Új privát üzeneted érkezett!

Coca,
joghurtos-hormonos gyümölcssaláta! :wink:

Milyen hentes? :shock:
angel37
 
 


Angel,
Ha jól emlékszem okt. 19-26-ig
Vendég
 


Dalmácia! :D
A december gyorsan eljön meglátod, addig is sztem egy tisztító, méregtelenítő kúra jó lenne! :wink:

Kisfóka! :D
Köszi, jól vagyok, tegnap voltunk uh-on, minden rendben volt! Nagyon szurkolok, hogy sikerüljön!!! Pihizz sokat, továbbra is sok folyadék, és fehérje!

Kép

Kép
donika
 
 

 
 

Bella,
köszi!
Akkor a vérvételem majd még beleférne a szabadsága előtt! :)
angel37
 
 


Vagyok lányok csak el kellet szaladnom a bíróságra.
Köszi a tippeket a hasfályásra de én sem attól tartok hogy valami szervet értem hanem magára a készitményre gondoltam hogy nem jó a szervezetemnek.
Hát kíváncsi leszek ma mi lesz.
Ha ma is hasfájásra kelek felhívom a dokit.
Erős menzsifálydalmat érzek amúgy északa.

Kép

Kép
raniko
 
 


[quote="zölddisznó"]H írta:zölddisznóinnye! Be sem kapcsoltam a gépet, el sem bírom olvasni, és apa már telefonál is, hogy hazajön ebédre. Pontosabban ebéd időben. A hűtőben csak egy citrom, némi szőlő, joghurt hegyek, és injekciók vannak...ebből még a Budai sem tudna mit összeütni! :lol:

Mentem hentesemhezhez!

)


Zöldi Budai tutira a joghurttal töltött injekciót ajánlaná mellé szőlőszemeket reszelt citromhéjjal.hmm pikáns kis kajcsi :lol:

csak neked: Kép
Vendég
 


Raniko :P
Akkor lehet, hogy meg akar jönni. Meg az is, hogy terhes vagy. A Suprefact nem tesz rosszat ez esetben sem... már többeknél is derült ki a mensire várva, Suprefact-ot szúrva, hogy babát vár :wink:

Boni :P
A fecskendő nélkül egész guszta lenne :lol:

Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Sziasztok,
Atya-gatya mennyit írtatok! :shock:
Itt vagyok csak voltam a pajzsmirigyes dokimnál vérvételre. Szokásos kontroll. Hát lányok, hogy milyen fejetlenség van elképesztő, eszméletlen. :x Új helyre költözött az átszervezések miatt. Kb. csak 1/2 órát bolyongtam, amíg megaláltam a rendelőjét egy eldugott kis helyen, minden orvost, nővérkét megkérdeztem, nem volt könnyű játszma. Vérvételes szobáról inkább nem is írnék. Na de legalább ezen túl vagyok. Elfáradtam egy kicsit.
Bizám holnap megyek a Kaáliba, ? órátol lehet vérvételre menni? Apus nem tud velem jönni, úgyhogy inkább én sem várom meg az eredmény kihirdetést. Majd telefonon.

Coca, Kisfóka,
babaragi ++++++++++++++++++

Bella,
örülök, hogy megjött a mensid, na látod nem kell izgulni :)

Raniko, Véda
jó tüszőnövesztgetést ++++++++++++

Fanni,
már cak 2 nap :P

Mindenkinek köszi a drukkokat! :P

pusz

KépKép
tobi
 
 


Tobi,
azt hittem ma hcg-s vérvételen voltál!

