Új privát üzeneted érkezett!

Szia Lafi!
Írtad ,hogy metszedés előtt jó volna 3. és 21. napi leletet produkálni. EZ fontos, hogy egy hónapban legyen?, vagy lehet úgy is, hogy megcsináltatom a 21. napost, majd a 3. napit? (ezzel egy hónapot nyernék)
Ma felirták az adimetet, holnap kéne kezdenem fél szemmel.
És diéta. Ma megmérték a rendelőben a vcukrom, 5.1 lett, de hát ez mindíg jó, csak az inzulin nem.
nani72
 
 


Nők :P
Ne nyugtalankodj, nem lesz semmi baj. Szorítok és gyere majd, meséld el a műtétet! Ne tűnj el :wink:

Baba :P
Átjött, válaszoltam.
Nem Terézvárosban volt véletlen az esküvőtök?

Véda :P
Ez igazán tündéri történet. De jó, hogy már van egy törp otthon :D

Csipi :P
Igen, közeleg. Aztán tényleg úgy legyen, hogy az én időm :roll:

S egy teljesen amatőr kérdés. Ugye jól emlékszem, hogy Suprefactból mensi előtt 0,5 ml-t kell nyomni a 21. naptól? :shock:

Jó éjt, Lányok, holnap frissítek táblát!
Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Sziasztok!

Tobika, Nyuszika, Baba, Beu köszi, igyekszem...., köszönöm. Olyan átkozottul nehéz!!!!!!! :cry:

Lafaed, köszönöm mégegyszer el sem hiszed mennyire megnyugodtam. :wink:
Vendég
 

 
 

Tobi! :)
Elsősorban a Doki személye érdekelt volna, de nekem más lesz az orvosom. A kórház maga milyen?? Normális? És egyáltalán hol van? :oops: Ezt a három nap bentlétet nagyon komolyan veszik?? A műtét előtt laborvizsgálatokat ott csinálják meg? (Ti. 100 km-re élek :? )
Hát most így hirtelen ennyi jutott eszembe, ha tudsz rám egy kis időt szánni és válaszolni, nagyon hálás lennék érte!!
Üdv

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Loislane,
nekem ugyan Tatabányán csinálták, de minden könyörgésem ellenére, mondván jól vagyok, sem engedtek haza egy perccel sem korábban. Vasárnap mentem be, hétfőn megvolt a vizsgálat, azt a napot 90 %-ban végigaludtam, kedd reggel katéter ki, óvatos felkelés, délután már majdnem szaladtam is, de ennek ellenére csak szerdán reggel engedtek ki.
Viszont a labort helyben megcsináltathattam, elfogadták. Kérdezz rá, az a biztos.

Pajzsmirigyes dokinénim van saját, azt nem akarok a Mensm-ben külön, Inkább azt szeretném, ha végignéznének mindent bennem, és kiderülne, van.e valami orvosolnivaló, rejtett ,eddig fel nem tárt nyavalyám esetleg.

Ma voltam UH-n, kiderült, illetve a doki bácsi azt mondta, hogy pé van, most is van egy szép 24 mm-es tüszőm, csak épp nem reped meg (de nem adott volna egy repesztő szurit, pedig próbáltam szépen nézni rá). Úgyhogy a maratoni ciklus lezárása érdekében kaptam Duphastont, azt kell szedni, és lesz egy megvonásos vérzésem, utána meg Closti és UH. Szóval legalább történik valami. Remélem.
allegrobarbaro
 
 


Tobi!

Nagyon drukkolok!Valakinek el kell kezdenie a zebraesőt!!!!!

A nem görcsölököt visszavonom.Borzalmasan fáj és hiába veszek be algopirynt+no-spa-t.
Olyan érzés mintha a hüvelyemet tágítanák,szóval nem az a sima mensis görcs. :oops: Bocs,hogy ennyire részletes voltam,de ha van valakinek valami jó ötlete szívesen veszem.

Kép
Kép
mereszt
 
 


Mereszt :P
Korszakalkotó ötletem nincs, csak együttérzésemről tudlak biztosítani. Ugyanis lombik után én is ilyen falkaparós-görcsölős vagyok. Nekem a melegvizes borogatás jót szokott tenni. (Kistörölköző forróvízzel átitatva, kicsavarba, bele egy zacsiba és akkor csak meleg, nem vizes.)
Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Sziasztok!

