Új privát üzeneted érkezett!

Angel,
Mennek a babaragacsok naponta többször is :wink:
Vendég
 


Sannah :P
Írtam választ, remélem, olvasod gyorsan!!!!
Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Szép napot mindenkinek! :)

Mennek a drukkok Sannah, Angel és mindenkinek, aki most fog szúrni és annak is aki nem... :)

Mindig annyi ötletem van amig olvaslak Benneteket, hogy attól tartok előre, hogy oldalakat fogok tele írni, de mikor ebbe a kis ablakba kerül a kurzor... hát, nemhogy tele nem tudom írni, de mindig azzal küzdök, hogy ki mit is írt... Illetve összekeverem a neveket és nem emlékszem, ki volt akinek épp drukkolni kell... :oops:
Majd csak bele jövök! 8)

Khm... engem is megjelölhettek, ha akartok iwiw-en... :wink: akit érdekel, megírom priviben a nevemet... 8)

Puszillak Benneteket! :)

Dió
dió79
 
 

 
 

Tobi!
Előjegyezve a műtétre okt. 25-re vagyok :roll: (24-től 26.-ig szóló szíves invitálással az ott létre)
Angel kedves és fagyibabák!!
Ügyes újraegyesülést kívánok nektek!!! :)

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Sziasztok!

Bejelentkezem gyorsan.

Reggel voltam vérvételen pajzsmirigy miatt, 17-én megyek a szakrendelésre.

Angel ez nagyon jó hír, hajrá fagyibabák ++++++++++++

Nálunk hideg van, nem megy a cégnél a fűtés :-( így már lefagyott a lábam...ez annyira gázos (felújítanak, az alsó szinten le vannak vágva a radiátorok, így fizikailag akadályoztatva van a fűtés)

Dió, írok privit.
allegrobarbaro
 
 


Hoppá, el is felejtettem, valaki pár napja kérdezett a a tapolcai Pannonn Reprodukciós Központ :oops:
Szóval a barátaim oda járnak, sikerült is nekik az első lombik, sajna elmentek a babáik a 16.-ik héten... :cry: De pesze ez nem az intézmény hibája!! Szóval az ő beszámolóik alapján szerintem szakmailag rendben van a hely, ami komoly negatívum, hogy nem csak meddőséggel foglakoznak, hanam sima nőgyógyászati szakrendelőként is működnek (nem magán, hanem tb-s ..lásd az inszem is tb alapon megy), de ettől teljesen kaotikus a működésük. Rengeteget kell várni, egyfolytában tülekedés van a "normál" betegekkel.
Remélem tudtam segíteni, bár már nem is rémlik ki kérdezte.... :oops: :oops:

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


allegro :P
Az a helyzet, hogy még szerintem sehol sincs fűtés...

dió :P
Ez tényleg csak eleinte van így... meg amikor épp nagyon sokan aktív fórumozunk. Én ilyenkor cetlit ragadok és mikor még olvasom, akkor odapötyögök egy-két szót, s akkor tudok válaszolni.

lois :P
Nekem kb. akkor lesz a beültim, de azért Neked is fogok drukkolni :wink:

sannah :P
Úgy bosszant, hogy nem tudtam hamarabb válszolni :?

Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Fanni!
Köszönöm, és természetesen akkor majd még altatásban is csuriban lesz a kezem érted!!! :lol: :wink:

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Angel,
mindjárt a pocidban lesznek a picikéitek :lol:

Lois,
ha nem sikerül az alapítványi szoba, nálunk aludhat a férjecskéd :wink: kb. 1/2 órára lakunk a kórháztól

Allegro, Fanni,
itt már van fűtés, pólóban ücsörgök és lassan ide süt a napocska is :lol:

KépKép
tobi
 
 


Dió! Rutinos rókák úgy csinálják, hogy egyszerre két lapot nyitnak meg. Az egyiken olvassák, a másikat pedig a végére görgetik, és egyből tudnak írni választ.

Kép
zölddisznó
 
 


Sziasztok!

Angel!

Drukkolok nektek nagyon! Jó pihenést!

Dió!

