Új privát üzeneted érkezett!

Sannah! Amiket én érzek azok nem furcsák...már. Ugyanazt érzem, amit te. Hasfájás, ciciérzékenység. ...és mivel Mágus mindent tud, hidd el neki, hogy ez nóóóóórmáááááliiiis.

Kép
zölddisznó
 
 


Hanna!Nagyon jók ezek a képek- :D
Véda! Annyira ismerős amit leírtál, a sírás kerülgetett engem is, mert nem mertem jobban kihúzni a tárcsát erősebben, aztán meg P. (bátor férj) kezdett el azon gondolkodni, hogy be meri-e adni, vagy nem.... :P -így visszagondolva mókás volt :D

Coca, Angel,Sannah, Kisfóka Babaragacs!

-akit kifelejtettem bocsánat :oops: -

Szép napot Nektek!


Ui: szeretnék én is jelölgetni, írtok nekem privit?
Engem megtaláltok a nickem alapján-, +nevem röviden sz.n.v.
viktu
 
 


Coca :P
Sannah szerintem tudja... csak én kérdeztem... de nem ezt, hanem, hogy mit okoz a Suprefact.
Az normális, hogy szédülök, izzadok, feszül a pocim? Na mindegy, ha senki sem tudja, majd megnézem otthon a mellékhatásokban, csak gondótam megkérdem.
Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 

 
 

Korábbi kérdésem tárgytalan.
Utánanéztem és minden, amit érzek ott van a mellékhatásokban. Hát ilyen izomgyengeségem a Suprefact-tól eddig nem volt, az tutti, mostmár az is van, meg egy kis légszomjam. Lassan megyek is. :roll:
Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


FAnni ! Én itt vagyok de nem tudok segíteni :cry: csak szeretnék :wink: én merionalt kapok,így csak arrol van tapasztalatom!Küldtem emailt,nézd meg .sírni nem ér Nekünk is lesz ilyen ,vagy még szebb :lol: (Én megjegyzem nagyon bőgtem)Akkor még más formában néztem ,hiszen nem jártam a Kaáliba :cry: Pusza Dalmi

Gyorsan készülök gályarabságba,ma van az elszámolás :wink:


Üdv mindenkinek!DAlmi
dalmácia
 
 


Fanni ! HAjrá szuri :wink: CSak ügyesen :D
dalmácia
 
 


Sziasztok!

Azt az előbb elfelejtettem megkérdezni, hogy:
-mit csináltok a használt fecskendőkkel? Augusztus pakolgatom jobbra-balra, az összegyűjtött csomit, gyógyszertárban próbáltam leadni, de nem vették be, csak a pen-t, nem akarom kidobni, mert azért veszélyes hulladék ez, vagymi...

Fanni!-ezek szerint a mellékhatás kérdés megoldódott.Most akartam írni, h. én az égvilágon semmit sem éreztem-bár..., ez nem lett volna nagy segítség :wink:
viktu
 
 


Fanni, a beágyazódás még korai lenne, nem???? :roll: Tegnap volt a költözködés :roll: .
De szerintem TE most sínen vagy, mert ez biztató jel, hogy olyasmit érzel, amit eddig még nem!!!!!!! :wink:

Dalmi, én is merionált kaptam 28-at összesen.

Viktu: én nyugodt szívvel kidobtam a szemetesbe a fecsiket, mert mifelénk a szelektív hulladékgyűjtés még nem ismert. :oops:

Coca: más tünetekre gondoltam, Cocikák röfögnek vagy ilyesmi??? :wink:
Mindjárt 5-e!!!!!!!!!!

Tegnap említették, hogy most folymatosan nega széria van a tesztekkel kapcsolatban, remélem Coca, Kisfóka kitapossa a rögös utat nekünk Angel!!!!!
Vendég
 


[quote]C írta:oca, Te érzel valami furcsát????????


Fanni! Kiegészítő kezelésként javasolnám még neked a kavintont! :lol:
Suprefactot én csak 4 napig toltam. No tapasztalat mellékhatásról.

