Új privát üzeneted érkezett!

Bőrfotel, videó, kisegítő személyzet. :D Persze, ezek jó dolgok...
hanna30_apa
 
 


sziasztok!
Néhány napot kihagyok és mennyi minden történt !!!!!!
Hanna,annyira izgultam miattad! nagyon sajnálom.

Nálam most az az új hír, hogy elmentem önszorgalomból terheléses vércukor és inzulinvizsgálatra, mert már kikészülök, hogy évek óta mindenünk jó, de baba sehol. A házidokim szerencsére diabetológus , ő küldött el vérvételre.( egyik nőgyógyászom sem kérte ezt a vizsgálatot!)
Éhgyomri értékeim jók, de a terhelésre megugrott a vércukor, az inzulin pedig az egekben van! Inzulin-rezisztencia, vagy mifene! Van valakinek köztetek ilyen?????? Állítólag ez okozhatja a meddőséget. Nagyon elkeserít ez az egész... Egyáltalán van értelme így stimulálni, vagy inszemezni? Ha tudtok, segitsetek!
Talira én is szívesen mennék.puszi
nani72
 
 


hanna30_apa!

Látom találtunk olyan témát ami téged is lázba hozott! :wink: :lol:


Fanni!

Nekem is jó bármelyik nap.Viszont valoszínű,hogy csak egyedül megyek,mert Dórika 19:00-kor már fürdik-alszik.

Nani!

Ne keseredj el!Lehet,hogy nem is annyira vészes a helyzet,mint ahogy így elsőre tűnik.Biztosan van rá valami megoldás.
Szorítok.

Kép
Kép
mereszt
 
 

 
 

hanna30_apa!

Most esett le,hogy mit írtál!Kisegítő személyzetről szó sem lehet!!!
Hanna tud erről?

Nani!
Eszembe jutott,hogy 2 olyan ismerősöm is van akinek az IR értéke magas,de egyiküknél sem ez van megjelölve a meddőség okának.Jelen pillanatban szednek rá gyógyszert.
A fenti sorokat persze ne vedd orvosi szakvéleménynek.

Kép
Kép
mereszt
 
 


[quote="hanna30_apa"]B írta:hanna30_apaőrfotel, videó, kisegítő személyzet. :D Persze, ezek jó dolgok...


Álmodozunk? álmodozunk?

kisegítő személyzet = Hanna :wink:



NEM leszek hétvégén, mert eskire megyünk vidékre.



ÉS egy kis ragasztó azoiknak, akiknek most szüksége van rá!

Kép
Vendég
 


Nyuszi,
lecsusszan minden este a vörösborocska, meg megy 3×1 Magne B6. Köszi a tanácsot, pihiztem este azért nem jöttem.

Baba, Mereszt
kamionnyi babatapi indítva +++++++++++++

Fanni :P
tudom Drága, hogy nem feltétlenül jelent rosszat, csak ilyenkor hajlamos vagyok elkeseredni (természetes, hogy nyugtatgatni, lelkesíteni fogunk :wink: ) Nagyon szorítok, hogy sikerüljön! És fog is! :P
Nekem a szeptemberi időpontok szupik. Októberben ebben az időpontban jönnek a szüleink.

Nani,
Mágus engem is elküldött inzulin-rezisztencia vizsgálatra. Cukor az jó volt a 2 órási inzulin értéke a felső határérték fölött volt pár tizeddel. Megkonzultáltuk és visszafogtam a cukorfogyasztást meg savanyú gyümiket ettem. Azért nyáron becsúszott néhány fagyizás, meg csokika. :)

Boni,
jó mulatást! :)

pusz

KépKép
tobi
 
 


Sziasztok!

Raniko: Drukk a szurikhoz!

Baba:
Kibírod még 2 napig? Tesztelsz vagy vérvételre mész? Addig is küldöm neked a babaragacsokat+++++++++++++++++++++++

Fanni:
Nagyon jó ötletnek tartom. Annak ellenére hogy 200km-re lakom Pesttöl. De ha én is jól leszek és az időpont is jó mi is elmennénk. Pocakosok is mehetnek? Délután megbeszéljük az időpontot a párommal. De nagy valószinüséggel csak az okt.időpontok jok.

