Új privát üzeneted érkezett!

Hanna! Szerintem már nem is fér el rajtad több gyógypuszi! Majd új fórumtársunk, kedvenc férjed szépen elraktározza neked, és folyamatosan adagolja, hogy hamar visszatérhess a Harc(i)mezőre!

Kép
zölddisznó
 
 


Mára búcsú!

Kép
zölddisznó
 
 


Sziasztok lányok!!!

Hannának szeretnék mielöbbi felépülést kívánni!!!!

Harcimokus hát ahogy látom ti soha nem unatkoztok nem semmi!!!!!!!


Én ma megint vérzek és ez már pirosas vérzés.
Álltalábba csak reggel van!
Kicsit aggódm ma vagyok a 21 nap és ma adom be az első szurit!! :roll:

Kép

Kép
raniko
 
 

 
 

Ranikó,
dokidat hívd fel, normális-e ez? Vagy esetleg hormonális eltérésre utal? Csak hogy ne stimu közben derüljön ki, ha gond van.

Coca, Kisfóka és mindenkinek, akinek szüksége van rá ++++++++++++++++
allegrobarbaro
 
 


Hétvégén nem leszek, anyóspajtáshoz megyünk látogatóba. Jó pihenést és babásodást mindenkinek!
allegrobarbaro
 
 


[quote="allegrobarbaro"]R írta:allegrobarbaroanikó,
dokidat hívd fel, normális-e ez? Vagy esetleg hormonális eltérésre utal? Csak hogy ne stimu közben derüljön ki, ha gond van.

Coca, Kisfóka és mindenkinek, akinek szüksége van rá ++++++++++++++++


Igen gondoltam rá hogy telefonálok de eszembe jutott hogy ma nincs bent a dokim! :roll:
Harcikát meg már annyit zaklattam! :oops:

Kép

Kép
raniko
 
 


raniko :P
Ez szerintem sem normális így! Telefonálj be a Kaáliba. A telefonra válaszoló is tudhatja a választ, vagy ha nem, biztosan vissza fognak szólni...
Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Ranikó,
normál nőgyógyászod nincsen? Kérdezd meg őt, szerintem erre ő is tudhatja a választ. Dokid mobilját nem tudod (bár még én sem tudom a mi dokinkét, lehet, nem is adják meg, elővigyázatosságból ;-) )
allegrobarbaro
 
 


Sziasztok!

Beszéltem biológussal, és azt mondta, hogy hétfőn lesz a beültetés, mert szépek és sokan vannak!!!!! :D Ennek én nagyon-nagyon örülök, csak egy pici szomorúság van bennem, hogy a férjem nem tud velem jönni, mert hétfőtöl már dolgozik! :(
Na sebaj!! Ugye megnézhetem őket?

Szerintetek a beülti után vállalkozhatok egy röpke 2 és félórás vonatútra vagy inkább másnap!
Rosszabb a beültetés, mint egy inszemináció?
kisfóka
 
 


Hanna,
mielőbbi felépülést kívánok Neked!!!
Hanna-apa,
köszi az infókat

Fanni,
tali érdekelne minket is :wink:

Coca,
randizáshoz ++++++++++++

Mereszt,
"fogfájásod" tök jó jel lett, örülök neki :wink:
Baba, Mereszt
babatapi ezerrel +++++++++++++++

Raniko,
beszéltél már valakivel?

Véda,
szurizáshoz +++++ este lesz a nagy esemény?

Harcika,
már mi is tapasztaltuk már a tv-t :) Gratula az átszervezésekhez :) Remélem sikerült már kipiheni Magad :)

KépKép
tobi
 
 


[quote="fanni73"]r írta:fanni73aniko :P
Ez szerintem sem normális így! Telefonálj be a Kaáliba. A telefonra válaszoló is tudhatja a választ, vagy ha nem, biztosan vissza fognak szólni...
Fanni


Na betelefonáltam és megint szegény Harcikát zaklattam!
Azt mondta hogy lehet ez menzsi előjele mert elég hamar a 10 nap volt az ovuációm.
Azt mondta hogy nyugottam adjam be a szurit csak figyeljem meg hogy ebből menzsi lesz e.
Ezzel is mindíg bajba vagyok hogy reggel élénk vörös volt most megint csak barnás és kevés.
Akkor mitől mondhatom menzsinek?
Attól mikortól a mennyisége is megnő és már csak piros??? :oops: :oops: :oops:

Kép

Kép
raniko
 
 


Ranikó,
onnantól mensi, hogy full beindult!