Sannah,
ejnyebejnye, tessék bízni! Ha csak egy petesejted, embrikéd lesz, abból is lehet terhesség! :wink:
Mindjárt nézem a privit!

Nők,
elhiszem, hogy izgulsz, az lenne a fura, ha nem! :wink:
De tényleg túlleszel rajta, és utána jöhet a baba! :)

Lois,
te is műtét előtt! Drukkolok!!!
Utána belevágtok a köv. lombikba? :)

Tobi,
Biztató jelek! :) +++++++++++++++++++++++

Coca, Kisfóka,
tapasztós drukkok! +++++++++++++++++++++

Fanni :P
1 nap, és szuriiii! :D
Nem is írtam még, nagyon aranyos vagy, hogy megszervezed a topic találkozót, utánanézel a helynek stb! :)
angel37
 
 


Szép jó reggelt! Mereszt :!: Óriási görcsre ,forró fedő a tuti befutó :wink: Csomagold be egy törölközőbe ,ne égesd meg a pocódat. Komolyan próbáld meg,várom a fejleményt :wink: Pusza Dalmi
dalmácia
 
 


Tobi :P
Nagyon nagy drukk! Okulok 9-től, de amint tudok, jövök és nézem a vérvétel eredményed!

Angel :P
Igen 8) Remélem, jó, ha 0,5-öt szúrok. 1 éve nem volt long-om...
Szívesen. Remélem, tényleg be tudok szaladni valamelyik nap, talán pénteken. Megnézem ezt a Tranzitot. Dalmi helye is jó végülis, de itt emlékszem, hogy szinte nem is volt más ratjunk kívül és füst sem volt. Talán ideálisabb lenne, ha babák is jönnek.

Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Tobi :?: :?: :?: :?: :?:
Még nem tudsz semmit?


A forróság tényleg jó a pocimnak,de utána....Bár már annyi kisebb-nagyobb darab jött ki belőlem,hogy nagyon remélem már nincs több leváló alkatrészem és elmúlik végre ez a borzalom.

Kép
Kép
mereszt
 
 


Sziasztok Lányok!!!


Hát azén tesztem kövér negatív lett!
Nem is vártam mást.
Még a cicim sem fályt az valahogy kimaratt ebben a hónapban pedig ez előző ciklusba az is volt.
A vérezgetésem is elmúlt szóval folytatom tovább a szurit és várom a menzsit.
Ma nem keltem hasfájásra szerencsére de most érzem egy picit az alhasam.
Ennek akkor nem tekintek jelentőséget de azért köszönöm mindenkinek aki drukkolt!!!!
:)

Tobi veled mizu?
Nagyon izgulok????

Mereszt remélem hamar túl leszel ezen a borzalmon de az alkatrészes szöveged nagyon bejött!:)
Arra nem gondoltál hogy melegítesz sót és azt beleteszed egy zokniba?
Az is nagyon jól tartja a hőt ha a meleg jót tesz a pocódnak.

Kép

Kép
raniko
 
 


Allegro, Mensben egy a pajzsmirigyes és a kivizsgálós doki, aki nem más mint egy endokrinológus!
De ha a pajzsmirigyeddel minden rendben van, azt kezelik, akkor azt nem kell értelemszerűen nézetni.
De ott nem kifejezetten meddőséggel foglalkoznak, hanem pcos betegekkel. Illetve nőgyógyászati dolgokkal.
Vendég
 


Sziasztok!

Köszönöm szépen a babaragacsokat, azt hiszem rám is férnek, reggel arra ébredtem, hogy görcsöl a hasam, ugye ez nem jelent semmi rosszat?!

Tobi! Nagyon drukkolok mára!

Coca! Mennek a ragacsok!+++++++++

Angel! Te ma adod a repesztőt? Mikor lesz a beültetés?

Mereszt! A nagy görcsökre nekem sajnos csak jó erős gyógyszer szokott segíteni! Remélem már jobban vagy!

Fanni! Már csak egy nap! :D

Sannah! Nekem van ismerősöm, akinek egy petesejtje lett, és most baba van a hasában! :D Drukkolok nagyon!++++++++++

Allegrobarbaro! Neked van valami pajzsmirigy problémád? Megkérdezhetem, hogy micsoda?

