Új privát üzeneted érkezett!

Én most el...vasalok kicsit :roll:
allegrobarbaro
 
 


Sziasztok!

Mereszt! :( :( :( Édes a kislányod.

Baba! :( :( :(

Angel! HAjrá fagyibabák!!! +++++++++

Fanni! 3 nap és indul a szuri.

Nyuszi! Köszi.

Rólam, csütörtökön megyek a Kaáliba. :wink:

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Baba :cry: :cry: :cry:

Hanna :P
Máris konzultáció? Győzködöd Szmatonát a korábbi kezdés miatt, mi? Drukkolok, hogy január lehessen!

Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 

 
 

Fanni!

Igen. Menni is nehezen tudok, de már a nyakára járok. :lol:

Csak a cél lebeg a szemem előtt.
A múltból nem születik meg a kisbabánk.

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Hanna,
köszi!
Jól csinálod! :wink:
angel37
 
 


Bizony Hanna, sebnyalogatásból nem lesz babócánk. Teljesen egyetértek! Előre kell nézni. Ne a nyakára, hanem a derekára járj, hogy gyorsan beadhassa :lol:
(Azért ha néha pityergünk kicsit, az normális. De tovább kell menni, pont így, ahogy teszed!:wink: )
Puszi

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Mereszt: Kép

(((((((((((Babim))))))))))))

Angel: drukk!!!!

"Reményből él a vágy s meghal, ha nincs remény.”
snufi
 
 


Mereszt nagyon sajnálom!
A kislányod meg szerintem is egy kisangyal! :)


Hanna előrrrrrrre a babáért!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kép

Kép
raniko
 
 


Megyek vacsizni barátokkal. (Az egyiküknek Szmatona "csinált" nag pocit :lol: )

Cső!

Kép
zölddisznó
 
 


...vagyis nagy

Kép
zölddisznó
 
 


Zöldi! :lol: :lol: :lol:

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


sziasztok!

mereszt, baba: nagyon sajnálom :cry: :cry: :cry:

hanna:jól csinálod! drukk továbbra is+++++

katica
katica30
 
 


Mereszt! Sajnálom :cry: De Dórika nagyon kedves kislány ,majd eljön a Te időd is ,pici türelem ,azt mondják az sokat segít :wink:

Baba! NAgyon sajnálom :cry: :

Angel ! De gyorsan megy az idő ,azt írtad novemberben lesz a következő,meglepődve olvastam ,már indulsz is .Nem számon kérés csak emlékszel MI eggyütt voltunk ,csak Nekem nem lett fagyibabám :cry: Igaz még annak is örültem ,hogy lett amit beültet a DR -bácsi.Mert az elsőnél ,semmit nem tudtunk vissza rakni :cry: Nagyon nagy trauma ért akkor ,sokat sírtam :( Na nem kesergek mert ,szorítani jöttem Értetek ,nem siránkozni :wink:

Fanni!! Már nagyon szorítok érted ,szeretnék márGRATULÁLNI :lol: Puszika

Katica !!Gyógyulj meg gyorsan :wink:

Üdv Mindenkinek!!!! DAlmácia :lol: :lol:
dalmácia
 
 


Dalmi!

Hogy vagy?

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Hanna , nagyon klassz csaj vagy! :wink:
Baba, mereszt :( :(
Zöldcoca++++++++++++ és jóétvágyat!
Bejelentkeztem a MensM-be, november elejére kaptam időpontot Tűű bácsihoz. Holnap pedig megyek a diabetes háziorvosomhoz.Addig elkezdem a metet enni. :D
Mindenki másnak++++++++++++++++++++++ !
puszi
nani72
 
 


Nani ez szuper!!!!!!Breyer dokinál lett volna korábban is....én is nov elején, első mittudoménmelyik nap, de az első nov-i nap megyek olyan fél5 körül vagy hogy kontrollra!
Jó kezekben leszel.Kivel íratsz metet????
Vendég
 


Sziasztok!

Meresz: Nagyon tündéri Dórika. Meható volt ahogy írtad

Angel: Tuti felébrednek!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Fanni: Oké. Köszönöm szépen.

Baba: :( :( :(

Allegro: Hát azt nekem is kéne de mindig csak halasztom.

