Új privát üzeneted érkezett!

Angel :(
Sajnálom, nagyon.
buboskemence
 
 


Sziasztok!

A tali tényleg jó volt! Jót beszélgettünk, persze ahogy ez lenni szokott, este jutott eszembe, hogy egy csomó mindent nem is kérdeztem meg, amit szerettem volna. Pl. egy fél szóval sem említettem Fanninak pl. hogy apukája hogy van... :oops: :oops: :oops: Stb...

Dorcikám is köszöni a dicsiket, kicsit félős volt, nem volt olyan vagány, mint a kis Dórika :) Talán ha még maradtunk volna gy kicsit, akkor jobban feloldódott volna :)

Elnézést mindenkitől, akivel nem tudtam beszélgetni, majd legközelebb! :) És most felbátorodva újra rárepölök az iwiwre jelölgetni :twisted:

Angel!

Nagyon-nagyon sajnálom :(

Sannah!

Drukkkkkkkkkkkkkkkk!

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Angel!
Ez nem igazság!!!! :( :( :( :( :( :( :( :( :(

Kép

Kép
donika
 
 

 
 

Angel!
:cry: :cry: :cry:
Hajrá március!!!!!!!!!!!!!!!!

Tudom,hogy sokan nem értitek, miért köszönöm meg a kedvességeteket,de sajnos okom van rá.Még az orvosok(szűrővizsgálatokon)is szoktak megjegyzéseket tenni pl.:"szerencsétlen gyerek,két anyja van","az anyja mellett lenne a helye"...stb. :roll: Szóval általában nem olyan elfogadóak az emberek,mint ti voltatok tegnap.Mégegyszer köszönöm.

Véda!
Babaragacs indul.++++++++++++++++

Sannah :?: :?: :?:

Kép
Kép
mereszt
 
 


Allegró! Teszteket ma veszi meg uracskám, és postázom is. Kérek címet!

Fanni! Én ám nem azért szeretnék, mert szükséges lenne, hanem mert szeretnék. Érted!?

Bubi! A múlt héten még 15-öt kértél.

Angel! Bacca meg a maci! Én is szomorú vagyok. Hajrá tavasz!

Kép
zölddisznó
 
 


Angel, :oops: :oops: :oops: Tényleg sajnálom. De majd márciusban...jön a tavasz és minden új erőre kap, ahogyan tegnap mondtad is.

Coca,
írok privit. Ha adsz számlaszámot, át is utalom az összeget nektek.

Mereszt,
az a baj, hogy értenünk kell, miért írtad, amit írtál. Nem túl toleráns világban élünk, sajnos. De csak ismételni tudom, Dóri egy tünemény, bármikor elfogadnám sajátomnak és a lényeg az, hogy ti hárman imádjátok egymást. Minden más csak füst és por. :)

Egy kedves szó olyan, akár a tavaszi napsütés.
allegrobarbaro
 
 


Cocamami :)
küldtem privit.
köszi
Bubikemi.Ági
buboskemence
 
 


Angel :cry: nagyon sajnálom!
Vendég
 


Tesztes csajok!

Szálaszámom a profilomban, de küldhetitek borítékban is - még sosem tűnt el így pénzem.

Sannah, Tobi címet kérek! Lois! Neked hány kell, mert azt nem írtad, csak hogy kérsz. Még 30 db van eladó.

Kép
zölddisznó
 
 


Mereszt,
Dórika tündéri!

Angel,
sajnálom, a francba! :(
Vendég
 


Angel én is nagyon sajnálom, így ismeretlenül! :(
Itt a háttérben mindig mindenkinek szorítok!
petra76
 
 


Coca és Röfike/kék,
küldtem privit :wink:

Mereszt,
az a lényeg, hogy Ti szeressétek egymást és boldog család legyetek :lol:

Évi,
tündéri a Ti Dórikátok is :D

KépKép
tobi
 
 


Angel: :( :( :( :cry: :cry: :cry:

Sannah: ?????

Kép



Krisztián 8 hónapos
Nyuszipuncs
nyuszipuncs
 
 


Sziasztok!

Angel, ha addig végzek minden vizsgálattal velem fogsz lombikozni!!!!!!! :lol: :lol: :lol:
Szóval nálam gond leeht az inzulinnal, mert valami bibit talált a doki bácsi, addig nem mehetek vissza és nem kapom meg a fagyikat amíg meg nem csináltatom az inzulinvizsgálatot. Szerinte azon ment el, mert szombatig minden jó volt.
Harcika véleménye az volt, hogy nem kaptak cukrot a kicsikéim és sajna..., remélem jól írtam ugye Harcika????
Vendég
 


Sannah,
nagyon sajnálom :(
Akkor irány inzulinrezisztencia vizsgálat (legalábbis gondolom) és mindentbele MÁRCIUS!

