Új privát üzeneted érkezett!

Na, akkor jó, nemcsak én gondoltam így a fizetős dolgot... :wink:
Harcika, tényleg help, ha esetleg erre jársz! :oops: Köszi!

Fanni :P
Ügyesen lapátolsz! :wink:

Tobi,
értem. Biztos nem kell még egy lapar, miért kéne? :wink:

A ragaszkodásban segít a másfajta protokoll? Azt hittem csak a stimu része más... Na de remélem be fog válni nálad! :)

Bocsi, ma ilyen kétkedős napom van... :oops: :lol:

Lehet, hogy nálam is kéne egy long? Márpedig márciusban is fogi lenne, erről már volt szó... De rábízom magam a dokira, ha ő így látja jónak, így csináljuk! :)
angel37
 
 


Angel! Várandósan nem stimulálhatnak ám! :wink:

Kép
zölddisznó
 
 


Na jó, ezesetben valóban kihagynék shortot-longot! :lol:
angel37
 
 

 
 

[quote="fanni73"]L írta:fanni73ányok :P
Én is úgy gondoltam, hogy ha fizetek, akkor én mondom meg, mikor megyek. Eredetileg a várólista indoka az volt, hogy a tb húzott határt a finanszírozásnak, és adott hónapban csak x beavatkozást térít. Én eddig ebben a hitben voltam. Ezek szerint ez nem is így van?

nekem egy bnőm most fut neki a 3. fizetősnek, és nincs várólista. Fizet és kezdik.

Lányok :)
K. vasárnap Münchenbe repül. Én nagyon szívesen felutazom a talira a 3 (!!!) gyerekkel, de akkor azért egy kis futkosásos segítségre lenne majd szükségem a tranzitban, mert egyedül ezt managelni nem tudom :oops: a fiaim meg nem olyan sarokbanülős típusok

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Bella boszorkány Drága :P
én is birtoklom ez a titulust apus jóvoltából :lol: köszönöm és elfogadom az üveggömből vagy kártyából vagy egyéb módon kiolvasott 3-as ikreket :lol: :lol: :lol: és viszont kívánom Neked :wink:

Angel :lol:
hogy ragaszkodóbbak leszenek-e a babók ettől a protokolltól, passz. Csak próbálkozunk, hátha. :?
Esetedben szó sincs a márciusi lombikról :wink: miután már babás leszel :wink: ha a tesóért mentek majd kipróbálod a longot :lol:

Okés, elhatároztam, nem kell még egy lapar :wink:

cupp Mindenkinek

KépKép
tobi
 
 


A déli jó hírekkel jövök:

6 sejtünk termékenyült meg biztosan, szépen, és van egy 7., aki még lustizik kicsit. :lol:

Holnap ismét telcsizek, hogy hányan vannak, és hogy pontosan mikor lesz az ET. Az tuti, hogy péntek, csak az időpont bizonytalan még.

Hip-hip hurrá!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Fanni :)
Este várlak jó hírekkel, mert én írtam reggeli és déli jót, most Te következel :lol:

Véda
Vendég
 


Véda,
frenetikus, szuper hír :lol: :lol: :lol: :lol:
hetediknek küldök +++++++++++++++++++

KépKép
tobi
 
 


Véda! Nagggggggyon örülök!

Kép
zölddisznó
 
 


Véda,
gratulálok, ez szinte 100%-os! :wink:

Tobi,
ezt akkor megbeszéltük :lol:

Orsi,
leszünk ott elegen ,hogy ráfigyeljünk a gyerkőceidre! :)
angel37
 
 


Véda! :D
Szuper, mennek a további drukkok!!!!!++++++++++++++++++

Fanni & Angel! :D
Akkor csak jól gondoltátok, fizetsz, és no várólista!
De megjegyzem, hogy egyikőtöknek sem kell ebben gondolkodni, ez az év a disznó éve, igaz Coca mama? :lol: :lol: :lol:

Kép

Kép
donika
 
 


Orsi :P
Részemről inkább Lilit vállalnám :oops: de ha gyorsabb vagyok, mint a fiúk... akkor azért őket is próbálom majd elkapni 8)

Én is így gondoltam. Ha az ember fizet, akkor előre kell venni... különben máshova viszi a pénzét...

CocaPapának :P örülünk, persze!
Hanna :P jófej Papa nem jön esetleg?

Véda :P
Gratula és további drukkok. Naaaa és akkor össz vasárnap?
Megkérdezném Bellát, mit lát, de ennél fontosabb ügyre állítottam rá :roll: Igyekszem a jó hírrel este :D

Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Fanni+++++++++++++++++++++++++++

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Donika jól beszél!

Icsilya! Akár örökbe is fogadjuk mindet! :lol:

Kép
zölddisznó
 
 


Sziasztok!

