Új privát üzeneted érkezett!

Jó reggelt!

Kidobott az ágy :P Na, meg nem tudtam aludni a poci feszüléstől :? :) Hála az Égnek, mert ez azt jelenti, hogy növögetnek a fiókáim a fészekben. Igaz, Kisfióka? :)

Fanni :)
Anno nálunk is az 5. lombiknál kaptam újfajta gyógyszereket. És bejött :lol: Nálad is így lesz!!! Szerdára szorítok, hogy ne legyen ciszta!
Hiszti: arra jutottam, hogy a lombikok kezdetén még nem voltam sok mindennel tisztában, meg tapasztalatom se nagyon volt, így nyugisabban álltam a kérdéshez. Most már annyi mindenen vagyunk túl (megtorpant tüszők, hirtelen növő tüszők, stb.), hogy jobban végig veszem a variációk sorát egy-egy mérföldkőnél. És ez nem biztos, hogy jót tesz.
Valószínűleg nálad is hasonló a helyzet. Na, meg az orvosunkhoz is kötődünk ennyi idő után. Amikor szabin lesz a dokid, gyere nyugodtan hisztizni. Addigra én abbahagyom, esküszöm!!! :P

Angel :) Sannah :)
Továbbra is szorítok értetek!

Raniko :)
Hol vagy??????????????
Lehet, hogy írtad miért tűnsz el, de elkerülte a figyelmemet. Aki tud róla, jelezzen!!!

Na, megyek dolgozni. Szép napot!
Véda
Vendég
 


Jó reggelt mindenkinek!

Apa már megint egyedül hagyott. :(
Remélem, Ti nem hagytok cserben!

Teszek - veszek, intézkedek, de du. újra jövök! Remélem addigra lesz mit olvasnom!

A mai napi drukkokat mindenkinek küldöm!!! :P

Nyuszika, Sannah!
Nekem volt egy iwiw meghívóm, de nem tudtam melyikőtöknek küldjem el. Aztán az döntött, hogy csak Nyuszikánál találtam e-mail címet. :oops:
Nyuszika!
Tehát a meghívót én küldtem. Ha idő közben esetleg már kaptál, akkor küldd vissza légyszi, és továbbküldöm majd Sannah-nak.
Sannah!
Bocsi! De amint tudok új meghívót kérni, akkor azt Neked küldöm majd el (de kell majd hozzá az e-mail címed)!

Puszi mindenkinek!

Nők
Vendég
 


Jó reggelt !

LEhet nekem ebben a hónapban nem lesz inszem, mert doktorbácsim egy nagyon fontos konferenciára megy.és pont akkor amikor nekem itt lenne az időm. Harcika írta, hogy más is megcsinálhatja, most ma megbeszéljük férjememl, bár úgy vagyok vele ha már 2 évet tudtam várni...


FAnni ZAlában is hallottuk a pukkanást! :lol: egébként doktorbácsink is ember, és bizos sokat készül a konferenciára is :lol:

BAbim gondolok rád ma!++++++++++++++

DAlma,Nők ((((((((((((((())))))))))))))))))

MEreszt Az Én karácsonyxi tickeremen láthatjátok mennyit kell még aludni kariig

:lol:

Véda nagy levegő, kifúj ezt ismételd meg 10 szer :lol:

Angel milyen volt a Welness? ++++++++++++++
ebba++++++++++++++

Mindenkienk hatalmsa ölelés
Vendég
 

 
 

Sziasztok!

Cocamami!
Nagyon jó a konyharuhád :D Te mindig kitalálsz valami jópofát! :)

Fanni :)
Remélem tényleg kipukkasztottátok azt a cisztát, akár dokibá segítségéval, akár vasalással, vagy apával.

Baba +++++++++++++++++++
Drukkolok, hogy jobb hírekkel gyere ma. +++++++++++++++++++++

Évi!
Miért törölték az uh időpontodat? :?

Véda :)
Mennek a drukkok a tüszők növekedéséhez.

Nők :)
Gyógyulgass szépen, jövő hónapban pedig hajrá! Drukkolok, hogy most már gyorsan pocakosodjál.

