Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok Lányok!

Már egy ideje olvaslak benneteket, volt akinek privit is küldtem egy kis információért. :)

Eddig nem nagyon mertem közétek becsöppenni, olyan jókat írogattatok, és tök jó, hogy így tartjátok egymásban a lelket. Nem is szaporítanám tovább a szót, mi a férjecskémmel hasonló cipőben járunk, mint itt valamennyien. Nem akar jönni a "babásodás" :!: :(

Október 15-én lesz az első találkozásunk a Kaáli Intézettel és Szmatona dokival. Kicsit izgulok, hogy mik lesznek az első lépések... Férjuram leletei idáig rendben vannak, és sanda gyanúm be fog igazolódni, hogy én vagyok a hunyó... :( Ugyan nem értem az egészet, mert 2003-ban volt egy pocaklakóm, aki nem akart megszületni nagy szomorúságunkra. De hiába apa kiskatonáinak fürgesége, a mai napig nem lett eredmény. :( Azóta partnercsere is történt, az akkori apa lepattant... :roll: Férjemmel 2 éve próbálkozunk...

Egy picit szorítsatok értem is :!: :)

Mielőbbi babásodást kívánok mindenkinek! :)
Köszike, hogy meghallgattatok és vigyázzatok magatokra!
dió79
 
 


Hi Csajok!

A korábbi témához (video, kisegítő személyzet, stb.) egy szösszenet. Egy barátom javaslata párjaitoknak, aki egyéb extrákat szeretne:

"Ülj rá 10 percre a bal kezedre, utána ha azzal csinálod, olyan, mintha más csinálná :)))))))))"
hanna30_apa
 
 


Szia Dió!

Üdv a csapatba!
Ne izgulj a doki miatt inkább az lebegjen a szemed elött hogy beindul a gépezet és közel a cél!!!! :D :D :D
Kívánom hogy hamar bebabásodj!!!!

Kép

Kép
raniko
 
 

 
 

[quote="hanna30_apa"]H írta:hanna30_apai Csajok!

A korábbi témához (video, kisegítő személyzet, stb.) egy szösszenet. Egy barátom javaslata párjaitoknak, aki egyéb extrákat szeretne:

"Ülj rá 10 percre a bal kezedre, utána ha azzal csinálod, olyan, mintha más csinálná :)))))))))"


Szia Hanna apa!!!


Mit mondott a dokibácsi :?: :?:

Kép

Kép
raniko
 
 


Szép napot mindenkinek!

Fanni, hajrá!

Csipi nem mostanában írtam, hanem másfél hónapja. :)

Szia Dió! Jól tetted, hogy rászántad magad, hogy írjál. ha már úgyis olvasgatsz, tehát ezen jár az eszed, akkor az aktív részvétel csak segít. Különösen, mikor együtt szurkolnak Veled a többiek. Majd látni fogod, hogy ez az egyetlen közösség, ahol valóban megértik a problémádat, mert mindenki ugyanazt éli át.
zsofian
 
 


HímHanna! ááááááááááááááááááááááááááááááááááááááá

Kép
zölddisznó
 
 


HAnnaapa :mrgreen:
Vendég
 


Sziasztok!

ranikó: Így igaz, beindul a gépezet, már alig bírok magammal! :) És köszönöm a kedves fogadtatást! :)

zsofian: Már tényleg eleget olvastam, és csak azon jár az eszem, hogy mikor jön el az én időm. Igazad van abban, hogy ezeket a problémákat senki más nem tudja megérteni, csak aki átélte vagy átéli mindezeket. Ja, és neked is köszi! :)

Remélem, hogy a segítségetekkel majd könnyeben fog menni, mert így egyedül, elég cikis. :oops:

Szóval, hajrá lányok, mindenkinek a legjobbakat!

Dió
dió79
 
 


Sziasztok!

Raniko! Örülök, hogy megismertelek. :wink:

Fanni! Hajrá szurik!!!!!!

Coca! Babaragacs ezerrel!!!!

Angel! Mindjárt jön a Te időd!!!

Dió! Üdv itt is!

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Nade Hanna, s hol a válasz? Mit mondott Szmati????

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Hanna-apa :P
:mrgreen:

Dió :P
Üdv.

Zsófi :P
Szia! :) Köszi!

Csajok, ha este benéznék, szóljatok már rám, hogy menjek szúrni :roll: Annyira nem vagyok ráhangolva vagy mi :oops:

Indulok fodrászhoz :D
Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Sziasztok!

