Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Voltunk ma a Kaáliban. Férjem eredménye príma, minden tekintetben!!!!! Very Happy
Én eredméyneim prímák!!! (a prolaktinomat is lent tartja a Bromo, így csökkentette napi félre) Very Happy
Csinált rákszűrést, megvizsgált hüvelyi uh-al, cickóvizsg. is volt. Minden rendben, sőt, a méhnyálkahártyám nagggyon tuti, azt mondta, nem lepődne meg, ha terhes lennék!!!!) Very Happy Bíztató, de nem bízom el magam!!!!! (ha esetleg mégis babás volnék, nem gáz, hogy így megtúrt???? Shocked Mert fájogat még most is, meg picit véreztem) Question Question Question
Köv. hónapban Clostyzunk!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

Köszönöm a szurkokat!!!!!!!!!!!!!!

"Reményből él a vágy s meghal, ha nincs remény.”
snufi
 
 


Baba!
Azt is átadom.Bár kíváncsi lennék ha itthoni környezetben látnátok akkor a szívroham kerülgetne vagy akkor is édesnek találnátok. :?:

Kép
Kép
mereszt
 
 


Tuti, hogy akkor is a szívem csücske lenne!

babaimádó
Kép
babaimado
 
 

 
 

Snufi!
Akkor már most mehetnek a babaragacsok?

Baba!
Ha unatkozol akkor szívesen látunk!

Kép
Kép
mereszt
 
 


Snufi! :D
Ezek nagyszerű hírek, bárcsak igaza lenne! A vérzéske a rákszűréstől van, nekem mindig volt egy kevéske.

Kép

Kép
donika
 
 


Sziasztok csajok! Jó hírek nem marad el a decemberi lombik ,minden a lapar+hiszterótol függ :lol: Ha ott nem találnak semmit akkor indul a menet,nagyon boldog vagyok :wink: Azt mondta a MÁGUS ,ha kell eggyütt fogunk karácsonyozni,az nem lenne rossz :lol: A legszebb ajándékot MÁGUSTÓL kapnám :D Hipp-hipp hurrá
Most már vígan jukasztatom ki magam
:wink:

HArcika ! Köszönöm nagyon !!!Angyal vagy :lol:




Coca!Egy kalappal :wink:

HAjrá Márciusi Lombikosok :wink:

Szép estét mindenkinek :wink: DAlmi
dalmácia
 
 


Tesókám++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Dalma hajrá december!

ANyakoca igen, nagyon megmásztak

:lol:

Mindenkienk drukkolok

FAnnuiiii nem tudnál feltenni egy táblát? :lol: :oops:
Vendég
 


Mereszt!
Dórika baba mindig édespofi marad. :lol:

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Snufi! Gratula a jó hírhez!!!!

Dalmi! Hurrá!!!!! Hajrá december!!!!!!!!!!!!!!!!!

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


De igen, Boni :P , épp dolgoztam rajta.
Sok a kérdőjel, lécci aki pontosabbat tud, jelezze.
Babásat most nem teszek, meg babavárót, utóbbit azért, mert vannak benne tisztázatlan kérdések. Amint rendeződik, azt is dobok!
Tehát a folyamatban tábla:
Kép Kép

Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Fanni! Nagyon köszi! :lol:

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Sannah!
Nem arra gondoltam, hogy de marha jó egy kis inzulinprobléma, hanem csak arra, hogyha én feketén-fehéren tudnám mi a gond nálam, az ellen tehetnék valamit, nem ez lenne ami most van, hogy "hűűű de szuper minden eredmény és mégsem sikerül". Mert a gondokat, ha leküzdhető akadálynak kezelem, akkor egyszerűbb minden. Legalábbis nekem. Csak erre értettem. :) De ha megmondod, hogy nálad melyik verzióért szurkoljak, akkor azért fogok szorítani!! :wink:
Angel!
Hát még lehet, hogy februári lombik lesz belőle, majd ahogy kijön...a szurizáson meg a ciklusaimon múlik a dolog... Holnap már minden leletem a kezemben lesz, és már csak Dalmáciával kézenfogva várunk a sorunkra :lol: Bár ő 1 hét múlva épp túl lesz rajta én meg pont előtte :?