Fóka,
persze, hogy megnézheted!
Sztem vállalkozhatsz az útra, vhogy mindenki hazamegy a beülti után! :wink:

Inszemem nem volt, de valszeg u.olyan, mint a transzfer,csak más jön a katéterből! :D
angel37
 
 


Hanna: túl vagytok rajta. Most már csak előre nézz, minden rendben lesz!!!!!

Én, mint nagggyon új tag, szintén szívesen elmennék a talira. :D

Coca: privi ment teszt-ügyben. :wink:

"Reményből él a vágy s meghal, ha nincs remény.”
snufi
 
 


Ranikó,
megnyugodtál kicsit? Nem tudom, neked milyen szokott lenni, de én elég jól meg tudom különböztetni a maszatolós-vacakolóst a menzesztől...több is és a színe is más.

Kifóka, de jó hírek ezek! Hétfőn mikor lesz a beülti? Nekem még nem volt, de talán nem rázza ki belőled a babákat a vonat...bár lehet, hogy a magad megnyugtatására, ha tudsz ismerősnél/rokonnál aludni, menj haza másnap.
allegrobarbaro
 
 


Igen lányok megnyugodtam!
Még ezt nem veszem menzsinek!!!
Szegény Harcimókus már tuti ki van tőlem! :oops: :roll: :mrgreen:


Kisfóka én is úgy gondolom nem kéne vonatozni aznap!!!

Kép

Kép
raniko
 
 


fóka: most látom, hogy szegedi vagy te is? melyik kaáliba jársz? a vonatozásból jól gondolom, hogy pestre?

katica
katica30
 
 


Kisfóka,
Ez nagyon jó hír! Gondolok rád hétfőn!

Ranikó,
Az a biztos, hogy megkérdezted! :D

Baba, Mereszt, Tobi, Coca
továbbra is ++++++++++++++++++++++++++++


Mindenkinek nagyon kellemes hétvégét kívánok! Lehet, hogy már csak hétfőn leszek ismét!
Vendég
 


Sziasztok!

Hanna!

Legalább már túl vagy rajta... Gyors felépülést kívánok!

Allegrobarbaro!

Csak nem az Ágoston Annamáriához jársz?

Angel!

Dejódóga lesz az embrikéknek :) Wellness :) Érezzétek jól magatokat!

Harcika!

Köszi a hírt Hannáról!
Tudom, hogy te voltál az egyik, és azt is sejtem, hogy melyikük :wink: Én a látványosanizgulós-apakezétszorongatós-idegesenvigyorgós voltam :)
Ezek a változtatások jól hangzanak :)

Coca!

Millió drukk!

Hanna apa!

Neked is köszi a híreket!

A tali engem is érdekel, attól függ, hogy el tudnék-e menni, hogy mikor lesz. Hétvégén lenne?

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Évi,
de igen :-)

Mindenkinek jó 7végét, vasárnap este leszek legközelebb.
allegrobarbaro
 
 


Sziasztok!

Lányok reggel kaptam sms-t Hanna-tol és azt írta hogy éjszaka sürgősséggel megműtötték és hogy most már jól van

Harcika:
Ti eddig is mindent megtettetek értünk, föleg te!Te vagy a mi védő angyalunk. Olyan jó hogy mindig számíthatunk rád. Eddig is csak jót lehetet mondani az intézményröl de ezek a fejlődések még kiválobbá teszik. Ide szivesen lép be az ember nem ugy mint egyes korházakba.

Sannah:
Köszönöm jól vagyunk. Épp most telefonáltak Peströl hogy a négyestesztem és az AFP is negatív lett.

Katica: Nem csak a pestiek járnak jó helyre hanem a vidékiek is.

Coca: Drukk ezerrel++++++++++++++++++++++++++++

Fanni :
Én erröl a bulit témárol lemaradtam eddig. Beavatnál. Csak most olvastam először róla.

Mereszt : Hogy van a fogad? És a pocid?

Baba: Drukk +++++++++++++++

Hanna -Apa:
Köszönjük a híreket és mielőbbi javulást kívánunk neki. Vigyázz rá!!! Sokat gondolunk rá.

Kép



Krisztián 8 hónapos
Nyuszipuncs
nyuszipuncs
 
 


Tobi :D Igen, fél 5-kor szúrok!!!