Én úgy szoktam, hogy kétszer nyitom meg a babanetet, az egyiken olvasom, amit írtatok, a másikba meg írok. Azért persze tuti így is mindig kimarad valaki, de az már a felültes olvasásom miatt van :oops:
Én szívesen megjelöllek az iwiwen :)

Lois!

Előre drukk a műtéthez!

Dokihoz járós két hetünk lesz. (Miknek nem tud örülni az ember néha) Szerdán pajzsmirigy kontroll, csütörtökön apának katonavizit, jövő kedd fél 11 nekem hsg, jövő csütörtök Kaális uh :) felpörögtek az események :)

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Tobi!!
Hogy te milyen aranyos csaj vagy :D :D Pláne így ismeretlenül ilyet felajánlani.....Köszönöm, tökre jól esett!!!
Évi,
köszi a drukkot!!
Hanna!
Írtam privit!

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Lois! Nincs MSN-ed? László doki ügyben.

Kép
zölddisznó
 
 


Lois,
ott segít az ember ahol tud :wink:

KépKép
tobi
 
 


...ööö..azt hiszem nekem is szükségem lesz a "rutinos róka" trükkre...hasonló problémával küzdök, mint Dió... :lol:
viktu
 
 


sziasztok!

fanni: mai szurit se felejtsd el! :wink:

boni: teszt? :wink:

sannah, coca: drukk++++

angel: drukk++++

dió: engem érdekelne. :wink:

allegro: nálunk süt a nap :wink:

évi: pörögnek az események, drukk+++

katica
katica30
 
 


Lányok, akit érdekel az nlc-ről a lombikos cikk
http://www.nlcafe.hu/cikk.php?id=54&cid=27701
Vendég
 


Fanni,
Angelről nincsenek újabb hírek?

Coca,
TE hogy vagy?
Vendég
 


SZiasztok!

Fanni!Először Én is kicsit belehaltam ,az icakába de már ezt is megszoktam :wink: Most sokat dolgozok mert beakarnak rendelni október 14.én :cry: Mondtam nekik azt már nem Én topik talira megyek :D Pandust még nem találtam meg :cry:

Luis! Még nem találtam ki az időpontot de kb Nekem is akkor jó,mikor Neked :wink: Akkor eggyütt nyomolunk :D

Sanna-Coca -Angel :D Babaragi+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ :lol:

KAtica!Meggyógyultál?

Üdv DAlmi
dalmácia
 
 


Bella :P
Ennyit kaptam Angeltől... de most nem is vártam mást, szerintem többet ő sem tud. Nyilván már otthon van és beszélget a kicsikkel :wink:

Dalmi :P
Nanáhogy nem dolgozni 14-én! Irgum-burgum! :lol:
Mondjuk ha 13-án dolgozol, akkor kb. egyformán frissek leszünk, mert én aznap esküvőre megyek 8)

Lois :P
Édes vagy :D

Katica :P
Igyekszem :)

Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Bella :?
Csak az első sorát olvastam el, de gyorsan be is csuktam. Ilyesmire még csak ne is gondoljunk, brrrrrrrr.
Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Bella :P , Te egy kis boszorkány vagy! Nem is vártam, hogy Angel ír még, de 4:27-kor írt:
"3 szépséges pici odabent (5-öt nem is olvasztottak ki, mert rossz szerkezetűek voltak)"

Azt ne kérdezzétek, hogy azokkal mit csináltak, mert én sem tudom... Valójában azt sem értem, hogy akkor mi a bánatnak tették a fagyasztóba? :shock:

Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Bella! Én jól, köszi!

Kép
zölddisznó
 
 


Angel, babaragacsot indítottam. Pihenj sokat és beszéld meg a picúrokkal, hogy jól kapaszkodjanak meg odabent
allegrobarbaro
 
 


Sziasztok!

Angel! Babaragacs ezerrel!!!!! :lol: :lol: :lol:

Dió! Én is küzdök ezzel a problémával, de a ctrl+n gomb együttes megnyomásával duplázok rögtön. :lol:

Fanni! Pár nap és uh. Hogy repül az idő.

Sannah, Zöldi, Kisfóka! Babaragacs!!!

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Sziasztok!!!