Lehet menni már 7-től, Babától tudtam meg én is tegnap! :wink: ++++++++++++++++++++++++++
angel37
 
 


FAnni már csak 2 nap!!!!!
Egészségedre! Kép
Vendég
 


Látom már, ki fogja keverni a koktélokat a talin! :mrgreen:
angel37
 
 


Angel Ki? :wink:
Vendég
 


Mindig, aki kérdezi! :wink:
angel37
 
 


sziasztok!

kisfóka: köszi az érdeklődést, még köhögök, itthon is vagyok még. de szerencsére tegnap el bírtam menni a kaáliba, és megbeszéltük a hogyan továbbot a dokival. drukkolok neked+++++

angel: drukk a fagyibabákhoz++++

bella: hajrá szurik!

tobi: drukk a vérvételhez++++


katica
katica30
 
 


Angel! Látom, Te sem vagy normális! :lol: Helyes!
Hentes: vágóállatok leölésével, feldolgozásával, konyhakész állapotba hozásával foglalkozó (általában joviális alkatú) mosolygós, nagybajuszú bácsi. :wink:

Donika! UH yippiájjjjéééééééé!

Csokitündér! Mi történt? Lemaradtam. Mi fáj neked?
Turmix: ááááááááááááááááááááááááááááááááááááá

Tobi! Exrtamegagigadrukk holnapra!

Boni! A Te trutyidat még meg is enném/innám.

Friss élmény:
Megyek az utcán lájtosan megpakolt szatyrommal...látom, hogy az utca sarkon egy bácsi fekszik az úton. Csak a fejét, meg a vállát láttam. Nem tűnt hajléktalannak, hát szatyromat eldobva rohantam segíten.........Aztán hirtelen felbukkant mellette még egy fej. Úristen, tömegbaleset! ......Csatornaszerelők voltak :twisted:

Kép
zölddisznó
 
 


:mrgreen: Nem ám!

Köszi a magyarázatot :lol:, nem tudom, miért, épp egy igazi hentesre nem gondoltam! :oops: Hogy mér kell mindent túlgondolni...? :roll:

Csak nem malachusit vettél! :shock:

Katica,
köszi! Neked jobbulást! Azért jó, hogy mégis eljutottál a Kaáliba! :wink: És, hogyan tovább!
angel37
 
 


Angel! Csak egy-két csirke-kollégámat fosztottam meg szárnyaiktól. Ha valaki furcsa szárnyatlan tyúkokkal találkozik, na az én voltam. :lol:

Kati! De jó, hogy elmentetek!

Kép
zölddisznó
 
 


coca: jó sütés-főzést. csatornaszerelők: :lol: :lol: :lol:


angel: köszi. apának mennie kell hormonvizsgálatra, meg vissza az urulógushoz, mindkettőnknek genetikai vizsgálatra. doki szerint induljunk neki a lombiknak a következő ciklustól.


katica
katica30
 
 


Na azért! :wink: :lol:

Coca, a szárnyatlan tyúk! :shock:

Katica,
persze hogy induljatok neki, tényleg nincs mire várni! :)
angel37
 
 


[quote="fanni73"]R írta:fanni73aniko :P
Akkor lehet, hogy meg akar jönni. Meg az is, hogy terhes vagy. A Suprefact nem tesz rosszat ez esetben sem... már többeknél is derült ki a mensire várva, Suprefact-ot szúrva, hogy babát vár :wink:

Boni :P
A fecskendő nélkül egész guszta lenne :lol:

Fanni


Igen hívott Harcika nagyon aranyos volt.
Ő is ezt mondta úgyhogy holnap tesztelek.
Ami azt illeti én nem hiszem hogy egy pocaklakó lenne a dologba de veszteni nem veszetk semmit ha tesztelek.
Ha negatív akkor úgy is adom tovább a szurit és folytatódik minden.

Kép

Kép
raniko
 
 


Bella: hajrá!

Tobi: én is holnap megyek vérvételre a Kaáliba. De én csak du. (állítólag 4ig lehet menni. Így van?)

Coca: :lol:

"Reményből él a vágy s meghal, ha nincs remény.”
snufi
 
 


Sziasztok!

Én is befutottam végre :-)

Kisfóka, pihi, babaragacsok mennek tőlem is ++++++

Bella, hurrá!!!

Coca, ez tetszik...csatornaszerelők:D
allegrobarbaro
 
 


Holnap megyek pajzsmirigyes beutalóért, a házidoki nem tudta felírni, csak a Tsh, Ft3 és Ft4-t, de nekem kell a prolaktin is. Áááá, nagyon ki van ez találva.

