Új privát üzeneted érkezett!

Dalmi! Pusz!

Kép
zölddisznó
 
 


Évi! :)
Neked is gratula a párod eredményéhez! Hajrá inszem!

Nők! :)
Örülök, hogy jól vagy, remélem mielőbb el tudjátok kezdeni a baba projektet!

Fanni! :D
Nem igazán tudok tanácsot adni a munka ügyben, én soha nem szeretek mások helyett dolgozni, csinálja az, aki összeka..ta! :lol:

Kép

Kép
donika
 
 


Sziasztok!

Munka után micsoda hírekre jövök :D

Coca, neked hangosan és hivatalosan is gratulálok!

Kisfóka, szerintem nálad is baba van, de neked az UH-ig csak halkan gratulálok

De jó lenne, ha ez a babaeső fertőző lenne :D

Évi, ez remek hír. Novemberben is sok kismamánk lesz, látom már előre :wink:

Bubos,
üdv közöttünk és mihamarabbi pocakosodást neked!

Fanni, nem egyszerű...kezdj bele a szélébe, aztán majd alakul, kinek kell befejezni az én esetemben mindig rám marad a piszkos meló, sajnos

nők, örülök, hogy javulsz :) Az egy hónap elvonót ki lehet bírni, bár nekem a laparos kukucskálás után a végén már nagyon nehéz volt (a férjemet nem is említem, hogy 1 hét után mit hisztizett. De megoldottuk :wink: ) Pihenj előre, mert ha gyerek lesz, esélyed nem lesz rá :D

boniko, naggyon jók a képek!

Én ma veszem be az utolsó Duphastont, és várom a mensit, mint még soha.
allegrobarbaro
 
 

 
 

All! Puszi!

Nőci! Nekem csak 2-3 hetet mondott lapar+hystero után a dokim. Azt mondta, akkor megnéz, hogy zárult-e a méhszáj, és ha igen, akkor hajrá!

Kép
zölddisznó
 
 


COCA, FÓKA!

Óriási gratuláció!!! :D :D

Hipp, hipp, huráááá!!! :D :D


Beindult a babaeső!!!

Annyira örülök!!! :lol: :lol:

RöffFannuííí!
Szerintem gázálarcot mindenképpen vegyél, kislapáttal lapátolj, hogy nehogy megeröltesd a derekad, viszont tapicskolj örömmel a kakiban (szarnak is hívhatjuk, de tökmindegy ugyanolyan büdösKép), mert állítólag szerencsét hoz! :lol:

16+2
Vendég
 


Sziasztok!

Fanni drága, hasonló cipőben járunk, engem annyira várnak vissza, mint a messiást, de én szép lassan, komotósan teszem majd a dolgom. Én sem vagyok olyan, aki elkezd valamit azt félbehagyja, sokszor volt lelkiismeret furdalásom, de az élet adott már egy-két pofont és volt miből tanulnom, mi a legfontosabb??? A saját kis érdekünk és sajnos ma már ilyen a világ, hidd el más sem csinálna mást, csak másképpen adná elő. Szóval ezen ne gondolkodj, inkább arra koncentrálj, hogy meg volt a mai szuri????
Oha mit látok??? zebracsaorda indul Fanniröfi felé!!!! :lol: :lol: :lol:

Coca, milyen érzés?????? :lol: :lol:

Angel! Látod milyen jó hírek vannak errefelé!!!!!!!! :lol:
Vendég
 


RöfFannUIIIIII

Szóval értem a helyzeted, ismerős, sajnos. Én soxor más helyett takarítok, mert utálom látni a felhalmozott aktákat.
Azonban ahhoz, hogy lássák, hogy én nem vagyok olyan mint a többi, megteszem, de úgy, hogy a főnök tudjon róla, még ha túlórázok is, megteszem, teszem azért, mert egyszerre kell karrieristának lennem és családszeretőnek.Az én munkám ilyen, egyszerre kell a kettőt elérni....
Én nem akarok tanácsot adni, de sztem érződik, mit akarok mondani....
Vendég
 


Sannah! Ez egy nagyon vegyes érzés. Határtalan boldogság mégerősebb aggodalommal és izgalommal fűszerezve, mint eddig - de persze egészséges határokon belül.
Szerintem ezzel mindannyian így vagyunk voltunk vagy leszünk. Persze, ez egy hatalmas mérföldkő, amihez elérkeztünk, de hazudnék, ha azt mondanám, hogy teljes nyugodtsággal vakarom itthon a hasamat :lol:
Szóval a "küzdelem" folytatódik, de - hála a Nagyszakállúnak és népes stábjának :wink: - egy nagy lépéssel közelebb a cél!