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Snufi! yuppppppííííííí!

Kép
zölddisznó
 
 


Jóreggelt!

FAnnui köszi ráéreztem akkor!

Védának megy az extra szurok+++++

KEttőnknek is :wink: bár mi valószinű otthoni kekszből fogjuk összehozni ebben a hónapban az ikreket! :lol: legalábbis eddig így van. Párom külön kérésére ez a hónap ilyen, ha mégsem eredményes, akkor következő hónap closty. de ez majd UH után kiderül miképpen lesz. :lol:

Novemberben is jó sokmindenkiért kell majd szorítani

MIndenkienk Szépséges Napocskát! :lol:
Vendég
 


Lois! De Én ott leszek ,ha tudlak a műtőig kísérlek :lol: Oké?

Szép jó reggelt mindenkinek :lol:
Puszika ! DAlmi
dalmácia
 
 


Szia Dalmi

örülk, h. megnyugodtál és drukkolok a karácsonyi ajcsidoz.

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Sziasztok!! :lol:

Nem tudok aludni, pedig úgy szerettem volna, még.......... :!:

Lois, :D értelek, őszintén :?: :örülnék ha ez lenne a gond, mert abban igazad van, ha az ember tudja, hogy mi a gond és, hogy orvosolható, akkor lelkileg kicsit könnyebb. Egyébként megcsináltam a tesztet és azt írta eredményre, hogy nagy a valószínűsége, szóval.... .
Nagyon drukkolok neked, én is megyek műtétre, de jó neked, hogy Te nem leszel egyedül Dalmi ott lesz veled.
Utána minden okés lesz és jön a zebracsorda!!!!!!!!!!!!!!

Snufi! jó hírek, drukkkkkkkkkkkk!!!!!!!!!!!

Faniuiii! Mit írtál magadnak?????????? Mi ez??????????

Boniko: drukkolok, hogy összejöjjön!!!!!!!!!!! :lol:
Vendég
 


Véda,
mennek a drukkok ++++++++++++

Boni,
a spontánhoz +++++++++++++++

Snufi,
szuper, hogy jók lettek az eredmények :lol:

Dalma,
Jézuska bizti szépet fog ajándékozni nektek :wink: :D

Fanniuiii :lol:
Nekem február végén lesz a következő lombik.
Atyagatya, hogy mennyi szurit kell beadnod magadak :shock:
utolsókból lesznek az elsők (táblicskura gondolok)

Angel :lol:
óvatosan, szálanként tépegetem a hajam most egy jó ideig, habár lehet, hogy nem kellene, mert hullik magától :wink: :lol: jól vagy?

Cocamami,
kívánom, hogy pici foltocska szépen növögessen mami pocijában :lol: küldöm én is pénzt, 87 ft/db, ugye jól emlékszem?

Mindenkinek Szép napot!
puszi

KépKép
tobi
 
 


Sziasztok!

Véda,
tapik! ++++++++++++++++

Snufi, Dalmácia,
nagyon jó hírek! :wink:

Tavaly mi is együtt karácsonyoztunk Mágussal, vagyis majdnem, dec. 23-án volt beültim!

Tobi,
ilyenkor ősszel mindenkinek jobban hullik! :roll:
Köszi, aranyos vagy, vagyogatok...

Lois,
igen, ciklusfüggő is a dolog, december elején már tudni fogom pontosabban hova esik... de kb együtt fogjuk csinálni! :wink:
Én jobban szeretném, ha nem lenne tudott akadálya a természetes úton teherbeesésemnek :(

Fanni :P
neked jó szurkázást! :wink: Lassan közeleg a tüszőUH is! :)

Hú, de alul vagyok a táblában, olyan rossz látni :?
angel37
 
 


Angel,
én még lentebb vagyok :x

KépKép
tobi
 
 


Tobi,
a vagyogatokkal én is szebben mondtam, mint ami van, de sebaj, lesz ez még így se! :roll: :wink: :D
angel37
 
 


Fanni! Mikor is lesz az uh????

