Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Sannah,
ez szuper hír! :D 6-os randit kívánok neked! :lol:
Ment privi!

Fanni :P
Akkor most kezdhetünk visszaszámolni UH-ig! :wink:

Az én kezem is remegett kicsit, mikor szerda este benyomtam a repit a nődokim wc-jében! :lol: Ami jelentem működik, mert tegnap este mozi alatt rákezdte a tipikus fájást, és ma hajnalra csillapodott, szépen kijött a 36 óra! :) Csak most kicsit olyan vagyok, mint a rongy! :roll:

Ja, a táblihoz: remélem lesz ET :oops: , viszont a vérvételt inkább 15-re tervezem, ha addig semmi! :wink:

Z.Coca, Kisfóka,
tapidrukkok! +++++++++++++++++++++++++++++++

Szurizóknak szuridrukkok! :)
angel37
 
 


Angel,
lesz ET! irgum-burgum nem kételkedünk :)

Coca, Kisfóka, :D
mai napi babaragi +++++++++++++++++++++++++

Sannah, :D
látod milyen jó lett a vége, ++++++++ randizóknak +++++++++++

Fanni,
gratula az első szurizásodhoz :P Lesz új tickered? :wink:

Dió, Viktu,
üdv itt, jó helyen vagytok :wink:

Mereszt,
ez a beszéd, hajrá kistesó :lol:

Hanna :P
örülök, hogy jól vagy :P Férjedurad jó pofa :wink: különben nálunk is kb. 9 hónapban jár apus, nagy szám lenne, ha a talira a fiúk ilyen pólóban lennének :lol:

Bella, :)
hogy vagy?

Dalmácia,
bizti, hogy bekerülsz a zebrás táblicskuba :wink:

Katica,
jobbulást :)

Mindenkinek szép napot ezen a borús időben :P
Tegnap Egyeztettünk Harcikával október 9-én megyünk a Mágushoz a továbbiakat megbeszélni :lol:

KépKép
tobi
 
 


Jó reggelt Lányok!

Most beszéltem Harcikával mert tegnap a doki birizgatására megjött!
(az én dokim ilyet is tud :lol: :lol: )
Na szóval most várom a telefont hogy a dokibácsi melyik napot szavazza meg hogy mannyek UH-ra meg vérvételre!
Lehet hogy hétfő lesz belőlle mert szombatra esne ugye a 3 nap.
Nagggggggyon kííííííííváncsíííííí vagyok mit mond az UH után!!!!! :roll:

Kép

Kép
raniko
 
 

 
 

Hétfőn voltam vérvételen, de azóta sem jött még meg!Már nagyon elegem van!!!!!!!!!!!!!!!!!!

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


babim :?:

Sajna nem bírok reagálni, mert dolgozom, oktatok, de SZép naPOT MINDENKINEK!
Vendég
 


Tobi,
Köszi jól vagyok, de most is eléggé fáj a fejem!
Vendég
 


Boni :P
Kb. jövő hét végéig csak Suprefact-tal, utána jön a Gonal is, meg heparin, aztán leszívás és beülti :D S onnantól a heparin marad és jön a progiszuri. Fincsi, mi? 8)

Angel :P
Tényleg, új tickert kell csináljak... talán holnap, vagy este...
Nagy drukk hétfőre, ha addig már nem "beszélünk" (nagyon várom a sms-t!!!)
Addig semmi sem lesz és úgysem bírod ki 15-éig :wink:
Amit előtte írtál, meg sem hallottam!

Baba :?
Van, hogy összeakad a rendszer, de ne aggódj, ha meg kell jöjjön sajnos, akkor meg is fog.
Puszillak

Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Petra: A cél érdekében mindent!!!!!!!!

Nők: Most már értem. Drukk neked a mútéthez!

Bella: Fejfájásmentes napot kívánok neked

Fanni: De jóí hogy már te is kezded!!! Drukk ezerrel
Ugy fogsz kinézni mint egy tűpárna.

Raniko:Örülök hogy minden rendben

Dió , Viktu : Üdv közöttünk!!!! Hajrá!!