Hanna-apa: Bevenné a kispocid ugye? / a kisegítő személyzetet/

Nani:
Nekem a terhesség hozta ki a cukorproblémát. A terheléses cukrom eredménye 1órás 11,4 ---- 2órás 10,6 volt. Azóta diétára vagyok fogva

Boniko: Jó mulatást hétvégére!!!

Tobi: Pihizzél sokat. Jobb már a helyzet vagy még görcsölsz?

Kép



Krisztián 8 hónapos
Nyuszipuncs
nyuszipuncs
 
 


Hanna-apa :P
Ha ezt Hanna olvassa majd! :twisted:
(nade az én férjem is miért ezt hiányolja mindig leginkább? 8) )

Lányok :P
Vezetgetem a tali táblát, ma este felteszem, meg mindig, amikor sok a beírás/változás. Ha vasárnap lesz a kiválasztott nap, akkor akár 4-kor is talizhatnánk és akkor talán a kicsiket is jobban el lehetne hozni. Babázni szeretnék 8)

Oh, most látom, hogy már csak 5 nap és kezdhetem lyuggatni magam :shock:

Baba :P Mereszt :P Tobi :P
Közeleg a tesztnapotok. Nagyon szeretnék zebrát adni nektek! Ezt üzenem a pocilakóknak!

Coca :P
Remélem, jössz majd beszámolni, hány emrikének szurkoljunk, s ment-e közülük valaki sítáborba? :wink:

Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Sziasztok!

2 hírem van, egy jó és egy kevésbé jó!

A jó: ITTHON VAGYUNK!

A kevésbé jó: Olvassa a fórumot :)

Szerencsére tudja, hogy csak a pofám jár :)
hanna30_apa
 
 


Sziasztok Csajok!!!!!!!!!

Köszi mindent!

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Sziasztok!

hanna30_apa!

Akkor ez a lebukások napja.... :?


Hanna!
Nagyon örülök,hogy otthon vagy,szerető apuci karjaiban.
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++


Sajnos én is egyre többet görcsölgetek,na nem olyan nagyon de akkor is...Szerintem meg fog jönni. :cry:

Coca!
Mi van veletek?

Tobi,Baba!
Babaragacsok indítva!++++++++++++++++++++++++++++++

Kép
Kép
mereszt
 
 


Fanni:
Nem tudom sikerült-e előzőleg beírnod a táblába a szülés kiírásának időpontját? De ha nem küldöm mégegyszer. 2008.03.04.Köszike

Hanna: Gratula hogy már otthon vagy!!!

Hanna-apa: Lebuktál!!

Mereszt: Kitartás. Tesztelsz vagy vérvételre mész?

Kép



Krisztián 8 hónapos
Nyuszipuncs
nyuszipuncs
 
 


NANI, NEKEM IS EZ VAN, INZULINREZISZTENCIA A NEVE ÉS IGEN A MEDDŐÉGHEZ KÖZE VAN!!!!!!!!
MÁSNÉVEN PCOS=POLICISZTÁS OVÁRIUM SZINDRÓMA.

SZEMÉT BETEGSÉG, ÉLETED VÉGÉIG KITART SAJNOS.

DE

VAN RÁ GYÓGYSZER, ÉN AZT SZEDEM ÉS A MÁGUSSAL MEGKONZULTÁLVA AZ ENDOKRINOLÓGUSOM AJÁNLÁSÁVAL SZEDEM, DE MÁGUS EMELTETTE AZ ADAGOM ÉS A LOMBIK ELŐTT SPONTÁN LETTEM TERHES, ELZÁRÓDOTT VEZETŐKKEL ÉS LASSÚ KATONÁKKAL (OAT SZINDRÓMÁS A FÉRJEM, VAGYIS NINCS SOK ÉS LASSÚAK).

SZÓVAL VAN REMÉNY!NEM IS KEVÉS.SZEMÉT BETEGSÉG DE GYÓGYÍTHATÓ!
Vendég
 


ja és Nani olvasgasd:

www.pcos.hu
www.mensmentis.hu (ez egy magánklinika, én ide járok, az orvosai tökéletesen profik, van vérvizsgálat pézért igaz, de másnap eredmény mindent tudnak nézni vérből ha kell)
Vendég
 


a nők 35%át érinti a betegség, sokan nem is tudnak róla....

mennyi lettek az értékek???
nekem cukor akkor jó volt, az általában mindenkinek jó, de az inzulin rossz (nekem éhomi 17,8, 2 órás 156 mely utóbbi rengeteg!!!és ebből faragtunk le sokat fél év alatt és akkor lettem terhes)
Vendég
 


UFF!