Kép
zölddisznó
 
 


Kép

Coca, Fóka ez a tiétek!!!!!!!!!!!!És ott figyel a pocakotokban!!!!!!!!!!!
Vendég
 


...szóval fiú lesz :wink:

Kép
zölddisznó
 
 


Jaaaaaaaaaaaaj!!!!!!!!!!!Csak ilyen a képem!!!!!!!!!Neeeeeeeeeem, neked lány!!!!!!!!!!
De tudod, unisex rucikat veszek, szóval ez a kékes lilás cucc lányos és fiús is! :wink:
Vendég
 


Nekem jó a fiú...de a lány is!

Kép
zölddisznó
 
 


Donika :P
Én is ilyen vagyok :lol:

Kavicska :P
Tényleg, eszebe sem jutott, hogy szerencsét hoz! :lol:

Allegro :P
Köszi Neked is.

Sannah :P
Ez is igaz. Igen, szurin is túl vagyok.
Nyitom a kaput a zebráknak :wink:
Milyen érzés lehet Cocának? Reméljük, hamarosan Te is megtudod!Mindenesetre ha a zebracsordával együtt látsz egy malackát is szárnyakkal, akkor az tuttti a Coca :lol:

Lafi :P
Igen, szerintem hasonló a munkánk is amúgy. Csak nálunk nem egyértelmű, hogy ki a főnököm. Különben saja mindenki tudja, hogy én dolgozom a legtöbbet... úgyhogy ilyen szempontból már nem kell bizonyítsak...

Olyan jókat írtatok, köszi-köszi! :lol:

Mindjárt kész a tábla is!
RöfFannuiiiiii

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Nos, nálunk elméletileg egyértelmő, ki a főnök, van főov-nő, van főovhely-úr , de utána nálunk még a titkárnőnek is nagyobb a szava, én ott elméletileg csoportirányító vagyok, bár néha azt érzem, a titkárnő és a postázó felettem áll.... :shock:
Vendég
 


Kisfóka :P
Ha szeretnél szép zebrát, akkor priviben az adataidat küldd el nekem!

Allegro :P
Te is bekerülhetsz és mindenki, aki küldi az adatait és rendesen jön :roll:

Sannah :P
Bizti írtad már, de majd ír meg lécci még1x, hogy ki a dokid!
Köszi

Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Na szép! Elfelejtettem beírni magamnak a táblába, hogy Leidenem van... Pedig úgy döntöttem, hogy ez volt az eddigi sikertelenségem oka... Na sebaj, majd a következő frissítésnél :?
Jó éjt, Lányok!

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Lafi :P
Ha nem tudnám, hogy nem... még azt hinném egy helyen dolgozunk :shock: 8)

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


[quote="lafead"]N írta:lafeados, nálunk elméletileg egyértelmő, ki a főnök, van főov-nő, van főovhely-úr , de utána nálunk még a titkárnőnek is nagyobb a szava, én ott elméletileg csoportirányító vagyok, bár néha azt érzem, a titkárnő és a postázó felettem áll.... :shock:


:lol: :lol: :lol: :lol:

Ezek szerint az eü-ben egy fokkal jobb a helyzet! :lol: :lol:
Az adminisztrátorok és a postázósok nagyon udvariasak és segítőkészek.

Sőt, a portás is előre köszön...
Igaz, hogy "Helló!" - t! :shock:
Ja, meg a liftes fiú is! :? És nem veszik észre, hogy én továbbra is magázom őket! :roll:

Azon gondolkodtam, hogy kibiggyesztem a ruhámra kitűző formájában: "Kérem magázzon!"
Vendég
 


Kavicska:
Kép

Fanni, ha nem is egy helyen, de egy szellemben gondolkodnak, olyan jó kis régimódi stílusban....ezt én csak közigazgatásnak hívom....
Vendég
 


Sziasztok!!!