Angel, hogy vagy??? Irok privit.
Vendég
 


bár kellett nagyítót keresnem, azé sikerült lolvasni az apróbetüs részt is.

Köszönöm a drukkokat csajok remélem hasznlá majd, mi is mindent elkövetünk. :lol:
Vendég
 


Sziasztok Lányok!

Régen voltam már... :oops: :oops:

Véda.d: Mennek a babaragacsok!+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Snufi: Drukkolok, hogy igaza legyen a dokidnak!+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Fanni: Nemsokára tüsző leső!Drukk!++++++++++++++++++

Angel: Nagyon sajnálom, hogy nem sikerült! Hajrá március!!!!!! :)

Sannah: Nagyon sajnálom, hogy nem sikerült, pedig nagyon bíztató jeleid voltak!! De legalább van valami gyanú, hogy mi lehet a gond!

Boniko: Hajrá, hajrá, hajrá!!Drukk és ragacsok!!+++++++++++

Mereszt: Nektek mikor lesz a következő lombik?

Babaimádó: Hogy vagy? Remélem megoldódott minden!

Dalmácia: Drukk, hogy minden rendben legyen az operáción!!+++++++

Donika: Hogy vagy?

Loislane: Neked is drukk, hogy minden rendben legyen a műtéten!!+++++++++

Tobi: Hogy vagy?

Hanna: Remélem veled is minden rendben van!

Petra76: Te mostmár a szuriknál tartassz?

Bella06: Látom Neked is indul nemsokára a szuri!!

Zöldi: Holnap uh!++++++++++++++++++

Na, remélem mindenkinek írtam, véletlenül kifelejtettem valakit, akkor bocsánat!! :oops:

Holnap megyünk mi is uh-ra! Iszonyatosan izgulok és félek, hogy minden rendben van e?!

Jó hosszú lettem, sorry! :)

Kép
Kép
kisfóka
 
 


Sannah :P
Leiden mutációm van. Ez egy véralvadási probléma. Heparint kapok, hogy ne alvadjon a vérem, s így az embrióig is eljusson a vérellátás! (Ez csak 3 hete derült ki...)

Angel :P
Én szívesen feljebb tennélek...

Fanniuuuuuiiiiii

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Fanni!

Egy nagyon kedves ismerősömnek is Leiden mutációja van. Sajnos két terhességet ez miatt veszített el, olyan formán, hogy mind a kétszer megtapadt neki, de a 8. héten már nem volt szívhang, elhalt a terhesség. Kiderült ez a betegség és a 3. terhességnél ahogy pozitívat tesztelt szúrta magát és megmaradt a baba! Már majdnem 2 hónapos a csöppség és tündéri. annyi gond lett a terhesség végére, hogy toxémiát kapott az injekcióktól és pár héttel korábban született a baba, azt hiszem 3 héttel korábban, ami annyira nem vészes!

Ezzel csak azt akarom mondani, hogy tuti biztos sikerülni fog a lombik, és mit mondtak, lehetett ez a gond eddig, hogy nem sikerült?

Kép
Kép
kisfóka
 
 


[quote="kisfóka"] írta:kisfókapár héttel korábban született a baba, azt hiszem 3 héttel korábban, ami annyira nem vészes!

az a 3 hét semmi :) Lili tök spontán született meg 3 héttel korábban, mert ő így akarta.
bíztató ez a történet! :)

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Kisfóka :P
Köszi. Igen, az én 1. lombikom 8. heti szívleállásának is ez lehetett az oka, viszont a további 4 látszólag el sem indultnak nem biztos... De akár lehetett is, ezt nem tudni, mert nincs róla adat. Nekem már most el kellett kezdeni a stimutól, a leszívás napjára abbahagyom, aztán folytatom. Remélem, hogy ez volt az ok... de majd kiderül :wink: Nagyon bizakodom :roll:
Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Fanni :D
azt hittem, hogy folyamatosan szúrod.
Akkor most úgy lesz, hogy szúrod a punkcióig, és amikor megvan a pozitív eredmény (mert az meglesz), akkor folytatod?

