Új privát üzeneted érkezett!

Faniuii, a hisztis és nyafis én vagyok, nem TE, tessék szépen meghagyni nekem e remek tulajdonságokat!!!!! :wink:
Vendég
 


Sziasztok!

Köszi Csajok!
Tudjátok, pár nap ilyenkor sz@r, de az első vérzéssel már túl is vagyok rajta, és előre! :wink:

Fanni :P
szúrjál csak ügyesen! Úgy forgasd a tűket, hogy többet nem fog kelleni stimuznod! :wink: Neked most sikerülni fog!!!
Tudod, nagy számok (is)! :wink:

Véda,
te is ezt mondod, igaz? :wink:
Drukkolok!
Én is úgy tudom, ahogy írták előttem szólók, hogy egy kis megfázás, icipicke immungyengeség még segíthet is! :)

Mereszt+Apa+Dórika,
akkor bunkó vagyok :oops: , tegnap is meg akartam köszönni a jegeskávét itt is! Nem is tudtam vasárnap rendesen elköszönni tőletek... :? De legközelebb mind3-an a vendégeim vagytok! :)

Sannah,
akkor minél hamarabb fejest ugrasz a vizsgálatokba, igaz?
És akkor újra szóba áll veled a doktorbácsi is! :lol:

Kjaja,
üdv! Sajnos nem tudok semmit róla, csak ami a Kaáli honalpon van...
angel37
 
 


Jó reggelt mindenkinek!

Sannah:
Nagyon sajnálom :( :( De legalább ugy tünik meg van az oka s következő már tuti lesz.

Allegro:
Én is egyetértek azzal amit írtál. A sikertelen eredmények elkerülhetök lennének. Legalábbis egy része ha ezek a kivizsgá
lások meglennének.

Fanni: Hogy bírod a szurikat? Nemsokára kukucs!!!! De jó!!!

Kép



Krisztián 8 hónapos
Nyuszipuncs
nyuszipuncs
 
 

 
 

Véda,
babaragacs +++++++++++++++

Fannniuiiiii,
már most elkezdem küldeni a babragacsokat, halmozd csak fel előre, jól jöhet majd :lol:
No hiszti, aggódás! :wink: Minden okés lesz :P

Cocamama,
köszi :lol:

Na vissza a melóba ezerrel.

Szép napocskát! :P

KépKép
tobi
 
 


Tegnap alapból is hisztis voltam. A fene érti, asszem nőből vagyok :lol:

Nyuszika :P
Mostmár azért alakul a tűpárna. Holnaptól napi 4-et szúrok, ma még csak 3-at 8) Reggel be akartam adni életem első heparin szuriját. Tobikám :P ismered a feelinget... nem ment be a tű. Nade szakértő Apa kikapta a kezmből, s közölte, hogy ne szórakozzak már, hanem szúrjam... aztán szúrt ő. Bement simán és nem is fájt :D Holnap reggel én szúrok, mert Apa nem lesz otthon. Remélem, menni fog :oops: Te jó ég, már előre hisztizek? :roll: :oops:

Angel :P
Képezld, a szülés utáni 6. hétig kell szúrni a heparint! Szóval mindig jut a mazochista énemnek egy kis jutalom :lol:

Sannah :P
Hálás lennék, ha Rád hagyhatnám a hisztim... igyekszem majd beszélni a fejemmel :wink:

Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Szeretném megkérdezni, hogy jól tudom, hogy a Gonalt hasba kell szúrni? :?:

Köszi a segítséget.
petra76
 
 


Fanni :P
jesszus, még szülés után is?
Akkor te jövő ilyenkor is szúrni fogsz! :wink:

Tobi,
neked is szép napocskát :D
Ne vidd túlzásba a munkát! :wink:

Petra,
igen! http://www.fertilitylifelines.com/seron ... ctions.jsp
angel37
 
 


Angel köszönöm szépen.
petra76
 
 


Coca, Icsilya, Angel :D Köszi!!!!!!!!

Harcika is elmagyarázta pár perce a nátha örömeit :wink: Most már vigyorogva tülkölök...

Fanni :? Édes, hogy elkezdted te is a hisztit, és még ez a stimu eleje... Nem baj, majd kismamiként fog ez az érzés a tetőfokára hágni :lol:

Képzeljétek - milyen érdekes időzítés - ma megjött az örökbefogadásra való alkalmasságunk határozata. Tehát ez az út is szabad... Csak most nem tudok rá gondolni. Pár nappal a vérvétel előtt erre képtelenség koncentrálni. Most csak ezt az utat járom, 100%-ban.

Véda
Vendég
 


gyors bekukk, főnök értekezleten van :wink:

Fanniuiii,
ismerem 8) ; az Apák jó, hogy ilyen határozottak :wink:

Angel,
igyekszem :wink: , csak rám szakadt egy rahedli, hirtelen nem tudom, hogy hova kapjak, max a hajamhoz :twisted:
Dolgozol?

