Új privát üzeneted érkezett!

Sannah,
csak úgy egyszerűen tudtam! :wink: :lol:

Nem tudom lógatok-e tesztet holnap, lehet, hogy hétfő lesz belőle, a vérvétel előttig egyet azért biztos nézek.

Nekem se nem fáj, mensiérzés sincs... viszont pecsét sincs, és a cicijeim még nem eresztettek le - a szervezetemet ismerve ez a két dolog még adhat okot bizakodásra! :oops:
angel37
 
 


Okés Angel, ha tudtad, hát tudtad :wink: , nagyon drukkolok!!!!!!!!! :lol: :lol:

Hétfőn indulás előtt biztosan "lógatok" én is 1-et.
Vendég
 


Angel! Neked megygigasuprextradrukkkkkkkkkkkkk!

Sannah! Te holnap is fogsz lógatni! :lol: :wink: hihihihihi.......

Kép
zölddisznó
 
 

 
 

Angel :P
Csak azért tudtam, mert én sem mernék :oops:
Nagyon drukkolok!
Puszi

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


sziasztok!
bocs, napok óta nem írtam :oops:

coca: gratula a petezacsihoz! :lol:

véda: mennek a drukkok++++

évi: grat a jó eredményekhez!

lois: drukk a laparhoz+++

baba: ez jó hír. dokival beszéltél már? drukk++++

boni: sajnálom a pirit. hajrá closty!

sannah: ez pozitív! :wink: drukkolok tovább+++

angel: drukk+++

lányok sajnos még sem tudok menni a talira, összeszedtem egy megfázást, és prüszkölök, folyik az orrom.
nagyon sajnálom, hogy nem fogok tudni veletek talizni. :cry:
jó szórakozást kívánok holnapra! remélem legközelebb is lesz tali, és azon már ott tudok lenni!

katica
katica30
 
 


KAtica pedig kitakarítottam a szobád :wink: sajnálom hogy nem jössz!
Vendég
 


Angel:
Kitartás nekem sem voltak mesnsi görcseim és mégis pozitív lett a tesztem. Sőttb nelősször a 4-böl 4 petezsák lett. Remélem ezt Véda is olvassa. Ott van az a baba neked is a pocakodban.

Katica:
Még jóformán ki se lábaltál az előző hapcibol!! Ejnye ejnye tessék vigyázni magadra

Kép



Krisztián 8 hónapos
Nyuszipuncs
nyuszipuncs
 
 


Katica, jobbulást!
Személyes megbeszélés lesz majd hónap végén.

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


[quote="angel37"]N írta:angel37ekem se nem fáj, mensiérzés sincs... viszont pecsét sincs, és a cicijeim még nem eresztettek le - a szervezetemet ismerve ez a két dolog még adhat okot bizakodásra! :oops:

nekem se volt, ha ez megnyugtat.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Allegro, Fanni, Buboskemence, Boni, Tobi, Angel, Coca, Katica, Ebba, Sannah, Nyuszi :D
Köszönöm az irányomban tanusított szurkokat!

Ebba :D Igen, a kettes ikrek a maximális, amire még mosolyognánk. A hármas - négyes ikrektől csak kínunkban tudnánk vigyorogni.

Nyuszi :D
Ne ijesztgess... Erre az eshetőségre még gondolni sem merek!!!

Allegro :D
A hatching szó (az asszisztál hatchig szakkifejezés) a "segített kibújás" megfelelője, így konyhanyelven. Bizonyos indikációk esetén (pl. több sikertelen ET, nő előrehaladott életkora, embrió külső burkának keménysége, stb.) a zóna pellucidát - ez a külső burok - "megsértik", ez azonnal regenerálódik, tehát nincs káros hatása a babára, viszont ennek a pontnak mentén könnyeben "kibújik" az embrió és tapad meg. Egyébként nekünk is most csinálták először. Cocának is volt :D

Harcika :D
Igen, Apa, nagyon a tutira menne :D Pedig, mondtam neki, hogy az újságos szobát - akárhogy is alakul - örökre elfeledheti :D
Egyébként Choragont injekciót sem kaptam. A dr.nő azt mondta, abszolút nem indokolt most nekem. Gondolom, az már hiper-szuper bebiztosítaná a dolgot... Úgyhogy nekem - ha magas is lesz a HCG-m - bizti csak a babától lehet...

