Új privát üzeneted érkezett!

Fanni :P
sztem jó ötlet! :P
angel37
 
 


Sziasztok Lányok!

Megjöttem a dokitól!
Minden ok és holnap kezdem adni a szurikat! :D
Harcimókus nagyon aranyos volt mindent elmagyarázott és ő jött be velem a vizsgálatra is!!!
Ezer köszönet érte!!!!!!!
Nagyon izgulok ám!
Mikor kijöttünk drága férjem csak annyit mondott na elkezdjük végre! :D


Snufi én is Bernárdhoz járok! :wink:

Kép

Kép
raniko
 
 


Hannára én is sokat gondolok. Remélem, mielőbb jobban lesz.

Fanni :) Igen, 6 nap. Taposom Neked az utat! 12-13. napon voltak a punkcióim. És a természetes ciklusban is így van ovulációm. Neked?

Véda
Vendég
 

 
 

sziasztok!

coca: mennek a drukkok++++

baba: nagyon drukkolok neked is++++

fanni: apukád hogy van?

hanna: hogy érzed magad?

allegro: üdv itt is.

tobi, mereszt: nagyon drukkolok++++

snufi: örülök, hogy haladnak a dolgok.

kisfóka: grat a sok petikéhez! drukk++++

véda: jó szurizást holnaptól!

rani: szurira fel! drukk+++

rólam: nálunk egy jó ideig halasztódik a lombik. férjem egyik eredménye nagyon rossz lett, így még mindig őt vizsgálják tovább.

katica
katica30
 
 


Szia Katica!!


Köszi a drukkokat!
Az nem jó ha még mindíg tolódik nagyon sanálom és remélem a párod eredményei jobbra fordulnak!
Mennek a drukkkkkkkkok!! :wink:

Kép

Kép
raniko
 
 


Uff!

Egy órája foglalt a Kaáli! Brrrrrrrrr

Kép
zölddisznó
 
 


Coca, nyugi, felveszik majd!!!!
Vendég
 


Jeeeeeeeee! 5 szépséges embrióóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóó!

Kép
zölddisznó
 
 


[quote="zölddisznó"]J írta:zölddisznóeeeeeeeee! 5 szépséges embrióóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóó!



Gratula Gratula Gratula Grtaul Gratula Gratula Gratula!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Kép

Kép
raniko
 
 


coca: hurrá, hurrá!!!!! :lol: :lol: :lol:
drukk a beültihez!

rani: köszönöm.

katica
katica30
 
 


Z.coca,

gratu a két lustadisznónak is! :) :)

Hétfőn, mikor próbáltam csörögni a Kaáliba, az egyik számra azt mondta, hogy műszaki hiba miatt nem műxik, a második állandóan foglalt volt, a harmadikon sikerült!

Katica,
sajnálom, hogy tolódik... drukk a férjed vizsgálataihoz!
angel37
 
 


Coca, ez fantörpikus, akarom mondani fantcocás :mrgreen: GRATULA az embrikékhez!!!!!!!!!!!Hajra beülti!!!!Nem is lustik azok a cocák!
Vendég
 


Coca,
Gratulálok! Ez SZUPERSZÓNIKUS! Akkor azért a lustaságok is megemberték magukat! HAJRÁ! :D
Vendég
 


Baba, Mereszt,
babaragik +++++++++++++

Hanna,
kitartás és sok-sok erőt kívánok!!!

Coca,
gratula az 5 embrikéhez :)

Katica,
mennek a drukkok, hogy mielőbb kezdhessetek +++++++

Raniko, Véda
holnaptól jó szurizást :)

Fanni,
már Te is hamarosan kezdesz :P

Angel,
mikor kapod vissza a fagyibabákat? :P

KépKép
tobi
 
 


Köszikösziköszi!

Kép
zölddisznó
 
 


Tobi,
hétfőn tudok közelebbit az UH után! :wink: A rákövetkező hétfőre tippelem, ha a kicsik is úgy akarják! :D
angel37
 
 


Angel,
tuti vágynak már mami pocakjába :wink:

KépKép
tobi
 
 


Angel! Hány fagyitok van?

Kép
zölddisznó
 
 


Angel! Hány fagyitok van?

Kép
zölddisznó
 
 


Coca,
szupi! :)
3-at kérsz vissza megint???

Kép
fendike
 
 


Angel :P
Ha más nem jön, majd dumcsizuk ketten :wink:

Coca :P
Gratulálok! Akkor holnap ET? Drukk továbbra is!

Tobi :P
Igen 8)

Katica :P
Köszi. 8:48-kor írtam Angelnek.

Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Coca, szuper! Akkor holnap ET?

Ranikó, hajrá...nálatok is felpörögnek az események. Akkor október elején/közepén lesz a beültetésetek?
allegrobarbaro
 
 


Asszem 3-at, de még függ attól is, hogy holnapig hogyan osztódnak, megmarad-e mind, és van-e remény esetleg fagyira. "Kidobni" semmiképpen nem fogunk!