Hanna:
Ügyesen győzködjél hogy minnél hamarabb kaphass időpontot

Coca: Jó étvágyat!!!!!!!!!!!!!!!!

Lányok valaki tud Galériárol valamit? Ugy eltünt!

Kép



Krisztián 8 hónapos
Nyuszipuncs
nyuszipuncs
 
 


Dalmácia! :)
Te mikor mész legközelebb?

Nyuszi! :)
Galeriának írtam nemrég privit, jól vannak, ő is, és az ikrek is! Költöztek, így nem igazán volt ideje írogatni. Írtam, hogy jöjjön a babaváró topikba, de eddig nem jelentkezett!! :(

Kép

Kép
donika
 
 


Sziasztok!

Angel, mikor voltál?

Én most szomorkodom, 28 merionál után lett egy jó tüszöm és kettő jócska, csütörtökön ki is veszik, hogy kint érlelődjön hátha...,

Mindenkinek ezer drukk++++++++++.
Vendég
 


Sannah, 28 merional szuri? Te jó ég... az rengeteg nem?

Lafi, Képzeld Tűű-höz előbb volt egy héttel szabad időpont! Csodálkoztam is nagyon, lehet, hogy valaki visszamondta ezt a dátumot?! 7vagy 8 hét múlva megyek, addig csináltatok 21. napi , és 3. napi leletet máshol, hogy ne menjen tovább "üresbe" az időm. Metet felír a háziorvosom is, szerencsére diabetológus. Lehet, hogy ennek Tűű doki nem örül majd, ( hogy előbb elkezdtem szedni), de majdnem 2 hónap telik el, addig meg csak javulhatok nemde?? :)
nani72
 
 


Baba :cry: Mereszt :cry:
Nagyon sajnálom. Nem írok közhelyeket, a lényeget mi úgyis értjük, és átérezzük, és igen, igen, megyünk együtt tovább előre! Arccal a babókák felé!!!

Tobi, te mikor jössz a hírekkel? (Lehet, hogy írtad, de lemaradtam...)

Én ma szúrtam a 4.-et! A 24. cn-on vagyok. Várom nagyon a hétfőt, az lesz a mensim 2.-3. napja, és UH Kováts dr.nőnél, no meg a java megbeszélése.

A talira talán tudok menni, de ez a leszívás-visszaültetéstől függ. Ha csak nem a Kaáli őrzőben rendezzük a talit :roll: :lol:

Szép estét: Véda
Vendég
 


Nani, ja értem!!!Akkor mázlid volt, Jézus, már Breyer drnőnél is ennyit kell várni???? :shock:
Hát nem fog örülni, de még mielőtt elkezdenéd a metet, legyen egy olyan 3 cn és 21 cn vérvétel női hormonokkal és pajzsmirigy hormonokkal, ami met nélküli!!!!!!!!Ez fontos, mert utána a met bekavar!!!!Ez fontos!!!Ha elkezded szedni, legalább még ennyit várj!
Vendég
 


Sziasztok!

Mereszt, Baba!!
Nagyon sajnálom!! :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Sannah!
Bízzál a jó tüszőben és többiben is sose lehet tudni!

Lányok!
Holnap reggel jön vki a Kaáliba?

Fanni!
Már csak három nap?!!! :D :D
beu9
 
 


Hanna ! Köszönöm jol vagyok,remélem Te is :wink: Olvastam a Párodat nagyon jó arc :lol: Az Én párom már attol rosszul van ,ha itt ülök a gép előtt,nem írogatna az BIZTOS :wink: Sajna Ő nem olyan fajta :cry: A kaáliba sem bír magával mindig kimegy ,pedig nem is dohányzik,neki nem fekszik ez a dolog :) (((((HAnna ))))))
NAgyon erős vagy :-) Pusza

Véda ! AZ jó hely :wink: :lol: Mehetnékem van már nekem is ,nagyon sokat kell még várnom DECEMBER ! Olyan messze van :cry: Adddig csinálnak egy műtétet ,már azt is várom ,de az is csak Októberben lesz!!! Üdv DAlmi
dalmácia
 
 


Donika ! Decemberbe megyek :wink: Már nagyon várom :D
dalmácia
 
 


Sziasztok Lányok!