KépKép
tobi
 
 


Angel, persze, hogy végzek, szóval mostmár tuti, hogy velem megint, bebebebe!!!!! :lol:

Mindenkinek nagyon köszönöm a drukkokat. :lol:

Cocimami, írtam privit is, de neked volt laparod???
Felvetödőtt nálam is e kérdés, Mágus szerint ráérnék a 2. lombik után, de ha akarom akkor akár most is meg lehetne csináltatni. :roll:

Lafika, nagyon köszönöm az eddigi segítséget, írtam neked is privit. :lol: :lol:
Vendég
 


Sannah :cry:
De legalább erősen sejtik az okát, ez azért jó hír :roll:
Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Fanniuii, igen az jó benne. Nem vagyok elkeseredve, mert Harcika azt mondta, hogy lehet, hogy tényleg ez az ok és akkor kapok vlami gyógyit és talán nagyobb sikerrel járok majd a jövőben. :lol:
Vendég
 


SAnnah, Angel nagyon sajnálom.... :cry: :cry: :cry:

Sannah, akkor asszem, tartok tőle, hogy az a bajod, ami nekem is, sajnos jól gondoltam, sajnálom. De adjon reményt az, hogy engem meggyógyítottak és spontán lettem babás elzáródott petevezető mellett és kevéske katonák mellett és annyira megggyógyltam, hgy csak úgy "repültek a katonák befelé", szóval van remény, hidd el!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Mereszt, nem is értem én ezt az egészet, a Bébike a Ti lányotok, és nagyon édesek voltattok Ti így együtt hárman, a kiscsalád!!!!!!
És TeApának már mondtam, hogy sajnos a rokonokat nem lehet megválogatni....de Ti ott vagytok agymásnak.És ez a lényeg!
Vendég
 


SAnnah, privit nem kaptam....????
Vendég
 


Lafika, nem értem valamiért nem ment el, mindjárt újból megszerkesztem. Valószínű igazad van, teljesen megszoktam az új étkezést és a kajcsikat. Olyan, mintha könnyebb lennék, pedig... :wink:
Vendég
 


Sannah én is nagyon sajnálom! :(
De a következő így legalább biztos lesz!
petra76
 
 


Lafi :P
Mi ez pontosan? II-es típusú diabétesz? PCO?
Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Sannah! Ahogy a lányok is mondták, öröm is van az ürömben. És az meg egyenesen rettenetesen jó, hogy nem keseredtél el, ahogy Angel sem! Fantasztikusak vagytok!

Kép
zölddisznó
 
 


Angel, Sannah!

...nagyon sajnálom :(

Lilypie Third Birthday tickers
Lilypie Pregnancy tickers
"Aki azt szeretné, hogy minden úgy történjen, mint a mesékben, az a meséknek csak a végére emlékszik."
viktu
 
 


Sannah, ment válasz!

Fanni, ez pcos inzulinrezisztenciával. Már rég sejtettem, hogy sannáhnak ez lehet...sajnos, egyértelműk a tünetei...nekem is ezek voltak. Rossz lh/fsh-val indul és pé-nélküliséggel zárul megspékelve egy kis inzulinrezisztenciával. Ami nekem nem is volt kicsi, sajos....Azóta életem végéig szedhetem a gyógyit, e asszem hatott és ez a lényeg!!!!!
Vendég
 


Sannah!

:cry: :cry: Nagyon sajnálom... :cry: :cry: :cry:

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Igen, Lafi. Ismerem a pcos jegyeket. LH/FSH-val nálam is gond van, én gyanús is voltam magamnak, de az endokrinológus azt mondta, hogy nem vagyok az. Nem tudom, melyik vérleletemből következtetett erre. Nekem nem volt inzulinrezisztencia pedig...
Az tényleg jó, ha van rá megoldás!
Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Köszi az együttérzést mindenkinek!!!!!!!

Lafi, nagyon köszi, szükségem lesz rá.