Katica:
Örülök hogy megvan az időpontotok.Fel a fejjel novemberig meglesz minden eredményetek és akkor indulhat minden.

Hanna: Mihamarabbi kezdést nektek!!!

Sanna: Gratula nagyon ügyes voltál. Jó randit a fiukkal

Mereszt: Mennek a drukkok!!!!!

Tobi: Hajrá 9.-e

Boniko: Mit oktatol?

Kép



Krisztián 8 hónapos
Nyuszipuncs
nyuszipuncs
 
 


Fanni :P
Végülis így se rossz a tickered, így majd azt számolja, hány szurin vagy túl! :wink:
Képzeld, ma kért új jelszót a gépen az egyik program :wink: Azt adtam, amit a múltkor itt beszéltünk, ha még emlékszel..., hátha! :lol:
Kibírom a vérvételt hétfőig! :wink: A doki is mondta most legutóbb, hogy ET+13. napot jobban szereti, épp az ilyen alacsonyka, esteleg bizonytalan hcg szintek miatt, mint amit a múltkor produkáltam (akkor 12.-en mentem).
De tesztet lehet, hogy lógatok egyet előbb! :)

Hétvégén még netközelben leszek!

Baba,
:( remélem nem szórakozik már veled sokáig...

Tobi,
OK, OK! :wink:
9. már nincs messze!
:)
angel37
 
 


Sannah,
már lehet, hogy tudod az eredményt! :wink:
Este tudsz csak jönni? :?
angel37
 
 


Sziasztok, mindenkinek szép napot, mégha esik is az a mocsok :!: :)

Allegrobarbaro: Köszönöm az infot! Korábban Hanna-t megkérdeztem, hogy milyen a dokija és mondta, hogy nagyon rendes manusz. :) Így az Ő ajánlatára keresetem fel a dokit és szerencsémre elég hamar kaptam időpontot. Október 15-én reggel 9-re kell mennünk az Emberrel és viszünk mindent amink van. :) Hanna azt mesélte, hogy neki is volt átjárhatóságija, Szmati-doki csinálta, és egyáltalán nem fájt neki. Sajnos ahova én mehetnék, nem hiszem, hogy a legmegfelelőbb hely lenne az átjárhatóság vizsgálatára... sajnos. Úgyhogy, felkötöttem a gatyámat és előkészítettem a pénztárcámat is, hogy Szmati-doki csinálja meg nekem... :shock: Hát, majd meglátjuk... nem igaz :?: :wink:

Hanna30: Köszönöm, tényleg a segítséget :!: :) És mindent úgy tettem, ahogy mondtad, szóval már csak okt. 15-ig kell várni és beindul a gépezet nálunk is...VÉGRE!!! Úgy izgulok egyébként... jujj... :D


Köszi az "Üdvözlést" mindenkitől!!! :)

Pusszantás
Dió
dió79
 
 


Nyuszi:
Igen, a cél szentesíti az eszközt, hogy ezzel a közhellyel éljek!

Nem tudom, hogy érdekel-e valakit, de körül nézegettem egy kicsit alapítványok terén.
Országos Lombikbébi Alapítványt találtam, itt a recept kiváltásában segítenek anyagilag. Ha valakit érdekel: www.lombikbebialapitvany.hu
Pénzt nem adnak, de a receptet kiváltják, ha nyersz a pályázaton.
Lehet, hogy nem itt kellett volna megírnom, de hátha valakit érdekekl! :oops:
Petra
petra76
 
 


Emlékszem, Angel :P
Igen, én is azt néztem, hogy lényegében így is jó a tickerem. Így inkább majd a punkcióig számolok vissza, addig hagyom így :D
Na jó, akkor átírom a vérvételt 15-ére, noha az már a 14. nap lesz :wink:
Igzulsz, mi? (na ezt a kérdést így ebben a formában majd nem kérem vissza 8) )

Nyuszi :P
Igen, tényleg! Majd kicserélem tűpárnára az avatarom :lol:

Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


sziasztok!

fanni: mai szurit se felejtsd el! :wink:

dalmi: mikor lesz a műtét?

angel: lesz ET. drukk++++

baba: kitartás! csak megjön hamarosan! :wink:

boni: jó okítást!

rólam: ma voltam a háziorvosomnál, végre jövőhéttől mehetek dolgozni. még picit köhögök, de már alig.

katica
katica30
 
 


Angel! Nagyon izgulok ám értetek!