Kép
zölddisznó
 
 


[quote="allegrobarbaro"]C írta:allegrobarbarooca, szuper! Akkor holnap ET?

Ranikó, hajrá...nálatok is felpörögnek az események. Akkor október elején/közepén lesz a beültetésetek?


Hát ha minden jól megy akkor igen!!!!
Jupííííííííííííííííííííííííííííííííííí! :lol: :lol: :lol:

Kép

Kép
raniko
 
 


Fendike: igen, összeférhetetlenségi. Dr. Bernard javasolta, hogy inszem előtt nézzük meg, hátha itt a bibi.

Fanni: igen, tudom. Én 26, férjem 35 éves.

Rani: :D

Hannának drukk!!!

Coca: GRATU!!!!

Katica: jobbulást, és drukk!!!!!

"Reményből él a vágy s meghal, ha nincs remény.”
snufi
 
 


Z.Coci,
9 db :D De ebből "csak" 4 szép!

Fanni :P
Akkor ketten! :wink:
Úgy látom más nem harapott rá! :?
angel37
 
 


Holnap 1-kor lesz az ET. Bocsi, elfelejtettem válaszolni. (krónikus csokihiány)

Kép
zölddisznó
 
 


Snufi :)
utána lehet nézni, de inszemmel úgyis ki van kerülve a probléma (lombikkal pláne.)
Mondjuk hogy esetleg tényleg van-e itt bibi, talán nem árt tudni a természetes próbálkozás szempontjából...
angel37
 
 


[quote="zölddisznó"]H írta:zölddisznóolnap 1-kor lesz az ET. Bocsi, elfelejtettem válaszolni. (krónikus csokihiány)



Coca a csokihiány holnap orvosolva lesz csak várd a postást!! :lol: :lol: :lol:

Kép

Kép
raniko
 
 


remélem, mert nincs több távinfó! :wink:

Kép
zölddisznó
 
 


Sziasztok!

Fanni!
Én is harapok az ötletre!!!!!!!!

Elmesélem milyen kalandokban volt részem tegnap este óta:elkezdett fájni a fogam,de nagyon,mert aludni se nagyon tudtam.Reggel mondtam a férjecskémnek,hogy azonnal vigyen dokihoz,mert megbolondulok.Persze a fogamon így külsőre nem látszódik semmi.Elkezdtünk keresgélni ,hogy hol fogadnak időpont nélkül.Sehol,vagyis egy helyen közölte a recepciós,hogy 10.000 ft-ért megröntgenezik és 15.000 ft.ért kihúzzák.Mondtam,hogy 3 embrióval a pocakomban a röntgent hanyagolnám és kihúzatni sem szeretném,mert külsőleg semmi baja.Hát ebben az esetben ők nem tudnak segíteni.Végül bementünk a körzeti fogászatra ahol 300 ft-ért közölte a drnő,hogy "kismama-fogínygyulladásom van"!!!!!!!!A fogamnak semmi baja de nem lehet,hogy terhes vagyok?Mondtam,hogy de lehet. :oops: Azt mondta még,hogy beágyazódáskor szokott ilyet csinálni a fogíny,úgyhogy írt fel "kismama-ecsetelőt és kismama-fogkrémet".+A lelkemre kötötte,hogy jövő héten mindenképpen telefonáljak oda az eredményt illetően,mert nagyon izgul értem,de szerinte van pocaklakóm.
Harcika te hallottál már ilyenről?
Erre mondják,hogy minden rosszban van valami jó.

Coca!
Gratula a lurkókhoz!

Katica!
Türelem babát terem. :wink:

Kisfióka!
Gratula a sok petikéhez!

Kép
Kép
mereszt
 
 


Raniko!
nagyon közeleg a cél!

Tobi,Baba!
Babaragacsok!+++++++++++++++++++++++

Kép
Kép
mereszt
 
 


Mereszt,
ez nagyon jó! :D
Sajnálom, hogy fáj a fogad, gondolom, pláne nem hiányzott, de leglább szert tettél egy biztató infóra! :wink:
angel37
 
 


Mereszt! Ez tök jó! Ilyet még én sem hallottam, de nagyon aranyos volt a 300 forintos doktornéni :lol: Akkor jövő héten hívhatod!

Kép
zölddisznó
 
 


Mereszt!
Reméljük igaza lesz!!!! :wink:
Milyen ecsetelőt írt fel???
Csak mert nekem is nagyon rendetlenkednek, hol jobban hol kevésbé és nagyon nehezen veszem rá magam a fogorvosra, uuuutálom... :x

Kép
fendike
 
 


Sziasztok!

Allegrobarbaro!

Üdv itt! :) Pajzsmirigy alulműködésem nekem is van. Mit szedsz rá? :roll:

Snufi!

Akkor nagyon elkerültük egymást :roll: Nekünk 12,30-ra volt időpontunk, és egy fél percet se csúsztunk :) Tök érdekes, nekem azt mondták telefonban, hogy nem csinálnak összeférhetetlenségi vizsgálatot, pedig én is kíváncsi lennék rá, hogy nálunk van-e ilyen.