Belestem én is :oops:

Véda, ezek remek hírek, csak így tovább :lol:

Tobi, azt én is szeretném tudni, mikor lesz a konzultáció. már a 63.napon tartok, szedtem mensimeghozó bogyót is, de egyelőre semmi...már totálisan kivagyok...nem akarok lecsúszni a januári lombikról :?

Egy kedves szó olyan, akár a tavaszi napsütés.
allegrobarbaro
 
 


Véda szuppper!
Vendég
 


Allegro! Aviva torna!

Kép
zölddisznó
 
 


Sziasztok!!! :lol:

Annyira görcsölt a hasam éjjel, hogy reggel telcsiztem a Kaáliba, Kovács drnővel beszéltem, mert Mágus még nem volt bent és mondta, hogy minenképpen menjek be, mert lehet hiperstimu. Mire beértem már MÁGUS is ott volt. Azt mondta ő nagyon örül, hogy görcsölök és az uh alapján jó úton vagyunk és hétfőn jó hírekkel vár. Azért görcsölök, mert termelik a petefészkem a sok-sok hormont, az uh-n a petefészkeimet szépnek találta, nem volt folyadék a hasamban. Én retteneseten izgulok, ma vagyok az ET utáni 10. napon.

Mindjárt visszaolvasok!
Vendég
 


Véda,
Ezek igazán jó hírek!

Fanni,
Jó látod, muszáj most ezekre a dolgokra koncentrálnom nálad és Tobinál is! :D :D
Vendég
 


Sannah,
ha így ET utáni második héten jelentkezik hiperstimuféleség az nagyon jó! De hát Mágus is megmondta! :wink:

Hogy vagy te ET utáni 10. napon? :shock: Én csak 9-et számoltam! :wink:
angel37
 
 


Angel :lol: :lol: , matekból megyek korrepetálni Cocamamihoz, igen csak a 9.. Mikor jössz hétfőn????? :lol:
Hát lehet, hogy jó, de lehet, hogy mégsem lesz semmi, majd kiderül, végül is hétvégén teszt, hétfőn vérvétel. :wink: Remélem Cocamami tesztjei szerencsét hoznak.

Nem hiperstimu, hanem hormontermelés miatt fáj az én hasikám, nem említett a hiperstimu szót a dokika.

Köszönöm a drukkokat. :lol: :lol:

Véda: gratula és drukk ezerrel++++++++++++++++++++!!! :wink:

Tobika, köszönöm, azt hiszem vasárnap tesztelek és hétfőn vérre megyek!!!!!
Vendég
 


Sannah! Nagyon ügyes a hasad! Látod, hogy az én tesztjeim mind pozitívak :wink:

Kép
zölddisznó
 
 


Sannah,
én is csak "féleséget" mondtam :wink: mindenesetre azt próbáltam kimakogni, hogy nagyon biztató! :)

Megyek korán, sztem fél-negyed 8-ra!

Ezért most tuti kapok a fejemre, de sztem csak egyikünk fog boldogan kijönni, és az nem én leszek... :oops:
angel37
 
 


Sannah, annyira drukkolok!!!!!!!!!!!!
Vendég
 


Baba :P
Köszi! Nálad van valami változás?

Sannah :P
Nem hangzik rosszul! :wink:

Bella :wink:

Véda :P
korábbi hozzászólásomban össz=jössz :lol:

40 perc múlva izgulok. Akarom mondani indulok és izgulok is, he-he.

Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


ANGEL
Nagyon ki fogsz kapni vasárnap!!!
Azért is drukkolok!

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Sziasztok!

El se hiszem, hogy végre ideértem :oops:

Véda!

Ügyesek voltatok továbbra is drukkolok!

Sannah!

Neked is drukk, hogy jót jelentsenek a tünetek :)

Angel!

A zebra nem jár egyedül, tudod :)

A talira lehet, hogy mégis egyedül jövök, max értem jön a párom a Dórival. Szombaton meg egy másik topikkal is lesz talim, úgyhogy lesz programom a hétvégén :)
Tegnap megvolt az újabb hsg-m, ez még annyira se volt kellemetlen, mint az első. Szerencsére még mindig átjárható vagyok mindkét oldalon. Apa serege is rendben, így már minden leletünk megvan a Nagy 30-i Megbeszélésre :) Addig meg bízunk a csodában :)

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Fanni :P
jááááj, most megijedtem! :? :lol: Sisakban és fenékvédőben megyek! :wink:

Csak fájdalmasan nem érzek semmit... sőt mintha visszafejlődés lenne cici és pufi-ügyileg :(

Nemsoká indulsz! :wink:

Évi,
gratu a hsg-hez! :wink:
Aszondod a zebra nem magányos állat? :wink:
angel37
 
 


Halihó Lányok!

