Új privát üzeneted érkezett!

Mereszt,
A magneB6 görcsökre jó nagyon hatásos én is szedtem beülti után sőt még most is szedem ha fáj a pocim. Vörösbor pedig a barnázásra jó persze csak a jó minőségű :D
Vendég
 


Lafi, aranykavics köszönöm a segítséget! Holnap hívom a Mensm-t.
aranykavics, régen, pont egy éve volt 3. napi hormonvérvételem, ott a Tsh 2.75, Fsh 5.6 , LH 2.8 , Prolaktin 18.9 , Estradiol 161.8, Tesztoszteront 0.7 volt. Ezek mindegyike normál értéken belül van, kivéve a tesztoszteront, az egy kicsit alacsonyabb is. Állítólag ez pcos-nál pont magasabb.
Persze ez egy éve volt tudom.....

Viszont örömhír ez nekem, hogy nektek sikerült a baba! A sírást már abbahagytam :D , jöhet az új élet, új szemlélet!
Amíg ti szedtétek a metet, nem is jártatok a kaáliba????? Ilyenkor felfüggesztődik a stimulálás? Állítólag a stimu rontja az ir-t?
nani72
 
 


Pandácska!

Köszi.Mennyi magneB6-ot szedjek?Ha kolával iszom a vörösbort úgyis jó?Talán úgy nem hányom ki.

Kép
Kép
mereszt
 
 

 
 

Mereszt, Babim: Kép

"Reményből él a vágy s meghal, ha nincs remény.”
snufi
 
 


Sziasztok!

Mereszt,
Harcika jól tette, hogy helyrerakta, akkor én már csak annyit hozzá, hogy igenis tessék utánanézni: teszt és vérvétel! :wink: ++++++++++++++++++++++
Meg egyébként is, a fogdoki néni is megmondta! :wink:

Vörösbor ill. MgB6 tanácsokkal is látom már el vagy látva! :) Nekem a doki napi 3x2-t írt elő beülti után MgB6-ból.

Baba, Tobi, Z.coca :) :) :)
drukkolok! ++++++++++++++++++++

Fanni :P
még 4 nap!
angel37
 
 


Dalmi :P
Nem kaptam meg :?

Nem tudom nem leírni, amit az én férjem mondott a bőrfoteles/videos+ kiegészítő személyzetes javaslatra.
Nos, neki a bőrfotel és a video nem is kell :lol:
Utána elővettem a sodrófát természetesen 8)

Jövök délután, most mennem kell!

Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Mereszt, a jóminőségű bort nem szabad kólával elrontani. Próbáld meg, persze, ha nem megy, hagyd. Én néha még mai napig is a tokajit iszom, ha fájok.
Magne b6-ból én 3*1-et szedek, de ha görcsölök még most is, vagy felbasznak a melóhelyen agyilag, bekapok még egyet, 3*2-t is lehet szedni.
Gyógyitárban recept nálkül adják.

Nani 1 év alatt változik a világ...sajnos. Új eredmények kellenek!
A stimu rontja az irt, mármint bizonyos gyógyszerek. Nem mondom hogy fel kell függeszteni, de szerény véleményem szerint ki kéne magad vizsgáltatni, nem sok idő....és ha tényleg ir-es vagy, márpedig nagyon úgy tűnik, akkor szeded a metet és a stimu is jobban hat.Én hanyagolnám a stimut egy időre....hogy biztos legyen és ne lőjj el x inszemet....
Vendég
 


Ja és az inszem meg a stimuk alatt is szedni kell a metet!!!
van olyan szemlélet, hogy a 12. terhességi hétig végig, van aki + után abbahagyatja, van aki végig szedeti, egyén és doki függő.
én végig szedem....Kavicska nem tudom meddig szedi.
Vendég
 


Csajok,
én nem tudtam eldönteni, hogy holnap inkább korán menjek UH-ra, vagy dél körül... pedig most már jó volna! :wink:
Gondolom sokan vannak, bármikor megyek... de hogy mégis mikor jobb talán egy kicsivel... na mindegy, tudom, kiszámíthatatlan... Ezt jól megbeszélgettem magammal! :lol: Csak még mindig nem tudom... :roll:

Fanni :P
azért apa nem lett nagyon kék-zöld, ugye? :wink:
angel37
 
 


Mereszt

én is barnáztam a teszt előtt 3 napig. és a hasam is görcsölt nagyon.