Fanni nálam annyi van az össztünetből, hogy nincs cisztám és ugyan havonta rendszeresen 28 napos a ciklusom, de sajna ezek szerint pé nélkül, a többit prviben megírom.
Vendég
 


Sannah :P
Peteérésed nincs. Az szerencse, hogy nincs cisztád :wink:
Puszi

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Fanni, írok privit.
Vendég
 


Jaaaa, hogy sok cisztád, vagyis policisztád nincs, értem :oops:

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Sannah :(
Sajnálom. A fagyibabákkal már minden rendben lesz, gyógyulj ki gyorsan ebből az inzulinproblémából. +++++++++++++++++++++++++++++++
buboskemence
 
 


Fanni, pedig a pcost az lh/fsh mutatja, a tsztoszteron-túlsúly és általában az inzulinrezisztencia. Nekem a 2 utóbbi volt meg, a lh/fsh fordítottan működött. Nem volt mensim 150 naponta max, nincs pé, túlsúly, szőrösödés, ciszták. Ezek a főbb tünetek, van akinek több, van akinek kevesebb a tünete. De egy tény, inzulin sokat mutat, mégsem vizsgálják....sajnos. :cry: Nekem ez 10 évembe és 5 év sikertelen próbálkzásba került, de van eredméány!!!
Vendég
 


Angel, Sannah: sajnálom, de fő az optimizmus és Ti f....a Csajok vagytok, úgyhogy előre!!!!!!! :arrow:

"Reményből él a vágy s meghal, ha nincs remény.”
snufi
 
 


Snufi, köszi, édes vagy.

Lafi: végülis én 10 éve szenvedek, de lehet, hogy valóban ez az ok akkor..., a Mágus csak a magas fsh-ra mutatott rá az lh-ról nem beszélt, de évekkel ezelőtt még jó volt a hormonvizsgálatom, vajon miért???? Olvastam a honlapon, hogy ez nem számít, mennyi minden okosságot lehet ott találni, étrendre is stb, nagyon köszi. Hála, hála, hála NEKED!!!! :lol: :lol:
Vendég
 


Sannah és Angel! Nagyon sajnálom!

Raniko! Mi melletted állunk és jól döntöttél.

Most többet nem tudok írni, mert Apa elzavart a géptől, de majd jövök és visszaolvasok!

Még annyit, hogy MERESZT! Én elolvadtam a kislányodtól! TE VAGY AZ ANYUKÁJA ÉS JÓ HELYEN VAN!!!

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Sannah :( De legalább van egy kiindulópont, amit ha megoldanak/megoldasz, nagyobb a siker esélye.

Én is kezdek gyanús lenni magamnak...bár eddig nem volt gond az lh/fsh értékeimmel...de sosem lehet tudni.

Amúgy azt beszéltük épp a kolléganőmmel (ők még nem lombikoznak, tavaly veszített el két ikerbabát a 20.héten és azóta hébahóna menstruál, babájuk meg végképp nem akar összejönni), hogy mennyi minden van, amit a meddőségi intézetekben, de akár a normál nőgyógyászati kezeléseknél is alapból kellene, hogy nézzenek, és mégsem...Mennyi könnycseppet, és pláne időt meg lehetne spórolni, ha egyszer alaposan kivizsgálnának ilyen rizikófaktorokat. :evil:

Egy kedves szó olyan, akár a tavaszi napsütés.
allegrobarbaro
 
 


Jó hosszú HSZ-t írtam, erre elszállt. Na, még egyszer!

Sannah :cry:
De már nem a sötétben tapogatóztok. És Lafi segít, látod!!!

Angel :cry:
A nagy számok törvénye, tudod: ha ennyiszer sikerült mellétrafálni, akkor egyszer sikerülni fog beletrafálni is :wink: És az, hogy ilyen erős jellem vagy, csak javít a dolgon!

Raniko :D
Tudod, te hányszor kerestelek?????????????????
Hiszen mi együtt indultunk a Suprefacttal!!! Most már előtted járok pár nappal, úgyhogy kövess, és fel a fejjel! A drágáid meg kapaszkodjanak+++++++++++++++

Fanni :D
Holnap kezded a Gonalt? Maradt 2X75E belőle, ha szükséged van rá - vagy bárkinek.

Lányok, náthás lettem... Nem vagyok lázas, hála az Égnek, de tüsszögök, köhécselek. Kúrálom magam C-vitaminnal, gyógyteákkal, Bioptron lámpával, homeopátiával... Bár a természetes kiválasztódást elősegítve kislányom ma egy jókorát ugrott a hasamra :? (30kg...) Na, jó tényleg nem lesznek négyes ikrek :wink:

Szép estét: Véda
Vendég
 


Sannah!
Sajnálom, de örülök, hogy úgy néz ki megvan a bibi! Remélem mielőbb meggyógyulsz, és spontán terhes leszel, mint Lafi! :P

Kép

Kép
donika
 
 


Sziasztok ! NEm ezekért a hírekért rohantam haza :cry:
SAnnah-Angel :cry: :cry: :cry: NAgyon sajnálom ,de már a következőnek sikerülni KELL ,és kész :wink: :cry

FAnni ! :lol:

Coca! NAgyon várom a látogatásod ,még ha csak egy százast kockáztatc is ( volt már aki 586 ezer ft-ot nyert 1 százassal ,hajrá Cocamama)Aki most már elhiszi ,ANYUKA lesz :wink: :lol:

Pusza DAlmi
dalmácia
 
 


Sziasztok! :lol: :lol:

Babi, ez van, ezt kell elfogadni.