Fanni: MÁGUS!!!!! :lol:

Coca, nagyon örülök!!!!!!!! Biztosan minden rendben lesz, egyik nagyon kedves kolléganőm mondta nekem, hogy addig van életed, amíg nincs gyereked, utána minden pillanat aggódás, minden gondolat körülötte forog és nincs olyan perc, hogy eszedbe ne jusson, jaj, most éppen mit csinál. Tiszta szívből kivánom, hogy ebben legyen részed!!!! :lol: :wink:
Vendég
 


Lafi :P
Mondom én, hogy egy helyen dolgozunk :shock:

Kavicska :P
No végülis az is a közszféra!
Benned lehet a hiba, nem tudsz amerikanizálódni.
Majd amikor a beteg is úgy jön be, hogy "helló", az lesz az igazi demokrácia :lol:

Sannah :P
Vettem, ok.

Mostmát tényleg alcsi... legalábbis elindulok az ágy felé...

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Kisfóka!
Gartaula!!!!! :)
Coca!
Csak most olvastam, jipijájééééééééé :lol:
Dalmi!
Férjed esetleg nem tud bejelenteni, hogy te alhass addig is?? Csak az időpontot kell lefixálni, nem??

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


sziasztok!

dalmi: nyugodtan írj, most már vagyok :wink:

coca: gratulálok :lol: :lol: :lol: drukk tovább+++++

mereszt: 10 napja miki? hú, ez nagyon sok!

harcika: köszi a meglepit.

sannah, angel: drukk+++++

fóka: gratulálok :lol: :lol: :lol: drukk++++

kemence: üdv. drukk++++

évi: hajrá inszem!

fanni: lassan kezdj bele a melóba, aztán majd átveszi helyetted más :wink:

nők: pihizz!

rólam: ma hosszú nap volt a melóban, mindjárt megyek aludni. jó éjt, szép álmokat!

katica
katica30
 
 


Természetesen a "gartaula" nem egy spéci toroköblítési technika, ha GRATULA akart lenni.... :oops: :oops: :oops:

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


grrrrrr pö! grrrrr pö! tattaratta tattaratta taaaa ta...

A Futrinka utca című mesét láttátok. Aludjatok gyerekek, álmodjatok szépeket.

Idézet a TV- :wink: macitól

Kép
zölddisznó
 
 


:D Luis :lol: Sajnos nem lehet ,már eljátszottam, a barátnőm kértem meg jeletkezzen a Dokinál ,elmondta neki a dolgokat meg azt is ,nem Én vagyok .De nem engedte csak Én tehetem meg az időpont kérést.A párom kamionos ,most Finnbe van ,így nem tud segíteni :cry: na mindegy,majd megoldom valahogy :wink:



Cocamama :lol: Szuper vagy :wink:


Remélem Ti jót csicsikáltok,helyettem is :D

Üdv DAlmi
dalmácia
 
 


Dalmi!

Éjszaka nem lehet zaklatni a dokit??? :lol: :lol:

Valahogy be kell jelentkezni hozzá!!

Még hány éccaka van hátra??? :?

Én tudod mit csináltam éjjel 2 óra 57 perckor?

Aludtam mint a bunda! Kép
Most nagyon ronda voltam!

Kívánom, hogy mihamarabb végetérjen ez a rémálomszerű időszakod! :(
Vendég
 


Szép jó reggelt! :lol:

Nők,
normális, hogy belefáradtál a pihibe és élvezd, hogy ennyien segítenek neked :wink: mielőbbi gyógyulást; alakod miatt pedig ne aggódj :P

Mai napi babaragi indítva Mindenkinek.

Fanniuiiiiiii :D
mensimeghozó enerdzsi mögy ám +++++++++
és is egyetértek a többiekkel, szép lassan kezd el a lapátolást, majd vki befejezi :wink: (Te már akkor a babóval beszélgetsz aki a pocidban lesz) :wink:

Baba,
Veled mizujs? Voltál dokinál?

Katica,
örülök, hogy meggyógyultál :)

Dalmi,
sok sikert az orvossal való beszéléshez, nem könnyű menet, de mindenképpen megoldható és meg kell oldani :wink:
Jelentem, jól csicsikáltam csak keveset :x (bocsi)

KépKép
tobi
 
 


Uff! Ébredezik az ól...