Zsuzsi

Kép
zsuzsi73
 
 


Köszönöm a sok bíztató szót.

Kép
Kép
mereszt
 
 


Sziasztok

Mereszt
Magne B6: velem a Mágus már a beültitől szedette és még most is szedem
vörösbor: értágító hatása is van, ha el nem felejtem minden este iszok 1-1,5 dl-t, ezt is a Mágus ajánlotta (igaz ezt azért - remélem nem haragszik meg itt rám senki- mert Ákosnál a terhesség végénél annyira rossz volt az áramlás hogy a 34. héten már haza sem engedett a másik dokim, bent tartott), és erre ajánlotta Mágus a vörösbort, igaz én csak az édes borokat tudom meginni, így vörösből is csak édeset iszom, szerintem ha nem tudod meginni magában akkor nyugodtan kólázzd be! :lol:
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

és persze MINDENKINEK
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Sziasztok

Erika

Kép

Kép
erika13
 
 


Mereszt, Baba, Coca
babatapik +++++++++++++++

Mereszt, Baba
minden okés lesz :wink:
teszteltek?

(nálam most nincs semmi jel)

KépKép
tobi
 
 


Jó "reggelt"!

Mereszt! Irgum-burgum!
Jó lenne, ha Dórika is elkísérné majd kistestvérét a talira!

Babi! Látom, neked is barna babád lesz! :lol: Nekem van egy ismerősöm, akinek félvér gyereke született. ...Hát, ő nem örült neki annyira, mint ti fogtok!

Nani! Örülök, hogy jobb a lelked.

Angel! Köszi, ideért a drukk! Neked ki a dokid? Én K. dokihoz mindig 1/2 8 körül szoktam menni, akkor nem kell sokat várni.

Fanni! Férjformálásba én is beszállok! Mármint a tiédbe - bár gondolom, egyedül is jobb belátásra bírod! :lol:

Lafi! Nekem is 3*2-t kell szednem. Ha nagyon görcsölget valaki, no-spa is mehet.

Zsuzsi! Olivérről kérünk képeket!

Hajrá erika! Hogy viseled az egyre fogyó napokat?

Tobika! Legalább Te tesztelj, mert ezek a szado-mazo csajok megőrjítenek bennünket! :lol: Szurok hegyek!

Kép
zölddisznó
 
 


Megyek az ügyeletre, mert Choragon-elvonási tüneteim jelentkeznek! :lol:

Kép
zölddisznó
 
 


Sziasztok!

Jobban vagyok.

Mereszt, Tobi, Baba, Zöldi nagy drukk!++++++++

Szeretnék megköszönni mindent nektek!!!!

Illetve nagy köszönet Szmatona dokinak, hogy gyorsan intézkedett, Atalay doktor nőnek, hogy éjszaka rohant, Szabó dokinak, aki ugrott azonal, a nővéreknek a MÁV-ban, Harcikának, hogy tartotta bennem a lelket, legfőképp Nektek!!!!!!!

A talira én is mennék. :roll:

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Hanna nincs mit megköszönnöd!Pihengess még!
Vendég
 


Szia Lafi!

Értettem. :wink:

Fekszem, a drága uram, mos, porszívózik, mosogat. Annyira édes.

És főőőőőzzz. Virslit. :lol: :lol: :lol:

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Sziasztok

Zölddisznó
egyre fogyó napok: hát már kicsit hajtanám a napokat, mert az újjaimat már alig bírom használni, folyamatos zsibbadásban vannak, a dokim azt mondta lehet ez még rosszabb is, de majd elmúlik. Csütörtökön megyek UH-ra kiváncsi vagyok hogy haza fog-e engedni, vagy megint bérelek pár hétre 1 ágyat a klinikán.

Hanna
hogy milyen rendes férjecskéd van! Az enyém nem is tudom hogy mikor takarított utoljára.

Sziasztok

Erika

Ui: mindenkinek +++++++++++++++++++++++++++++++++++
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Kép

Kép
erika13
 
 


Fanni! :D
Nem voltunk hétvégén, mindjárt visszaolvasok, csak a tábliba szeretnék jelezni, hogy nekem az október 12, 14 lenne jó valszleg! A 13 azért nem jó, mert Téged mindenképp szeretnélek megismerni ha már elmegyek! :P

Kép

Kép
donika
 
 


Z.coca,
K. doki többmindenki is lehet a Kaáliban :) , de én is ahhoz járok, akihez te! :wink: Egyre inkább én is a korai időpontra hajlok, munka szempontjából talán ez a jobb...
Így még össze is futhatok a vérvételessekel! :wink:

Hanna,
tényleg nincs mit köszönnöd! :wink: A talira várunk, írd meg Fanninak, hogy melyik időpontok jók, és beírja a talis tábliba!