Tobi! Én is benevezem apát a pocakversenybe.

Baba! Pedig neked rendes ciklusaid szoktak lenni, nem?

Sannah! Nem bírom a feszültséget! :lol:

Kati! Ha köhögsz még, akkor miért nem maradsz még otthon?

Kép
zölddisznó
 
 


dalmi: mikor lesz a műtét?

Katica ! Október :?: A pontos időpontot még nem tudom :wink:

Keresek egy olyan net zsenit aki feltenne nekünk egy gyönyörűséges ppt ,sajnos Én nem tudom :cry: kicsit megható ,de gyönyörű nem bánjátok meg ezt garantálom :wink: msn-en áttudom küldeni,csak ide nem :(

Köszi Mindenkinek aki jelentkezik,mert Én egy hete dolgozom rajta :!: Üdv DAlmi
dalmácia
 
 


Kati! Meló van! :lol:

Kép
zölddisznó
 
 


Sziasztok!

Köszönöm mindenkinek a kedves üdvözlést :)

Most csak gyorsan bekukkantottam,este majd rendesen visszaolvasok.
Szép Napot Nektek! :D
viktu
 
 


dalmi: szerintem én meg tudom neked oldani :wink:

katica
katica30
 
 


Fanni :P
Most még nem izgulok, majd hétfőn, mikor telefonálok! :wink:

Jaja, a 15. már ET+14 lesz, de vasárnap korán biztos nem tudok a Kaáli felé járni, így még a talin se fogom tudni.... csak sejteni :)

Jó ez a tűpárna! :lol: Bár a szemed kétségtelenül szebb! :wink: :wink:

Zöldicoci,
köszi! :)

Katica,
neked is! :)
Jobbulást a kis köhögésből!
angel37
 
 


Sziasztok!

most értem haza! NE haragudjatok, hoyg nem írok mindneinek külön...

:oops:

Kovács dokinak lesz velünk dolga októberben csajok! :wink:
Sannah naggyon jóóóóóóóóóóóóóóóóóó!

Angel hétfőig drukkolok,!

FAnni kitartás! ezek mellett már nem ois kell normális kaját enned, mert eltelítenek!

lányokmindneki gondoljon arra amit szerene, és most küldök Nektek energiát Kép
Vendég
 


KAtica ! Írok privit :wink:
dalmácia
 
 


Katica ! A privivel gondok vannak :wink: De msm-en felvettelek partnernek :!:



Boniko! Köszike :lol:

Üdv Dalmi :wink:
dalmácia
 
 


Sziasztok!

11:01-kor telefonáltam ( kibírná ezt tovább) és azt mondták, hogy 6-ból 6!!!! :lol: :lol:
Annyira örülök, a hatodik nagyon gyengécske, de azt mondták vasárnapra kiderül, hogy ő is akar-e szépen tovább fejlődni vagy sem. 5-re azt mondták, hogy azok szépek. Kedden lesz előreláthatólag a nagy nap.

Angel, köszi, ++++++ neked is.

Mindenkinek köszönöm a drukkokat.

Coca, hogy vagy, kiscocák????

Kisfóka:++++++++.

Nem olvastam mindent vissza, de este bepótolom .

Fanni, nem is ismersz annyira, honnan tudtad mégis rögtön, hogy hisztis vagyok???? :roll: :lol:

Sziasztok!!!!
Vendég
 


Sziasztok!

Ideértem én is végre. 8)

Dió,
az biztos, hogy Hanna már több mindent tud neked mondani, még mi is az elején tartunk. Remélem, október közepe, vége felé már én is tudok randizni Szmatival, mert rendeződik a menzesz. Most várom, mint a messiást...hogy mi mindennek nem lehet örülni????