Hinnye mennyit írtatok egy nap alatt. :lol:

Hát én most keltem fel először tegnap hazaérkezés óta. Apa nincs itthon, és fél óránként telefonál. Ha nem kapom fel egy csörgés után, akkor messzemenő következtetéseket von le belőle: "az asszony elhagyta az ágyat". És akkor nekem annyi.
Bekészített nekem két napi élelmet a hűtőbe...na, az már nincs meg. :wink:

3 röfi van a hasamba, 2 eszkimóföldön "nyaral".
Köszi a rámgondolást.

Az én "donorom" azt mondta, hogy csak bemegy az újságoskoz, rám gondol, és már tele is a tégely. :wink: Hát nem édes a kis hazudósom?

Puszmók, ragacs, bátorság, türelem, pihenés...osszátok el!

Ja, én a jövő hét péntek/szombat/vasárnap-jára szavazok.

Kép
zölddisznó
 
 


Sziasztok!

coca, baba: mennek a drukkok++++

fóka: drukk a beültihez. msnre én próbáltalak felvenni. én is szegedi vagyok.

nyuszipuncs: örülök a jóhíreknek.

hanna:örülök, hogy újra itt vagy. pihizz még sokat!

raniko: drukk a szurihoz!

dalmi:azért próbálj néha pihenni is!

fanni: nekem az októberi időpontok jók.

boni: jó szórakozást!

mereszt: kitartást! drukk++++

rólam: még mindig beteg vagyok. hangom már egy picit jobb, de eléggé köhögök.

katica
katica30
 
 


Helló!

Tobi: drukk!!!

Hanna: pihengess!

Fanni: privi ment.

"Reményből él a vágy s meghal, ha nincs remény.”
snufi
 
 


Ranikó! Mindet behakapesziztem! Apa 5 percen át röhögött, amikor kinyitottuk a postaládát. Sajna ő bontotta, és elolvasta a levelet is. Végig. Hiba volt! :wink: Kösziiiiiiiiii

Kép
zölddisznó
 
 


Aki még kér óccsó tesztet, jelentkezzen!

Kép
zölddisznó
 
 


Sziasztok!

Tobi!

A görcs még jó jel is lehet! Nagyon drukkolok! Mikor terhes lettem a Dorcival én az összes mensis tünetet produkáltam.

Baba!

Neked is fel a fejjel, nem elkeseredni előre!

Mereszt!

A te tüneteid is biztatóak :)

Fanni!

Majd ha aktuális lesz tuti beidézem neked, amit most írtál a lányoknak :twisted: :twisted: :twisted:
Talira a szept. 29. és az okt 13. kivételével mindegyik jó. Férjet, gyereket csak külön kérésre hozok :)

Nani!

Legalább kiderült, hogy mi a baj... Azért nekem ez kétségbeejtő, hogy neked kell kijárni, hogy végezzenek el egy vizsgálatot, nem?

Hanna!

Jó, hogy újra otthon lehetsz :)

Coca!

Jó fej "donorod" :wink: Drukk a kiscociknak :)

Katica!

Jobbulást!

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Megyek, megsétáltatom röfiket. Szépséges délutánt Nektek!

Kép
zölddisznó
 
 


Sziasztok!

Baba, Tobi,
nem ám elkeseredni! Még semmi de semmi nincs veszve! :wink:
++++++++++++++++++++++++

Mereszt,
még egy pár tapidrukk! :wink:

Coca,
drága párom engem is ezzel kábít :lol:
Drukkok indulnak!

Nani,
:( én is azt kérdeztem volna, nem tudsz-e PCO-dról... De legalább tényleg megvan a bibi!

Évi,
hátha erre várnak a kiskölkök! :wink: Már tudják, mi a jó! :lol:
Lassan nálad is beindul a menet!

Hanna,
örülök hogy otthon vagy! :) Gyógyulgass!