Véda
Vendég
 


Véda! Aha, nekem is volt AHA.

Kép
zölddisznó
 
 


Véda:
Nekem volt ICSI is és AHA is. Tudod az én állam is leesett mikor megláttam az 5 hetes UH-n a 4 petezsákot. De aztán feleződtek és a 7 hetesen már csak 2-nek volt szívhangja. Aztán 10 hetesen is meggondolta magát az egyik.Most már csak egy van. Ennyi volt betervezve is. Csak azért írtam le hogy ne lepődj meg ha először többen lesznek. Drukkolok neked++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Kép



Krisztián 8 hónapos
Nyuszipuncs
nyuszipuncs
 
 


Véda,
köszi az infot :) A 35 már előrehaladott életkornak számít? Mert akkor lehet, nálunk is lesz, ha egyszer eljutunk odáig (remélem, nem is olyan sokára)

Sannah,
én tökéletesen látom a 2.csíkot. És Harcika is megmondta, hogy ez már csak a babától lehet. Úgyhogy egyelőre halkan, de gratulálok nektek!

Egy kedves szó olyan, akár a tavaszi napsütés.
allegrobarbaro
 
 


Igen Allegró, te már öreg vagy. :lol: :wink:

Kép
zölddisznó
 
 


Ha Harcika azt mondja, hogy babától van a 2 csík, akkor attól is van és punktum! :lol: grt.

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Babika, édes vagy, de majd hétfőn kiderül, addig még nem merem bele élni magam.

Allegro, bizony az vagy, mint én is vénasszony, de ne aggódj, tudod nem a kor számít!!!!! Nagyon drukkolok!!!!!!!!

Katica: köszi.

Cocika: görcsölsz még???
Vendég
 


Nem, hál'istennek. Ittam egy pohárka vörösbort, másfél l. teát, egy kaukázusi kefírt - fél óránként pipilek - extra adag magnéziumot, és egy hatalmasat sétáltam. Nem gazdagítottam mégsem a gyógyszeripart!

Kép
zölddisznó
 
 


Anyakoca jó hogy elmúlt lazuljá csak! :wink:
Vendég
 


Sziasztok!

Fanni,
sajna nem tudok holnap menni!!!!!! :(

Coca,
gratula a zsákocskához és Kisröfihez!!!!!! :D

Sannah,
nem halvány az, menj majd vérvételre és akkor leszel igazán boldog!!!

Véda!
óriásdrukkok!!!!!!!!!!!!!!!! :wink:

Kép
fendike
 
 


Sannah! :D
Nagyon drukkolok, hogy tovább erősödjön a 2 csík!!!!

Coca! :D
Sajna nekem is továbbra is fáj a hasam, én ma úgy ittam meg a teám, hogy tettem belel kb. 1 cl konyakot, tök jó ellazított, ezt már 2 orvos is javasolta, és tényleg jó!
Egyébként voltam megnézetni a pocim, nem bírtam tovább, szerencsére minden ok, de fáj!

Véda! :D
Neked is nagyon drukkolok, nem apróztátok el, 4 embrike, lehet, hogy ikrek lesznek? :lol:

Angel! :D
Drukk a hétfői vérvételhez, nagyon magas HCG-t kívánok!!!!!!!!!!!!! :P

Fanni!
Én így tuti nem megyek :cry: , az utazás csak még rátenne, szóval majd a legközelebbire, ha meghívtok! :wink:

Kép

Kép
donika
 
 


Boni! Megfőtt a holnapi kaja, úgyhogy most jól belelazulok a zágyba.

Fendike! Köszöni zsákocska a gratulát. Röfike még nem akart szerepelni, úgyhogy ő majd csak jövő héten kerül a sorozatba. Most még a színfalak mögül kukucskált :lol:
Kár, hogy nem jössz. :cry:

Kép
zölddisznó
 
 


Sziasztok!