Véda! Nagyon örülök:))) Nagyon jól sikerült a randi :lol:
Sannah! Drukkolok a vasárnapi "szerencsemalac" teszthez :)
Fanni! Tök jó, hogy feljebb tudtad nyomni a kupacot, remélhetőleg elszöszölnek vele egy darabig, addig sem idegesít. :wink:


Az előzőekhez: Ha kifizeted a beavatkozást, azonnal lehet kezdeni. (persze a kötelező kivizsgálások után)
Pat, úgy rémlik Szmati júliusban szabin volt, gondolom azért nem tudott vállalni... Minden rendben lesz fel a fejjel! :)

Szép délutánt mindenkinek!!! :lol:

Lilypie Third Birthday tickers
Lilypie Pregnancy tickers
"Aki azt szeretné, hogy minden úgy történjen, mint a mesékben, az a meséknek csak a végére emlékszik."
viktu
 
 


Angel!

De nem ám! Mindig csordában jár szerencsére :)

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Sannah! :D
Ez jól hangzik, drukkolok hétfőre!!!!!!!!!!!!!!!!!! :P :P

Kép

Kép
donika
 
 


Wow! Csupa jó hírek!

Kép
zölddisznó
 
 


Angel!
Hát még van egy kis haladékom a laparig, 2 hét múlva lesz, most csinálgatom hozzá a vizsgálatokat stb.
Tobi!
Okt. 25. a pontos időpont :( :?
Huhh, 30 ezer egy 900-as Gonal???? Mikor utoljára vettem, a'szem 80 e körül volt...... Azért vannak pozitivumok is a sikertelenségben :?
Dalmácia! :)
Nekem azért mondta a doki a 24.-ei befekvést, mert hogy előtte lesz ez a 23.-ikai pihi, és hogy akkor nem jó, mert nem dolgoznak... :shock:
Küldtem privit még tegnap!!!
Én is úgy tudtam, hogy aki kp-vel fizet annak nincs várólista. Ez a hosszú várakozás úgy 1 éve van, az oep szigorította a havi kvótát, és az addig támogatott lombikok számát csökkentette, és így havonta kevesebb tb-finanszírozott lombikot tudnak csinálni. Ezért a várólista csak a tb-seket érinti. Kapacitásuk van a több lombikra, hisz korábban is volt, nem????? Szóval fizetsz és előrevesznek, szerintem.

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Lois,
Akkor épp két hét múlva fekszel be... Addig ügyesen gyűjtögesd a vizsgálatokat, aztán alszol egyet, pár nap gyógyulgatás, túlleszel rajta, és indulhat a menet!

Na igen, a gonalnak kicsit barátságosabb ára lett! :)

A várólistásdit én is így tudtam! :wink:
angel37
 
 


Angel!
Igen 2 hét múlva ilyenkor már javában tart a koplalás :D :D
Hát azért a műtét után még vár rám 3 hónap injekció kúra is, bár erről még nem tudok túl sokat :shock: :?

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Jaja, egy kis koplalás! :wink: Esetleg beöntés? :wink:

Juj, milyen injekció kúra? Mire?
Bocs, sztem erről lemaradtam :oops:
angel37
 
 


Sziasztok!

A várólista az OEP-finanszírozott lombikra vonatkozik csak. Coca teljesen jól írta a várólista lényegét. Pontosan emiatt maradt ki Szmatona júliusa, meg Krizsáé is. Nem szokott nagyon olyan lenni, hogy kifizetik de hamarabb jönnének, ez borzasztó ritka, inkább csak a 40 felettieknél van, ahol minden hónap számít. Azért általában kivárják azt a pár hónapot a közel félmillió ft-kp-val szemben. Mert ugye azt akkor is ki kell fizetni, ha nem volt sikeres. :cry: Aki nem tb-s beteg annak semmit nem kell várni. Hazafelé jövet összefutottam Fannival, de akkor még nem olvastalak titeket úgyhogy /Fanni bocsi / de nem beszéltem neki erről a témáról. Ő se kérdezett rá, mondjuk éppen hívták be. A híreket majd elmondja egyébként. Én részben tudom már :oops: :wink:
harcimokus
 
 


Sziasztok!


Cocamami, remélem nálam is duplacsíkos tesztek lesznek, remélem ilyet küldtél!!!!! :lol: :wink:

Fanni, drága, nagyon remélem, mert bár hisztis vagyok, de tényleg nagyon fáj. Nagyon várlak a hírekkel!!!!!!! :lol:

Tobika: köszönöm, azt hiszem előbb nem neked válaszoltam, szóval vasárnap teszt, hétfőn vérvétel.

Lafika: nagyon köszi!!!!! :lol: Képzeld fogytam is, lecsúszik a nadrágom!