Boniko :)
Ha úgy érzed, hogy van türelmed megvárni a dokidat, akkor tedd azt. Pihenj októberben. Aztán majd novemberben talán együtt babásodunk. :D

Angel, Sannah. :D
Mennek a babatapasztó drukkok! +++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Coca, Kisfóka! :D
További drukkok, hogy szépen fejlődjenek, növögessenek a picurkák. +++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Kisfóka :)
Elmész ma vérvételre?

Hanna :)
Örülök, hogy szépen begyógyultak a sebeid.

Sziasztok
B.Ági
buboskemence
 
 


Sziasztok :P
Ciszta szerintem kipukkant legkésőbb éjszaka, 2 nospa kellett hozzá, így kicsit hulla vagyok. Közben elkezdett rámcsorogni az a bizonyos kupac... megyek is. Nem vagyok happy :?

Baba :P
Úgy tudom szerdán van utoljára, aztán 24-én lesz megint. De szerintem Te ma többet fogsz erről tudni! Várunk a hírekkel, bármi is az! Szorítok!

Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Sziasztok!

No újra itt! :) A drukkokat köszönöm!

Nem tudok most sajna visszaolvasni :oops: pedig kicsit kiestem a képből, de majd szépen belejövök :wink:

Fanni :P
cisztaügyileg mi a helyzet?
Nekem mikor volt, vérzéssel együtt eltűnt, biztos nálad is így lesz! Drukk a soros UH-hoz!

Sannah,
hogy vagy, mit érzel? :wink:
Drukkolok! :)

Baba,
veled most mi van? :?

Véda,
azt látom, most nálad vannak események! :wink: +++++++++
angel37
 
 


Jó reggelt!

Mai napi babaragacsok indulnak!
++++++++++++++++++++++
Vendég
 


FAnni én is úgy tudom
egyébként úgyí áérzem simán kibírom, hyog jövő hónapban legyen az inszem, és a csillagszeművel, de apával este megbeszéljük. addig is torna, torna, masszázs...
Vendég
 


Angel :P
Hogy vagy? Hogy bírod a várakozást???
Puszi,
Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Fanni :P
egész jól, leginkább kíváncsian! :)
Azt mégse mondhatom, hogy az esélytelenek nyugalmával! :wink:

Ahogy kicsit visszanéztem, látom a cisztád leköszönt... sajnálom, hogy nem vagy jól, én is ilyen mosott sz@r szoktam lenni az éjszakai PÉ-k után, vmi hasonló lehet... :?

Boni,
köszi, szuper volt! 8)

Ahogy érzed, hogy kihagyod-e az inszemet, de sztem én is megvárnám a dokimat :wink: , persze ezzel nem akarlak befolyásolni!

Milyen tornát csinálsz?

Búboskemence.
Köszi! :) Lassan nálad is indul a menet! :wink:
angel37
 
 


Jó reggelt!

Véda! Azt jelenti bizony!

Nők! Tegyél-vegyél, aztán gyere!

Boni! Én arra szavazok, hogy csinálja más! ...ne kérdezd, hogy miért.

Bubikemi! Köszi a konyharuhadícséretet. Asszem levédetem. Csajok! Aki akar ilyet, a bankszámlaszámom a profilomban!

Fanni! Óvatiosan azzal a kupaccal. Hadd csorogjon belőle másra is!

Angel! Milyen volt?

Bellaragacs is átvéve!

Kisfóka+legkisebb fóka és Babimi most vannak dokinál. Szorítszorít!

Kép
zölddisznó
 
 


Zöldi MIért? :lol:
Vendég
 


Sziasztok!

Kisfóka+legkisebb fóka délután megy szegedi orvosához, aki délelőtt azt mondta, hogy fölösleges a vérvétel, ha pozitív a tesztem! :evil:
Felhívtam az intézetet és a doktorbácsi majd visszahív valamikor, megkérdezem tőle, hogy felmenjek vérvételre vagy sem?!
Szerintetek?

Sannah, Angel: Mennek a ragacsok!+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Fanni: tuti kidurrant a cisztád!!!! :D :D

Véda: Holnap lesz a punkció?

Babaimádó: Nagyon gondolok Rád!+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Kép
Kép
kisfóka
 
 


Véda,
jó tüszőnövesztgetést! :D látod minden rendben van :wink:

Sannah, Angel,
babatapik +++++++++++++++++++++

Baba,
??? :?