Nani72! Neked is drukk, hogy minden rendben legyen!++++++
kisfóka
 
 


Sziasztok Drága Lányok,
Akármennyire bíztatóak voltak a jelek sajna nincs senki a pocimban. Így nem tudom elkezdeni az őszi zebraesőt átadom a kezdési lehetőséget Cocának, Kisfókának és mindenkinek aki inszemezik, lombikozik, spontánozik. Tényleg remélem, hogy beindul a pocakosodás olyan szépen, mint nyáron. Hajrá csajok! :P
Várom a mensit, majd kérek időpontot a Mágushoz, hátha a jövő év lesz a mi évünk. :wink: Most elvonulok egy kicsit pityeregni de akkor se adom fel!

Sannah,
nagyon kívánom, hogy minden rendben legyen, fel a fejjel :wink:

Lafi,
nekem nem volt semmi bajom a kórházzal (természetesen lehetne rajta mint javítgatni, lásd jelen esetben a mai kórházállapotokat), szuper új műtőjük van, nővérek aranyosak, segítőkészek. Nekem nem volt beöntés és borotválás, mert az utóbbit otthon elintéztem és vmilyen lötyit kellett innom, ami kipucolt. Labort nekem ott csinálták meg, miután nekem közel van. Vasárnap délután befeküdtem és kedden reggel jöhettem haza.
http://bajcsy.hu/ honlapját böngészgetheted. Ki a dokid?

Coca, Kifóka
babatapi++++++++++++++++

KépKép
tobi
 
 


Tobi,nagyon sajnálom :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

(nem nekem kellett az infó a Bajcsyról)
Vendég
 


Harcika,
köszi mindent! :P

pusz

KépKép
tobi
 
 


Lafi,
bocsi Loisnak kellett (már tiszta gyagya vagyok) :x

KépKép
tobi
 
 


Tobi nagyon sajnálom! :cry: :cry: :cry: :cry:

Kép

Kép
raniko
 
 


Tobi!

Nagyon sajnálom! :( :( :( :( :( :cry: :cry:
Nagyon drukkoltam Neked! Sírd ki magad, az ilyenkor mindig segít!!!!
kisfóka
 
 


Tobi ! Neked volt laparoszkópia-hisztoroszkópiás műtéted? Csak azért kérdezem mert októberben Nekem is lesz :wink: A labort Én is a Bajcsiban csináltatom meg,de nem most mert tul korai lenne ,azt mondta az orvos 10 nappal későbbi nem lehet :!: Üdv Dalmi
dalmácia
 
 


(((((((((((((((((((((((((((((((Tobi)))))))))))))))))))))))))))nagyon fáj a szívem.

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Tobi ! Kép
dalmácia
 
 


Tobi,
:( :( :(
Persze, hogy nem adod fel! Igen, a jövő év majd meghozza, amit szeretnél! :) Remélem nem kell őrült sokat várni a következőre!

Fanni :P
fél milit szokott kelleni, bár nekem meg csak short-om volt! :)
Ha nem vagy benne biztos, hogy ennyit kell-e, Harcika tudni fogja! :wink:

Kisfóka,
igen, ma szúrok :wink: , remélem nem szállt még el a tüszőm (bár az esetek nagy részében ezt intenzíven érezni szoktam). Hétfőn beülti, remélem lesz mit! :oops:
angel37
 
 


Sziasztok!
Ritkán írok, és akkor is inkább kérdezek. Most is lenne egy kérdésem. Ma voltam a győri Kaáliban és végre elindulhat a protokol. A dokim orrsprét írt fel kezdésnek, 14. napon vérvétel, utána szuri és orrspré egyben. Az orrspré az agyalapi mirigyet stimulálja.
Használt valaki hasonló modszert, mert én még nem hallottam ilyenről!?
Olvaslak rendszeresen benneteket, július óta, de itt is csak mindig szuriról olvastam. Ha tudtok kérlek segítsetek!

Köszi Petra!
petra76
 
 


[quote="petra76"]S írta:petra76Az orrspré az agyalapi mirigyet stimulálja.
Használt valaki hasonló modszert, mert én még nem hallottam ilyenről!?

az, hogy orrspray vagy injekció mind1, a hatóanyaga ugyanaz.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Angel,
klappolni fog minden, nyugi :wink:
december lesz a 3. hónap utána lehetne kezdeni, ha van időpont. Vajon mennyit kell várni? Milyen időpontokat szoktak mostanában adni? Nem tudjátok?