Férjem lebetegedett, így le kell mondanom nekem is a holnapot! (férfi, így ápolásra szorul, meg lehet már bennem is lappang, ezért nem szeretnélek Titeket megfertőzni) Nagyon sajnálom, remélem legközelebb nem jön közbe semmi. Érezzétek jól Magatokat!

"Reményből él a vágy s meghal, ha nincs remény.”
snufi
 
 


Cocika:örülök, hogy elmúlt.
Délután nekem is volt pár görcs mentes órám, így gyorsan aludtam egy kicsit.

Donika, Fendike: köszi, hát igen hétfő, milyen messze van......,
Vendég
 


Sziasztok!

:( Nagyon nagyon sajnálom, nem tudok holnap menni a talira, mert valami közbejött.

Jó szórakozást nektek!
Puszi Bea.
beu9
 
 


Coca!
Köszönöm, jól vagyok. Szépen gyógyul a sebem, gondolom ha a varr leesik, egy kis idő múlva, nem sok minden fog belőle látszódni. A belső sebemről nincs semmi visszajelzés, pár napig fájdogált jobb oldalon a hasam, de mára elmúlt. Remélem a gyógyulást éreztem. Hétfőn már megyek dolgozni. :?
Örülök, hogy elmúlt a görcsölés.

Véda!
Gratulálok, és nagyon szorítok Nektek! :wink:

Sannah!
Nagyon drukkolok, hogy napról - napra erősebb legyen az a 2. csík! :P

Fanni és Mindenki!
Én is kérek képeket, ha lehet! :)

Nyuszika!
A profilomban lévő e-mail címre küldted? Vagy arra, ahonnan az értesítést kaptad, hogy meghívót kaptál tőlem? Mert az e-mail címemre sem kaptam semmit. Légy szíves küldd el újra priviben, vagy pedig a kagota75@chello.hu e-mail címemre. Köszönöm, és sajnálom, hogy eddig nem kaptam meg. :(

Azt hiszem lefekszem, mert mára totál úrrá lett rajtam a köhögés. Így nem is szoktam megfázni. Mindig van orrfújás, torokfájás, meg köhögés stb. Most meg csak köhgés, de az olyan erős, hogy néha már hányingerem is van. Apa meg Tokajban borozgat. Bocsi a részletezésért. :oops:

Jó éjt mindenkinek!
Vendég
 


Sziasztok!

Annyit beszéltem ma,hogy kapar a torkom. remélem hogy attól :?

MEgyek is elteszem magam holnapra :lol:

Nők jobulást!BEu :cry: TEsó :cry:
Vendég
 


SZiasztok! Hűűű, hát elég sokan lemondták a talit!

Lenne egy kérdésem:
Van-e valakinek valami tuti ötlete, csodaszere, bármi, amitől elmúlik a migrén. Nálam fejfájósabb emberrel még nem is találkoztam:(. Annyira tud fájni, hogy nem tudok autót vezetni, alig látok, nem tudok gondolkozni és hányingerem van. Újabban az Advil Ultra szokott segíteni, de a napokban már az sem:(. Gyűlölöm a sok gyógyszert, de fájd.csillap. nélkül már nem megy ez a fejfájás. 2-3 hete folyamatosan fáj. Tény, hogy idegileg sem vagyok túl jó formában, bár ezt kifelé nem mutatom, de itthon sokszor kiborulok...Vettünk valami Carmol cseppet, azzal is bedörzsöltem, Vietnámi kenőccsel is..már nem tudom, mit tegyek...
Ja..és antibiotikumot szedek:(

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Babaimádó :D
én azt mondanám, hogy ha ennyi ideje fáj, akkor nem népi módszerekkel kellene próbálkozni, hanem orvoshoz fordulni.
ill. az, hogy " bár ezt kifelé nem mutatom, de itthon sokszor kiborulok" igazán nem segíte a helyzeten.
Ha elfogadod a homeopátiát, akkor egy homeopata orvost kellene keresni, mert a migrén is klasszikusan alkatni betegség, alkati szerrel kezelhető.