Kisfóka,
gyere hamar a hírekkel :D

Coca, Kisfóka,
picúr/picúrok növesztgetéséhez +++++++++++++ :lol:

Fanni,
örülök, hogy a cisztának vége :lol: szép lassan lapátolgass
:wink:

Nők,
pihizzél is :)

KépKép
tobi
 
 


Kisfóka,
megelőztél a válasszal :lol:

KépKép
tobi
 
 


Kisfóka,
van doki, aki ezt mondja, de sztem nem fölösleges :roll: Azért jó látni, hogy mennyire magas!

Z.coca,
szuper! 8)

Babának
sok-sok szorítszorít! +++++++++++++++++++++
angel37
 
 


Sziasztok.

Sajnos hétvégén nem volt internetünk mert közpon tilag javították.
De pénteken mikor Pesten voltunk akkor találkoztunk Harc0ikával és mondott nekem 2 jóhírt.

Először is :
Coca:
Hatalmas gratula neked a kis pocaklakóhoz. Nagyon vigyázz magatokra. Sok boldogságot kívánok!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kisfóka : Neked Szintén hatalmas gratula a kis pocaklakóhoz. Te is nagyon vigyázz magatokra!!! Hurráááááááááá!!

Magamrol annyit hogy csütörtökön voltunk pesten Hajdu Dr-nél 18 hetes UH-n és a babócával minden rendben van. Sajnos most nem volt egy fotogén mert haránt fekvésben volt és hason arccal lefelé. Így jó képet nem lehetett csinálni róla. De sikerült mindenét megnézni. Láttuk a fütyiét is . Pénteken a saját orvosomnál voltam és Ő is csinált UH-t és a babaval minden rendben szerinte is de a gond az hogy a lepény fedi a méhszájat. Így én is fekvésre lettem itélve. Ami azt jelenti hogy sajnos a talit le kell mondanom. Nagyon sajnálom hogy nem mehetek pedig már ugy beleéltem magam.

Fanni: Ezért légyszíves húzzál ki a talis táblárol.


Délután visszaolvasok addig id drukkolok mindenkinek !!!!!!!!++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Kép



Krisztián 8 hónapos
Nyuszipuncs
nyuszipuncs
 
 


Fanni :)
Talitábla: még mindig nem tudom, hogy megyek-e. A punkciótól, és ET-től függ minden. Nagyon-nagyon szeretnék :( De majd meglátjuk :wink:

Tobi :)
Igen, holnap de. fél 10-kor pungálnak meg :lol:

Véda
Vendég
 


Nyuszi! Köszi a gratut!

Nagyon jó hír, hogy nálatok is minden oké! Akkor most fekvés, vagy azért sertepertélhetsz otthon?
Majd csinálunk képeket, és küldünk nektek.
Pusszantom a kis kukist! :lol:

Kép
zölddisznó
 
 


Sziasztok!

Tavasszal kezdjük az álaink megvalósításást a Kaáhliba. Tudnátok ajánlani egy jó orvost? Nekünk Dr. Kovács Tímeát és Dr. Krizsa Ferencet ajánlották. Mi a véleményetek?

Elegünk lett a Nyírő Gyulából, ezért váltani akarunk.

Előre is köszi a hozzászólásokat mindannyiótoknak!!!
kalkata
 
 


A hcg nem nőtt számottevően. Várjuk, mi lesz tovább...csüt. vérvétel

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Kata, sztem bárkit választasz, jó kezekben leszel!!!!!!!!!!!!
Vendég
 


Baba,
remélem a kevésbé rossz verzió lesz, nagy kitartás csütörtökig! Gondolok rád, szorítok!

Üdv Kalkata!
Krizsa doktorhoz járok én is, nagyon jó, szívesen ajánlanám, csak annyian vannak nála, hogy most egy ideig nem fogadhat új beteget :?
Úgyhogy sztem gyorsan jelentkezz be a doktornőhöz, ha őt is ajánlották, ő is nagyon jó, ahogy a többi doki is a Kaáliban! :wink:
angel37
 
 


Kisfóka! :D
Én biztos felmennék vérvételre, de ezt Te tudod! Addig is vigyázz magadra, és a pocaklakóra!