Dalmácia,
igen volt áprilisban vagy májusban már nem is tudom :roll:

Köszi mindent Lányok!
Kép pussz

KépKép
tobi
 
 


Tobi :( :cry: :?

Raniko :(

Angel :P
Köszi!!!

Kisfóka :P Coca :P
Hajrá!

Kisfóka! Nem jelent rosszat!

Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Sziasztok!

Tobi, sajnálom.

Ranikó, neked is, bár te nem nagyon bíztál a babában, jól emlékszem?

Kisfóka, igen, nekem van bajom a pajzsmirigyemmel, alulműködik. És teljesen véletlenül derült ki,egy általános laboron szúrta ki a nőgyogyi, hogy magas a TSH érték. Azóta (tavaly augusztus) kezelnek, gyógyszert kapok rá, és márciusban még minden rendben volt. Holnap megyek vérvételre, 17-én lesz a szakrendelés, kiderül, most is OK-e minden.
allegrobarbaro
 
 


Üdv, Petra!
Suprefact orrspray, nem? Ahogy Orsi mondja! :wink: Ez van szuri formában is!

Tobi,
Köszi, remélem! :)
A kötelező 3 hón felül nem tudom, kora tavaszi időpontokra tippelek, jó esetben talán be lehet férni jan-februárra... :?
angel37
 
 


Allegro,
nekem is alulműködést állapítottak meg kb. 4 éve, azóta folyamatos gyógyszer, de legalább jók az eredményeim. Tegnap voltam vérvételen, remélem most is jók. Mit szedsz és mekkora az adag?

KépKép
tobi
 
 


Angel! Persze, hogy lesz mit beültetni! Szépen magukhoz térnek a fagyibabyk!++++++++++++++++++++++++++++++++

Fanni! Köszi!Remélem, hogy tényleg nem jelent rosszat!

Allegrobarbaro! Most is rendben lesz minden.Én nem voltam ilyen szerencsés, hogy "csak" hormon problémáim lettek volna.Nekem a bal oldalát ki kellett venni sajnos, mert göb volt benne, és befelé nőtt.Azóta is járok ellenőrzésekre, és mindig úgy megyek, hogy majd meghalok az idegtől, mert mindig félek az eredménytől! Hormonjaim mindig rendben vannak!!!!!!Kopp-kopp!
kisfóka
 
 


[quote="allegrobarbaro"]S írta:allegrobarbaroziasztok!

Tobi, sajnálom.

Ranikó, neked is, bár te nem nagyon bíztál a babában, jól emlékszem?

Kisfóka, igen, nekem van bajom a pajzsmirigyemmel, alulműködik. És teljesen véletlenül derült ki,egy általános laboron szúrta ki a nőgyogyi, hogy magas a TSH érték. Azóta (tavaly augusztus) kezelnek, gyógyszert kapok rá, és márciusban még minden rendben volt. Holnap megyek vérvételre, 17-én lesz a szakrendelés, kiderül, most is OK-e minden.


Igen most nem bíztam benne.
Semmi jel nem utalt rá még csak nem is késik a menzim vagyis még nem is tartok ott.
Csak Harcika mondta hogy a görcsölgetés lehet esetleg baba miatt is és nézem meg.
Tehát nincs csalódás megy tovább a kezelés.

Kép

Kép
raniko
 
 


Köszönöm Orsi és Angel a válaszokat, valóban Suprefact van ráírva a receptre.
Ennek azért jobban örülök, hogy nem kell így annyi szurit beadni.

Köszi a segítséget!
petra76
 
 


Először csináltam ilyet, hogy két oldalnyi cuccra mindenkinek írtam valamit...Murphy gonosz! ...elszállt minden.

Dühöngök egyet, aztán innen folytatom.

(((((((((((((((((((((Tobika)))))))))))))))))))))

Kép
zölddisznó
 
 


Coca :P
Én többször is jártam már így és mindig megfogadom, hogy mielőtt megnyomom az előnézet gombot, nyomok egy másolást. (De én is 2x írtam be az előző, igaz rövid hozzászólásomat...)
Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Akkor rendszerhiba! Jó érzés, hogy nem én vagyok a hüle.

Kép
zölddisznó
 
 


Sziasztok!