Raniko, nekem is volt maszatolós témám, és rettentő idegesítő tud lenni. Ugyanazt mondom, mint a többiek: ha bő, erős, nyúlós (méhnyálkahártyás) vérzésed van, na az az 1. nap. Azt meg tutura felismered! És mikor szuriziol? Gondolok Rád, teljesen fej fej mellett haladunk!

Véda
Vendég
 


tutura = tutira :oops: :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Lányok,
most egy kicsit elkeseredtem, tudom ne igyak előre a medve bőrére de elkezdtem görcsölni, olyan mensis jellegű. Az égiek eldöntik, hogy mit akarnak.

Véda,
hamarosan szúrsz, hajrá :P

Bella,
jó hétvégét! :lol:

Kisfóka,
drukk hétfőre, gratula az embrikékhez :)
Inkább másnap utazz haza, szerintem.

KépKép
tobi
 
 


Hanna30_apa! Köszi az infókat! Remélem, már jobban van. Tudom, hogy nem egy egyszerű menet, de csak előre nézzetek!!!Én is átestem ezen és nem a levegőbe beszélek, átérzem a helyzetet. Vannak nehéz napok, de aztán egyre könnyebb!! Puszilom Hannát!Kitartás!!!!

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Én is el vagyok kenődve! reggelre 1-2 világosbarnás pötty volt. AZóta semmi. De ha megjönne, akkor is elmegyek mindenképp vérvételre, mert velem pl. anyukám addig menstruált, amíg meg nem mozdultam és semmi jele nem volt a terhességnek és íme, mégis itt vagyok!

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Sziazstok!

HAnna apa öleld meg helyettem is HAnnát! Vigyázzatok egymásra!

BAbim nagyon drukkolok drága!

Zöldi lábam kivételével mindenem keresztbetéve értetek! :wink:

Tobi ne add fel+++++++++++++++nagyon drukkolok

Mereszt? +++++++++++++++++++++++++++++++++++++
Vendég
 


Coca! Sokat vagy eszembe! +++++++++++++++++++++++++

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Köszönöm a szívélyes fogadtatást!

Örömmel jelentem, hogy részemről gyógyultnak nyilvánítottam Hannát. Ennek az az oka, hogy ma már ugyan úgy "cseszegetett", mint monjduk 1 héttel ezelőtt. :))))

Sziasztok!
hanna30_apa
 
 


Jajjj...FÉRFIAK..................... :lol:

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Sziasztok!

Hanna!++++++++++++++++++++++

Harcika!

Nagyon jól hangzanak a változások!!!(Bár,mi már nem fogjuk megtapasztalni.)Apa kérdezte,hogy az újságos szobába nem terveznek videót?? :oops: Ja,meg olyan szupi bőrfotelt amiről én szoktam neki mesélni.Nem is telhetetlen ugye?

Baba,Tobi!
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++


Nálam semmi változás,pufi has,fájó íny,már alul is.Néha belenyilal a hasamba egy kis fájdalom,de nem vészes.Semmi különöset nem érzek. :cry: Bár nincs túl sok időm magammal foglalkozni,mert Dórika ugyebár mindennap 120%-on pörög.

Nekem is lenne még egy kérdésem a talival kapcsolatban:Dórikát vihetem?Nem baj,hogy nem Kaális baba?

Coca!
Már kismami vagy?

Kép
Kép
mereszt
 
 


hanna30_apa!

Mintha a férjemet hallanám....Ő is mindig ebből vonja le,hogy mennyire vagyok rosszul-helytelenül!!!

Kép
Kép
mereszt
 
 


:D
Na jó, azért más jele is van. Meg lássuk be, hiányzott a régi önmaga!
hanna30_apa
 
 


Baba,
igen nekem is eszembe jutott, hogy bizony előfordul, hogy menstruáció mellett babások maradnak a nők. Hátha mi is beleesünk a szórásba :wink:


Pasik, nem változtok :) de így szeretünk titeket :wink:

KépKép
tobi
 
 


Harcika: Gratula a 100-hoz

Kisfóka:
Hatalmas drukk neked hátfőre. Az embrikéket megnézheted. A beülti olyan mint egy inszem. Én 200km-re mentem haza beülti után.

Baba,Mereszt,Tobi.Coca:
Drukk ezerrel+++++++++++++++++++++++++++++++++

Tobi:
Ha görcsolsz egy kis vörösbor vagy egy ki Metaxa jót tesz. Nekem ezt mondták a Kaálba és 3x2 Magne B6


Hanna: Mielőbbi felépülést kívánok neked.

Kép



Krisztián 8 hónapos
Nyuszipuncs
nyuszipuncs
 
 


Sziasztok!