Bonikó!
Osztom Coca véleményét, biztos megcsináltatnám, ott minden orvos érti a dolgát! De persze érthető az is, ha ragaszkodsz a sajátodhoz!

Kalkata!
Mindenki a saját dokiját tudja ajánlani, Krizsa doki jelenleg nem "fogad" új pácienseket, a meglévőt is alig győzi! Én a Kováts drnőhöz jártam, csakis, kizárólag jókat tudok mondani róla. Ha hozzá szeretné menni, akkor mielőbb jelentkezzél be, mert nála is sokan vannak! :)

Kép

Kép
donika
 
 


Baba! Uh nem is volt?

Kép
zölddisznó
 
 


Coca,
Jó a vonalzód! :D
Vendég
 


Bella! :lol:

Kép
zölddisznó
 
 


Nyuszi :?
Pihenj sokat!

Véda :P
Nagyon jó lenne, ha tudnál jönni.

Coca :P
Csinálunk fotót? Akkor Te is jössz? De jó :lol:

Baba :P
További nagyon-nagy drukkok!

Megyek tovább lapátolni. Már a nyakamba is folyt... hja igen, akkor inkább törölgetem...

Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Sziasztok! :lol:

Dolgozni voltam délelőtt, Fanniuii :lol: , nem hiszem, hogy nálam nagyobb sz.rt kaptál, azt hittem elájulok, tologatom, tologatom, de tudom, hogy rám vár. :cry: Köszi a drukkot!!!! Örülök, hogy cisztafrancok elhúztak tőletek. Hajrá lombik!!!!!!

Angel :lol: :lol: :lol: !!!
Szia, jó, hogy újra itt vagy, mit érzek :?: Minden nap meg akar jönni és iszonyatósan görcsöl a hasam, néha kirohanok a wc-re, hogy most tuti megjött. :roll: Betartok minden előírást és keveset dolgozom. :lol: Te hogy vagy mit érzel??? Cocamami döntött az ügyedben olvastad?????????? :wink: Mikor tesztelsz???

Mereszt, Tobi, Véda, Buboskemi, Kisfóka: NAGYON köszönöm, rám fér, kezdek nagyon izgulni. :roll:

Nők, köszönöm szépen, :lol:

Kisfóka, Coca: üdv a kicsiknek!!!!! :lol: Vigyázzatok rájuk!!!!!

Kata: tavaszig lesz üresedés Mágusnál, biztos kapsz majd időpontot!!! Ugye Angel????
Vendég
 


Nyuszika, most olvastam vissza, drukk+++++++++++++++++++++++++++++++++++++!!!!!!
Vendég
 


Halihó!

:) Coca, jah én is néztem egy ideig mi lehet ez(bár mentségemre nagyon késő éccaka volt.
Fanni! Látom a ciszta pukkantásnál biztosra mentetek, de tuti a vasalás adta meg a végső lökést...
Nyuszipuncs! Hugimnál is ez volt, jól beijesztették, aztán a kövi uh-ra szépen elmászott a méhszájról. De azért tényleg pihenj.
Babaimádó! Kitartás csütörtökig... :?

Pocaklakók kapaszkodni!!! Akciózóknak-hajrá-hajrá!

Lilypie Third Birthday tickers
Lilypie Pregnancy tickers
"Aki azt szeretné, hogy minden úgy történjen, mint a mesékben, az a meséknek csak a végére emlékszik."
viktu
 
 


Sannah :)
Sok ilyen tünetegyüttes végződött már zebrában! :wink: Így legyen nálad is! :)

Én semmi ilyesmit nem érzek :?
Annyi, hogy a hasam hordóra puffad minden estére (de ez sajna a múltkor sem jelentett jó eredményt), és pár napig úgy éreztem, mintha a méhemben keresztbeállna egy bot :shock: , de ez az érzet már nincs. A cicik épp egy természtes ciklusom progifázisának megfelelőek! :wink:
Szal nemigen tudok semmire következtetni, csak bízom!

Én se viszem túlzásba a munkát! :wink:

Te is jössz jövő hétfőn vérvételre? Vagy hamarabb? Tesztet majd hangulattól ill. hirtelen felindulástól függően lehet, hogy csinálok hamarabb...