Megjöttünk, kettő enbriót tettek vissza, mert Mágus szerint azok gyönyörűek és kettő ment a fagyiba, az ötödik lemaradt és nincs tovább. :D

Fanni, annyira édes vagy, nagyon köszönöm, Harcika is megnyugtatott, és mostmár értek mindent, nagyon drukkolok Neked is!!!!! Annyira megérdemelnéd igazi HŐS vagy, de most tuti sikerül nyugi++++++++++++++++++ :lol: !!!!!!!

Angel, bocs, hogy nem tudtam elköszönni, de rohanunk kelltt, viszont millió drukkkkkkkkkkkkkkkkk és köszönöm a tippeket!!!!!!!! :lol:

Mindenkinek köszönöm a drukkokat, Kisfóka , Coca +++++++++++ !!!!!!!!

Tobi mikor tesztelsz?? :wink:
Vendég
 


Minden rendben, Lányok! Petefészkeim a Suprefactnak szót fogadtak, ma este indul a Gonal. Életemben először használok pent, eddig muszkos szurik voltak, és abszolút hagyományos technika. Ez nekem most olyan ijesztően bonyolultnak tűnik. Ilyen számtárcs, olyan adagoló tárcsa, meg nem lehet túl menni, mert akkor nem lehet korrigálni :oops: :roll: Jaj, jaj, jaj, nehogy elszúrjam!!!

Pénteken megyek legközelebb. Este még írok, ha mindenkit visszaolvastam. most egy kérdés Harcikához:

HARCIKA: először is köszönöm, hogy ilyen kedvesen fogadtál. jól esett. És most is biztos tudsz segíteni nekem: jövő héten tutira meglesz a punkció. Lehet, hogy hét elején. Pénteken megyek legközelebb du. Mikor menjek EKG, vérvétel, belgyógyászati vizsgálatra?

Köszönöm: Véda
Vendég
 


Sziasztok!

Cocika, én is kapom a choragont. :lol: Remélem bazi nagy zebrát tesztelsz majd Tobival és Fókával együtt!!!!!

Azt szeretném megkérdezni tőletek, hogy tudtok-e nekem olyan oldalt ajánlani ahol komplett szénhidrátszegény étrendek vannak???? :roll:
Vendég
 


Sziasztok!

Véda! Ez ám a jó hír! Írtam privit.

Sannah! Azt hiszem Nyuszipuncs tud segíteni.

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Sannah! Én minden nap tudok zebrát pisilni egyelőre
csak maradjon is így!

Neked is szurok!

Kép
zölddisznó
 
 


Sziasztpk!

Óriási nagy bajban vagyok, segítsetek!!!!!!!!!!!!!!!!!4
Fél 8-kor szeretném beadni magamnak a Gonalt, de nem igazán boldogulok vele. Az adagot már beállítottam 225-re, most az adagolót kellene beállítani ugyanennyire, d nem tudom. ezt erősen kifelé kell húzni, vagy tekerni, vagy mit csinálok rosszul?

Segítsetek, mert nem tudom, kihez forduljak most az utolsó pillanatban!

Véda
Vendég
 



Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Véda!

Olvastad a privit?

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Sannah, nem kell külön szénhidrátos cuccokat keresned, van egy-két tipp, amit be kell tartani.
Én fehér liszt helyett barnát, graham lisztet használok mindenhez, panír morzsa helyett pl. mandula, vagy egyéb valamivel forgatom be, akkor no cukor, helyette süsli, akkor több hűs, akkor napi 5 étkezés, 5x de keveset, gyümölcs du-tól ehető,. korábban tilos, tilos a szőlő, banán....
Na én ezekt tartom be és kész, főzni nem kell mást, csak kevesebb liszt, cukor és helyette más!!!!!!pl. szombaton csináltam muffint, barna lisztből és cukorpótlóból és diabetikus csokiból.
Vendég
 


Lafika, nagyon köszönöm, irok privit.
Vendég
 


Hanna!!!