Hanna, örülök, hogy jobban vagy, apával ne foglalkozz, úgy látszik ez valami pasi betegség, fáj nekik az igazság és azt hiszik cseszegetik őket!!!! :lol: :wink:

Coca:++++++++

Nyuszi, örülök, hogy minden okés, vigyázzatok magatokra!!!!

Baba, én is így lettem, anyukám akkor tudta meg amikor már 4 hónapos volt, hogy vagyok, mert ő is mesizett: Én is nehezn lettem nekik, 4 évet kellett várniuk rám, úgy látszik örököltem valamit.... , drukk hétfőre:+++++++ :lol:

Angel, köszi, mi lenne velem nélküled!!! :roll:

Mereszt, drukkolok:++++++

Tobi:++++++++++++++++++++++++++++++
Vendég
 


Hanna-apa: Nagyon örülök hagy jobban van !!!!!

Sannah: Köszi

Kép



Krisztián 8 hónapos
Nyuszipuncs
nyuszipuncs
 
 


Sziasztok!

Köszönöm a drukkokat, aranyosak vagytok!

Meglátom még ezt a vonatozást, mert az inszemek után simán tudtam volna vonatozni, de kocsival voltunk! :D

Katica!Igen, szegedi vagyok én is!Pestre járok igen Kaáliba!

Sok tejterméket eszek, de ma mégis elkezdtem kicsit pufadni! Remélem nem lesz durvább!

Mereszt! Nálad mik voltak a tünetek?
kisfóka
 
 


Baba! Ne izgulj, ott van az a baba a pocidban!!Mennek a drukkok!++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Nyuszipuncs, köszi, akkor én is tudok vonatozni!
kisfóka
 
 


[quote="mereszt"]Sziasztok!


Harcika!

Nagyon jól hangzanak a változások!!!(Bár,mi már nem fogjuk megtapasztalni.)Apa kérdezte,hogy az újságos szobába nem terveznek videót?? :oops: Ja,meg olyan szupi bőrfotelt amiről én szoktam neki mesélni.Nem is telhetetlen ugye?



Nálam semmi változás,pufi has,fájó íny,már alul is.Néha belenyilal a hasamba egy kis fájdalom,de nem vészes.Semmi különöset nem érzek. :cry: Bár nincs túl sok időm magammal foglalkozni,mert Dórika ugyebár mindennap 120%-on pörög.

Nekem is lenne még egy kérdésem a talival kapcsolatban:Dórikát vihetem?Nem baj,hogy nem Kaális baba?

e]

Párom is hiámyolta a videokazettákat! :lol:

Dórika persze hogy jöhet, sőőőt! nagyon kiváncsiak vagyunk rá mindannyian! ugye csajoik?




kisfóka neked is drukkolok, eddig asszem mindig kifelejtettelek. bocsi
Vendég
 


Kisfóka!

Tünetek:haspuffadás és nagyon fájt is.Olyan volt mintha kétoldalon lett volna egy-egy vasgolyó és minden lépésnél elmozdult.Feküdne se nagyon tudtam,mert ha a jobb oldalamra feküdtem a bal oldal akart leszakadni,ugyanez fordítva is,háton feszült,hason pedig még meg is könnyeztem.Állandó hányinger,egyszerre csak 2 korty vagy 2 falat ment.Azthiszem más nem volt.

Kép
Kép
mereszt
 
 


[quote="véda d."]T írta:véda d.obi :D Igen, fél 5-kor szúrok!!!

Raniko, nekem is volt maszatolós témám, és rettentő idegesítő tud lenni. Ugyanazt mondom, mint a többiek: ha bő, erős, nyúlós (méhnyálkahártyás) vérzésed van, na az az 1. nap. Azt meg tutura felismered! És mikor szuriziol? Gondolok Rád, teljesen fej fej mellett haladunk!

Véda


Sziasztok lányok!!

Köszi az infót a vérzésről akkor ez még nem menzsi!! :D
Én ma este adom be az első szurikát már nagyon rá vagyok készülve!!!

Na mennem is kell nemsokára beadom!

Jó hétvégét mindenkinek!!!


Coca gondoltam rád án pontossan 14:55-kor és mentek a babaragacsok!!!!

Kép

Kép
raniko
 
 


Sannah! Látod, milyen érdekes az élet?? ENgem meg nem is terveztek, de már akor IS akaratos voltam :lol: .

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Sziasztok Csajok!