...hát én is olvaslak Benneteket egy ideje, és nálam is ma érkezett el az id, hogy szeretnék már aktívan is tag lenni :D

Röviden: Pestre járunk, az orvosunk K.P.
Az első lombik sajna nem sikerült,(pedig olyan szépen ment minden..18 sejtem lett, férjem kisfickói felébredtek, sikerült a randi, blasztókat kaptunk vissza, hm.. akkor nagyon szomorú voltam, megjött a mensim pontosan 28.-napra, mintha semmi sem történt volna.) No, de nem hátra kell nézni. :)
Lassan lassan indul a következő, okt közepén indul majd a stimu, (long lesz megint)...
Jaj..kicsit hosszú lettem. Bocsánat.
viktu
 
 


viktu nekünk is a csillagszemű a dokink! de mi csak inszemezni fogunk még
nagyon az elején vagyunk
:lol:

FAnni szóltam! :wink:
Vendég
 


boniko :)

Hanna? Néztem a másikon is, de még nem írtál.
Remélem minden rendben.
viktu
 
 


Katica,
köszi! :)
A november sincs olyan vészesen messze, addig legalább meglesznek az eredmények!

Hanna,
igen! :wink:
Miket mondott a doki :?:

Fanni :P
jó szépülést! 8)
NE FELEJTS EL SZÚRNI :!:

Dió, Viktu,
üdv itt! :) :)
angel37
 
 


Sziasztok!

Dió, nekem is Szmatona a dokim! Remélem, nem lesz hajtós napja, akkor kicsit feszült és sietős. De kérdezzetek bátran, válaszol mindenre és szerintem jó fej.

Vigyetek minden leletet, amitek van, átnézi, lemásolja, ami kell neki. Az első lépés hormonvizsgálat lesz, neked biztosan, meg UH, és ha még nem volt hsg-d, akkor azt kell megcsináltatni. De nem muszáj a Kaáliban, azt lehet TB alapon is, ha van nőgyógyászod (nem árt, mert sok mindent olcsóbban megúszol, ha a nőgyogyid rendeli a vizsgálatot a Kaáli javaslata alapján). Aztán az eredmények ismeretében dönti el majd Szmatona doki, hogyan tovább, lesz-e inszem vagy lombikkal kezdtek.

Kitartás nektek, és persze kívánom, hogy mihamarabb sikerrel járjatok. (remélem, nem baj, hogy írtam, mi vár rátok).

Viktu, üdv neked is itt.

Annyit írtatok ma...olvastam, de nem emlékszem mindenre...így inkább nem emelek ki senkit külön.

Hanna, várjuk ám a híreket :) Mit sikerült Szmatiból kihajtanod :wink:
allegrobarbaro
 
 


Sziasztok!

Szmati édes volt, mint mindig. :lol:
Pihenünk egy picit és ahogy van hely, kezdek. :lol: :lol: :lol:

Viktu! Üdv itt! :wink:

Dió! Én megírtam Szmatiról már a dolgokat. A bajban is kiderült, hihetetlenül emberi.

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Hanna! Ezek szerint jól vagy! Nagyon örülök neki!

Hanaapa:brrrrrr..

Fanni! Szúrni és kész! Jön a baba!!!

Coca!+++++++++++++++++++

Rólam: piri sehol :shock:

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Sziasztok!

Megjöttem, nem is volt olyan nagy kunszt a punkció, reggel Harcikától kaptam egy kis fejmosását, mert majdnem elsírtam magam, hogy én olyan szerencsétlen vagyok, hogy csak 1 petesejt stb..., de hamar észhez kellett tértem és amikor felébredtem akkor mondták, hogy az egy helyett 6 lett. Annyira örültem, de hogy ez lett azt nem értem, de nem is akarom, hát tényleg nagyon tud valamit a dokibácsink. Valóban MÁGUS!!!!! :lol: :lol:

Nagyon kedves volt az altatós dokinéni is, látta rajtam mennyire izgulok és mivel nincsenek vénáim nagyon ügyes volt, mert nagyon tudta mit kell csinálni. Illetve természetesen vannak vénáim, de nagyon rejtettek és vékonyka rosszacskák. Köszönet neki, és az örzőben a kedves nővérkének is, mert szinte ötpercenként nézntek ránk.