Sannah, hajrá a hatosfogatért :D

Este még jövök, megpróbálok addigra visszaolvasni :) jó sokat írtatok ma :wink:
allegrobarbaro
 
 


Sannah! De jóóó, gratulálok és drukkolok keddre!

Cocikám! Késni azért szokott, de vérvétel előtt bezzeg barnáztam napokig, azóta meg semmi. Tegnap kínomban elnyomtam a Kaális tesztet, de negatív.(mi más is lenne, csak féltem, hátha baj van...)
Az E-vitamintól beállt nagyjából, most azonban inszemkor abbahagytam, mert néhány ember szerint magzatkárosító..... Meg aztán már jó ideje szedem és lévén zsírban oldodó vitamin nem akarom túladagolni sem....de lehet, h. hülyeség...

Boni! Köszi, ez mensimeghozó nekem, másnak meg megnemhozó:-)

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Sannah :P
Mert jól működnek az adó-vevőim :lol:
Nagyon örülök az 5+1 szép embrikédnek :D

Boni :P
Nagyon szép, köszönjük. Én kettőt is gondoltam, remélem, belefér :wink:

Coca :P
Hogy vagy(tok)?

Angel :P
Na majd kíváncsi leszek, hogy bírod-e odáig! :wink:

LÁNYOK (+párocskák/férjecskék és gyerkőcök), AKIK JÖNNEK OKTÓBER 14-ÉN, INFOK!!!
Elmentem a Tranzit Art Cafe-ba. Nagyon normális, rendes hely. Elmondtam, mire készülünk, örültek nekünk és még meg is köszönték, hogy rájuk gondoltunk! Szóval lefoglaltam, szóban, mert így is hittek nekem :) Ez a XI. kerületben, a Bukarest utcában van. Próbálok majd valami térkép félét feltenni, de nem most...
Előkészítik a terepet babásra, mert még játékuk is van :D Szóval hozzatok minél több babát!!!
S AZÉRT, HOGY AKI VIDÉKRŐL JÖN IS NORMÁLIS IDŐBEN HAZAMEHESSEN ÉS AZÉRT, HOGY TÉNYLEG HOZZATOK BABÁKAT, 15 ÓRÁTÓL VÁRNAK BENNÜNKET! Aki később jön, megvárjuk, de akinek meg pont így jó, annak is kedveztünk. Nagyon szimpi a vezetője a helynek, tiszta Richard Gere, de most komolyan és még a magyart is töri kicsit :D

Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Sannah,
hatalmas gratula a 6 randizóhoz :lol: csak így tovább +++++

Baba,
én már 3. napja niagarázok, küldöm hozzád :wink:

Fanni,
mai napi szurizás megvolt? :P

Boni,
köszi az enerdzsit :wink: érdeklődsz a természetgyógyászat iránt?

Angel,
pocakod hogy van? :)

KépKép
tobi
 
 


Sziasztok!

Sannah: Gratulálok a 6 embrikének, a 6. is el fog szépen indulni!!!

Katica: Örülök, hogy mehetsz dolgozni! :D

Angel: Már csak 3-at kell aludnod! :D

Boni: Te mit oktatsz? (lehet, hogy már kérdezték és válaszoltál, csak elkerülte a figyelmem? :oops: )

Tobi: Okt. 9.-e mindjárt itt van, nagyon szorítok, hogyminél előbb újra tudjátok kezdeni!!! :D

Rólam: ma is fájdogált a hasam, de már annyira nem vészes és pihengetek!
Bocsánat, hogy nem írtam mindenkinek külön, de most nem tudok!
kisfóka
 
 


Sziasztok!

Az előbb elfelejtettem, annyira b.... vagyok, HARCIKA köszönöm szépen, annyira jól esett!!!!!!!!!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol:

Fanni, értem. :lol: Szurizol már???????

Baba, Tobi, Allegro köszi.