Kép
zölddisznó
 
 


Sziasztok!

Zöldi, Kisfóka! Gratulaaaaaaaaaa!!!!!!!! :lol: :lol: :lol:

Sannah, Angel Babaragacs ezerrel!!!!!!!!!!!

Fanni, Véda! Jó szurizást!

Nők! Örülök, hogy jól vagy!!! :wink:

Évi! HAjrá inszem! :lol:

Dalmi! Nem sok éjszaka van már hátra!

Harcika! Nagyon szépen köszönjük mi is!!!

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Jobb reggelt!
Voltam ma UH. Nekem is van egy lakóm, de nem olyan örömteli, mint Cocáé :? Neve: CISZTA
Jó nagy dög. Keddig Apával dolgozunk a kipukkasztásán, szerdán újabb UH, majd ha addigra sem múlik el, akkor vagy leszívja a dokim csütörtökön, vagy megvárjuk a következő hónapot.
Előbbinek az a veszélye, hogy maga a tok ilyenkor bent marad és a stimulálásra újratöltődhet.
De azért is optimista maradok és keddig igen is eltávolítjuk Apával a betolakodót!
(Különben Csillagszemű ma nem volt mosolygós, fáradtanak és morcosnak tűnt.)
Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Coca :P
Köszönöm szépen a peneket! :P

Angel :P
Neked is köszi a kölcsi-szurit :wink:

Harcika :P
Neked pedig mindkét csomag őrzését és átadását köszönöm! :D

Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Fanni!

:?
Apával húzzatok bele. Én drukkolok, hogy a fránya ciszta tünjön el!!!

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Jó reggelt!

RöfFanniiiiii!
Sajnálom a cisztát, de remélem minden jól alakul és tényleg sikerül kipukkasztanotok apával! Szorítok nektek!

Coca,
Annyira örülök, hogy Te ilyen örök optimista, jókedvű vagy, ez engem is mindig felderít mikor már nagyon depis kezdek lenni.
Kiscocát üdvözlöm! :D

Sannah, Angel
Babaragacsok útnak indítva ++++++++++++

Mindenkinek szép napot kívánok (nem sorolok fel senkit, mert tuti kifelejtenék valakit és akkor nagyon szégyelném magamat)!
Vendég
 


Sziasztok!

Coca, add át üdvözletemet a kiscocának, egy jó nagy pocisimiként!
Remélem, nem felejtesz majd el dönteni az ügyemben!? :oops: :roll:

RöfffFanniuuuii!!
Dolgozzataok ezerrel, űzzétek el onnan azt a csúnyaságot!!! :wink:

Köszönöm mindenkinek a drukkokat!!!!! :lol:

Angel: mai drukk is indul+++++++++++++++++++++++++
Vendég
 


Cisztaüzőangyalkák figyelem, irány Fannihoz! :wink:

KépKép
tobi
 
 


Fanni!
Nekem is volt kb. 1éve csúnya nagy cisztám, kidurrant, és semmi nem maradt utána! Neked is ki fog, de azért dolgozzatok egy kicsikét! :wink:

Kép

Kép
donika
 
 


Fanni, hajrá cisztapukkantás! :D
Táblába adatot majd akkor küldök, ha túl vagyunk a megbeszélésen Szmatona doktorral és már tudom, hogy kb. mi mikor lesz.
allegrobarbaro
 
 


Fanni :cry:
Sajnálom! De a kipukkasztós technikáknak segítenie kell. Hasizom gyakorlatok, intenzív torna, intenzív ..., és már pukkan is a kis dög! Azt AKAROM, hogy hamar-hamar gyere utánam a Coca által kitaposott úton (közben tapossa Angel és Sannah is)!

Lányok, elég rossz a vérképem. Ma beszélek a dr.nővel, hogy mi lesz. Ja, ma lesz a 7. napos UH is. Gondolom a Suprefact ilyenkor még visszafogja valamennyire a tüszők növekedését. Majd meglátjuk hányan vannak, és mekkorák. Este jelentkezem!