A tanácsotokat szeretném kérni. Nézegettem a MensM. oldalát. Melyik szűrésre érdemes menni szerintetek? Ha novemberiek a mostani időpontok, akkor addigra lesz 3. és 21. napi hormoneredményem, ma kérek a nődokitól. Néztem a komplett csomagot, ami húzós kicsit a maga 46 ezrével, de ha teljeskörű, akkor talán megéri.
allegrobarbaro
 
 


Sziasztok Lányok!
Elnézést kérek, hogy hosszú hallgatás után, egy teljesen más témában írok, de a segítségeteket szeretném kérni. :oops:

Ha ismertek olyan gasztoenterológust, akit nyugodt szívvel ajánlanátok bárkinek, akkor legyetek szívesek a nevét és elérhetőségét nekem megküldeni. Elérhetőségeim alul...
Előre is köszönöm a segítséget!!!

Egyébként minden nap olvaslak Benneteket, és a háttérből szorítok nagyon mindenkinek. :wink:
Vendég
 


Snufi tesó 1/2 16 ig érj oda KÁliba, mert nekem is azt mondták.(hogy el tudjanak időben pakolni)

csatorna szerelők

:lol: még jó hoyg előbb nem mentőt hívtál!
Vendég
 


[quote="allegrobarbaro"]N írta:allegrobarbaroézegettem a MensM. oldalát. Melyik szűrésre érdemes menni szerintetek?

milyen szűrések ezek?

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Allegro, nem értelek, bocsi.
Ha prolaktin kell már csak, mert a többit elintézed, nem kell a mens egyik csomagját sem kérni, csak egy labort mint kívülálló (plusz pénzért ahogy a honlap is írta), és kérni prolaktint....
ha egyéb mást akarsz, akkor csomag kell, bár nem tudom, pontosan mit szeretnél.
Mensből kérdezhetsz, én mindig minden egyes vizsgálatot ott csináltatok, mert hamar van eredmény, ők tudnakl az én szar vénámból venni, ami nekem minden pénzt megér.
Arról nem is beszélve, hogy nem hagyják el a vérem, pisim stb. mint tette ezt a kórház 3 hete....és így a teljes vérkép, vizeletet csináltathatom meg magánban...ezt is. :twisted:
Vendég
 


Boni :P
Köszi :D

Raniko :P
Akkor bízzunk benne, hogy egyelőre csak még nem működnek az anyai megérzéseid :wink:
Gyere holnap a teszteredménnyel feltétlenül!

Coca :P
Nem semmi a csatornás történet!

Katica :P
Jobbulást!

Nők :P
Tényleg nagyon eltűntél. Mi van veled?

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


[quote="fanni73"]B írta:fanni73oni :P
Köszi :D

Raniko :P
Akkor bízzunk benne, hogy egyelőre csak még nem működnek az anyai megérzéseid :wink:
Gyere holnap a teszteredménnyel feltétlenül!

Coca :P
Nem semmi a csatornás történet!

Katica :P
Jobbulást!

Nők :P
Tényleg nagyon eltűntél. Mi van veled?



Igérem jövök!!
Igaz egy nagy kövér - lesz a teszten!

Kép

Kép
raniko
 
 


Lányok,
vmilyen álommanó elkapott, mert olyan kómás vagyok, hogy csak na. Tegnap este megint volt mensi görcsös élményem :? lehet, hogy ma sem úszom meg. Fejem is tiszta zaza.

Snufi :)
7-re akarok odamenni

Coca,
:lol: csatornabácsis történet

Raniko,
holnapi teszthez +++++++++++++ :wink:

KépKép
tobi
 
 


Tobi, ez nem rossz!!!!!!!!Sőőőt!Drukk nagyon holnapra!+++++
Vendég
 


Fanni!

Nagyon jön a te időd!!!!!!!!!!!