Egylőre csak én röföfök, ők még csöndben túrják a méhemet. :wink:

Kép
zölddisznó
 
 


sziasztok!

dalmi: köszi, megvagyok. :wink: nem vagy sose msnen, amikor én fenn vagyok.

angel, coca, sannah, fóka: drukk++++

véda: ügyes vagy! :wink:

lányok: én is szeretnék iwiwen jelölgetni, küldjetek nekem privit! :wink:

harcika: írtam privit :wink:

fanni: pihizz! hajrá szurik!

rólam: ma voltam először dolgozni bő másfél hét itthonlét után :wink:

katica
katica30
 
 


Sziasztok!

Hazaértem, főzés előtt mindenkit visszajelöltem :D Viktu, asszem jelöltelek.

Amikor találomra (jó játék a találgatás alapon) Puregont kaptam, én gond nélkül kidobtam a tűket. A pen.em még megvan, sosem lehet tudni alapon.
allegrobarbaro
 
 


Szép jó estét nektek!

Fanni: Én is szeretnék neked segíteni, de én még igencsak az elején járok és azt sem tudom, hogy milyen az a szer... :oops: Szegénykém, pihenjél és nyugodtan próbálj lélegezni, hátha a légszomjad és a szédülésed alább hagy egy kicsit. :?

Angel, Coca, Sannah, Fóka: még mindig megy a drukk++++

Viktu: Szerintem sincs más megoldás, mint a jól megbízható körkukadossziéba lefűzni őket, mert ugyebár csak gyűlik gyűlik és senkinél nem lehet leadni... :D

Na, most elkezdelek bejelölgetni titeket és elrakom magam holnapra és, ha holnap elfelejteném mondani, akkor csütörtökön és pénteken céges agymosáson leszek, ezért nem fogok tudni bejelentkezni, hétvégén pedig férjecském nagyszüleihez megyünk vidékre így kimarad a hétvége is..., de sajnos pont megjön a mensim is, hogy a fene egye meg, pedig de jó kis hely az...egy kis légyottra! :D Hétfőn visszaolvasok és addig is azért, holnap még bekukkantok!

Puszi nektek és aludjatok jól! :wink:

Dió
dió79
 
 


Lányok!

Jelentem, ma is sikerült beadnom magamnak. Pikk-pakkra ment. megszámoltam, mennyit kattant: 6-ot. Az gondolom normális 225 egységnél. Abszolút nem is fáj, mint a muszkos szuri. De még a suprefactnál is kevésbé.

Köszönöm a bíztatást Nektek! Elkezdtem én is az IWIW-es nézőlődést. hogy Ti milyen szépek vagytok :lol: :shock: De tényleg!!!
Majd jelölgetek!

Fanni :lol: Jókat kérdezünk mi öreg motorosok, igaz? Nekem az összes lombik alatt ennyi kérdésem nem volt még, mint most :oops: A Suprefacttól (de lehet, hogy nem is attól...) nekem hányingerem van, és tompa fejfájásom, szédülésem. Nem veszélyes, de eddig sosem volt.

Én is kérdezek: Prednisolont már nem kell használni? Régen minden lombikomnál kaptam 1 hónapig. Jelenleg a Suprefact és a Gonal megy, semmi más.

Raniko :) Merre vagy??????????????
Velem haladsz fej fej mellett, ha minden igaz. Adj hírt magadról!!!

Véda
Vendég
 


[quote="véda d."] írta:véda d.n is kérdezek: Prednisolont már nem kell használni? Régen minden lombikomnál kaptam 1 hónapig. Jelenleg a Suprefact és a Gonal megy, semmi más.

én sosem kaptam, mert nem vagyok szteroid párti, lehet, hogy le is szoktak róla.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Viktu!
A túket az I. kerületi Fő utcában a Körny. Véd. Minisztériumban lehet leadni, illetve minden kerületben van egy patika erre kijelölve.

Véda!
37,5 egységenként kattan egyet, úgyhogy jól nyomtad ma is! :wink:

Kép
zölddisznó
 
 


Cocika, a choragon szuri mindig ennyire fáj, vagy csak nekem adták be bénán? Az egész oldalam fáj, hozzám sem lehet érni , mert annyira érzékeny azon a területen??? :roll:
Vendég
 


Dalmácia!!
Én örülnék, ha együtt mennénk szétvagdostatni magunkat!! :lol: :lol:

Coca!
Köszönöm a csevejt, élmény volt!!! :wink:

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Kedves Mindenki!
Megjöttem! Mindent végigolvastam, amit írtatok, egyszerre elég sok.
Magamról csak annyit, jól vagyok. Egyenlőre még hamar elfáradok, de majd pótotlom az élménybeszámolót, ha valakit érdekel. :roll:

Tobi! Angel! Évi! Nyuszi! Katica! Fanni! és akit esetleg elfelejtettem...
KÖSZÖNÖM, hogy gondoltatok rám! Így utólag is nagyon jól esik! :D

Drága Fanni!
Köszönöm az invitálást. Nem akartam befurakodni közétek, hiszen én csak olyan "ritkán jövök, mert nem történik velem semmi" topikos voltam eddig. Ha nem veszitek tolakodásnak, és nem jön közbe semmi, akkor lehet, hogy én is ott leszek. De azt előtte még jelezni fogom. :oops:

Coca!
Jó ötlet, eddig bőszen jegyzeteltem olvasás közben, de ezután!!! Nagyon szorítok Nektek! Iwiw-en szerintem felismertelek, de nem mertelek megjelölni.

Angel!
DRUKK!!!! ++++++++++++++

Nyuszi!
Ha minden OK lesz velem, akkor én az M3 felől megyek (már ha senki sem ellenzi, hogy ott legyek), Gyöngyösről. Egyébként anno én kérdeztem az utat a Kaáliba.

Akit tudtam megjelöltem az iwiw-en. Ha valaki úgy gondolja, akkor a Harcika által létrehozott Klubban megtalál, Kné F. Á. név alatt.

Puszi mindenkinek!
Most megyek pihizni.
Vendég
 


ez csak egy ötlet:
az iwiwen a fotótáratokba tegyétek be az itteni avatarképet, így mindenki azonnal be tud azonosítani mindenkit mert annyira megszoktuk már az avatarokat. Így nem kell végigkérdezni 40 embert, hogy te ki is vagy?? :wink: :lol: Másnak az a fotó meg úgyse mond semmit, ha nézeget, nem tudják miért van ott? Csak mi.
Én mondjuk tudom mindenkiről, hogy kicsoda de én vagyok ebben az egyetlen momentán. 8)
jah, biztos észervettétek, hogy az új klub ismerőseiben nem vagyok benne. Ez tudatos. Úgy gondolom, esetleg idegen is rájöhet mi a csoport közös jellemzője / a munkahely megjelölésem miatt/ . Ezt pedig semmiképp nem akarom,azért hogy mindenki bejelölhessen ide.
Az igazi sajátomon úgyis megvagytok. :wink:

Nők!
nem írtad, hogy sikerült a műtét?
harcimokus
 
 


Sannah! Nekem egyáltalán nem fájt! Pedig mind a 4-et más adta be. Látod, milyen jó a nagy "tűpárna"? :wink:

Lois! Bármikor :lol:

Nők! Jelölj nyugodtan (T.Gy., becenév "nincs")

Kép
zölddisznó
 
 


Nők épp ma gondoltam rád, mi lehet veled. Örülök, hogy jelentkeztél és minden OK. Részemről iwiwjelölés rendben van, a Klubban Sné T.Sz. fedőnéven futok :wink:
allegrobarbaro
 
 


Közben rájöttem, hogy már vissza is igazoltalak :oops:
allegrobarbaro
 
 


Harcika!Te nagyon okos Nő vagy:-)




Sannah! Én talán 40-et :cry: 4sével 10 napig ment stimulálás,lett belőle 5 virágocska,de csak 4et kaptam vissza :wink:


KAtica! Én sokszor látom vagy, csak nem merek írni mert beteg voltál :wink:

Luis!Tegnap hívtam Ádám dR ,de csak du-tán hiszen nappal alszom ,ha kibírom reggel ébren maradok,és lefixálom Én is időpontot.Milyen jó lenne eggyütt menni :lol:


Na most már sietek vissza dolgozni :cry: Üdv DALMI
dalmácia
 
 


Jóó reggelt!

Én feltettemm az Avataromat, pedig HArcika üzijét még el sem olvastam :lol: :oops:
Vendég
 


Jó reggelt!

Coca,
Bejelöltelek! :D

Mai napi babaragacsok indulnak!
++++++++++++++++++++

Harcika,
Nagyon jó dolog ez az avatar! Úgyhogy gyorsan én is teszek fel ide egyet magamnak és a wiw-re is.
Vendég
 


Sziasztok!

Dió, Katica, Viktu: nagyon köszönöm!!!!!!