Angel most megkaptad??????? :lol:
Vendég
 


Sannah! Hurrá!!!!!!!
Hajrá randi!!!!!!!!!!!!!!

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Sannah! :D
De jó, örülök! Megy a drukk a holnapi randihoz!!!!!!!!!!!!!!!!

Hanna! :D
Nem semmi a férjed!!!!!!! :mrgreen: :mrgreen:
Nagyszerű hír, hogy hamarabb tudsz kezdeni, mint március!

Kép

Kép
donika
 
 


Hanna!De jó, rem. minél hamarabb mehet a kövi :wink:
Sannah!Drukkolok a randizóknak!

-és persze mindenkinek, aki éppen "akciózik"-
viktu
 
 


sziasztok!

dió: üdv itt. mennek a drukkok neked is++++

viktu:üdv. hajrá lombik!

hanna: örülök, hogy jobban vagy.

sannah: ez jó hír! drukk a petikéknek+++++

katica
katica30
 
 


Donika!

Nekem mondod. :lol: :lol: :lol:

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Sannah! De jóóóó! Ez szupi! Holnap kell tel.ni?

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Sannah, na jól van!!!!Örülök és hajrá randi!

Hanna, szuper hírek!!!!!!!!!
Vendég
 


Sziasztok!

Sannah: Gratulálok a 6 petikéhez!Drukk a randihoz+++++++

Fanni: Szurtál már?

Coca: Babaragacsok!++++++++

Hanna: Ez nagyon jó hír!

Dió, Viktu!: Üdv itt!

Angel: Mindjárt itt a hétfő!++++++++++++++++++

Katica: jobban vagy már?

Snufi: ????Meg volta vérvétel? Eredmény?

Nekem ma megint fájt/Fáj a hasam, olyan érzésem van, hogy mindjárt megjön! (Persze, remélem ez nem így lesz! :D )

Harcika! Köszönöm itt is a nyugtató szavakat! :D :roll:
kisfóka
 
 


Sziasztok!

Üdv az újaknak.Hajrá!!!!!!

Sannah!
Ez nagyon jó hír!!!!!


Mi pedig hoztunk ma egy nagy döntést apával:Megprobáljuk mégegyszer.
Elindítottuk újra az örökbefogadást,de valoszínű,hogy a hosszú várakozás alatt megyünk még a Dr.Szmatonához.

Fanni!
Úgy néz ki,hogy a talira Dórikával és apával megyek.

hanna30_apa!
A férjem kérte,hogyha esetleg kiprobálod majd akkor számolj be.Csak,mert ti előbb fogtok menni,mint mi.Egyébként tetszett neki az ötlet. :wink:
Férfiak....

Kép
Kép
mereszt
 
 


fóka: köszi az érdeklődést. javulok, még köhögök, de már sokkal kevesebbet. holnap megyek vissza a dokimhoz, mondom neki, hogy most már engedjen dolgozni jövőhéten.
drukk++++ mikor tesztelsz?

mereszt: próbáljátok meg! nagyon drukkolok+++++

katica
katica30
 
 


[quote="mereszt"]S írta:meresztziasztok!

hanna30_apa!
A férjem kérte,hogyha esetleg kiprobálod majd akkor számolj be.Csak,mert ti előbb fogtok menni,mint mi.Egyébként tetszett neki az ötlet. :wink:
Férfiak....


Üzenem a férjednek, hogy még nem próbáltam ki, de biztos nem fogok ezért elmenni a Kaáli-ba. Máshol is működik. :)
hanna30_apa
 
 


Katica! Örülök, hogy picit jobban vagy.Hátha enged már a doki dolgozni!
Jövőhét végén fogok tesztelni! (Ha kibírom addig :D )
kisfóka
 
 


hanna_apa: :lol: :lol: :lol:
hanna ezt tudja? :wink:

katica
katica30
 
 


[quote="katica30"]h írta:katica30anna_apa: :lol: :lol: :lol:
hanna ezt tudja? :wink:

katica


Itt ül mellettem :))))

Más:
A Szabolcsban láttam kismamákon olyan pólót, amin 2 kis talpacska van. Mivel a pocakom megvan hozzá, ráadásul a 9. hónapban vagyok, úgy gondoltam, hogy nekem kell egy ilyen. Tudja valaki, hogy hol lehet beszerezni? :lol:
hanna30_apa
 
 


No comment, abszolút babás-apás link:
http://www.ffk-wilkinson.com/
hanna30_apa
 
 


Sannah, ez szuper!! drukkolok
Mereszt ,én csak csodállak!! Klassz vagy!
Mindenkinek akinek kell++++++++++++++++++ !
nani72
 
 


Sziasztok Csajok!