Tobi!
Tényleg jo jelek!Nálam is volt. :lol:


Coca!
Szívesen megismernélek,mert eszméletlen jo fej lehetsz.Ahogy írsz........ hát jokat szoktam nevetni. :lol: :lol:


hajrá mindenkinek!
csiperke
 
 


Donika! Annyi méregtelenítésen vagyok már túl :wink: Áztattam a lábacskámat+tapaszt ragazgattam a talpamra+aloe termékkel is foglalkozom :D Még szeretném kipróbálni a Noni koktélt ,a rokonom kint él Amerikába ,Ő ajánlotta .11évi próbálkozás után sikerült egy házaspárnak a BÉBIKE :lol: Nonit ivott,na ezt Én is kipróbálom :wink: Igaz Én nagy imádója vagyok a zöld búzalének :) De azért köszönöm !

Zölddisznó! Te nagyon jópofa csajszi vagy,jót kacagtam az életmentő akciódon :wink: Én egy pasinak a szeméből akartam kivenni a bogarat ( Vendég volt ) Kiderült mielőtt megműtöttem volna ,így született :lol:

Fóka MAma! BAbaragi++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
dalmácia
 
 


Boni: köszi az infót!

"Reményből él a vágy s meghal, ha nincs remény.”
snufi
 
 


Sziasztok!

Kisfóka, igen akkor lesz, nem meri a mágus tovább bent tartani őket, mert sajna "megbizhatatlan" vagyok. :cry:

Angel: írok privit, de sok esélyem nincs, így már nyugost szívvvel megyek, hogy tudom, most ez nem az én alkalmam. :cry:

Dalmi, köszi, de esély sajna a nullával egyenlő.
Vendég
 


Lafead, beszéltem ma egy speccel és szerinte neked van igazad!!!!
Vendég
 


Tobi,
ez nagyon jól hangzik, azért görcsölget mert próbál megjönni, dehát nem tud mert ott a babó.. :D
Nekem is tök zizi volt a fejem, ez lett először gyanús!
Tesztet nem csinálsz??? Rögtön vérvétel??? (én is így csináltam és nem vártam meg, Harcika hívott a hírrel, nem is hittem el hirtelen...)

Kép
fendike
 
 


Sannah, írtam már neked , ne így állj hozzá a lombikhoz!!!Optimistná próbáld meg!!!!Ha sikerül, mert miért ne sikerülne, akkor a baba megszületése után vizsgáltasd ki magad!!!!
Vendég
 


Fanni! Végre átment, küldtem 2 e-mailt.

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Tobi! Nagy drukk holnapra a vérvételhez!

Sannah++++++++++++++++++++++++++++

Coci! Babaragit küldöm!++++++++++++++nagyon drukkolok neked és ne cipekedj nagyon, oksi??

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Tobi! csupa babás jel!+++++++++++

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Dalmácia! :D
Nem szóltam, tényleg már le vagy méregtelenítve!!! :wink: A Nanait már én is hallottam, hogy nagyon jó!

Tobi! :)
Drukk holnapra!+++++++++++++++++++++++++++++++++++

Nők! :)
Nagyon eltüntél, én nem tudok segíteni, egyébként miért kellene?

Kép

Kép
donika
 
 


Sziasztok

Donika: Köszi az infót Galériárol.

Sannah:
Ne szomorkodj még csütörtökig alakulhatnak. Szorítok neked

Kisfóka:
Köszi jól vagyunk. Jövőhét csütörtökön megyünk genetikai UH-ra. Már nagyon várjuk.Hátha megtudjuk hogy kisfiu vagy kislány.
Gratula a két blasztó embrikéhez.Babaragacsok elindítva++++ +++++++++++++++++++++++++++++++ Pihizzél.

Véda: Drukk hétfőre

Katica : Gyógyulgasál!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Hajrá lombik!!!!!!!!!!!!!!

Snufi: Drukk neked szerdára és a párodnaki is 9.-ére.

Fanni:
Már csak két nap a kezdésig. A tali időpontját megjegyeztük.

Angel: Mennek a drukkok ezerrel+++++++++++++++++

Mereszt: Örülök hogy nem görcsölsz annyira.

Tobi: Dukk a holnapi vérvételhez.