Lányok :( Levi belázasodott az éjjel, így nem tudunk Pestre menni :cry: :cry: :cry: :cry: Mivel K. reggel elment Münchenbe, így nem tudnám kire hagyni, friss kismamák közé meg nem szívesen vinném, bár a kedve jó, de lázas, és ki tudja mi bújkál benne, vagy akár Mátéban is.
Annyira sajnálom :( :( :( :cry: :cry: :cry: :cry:

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Lányok!
a freemailemben értesítenek az itteni privikről, gondolom, titeket is. Na...szal tegnap este 8 körül és ma éjfélkor is küldött valaki privit, de nem kaptam meg!! nem jelenik meg a babanet postámban!!! ha olvassa aki írta, írja a mélemre, ne higgyétek, hogy nem válaszolok, mert mindig szoktam /tudjátok/ csak most nem tudom, kinek és mit??! /pedig csont üresre is van törölve a postaláda, arra gondoltam a telítettség , de mégse, nem értem mi van!/

Szerintem annyit sz'szik a babanet, jobb, ha ezután is oda külditek.

Olyan sokan lemondták a talit :cry: :cry: :cry:
harcimokus
 
 


Sziasztok!

Faniuiii, megigértem, teszteltem :cry: :cry: negatív lett és tegnap estére minden tünetem elmúlt, nincs hasfájás, nem érzékeny a cicim stb. hát ez van. Sziasztok! :cry: :cry:
Vendég
 


Angel, nagyon drukkolok neked!!!!!!! Az a márciusi időpont majd nekem jó lesz :wink: !!! Ja és ahogy Te fogalmaztál leeresztettek a cicijeim is.

Véda, mennek a babaragacsok++++++++++++++++++++ +++++++++++++++++++++++++++++++++++++++!!!!!!!!!!!!
Vendég
 


ó reggelt!

Enyim torok ma reggelre roszabb lett! és kis nátha is párosul mellé,már éjjel nehezen kaptam levegőt
nem hiszem el komolyan mondom, ma délután én is menni szerettemvolna talira, de így nem merek, mert nem fertőzhetlek meg benneteket, akik éppen babások vagytok,, pozitív tesztre vártok illetve beültire....
ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ

a rosz mellet jó hír, hoyg bevettem az első clostyt :lol:


((((((((((((((((SAnnah)))))))))))))
Vendég
 


Sziasztok!

Sannah,
ne már! :shock: :( Ez most váratlanul ért :(
Mindenképp gyere holnap vérvételre sztem, az a biztos!

Én ma sem teszteltem (a helyzet egyébként változatlan), majd holnap egyet a csapolás előtt.

Boni,
csak ügyesen tovább! :wink:


Tényleg jó sokan lemondtátok a talit :? De azért lesz, ugye? :oops: Én 2-kor elindulok!

Ja, Fanni :P
ne haragudj, de elfelejtettem magammal hozni az alig félmili éppenlenemjárt suprecaftomat. amivel persze úgyse mentél volna sokra :roll: Nem otthonról megyek. De a többiek, akik ígérték biztos viszik!

Remélem jó volt a buli! :wink:
angel37
 
 


Angel, de bizony, ez van, :cry: :cry: :cry: , túl szép lett volna ha sikerül. Legalább holnap nem kell már izgulnom. Csak azon tünödőm mi lehetett a bibi, de Mágus majd biztosan tudni fogja. :wink:
Vendég
 


Baba! Nagyon jó, amit Orsi mond! Jobbulást! :cry:

Jobbulást Levidnek. ...majd legközelebb.

Sannah! :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: ...hú, nem is tudok mit írni.

Boni! Hajrá closty!

Angel! Ííííííííííígy szorítok.

Kép
zölddisznó
 
 


Sannah,
ha így is van, nemigen fogja tudni megmondani, miért...
Az eddigi 4 nemsikerültemnek se adta senki okát, nem, és kész... :?
Ez a nagy titka az egésznek, aminek ha meglenne kulcsa, akkor a Kaáli 100% sikerességgel dolgozna!


Azért ne add fel teljesen!
angel37
 
 


Csajok! 2*50 teszt elkelt, most megint van igény 20-ra, vagyis 30 db újból gazdit keres.