Baba, egy kis torna???????? Talán segítene :wink:
Vendég
 


Fanni ! SZurit nem elfelejteni :wink:

Sannah! A Mágus az Mágus :lol: Már nagyon hiányzik :wink:

Szép estét mindenkinek 8)
dalmácia
 
 


[quote="fanni73"]
írta:
fanni73LÁNYOK (+párocskák/férjecskék és gyerkőcök), AKIK JÖNNEK OKTÓBER 14-ÉN, INFOK!!!
Elmentem a Tranzit Art Cafe-ba. Nagyon normális, rendes hely. Elmondtam, mire készülünk, örültek nekünk és még meg is köszönték, hogy rájuk gondoltunk! Szóval lefoglaltam, szóban, mert így is hittek nekem :) Ez a XI. kerületben, a Bukarest utcában van. Próbálok majd valami térkép félét feltenni, de nem most...
Előkészítik a terepet babásra, mert még játékuk is van :D Szóval hozzatok minél több babát!!!
S AZÉRT, HOGY AKI VIDÉKRŐL JÖN IS NORMÁLIS IDŐBEN HAZAMEHESSEN ÉS AZÉRT, HOGY TÉNYLEG HOZZATOK BABÁKAT, 15 ÓRÁTÓL VÁRNAK BENNÜNKET! Aki később jön, megvárjuk, de akinek meg pont így jó, annak is kedveztünk. Nagyon szimpi a vezetője a helynek, tiszta Richard Gere, de most komolyan és még a magyart is töri kicsit :D

Fanni


Fanni,
örülök, hogy jó a hely. És miről fogjuk egymást megismerni? Mert én pl. még egyikőtökkel sem találkoztam, iwiwen is tobi innen az egyetlen ismerős...szóval? valami egyezményes jel, mint az első randikon? :wink: Vagy csak mi leszünk? Esetleg eligazítanak a pultosok?
allegrobarbaro
 
 


allegro :P
Szerintem csak mi leszünk. Ki megy vasárnap délután 3-kor kávéházba? :shock:
Nem külön asztalunk lesz, hanem vannak ott ülőgarnitúra szerűségek, ott találkozzunk :P Szerintem ott lesz a legjobb! Én 3-ra odamegyek és majd mindenkit leszólítok :D

Köszi-köszi Lányok :P Majdnem elfeledtem ám a szurit! Hiába, nem rutin még. A férjem 3x szólt és nagyon összevonta a szemöldökét, hogy mi lenne, ha nem lenne itthon. Mondtam neki, hogy akkor neteznék és már rég szóltak volna a lányok! És tényleg :lol:

Dalmi :P
Bocsi, hogy végül ez a hely lett, de ha meglátod, meg fogod érteni. Nagyon bababarát. Nameg majd ha mi is babákkal megyünk nemsokára, akkor is nagyon jó lesz. Nincs füst és barátságosak a pincérek!

Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Fóka bocsi még nem válaszoltam! :oops:
Egyik nagy Banknál dolgozom, és az új kollégákat betanításásban segédkezem...

FAnni honnan szerezzek gyereket 14.éig? oó

valakinek nincs egy kölcsönbe?

:mrgreen:

Tobi nem érdeklődöm, csak szépek a színek! :wink:

Ja és akár több kivcsi is lehet!
Vendég
 


Fanni,
ok, akkor irány az ülőgarnitúrás rész és a leszólítós csaj :lol:
allegrobarbaro
 
 


Szép estét mindenkinek, én mára elteszem magam.
allegrobarbaro
 
 


Sziasztok!

Először is drukk mindenkinek!!!++++++++++++++++++++++++++


Fanni!
De jó!Mi is ott leszünk már 15-kor!

Boni!
Amíg ott leszünk én szívesen kölcsönadom a Dórikát.Legalább meg tudok majd inni egy kávét anélkül,hogy közben 26x felugranék!!! :oops: Igaz,hogy már nem igazán lehet vele babázni,mert ő már nagyon önálló nagylány de azért jó fej,csak kicsit elszállt magától amióta megkapta az első cipőjét.