Raniko: Drukk a holnapi teszthez+++++++++++++

Kép



Krisztián 8 hónapos
Nyuszipuncs
nyuszipuncs
 
 


Sziasztok!


Tobi!
Drukk a holnapi vérvételhez+++!!!!

Sannah!++++++

Ne add fel!!!

Harcika!
Nagyon nagy a hajtás odabent!Le a kalappal előttetek!!!!
Azért köszi!!
beu9
 
 


Nők ! Nekem van gasztroentológusom Neve: Dr TAkács Alajos Tel :06-30-992-2940 ujpesten van magánrendelője. De dolgozik még a klinikákon is Utána nézhetsz a neten is ,elég nagy neve van a belgyógyászatban :wink: ENgem rendbe hozott pedig nem voltam egyszerű eset ,nagyon kedves ,szimpatikus Doki :D Igaz mikor csövet dugott ,a torkomon akkor annyira nem szerettem :wink: Próbáld meg ,veszíteni nem veszítessz semmit :!: Dalmi
dalmácia
 
 


Harcika!!
Köszönöm a segítséget!!
:)

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Köszönöm mindenkinek a szorítást!

Egy mosolygós történet: adnám be magambnak a szurit. Bejön Tündérke: "Mit csinálsz, Anya" címen. mondom, hogy mit. Hát, ezt látnia kell. Oké, üljön le, nézze. Hát, én szívtam, szúrtam, nyomtam be a dózist, miközben ő valahogy így nézett :roll: :lol: Ez a két arc valahogy összemixelve, közben vonyító-nevető-síró hangot adva... Hát, olyan röhögőgörcs jött rám tűvel a hasamban, hogy alig bírtam abbahagyni, az meg csak mozgott a bőröm alatt, és baromira fájt. De nem tudtam se benyomni a maradék adagot, se abbahagyni a kacarászást. Kínos volt :oops: Aztán benyomtam a mozgó tűn keresztül, lett is jó kis dudoros pocim tőle :lol:

Na, a tesókészítésbe abszolút bevontuk szívem csücskét. Most mi jön? Ő akarja beadni?

Coca :lol: :lol: :lol: hihetetlen fazon vagy. A munkahelyemen visítva röhögtem a csatornás történeten. Máskor is mesélj!!!

Véda
Vendég
 


Tobi! :) Zöldcoca! :)
Bocsi, hogy így ismeretlenül rátok török, de a bajcsy-s topikon láttam, hogy oda is írtatok párszor. Nem emlékszem pontosan, de ti írtatok korábban arról, hogy ott csinálták a lapar-hiszteroszkópiátokat?
Ha mégis tévúton járok, akkor bocsi :oops:
Üdv

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Lányok,
Köszi a sok bíztatást! Nagyon jól esik! Édik vagytok! :P Nagyon vonz a teszt, de nem csinálok. Nem szeretnék megamnak bebeszélni semmit, mert ugye akkor az ember nagyon pofára tud esni.

Lois,
Nekem vot a Bajcsyba Szécsényi dokinál ilyen "élményem". Bátram kérdezz. :wink:

Angel,
kössz az infót a vérvétel kezdésére vonatkozóan :)

Sannah,
irgum-burgum, nem elkeseredni, csak pozitívan! ++++++++++++

pusz Mindenkinek, majd holnap jövök, hogy mizu :roll:

KépKép
tobi
 
 


Fanni! :)
Köszönöm kérdésed, megvagyok. Tegnap éjjel már nem aludtam, délután voltam az altatós orvosnál, mert vasárnap fekszek be a kórházba, és hétfőn műtét. :oops: Nagyon szeretnék már túl lenni rajta, nagyon be vagyok parázva. De utána remélem felgyorsulnak az események. :roll:
Közben újra iskolás lettem, + a munka meg a család. De ez mindenkinek ismerős.

Dalmácia! :)
Köszönöm a gyors választ, mindenképp beszélünk vele.

Donika! :)
A válasz ment priviben. Nagyon szép a vonalzód, hamarosan félidős leszel! Vigyázz magatokra! :P
Vendég
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?