Coca: nekem leszakad az oldalam annyira fáj, lehet, hogy rosszul adták be??? :roll: Ma megint mennem kell szuriért :cry: biztos a másik oldalam is fájni fog holnapra. Tűpárnára nekem sincs okom panaszkodni, van bőven!!!!! :wink:

Dalmi: ajajajjj, az rengeteg, 10 napig???? :shock: én 7 nap alatt végeztem velük, hál' Istennek, nekem 6 lett és 4 élte meg a 4. napot, de csak kettőt kaptam vissza, mert Mágus így döntött., és amit ő mond nekem az olyan, mint a szentírás.

Lafika: nagyon köszönöm, sokat segítettél lelkileg :lol: .

Fanni, hogy vagy, mai napi tünetek???? :lol:

Angel: ezer drukk és babaragacs egy kamionnal!!!!!!!! :lol:
Vendég
 


Szép napot mindenkinek!

Én is tettem fel avatart az iwiwre is :lol:

Ma sz@rul aludtam, illetve alig...fél kettőkor még a plafont bámultam. Mióta szedem a Duphastont, azóta állandóan feszült vagyok :cry: Ez lehet mellékhatás? Vagy csak bebeszélem?
allegrobarbaro
 
 


Bella! Megcagy!

Sannah! Hát igen, akkor ma a másik feledet tartsd oda :wink: Nem árt, ha utána (közvetlenül) bemaszírozod egy kicsit, aztán hazaérve meg teszel rá egy kis borogatást. ... de ez ma nem fog fájni, úgy döntöttem!

Drukkok átvéve, másik zsákból széjjelküldve! :lol:

Kép
zölddisznó
 
 


C=V

Kép
zölddisznó
 
 


Dalmi :P
Képzeld, nem kaptam meg :? Lehet, hogy túl nagy volt?

Viktu :P
Korábban én sem éreztem semmit... Na mindegy, ma már minden OK :D

Sannah :P
Szerintem összekevertél minket Angellel. Nekem még nem ágyazódnak be... arra még egy csöppet várnom kell :wink:

Coca :P
Te Coca! Te meg Sannahhal kevertél össze, merthogy az az ő kérdése volt, amit beidéztél. Nem kell kavinkton 8) (Na jó, olykor nem ártana...)

Véda :P
Igen, ez így eléggé vicces, hogy mi kérdezünk. Nade mindig tanul az ember, nem igaz? :lol:
Én szoktam kapni Metypred-et (szteroid), de csak 3 napig. Be is szoktam szedni.

Mindjárt folytatom....

Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Nők :P
Na és mesélj, hogy sikerült???

Boni :P
Mer' okos vagy :D

Sannah :P
Ha a Suprefact tüneteit kérded, ma eddig semmi. Tegnap viszont jól beparáztattam magam, mert van egy olyan lehetséges mellékhatás, hogy "véralvadási zavarok a tüdőben" és a most kimutatott Leiden mutációm pont tüdőembóliára hajlamosít...

Mindjárt én is megkeresem az avatar képem... ha megvan egyáltalán és akkor felteszem én is :P

Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Sziasztok!


Fanni: Kitartás!! Nekem is csak 4 napos Suprefactom volt

Coca: Mikor mész vérvételre?

Katica: Milyen volt az első nap?

Angel, Sannah, Fóka: ++++++++++++++++++++++++

Véda:
Nagyon ügyi vagy!!! A végén még hiányozni is fog. Én sem kaptam Prednizolont csak Suprefact és Gonal-F

Nők:
Örülök hogy tul vagy a műtéten. Vigyázz magadra és éihizzél sokat. Akkor jól emlékeztem hogy az M3-as kérdésre. Ha majd tudod hogy jösz-e a talira akkor priviben megbeszélhetjük vagy msn-nen

Kép



Krisztián 8 hónapos
Nyuszipuncs
nyuszipuncs
 
 


Fanni drága, nem kevertelek öszze Angellel!!! :lol:
Te említetted nekem a hasfájásomra, hogy az már lehet a beágyazódás tünete, én erre írtam, hogy az nekem még korai nem, mert (akkor)egy napja volt a költözködés. Lehet, hogy félreérthetően írtam??? :roll:
Nagyon drukkolok NEKED, remélem Coci meghozza a sikersorozatot!!!!!!!!!