Fanni :P
arany vagy! :lol:
Szept. 30; okt. 12 és 14 jó nekem!

Kapcsolt árut nem viszek, csak pocakban, ha későbbi időpontot választunk! :lol:

Neked még 5 nap!!! :)
angel37
 
 


sziasztok!
Lafead, 4x szúrtak a terhelésnél, Ezek az eredmények:
Vércukor éhomi 5.4, 30perces 8.8 , 60perces 8.1 , 120 perces 6.2.
Inzulin éhomi 18.6, 30perces 110 ,60perces 155 , 120perces 111.
Azt mondták leletkiadáskor, hogy meglehetősen magas az inzulin! Mivel van egy kis túlsúlyom, a vércukor nem annyira gáz.
Tiszta depi vagyok, akkor az eddigi dolgaim tök fölöslegesek voltak?
Ma kéne kezdenem a clostit a következő inszemhez, de nem fogom beszedni, mert így nincs is értelme! :(
Én a Szmatonához járok, most hozakodjak elő neki, hogy nem akarok inszemet addig míg ez az inzulin nem rendeződik? Tanácstalan vagyok.
Egyébként a felmenőim közt rengeteg a cukorbeteg, nekem sose volt cisztám , ezért se gondoltak a pco-ra, még stimukra is jól reagáltam...
Elkéne egy jó endokrinológus is, ajánlották már mások is a Mensm-t, fel is hívom őket hétfőn, hogy mit ajánlanak erre.
Ha tudtok valamivel okosítani, szívesen veszem!
puszi mindenkinek
nani72
 
 


Igen,értem, nem elkeseredni. Majd hétfőn kiderül. Nekem eddig nincs kifogásom egyik időpont ellen sem a talira.

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Nani!

A Szmatonának szerintem nyugodtan előhozakodhatsz a halasztással.
Nekem tavaly a sikertelen lombik után felajánlott egy időpontot a következőre és nem sértődött meg amikor mondtam,hogy 1 évig pihentetni szeretném a szervezetem.
Okosítani nem tudlak,csak ne pánikolj.Hívd fel hétfőn azt a klinikát és majd ők kiokosítanak.+Probáld meg a jó oldalát nézni a dolgoknak:Most derült ki és nem több év múlva.Lehet,hogy akkor már számos lombikon is túl lennél. :wink:
Fel a fejjel.

Kép
Kép
mereszt
 
 


Nani, havd fel a klinikát,kérj időpontot egy endokrinológidtó, Tűű doki profi de 2 hónap nála a várakozás, Breyer drnő meg Tűű doki neveltje, még új, de tudja mi a dörgés, ugyanazt alkalmaza mint a Tűű, nála nincs várakozási idő, mindkettőt csak ajánlani tudom, kicsit drága asszem, de megéri.ők foglalkozni fognak veled. pcosok nem reagálnak a clostyra amíg nem kezelik őket, csak fokozza az inzulinrezisztenciát, és jön az ördögi kör.
a cukrod normális, ami normális pcos-ban, terhesen lesz magas (nekem is az lett, kijött a terhességi diab).
az inzulinod nagyon súlyos inzulinrezsztenciára utal!!!!!
Ha kapsz időpontot, vigyél 3 cn női hormonokat, és a terheléses eredményét. Aztán kapsz rá gyógyszert az tutti.

Hidd el, örülj, hogy megvan mi a baj, mert van rá megoldás. Én 4 hónap gyógyi után lettem terhes, pedig 4 évig vártunk a csodára!!!!És nagyon erős kiskölköt csináltunk, strapabíró gyrek lesz!

Sajna, életed végéig kell ezt a gyógyit szedned, de megéri, hidd el!
Vendég
 


Sziasztok Lányok!

Hanna, végre otthon! Már nagyon vártam, hogy írj.

Harcika, én még nem is reagáltam a változtatásokra, de most megteszem: én is nagyon örülök ezeknek, és ezzel mindenkivel jót tesztek. A pácienseknek és Nektek is nyugodtabb lesz az életetek. (Amikor legutóbb voltam, még nem volt meg a tel.szoba, és te intézted a telefont is, meg a sorban állókat is, meg még, ha jól láttam jött új munkaerő is... Nem csoda, ha elfáradtál. Mikor pihensz te egyáltalán?)