Kép
Kép
mereszt
 
 


mereszt ha Dórika is benne van, ám legyen! MAjd előtte kávézom :wink:

Jó éjt!
Vendég
 


Fanni :P
szuper vagy! :wink: Ott leszek én is 3-ra! :wink:
Juszt is ki fogom bírni! :lol:

Kisfóka,
bizony! :wink:

Tobi,
köszi jól van, csak az a 10-12 óra PÉ-s fájás sz@r, utána mintha elfújták volna! :) Részemről kész vagyok a fogadásra! :lol:
angel37
 
 


Sziasztok Jó estét! :)

Allegro: Édesanyám 58 éves és talán ha 3 hónapja, hogy nem jött már meg neki... Ő most olyan boldog e miatt. :lol: Én meg eszem a lelkét, hogy adjon tippet és tanácsot, hogy a gyertyaállás mellé még miféle yoga gyakorlatokat nyomassak. :shock: Ne aggódj, biztosan rendeződni fog és mehet a buli hamarosan :!:

Hétvégén nem leszek net-közelben, de írjatok sokat, hogy legyen mit olvasni, hétfőn jelentkezem... Addig is pihenjetek sokat és kellemes hétvégét mindenkinek!

Jó éjt! :wink:

Dió
dió79
 
 


Sannah! Vannak csodák...de legalábbis csodálatos dolgok...Nagyon örülök!

Hát Baba, akkor csak késik tuti. Vitaminokról meg más a véleményem, tudod. :lol: Kitartás, holnap megjön!

Fanni! Richard Gere? MINDENT lemondok! Megyek...és apát nem viszem :wink:

Boni! Legyél Te a baba, és én leszek az anyukád...bár Baba már van...mindegy. Mindenkit szívesen örökbe fogadok. Férjeket is! :wink:

Köszi, mi jól vagyunk. Fájogat a petéim fészke szinte folyamatosan, de az - mint tudjuk - a HCG szurkányótól van. Nem para.

Kép
zölddisznó
 
 


Nyuszi!
Köszönöm a drukkokat! Hétfőre kérek belőle nagyon sokat. :oops: :roll:

Fanni!
Most nagyon irígykedem. Richardot nagyon imádom (még így is, hogy már nem olyan fiatal). :wink: Jó talipartit kívánok már most mindenkinek!

Lányok vigyázzatok magatokra! Én már valószínűleg nem jövök a héten, aki nem felejti el, azt megkérem, hogy gondoljon rám hétfőn. Mire megjövök, mindenkitől a legjobb híreket várom!

Legyetek jók!

UI: Én is vagyok IWIW-en, ha esetleg valaki gondolja...
Vendég
 


Nők :P
Nem jössz 14-én???
Persze hogy gondolunk Rád hétfőn! :D

Coca :P
Nagyon helyes! Már hogy lemondasz minden mást! De nem tudom garantálni, hogy ott lesz ő is :lol:

Évi :P
Nagyon el vagy tűnve! Pedig a Te kislányodra is nagyon számítunk mi, akik szeretnénk babázni :roll: Téged is szívesen felváltunk 1-2 kávé erejéig :wink:

Bonikám :P
Gyerek kérdés megoldva :D

Angel :P
Micsoda meglepi itt, péntek este?! Jó, ha 3-ra jössz, legalább lesz valaki, akit nem kell leszólítsak és aki segít másokat leszólítgatni :D Richardot már Coca stoppolta :wink:

Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Fanni!

Angelt már láttam élőben,de már téged is meglestelek az iwiwen,úgyhogy majd én is szólongatok. :wink:

Kép
Kép
mereszt
 
 


Jó reggelt!
Húú én is korán megyek, azt jobban szeretem, Fanni és Angel elkaptok majd!
CSajok itt egy dedikált kép előre R.G től! Kép :lol:
Vendég
 


Kellemes ébredést!

Boni! Nemmiszonnan!
Már csak 10 és fél óra, és hazajöhetsz :lol:

Kép
zölddisznó
 
 


Zöldi este 20 ig dolgozom! :roll:
Vendég
 


...akkor már csak 11 óra 43 perc!

Kép
zölddisznó
 
 


Köszönöm, így sokkal könnyebb :lol:
Vendég
 


Sannah, örülök!!!!

Fanni, én úgy 5 felé vagy 6 körül megyek, addig m5-ösön nyomulunk, igyekszem....
Vendég
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?