Ma volt a beültetés 2 blasztocitát kaptam vissza, 5 db embrike lett lefagyasztva. Kicsit elfátadtam ma, mert végülis hazajöttem Szegedre, nem vonattal, hanem a család lehozott! :)

Dalmácia: December már mindjárt itt van, októberi műtét is gyorsan el fog jönni!

Baba: Nagyon sajnálom, hogy nem sikerült!Drukkolok Neked továbbra is!++++++++

Beu9: Te most hol tartassz?Holnap Uh lesz?

Lafaed: Hogy vagy?

Hanna: Sok pozitív energiát küldök Neked!++++++++++++++

Véda.d: Szorítok hétfőre!!++++++++++


Nani72: Drukk,hogy minél előbb használjon a gyógyszer,amit majd szedni fogsz!++++++++

Sannah: Csütörtökön lesz a punkció?

Donika: Hogy vagy?

Katica: Meggyógyultál már?

Zöldi: +++++++++++Babaragacsok!

Tobi: Babaragacsok!+++++++++++++++++++++++

Mereszt: :( :( :( :( :(

Fanni: Nemsokára Te is kezded a szurikat!

Allegrobarbaro: Hol tartassz most?

Snufi: Nektek vérvétel a következő lépés?

Nyuszipuncs: Hogy vagy?

Raniko: Neked ez most spontán ciklus? Nem tudom! :oops: :oops:

Angel37: Drukk a fagyibabáknak!+++++++++++++++++

Fendike: Hogy vagy?

Lányok, megpróbáltam mindenkinek írni, ilyet még sose csináltam! Ha valakit kihagytam, bocsi :oops: :oops: :oops: Pedig igyekeztem!!!!!!!


Boniko: Ti mikor mentek:
kisfóka
 
 


Jó hosszú lettem! :D :D :D
kisfóka
 
 


Na, meg van kik maradtak ki! :oops: :oops:

Pandácska: Hogy vagy? Nagy már a pocakod?

Bella06: Drukk, hogy minél előbb megjöjjön a mensid!++++++++++++

Évi77: Mikor lesz az inszem? Vagy már volt? :oops:
kisfóka
 
 


Kisfóka: köszönöm érdeklődésed. Igen, szerdán megyek 3. napi vérvételre, Uram meg 9.-én kiskatonavizsgálatra. Ezután megyünk majd, az eredményeket megbeszéni, mi legyen a köv. lépés.
Nagyon Kép Neked!!!!

Jó éjt Lányok! Kép

"Reményből él a vágy s meghal, ha nincs remény.”
snufi
 
 


Sziasztok!

Kisfóka!
Tapadó drukkok ezerrel mennek!

Megbeszélésre megyek kezdés előtt.


Jó éjszakát!
beu9
 
 


Jó reggelt!

Drága Baba barátném , annyira drukkoltam Neked, :cry: de nem feladni menni előre rendületlenül.....tudod! :lol:

Tobi a tüneteidet ne figyelgesd, úgyis mindnekinek más és más!
:wink: +++

FAnni ha publikus mi aza szerencsecsomag? :roll:

Angel drága akkor mindjárt itt a te időd is! :wink: +++

Zöldi pihengess csak amig lehet! :wink: +++

Kisfóka drukkolok Neked is+++ a következő ciklus elején closty és inszem.Azt nem tudom mikor lesz köv. ciklus, elméletileg 7 nap múlva lenne, de az átjárhatósági után volt egy kis pecsételő vérzésem, 1-2 napig, azóta meg nagyon alacsony a hőm,ma reggel 36,2 nekem 36 7 az alap eddig (mert hőmérőzöm is) így előfordul, hogy egy kicsit hosszabb lesz ez a ciklus mint 32 nap. :evil:

Mereszt nagyon sajnálom

:cry: Dórikátok viszont tüneményes, remréelm találkozhatunk vele is majd!

Snufi tesó drukkolok, hogy jó legyen az eredményetek!

KAti párod jól döntött++++++++++++meggyógyultál?

Mindenkinek ölelés hirtelen ennyi jutott eszembe

:oops:
Vendég
 


Sziasztok!
MINDENKINEK köszi a bztatást!
Igen, megyünk előre, tovább, tovább...
Tegnap az ikeában nézegettünk babacuccokat. Olcsók és jópofák!Na nem, mintha kellene...