Kép
zölddisznó
 
 


Angel, nem arra gondoltam, hanem tudod mondtam neked az öltözőben, hogy én mindenre másképpen reagálok, rengeteg gyógyszer allergiám is van. A gonalra például sehogysem, arra meg sem mozdulok, de másra igen. Lehet, hogy más szuri kell vagy lóadag, mint a merionálból stb. érted mit szerettem volna mondani????? :roll: :roll:
Vendég
 


Sannah,
ja, hogy arra gondosz, hogy másféle stimu kellene legközelebb? De azzal a részével nem gond, az bevált, a megtapadás sajnos ezen nem múlik... :? De ne is hallgass rám, majd a dokival holnap beszéltek, és azért nagon jó lenne, ha mégse erről, hanem inkább a további progipótlásról! :wink:
angel37
 
 


Angel, írok privit.
Vendég
 


Sannah,
ne már :( :( :( Olyan jó lenne, ha csak a teszt lenne selejtes...

Én megyek a talira, 2 körül indulok, és előre láthatóan Bellával együtt érkezünk :lol:

Egy kedves szó olyan, akár a tavaszi napsütés.
allegrobarbaro
 
 


Fanni,
Majd én is viszek Suprefactot maradt egy 5,5 ml meg a másikban is van de nem emlékszem mennyi :roll: 2008 júniusig jó.
Vendég
 


SZiasztok ! ((((((((Sannah))))))))) NAGyon szorítottam érted :wink: :cry: Most egy kicsit szomika vagyok miattad ,de még bármi történhet :)



Angel ! NAgy DRUKK értetek :wink: :wink: :wink:


Icsilyi ! Pedig szerettem volna látni ,azokat a szépséges gyermekeket :( :( :( GYógyulgassatok :lol:


FAnni ! Remélem picit pihentél ,nekem egy egész rajz van már megszerkesztve ,a kávézóhoz :lol: :oops: :wink: Igazi szőke NŐ ,vezet papírról :wink:



NAgyon megyek hozzátok :!: :!: :!: Sziasztok DAlmi
dalmácia
 
 


Mi egy kicsit késünk, mert apa még vidéken, de legkésőbb 4-re szerintem ott leszünk.

Kép
zölddisznó
 
 


Mi Pandussal egyszerre megyünk. 3 után valamikor érkezünk.

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Sziasztok!

Lassan mi is indulunk.Még Dórikát megebédeltetem és megprobálom két szaladás között felöltöztetni. :wink:

Sannah!
:cry: :cry:

Angel!
Szorítok neked!

Mostanában azért nem írogattam,mert a férjecském eltíltott.Azt mondta,hogy amíg folyamatosan veletek vagyok addig ne is reméljem,hogy elmúlnak a sírógörcseim és így sokkal nehezebben is fogom magam túltenni a lombikon.
Sajnos valahol igaza volt.

Kép
Kép
mereszt
 
 


Sziasztok!

Sannah!

Remélem csak átvert a teszt! Várom a vérvétel eredményét!

Baba!

Én is nagyon fejfájós vagyok. Meg a férjem is. Nekem a Quarelin volt az egyetlen, ami segített, de az se mindig.

2 körül én is indulok :) Már tűkön ülök :)

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Csajok :P
Én megyek, de sokáig tarott az esküvő és még a szüleimnél vagyunk, mert itt aludtunk!
Pandus és Sannah, aki nem felejti el, tényleg nagyon örülnék a Suprefactnak...
Szóval megyek, de lehet, hogy csak fél 4-re érkezem... nagyon sietek, most egy kávé, majd gyorsan haza -Érdre- és vissza Hozzátok!
Repülök, ja nem, csak autózok...
Úgy tudják, hogy babás tali lesz, úgyhogy csak ennyit kell mondani!
Sajnálom, aki nem tud jönni :(
Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Na, induljatok!

Enyém férj most ért haza, ebédelünk, egy kicsit ünneplünk 1 éves házassági évfordulót, aztán indulunk!

Kép
zölddisznó
 
 


Irigyellek most benneteket, biztosan jól érzitek magatokat, de majd a legközelebbin..... :lol: :lol:
Vendég
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?