Erika,
hú te már mennyire a finisben! :)
angel37
 
 


Jelentem:nem tesztelek és kész!
Ha ott a baba, akkor holnap is ott lesz! Harcika majd megmondja!
Angel! Én 7-re megyek, ha korán jössz, összefutunk.

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Sziasztok Lányok!!!

Csak egy fél percem van holnap viszont visszaolvasok mindent!!
Coca egs a csökikát amit igérek azt betartom!!! :wink: :wink:

Hanna nagyon örülök hogy már jpbban vagy sokat aggódtunk érted!!

Velem semmi extra!
A szomszédom akis sajna sulyos cukorbeteg tegnap megtanitott egy pár szuris trükre hogy hova szabad hova nem szabad adni és hogy fáj kévésbé.
Északa 3 körül igen rosszul voltam nem tudom miért! :(
Még mindig barnázok vangy 4 napja de már igazán megjöhetne!!!


Puszi mindenkinek holnap jövök!

Kép

Kép
raniko
 
 


Baba! :D
Nagyon drukkolok holnapra!

Hanna! :D
Örülök, hogy otthon vagy, a férjecskéd tényleg nagyon aranyos! Pihenj sokat, és vigyázz magadra!!!!

Tobi, Mereszt! :D
Nagyon szurkolok, a vörösbort nekem is ajánlották, ugyanis fájt a hasam nem is kicsit, barnázgatásom is volt kb. 1 héten keresztül!
Szóval nem feladni Mereszt!!!!! :P

Kép

Kép
donika
 
 


Sziasztok!

Mégegyszer kösziiiiiiiiiiii!!

Fanni! Nekem bármelyik időpont megfelel.

Baba! Ha szabad ilyet kérdeznem, meddig voltál otthon? Holnapra drukk!+++++++

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Hanna,
örülök, hogy már jobban vagy :)

Coca,
hááát én is a szado-mazo híve vagyok, bocsika :P

Most azon tűnődöm, hogy holnaptól menjek dolgozni vagy sem. Házidoki azt mondta, hogy a vérvétel eredményével menjek vissza addig táppénz. Főnököm viszont már számít rám, de tiszta dili van odabenn. Mi a szöszt csináljak? :roll:

KépKép
tobi
 
 


Tobi, Te hánykor jössz?

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Baba,
én majd csak szerdán fogok menni

KépKép
tobi
 
 


Tobi :P
Még 1 napot ki fog bírni nélküled. Ha sokkolni akarod, akkor maradj még 2-t. Ha azt szeretnéd, hogy nagyon várjon vissza, akkor maradj még 3-at :wink: Ha babás vagy, ahogy remélejük, akkor meg vissza se menj ehhez az idegbeteg főnökhöz :roll:
Ha rendesen bejelentett munakehelyed van, a tp nem sokkal kevesebb, mint a fizetésed...

Hanna :P
Jó, hogy itt vagy. Én küret után 3 napig nem mentem dolgozni. Azt is csak azért, mert én másnap ugyan már hazamentem, de a kórházi nyilvántartás szerint 3 napig voltam bent...

Donika :P
Köszönöm! Ez nagyon édes volt! Beírtalak.

Angel :P
A helyzet az, hogy ő 30 cm-vel és kb. 60 kg-vel erősebb nálam. Így a sodrófa meg én még mindig kevesek vagyunk ellene 8) Nade ha Coca :P jön segíteni, máris megoldódik a probléma :wink:
Drukk a holnapi UH-hoz, bármikor is mész :)

Mindjárt jön a friss tábla is!
Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Dalmi!
Majd írj újra, mert nem kaptam meg a privid. Így a táblába sem tudtalak még beírni!
Remélem, a többiek is jelentkeznek majd. Eddig az okt. 14. vasárnap vezet, de mindenkit nagyon sajnálnék nem látni, aki aznap nem ér rá :(
Megjegyzem, magam is kicsit kómás leszek, mert elző nap esküvőre megyünk.
Kép
Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Fanni, ha vasárnap lesz, igyekszem elmenni azért jó?Mert szeretnélek Titeket megismerni, majd otthonról korábban indulunk el és max pénteken hamarabb megyünk le.Addig meg majdan kiderül, melyik nap lesz jó nektek.Akármelyik is, megoldom.