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Boni lehet egyszerre megyünk inszemre?
Dalma, dec.lombik? Nekem, ha nem sikerül a köv.ő inszem, akkor szintén lomb.dec.

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Kisfóka megy a ragacs éteren keresztül!++++++++++++
Vendég
 


Harcika! Köszi a tegnapi dolgokat. ezek szerint minden ugyanúgy lesz, mint most volt.
Ha majd megyek UH-ra,akkor viszem a képeket is.(Majd bemész wc-re :lol: és megnézed :lol: )

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Lányok :!:
Az tali időpontja mostmár végleges: 2007. október 14. vasárnap.
A részleteket, vagyis a hol és mikort még lebegtetném. Meg szeretném nézni a Tranzitot, még a héten.
Aki még nem jelzett vissza, annak is várom a jelzését, hogy a 14-e jó-e neki, hogy a foglalásnál nagyjából helyes létszámot tudjak/junk majd megadni.
Szóval erre az időpontra ne szervezzetek más programot!!!

Tobi :P
Te holnap mész vérvételre, igaz?

Kisfóka :P
Drukk.

Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Sziasztok!

Köszönöm a drukkokat a kis fagyik nevében, remélem már készül vki a melegbe! :wink:

Dalmácia,
októberre számoltam, végülis okt. 1-re van kitűzve a transzfer! :wink: Rövidek a ciklusaim! :)
Hú, tényleg rád vár a műtét... azon túlleszel, utána már nincs messze a december! :)

Sannah,
jaj, nagyon szorítok, hogy legyen ebből legalább 3 szép petesejted! +++++++++++++
Tegnap odamentem már 1/4 8-ra!

Tobi,
++++++++++++++++ és gyere a hírekkel!!!

Kisfóka,
akkor mostantól megy a drukk!

Beu, Snufi,
nektek is lassan indulnak a történések! :)

Boni,
a szerencsecsomagban progiszuri van! :lol:

Fanni :P
akkor ezt bevésem!
Már csak 2 nap!!! :wink:
angel37
 
 


Coca :P
Harcika írta, hogy használhatom a szuri maradékokat. Úgyhogy még1x köszönöm szépen és a marcipános csoki sem marad el :wink:
Hogy vagy?

Angel :P
Én is megírtam Boninak a másikon :lol:

Lányok :P
Minden tiszteletem azé, aki tudja követni, hogy kivel, mikor és mi történik. Én sokszor elvesztem a fonalat... kivéve persze azokat, akiknél lombik vagy inszem van... de persze drukkolok mindenkinek!

Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Fanni :P
Láttam azóta! :wink:

Ja, a követéssel vhogy én is így vagyok... de igyekszem! :)
angel37
 
 


Jó reggelt!

Végre reggel megjött a mensim! :D
Tegnap elhoztam a gyógyszertárból a szurikat is! Most már szép lassan közeleg az időpont!

Fanni,
14-t akkor nyilvántartásba vettem, remélem nem jön közbe semmi! :D

Mindenkinek +++++++++++++++++++++++++++++++
Vendég
 


Fanni,
Nekem elvileg jó de persze nem 100% :roll:

Kisfóka,
Mennek a ragacsok szép babákat kaptál vissza :wink: Mi jól vagyunk köszi szépen nő a poci is hozzám képest nagy :D
Vendég
 


Jó reggelt lányok!!


Kisfóka mennek nagyn a drukkok!!++++++++++++++++

Én most szúrom magam a 21 naptól és várom hogy megjöjjön.
Eddig volt kis barnázásom de mostmár elmúlt így remélem nem ez akart lenni a menzsim. :roll:
Azt vettem észre hogy már két napja északa nagyon fáj a hasam de annyira hogy felkelek rá.
Ezt a szuri óta vettem észre remélem nincs összefüggésbe és az az érdekes hogy mindíg csak éjjel.
Másnap mindíg olyan érzésem van mintha izomlázam lenne.
Kicsit aggódom. :roll: :oops:

Kép

Kép
raniko
 
 


Szép Napot !