Milyen döntés? :shock: Nem olvastam vissza, de most utánanézek!
angel37
 
 


Coci, nem. Azt mondta, csüt.ön sem lesz, mert semmit nem látna...
Pár napja már nézte..
Fanni! Ciszta hessssss++++++++++++++

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Sannah, Z.Coca,
na megtaláltam a Zölddisznó Magánbíróság ítéletét! :lol:

Boldogan vállalom! :oops: Viszont ha jól olvastam, ez rád is vonatkozik! :wink: És hogy még a szüléshez is díszkíséretet kapunk! 8)
angel37
 
 


Ja, Fanni! Igen. Ugyenis 150 km-re nem szívesen zötykölődnék, úgyhogy inkább lemondtam a családi összeröfit. megértették! :lol:

Sannah! Ha most azt mondom, hogy nekem még a derekem is majd leszakadt, akkor elhiszed? Nyugira ítéltelek vazze! vigyázzá' ám, mert súlyosbítom a büntit! :wink:

Kép
zölddisznó
 
 


Baba,
azt hittem volna, hogy ennyi idő után látszana, ha van vmi... :oops:

Akárhogy is, a legjobbakat neked, és reméljük csütörtökön vége a bizonytalanságnak!
angel37
 
 


én is. most 6 hetes vagyok. ezelőtt 5,5 hetesen megműtöttek és 5 hetesen látszott UH-gal
Harcika szernt biokémiai lesz..én hiszek neki

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


ja, épp két hete találkoztunk a vérvételedkor...

Reméljük, hogy biokémiai (bár fura ezt mondani, de a másik alternatívához képest sokkal jobb), Harcinak biztos igaza lesz!
angel37
 
 


Buboskemence!
Nagyon érdekes neved van! Olyan, tuti nem felejti el senki! :)
Köszönöm a jókívánságokat, és remélem, úgy lesz, ahogy írtad!
Ne haragudj, de nekem még új vagy. Bocsi, ha már írtál, de eddig én is ritkábban jöttem, lehet hogy elkerülted a figyelmemet. Lehetne valami többet megtudni Rólad?

Fanni!
Sajnálom, ...ami a kupacot illeti. Akkor most már a szíved csak a munkáé? :shock: Ugye jösz ide is néha?

Tobi!
Próbálok, de már nagyon idegesít a vasalandó ruha a leendő gyerekszobában, meg takarítani is kellene, és még sorolhatnám. A holnapot azért megvárom, de utána belehúzok. És a melóhelyen is hiányolnak már. Bezzeg mielőtt eljöttem azt mondták: "Nincs olyan ember, akit ne lehetne pótolni." Akkor most mi van??? :?

Nyuszi!
Sajnálom, de az mindennél többet ér, hogy a pici fiú jól van odabenn. :lol: A nevén gondolkodtatok már? Pihenj nagyon sokat, és minden jóra fordul. Nem csak az ágyban élvezheted a kismamaság örömeit, hamarosan újra kétlábra állva is.

Kalkata!
Én csak Kováts Tímea doktornőt ismerem (mi is hozzá járunk), és csak jókat tudok róla mondani. De ahogy ezt mindig leírják a lányok, amikor új tag érdeklődik, mindegyik orvos nagyon jó, bárkihez is kerülsz, jó kezekben leszel!

Baba!
Kitartás. Én nagyon szorítok Neked csütörtökre!
Vendég
 


Angel :P Sannah :P
Nagyon szeretnék zebrákat osztani :wink:

Sannah :P
Mernék rá fogadni... de különben Neked már úgyis mindegy :wink:

Coca :P
Örülök :lol:

Ne má' hogy a vasalás! Apa olyan büszke magára :roll:

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Nők :P
Ez aranyos volt! Igen, ma pl. beszélni már nem tudok, úgy elfáradtam, írni is lassan, de jövök :lol:

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


sziasztok!

coca: puszi röfiké(k)nek :wink:

dalmi: e héten ugye pihensz már?

fanni: örülök, hogy eltűnt a ciszta.

baba: ölelések mennek ((((((((((baba))))))))))

véda: drukk++++

fóka: drukk tovább++++

angel, sannah: drukk++++

boni: sajnálom :cry:

nyuszipuncs: pihenj sokat!

rólam: holnap megyünk dokihoz, megbeszéljük az eddigi vizsgálatokat, és hogy kell-e még újabb.

katica
katica30
 
 


Akkor a vasalást, mint befolyásoló tényezőt ... ünnepélyesen visszavonom. :) Bocsiiii



Nekem viszont (végre) visszaszámlálás kezdődik-kezdőőődik :lol:

Lilypie Third Birthday tickers
Lilypie Pregnancy tickers
"Aki azt szeretné, hogy minden úgy történjen, mint a mesékben, az a meséknek csak a végére emlékszik."
viktu
 
 


Vik! Számoljunk együtt! Ujjjééééé!