Véda:
Kislányod van ugye? Hát rendesen nyomon követi a kistesó összejövetelét.

Nők:
Milyen műtétre fekszel be vasárnap? Addig is szorítok neked!!!

Allergó:
Biztos nem néztél elégszépen rá!! /De azt tudod hogy a boldogság hormon is megrepesztheti!!! Most apára nézzél szépen/

Fanni:
Már csak egy nap!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Nekem short-volt igy nem tudom neked hogy kell adni .De Harcika biztos tudja

Tobi Nagyon sajnálom. :( :(


Angel:Hajrá repi szuri!!!!!

Petra:
Lombikod lesz vagy inszem?

Kép



Krisztián 8 hónapos
Nyuszipuncs
nyuszipuncs
 
 


Sziasztok!

Tobi,
:cry: :cry:

Reggel egyébként én is nagyon rosszul voltam alig bírtam elindulni dolgozni, nagyon fájt a hasam .....
Vendég
 


Bella! Neked inszem volt?

Kép
zölddisznó
 
 


Nyuszi
Inszemet nem ajánlotta a doki, mivel az uram eredményei elég aggasztóak, pedig én azért megpróbáltam volna. Ez lesz az első lombik, remélem az utolsó is :D
petra76
 
 


Petra! Ha gyatra az apacucc, nem érdemes inszemezni. Tudják ám ők, hogy mit miért! :lol:

Kép
zölddisznó
 
 


Sziasztok!

Tobi!

:cry: :cry: :cry: Sajnálom... :(

Hanna!

Drukk holnapra! Remélem sikerül meggyőznöd a dokit :)

Sannah!

Akkor nagy drukkok annak az egy tüszőnek!

Kisfóka!

Ránk férne már egy jó hír :wink: Még nem volt meg az inszem, még két vizsgálatra várunk, és talán novemberben kezdünk. Talán...

Fanni!

Köszi, hogy ilyen lelkesen szervezed a talit. Nekem jó az okt. 14.
Örülök, hogy nemcsak én veszek el néha ennyi infó között, hehe

Zöldi!

Kész vagyok a szövegedtől :lol: :lol: :lol: A hűtő tartalma, amivel a Budai sem boldogulna, hentes definíciója, csatornaszerelők :lol: :lol: :lol:

Véda!

A ti tesógyártásos megoldásotok se rossz :) Mármint hogy az egész család kiveszi a részét belőle :)

Nők!

Drukk a műtéthez!

Mereszt!

Remélem használ valamelyik jótanács, amit a lányok írtak. Jobbulást!

Ranikó!

Örülök, hogy nem keseredtél el!

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Évi! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
...már akartam írni, annnyira gyönyörű a kislányod! Nem akarod beadni intézetbe? ...és akkor örökbe fogadnám! :lol:

Kép
zölddisznó
 
 


Zöldi!

Már annyi energiát fektettünk bele, hogy inkább megtartanánk :wink: Meg aztán mit tagadjam, megszerettem a kis szarost :)

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Na jó!

Megyek, megnézem, milyen kaja terem a boltban. Meg kell etetnem a röfiket.

Kép
zölddisznó
 
 


Petra:
Az orvosod biztos tudja. Ok nélkül nem szoktak lombikkal indítani. Akkor lehet neked is szurkolni!!!!!!!!!!!!!!!!! Mikor kezded?

Kép



Krisztián 8 hónapos
Nyuszipuncs
nyuszipuncs
 
 


Nyuszi, Coca:
Igazatok van, persze hogy tudják mit csinálnak, de mindig is idegenkedtem az úgymond mesterséges dolgoktól.
De ha másképp nem megy, pedig korábban azt mondtam, ha természetes úton nem jön össze, én nem fogok lomikozni. Mégis beadtam a derekam.

Most vagyok a ciklusom 21.napján, elvileg 7 nap múlva megjön ami most még megjöhet, aztán kezdem az orrspray-zést.

Remélem minden a forgatókönyv szerint fog menni.
petra76
 
 


Petra,
valaha én is ezt mondtam! :wink: Aztán amint kiderült ,hogy máshogy nem fog menni, pillanatok alatt megváltozott a véleményem! :D
angel37
 
 


Coca,
Nekem még semmi! CSak fogigátlós szedése utáni mensi.
Lombik lesz majd nov. elején!
Vendég
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?