Évi, Viktu, Donika, Lois: nagy-nagyon köszönöm.
:lol: :lol: :lol:

Csipike: NAGYON KÖSZÖNÖM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Harcika, NEKED a mai nyugtató szvakat köszönöm, annyira jól esett. Nagyon elfoglaltak voltatok ma is, csodálom, hogy bírod még!!!!!!!!Puszi :lol: :lol:

Angel!!!
Nekem az nagyon korán van, akkor hajnali 5-kor kellene elindulnom itthonról és az nagyon korán lenne. Apa még akkor haza sem érne, így csak délelőtt tudok menni. :wink:
Vendég
 


Mókuska! Ti hogyan számoljátok a terhességi napokat/heteket? Punkciótól, vagy ET-től?

Kép
zölddisznó
 
 


Véda! De jóóóó. Örülök nagyon, hogy ilyen szép eredmény lett! Drukkolok+++++++++++++++++++++++++++++++

Sannah! Látod, jó úton hladsz! Hétfőn tesztelsz?

Fanni! Minden nap tezstelek és mintha halványodna a teszt, csak az a baj, hogy fogy is a készletem:( :lol:

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Fanni! Várlak ám nagyon a hírekkel!

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Sziasztok Lányok :P

Háááát, nem tűnt még el, de már összeesett és épphogy csak van. De ettől a kezelés menete nem változott, vagyis csak éppen úgy, ahogy terveztem. De a lényeg, hogy a ciszta már nem fog visszatelni :D
16-ától kezdem a szurikat, így október végére esik majd a leszívás és a beülti az is lehet, hogy november 1-jére. Ezek az én számításaim csupán 8)
Ami fontos, hogy a Suprefactom éppen nem fog kitartani! Így mostani szurizókat kérdem, maradt valakinek 1 ml valemelyik üvegben, amit esetleg vasárnap el is tudna hozni? :shock:
Köszönöm a drukkokat! Jövök majd később, csak most el kell szaladjak masszázsra. 4 hete készülök... fáj a hátam sajna!

Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Ujjjééé! Szuper!

Kép
zölddisznó
 
 


Fanni! Jó hírek. Örülök neki! Jó masszázst! puszi

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Fanniuiii, én szívesen felajánlom neked a megmaradt suprefactomat!!!!!!!! :lol: :lol: :lol:

Babika, nagyon remélem, ma csupa biztató szavakat mondott a MÁGUS. Hétfőn vérvételre megyek, de előtte telefonálnom kell a teszt eredményével. :lol:
Hogy vagy???
Vendég
 


Szia Fanni!

Szupi! :)

Lilypie Third Birthday tickers
Lilypie Pregnancy tickers
"Aki azt szeretné, hogy minden úgy történjen, mint a mesékben, az a meséknek csak a végére emlékszik."
viktu
 
 


Sziasztok!

Pat! Szia! Üdv itt! Nekem is Szmati a dokim. Kérdezz nyugodtan.

Évi! Gratula a hsg-hez.

Véda! Gratula!!!!!!!!!!!!

Fanni! Ez ám a jó hír! Hajrá tüszők!!!

Angel, Sannah! Lassan itt a + teszt ideje!

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Ja, igen.

Orsi, Évi! Én szivesen "babázok" . :lol:

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Fanni, szuper hírek!!!!!!!!!

Sannah, ez is nagyon jó, csak így tovább, muszáj is fogyni egy icipicit...
Vendég
 


Fanni :lol:
Igen, igen, ilyen jó hírekre vártam tőled! Tehát jövő héten kezdesz. Izgi lesz ez az október!!!

Sannah :lol:
Tőled is hasonló jókat várrrrtam. Még nem mondok semmit, de vedd úgy, hogy somolygok, ha a vérvételi eredményedre gondolok :wink:

Mindenkinek köszönöm a sok bíztatást. Most elég ramatyul vagyok. Tegnap, ahogy leírtam nektek, hogy elbirom magam, és nincs különösebb probléma, utána egyből rosszul lettem. Fejfájás, hőemelkedés, csontfájdalom, alhasi fájdalom :(
Reggelre valamicskét enyhült, de nem az igazi. Rettenetes gyenge vagyok, pedig punkció után sosem szoktam az lenni. Igyekszem rendbe hozni magam, és péntekre - ahogy Coca mondta - super women lenni :lol:

Harcika :)
Köszönöm az egész napos szolgálatkész, és önzetlen segítségedet!

Véda
Vendég
 


BAba! :oops: Bocsánat valahol lemaradtam ,nagyon bocsi :oops: :oops: Nézd el nekem 8 éjszaka után :wink:

Lois!Írtam privit Skyp+msn :wink:

Fanni ! NAgyon ügyes vagy :!: :D


Orsi! Én az eleven Gyerekeket Imádom ,majd Én futkározok csak hozd Őket :lol: Legalább hatásosabb lesz a fogyókúrám :wink:

Pusza :D DAlmi
dalmácia
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?