Véda
Vendég
 


Köszönöm Hanna :P , Bella :P , Sannah :P , Tobi :P , Donika :P , Allegro :P , Véda :P
Nekem (is) volt már 1x, de akkor szúrt az oldalam, így sejtettem. Ez a kis alattomos dög nem is jelzett, de majd elleátjuk a baját :wink: Akkor a vérzéssel kiürült akkor... Remélem, most is így lesz. Én magamtól így gondoltam, de a dokim olyan kis lehangolt volt, most nem bíztatott semmivel. Bizti nagyon fáradt volt vagy szomorú. Nem ehhez szoktam :?

Véda :P
Mi a rossz a vérképedben?

Allegro :P
Rendben!

Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Sajna lemondták a jövő héten esedékes uh-mat a Kaáliban. Az új időpont okt. 30. Így a kezdés is csúszik, inkább december lesz, mint november. Ez van.

Fanni!

Neked cisztapukkancsokat küldök :)

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Évi!

Lemondták? :roll:

Van ilyen Csajok? :shock:

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Hannaaaaa! Uiiiiiiiii

Fanni! Bacca meg a maci! :twisted: ...de a penek szerencsepenek ám :lol:

Bella! Üzenet átadva :wink:

Sannah! Az esküdtszék most ülésezik. Kéne még néhány bizonyíték, hogy pontosan hányadik napon is vagy? A bírónő már szenilis :lol:

Véda! Mi a baj a véreddel? Eredményes UHuzást kívánok!

Évi! Hogyhogy lemondták?

Kép
zölddisznó
 
 


Kedves Röfffbírónő!
:lol:

Szerdán úgy döntött, hogy nem fog fájni a choragon szuri, ami így is lett és most azért esdeklem, hogy döntös kedves Röffasszonyság úgy, hogy 15-én a tesztem zebrás legyen!! Köszönettel
Vendég
 


Fanni, Coca!

A haemoglobin és a hametocrit nagyon kevés. Ráadásul a vas is csökkent (gondolom itt van a kutya elásva). Vashiányos vérszegénységre utaló jelek az én diagnózisom szerint :? Majd kielemezzük a dr.nénivel. Attól tartok, hogy a beágyazódás esélyeit is csökkentheti ez, meg hát egyébként sem okés.

A jó hír (remélem, hogy ez jót jelent) az, hogy már most egész nap érzem a húzódó-feszülő petefészkeimet. Pedig ez még csak a 7. nap. Eddig ilyen nem volt. Csak a 10-12. nap feszült, közvetlenül a punkció előtt. Vagy érzékenyebbek lettek a petefészkeim, vagy jó sok tüszőm lesz. Az utóbbinak jobban örülnék, de egyelőre nem merek előre inni a medve bőrére.

Véda
Vendég
 


Véda :D
Akkor mentél vérvizsgálatra, amikor a rendes havi pirike járt nálad?
Igen, azt tényleg jó hír!
Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Fanni!
Igen, az 5. napon voltam, pont akkor, amikor elvileg a leginkább kiürültek a vastartalékaim... Persze, mindenképp rossz az eredmény, de lehet, hogy a ciklus más napján azért nem ennyire vészes.

Véda
Vendég
 


Alperes! Hányadik napon van, azt kérdeztem!!! Legyen szíves működjön együtt a bírósággal! :twisted:

Véda! Majd iszunk utólag a maci bőrére. Addig meg jó növesztést!
...ja és nekem is kevés volt a vasam, de nekem is piri 3. napján szítták a vérmet.

Kép
zölddisznó
 
 


Fanni! :D
Emlékszem, amikor a nagy cisztám volt, elmondta a doki, hogy műtét, stb. stb, tökre lehangolódtam, haza mentem, este megittam egy jó nagy pohár bort bánatomba, és éjszaka eszméletlen fájdalomra ébredtem, akkor történt a pukkkkkkkkkk, és a mensim elvitte! :wink:
Sztem biztos nagyon fáradt volt K. doki, rengeteg lehet a munka!

Kép

Kép
donika
 
 


Donika :P
Épp most észleltem, hogy egy picit barnázni kezdtem. Lehet, hogy már nem is lesz szükség a férjemre, mert Kovács doki az UH fejjel elintézte :oops: :lol:
Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?