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Fanni!
Biztos, hogy ez volt az ok.Érzem, hogy sikerülni fog a lombik!! Az ismerősömnél is ez volt, ezt a doki meg is mondta neki, hogy ezért nem fejlődött a baba!!!
Én nagyon nagyon szorítok Nektek, sikerülnie kell!!!!! :D

Kép
Kép
kisfóka
 
 


Orsi :P
Nem, csak a punkcó napjára hagyom abba, nehogy elvérezzek :wink: Másnaptól már szúrom megint.

Kisfóka :P
Nagyon remélem, köszi :)

Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Jó reggelt már megint!

Ha nem ébreszt fel egy telefon, akkor még most is alszom, így meg már fél órája talpon.

Fanniuuuiii! Nekem punkció idejére sem állította le Mágus a szurit - bár lehet, hogy én enyhébbet szúrok.

Kép
zölddisznó
 
 


Dalmi!!
El is várom!!!! Előtte lévő nap meg majd én rázogatlak, hogy HAHÓ TESSÉK SZÉPEN FELÉBREDNI MERT LOIS UNATKOZIK!!!! :lol:

Sannah!!
Olvastam, hogy neked is lesz lapar (nekem ez már a második :( ), akkor is így tervezed, ha beigazolódik az inzulin-bibi??

Angel!
Emlékszem tavaly karácsonykor együtt csináltuk volna, csak aztán cseréltünk, Neked előrehozták, nekem meg elhalasztották... Sőt mintha már előtte augusztusban is nem??? Ezt most rossz v. jó jelnek tekintsem???? :wink: (csak viccelek ám, bár a babonás énem(ha lenne), azt mondaná nem hozunk egymásnak szerencsét... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: )

Kisfóka! :)
Köszi!

Fanni!
Örülök, hogy örülsz és bizakodsz :)
Biztos írtad már, de szöszi vagyok és elfelejtettem :oops: és lusti vagyok vissszakereseni...szóval hogyan is szúrták ezt ki neked?

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Lois,
tééényleg! :D
Na de a csere más volt, jövőre együtt fogjuk csinálni, nem csereberélünk se időpontot, se sejtet, se apát, se embrikét! :lol: :lol:

Babona? Hááát, mondjuk nem jött be se a péntek 13, se a madársz@r... :mrgreen:
angel37
 
 


Télleg, erre is emlékszem!!!! Mikor téged lesz@rtak :lol: :lol: :lol:
Rendben , én benne vagyok!! És ezennel ünepélyesen megalakítom az Angel-Lois egységfrontot!!! :lol:

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Kisfóka:
Igen hétfő óta szurom azaz szuratom a gonalt csütörtökig, aztán pénteken megyek vérvételre. Jövőhéten punktio.

Végülis voltál vérvételen? Vagy csak elkerülte a figyelmemet?
petra76
 
 


Petra!
Szorítok pénteken nagyon, meg jövőhétre is!
Nem voltam végül vérvételen, doki azt mondta nem kell! Mostmár meg mindegy is, mert holnap uh! :)

Kép
Kép
kisfóka
 
 


Ooooooooooolyan jók lettek a vizsgálók!! egészen odavagyok!! :lol: :lol: :oops:
Még csak félig van készen, de máris csudaklassz!! :D És ha teljesen kész lesz akkor aztán majd el fogtok ájulni...... :D
harcimokus
 
 


Tobi! S.O.S. Olyan ügyesen megadtad a címedet...csak azt nem írtad oda, hogy hogy hívnak :lol: :wink:

Kép
zölddisznó
 
 


Mé, új vizsgálók vannak? Vagy csak megdizájnoltátok őket?
Harci! Ha Te tudod Tobi nevét, légyszi írd meg priviben, vagy MSN-en, mert nem tudom neki postázni a pozitív tesztjeit, amit rendelt. És hátha nem néz be mostanság.
Cupp!