Fanni! Elérkezett a Te napod :lol: Hipp-Hipp hurrá :wink: Jó szirizást :wink:

Dio-Viktu ! Üdv Nektek ,jó kezekben lesztek itt mindenki segít mindenkinek +ANGYALKÁNK IS van ,ilyet kevés helyen találtok :wink: ( Nincs is sehol ,aki ilyen önzetlenül SEGÍT)


Coca ! Bébiragi+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Sannah !Azért ez nem semmi nagyon nagy gratula 1ből 6 ez nem mindennapi teljesítmény :lol: :wink:


HAnna ! Szuper vagy :wink:

Üdv :Dalmi
dalmácia
 
 


Drága Uram! :lol: Ja, a hasad megvan a pólóhoz.

Dalmi! Köszi! :lol:

Fanni! Csini lettél? Szurit nem ám elfelejteni. :wink: :wink: :wink:

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Sziasztok!

Hanna, köszi, jaj, de jó, hogy hamarabb kezdetsz!!!!!! :lol:

Mereszt, Nani, Katica, Kisfóka, Lafead, Viktu, Donika: KÖSZÖNÖM szépen. :lol:

Baba, köszike, igen holnap telcsizek, remélem akkor is ilyen jó híreket mondanak, mint ma. :lol:

Fanni, jól olvasom eljött a nagy nap??????? :lol:

Dalmi: köszi, de nem tudom még felfogni sem, hogy ez hogyan sikerült hétfőn még csak egyke volt.
Vendég
 


Sannah,
na tessék, hiába aggódtál a 6 teljesen jó, gratulálok!!!!! :D

Fanni!
Hajráááá! :D

Kép
fendike
 
 


Itten vagyok szépségesen és hasbaszúrtan :D
Köszönöm a figyelmeztetéseket! Valaki minden nap szólhatna :lol:
Má' megint mennyit írtatok!

Mereszt :P
Nagyon jó döntés, és nyilván nem könnyű. Szóval gratulálok hozzá.

Sannah :P
Csak így tovább! (Na nem a hisztire gondolok, mert az úgyis magától jön :wink: )

Mindjárt próbálok táblát frissíteni. Van, amit majd betippelek és szóljatok, ha javítsak!

Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Fanni! Gratula :wink:

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


...na én meg aludtam.

Sannah! kkkkkkkkkííííííííírály!

Kép
zölddisznó
 
 


Hááát, kicsit remegett a kezem :roll:
Íme a tábla. Ha javítsak, tessék sikítani. De olyan hangosan, hogy én itt, Érden meghalljam :)

Kép Kép Kép Kép

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Kép Kép Kép

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Zöldi!

Jó reggelt!

Fanni! :wink:

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


A tali tábla így néz ki, alant. Aki még jönne, szóljon, ill. aki már szólt, de mégsem írtam be, az lécci szóljon még1x :D
Holnap megpróbálok benézni a Tranzitba... de nem ígérem tutira! Bennehagytam a többi időpontot is, de az október 14-et már fixáltuk!

Kép

Mindenkitől elnézést, akinek nem válaszoltam privi, de megyek aludni! Holnap pótolom!
Jó éjt!

Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Jó éjt mindenkinek!

Kép
zölddisznó
 
 


hanna_apa: megnéztem a linket. :lol: :lol: :lol:

fanni: ügyes vagy :wink:

jó éjt, szép álmokat!

katica
katica30
 
 


Jó reggelt!

Fanni,
Ma se felejtsd a szurit! :D

Sannah,
Ez nagyon jó, tényleg MÁGUS a mágus! :D

Üdv. az újaknak!

Hannaapa, hiába pasi vagy! :D :D

Mindenkinek szép napot kívánok!
Vendég
 


Szép jó reggelt !

Fanni ! Jó lett a frizurád :?: Meddig szúrod Magad :?: Köszönjük az uj táblát ,olyan jó nézni.Csak szeretnék már feljebb jutni,(Zebrásokhoz)Tudom mindenki így van ezzel :wink:

Bonikó! Hogy vagy?

Hanna! :wink:

Angel! :) Merre vagy?
dalmácia
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?