BAba!Akkor eggyütt megyünk :lol: Hipp-Hipp Hurrá

Kisfóka!++++++++++++++BAbaragi+++++++++++++++(((((Fókabébi)))))))

Zöldi!Ragacska+++++++++++++++++++++(((((((Zöldibaba)))))))


Sannah! Ébresztő kicsi Sana Babócák :D

Bella! Gratulálok a mikulásnak :wink:

Üdv !Dalmácia
dalmácia
 
 


Tobi,Coca,Kisfóka!
Babaragacsok indítva!+++++++++++++++++++++++++++++++++

Nekem végre van egy kis szerencsém a szerencsétlenségben,már alig vérzek és a hasam sem fáj.Tavaly nagyon görcsöltem és rengeteg vér jött,legalább idén azt megúszom. :)

Raniko!
Remélem az okosabbak majd tudnak neked valamit mondani a hasfájásodra. :wink:

Kép
Kép
mereszt
 
 


Raniko :P
A has nagyon sokféleképpen fájhat, így nehéz lenne megmondani, mi lehet a baj. Olvasd el a Suprefact mellékhatásainál, találsz-e ilyet. Ha a tűt helyesen tartod, tehát nem egyenesen beleszúrod a kb. 5-7 centis tűt merőlegesen a pocidba, hanem picit felfelé tartod, akkor semmilyen szervedet nem érheti el. (Megjegyzem, szerintem úgy sem, ha telibe hasbadöföd magad.) Talán érdemes lenne felhívni a dokidat.

Mereszt :P
Én is nagyon görcsölni szoktam. Ez most akkor tényleg szerencse :D

Pandus :P
Épp meg is akartalak kérdezni, jössz-e. :D

Bella :P
Miknek nem örül az ember, mi? :wink:

Lányok! Tobi ma ment vérvételre? :shock:

Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Bella,
akkor neked is mindjárt start! :)

Ranikó,
ha a szuri óta érzed, akkor lehet, hogy összefüggésben van, de egyáltalán nem biztos, hogy baj! Nem tudsz ezzel a kis vékonyka tűvel beleszúrni semmi olyanba, amiben kárt okoznál!
Megnyugtatásképpen megcsöngetheted a dokit sztem is! :wink:

Mereszt,
ez jó hír! :)
Nekem nem szokott így fájni (bezzeg PÉ-kor :shock: ), de biztos nagyon rossz lehet :?
angel37
 
 


Fanni,
Igen, ebben az esetben most igen! :D
Azért két hónap múlve ilyenkor már nem annyira örülnék neki!
:D


Angel,
Még nem, még egyszer szedek fogigátlót, mivel Mágusunk szabadságon lesz, illetve nekem is a munkahelyem úgy jött ki a lépés, úgyhogy csak okt. 23-tól indul a buli!
Vendég
 


Bella,
aha, értem! Azért így sincs már annyira odébb! :wink:
Én is nyáron a szabadság miatt szedtem 3 menetben huszonvalahányat! :wink: Április közepétől július végéig fogin éltem! :lol:

Mikortól nincs Krizsa doki? :oops:
angel37
 
 


Hinnye! Be sem kapcsoltam a gépet, el sem bírom olvasni, és apa már telefonál is, hogy hazajön ebédre. Pontosabban ebéd időben. A hűtőben csak egy citrom, némi szőlő, joghurt hegyek, és injekciók vannak...ebből még a Budai sem tudna mit összeütni! :lol:

Mentem hentesemhezhez!

Azért affelett nem tudtam átsiklani, hogy jók még a penek Fanni! :wink: De a marciscsoki csak poén ám! Bár Ranikónak is elsütöttem, és már másnap reményteljes szemekkel csengetett a postás...de nem adtam neki belőle. gonosz vagyok!
Kinek tehetek még szívességet?

Más: Holnap mennék óccsótesztekért. Senki többet, harmadszor? (Még mindig 84 Ft/db)

Kép
zölddisznó
 
 


Kisfióka,
drukkolok nagyon!!!!!! :D
Én is 2blasztót kaptam vissza és most egy a pociban.
Pihizz most pár napig, a blaszto a dokink szerint szinte rögtön besüllyed, úgyhogy tényleg vegyél egy jó könyvet és tedd magad vízszintesbe... :D

Kép
fendike
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?