Lányok, már túl vagyok 2 szurin. Jól megy, csak a lehetőséget nehéz megtalálni rá a 6 éves mindenhová utánam jövő, kíváncsi és imádott lányom mellett. " (A punkcióra, meg az ET-re is jönne, ha lehetne, mert kiváltképp érdekli, hogy mi hogyan kerül ki onnan, és hogyan jut be oda :roll:
Az újságos szobáról még nem tud, de ha az kiderül :oops: :roll: Pedig ki fog, de talán akkor már nagyobb lesz.

Raniko, hol vagy? Szuri megvolt?

Fanni, Jövő héten nem győződ majd osztani a zebrákat.

Mereszt, tünetekkel ne foglalkozz, jelenthet jót is. Nem traktállak a saját történetemmel. Csak ne figyeld a tüneteket. Majd a vérvétel után derül ki a 100% eredmény :)

Szép estét: Véda
Vendég
 


Nyuszi,
Már jobb, habár a cicfájás most nem olyan intenzív, jajjjj állítsatok le :mrgreen: , mikor lesz már szerda?

Fanni :P
biz ám, szeretnék zebrát kapni (írhatom ezt a többiek nevében is, ugye :wink: )

Coca,
pihizz, babaragacs ezerrel +++++++++++++++ :)

Hanna,
örülök, hogy már otthon vagy! pihizz sokat és minél hamarabb gyógyulj meg!

Baba, Mereszt
megvárjátok a vérvétel eredményét? Teszteltek?
Mereszt,
nem fog megjönni!!!!!

Katica,
jobbulást! :)

Snufi, Angel, Évi
köszi a drukkokat

Évi,
úgy legyen ahogy írtad :wink:

KépKép
tobi
 
 


Csajok :P

Így néz ki a tali tábla eddig: (vezet a 2 vasárnap és az októberi péntek, fej-fej mellett)

Kép

Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Fanni, végülis, hogy látom,hármunknak nem lenne jó a péntek, ha szombaton megyünk haza, akkor nekem jó a péntek is, szóval legyen okt 12 péntek...totál mindegy nekünk, melyik nap megyünk haza!!!

Panduska, te nem jössz??
Vendég
 


Fanni! Nekem eddig minden jó.

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Sziasztok!

Coca: Drukk a 3 kiscocának. ++++++++++++++++++++++++

Fanni:
Nekünk az októberi időpontok lennének jók. Apával együtt mennénk. Bár már látom be is írtad. Köszi

KATICA: JAVULÁST MINNÉL HAMARABB


Baba , Tobi : Kitartás!!!!++++++++++++++++++++


Mereszt: ++++++++++++++++++


Hanna: Örülök hogy otthon vagy. Pihizzél

Kép



Krisztián 8 hónapos
Nyuszipuncs
nyuszipuncs
 
 


Sziasztok!

Nem megyek hétfőn vérvételre,mert elkezdtem barnázni.Fölösleges 4 órát utaznunk egy rossz hírért. :cry: Most nagyon szomorú vagyok,de holnap majd még írok.

Kép
Kép
mereszt
 
 


mereszt: menj el a vérvételre! pihizz addig is sokat! sokszor olvastam már, hogy vki barnázott, és mégis babás lett. drukkolok nagyon+++++

katica
katica30
 
 


Sziasztok Lányok!

Szorgalmasan olvasgatlak benneteket, csak ritkán van energiám írni. :?

Hanna!
Nagyon drukkoltam. Örülök, hogy túl vagy rajta és jól vagy! :)

HannaApa!
Úgy tünik ez pasi vonás! :lol: Lásd. férjem uram! :lol:

Nani!
Ez valóban nagyon súlyos IR (inzulin rezisztencia)!
Nekem is ugyanez a baj. Pedig rajtam nincs túlsúly (BMI:19,75)
De hidd el örülni kell annak, hogy végre megvan a baj forrása! És erre van megoldás is!

Azért még megkérdezném, hogy más hormont néztek e? LH, FSH, progeszteron, prolaktin, cortisol, pajzsmirigy hormonok???

Érdemes lenne elmenni a Mensmentisbe! Profik és profin dolgoznak (én dietekus tanácsadáson vettem részt, már babásan).