Kisfóka!

Neked is szia! Gratula a sok petikéhez!

Panda!

Grat a nővéredéknek Réka babához :)

Coci!

Gratula az öt embrikéhez, nagyon örülök neki!
Egyébként nem csodálom, hogy folyamatosan foglalt a Kaáli. MIkor mi voltunk tegnap, aszegény pultnál ülők szinte le se tudták tenni a kezükből a telefont. Folyamatosan csörögtek. :roll:

Mereszt!

Remélem igaza lesz a dokinéninek! Használ az ecsetelő, fáj még a fogad?

Nekünk meg kell ismételni két vizsgálatot, apának egy spermavizsgálatot, nekem HSG-t, ha ezek megvannak, akkor köv. ciklus közepén uh, és megbeszéljünk, hogyan tovább. Szerintem november körül lehet majd nekünk is szorítani :)

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Mereszt :P
Ez hihetetlenül jó story!
Harcika írta nekem valamelyik nap, hogy ezen a topikon mindig olyasmik történnek, amik amúgy összességében eléggé ritkák. Szóval mostmár van még1 topik érdekesség :shock: :D
Drukkolok, hogy innentől kismami jelnek vehessük :wink:

Angel :P Mereszt :P
Akkor ütemezzük be kb. 2 hét múlvára, majd még térjünk rá vissza!

Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


[quote="mereszt"]R írta:meresztaniko!
nagyon közeleg a cél!

Tobi,Baba!
Babaragacsok!+++++++++++++++++++++++


Hát remélem igazad lesz!!! :lol: :lol:
A fogadat én is sajnálom én úúúúúúúúúúúútálom a fogorvosokat inkább a műtő mint egy fogászat!!!
:roll:

Kép

Kép
raniko
 
 


Fanni, Mereszt,
OK! :P
Okt 4-7-ig nem vagyok Bp-en!
angel37
 
 


Mereszt,
Ez nagyon jó, ilyenről még én sem hallottam! :D Jó tudni, hogy ilyenek is vannak. Remélem azért mihamarabb elmúlik!
Vendég
 


Fendike!

Aperrisan gél.
Szerencsére nekem eddig csak 2x kellett fogászatra mennem.

Most én is reménykedem,hogy igaza lesz a doki néninek.De ott olyan jó volt hallani,mire kijöttem a kezelőből már potyogtak a könnyeim,szegény férjecském meg csak lesett,hogy mi bajom van. :roll:

Kép
Kép
mereszt
 
 


Mereszt,
ez nagyon jó! Reméljük igaza lesz a dokinéninek és baba/babák lapulnak a pocakodban.

Évi77,
Letroxot szedek, napi 75 mikrogrammot. Most kell majd mennem kontrollra. Remélem, minden OK lesz. Legutóbb márciusban nézték, akkor minden jó volt az anti-TPO kivételével, de arra azt mondta a doktornő, hogy azzal nem kell foglalkozni (Szent Imrében volt főorvos)
allegrobarbaro
 
 


Coca! :D
Gratulálok az 5 embrikéhez, ez nagyszerű hír, csak így tovább, és drukk holnapra!!!!!!!!!!!!!! :P :P

Mereszt! :D
De jó lenne! Ilyet még én sem hallottam, remélem igaza lesz a dokinéninek!!!! :P

Kép

Kép
donika
 
 


Sziasztok! sajna kevesett tudok jönni a héten, mert oktatok délelőtt, délután meg páőrommal avgyok

MEreszt! remélem, hogy a doktornéninek lesz igaza és Dórikának lesz/nek testvére/i



((((((((((((((HAnna))))))))))))))

Mindenkienk pussz és drukk, és babaragcs és minden szép és jó! :lol:
Vendég
 


Angel :P
S hová viszed az emrikéidet 4 napra? :shock:

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Fanni :P
Wellnesselni :wink: Eredetileg nem így terveztem, de így jött ki.... Ezt a trükköt még úgysem próbáltam! :wink:
angel37
 
 


Fanni, jobbulást Apukádnak. Nagyon szortíok érte!Persze érted is.
Én is akarok talira menni természetesen.

Coci! Mégegyszer, itt is gratulálok!

Katica!Tovább, csak tovább!! Lesz megoldás...ahogy megbeszéltük! NEM FELADNI!!

Pandus! Gratulélok a tesódnak. Dehogy haragszom, én sem tudok mindig írni. De nem vagy elfelejtve, nyugi!Puszillak!


Angel! ELjön a Te időd is!

MIndenkinek köszi a ragacsot!

Hétfőn 7-re tervezem a vérvételt! Harcika, okés neked is?

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Mereszt! A hideg kirázott! IStenem! ANnyira drukkolok!

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Angel! Egy kismamának kell is a kényeztetés! Engem se tessék kifelejteni a talilétszámból, mert írásos reklamációt fogok benyújtani!! :lol:

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Hanna! SOkat gondolok rád! Remélem, túl vagy rajta már!++++

babaimádó
Kép
babaimado
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?