Kép
zölddisznó
 
 


Cocamami! Okay :lol:

Lilypie Third Birthday tickers
Lilypie Pregnancy tickers
"Aki azt szeretné, hogy minden úgy történjen, mint a mesékben, az a meséknek csak a végére emlékszik."
viktu
 
 


Új fejlemény: hazaérve elmentem wc-re és piros vér jött rendesen. Élénk.
Felhívtam Harcikát és mondtam neki, hogy most nem tudom, baj van-e, vagy épp jóhír..Az előzőnél a méhenkívülinél amikor elkezdtem vérezni nagyon, akkor utána lettem rosszul. Megbeszéltem vele, hogy ha éjjel rosszul leszek, akkor azonnal kórház, ha nem, akkor holnap felhívom az orvosomat! Most kérek erős drukkokat, hogy vége legyen a bajnak és ez a vérzés azt jelentse, hogy megoldódik magától..

Fanni! vasárnapi talival kapcs.ban légyszi, informálj engem. Du 3-ra emlékszem..

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Baba :)
Hátha jó jel, és magától megoldódik a dolog. Én ezért szorítok neked!!!++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Holnap, ahogy hazaértünk, írok. Jelenleg megint poci feszülés mentes vagyok, de már nem foglalkozom vele, csak előbb, amikor pakolásztam feltűnt, hogy "jé, nem fáj".
Szóval holnap repülök a friss híreimmel!!!

Coca :P
Kiscocákkal fogok álmodni a narkózisban.
Kisfióka :P
Ja, és kisfiókákkal.
:lol: :lol: :lol:

Szép estét mindenkinek!

Véda
Vendég
 


Babika: nagyon drukkolok, hogy minden okés legyen!!!!

Cocamamika: elhiszem, nekem néha akkorát belenyílal, hogy felkiáltok, rettenetsen fáj! Félek, hogy ez már jó jel, hanem, de nem merek mondani semmitsem, mert nem akarok büntit Tőled!!!!

Fanniuiiii, én örülnék a világon a legjobban, ha kaphatnánk zebrát!!!!!!!!! :lol: :lol: Nagyon köszönöm, hogy ennyire drukkolsz értem!!!!

Katica: köszi a drukkot, már csak egy hét!!!

Angel, örülnék, ha sikerülne és neked is, de mint írtam már, félek, hogy ez az erős görcs inkább másra utal. Nekem nem mondta a Mágus a vérvételt, azt mondta teszteljek és telefonáljak. Lehet, hogy akkor mondanák a vérvételt, de ha gondolod elmehetek.
Járatlan vagyok még, mit jelent a haspufi?

Nők, nekem is azt mondták, hogy mindenki pótolható, de egész héten csörgött a telefonom és ma is úgy vártak, hogy szinte hallottam a kőesést!!! Szal, szerintem ez csak duma, hogy mindenki..., de jól hangzik és ad egy kis elismerést nem??? :wink:
Vendég
 


Sziasztok!

Baba: Nagyon erős drukkokat küldök Neked, hogy magától megoldódjon a dolog!+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Katica: Drukkolok holnapra nagyon!!!!

Visszahívott Krizsa doki, azt mondta nem kell vérvétel, és jövőhét csütörtökön megyünk Uh-ra!
Lányok! Kérhetek addig is drukkokat? Remélem minden rendben lesz! :wink:

Coca: Te is akkor mész ugye? Hány óra körül?

Sannah: Ne izgulj, nálam is voltak görcsök és pozitív teszt lett a vége! Nyugi, ez jót jelent!

Kép
Kép
kisfóka
 
 


Véda: Drukkkolok holnapra!+++++++++++++++++++++++++++

Kép
Kép
kisfóka
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?