Az IR kezelésében három pillér van:
1., metformin tartalmú gyógyszer
2., diéta (ne éhezést érts ez alatt)
3., rendszeres testmozgás

Én a két utolsót kihagytam és másfél év kezelés után jött a baba, de kellett az inszem.

Tudom nehéz ilyet kérni, de NE rágódj azon, hogy min mentetek már keresztül sikertelenül. Mert az akár sikerülhetett volna.
Hanem előre kell nézni. Megvan a gond. Lehet kezelni. És lesz kisbabátok!! :D

Minden tesztelés és beültetés elött állónak :D küldöm az összes drukkomat!!!

Puszika Mindenkinek.

14+4
Vendég
 


dietetikus... meg kellen tanulni helyesen írni... épp ideje lenne :oops:

Mereszt!
Amíg nem piros!!!!!
Vendég
 


Úgy tünik ez pasi vonás! :lol: Lásd. férjem uram! :lol:

Akkor megnyugodhatok, nem egyedi típushiba :)
hanna30_apa
 
 


Mereszt,
nem feladni!!!

KépKép
tobi
 
 


[quote="fanni73"]C írta:fanni73sajok :P

Így néz ki a tali tábla eddig: (vezet a 2 vasárnap és az októberi péntek, fej-fej mellett)

Kép

Fanni
FAnni ! Írtam Neked privit üzit ,a jelek szerint nem kaptad meg???Mert nem vagyok a táblicskuba :-(Közben beszéltem a lányokkal ,csak szombat -vasárnap lehet időpontot választanunk:-( mert nagyon sok a vendég ,így nincs asztal foglalás ,de Nekünk megengedik a hétvégét :wink: :lol: hétvégeket :oops:


KAtica ! Pihenni is szoktam :wink: Egy hétig ,azért az már tetszik :D üdvözlet :wink: Remélem találkozunk :wink:

Hanna!Nagyon szuper vagy ,ilyen gyorsan hazamenni ,ez igen gyógyitó puszikat küldök Neked :wink:

Harcika !!! A Zsenihez remélem még beférek,mert Én 6 hónapot vártam :wink: így megérdemlem? Remélem :lol: Puszika Dalmi
dalmácia
 
 


Harcika!
Írtam privit!
:)

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Sziasztok!

Fanni, nekem az október 12-13-a jó.

Hanna, üdv közöttünk, jobbulást!!!!! :lol:

Angel, köszi!!!!! :lol:
Vendég
 


Hannaapa! Enyém férj is hasonszőrű :lol:

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Mereszt,
A barna még semmit nem jelent sokan barnáznak terhesen is de ezt te is biztos tudod :wink: menjél vérvételre! Drukkolok+++++

Baba,
Nagyon drukkolok holnapra++++++++


Lafi,
:D Még nem tudom :roll:
Vendég
 


Pandus! Köszike!Dórika jól van a pocidban?

Mereszt!Én is barnázok.

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Mereszt
Legalább egy tesztet csinálj, ha holnap reggelre is csak barnázás marad! Drukkolok!

Kép
Kép
emma1976
 
 


Baba, nyugi, tudod mi is így lettünk, az én anyukám 5 hónapos koráig barnázott és feketézett. Nyugi, drukkolok nagyon!!!!!!!!!!!!

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Sziasztok!

Tegnap este Harcika helyre rakta az agytekervényeimet... :oops:
Egyébként ma még nem barnáztam,de szinte állandóan görcsölök.
Reggel csinálok egy tesztet,mármint ha lesz teszt,mert tegnap mérgemben bevágtam a kályhába. :oops: :roll:

Baba,Tobi!
+++++++++++++++++++++++++++++++++

Kép
Kép
mereszt
 
 


Mereszt:
magneb6 ból többet, 1 pohár finom vörösbor!!!!!!!!!!!nyugi!
Vendég
 


lafead!

MagneB6-ot nem is szedek,vagyis egyáltalán semmit sem szedek.
Menjünk el az ügyeletes gyógyszertárba érte?Fontos?
Sajnos a bort azt nagyon utálom,öklendezem tőle,attól már csak a sör rosszabb.
Egyébként a MagneB6-ot mire szeditek és a vörösbor mire jó?

Kép
Kép
mereszt
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?