Kép
zölddisznó
 
 


Lois, igen megcsináltatom, öregasszony vagyok már és nem akarom, hogy ha a 2. sem sikerül és azután megyek el laparra és mondjuk találnak valamit akkor magam emésszem, hogy óhh, én hülye! A nőgyógyimmal is konzultáltam és azt mondta szerinte érdemes és még bőven van idő a márciusi lombikig.
Végülis mindent úgy csinálok, ahogy Mágus mondja, vakon bízom benne és mivel ő felvetette, így gondolom okkal, ha másért nem, mert tiszta képet kapunk a "benti helyzet"-ről. Az uh-n nem láttak semmit sem, de tudjuk, hogy az nem olyan, mint a lapar. :wink:
Ja és én is csatlakozom a márciusi szövetséghez!!!!!!!

Harcika, sok szépet vettél?????? :lol:

Fanni, hogy derült ki, hogy ez, ott, neked, és van és miegymás????? Nagyon drukkkkkkkkkkkkkolok!
Vendég
 


Lois,
akkor ezennel üdvözlöm magunkat az ALEF-ben! :lol: :lol:

Harcika,
ezek szerint olyan lett, amilynnek megálmodtad? :wink:
Hú, nagyon kíváncsi vagyok!!! :D Kár, hogy csak jövőre látom... :?
angel37
 
 


Sanyi! Nekem júliusban volt a lapar, és szeptemberben már belém is helyezte Mágus a bizalmát. :lol:

Kép
zölddisznó
 
 


Értem Cocika, köszike. Nekem decemberben lesz a lapar és márciusban lombik, de ez még változhat, mert Mágus ragaszkodik a fagyikhoz, arról viszont csak az inzulinszintem eredménye után hajlandó beszélgetni velem. Azt mondta addig nincs értelme másról beszélni, míg annak nincs meg az eredménye.

Azért... tudom nem szabadna, de nagyon le vagy szidva!! Ennyire nem biztál magadban!!!!! Láttalak más fórumon, remélem Kiscoca majd sokszor hasrúg érte!!!!!!!
Vendég
 


Sziasztok!

Fanni:
Ügyes vagy te persze hogy menni fog!! Nem aggódni - naprol napra közelebb vagy a célhoz!!!! Annyi szurit kapsz hogy már hiányozni fog neked ha leállítják. hi - hi . Apának mondjad hogy a tüpárnádat maszírozza mert nem lesz hova szúrni ía többit.

Véda :
Gratula a jó hírnek!! Legalább az is feldob egy kicsit. / Mármint a levél / De ugysem lesz rá szükséged mert ott van a pocidban.

Dalmácia: Ezek negyon szuper hírek. Szorítok neked!!

Snufi: Gratula a jó hírhez!!!

Kisfóka: Drukk az UH-hoz. Biztos minden rendben lesz!!!!!!!!!!

Kép



Krisztián 8 hónapos
Nyuszipuncs
nyuszipuncs
 
 


Kisfóka:
Köszönöm!Bár írhattam volna feltételes módban is, mivel csak pénteken derül ki, hogy mi lesz jövőhéten.

Drukk a holnapi Uh-hoz!
Az is kiderül hogy hányan vannak??
Ugye kettőt kaptál vissza?
petra76
 
 


HArcika juj de jó!
ha te örülsz, olyan mintha ÉN örülnék! :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


[quote]A írta:zért... tudom nem szabadna, de nagyon le vagy szidva!! Ennyire nem biztál magadban!!!!! Láttalak más fórumon, remélem Kiscoca majd sokszor hasrúg érte!!!!!!!


...jajj, ezt most nem tudom, miért kaptam?!

Húúúú Nyúl! Holnap félidő! ...úgyhogy térfélcsere!

Kép
zölddisznó
 
 


Sziasztok!

Harcika, írtam privit

29-én megyünk Szmatonához :D

Voltam pajzsmirigyes dokinéninél, az eredményeim határértéken belüliek, de a korábbiakhoz képest romlott a TSH és az FT-4, így emeltük a gyógyszeradagot. Stimu előtt kell mennem kontrollra megint.
Most kicsit bizakodó vagyok, tegnap letörtem, mint a bili füle...de ez már a múlt. Most megint erősnek érzem magam :D

Igyekszem visszaolvasni és akkor majd reagálok :D

Egy kedves szó olyan, akár a tavaszi napsütés.
allegrobarbaro
 
 


Álléééé! Jó hír az, te! :lol:

Kép
zölddisznó
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?