Kisfóka,
???

KépKép
tobi
 
 


Tobi,
szerencsére sokat nem tudsz kitépni, mert jó rövid! :wink: :lol:
Dolgozom ja! :roll: Mikor a fórumozás engedi! :mrgreen:

Véda,
a kiselefánt! :lol:
angel37
 
 


Angel, első a fórum, második a melo???? Helyes :wink: :lol:

Hát én nagyon görcsölök továbbra is, olyan rossz, bárcsak másért görcsölnék továbbra is!!!

Véda, nem kell nektek öribaba, mert úton van a Kisvédababa, ami nemsokára jelzi is, hogy ott van a pocidban!!!!!! :lol:
Mikor lesz a vérvétel????

Fanniuiiiii :D , szívesen átveszem a hisztidet és még gyakorolnom sem kell, hogy belejöjjek, mert ebben profi vagyok! :wink:
Vendég
 


Sannah,
hogyne! :lol:

Nekem is megvan még mindig minden tünetem :roll: és nem indul a pecsét sem :roll: Ha nem lenne 0 hcg-m... :? A vérzést holnaputánra várom, de lehet, hogy megborultam! :?

Szegény, hogy ennyire fáj! Most már akkor nálad is húzzon bele, mit vacakol!
angel37
 
 


Jó "reggelt"!

Fanni! Nyem is ikrek lesznek, mert csak egy fekete foltom volt az 5 hetesen.

Sannah hasa ne fájj! Ez parancs!

Fanni! A Heparinos cuccnak milyen tűje van, hogy nem ment be? Nem fordítva tetted fel? :wink:

Lusta vagyok mindenkinek írni... Lusta Disznó :lol: :lol: :lol:

Kép
zölddisznó
 
 


[quote="zölddisznó"]
írta:
zölddisznóFanni! Nyem is ikrek lesznek, mert csak egy fekete foltom volt az 5 hetesen.

lattunk mi mar karonvarnyut :)

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Coca!

Ment email! :oops:

Kép
Kép
mereszt
 
 


Mereszt! Nézem!

Kép
zölddisznó
 
 


Angelkedves!!
Köv. lombikot együtt csináljuk az lesz a tuttttiiiii!!!! :wink:
Coca!
ha van más igénylő a 30-nak elég nekem a fele is, ha nincs rá senki, bevállalom egyedül is!!! :roll:
Sannah!!
Legalább nem sötétben tapogatózol és megtudod mi a bibi.... én irigykedek ezért :oops:

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Lois! Már egy darab teszt sincs! Nem jelentkeztél, úgyhogy eladtam. Addig nem tudtam megvenni, amíg nincs rá tuti jelentkező, mert a nyakamon marad!

Kép
zölddisznó
 
 


Loislane:
Hát én bevállalnék pár tesztet, ha nem kell senki másnak, akkor felezhetünk!?
petra76
 
 


Most látom tárgytalan!
petra76
 
 


Sziasztok!

Én is lapátolok, mint Fanni, de csak ezen a héten.:) Emiatt nem nagyon leszek.

Remélem mindenki jól van a körülményekhez képest!
Vendég
 


Coca! :)
Bocsi, tegnap meghalt nálm a babanet, nem olvastam a felhívást :(
De nem gond elleszek nélküle, úgy se nagyon van mit mostanában még tesztelnem... :shock:

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


sziasztok!

annyira sajnálom, hogy nem tudtam a vasárnapi talin ott lenni :cry:

véda: drukk++++

sannah: nagyon sajnálom :cry: hajrá vizsgálatok!

rani: nagyon drukkolok++++

angel: nagyon sajnálom :cry: hajrá március!

betegeknek gyógyulást!
mindenkinek mennek a drukkok!

rólam: ma voltunk genetikai vérvételen. 3 hét múlva eredmény.

katica
katica30
 
 


Mereszt! Nem jött semmi :cry:

Kép
zölddisznó
 
 


Majd séta + piac után visszalesek.

Kép
zölddisznó
 
 


Véda :P
A papírnak örülni kell, de nincsenek véletlenek. Ez is a nyugalmadat szolgálja :wink:

Sannah :P
Köszönöm, ezennel átadom a hisztimet. Ígérem, visszaveszem, amint nagy nyugira lesz szükséged... Rendben?

Coca :P
Bizony, ahogy Orsi is írja :) lehet ám kettő. Akár egypetéjűek is :wink:
Jó vicc, 5. lombiknál fordítva próbálkozni az injekcióval :lol: De kétségtelenül kitelne tőlem... viszont kibabráltak velem, mert előre töltött injekcióba tették :wink: Sajna nem olyan picuri vékonyka a tűje, mint a Gonal-é, hanem inkább az inzulinoshoz hasonlít, de valahogy nem elég hegyes vagy mi. De sebaj, nemsokára már annyi lyuk lesz a pocimon, hogy be sem csukódik, így könnyebb lesz a szúrás 8)

Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Én már hazaértem a vásárlásból. megbeszéltem a nőgyógyival a lapart is és decemberben megcsináljuk, az ünnepek előtt. Azt mondta nem nagy dolog ne aggódjak.

