanni: Javulást

Boniko: Drukk az UH-hoz

Kép



Krisztián 8 hónapos
Nyuszipuncs
nyuszipuncs
 
 


Boniko :P
????????????????

Fanni :P
Holnap tüszőkukkantás :P :P :P

Tüszőnövesztő lányok, nem is tudom pontosan, hányan vagytok most Fannin kívül... Bella, Viktu? Jól emlékszem? Van még valaki? Nektek is jó növesztést, és várom a híreket a soros UH-okról!!!

Coca :P
Barna megmutatta magát, de örökre el lett űzve. Most már csak a barnás-rózsaszínes nyákdugót látod majd úgy 7,5 hónap múlva :lol: Remélem, jól vagytok.

Kisfióka :P
Remélem, ti is jól vagytok!!!

Én továbbra is felemás tünetekkel rendelkezem, amikre igyekszem nem figyelni. Persze ez nehéz. Várom nagyon a szerdát, és a csütörtököt. Barna, mensi egyelőre nincs.

Véda
Vendég
 


Sziazstok!

HAzaértem! KÖszike lányok a drukkokat

VAN két tüszőm 18*19 illetve 17*18 as (remeélme jól emlékszem) és asszem a méhnyálkahártya 8 mm vastag. Szerda reggel tüszőrepi, csütörtökön és pénteken otthoni együttlét! így lesz spontán babánk!vagy babáink! :lol:

Mostanmtól aztán drukkokakt kérnék :oops:

ja és képzeljétek a mellettünk lévő gyíógyszertárvban az utolsó darab injekciót kaptam meg!(pozitív jelnek veszem)
Vendég
 


JA4 és a legfontosabbat nem is mondtam!
talákoztam FAnnuival is!nagyon szimpatikus és kedves , bár sokat nem beszélgettünk de én így láttam.

HArcika megmutatta Nekünk a vizsgálókat, nagyon nagyon szépek lettek, Nekem a kékhez volt modst szerencsém! :lol:
Vendég
 


Jó reggelt!

Véda! Jól elűztétek, köszi! Ma se nem nincs semmi nyoma se! :lol: Hú, egyre izgibb. Szorítszorítszorít!


Boni! Hipp-hipp-huráááááááá!

Mindenkinek nagyon szurok!

Kép
zölddisznó
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?