Allegro, nagyon igazad van és a honlapon erre pont van utalás, hogy a lombikok előtt érdemes lenne egy abszolút teljes kivizsgálás és csak azután kimondani a végleges itéletet. Pl lehet, hogy olyan emberkének is van ilyenkéje, akinek alig van tünete vagy teljesen eltérő az átlagostól. Az én esetemben majd kiderül novemberben, ugyanisa akkora kaptam időpontot.

Véda, igen Lafi sokat segít, tudod milyen régóta mondja, hogy......, dehát én nem hallgattam rá sajna. :cry:

Donika, Dalmi: köszi, így legyen!!!! :lol:
Vendég
 


Véda! Harcika mondta, hogy nem gáz a nátha... mert ilyenkor egy kicsit "legengíti" magát az immunrendszerünk, hogy ne nézze "idegen anyagnak" a Drágaságainkat. Icsilya is volt beteg, én is torokféjós, köhögős, tajnyos-tüsszögős...oszt lám! :lol:

Kép
zölddisznó
 
 


Jó reggelt!

Sajnos még mindig oktatok, így nincs sok időm irogatni, délután meg párom foglalja a gépet!

Mereszt sajnálom hogy ilyenek az emberek. Dórika a tiéd, és Nektek szülte meg a szülőanyja, de te vagy az ÉDESANYJA!!! te vagy mellette ha örül, ha nyügös ha lázas, szóval B...a meg az olyan orvos, aki képes ilyent mondani! és tényleg az a lényeg, hogy szeressétek egymást! :lol:

Mindenkinek nagyon szépséges Napot kívánok!
Vendég
 


[quote="véda d."]B írta:véda d.ár a természetes kiválasztódást elősegítve kislányom ma egy jókorát ugrott a hasamra :? (30kg...) Na, jó tényleg nem lesznek négyes ikrek :wink:

Szép estét: Véda

ezen ne aggódj, a fiúk 2 évesek sem voltak, mikor Lilivel lombikoztunk, és ők is aztán adtak a hasamnak... nem ezen múlik.
A nátha meg tényleg direkt jó :)

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Lafi :P
Tegnap mondtam a férjemnek otthon, hogy kellene még egy gyors inzulinrezisztencia vizsgálat... Úgy kiakadt... nem lehet már semmiképp, hiszen már hormonozok és heparint szúrok, de különben most tényleg kár, hogy felvetődött, mert sajnálni fogom, hogy ezt nem vizsgáltattam ki :? Dehát ne is legyen rá szükség... meg az endokrinológus is azt mondta, hogy nincs. (Talán azért, mert a tesztoszteron és az éhgyomri vércukor is rendben volt... s talán a kettő összefüggene, ha pcos-s lennék? Nem tudom, de erre külön rákérdeztem akkor és azt mondta, hogy nem vagyok pcos-s, ő is gondolt rá, de nem vagyok. Ráadásul egy eléggé jó szakemberről beszélünk.)

Coca :P
Értem. Vagyis nem értem, mert az ikrek mellett azért nehéz lesz, meg akinek már van gyereke, annak többet kell várni, de azért hajrá :wink:

Évi :P
Köszi, jobban van. Holnap átkerül a rehabilitációra, már nem lesz az intenzíven :D

Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Sziasztok! Tud nekem valaki segíteni, debreceni kaáli érdekelnie?!
kjaja
 
 


Jó reggelt!!!!! :lol:

Fanniuiiii, ne legyél ilyen kis aggódos, neked biztosan nincs ilyened. :wink: Hozzád, már elindult a zebracsorda, tudod!!!!!!

Hozzám, már be is köszönt a mensi, de hogy hogyan......, borzasztó. :cry: :cry:

Angel, hogy vagy??? nagyon köszi, hogy kivártad velem tegnap a másfél órát, aranyos vagy nagyon. Harcika, neked is mégegyszer köszi mindent!!!!!!!! :lol:

Véda: drukk ezerrel!!!!!!!

Most hirtelen nem is tudom, hogy kinek kell még drukk, de mindenkinek küldöm, akinek kell, merítsen egy nagy kanállal tartályból! :lol:
Vendég
 


Szia Kjaja, van feljebb ilyen topic, szerintem ott kérdezd meg.
Vendég
 


Na ugye! Máris hisztizek, pedig hol van még a transzfer? :shock: :lol:

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?