Coca: sajna nem hagyja abba és már annyi bogyót bevettem, és semmi csillapodás. Viszont úgy jártam, mint 20 évvel ezelőtt kezdő koromban, teljes eláztattam magam, úhh olyan ciki. :oops:

Lois: miért irigyelsz??? nem biztos még semmisem. Lehet, hogy minde okés leszn és mégis csak valami miatt nem sikerül...., Te is jössz márciusban lombikolni?????

Fanni, nem kell átadni, mert nem is adtam át!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Én mindig ilyen voltam, apa is így szeret már ( legalábbis nem mer mást mondani) :wink:
Vendég
 


Lois,
te is március? Tutttti siker! :D

Gondolom már izgulsz a jövő hét miatt... szorítok!

Sannah,
Gyorsan intézted, jól tetted! :) Szóval decemberre vagy kitűzve! Hidd el a dokinak, karácsonyra már szépen túlleszel rajta, el is felejtheted, és januárban mehetsz a fagyijaidért! :)

Az elázás alatt azt kell érteni, hogy megjött?
angel37
 
 


Angel, igen azt, de ennyire már nagyon régen nem volt meg, iszonyúúúúúúúúúúúú.
November 5-ére kaptam időpontot az inzulinra, utána vissza Mágushoz az eredménnyel, majd decemberben műtét és márciusban lombik ismét. ( ha közben nem kapok fagyikat) Intézem a dolgokat, mert nincs időm vén vagyok már.
Vendég
 


A stimu biztos jól megnyomta a dolgokat... egy 15mm-s mnyh gondolom, hogy nagyon tud vérezni, ahogy leválik...

Tényleg nagyon rossz lehet, hogy ennyire fáj is :? Nem vagyok hasfájós, így sajna tippet sem tudok igazán adni...

Jól van, most meglesz az inzulinos vizsgálat is, legalább azzal is előbbre vagy, és sztem a műtét után, amint lehet biztos visszakapod a fagyijaidat, és hátha nem lesz márciusi lombik! :wink:
angel37
 
 


Sannah! A lapar tényleg nem vészes, ne izgulj.

Coci! Már én is gondoltam az egypetéjű teóriára :lol:

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Sannah! Egy kupica feles és egy kiadós ...... :oops: szokott nekem segíteni.

Kép
zölddisznó
 
 


Coca!

Elküldtem mégegyszer! :shock:

Kép
Kép
mereszt
 
 


Nem működik a freemail-em, küldd légyszi citromail-re. Az eleje ugyanaz. :wink:

Kép
zölddisznó
 
 


Sziasztok,
én is ideértem végre.

Coca, előre is bocsánat, de nem emlékeztem, hogy r-rel vagy n-nel írod a neved, így átkereszteltelek az utaláson :oops: De a számlaszám remélem, stimmel. Holnap, holnapután a számládon lesz a zsé :)

Egy kedves szó olyan, akár a tavaszi napsütés.
allegrobarbaro
 
 


Allegró! Neked megbocsátom :wink:

Kép
zölddisznó
 
 


Sziasztok!

Most értem haza nemrég masszázsról...imádtam! Jól esik a kényezteteés!

visszaolvasok és jövök
Vendég
 


Zöldi! Már ezerszer akartam kérdezni, hogy végül találtál-e nőgyógyászt vagy esetleg a régi dokidhoz mentél?

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Na, én is megjöttem.

Remélem, mindenki jól van.

Nekem szottyog a nózim. :(

Tegnap megkaptam a szövettant.

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Boni! Szóval jól megmasztak!

Baba! Visszamentem a régi-régihez (3 éve jöttem el tőle másikhoz), de még nem tuti, hogy ő marad. Majd meglátjuk.

Kép
zölddisznó
 
 


Hanna, írd meg priviben.Én annó nem kaptam meg azt sem...

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Coca!

Átküldtem a citromail-re.

Kép
Kép
mereszt
 
 


Válaszoltam, köszi!

Kép
zölddisznó
 
 


Még nem kaptam meg,de majd figyelem. :roll:

Kép
Kép
mereszt
 
 


Baba! Msn?




Mereszt! Dórika cukiiiiiiiiii. :lol: :lol: :lol:

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Coca!

Csináltam citromailt.Az eleje ugyanaz...Átküldöd oda?

Hanna!
Köszi,holnap átadom Dórikának is!Megmondom,hogy a páratlan hetes néni üzente. :wink:

Kép
Kép
mereszt
 
 


Mereszt! Ok és puszilgasd meg!!! :lol:

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Hanna felvettelek msn-re.

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Mereszt! Én is küldök Dórikának hatalmas ölelést és mellé 10 cuppanós puszit! Bevallom, nagyon beleszerettem.

babaimádó
Kép
babaimado
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?