Coca, maszíroztam, borogattam, körömvirágkrém minden játszott, de a tűpárnám nem értékeli. :x Este beszámolok, hogy jól döntöttél-e!!!!
Vendég
 


Nyuszika: köszönöm szépen!!!!!
Vendég
 


Sannah :P
Ezek szerint a Suprefact-nak van még egy mellékhatása, a humor érzék vesztés... :roll: Hát, így jártam. Végülis jobb, mint a tüdőembólia :lol:
Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Fanni, írtam privit, azt hiszem nekem meg baj van a felfogóképességemmel :lol:

Na hagyjuk ezeket a mellékhatásokat, mert a végén teljesen befordulunk!!!!
Vendég
 


Fanni! Még nem kaptál heparinos cuccot?

Kép
zölddisznó
 
 


Coca :P
Még nem, csak majd a stimutól (Gonal). Gondolom azért, mert egy vérzés kellene, hogy jöjjön. Már várom :roll:
Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Jaja igazad van, azért. Jajjj buta coca :x

Kép
zölddisznó
 
 


Coca :)
Szerintem odáig hallani mekkora kő esett le a szívemről :lol: A mai szurit már, ígérem, nem elemezgetem nektek :oops: :lol:

Fanni :)
Várom, hogy Te is kezdhess úgy igaziból. 6 nap van köztünk kb. Én ma vagyok az 5. cn-on, akkor most már pillanatok kérdése, és már jöhet is a Gonal neked is.

Lányok!
Köszi a Prednisolonos kérdésemre a választ. Akkor nem hiányolom.

Véda
Vendég
 


Sziasztok!

Coca!Mikor jön az eredeti pozitív teszt?Te leszel az indító?

Fanni!
Pici Fanni!Mennek a szurik?Nem fáj még?

Sannah!
Hajrá bébik!+++++++++++++++++++++

Nők!
pihenjél sokat!Most már jobb dolgok jönnek!
csiperke
 
 


Véda :P
Remélem, tudom tartani a 6 napot :P
De ahhoz valakinek hozzám (és Babához is!) kellene küldeni Pirikét. 27. cn vagyok, ilyenkor már szoktam barnázni... de a Suprefact már máskor is tolta odébb a mensim. Arról nem is beszélve, hogy fel voltam fázva és antibiotikumot is szedtem... na az megint bekavarhat. De én már mindent úgy számoltam, hogy szombaton megjön, úgyhogy tessééééék átadni a Pirikéket!!!

A Coca :P nem is buta 8)

Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Csipi! Van énnekem annyi + tesztem, amennyit akarsz, de az még a HCG szuritól sajna. :lol:

Kép
zölddisznó
 
 


Csipi :P
Szia :)
Nem fáj a szuri helye. Hiába, a Kaális éveim rámtettek +2 kg-t. Legalább van valami előnye :lol:
Puszi!

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Coca :P
Remélem, egyre erősödik a csíkod :wink:
Már azért lassan értelmezhetjük "végeredménynek" is, nemde?

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Coca!

Akkor osztogasd már szét,és akkor mindenki babás lesz!

De mikor lesz az eredeti?holnap vagy utánna?

Lányok!Aki a harcosok klubbján rajta van,azt bejelőlhetem?

Fanni!
Szombatra megy a piri,ha az jó,küldöm,de csak neked!!!!!!!!!!!!!!!!!
csiperke
 
 


Csipp! Hogyhogy "eredeti"? nem érti buta coca.

Kép
zölddisznó
 
 


Nők! :D
Én bejelöltelek!
Örülök, hogy túlvagy rajta, minden ok? Meddig kell otthon lenni? Akkor most már irány az inszem, vagy a lombik?

Coca! :D
Biztos vagy benne, hogy a HCG injekció miatt van a + teszt? Már a 12. napon vagy, ha jól tudom! :lol: Úgy szoírtok neked, hogy a testem görcsbe rándul!! :lol: :P
Ja, és nem nyalizásból mondom, de a képeket elnézve nem vagy kövér, jobb ha tudod!!!!

Kép

Kép
donika
 
 


Coca!
Hát az,amit már te produkálsz magadtól,nem az a szuri!

én írtam hülyén,bocsika :roll:
csiperke
 
 


szoítok=szorítok látod, mondom, hogy begörcsöltem :lol:

Kép

Kép
donika
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?