Az hogy hol lesz?Agyaltál már rajta?Valahol a központban kéne....
Vendég
 


Lafi :P
Szuper!
Dalmácia írta, hogy tud egy helyet a Belvárosban. De egyébként 2 éve a XI. kerületben, egy Tranzit Cafe nevű helyen találkoztunk, ami nagyon jó volt. Parkolni is lehet, tömegközlekedve is jól megközelíthető és baba-barát volt, mert jó lenne, ha babucik is jönnének... Mondjuk 2 év alatt ez a hely meg is változhatott, de ha biztos az időpont, meg is tudom nézni.

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Fanni,
kösziku :wink:

KépKép
tobi
 
 


zaFAnni! Nekem minden időpont jó,ha oda megyünk amit Én írtam, akkor a pénteket lekellene húzni mert akkor oda nem tudunk menni :cry: Szeretném ha egy helyen lennénk ,nem szanaszét a presszóba :lol: De Nekem minden jó :D Ott van légkondi meg elszívás ,de ha sokan vannak nagy a füst :( Azért gondoltam a hétvégére.

Üdv Dalmi
dalmácia
 
 


Szép estét mindenkinek!

megjöttünk anyóstól :D

Fanni, nekem az október 14 a jó, lécci könyveld a táblába, köszi. Egyedül mennék, babáknak örülnék
allegrobarbaro
 
 


sziasztok!

coca: drukk+++

baba: drukk holnapra++++

nani: legalább kiderült a baj, és aztán majd jön a baba :wink:

mereszt: drukk+++++

tobi: drukk neked is+++++

rólam: holnap mennénk a kaáliba, de délelőtt fel fogom őket hívni, és lemondom az időpontot, mert még mindig beteg vagyok, naqgyon köhögök. :( pedig jó lett volna megbeszélni a hogyan továbbot.

katica
katica30
 
 


Fanni, küldtem 2 e-mailt, túl nagyok...

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Katica, jobbulást!

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Baba!
A citromail-es címemre? Mert itt, priviben csak 1 rövidet kaptam! (Ott meg még semmit.)

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Fanni,
nekem okt. 13-14 is jó!
Köszi :D

Nagy drukk a vérvételekhez!!!!!!!!!!!!!

Kép
fendike
 
 


Várjunk holnapig, de szerintem ebből 14-e lesz! :P
Naaaa, Coca, Tobi... tessék átszervezni a dolgokat :twisted:

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Baba!
Írok privit!

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Fanni,
Okt 14 vasárnap? Mikor kezdődne? Anyáék kora délután szoktak haza indulni. Nem ígérek semmit de rajta vagyok az ügyön.

Visszatérve, főnök rendes csak hóvégi őrület van

Joccakát!
pusz

KépKép
tobi
 
 


Fanni, majd kicsinyítjük v. tömörítjük. Valamelyik nap, talán holnap és újra elküldöm, ha egyet sem kaptál.

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Tobi :P
Szeretem a konstruktív hozzáállást :wink:

Baba :P
Egy sem jött át :( de írtam privi.

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


A Tranzit viszonylag jó hely még most is, csak soka ember 1 asztalnál nem tom hogy fér el....amikor nekünk volt ott topiktalink (pcos tali) akkor kb 10en voltunk épp elfértünk....
Vendég
 


Fanni! Nekem nem valószínű, hogy jó a 14. Családi összeröfi van, és vidéken. Miattam raktuk vasárnapra, mert amúgy szombaton szokott lenni. Szurkoljatok, hogy a tesóimnak közbejöjjön valami, mert akkor elhalasztjuk!

Kép
zölddisznó
 
 


Baba!

Reggel drukkolni fogok! :wink:

Kép
Kép
mereszt
 
 


Harcika!
Írtam privit!!
:)

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Sajnos nekem lett igazam és megint kimaradok a zebra osztásból... :cry: :cry: :cry:

Baba!
Rajtad a világ szeme!!!!!HAJRÁ!!

Kép
Kép
mereszt
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?