Privit még később, ha már megnyugodtam, most itt remegek a képernyő előtt kezemben a pennel. Köszi a gonalos linket, de az én gépem sajnos ősrégi, és nem tudja letölteni. Le tudnád írni hogy kell? Húzzam erősen ezt az adagolót a végén és úgy állítsam be a 225-re? Olyan nehezen megy, és nem szeretném tönkretenni!!!!!!!!!!!!!!!!!

véda
Vendég
 


Ok.

Légtelenítetted?

Utána beállítod az egységet, amennyit kapsz. Ha 150, akkor az legyen a fekete nyílnál. Majd kihúzod a végét teljesen, ha egész egységet kapsz. Aztán beadod. Adagolja magának.

Remélem, jól írtam le. :roll:

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Ja, a légtelenítés:

Beállítod a 37, 5-re, majd a végét kihúzod és légtelenít.

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Sannah,
hát én már túl vagyok ezen a dolgon múlt hét szerdán kiderült, hogy nem sikerült, október 9-én megyünk konzultálni, hogy mi lesz tovább.
Két embrike pedig tapadjon ám meg mami pocijában :P
De átadom az őszi zebrásodást nektek :wink:

Véda,
sikerült?

KépKép
tobi
 
 


Tobi! :wink:

Véda! Sikerült?

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Sziasztok!


Köszönöm a ragacsoakt!!! :D :D Már csak pár nap és kiderül minden! :D

Angel: Mennek a ragacsok!!+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Sannah: Neked is ragacsok! Ti miért kaptok Cocával Choragont és én miért nem??? :? +++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Coca: Ragacsok!+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
És köszi a fókát, nagyon aranyos! :D :D

Katica: Milyen volta z első nap újra a munkahelyen?

Tobi: Hogy vagy? Nemsokára mentek a dokihoz!!!

Hanna: Hogy vagy? Dolgozol már vagy még otthon vagy?

Véda.d: Drukk a szurikhoz, nem olyan bonyolult a pen, csak elsőre tűnik annak, holnap csak ki kell húznod és szurni!

Évi77: Nektek is beindul a gépezet a kivizsgálásokkal! Drukk hozzájuk!++++++

Fanni: Neked is mindjárt itt a péntek!+++++++++++

Mereszt:????

Fendike:???

Pandácska:???
kisfóka
 
 


Hello Csajok!

Fanni: Hasonlóképp teszek én is... papírozok... kombinálom a régit az újal... :D Nagyon szorítok neked a beültihez!!!

Zöld Coca: Király tipp, élni fogok vele... már így is teszek... 8)

Évi77: Akárcsak Zöld Cocának, köszi a tippet, küldök privit wiw ügyben... :) Hol lesz a hsg-d?

Viktu:

:lol: Látszik, hogy kisbaba cipőben járunk... :wink:

Katica: Küldöm priviben! 8)

Hanna: :lol: ... amikor a nők leülnek a számítógép elé ... :)

Dió
dió79
 
 


Szia Kisfóka!
A múlt héten napi 1-2 órát dolgoztam, mától meg már robotolok ezerrel. :lol:
Remélem, te, azaz ti is jól vagytok! :wink:

Mikor tesztelsz?

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Csajok!

Nekem is küldjetek privit iwiw ügyben. Jelölgetni akarok. :wink:

Hali Dió!

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Hanna!

Szerintem péntek, szombat környékén tesztelek! Nagyon izgulok, annyira szeretném, ha sikerülne!


Küldök privit iwiw ügyben!
kisfóka
 
 


Hanna!

Küldtem privit! :D
kisfóka
 
 


Lányok!

Én is szeretnék iwiwen jelölgetni, küldjetek nekem privit!!!! :wink:
kisfóka
 
 


Csajok!

Köszi!

Véda??????????

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Védaaaaaaa!!!!! :!: Csak most olvasom!
Sikerült? Huhh, ismerem ezt az állapotot. Én régebben majdnem elájultam ugyanígy egyszer! :shock:
Remélem túl vagy rajta! Gyere már, nyugtass meg minket, hogy minden OK!
(A többieknek írom, hogy nem kell ám légteleníteni. Bőr alá nyugodtan mehet buborék :) )

Olvasok tovább mindjárt!
Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Fóka! Beléd mikor költöztek a kicsik?

Kép
zölddisznó
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?