Fanni! Szeretnék menni Én is ,ha gondolod a helyet is lerendezem ,dolgoztam egy nagyon szupi presszóba :wink: A barátnőim dolgoznak ott ,meg a főnökkel sincs harag biztos megengedik ha lefoglaljuk ,mondjuk a galériát :lol: Ha tetszik az ötlet írj ,azt kellene leszervezni kb mennyien mennénk,milyen területre lenne szükségünk :!: Belvárosba van V.kerület Nádor -Arany János utca sarkán ,a neve Terv presszó :D Pussz

De jó lenne végre látni Titeket ,mert csak Meresztet lestem meg az IWIWen :oops: :wink: Csak nem mertem megjelőlni,Harcikánál kukucskáltam kicsit ,megláttam a kicsi DÓRIKÁT :lol:


Sajnos ezen a héten is dolgozom ,de jövőhéten igérem nagyon itt leszek ,REMÉLEM ! addig is olvasok Mindenkit csak már nincs erőm irni ,bocsássatok meg Nekem :lol: Puszi Dalmácia
dalmácia
 
 


Harcika!!
köszönöm a gyors választ, ide is, meg a privire is. Zaklathatlak még egy kicsit?? Ahogy írtam is, minusz 1 taj-kártyával rendelkezem jelenleg sajna, mehetek így azért, vagy várjam ki, hogy meglegyen??
Kedves Mereszt!!
Bár én meglehetősen passzív fórumozó vagyok mostanság, de azért olvaslak titeket, és a férjed kívánságlistáján vihogok cca. :D 15 perce. Továbbítottam a férjemnek is, bőszen és egyetértően bólogat .... :oops:

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Sziasztok!
Szerintem az én férjem nevében is támogatnám a bőrfoteles videos változtatást :wink:
Hannapapa, csatlakozol? :wink: Puszi a leányzónak.

Teszt előtti Lányok :P
Tudjátok, hogy a görcsök és a mensi jel, sőt még akár a barnázás vagy a mensi sem jelent feltétlenül rosszat. Én mindenkinek drukkolok! (aztán majd engem is ilyenekkel tessék nyugtatni és tutira a plafonon leszek :lol: )

Dalmi :P
Szerintem a belváros mindenkinek jó lenne. Egészen rápörgött a topik a találkozási lehetőségre!

Mereszt :P
Persze hogy Dórika is!

Nyuszi :P
Nem maradtál le semmiről. Felvetettem talán ma reggel, hogy ki mit szólna egy találkozóhoz. Először csak Angel jelentkezett, aztán Mereszt és szép lassan szinte mindenki!

Holnapra átgondolom és készítek egy több variációs dátum javaslatot és majd mindenki priviben vagy akár nem priviben jelezze, hogy melyik időpont jó neki és melyik nem. Aztán ahol a legtöbb jelölés lesz, arra a napra szervezünk, hmmmm?

Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Sziasztok!

Fanny, én is támogatom az ötletet!!!! :lol:

Baba, legalább van bennünk valami közös!!!!!!

Dalmi, én tudom, hogy az hol van!!!!!!!!
Vendég
 


Fanni, jó ötlet!
Vendég
 


Lányok :)

Szerintem délután 5 órakor találkozzunk, s aki csak később tud jönni, majd csatlakozik.
Aki eszembe jutott, azt beírtam ebbe a táblába. Lécci írjátok meg, kinek mi jó. (Aki nem jön, azt persze kiveszem majd.) Jó lenne minél gyorsabban, hogy a létszám függvényében tervezhessük a helyet. Ugye, Dalmi?
A 6-7-ei hétvégét kissé részrehajlóan -khm, Angel :wink: - kihagytam. A 13-ai utánin meg az én akcióm jön... Aki most nem tud jönni, majd jön legközelebb. Mert bizony többször is találkozhatnánk :wink:
Aki hoz valakit (férj/párocska, baba), kérem jelezze azt is. (Ha más is hoz férjecskét, talán az enyém is eljön. Nade aztán aki kokettál vele, az örökre a kék mezőben marad 8) )

Kép

Jó éjt!
Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Véda :P
Neked akarok mindig válaszolni, csak mire kilépek, akkor jövök rá. Nekem is 12-13. nap szokott lenni a punkció, így továbbra is maradsz 6 nappal előttem. Nyilván már túl is vagy az 1. szurin :wink:
Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Nekem ebből a szeptemberiek tökéletesek, totál mindegy, melyik!Akkor októberben Kecsóra utazunk haza.
Vendég
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?